Sustiprinkite orgazmą: dieta, pratimais, filosofija

 (17)
Pakeitus vos kelis dalykus, jūsų seksualinis gyvenimas gali žymiai pagerėti — nuo nulio iki dešimties arba nuo nieko iki žydros šviesos.
Pažinkite savo kūną, išstudijuokite kvėpavimą... atverkite save malonumams.
© Shutterstock nuotr.

Margarita, kuri kadaise patyrė seksualinę prievartą, galvojo, kad jai nepatinka seksas. Mylėdamasi su savo vyru, ji nepatirdavo orgazmo, o po to, kai jie išsiskyrė, ji gyveno gana užimtą gyvenimą: teko auginti vaikus, dirbti ir eiti į paskaitas, tad ji net gi nesivargino masturbuotis. Jai tai tiesiog nerūpėjo.
Kai jai jau buvo gerokai virš 40, ji sutiko vyrą, kuris tapo jos antruoju vyru. Jie mylėdavosi kiekvieną dieną ir tai tebedaro net praėjus penkeriems metams. Ji nuolatos patiria orgazmus, kurie perkelia ją į „kitą pasaulį“. Ji sako: „Aš matau žydrą šviesą“.

Ar jūs seksualiai patenkinta?
Kaip ir Margarita, dauguma mūsų esame linkusios galvoti, kad mūsų seksualinis pajėgumas nepasikeis. O iš tikrųjų jis vystosi mums bebręstant ir besikeičiant mūsų pasitikėjimui, sveikatai, vaistams bei partneriams.
Nebijokite visos valdžios paimti į savo rankas – moters, kuri nepažįsta savo kūno ir nemoka savęs patenkinti, nepatenkins niekas.
Kai kurios moterys tiksliai nežino, kokie yra orgazmai. Jei jaučiate atsipalaidavimo antplūdį – gali būti kad būtent dabar jį ir patiriate. Iš kitos pusės, ko gero, jūs nepatiriate orgazmo, jei po sekso jaučiatės sudirgusi.
Jei norite išspręsti šią problemą — arba patirti daug orgazmų ir tuo mėgautis — jums gali tekti paverst tai savotišku projektu.
Svarbiausia yra ištirti ir išmokti, kas jums yra geriausia. Seksualumas yra labai individualus, tad žmonės gali labai žymiai pakeisti savo patirtį, jei varijuos smulkiausiomis detalėmis. Daugeliui žmonių tokiam tyrinėjimui reikia drąsos, nors tam nebūtinas partneris ar kelionė į sekso prekių parduotuvę.
Tyrinėkite savo kvėpavimą. Net nesusimąstydamos daugelis moterų prieš pat orgazmą užlaiko kvėpavimą. Gilus iškvėpimas gali sustiprinti jį. Kai kurios moterys sako, kad dejonės taip pat suintensyvina jų orgazmus. Jei jaudinatės dėl to, kad pažadinsite vaikus, eksperimentuokite dejuodama į pagalvę. Dejuokite tada, kai tai padės jums, nes daugelis moterų tai daro artėjant vyro orgazmui – kad juos padrąsintų. 
Išmokite kvėpuoti giliau. Jei kvėpavimo sulaikymas tapo įpročiu, išbandykite iškvėpimus ir dejones asmeninėse sesijose. Indijos tantrinio sekso technika pataria 15-20 kartų trumpai įkvėpti ir po to ilgai iškvėpti. Pakartokite tai tris kartus, kai artėsite prie orgazmo.
Ir priešingai, kai kurios moterys aptiko, kad tyčia užlaikius kvėpavimą, tai sustiprina jų patiriamus orgazmus, tad kartais jos net gi atnarina galvas nuo lovos krašto – taip užlauždmos kaklą ir pasunkindamos įkvėpimčą. Arba paprasčiausiai išbandykite nedėti galvos ant pagalvės.

Stiprinkite savo makšties raumenis. Besišlapindama sustabdykite šlapimą, paleiskite ir vėl jį sustabdykite — jūs suspaudžiate raumenis, kurie susitraukia orgazmo metu. Jei pamėginsite sutraukti savo makšties raumenis nesišlapindama, galite pastebėti, kad, iš tiesų, suspaudžiate savo užpakaliuką ir pilvo raumenis. Tačiau šlapinimosi testas patvirtins, kad naudojatės makšties raumenimis.
Nedarykite šio pratimo kiekvieną kartą besišlapindama, nes galite pasigauti šlapimo pūslės infekcijų (jei pilnai jos neištuštinsite). Geriau suspauskite ir atpalaiduokite juos dieną — pavyzdžiui, plaudama indus arba vairuodama (ko gero, žinote, kad jie dar vadinami Kėgelio pratimais).
Dabar kai jau pripratote prie to pojūčio, suspauskite ir atpalaiduokite tuos raumenis, kai tiesiogiai stimuliuosite savo klitorį. Taip pat tai galite daryti ir besimylėdama — kiekvieną kartą kai jis įeis, jūs atpalaiduokite raumenis ir suspauskite juos jam išeinant.

