SMS žinutės, kurios privers JĮ galvoti apie TAVE

 (49)
Telefonai nebuvo sukurti vien tam, kad sutartumėte pasimatymo laiką. Trumposios žinutės gali tapti galingu ginklu, sužadinančiu fantaziją ar kurstančiu aistras miegamajame.
© Shutterstock nuotr.

Tad šįkart trumpai aptarsiu kelis SMS'ų tipus bei pabandysiu patarti, kaip apsieinant be nešvankybių, įaudrinti jo vaizduotę bei priversti jį galvoti apie jus.

Nešvankios žinutės, kurios privers jį galvoti apie jus

Aš manau, jog pati didžiausia intriguojančių žinučių nauda yra ta, kad jos priverčia jį apie jus galvoti. Štai keletas pavyzdžių to, ką jūs jam galite nusiųsti:
Praėjusią naktį sapnavau beprotišką sapną apie tave. x

Ką tik pamačiau kažką, kas privertė mane galvoti apie tave. x

Praėjusią naktį prieš užmigdama galvojau apie tave. 
Visos trys žinutės yra sukurtos taip, kad jos nebūtų labai tiesioginės. Jūs taip pat pastebėsite, kad jos apskritai nėra itin seksualios. Tikslas yra priversti jį galvoti ir domėtis jumis, kartu taip pat pasakyti jam kažką, ką jis tikrai norėtų išgirsti. Vienas labai svarbus dalykas, kurio turite nepamiršti, kai siūsite savo mylimajam karštą žinutę, yra tai, kad geriausia yra siųsti jam žinutę, kuri yra trumpa ir nereikalauja atsakymo. Tai yra subtilus pasitikėjimo jūsų mylimuoju ženklas.
Nešvankios žinutės, skirtos sukurti seksualinę įtampą
Žinutės yra tobulas būdas sukurti seksualinę įtampą tarp jūsų ir jūsų mylimojo. Žinutės, kurias siunčiate, gali būti gana seksualios, tačiau pats faktas, kad jūs ir jūsų mylimasis esate gana toli vienas kito, reiškia, kad yra tam tikras barjeras tam, jog įvyktų kažkas tikrai seksualaus. Pamėginkite siųsti šias žinutes savo vaikinui. Pastebėsite, kad kai kurios jų yra šiek tiek laukinės ir „išeinančios iš ribų“, o kitos yra šiek tiek ramesnio pobūdžio:
Šįvakar ruošiuosi išvesti tave iš proto!
Geriausia šioje žinutėje yra tai, kad ji gali reikšti begalę dalykų. Ji gali reikšti, kad jūs jį fantastiškai patenkinsite oraliniu būdu… arba ji gali reikšti, kad ruošiatės jam parodyti kažką šaunaus. Kai nepasakote tiesiogiai ir rašote neaiškiai, jūs taip pat priverčiate jį galvoti apie jus, o juk būtent to jūs ir norite!
Nežinau, kas tai yra, bet man tikrai reikia tave pamatyti tiesiog dabar. x

Aš labai pasiilgau to jausmo, kai tu būni manyje. Norėčiau, kad dabar būtumėme lovoje.

Jei šiandieną man nereikėtų eiti į universitetą/darbą, aš su tavimi kaip reikiant pasimylėčiau!
Šios žinutės privers jūsų vaikiną laukti susitikimo. Tad kai jis galiausiai turės galimybę pabūti su jumis vienumoje, jis bus patenkintas kaip šunėkas. 
Nešvankios žinutės, skirtos įaudrinti jį
Priversti jūsų mylimąjį galvoti apie jus ir sukurti seksualinę įtampą yra 2 subtilesni būdai, kaip siųsti nešvankias žinutes savo vaikinui. Labiau tiesioginis būdas yra siųsti jam žinutę tam, kad paprasčiausiai įaudrintumėte jį. Išbandykite štai tokias:
Noriu, kad dabar būtum ant manęs.

Internete skaitinėjau keletą patarimų, kuriuos norėčiau su tavimi išbandyti. Manau, kad tau jie patiks. x
Jums bus lengviau siųsti tokias žinutes savo mylimajam, kai su juo jau kurį laiką susitikinėsite, nes kitaip gali atrodyti, kad jūs šiek tiek persistengiate!
Nešvankios žinutės, skirtos jį paerzinti
Siųsdama savo vaikinui žinutę, kuria norite jį paerzinti, būkite atsargi. Svarbu, kad kai siųsite jas, jūs nebūtumėte ant jo per daug pikta, kad jis teisingai jas suprastų. Štai keli geri pavyzdžiai, ką galite jam nusiųsti, jei norite jį paerzinti: 
Ak, kokia aš būnu susijaudinusi, kai tavęs nėra šalia. Grrr! x

Jei dabar būtum čia, aš tave taip patenkinčiau oraliniu būdu, kad tai atsimintum visą savo gyvenimą!
3 svarbūs dalykai, kuriuos reikia apmąstyti
Vien todėl, kad šio straipsnio pavadinime yra žodis „SMS“, dar nereiškia, kad jūs negalite siųsti savo vaikinui tokių žinučių elektroniniu paštu ar asmeniškai bendraudama Facebook‘e.
Jūs galite nekantrauti pradėti siųsti savo vaikinui visokiausias užvedančias žinutes, tačiau mano patarimas būtų toks: pirmiausia išbandykite jį šiek tiek subtilesnėmis žinutėmis, kad suprastumėte, ar jam tai patiks. Jei bus aišku, kad jam tai patinka, tada galite pradėti siųsti ir nešvankesnes žinutes. Jei pradėsite siųsdama jam per daug nešvankias žinutes, tuomet rizikuojate, kad jis gali pasijusti pernelyg keistai.
Pastebėsite, kad tarp siunčiamų žinučių, skirtų įaudrinti jūsų vaikiną, sukurti seksualinę įtampą, priversti jį galvoti apie jus ir paerzinti jį yra nemažai panašumų. Nesijaudinkite per daug dėl to. Tiesiog nepamirškite 4 pagrindinių priežasčių, kodėl siunčiate savo vaikinui nešvankias žinutes, kad visada rašytumėte žinutes, kurios geriausiai tiktų tam, ką jūs norite pasiekti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.