Auklės išklojo apie anarchiją byrančioje šeimoje: vaikai nelanko mokyklos, žaidžia su peiliais ir geria

 (27)
Užsienio žiniasklaida rašo apie anarchiją skyrybų skandalo krečiamoje Brado Pitto ir Angelinos Jolie šeimoje. Šeši poros vaikai gyvena kitokį gyvenimą nei jų bendraamžiai. Kai kuriems tai gali atrodyti tikras košmaras.
© Vida Press

Maddoxas (15), Paxas (12), Zahara (11) ir trys biologiniai vaikai Shiloh (10) bei dvyniai Knoxas and Vivienne (8) gyvena išskirtinėmis sąlygomis.

Garsios Holivudo šeimos atžaloms leidžiama kur kas daugiau, nei kitiems jų bendraamžiams. Turbūt visi žino apie tolerantišką tėvų sprendimą dukrai Shiloh rengtis vyriškais drabužiais. Tačiau susirūpinimą kelia tikrai ne tai.

Auklės išklojo apie anarchiją byrančioje šeimoje: vaikai nelanko mokyklos, žaidžia su peiliais ir geria
© Vida Press

Jei iš tiesų tai tiesa, ką rašo užsienio žiniasklaida, Jolie ir Bradui su vaikais į Skandinavijos šalis geriau jau nevažiuoti.

Dėl nuolatinių aktorės filmavimųsi ir kelionių į pabėgėlių stovyklas, poros vaikai nelanko mokyklos. Pedagogai moko juos namuose. Atžalas tėvams padeda auginti ir prižiūrėti šešios auklės - po vieną kiekvienam.

Garsieji tėvai neseka mokslo studijų programų. Jie leidžia vaikams pasirinkti mokytis tik tai, kas jiems patiems yra įdomu. Angelina ir Bradas netgi neleidžia vaikams rašyti kontrolinių ar daryti kokių nors žinių patikrinimų. Vienintelis dalykas, kurį privalo daryti vaikai, yra lankyti terapijos kursus pas psichologus.

Tiesa, Jolie nori pradėti leisti savo atžalas į mokyklą vien dėl jų socializacijos. Nes atžalos yra drovios ir nepratusios prie jų bendraamžiams įprastos aplinkos.

Auklės išklojo apie anarchiją byrančioje šeimoje: vaikai nelanko mokyklos, žaidžia su peiliais ir geria
© Vida Press

Bradas situaciją šeimoje juokais yra palyginęs su filmu apie psichinius ligonius "Skrydis virš gegutės lizdo". Esą chaosas namuose prasideda vos tik prašvitus ir tęsiasi iki pat sutemų, o kartais ir dar ilgiau. Tokioje didelėje šeimoje tylu nebūna niekada.

Auklės pasakodavo, kad kartais tekdavo su vaikais naktimis žiūrėti filmukus, kol jų tėvai kitame kambaryje ištisas valandas garsiai miegodavo...

Shiloh Pitt (viduryje) su Bradu Pittu ir broliais Paxu (kairėje) ir Maddoxu
Shiloh Pitt (viduryje) su Bradu Pittu ir broliais Paxu (kairėje) ir Maddoxu
© Vida Press

Auklės yra prasitarusios, kad vyriausiasis Maddoxas devynerių metų paragavo vyno ir važinėjosi po privačią teritoriją šeimyniniu automobiliu. Jis nuo mažens kaupia durklų ir peilių kolekciją. Tiesa, berniukas puikiai kalba angliškai, prancūziškai, ispaniškai ir hmerų kalbomis, skambina pianinu bei svajoja tapti geru futbolo žaidėju.

„Jie yra netradiciniai tėvai, švelniai pasakius. Jie gyvena savotiškoje hipių komunoje, nes Angelina netiki taisyklėmis. Ji mano, kad vaikams reikia suteikti saviraiškos laisvę. Tačiau tai ne visada pasiteisina“, – pasakojo auklė.

Angelina stengiasi, kad įvaikiai nepamirštų savo šaknų, todėl juos dažnai skraidina į gimtinę. Gamina jiems nacionalinius patiekalus, leidžia tų kraštų muziką.

Dėl netinkamo poros elgesio su vaikais netgi pradėtas tyrimas. Pasak šaltinių, po neblaivaus Brado Pitto elgesio su vaikais Angelina galutinai apsisprendė skirtis. Garsus aktorius apsvaigęs esą įžeidinėdavo savo vaikus ir bausdavo smurtu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.