Kaip ir bet kokių kitų raumenų stiprinimo programoje, pasipriešinimas padidina statymus. „GyneFlex“ parduoda plastikines žnyples, kurias turite suspausti ir atleisti savo makšties raumenimis, pradėdama nuo minkštesnių plastikinių žnyplių jaunoms mamoms artėdama iki kietesnių žnyplių čempionėms. „Pelvinn“ parduoda šešis skirtingo svorio svogūno formos plastikinius svarelius. Silikoninius „Benwa“ kamuoliukus galima naudoti visą dieną, tad galėsite juos spaudyti, kai tik imsite nuobodžiauti.
Išbandykite naujas pozas. Įėjimas į makštį iš nugaros gali sustiprinti orgazmus. Arba pamėginkite užsiropšti ant jo, kai jis sėdi tam tikru kampu: jei jis yra ties 6 valanda, jūs turite būti ties 3 valanda. Darykite tai šonu. Arba atsigulkite ant nugaros su pakeltomis į orą kojomis, kai jis priklaups prieš jus. Suspauskite užpakaliuko raumenis prieš pat patirdama orgazmą.
Gerkite žuvų taukus ir atsisakykite angliavandenių bei sojos. Knygos „Orgazminė dieta“ (The Orgasmic Diet) autorė Marrena Lindberg sukūrė savo dietą, kai ji nepatyrė orgazmų. Ji sako, kad moterys gali pagerinti savo lytinį potraukį ir padidinti patiriamų orgazmų skaičių per dvi – keturias savaites, jei laikysis jos sukurtos programos. Kiekvieną dieną jūs gersite multi-vitaminus, stiklinę apelsinų sulčių (papildomas vitaminas C) ir žuvų taukus: 60 kilogramų sveriančiai moteriai reikia 1700 mg EPA (eikozapentaenoinės rūgšties) ir 1300 DHA (dokozaheksaenoinės rūgšties).
Omega 3: iššifruokime EPA ir DHA
Rinkitės patiekalus, kuriuose būtų toks balansas: 40 procentų angliavandenių, 30 procentų baltymų ir 30 procentų riebalų — poveikis tarsi dietos, kurioje yra mažai angliavandenių ir daug baltymų. Baltymų porcijos turi būti maždaug kortų kaladės dydžio. Ji taip pat pataria visiškai vengti sojos produktų, vengti kavos šešias valandas prieš seksą ir valgyti penkiolika gramų tamsaus šokolado per dieną. 
Gerkite rekomenduojamą cinko ir magnio dienos normą, kad padėtumėte išlaikyti testosterono lygį. Teoriškai, dieta padeda sureguliuoti jūsų hormonus, kraujo apytaką, raumenų toną ir smegenų chemiją. Tai nėra įrodyta, tačiau kai kurios moterys prisiekia, jog tai tiesa, tad galite išbandyti, ar ir jums tai padės. 
Pasitarkite su savo gydytoju apie vaistus. Kai kurie anti-depresantai ir anti-hipertenziniai vaistai trukdo daugelio moterų orgazmams. Manoma, kad tai yra šalutinis poveikis, tad pasakykite apie tai savo gydytojui, kad jis surastų jums tinkamą sprendimą. Kai kuriems žmonėms padeda, jei jie pasirenka anti-depresantą Bupropion (Wellbutrin) — kai kurie tyrimai teigia, kad jis gali net gi padidinti seksualinį atsaką, nors oficialiai jis dar nebuvo patvirtintas šiam tikslui.
Ar kada nors gali suveikti „Draugai su privalumais“? Turėkite ištikimą partnerį. Per vienos nakties nuotykius moterys patiria mažiau orgazmų iš dalies todėl, kad vyrai mažiau oraliniu būdų tenkina partneres, kurios nėra jų merginos, teigia koledžo studentų apklausa, kuria atliko Niujorko universiteto sociologė mokslų daktarė Paula England. 
Būkite budri. Seksualinis malonumas ir emocinis atlygis didėja, kai stebime savo partnerius, ieškome būdų, kaip suteikti jiems malonumą ir atsiliepiame į jų pastangas malonumą suteikti mums. Kai abu susitelkiate – mylitės kartu, o ne skrajojate savo mintyse.
Margarita paaiškina savo lytinį gyvenimą: „Mes visiškai ir išskirtinai atsiduodame vienas kitam, kai esame lovoje“. Mano draugė Agnė pastebėjo milžinišką pokytį, kai ji pasiklausė šio patarimo: „Ieškokite kito asmens ir norėkite būti matoma. Tam reikia daug įsisąmoninimo. Ir tai tikrai veikia“.
Tai yra keistas dalykas, turint omenyje mūsų kultūroje juntamą spaudimą nuolat galvoti apie seksą, nes mes nedažnai girdime tokią išmintį.

Jums nebūtina patirti orgazmą kiekvieną kartą besimylint. Tačiau verta pasvarstyti, ar patiriate visą malonumą, kurio norėtumėte. Orgazmai yra vienas gamtos būdų padėti mums atsipalaiduoti ir jaustis saugiai. Jie gali nuraminti spazmus ir galvos skausmus bei užliūliuoti jus miegui. Patirdami orgazmą, mes pagaminame oksitociną, kuris išlieka kraujyje mažiausiai penkias minutes. Jei patirsite orgazmus, jūsų santykiai bus laimingesni — tačiau tai jau žinojote, ar ne?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.