VAMP moteris: kodėl vyrai jos bijo?

 (67)
Ši moteris - tai ne suktas, pavojingas ir gudrus velnias, kuris apsuka vyrams galvas. Tai mįslė, kurią norisi įminti.
© Shutterstock nuotr.

Vamp moteris nėra beširdė, kaip sirena, kuri suvilioja vyrą, o po to be jokio gailesčio ir sąžinės graužaties juo atsikrato ne per 10 dienų, o per vieną. Vamp moteris, kurios daugelis stipriosios lyties atstovų tiesiog prisibijo, - tai savimi pasitikinti ledi, kuri žino ne tik savo, bet ir to žmogaus, kuris bando tapti jos draugu ar meilužiu, vertę. Pasitikinti, atsipalaidavusi, stipri, protinga moteris, kurią žmonės dažnai vadina kale. Netgi pasitikintys savimi vyrai prisibijo tokių moterų. Belieka tik išsiaiškinti, ko būtent bijo vyrai?

Jaučiasi netobuli

Visą savo gyvenimą moteris siekia, kad būtų geresnė, tobulesnė, patrauklesnė savo ištrinktajam (gal dar ne esamam, o tik būsimam). O galop vamp moters pastangos sulaukia tik vyrų pajuokos bei sarkastiškų pastabėlių.

Pagrindinė priežastis, kodėl vyras nesusipažįsta su tokia mergina, - banali baimė sulaukti neigiamo atsako. Netgi savimi pasitikintys ir materialiai nepriklausomi jaunuoliai retai pradeda pokalbį su gražuole, avinčia brangius batus, pasidariusia tobulą manikiūrą ir laikančia nešiojamąjį kompiuterį ant kelių. Jiems jos atrodo neprieinamos, nepasiekiamos, prieš jas dažnas pasijaučia menkysta. Nors svajoja būti šalia tokios moters...

O ji - savarankiška, laisva, nepriklausoma, protinga, įdomi, išsilavinusi... Et, nelengva, bet įmanoma ją pavergti. Bet tik ne primityviu ketinimu kuo greičiau nusitempti ją į lovą.

„Ne" - iš baimės

Ne tik moterys mėgsta aptarinėti tam tikras vyrų kategorijas. Vyrai taip pat mėgsta skirstyti moteris į kategorijas (pavyzdžiui, draugės, meilužės, pažįstamos), suteikti joms pravardes, užsirašyti charakterio bruožus į juodus sąrašus ir t.t. Vienas tokių sąrašų yra atsisakymų sąrašas - atsisakymo formos, kuriomis vamp moteris ištaria žodį „ne".

Vyrų patirtis rodo, kad garbanota brunetė, su kuria vyras praleido nuostabų vakarėlį ir tikėjosi pratęsimo, yra pripratusi atsisakyti „pratęsimo" maždaug tokia forma: šiandien aš be nuotakos, gal kitą kartą. Tai, žinoma, nebūtinai pasitvirtins, tačiau tikimybė tikrai yra. Gali būti, kad būtent moteris bijo naujojo gerbėjo dėl liūdnos savo patirties.

Kas verčia sprukti?

Jaunas vyras gali išdrįsti susipažinti su vamp moterimi tik esant stipriam emociniam sukrėtimui arba tuo laikotarpiu, kai jis labai savimi pasitiki, pavyzdžiui, po karatė užsiėmimų arba veikiamas alkoholio. Pastaruoju atveju vyras neturi jokių šansų.

Subrendę vyrai į pažintis žiūri dar atsargiau, nes už jų pečių yra didelė bendravimo su tokiomis moterimis patirtis. Solidus ir turtingas vyras žino, kad toks moters tipas gali būti mielas, švelnus, žavus, kuklus, supratingas, tačiau visada reiklus. Reiklumas - būtent ši charakterio savybė ir baugina vyrus.

Vamp moteris - prabangi moteris. Vyrams derėtų žinoti: jei ji save prižiūri, nieko sau negaili, tokią kurs ir aplinką. Jos namuose bus geriausi daiktai, važinės tikrai ne 15-kos metų senumo kledaru, vaikai, kai tokių susilauks, bus aprengti dailiausiais rūbeliais. Nebent vyras išsigąsta, kad tokią katytę turėti namuose - brangus malonumas. Bet - tik godus moka du kartus...

Pagrįsti įtarimai

Dar vienas aspektas - vyrai (ir moterys, beje) nelabai tiki, kad vamp moteris viską gali susikurti pati. Jei ji - prabangi, tuoj už jos nugaros ieško turtingo rėmėjo, meilužio.

Žinoma, 20-ties metų studentei avėti batus už 1500 litų ir tampyti rankinę, kainuojančią tikrai daugiau nei merginos močiutės pensija, yra daugiau nei keista. Pagaliau - yra vartotojo amžius tokiems daiktams, todėl netgi neskanu, kai jaunos vampiukės apsikaišo „gėrybėmis", tuo mėgindamos pakelti savo vertę. Bet tai - jau kita tema.

Tačiau jei moteriai 30-35 metai, jei ji investavo ne tik į išorę, bet ir į galvą, turtino ir tobulino savo dvasinį pasaulį, tai nieko nuostabaus, kad ji sugebėjo susikurti materialų pagrindą po kojomis. Nebent vyras jaučiasi bejėgis, negalėdamas nieko jai pasiūlyti, - juk vamp moteris viską turi...

Kodėl jis neskambina?

Manote, savimi pasitikinti moteris kitą dieną po pažinties sėdi ir laukia savo naujo, visapusiškai patrauklaus draugo skambučio? Ne, nes ji savimi pasitikinti. O štai vyras neskambina. Kodėl? Vėl rankas pančioja ta pati baimė išgirsti iš jos neigiamą atsakymą dėl pasimatymo. Bet jei moteris paliko savo numerį, gal ne vien iš mandagumo ir gero išsiauklėjimo?

Dėl tos pačios priežasties vyras nerašo žinučių merginai - kad netektų po to kankinti mobiliųjų paslaugų operatorių, siekiant išsiaiškinti, ar mergina gavo šį pranešimą. Galop vyras padaro išvadą, kad geriau yra išgirsti melą (pavyzdžiui, esu susižadėjusi, turiu pavydų vaikiną), nei sulaukti nervų tąsymo telefonu, skambučiais ir žinutėmis.

Žeidžia pėdų mėtymas

O jei moteris neatsako į skambučius ar žinutes, tai vyrui - bene pats baisiausias dalykas, prilygstantis suvėluotam merginos „ne". Jis vyrui atrodo labiausiai žeminantis.

Iš pradžių vyras jaučiasi įsižeidęs, o po to ateina nepaprastas susierzinimo momentas. Kam leisti asistuoti jums, žarstyti komplimentus, teikti dovanas, o po to nekelti ragelio, neatsakyti į žinutes?

Vyrus stebina toks moteriškas elgesys (kad ir protingos, bet kai kurios vamp taip elgiasi; gal tokiu būdu savo nepriklausomybę gina?), kai po vaišių, plaukiojimo drauge baseine, apsilankymo keliose vietose moteris atsisako pabučiuoti vyrą, kas būtų tikrai logiškas vakaro tęsinys. Po tokio atsisakymo vyras jaučia pralaimėjimą - skausmą, kuris nėra panašus į jokį kitą.

Šiuo atveju vamp moteris prilygsta barakudai, kuri naudojasi visu vyro kuriamu gėriu, bet pati nėra nieko pasiryžusi duoti... Tas šaltumas ir atsainumas, kartais padvelkiantis iš moters, irgi atbaido vyrus...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.