Specialistė: „Vyro reikia ieškoti, kaip darbo“

 (149)
Kaip geriau pažinti vyrą? Iš kur atsiranda nelaimingos žmonos ir kodėl santykiuose yra svarbus kompromisas? Kaip surasti partnerį?
Susirasti vyrą gal ir nesunku, bet esmė - juk nesinori bet kokio...
© Shutterstock nuotr.

Leidinys „Argumentai ir faktai", pasitelkęs į pagalbą garsiausią Rusijos piršlienę, laidos „Susituokime" vedėją Rozą Siabitovą, pamėgino išnagrinėti svarbiausius moterų santykių su vyrais aspektus.
Jos požiūris itin įdomus ir net šokiruojantis. Galima ginčytis ir nesutikti, tačiau pripažinti, kad ji - neeilinė moteris, teks vienareikšmiai.

- Po kurio laiko geriausia praleisti pirmąją naktį? Ar tikrai prieš vedybas su vyru reikėtų draugauti mažiausiai vienerius metus?

- Šiame pasaulyje nėra nieko vien juodo arba vien balto, visur yra pustoniai. Nėra ir vienos tiesos, nes kiekvienas turime savo tiesą.

Kodėl metus? Per tokį laiką žmogus parodo visus savo trūkumus, jūs drauge atsiduriate situacijose, kur išryškėja kiekvieno jūsų charakteris. Moterys deklaruoja, kad yra švelnios ir supratingos (neaišku, iš kur tada atsiranda valdingos žmonos), o vyrai deklaruoja, kad padarys mus laimingas. Ar matėte bent vieną visiškai laimingą žmoną? Ne. Taigi per metus tai ir galima išsiaiškinti.

Dėl to, kada galima mylėtis su vyru... Jei draugės sako, jog reikia pasitreniruoti, - netikėkite. Vyras visko išmokys. Kodėl vyras taip skuba moterį įsitempti į lovą? Jis nori pasitikrinti, ar esate suderinami sekse, kad santykiai galimai virstų ilgalaikiais. Be svarbios gyvenimo dalies, be to patikrinimo vyras retai kada nori investuoti į santykius, juos kurti. Žinoma, viskas priklauso nuo požiūrio, pasimatymų intensyvumo, bendravimo, tačiau jei aistros bangos abiem kirba tos pačios ir abu to nori („pasitikrinti" kūno chemijos, be jokio spaudimo), geriausia mylėtis po penkto  pasimatymo.

Tačiau jei norite rimtų santykių arba norite suprasti, ką vyras apie jus galvoja, nesimylėkite kaip įmanoma ilgiau. Be to, jei vyras jūsų neskatina pasimylėti, tačiau jūs jam patinkate, tai žinokite, kad jis jus mergina ir laukia pirmojo jūsų žingsnio, kai imsite jį gundyti. Galiausiai vyras gauna mylimą moterį bei patvirtinimą, kad ir jis jai patinka.

Jei greitai jam atsiduosite (juk beveik nėra vyrų, kurie atsisakytų), vyras po to galvoja, kad moteris yra lengvai pasiekiama, kad bet kuris jo vietoje atsidūręs vyras galėjo ją gauti. O jis turi jaustis ypatingas, kad tik jam pavyko tokią moterį pakerėti. Juokaujama, kad vyrui suprasti moters neįmanoma, bet stengtis reikia. Apie vyrus galime pasakyt tą patį: nereikia jų suprasti - užtenka klausytis ir daryti išvadas. Tokios taisyklės apsaugos širdį nuo nusivylimo.

- Yra kažkokių saugiklių?

- Taip. Vienas jų - vyro žodynas. Išmintinga moteris neturėtų savęs apgaudinėti ir maitintis iluzijomis. Kaip?

Štai pavyzdys. Vyras po pirmojo pasimatymo sako: „Susiskambinsim"? Tai ne kas kita, o mandagi atsisakymo forma. Jei nepaskambina per tris paras, nelabai ko verta ir tikėtis iš tų santykių. Arba po mėnesio pasimatymų jis sako: „Kaip aš pavydžiu vaikinui, kuris padarys tave laimingą". Negalvokite, kad jis kalba apie save - taip jis ruošia dirvą, kad galėtų tyliai pasitraukti.

Aš sugalvojau labai įdomų testą-prognozę. Pirmojo pasimatymo, penkių pasimatymų, trijų mėnesių testas, etapai: pora, sužadėtuvės. Aš surašiau visus pavojaus signalus. Ir pagal šį testą galima suprasti, ar jūsų santykiai turi ateitį, ar ne. Toms, kurios kreipiasi į vedybų agentūras, tai svarbi informacija. 95 procentai besikreipiančių į agentūras - moterys ir tik 5 procentai vyrų. Ir jei agentūra pateikia tik duomenų bazę - tai paslėpta sukčiavimo forma.
Sakykim, bazėje yra 300 vyrų. Pradedi peržiūrėti 300 žmonių. Suveikia „dvyliktojo pirkėjo" taisyklė - trečdalį atsijojate, pažiūrėjote nuotraukas - liko 100 žmonių, o po to žiūrite į materialinę padėtį, išsilavinimą, kuo užsiima, pomėgius... Galiausiai lieka apie trisdešimt žmonių, po to šiems trisdešimčiai jūs paskambinsite, ir jums liks dešimt, todėl, kad nepatiks balsas, kalbėjimo maniera ir panašiai. Dešimt kartų nueisite į pasimatymą ir neliks nė vieno kandidato.

