Užpakaliuko forma: koks vyras patikimas?

 (53)
Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, žodžiu, veido bruožai, bet ir kiti „veidukai“ – užpakalio kepaliukai.
Žiūrim. Fokusuojam ir buriam...
© Shutterstock nuotr.

Fiziologijos specialistai atrado dar vieną „magišką" tašką - užpakalį kaip vyro dvasios atspindį bei biografijos išklotinę su smulkiausiomis detalėmis. Moterys, beje, tik apsimeta, kad nenužiūrinėja vyro privalumų - iš tiesų skenuoja visus atsikišimus ir linkius net pirmojo pasimatymo metu.

Kas bus geriausias palydovas?

Norite sužinoti, su kokiu vyru jums bus lengva gyventi? Pažvelkite į jo užpakalio kairį žanduką. Būtent jis išduoda nugyventą gyvenimą ir nelengvą patirtį. Jei jis dailios, taisyklingos formos, vadinasi, tau patinkančio gerbėjo intuicija gerai išlavinta, jo patirties bei žinių bagažas - didžiulis. Be to, dailus kairysis puskepalis - emociškai turtingo gyvenimo ženklas.

Dešinysis žandukas - tai jūsų ateitis. Ji rodo vyro talentus, jo svajones, planus ir lūkesčius. Atitinkamai, šita užpakaliuko puselė irgi turi būti dailios formos, be jokių įdubimų ir kauburėlių.

Kaip nuskaityti užpakaliuką? Jei vyras jau yra įveikęs visus gyvenimo sunkumus, tai jo kairioji užpakalio puselė iš pažiūros (ir pagraibius) yra didesnė už dešiniąją.

Vadinasi, toks vyras jau yra pasiekęs sėkmingai savo tikslų ir taps patikimu partneriu gyvenime.

O jei viskas atvirkščiai - dešinysis kepaliukas didesnis už kairįjį, - vadinasi, vyrui dar reikės daug košės suvalgyti, kol jis pasieks savo tikslų ir atrems negailestingus gyvenimo smūgius.

Raukšlelė atskleis gabumus lovoje

Jei raukšlelės, tie žavūs puslankiai po kepaliukais, yra taisyklingi, ryškūs, kaip pas Amūrą, vadinasi, jūs bendraujate su tikru vyru - subrendusiu, tvirtu, emociškai stabiliu ir ramiu. Įsimylėti jis gali kartą, bet - visam gyvenimui. Lovoje jis stengsis visapusiškai patenkinti partnerę, siekdamas suteikti jai maksimalų malonumą.

Asimetriškos ir nelygios užpakaliuko raukšlelės išduoda godų ir egoistišką vyrą. Sekse šis vyras įpratęs galvoti tik apie save, todėl jis susitelkęs tik į savo poreikių tenkinimą bei malonius pojūčius.

Sakoma, kad netgi miegoti drauge su tokiu vyru - tikra bausmė: jis nuolat temps antklodę ant savęs, nustums jus nuo pagalvės, o gal net ir išspirs iš lovos.

Obuoliai ir kriaušės

Užpakaliukas, savo forma primenantis obuolį, sako, kad jo šeimininkas - pasitikintis savimi vyras. Jis - įvairiapusė asmenybė, maloni ir traukianti aplinkinius. Lovoje toks vyras - idealus meilužis, nes jis natūraliai kaifuoja nuo gyvenimo ir sugeba šį jausmą perduoti savo partnerei. Moteris su tokiu „obuoliuku" pajus rojaus palaimą. Ir ne kartą...

Kriaušės formos užpakaliuką turi dažniausiai kantrūs ir praktiškumu pasižymintys vyrai. Tokie yra itin šeimyniški, ištikimi ir mylintys vyrai, noriai rūpinasi artimaisiais. Nors seksas jiems nėra svarbiausias dalykas, tačiau būtent ši savybė neleidžia jiems išvengti pašalinių intrigų.

Raumeningi ir „su ausytėmis"

O štai vyrų su raumeningu ir elegantiškai išlenktu užpakaliuku geriau pasisaugoti. Taip, jie sekse yra pajėgūs, ištvermingi bei kūrybingi, tačiau jie - baisūs lovelasai, pro jų akis ramiai nepraeis nė vienas simpatiškas sijonas.

Vyrai, kurie atrodo lyg jų klubai būtų su ausytėmis, yra dosnūs - negailės savo jėgų meilei bei šeiminiams santykiams. Moteriai su tokiu vyru bus ramu, jauku, tačiau nuobodu. Be to, tokie vyrai nesiveržia šturmuoti karjeros viršukalnių ir ypatingais talentais nepasižymi.

Plaukuoti sėdmenys

Gaurai ant užpakalio liudija vyro gerumą bei dosnumą. Tačiau plaukuotas užpakaliukas gali būti ir silpnos potencijos ženklas bei rodyti genetišką polinkį sirgti dubens srities ligomis.

Jei plaukai auga tik ant kepaliukų paviršiaus, vadinasi, didelė tikimybė, kad vyro genai mutavę. Manoma, kad vaikas nuo tokio vyro gali gimti sudėtingo charakterio arba su išvaizdos trūkumais.

Jei galvos plaukai ugniniai, o ant užpakaliuko - juodi, tai tokie vyrai yra talentingi ir labai emocionalūs. Iškelta hipotezė, kad atvirkštinis variantas liudija vyro ydas bei polinkį į žiaurumą.

Jei kepaliukai atrodo taip, tarsi plaukai būtų nuzulinti („nuplikęs" užpakalis), toks vyras yra suktas, gudrus lapinas, kuris stengsis pabėgti nuo moters.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.