Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti?

 (225)
Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?
© Vida Press

Mudu susipažinome universitete. Dabar net juokas ima prisiminus, kad net pirmojo karto iniciatorė buvau aš. Taip, santykių pradžioje mano libido buvo daug didesnės apimties negu jo.

Dabar esame susituokę auginame du vaikus. Aš dirbu namuose, rūpinuosi mažaisiais. Nežinau, ar čia mane pakeitė šeimyninis gyvenimas, ar pasikeitė mano antroji pusė, tačiau pastaruoju metu jam reikia daugiau sekso negu bet kada anksčiau. Jis nori mylėtis kasdien!

Kiekvieną mūsų bučinį ar glamonę jis iškart supranta kaip užuominą seksui ir labai įsižeidžia, jei pasakau, kad man nesinori.

Draugė man skaitė moralą, kad "galėčiau ir pagulėti, kad tai nėra sunku, kad nebūtina būti kauboje ar sekso pozų dievaite", tačiau aš su jos nuomone nesutinku.

Nežinau, galbūt vedybinis gyvenimas mane pakeitė labiau negu norėčiau. Juk atsisakiau karjeros, auginu vaikus, o mano vyrui... jis tapo tėčiu, tačiau darbas, pomėgiai, dienotvarkė yra ta pati.
Nemanau, kad atsisakyti sekso yra savanaudiška ar dėl to esu blogesnė žmona. Atvirkščiai, man atrodo, kad jis yra savanaudis, nes nesupranta, jog per dieną labai pavargstu.

Mano vyras - geras meilužis. Man patinka su juo mylėtis, tačiau po nėštumų, matyt, nurimo mano hormonų audros ir aš nieko negaliu pakeisti. O gal aš išties bloga žmona?

***

Kartais tokios problemos kyla ne dėl sekso, o dėl bendravimo trūkumo. Sutuoktiniams, turi jie vaikų ar ne, reikėtų trumpam pabėgti iš namų, atitrūkti nuo buities ir nuoširdžiai pasikalbėti.

Kai kurie vyrai reikalauja sekso, jausdamiesi nesaugūs. Arba dėl šilumos, dėmesio trūkumo. Vyrai seksą mato kaip jausmų, prisirišmo demonstravimą, todėl tavo nenorą supranta kaip... jo meilės atstūmimą.

Patarimai būtų tokie:

1. Sutarkite, kiek kartų per savaitę mylėsitės: 2,3,4? Skaičius turi tenkinti jus abu. Galite susidaryti tvarkaraštį, galite perkelti į kitą dieną, jei būsite pavargusi. Jeigu mylėjotės ryte, ar tai reiškia, kad vakare jis apsieis be sekso? Beje, apie rytus. Pasistenkite seksą perkelti į rytus. Tuomet būsite pailsėjusi, be to - tai puikus būdas pradėti dieną. Žinoma, auginat vaikus rytai ir taip būna akstyvi, bet jei pasistengsite atsikelti anksčiau už mažuosius, tai bus jūsų ir vyro slaptas planas, kuris įneš žaismingumo.

2. Paprašykite jo suteikti jums laisvo laiko nuo namų ruošos: tegul jis sutvarko virtuvę po vakarienės ar suguldo vaikus. Gal ir nuskambės keistai, bet dažną moterį užveda vyrai, besitvarkantys namuose. Jeigu jis leidžia jums po sunkios dienos pasilepinti vonioje, vadinasi, jis jus gerbia ir tausoja. Tiesa, nepamirškite už gerą atsidėkoti geru. Parodykite jam, kad poilsis suteikia jums seksualinės energijos.

3. Sportuokite arba tiesiog daugiau judėkite. Krosas ryte ar 10 minučių mankšta, atliekama kelis kartus per dieną prigeneruos daugiau energijos ir paskatins libido veikiančių hormonų gamybą.

4. Pasidalinkite su juo dalykais, kurie jumyse sužadina geismą. Gal tai pėdų masažas ar galvos glostymas, nugaros kasymas ar gulėjimas jo glėbyje žiūrint televizorių.

5. Įsidėkite spyną miegamajame - taip jausitės rami, kad vaikai bet kada nesuvirs į kambarį. Be to, turite aiškiai išdėstyti taisykles: miegamasis yra jūsų privati erdvė.

Pasistenkite jį suprasti ir įdėti truputuką pastangų vietoje to, kad paslapčiomis vadintumėte jį gyvuliu ar baustumėte atsisakydama sekso. Jei parodysite norą stengtis dėl santuokos, su laiku judviejų seksualiniai ritmai priartės vienas prie kito ir galėsite džiaugtis dar tvirtesne sąjunga.

O ką jūs patartumėte skaitytojai?

P.S. Jeigu turite klausimų, norite pasidalinti savo istorija parašykite mums adresu info@5braskes.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.