Tarologas L. Malinauskas atskleidžia, ant kurio piršto nešioti žiedą, kai nori sulaukti turtų ir meilės

 (65)
Tarologas Leopoldas Malinauskas specialiai su 5braškių skaitytojomis pasidalino savo patarimais, kurie jums galbūt padės išsaugoti santuoką, išvengti skyrybų ar net sulaukti turtų.
Tarologas Leopoldas Malinauskas
© DELFI / Tomas Vinickas

Santykiams pavojingiausi metai

Tarologas Leopoldas Malinauskas perspėja poras apie gresiančias santykių krizes. Pirmoji dažniausiai ištinka po trejų metų.

„Ne be reikalo sakoma, kad meilė trunka trejus metus. Jei po trejų metų nėra priežasties būti kartu - nėra bendro banko kredito, vaikelio, bendro gyvenimo apskritai, pora išsivaikšto“, – teigia jis.

Santykiai taip pat susiduria su penkmečio krize, dešimtmečio krize. Pastaroji pastebėta jau labai seniai.

10 metų krizė yra pati kraupiausia

„Pamenate, Eglė žalčių karalienė Žilvino paprašė paviešėti pas tėvus po devynių metų, devynių mėnesių. Žilvinas jautė nelaimę ir trukdė jai liepdamas nuverpti kuodelį, sunešioti klumpes. Į šį rifą atsimuša daugiausiai jachtų, jei šeimą pavaizduosime metaforiškai kaip jachtą. 10 metų krizė yra pati kraupiausia. Mūsų protėviai pastebėjo ją pakankamai anksti ir netgi legendomis mus bando perspėti“, – neabejoja tarologas.

.

Tarologas L. Malinauskas atskleidžia, ant kurio piršto nešioti žiedą, kai nori sulaukti turtų ir meilės
© Fotolia nuotr.

Kada santykiai pasmerkti žlugti...

Pasak jo, santykius galima išsaugoti, jei poros sielos nemutuoja, nesikeičia. Tokiais atvejais atšvenčiamos ir deimantinės vestuvės. Fizine prasme tokios poros gali pasikeisti neatpažįstamai, bet metafizine prasme jos išlieka vienodos. Todėl tokie žmonės ir lieka kartu.

Prisiminkime filmą „Ir velnias dėvi pradą“. Herojė lipa karjeros laiptais į mados pasaulio olimpą, o jos mylimasis ir toliau lieka pradedantis picų kepėjas. Jie tolsta vienas nuo kito. Ją supa naujas pasaulis, kitokie žmonės, picų kepėją – jo sena virtuvė. Jis pradeda jai priekaištauti, tik laiko klausimas, kada viskas nutrūks.

Ji turi dvi išeitis: arba toliau augti be jo, arba nusileisti pas jį. Ji pasirenka būti su juo, atsisako prestižinio darbo, įsidarbina kažkokiame pigiame laikraštėlyje.

Leopoldas pabrėžia, kad augti poros turi drauge. Arba drauge nesikeisti. Jei vieno iš partnerių siela pradeda mutuoti, o kito ne, santykiai pasmerkti žlugti.

Tarologas L. Malinauskas atskleidžia, ant kurio piršto nešioti žiedą, kai nori sulaukti turtų ir meilės
© Fotolia nuotr.

Tai ant kurio piršto?

Kai kurie žmonės tiki, kad laimę ir meilę galima privilioti tam tikrais simboliais. Pavyzdžiui, nešiojant žiedą ant „teisingo“ piršto.

Tarologas sako, kad mūsų pirštai yra labai reikšminga chiromantijos dalis. Kiekvienas jų turi daug simbolių ir reikšmių.

Nykštys yra Veneros pirštas, gyvastis. Jei nusilpo sveikata, prasidėjo dažnos ekskursijos į Santariškes, žiedą mauti Leopoldas rekomenduoja ant nykščio: „Padės gyvenime. Iškeltas nykštys į viršų ne vienam gladiatoriui išgelbėjo gyvybę“.

Rodomasis arba smilius yra Jupiterio pirštas. Dažniausiai, kai norime kažką pasakyti, netgi keliame šį pirštą: „Aš dabar kalbėsiu, klausykite“. Todėl jei norite būti išgirsti, nešiokite žiedą būtent taip.

Vidurinis pirštas yra Saturno. Paprastai šis pirštas žiedais nepuošiamas. Saturnas yra niūrus dievas, nešiodamas žiedą ant šio piršto, žmogus gali tapti paniurėliu intravertu. Linkęs į materializmą, atsiribojęs nuo dvasinių dalykų.

Apolono pirštas, arba liaudyje dar vadinamas bevardžiu, yra kūrybos simbolis. Pradžioje reikia sukurti sužadėtuvių žiedelį. Po to surengti vestuves. Po jų - namus, kuriuose šeima gyvens. Pirmą mėnesį po vestuvių vyksta intensyvi kūryba, kurios produktas pasirodo po devynių mėnesių.

Mažasis - Hermio Merkurijaus pirštas yra verslumo pirštas. Jei norite pinigų, turite atnašauti Merkurijui. Net menkiausias italų mafijozas, turintis vos tris picerijas, ant mažojo žiedo vis tiek turės brangų žiedą su dideliu akmeniu.

Vestuvių žiedą vyrui tarologas pataria nešioti ant dešinės rankos. Moteriai prielankiau nešioti ant kairės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.