Tobula vieta (ne)kaltam flirtui - šokių aikštelė

Flirtuoti nėra lengva, kiekviena detalė gali daug reikšti. Žmonėms lengviausia atsiverti kartu leidžiant laisvalaikį, šiuo atveju - šokant.
© Shutterstock nuotr.

Atsiranda naujų pokalbių temų, bendrumo pojūtis, o taip pat ir pretekstas susitikti - juk šokių žingsnelius reikia patobulinti! Skamba vaikiškai, bet pripažinkime, visi taip darome. Tad jei tam tikru būdu tiesiog paliesite kitos lyties atstovą, patrauksite jį kur kas labiau, nei tai jums pavyktų padaryti įrodant savo erudiciją ar išvaizdos privalumus.

Nepriklausomai nuo to, ar žengiate pirmuosius žingsnius ant parketo su pažįstamu ar nepažįstamu žmogumi, viskas turi vykti subtiliai. Tad kaip nepersitengti pasimatymuose ant parketo?

Pritamsintos šviesos, malonus ausiai ritmas ir, rodos, judesiai savaime pulsuoja tavo kūne. Tik šalia trūksta partnerio. Tad pirmoji problema - žmogus, su kuriuo galėtum/norėtum mokytis šokti. Štai jau čia metas pradėti rodyti iniciatyvą. Savo noru šokančių draugų, sutuoktinių, pažįstamų beveik nėra.

Jeigu nusprendei susirasti savo idealųjų šokio palydovą, teks padirbėti. Nuo to, su kuo pasirinksi žengti ant parketo, priklausys, kaip viskas rutuliosis toliau. Bet Jūs paklausite - kodėl būtent šokiai? Prisiminkite prisilietimų galią. Nekalti judesiai iš tikrųjų siunčia skirtingas žinią, tad jei norite dviprasmiškų užuominų, pirmiausiai apgalvokite, ar jų tikrai siekiate.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ką sekso pozos kalba apie jūsų charakterį
6 grubiausios dietų klaidos
Įžymybės, kurios prarado visus savo turtus

Pripažinkime, šokių užsiėmimai - idealūs pasimatymai ant parketo. Šlakelis flirto, įgyta „bendravimo viza" gali jums padėti jau seniai į akis kritusiam vyrui padaryti įspūdį. Tad „draugai" - patogus statusas visais atžvilgiais.

Juk šokiai - ne tik idealus antidepresantas, bet ir galimybė nesąmoningai parodyti dėmesį, o kartu suspindėti kitu amplua simpatiško draugo akyse. Tai gali tapti aliuzija į pirmus pasimatymus iš kurių palaipsniui gali išaugti ir kažkas gražesnio. Pavyzdys, kurį matome visi - Karina Krysko ir Saulius Skambinas, susipažinę projekte „Šok su manimi", po ilgos draugystės dabar sūpuoja kūdikį.

Lytėjimas - tai menas ir galimybė užmegzti emocinį ryšį. Akimirka - ir jūs padarysite įspūdį bent truputį jumis besižavinčiam asmeniui. Ar pradėjus atsitiktinai liesti, jūsų potencialus draugas linksta arčiau jūsų? Jei dėl jūsų kūno kalbos viliojimo jūsų draugas švelniai murkia viduje, jis negali nieko padaryti, tik nesąmoningai bandyti siekti daugiau jūsų kūno kontaktų. Jei matote, kad tai vyksta, „patapšnokite" sau per petį - jums puikiai sekasi.

Jei tai nepavyko, rečiau jį lieskite. Tad tereikia pabandyti peržengti kito žmogaus asmeninę erdvę ir žaismingai paliesti jį - nuvalyti „dulkę", pritariamai patapšnoti petį ar netyčia užkliudyti koją. Tačiau jokių erzinančių žnaibymų ar aliuzijų į intymesnius santykius. Stebėkite, ar jis atkartoja jūsų judesius, ar prisilietimų daugėja. Šokių aikštelė tokiems eksperimentams - ideali vieta, juk šokant kontaktas būtinas.

Žinodamos šias gudrybes ir atėjusios šokti tiesiog su pažįstamu ar kolega, kuris jus žavi tik kaip potencialus šokių partneris, nepadarysite klaidų ir nepradėsite „netyčia" jų vilioti. Jokių žibančių akių, pernelyg malonaus bendravimo ar bandymų parepetuoti papildomai - ir judviejų draugystė nesugrius.

Taip pat šokių aikštelė gali būti puiki priemonė santykiams stiprinti su jūsų būsimu ar esamu sutuoktiniu.

Jau įvardintų prisilietimų galia skatins Jus skubėti po darbo į „pasimatymą" ant parketo, po kurio galbūt norėsis prisiminti pirmuosius susitikimus ir bent trumpam atsiplėšti nuo rutinos, į kurią taip lengva įsisukti. Svarbiausia niekada nepamiršti savo žavesio paslapčių ir kokio šokių partnerio ieškote - tokio su kuriuo tenorite pramankštinti raumenis ar daugiau nei prasiblaškyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.