Surasti vyrą - ne problema, tereikia žinoti, kur jie yra. Svarbiausia sėkmingos pažinties taisyklė: ieškoti partnerio reikia todėl, kad norite rinktis, o ne todėl, kad jums jo trūksta. Kitaip tariant, nereikia alkanai eiti į parduotuvę, nes pasiimsite tai, kas pirmiausia paklius po ranka. 

Antra svarbi taisyklė: vyras niekada nesirenka vienišos moters, jis stojasi tik į eilę, todėl jūs privalote turėti gerbėjų. Moteris, kuri turi gerbėjų, visiškai kitaip elgiasi.

- O jei nėra tos eilės? Sukurti iliuziją?

- Ne. Aš visada sakau: „Veltui, moterys, jūs ant manęs pykstate. Aišku, kad jūsų mamos, artimieji ar draugės jus myli vien todėl, kad esate. Nei viena draugė nepasakys jums, kad atrodote bjauriai. O aš pasakysiu teisybę. Ateina nuotaka. Už ką tu pinigus moki? Kad tau pavyktų. Aš tave išmokysiu, kaip tai daryti.

Vyrai yra labai primityvūs. Juos traukia stereotipai. Tai susitvarkyk savo išorę. Nori turtingo vyro, skaityk glamūrinius žurnalus - ten viskas parašyta. Subrendusi moteris turi būti pasitempusi. Pasidaryk plastinę operaciją, jei reikia, už tai turėsi vyrą. Mūsų vidinis pasaulis vyrams nėra įdomus, mes vyrams - tik malonumų objektas, o patogumai komplekte yra nemokami. Mes privalome gaminti, skalbti, rūpintis, kurti jaukumą. Todėl kai moteris sako: „Man nepavyksta", tai netiesa - tu neįdėjai pastangų.

Surasti gerą vyrą - tai tas pats, kaip susirasti gerą darbą. Jei nori susirasti gerą darbą, ko gero, nesustosi. Nusipirksi gerą kostiumėlį, parengsi patrauklų CV, į interviu eisi pasiruošusi, norėsi pasirodyti kuo geriau, ka tik gautum tą darbą. Dar geriau - jei turi pinigų, tada nečiumpi pirmo pasitaikiusio darbo.

Su vyrais tas pats. Jei turi gerbėjų, vadinasi, tau nebaisu, tu gali rinktis. Rinkitės vyrą taip, kaip rinktumėtės gerą darbą. Negriebkite pirmojo, kuris jums pakliuvo. Juk mes esame šiuolaikinės moterys, turime po kelis diplomus. Tad pasitelkime savo išsilavinimą tam, kad surastume tinkamą partnerį gyvenimui. Jis yra. Ir ne vienas!

Bet kokio amžiaus moteris nori pasiturinčio vyro su kario savybėmis. Tačiau kur keliaus pirklys? Žinoma, prie pirmos lentynos, kurioje yra dvidešimtmetės. Tačiau tos merginos neturi patirties, o vyrai turi instinktą. Štai dabar pas mane ateina tokie prašmatnūs penkiasdešimtmečiai vyrai, kad aš net pati apsilaižau. Jiems įdomu su manimi kalbėtis. Kai tik pradedame kalbėtis apie amžių, jis sako: „Dvidešimt - trisdešimt". Aš sakau: „Klausyk, aš - tavo bendraamžė. Tau įdomu su manimi?". „Taip. Bet juk su tavimi dar reikės ir mylėtis". Suprantama, kad mylėtis su dvidešimtmete maloniau, bet juk ta mergiščia vargiai tau paduos naktipuodį, atneš vaistų, kai susirgsi. Tai gali padaryti tik subrendusi moteris. Tačiau čia įsižeisti neverta, juk mes, moterys, norime pasiturinčių vyrų, o aplinkui tokių nematome. Todėl čia reikia ieškoti kompromiso.

Aš, beje, apie tai parašiau savo knygoje „Kodėl vienas myli, o kitas veda", kur sudariau visą susitarimų sistemą - „Lygiaverčių partnerių principas". Jei partneriai nėra lygiaverčiai, pavyzdžiui, man penkiasdešimt, tačiau aš turiu pinigų, o noriu kokybiško partnerio pakankamai jauno amžiaus, tačiau jis neturi pinigų, tada aš - nekokybiška, o jis kokybiškas. Tam, kad jis imtų su manimi susitikinėti, turi būti priemoka, priklausomai nuo to, ko reikia vyrui: pinigų arba dvasinės šilumos. Viskas gyvenime yra paprasta, kai žiūrime paprastai.

***

Ir kaip jums moteriškės mintys? Į santykių kūrimą žiūrėti kaip į verslą - racionaliai ir pragmatiškai? Net mane, kurią vadinu neprasta vyrų žinove, toks požiūris išmušė iš vėžių. Bet yra ir vertingų minčių, ypač apie tai, kad nereikia badauti ir griebti pirmo pasitaikiusio vyro...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.