Tas erotinių sapnų saldumas...

 (20)
Nežinau, ar čia koks ženklas netekėjusiai merginai, bet kasnakt mane aplanko erotiniai sapnai. Gal čia prieš kelionę?
Moterims, realiame gyvenime nepatiriančioms orgazmo, erotiniai sapnai gali būti vienintelė paguoda.
© Shutterstock nuotr.

Skrendu pailsėti 10 dienų į Turkiją. Tai Liucija mane erzina, kad ten sutiksiu svajonių jaunikį. Jau beveik imu įtikėti šia galimybe, tai gal todėl sapnuoju visokias erotines scenas?

Pasirodo, erotinius sapnus sapnuoja tiek vyrai, tiek moterys. Tai visiškai normalus reiškinys, liudijantys seksualinio potraukio brandą. Erotinių sapnų dažnumas niekam nepavaldus: galime juos sapnuoti kiekvieną naktį, kartą per mėnesį arba kartą per metus.

Tiesa, vyrai juos sapnuoja dažniau, ir nuo amžiaus tai nepriklauso. Moteris erotiniai sapnai lanko rečiau. Ištekėjusios netgi jaučia tam tikrus sąžinės priekaištus, šiokį tokį nesmagumą ir gėdą, kad sapnuoja ne savo vyrą. O gal netgi keletą vyrų. Arba seksą su moterimi.

Tačiau graužtis dėl susapnuotos neištikimybės nevertėtų, nes tai, ką sapnuojame, nuo mūsų nepriklauso - tai pasąmonės išdava. Gal žiūrėjote vakare erotinį filmą? O gal jums įstrigo per pietus užsimezgusi diskusija su kolegėmis apie erotines fantazijas? Sapnams negalioja jokios moralės nuostatos.

Erotiniai sapnai vyrams gali pasireikšti priešlaikiniu sėklos išsiveržimu. Miegodami jie negali savęs kontroliuoti, o sėklos išsiveržimą reguliuoja būtent smegenų žievėje esantys taškai. Sapnuojant erotinius sapnus, sėkla išsiveržia anksčiau, net neatlikus lytinio akto. Tie vyrai, kurie atsimena erotinį sapną, nubudę pasakoja, kad sėkla išsiliedavo kaip tik tuomet, kai, regis, penis tuoj tuoj turėjo atsidurti makštyje. Ką dažniausiai sapnuoja? Įvairiausius meilės žaidimus, po kurių išsikrauna ir prabunda.

Beje, tie vyrai, kurie realiame gyvenime iš tikrųjų turi problemų dėl priešlaikinio sėklos išsiliejimo, sapne dėl šio sutrikimo nekenčia.

Erotiniuose sapnuose moterys gali patirti orgazmą. Ypač jausmingos moterys dažnai malonų sapną susapnuoja, perskaičiusios kokį bulvarinį romaniuką. Neretai kūno malonumais sapnuose pasidžiaugia tos moterys, kurios niekada nepatyrė orgazmo. Tai joms būna nors tokia paguoda.

Taip pat pasitaiko atvejų, kad erotiniuose sapnuose moteris išdarinėja tokius dalykėlius, kurių nepavyko išgyventi tikrame gyvenime. Čia veikia ir kitos moterys, ir kiti vyrai, ir sado-mazo elementai. Sapnuose verda toks turtingas intymus gyvenimas, kad moterys nejučiomis ima gyventi dvigubą gyvenimą. Sapne elgiasi taip, kokią norėtų save matyti realiame gyvenime - gal būti iniciatyvesnė, drąsesnė, labiau atsipalaidavusi. Perkeldama fantazijas į realų gyvenimą, moteris neretai netgi pagerina savo santykius su vyru.

O mano sapnai - daugiaserijiniai. Nežinau, kaip man tai pavyksta, bet sapnuoju tęsinius. Arba pasikartojantį sapną - kaip juodaplaukis vyras mane pagrobia, nori atkeršyti už savo seserį, bet mane įsimyli... Norėjęs pažeminti ir pasityčioti iš manęs, jis mane apiberia kuo švelniausiais bučiniais, nužiūrinėja mano kūną susižavėjusiu žvilgsniu, paima ant rankų ir kažkur neša. Kaip sulaukti šio vakaro, kad sužinočiau kur atsidursiu?

O vieną kartą sapne mylėjausi su buvusiu draugės vaikinu. Atsibudus taip ir jaučiausi: skruostai raudoni, kūnas nuvargintas, akys spindi... Net paliečiau TEN, kad įsitikinčiau, ar tikrai esu sudrėkusi. Dar įdomiau buvo, kad paskui draugės ėmiau klausinėti, kaip atrodo to vaikino butas. Jos pasakojimas mane įtikino: aš ten buvau! Galėjau papildyti pasakojimą detalėmis ne tik apie kambarį, bet ir apie jos buvusio vaikino kūną, randą dešiniajame šone ir apgamą ant nugaros... Bet ar verta? Negi ji būtų patikėjusi, kad viską tik susapnavau?
Bet tą vaikiną man ir dabar nejauku sutikti. Tiek prikvailiojom sapne...

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.