Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga

 (185)
Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?
© Shutterstock

Prieš kelias savaites publikavome straipsnį, kuriame lietuvaitės pasisakė, ką jų manymu, vyrai lovoje daro blogai. Straipsnį rasite ČIA. Po atvirų moterų pasisakymų, komentaruose užvirė karšta diskusija, o netrukus redakciją pasiekė „Išlepintų moterų nuvarginto vyro" vardu pasivadinusio skaitytojo laiškas:

„Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus? Mano žmona oralinėmis glamonėmis tenkina tik kai parnešu namo premiją ar nuperku šeimai kelialapį į SPA. Iki žmonos turėtos draugės elgiasi taip pat - tik mainais į kažką teikdavosi mane pamaloninti burna. Aš gyvulys, ar ką? Suprantu kada veiksmas atliekamas su malonumu, o kada tik iš pareigos. Žinokite oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga, todėl tokią vyrų reketo ir melžimo formą pasilaikykite sau."

Po tokio visą moterų giminę peikiančio laiško 5braškių redakcija negalėjo likti abejinga, todėl kilo daug minčių apie šiuolaikinius vyrų ir moterų santykius paremtus mainais.

Tikrai yra moterų, kurios darydamos oralinį, kažkodėl mano, kad jau vyras turėtų aikčioti iš laimės, neva, kokį malonumą jam darau. Taip mąstyti gali tik moterys, kurios yra senovinio sukirpimo, tai yra, vis dar mano, kad seksas yra „fui, negražu", o glamonėti ir kitaip burna žaisti su vyro peniu, tai „fui, kaka".

Tokios moterys iš tiesų mano, kad orališkai myluodamos vyrą, daro jam nerealią paslaugą, suteikia malonę, už kurią jis mažiausiai du mėnesius turėtų sąžiningai arti namuose, o paprasčiau - atlikti visus žadėtus buities darbus: sutaisyti čiaupą, pakabinti paveikslą, nudažyti šuns būdą, nupjauti žolę...

Oraliniu seksu moteris (tiksliau, dalis jų) atsilygina už kažkokią ypatingą vyro dovaną arba kažką vyrui pažada. Retai kada moteris daro oralinį vien todėl, kad jai pačiai tai patinka, o ne patinka todėl, kad vyrui patinka ar norėtų jam įtikti. Net jei moteriai nepatinka, ji nenorės iškristi iš konteksto ir vis tiek tvirtins, kad oralinis seksas - jėga. Ypač, kai pilna jaunų, žavių, energingų, nesibranginančių panelių, kurios pasiryžusios pasiturintį vyrą pamaloninti už visus jo pinigus.

Žema auklėti vyrą seksu, kaip kokį šunį. Buvai dosnus - tave dosniai orališkai pamylėsiu, nerodai dėmesio - oi, koks blogas berniukas, negausi nieko. Moterys dažnai tuo netgi naudojasi. Tačiau ir vyrai - ne šventieji, žino, kad „mažos dovanėlės trumpina kelią link lovos". Moterys žaidžia, vyrai žaidžia. Kur problema?

Jos nėra, jei vyro ir moters vertybės sutampa. Tačiau, kaip sakoma, apetitas kyla bevalgant. Vyrai šiais laikais oralinio sekso nebesureikšmina. Dabar „ant bangos" - analinės glamonės. Daugeliui moterų analinis seksas būtent yra tas vadinamasis „fui, kaka" mylėjimosi būdas, kur nederėtų kišti nei pirštų, nei kitų galūnių. Toks mylėjimosi būdas dažai nepriimtinas, net toms kurios nelaiko savęs konservatyviomis ir atsilikusiomis lovos reikaluose.

Vyrui pasitenkinti būdų yra ir daugiau: moteriai tarp krūtų, tarp rankų, pagaliau vagina, burna, rankytės. Tačiau miegamojo flirtas, žaidimai ir visa kita atributika bei tradicijos yra grynai kiekvienos poros reikalas. Vienam vyrui moteris medvilniniais apatiniais atrodys seksualiau už juodais gipiūro nėriniais bei prisegamomis kojinėmis apsitaisiusią gražuolę.

Dėl žaidimo ir eksperimentų - lygiai tas pats. Vienam vyrui vibratorius bus tolygus konkurentas ir užuomina į tai, kad vyras jau moters nepatenkina, jeigu ji jau ieško kitokių „malonumo gaudymo" būdų, o kitas vyras, žiūrėk, dar ir trijų rūšių žaislų moteriai padovanos.

Normalu, kad sekse abu partneriai siekia pasitenkinimo. Tačiau sąlygų, ultimatumų, šantažo ir spekuliacijų intymumu neturėtų būti. Kai seksas tampa preke, yra tik viena santykių forma - prostitucija. Intymumą kuria du žmonės, o ne vienas pildo kito reikalavimų sąrašą, ir atvirkščiai.

Šiandieninėje visuomenėje išsikraipė vertybės. Žmonės ieško vis daugiau būtų geiduliams numalšinti, tačiau instinktus iškėlę aukščiau meilės, jie taip ją nužudo. Problema ne malonumų paieškos. Problema, kad mylimas žmogus, kažkada buvęs visu pasauliu, tarsi susitraukia: jau nebeveža jo/jos kūnas, kvapas, žvilgsnis, netgi intymūs vakaro ar ryto ritualai. Patikrinti, ar jau stovi vyro penis įkišus ranką į kelnaites, yra kažkodėl intymiau nei pažvelgti į jo liūdnas akis ir paklausti: „Kas tave nuliūdino, mielasis? Kas nutiko?".

Gal jau laikas nustoti būti egoistais?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.