Nuo draugės iki mylimosios – vienas žingsnis?

 (49)
Dauguma mergaičių brendimo laikotarpiu fantazuoja apie intymias scenas su savo geriausiomis draugėmis.
Psichologai mano, kad net 20 proc. merginų jaučia potraukį tai pačiai lyčiai.
© Shutterstock nuotr.

Apskritai moterų ir vyrų draugystė bei jausmų išraiška vertinama nevienodai. Štai mokykloje prisižiūriu mergaičių, vaikščiojančių susikibusių rankomis. Jos dažnai šiltus jausmus išreiškia apkabinimu, bučiniu (ne prancūzišku). O mokyklos diskotekose mėgsta pakvailioti, vaizduodamos lesbiečių porą.

Kai kuriems vaikinams, beje, kaip sužinojau, taip pokštaujančios merginos netgi atrodo seksualiai. Jie man dramos būrelyje prisipažino, kad toks merginų elgesys neva signalizuoja jų laisvumą, atvirumą, rodo, kad jos neturi kompleksų. Vaikinai tvirtina, kad toks merginų elgesys visai jų nebaido - atvirkščiai, kad netgi pakyla azartas tokią paną nukabinti...

O štai naujausi duomenys apie moterų biseksualumą sako, kad dauguma dailiosios lyties atstovių jau iš prigimtis yra biseksualios. Dar pikantiškesnė man pasirodė ta detalė, kad moters potraukis kitoms moterims stiprėja, bėgant metams. Paprasčiau tariant, kuo moteriai metų daugiau, tuo tas gamtos šauksmas aštresnis.

Tyrime, kurį atliko Aidaho universiteto specialistai, dalyvavo 484 heteroseksualios moterys. Iš jų daugiau nei pusė (60 proc.) prisipažino, kad kartais jaučia seksualinį potraukį ne tik vyrams.

Dar daugiau - 45 proc. apklaustų moterų pasisakė, kad bent kartą bučiavosi su kita moterimi, o pusė tiriamųjų prisipažino, kad jas persekiojo seksualinės fantazijos ta tema.

Šio tyrimo vadovės psichologijos profesorės Elizabeth Morgan nuomone, lesbietiškų polinkių gali turėti mažiausiai 20 proc. merginų. Specialistė įsitikinusi, kad šio reiškinio įrodymas - unikaliu fenomenu vadinama moterų draugystė, kuri pasireiškia troškimu leisti laiką drauge, ilgai kalbėtis telefonu, apsikabinti susitikus ir pan.

Žodžiu, moterys elgiasi lyg gyvenimo partnerės - dalijasi mintimis, kartu atostogauja, skuba viena kitai į pagalbą. Todėl moterų draugystės požymius taip sunku atskirti nuo romantiškų santykių, kurie reiškia „kai ką daugiau ir rimčiau".

Beje, šis emocinis artumas gali turėti tam tikrų pasekmių. Ko reikia? Laiko. Kaip pabrėžia Jutos universiteto psichologijos ir filosofijos profesorė Lisa Diamond, taip pat tirianti moterų biseksualumą, daugelis moterų tik brandžiame amžiuje suvokia, kad jas traukia moterys. Tai paaiškinama tuo, jog bręsdamos moterys paprasčiausiai pradeda geriau suprasti save bei savo seksualumą.

Todėl būna atvejų, kai po nepavykusių santykių su vyrais, moteris laimę randa kitos moters glėbyje. Ir visi mano, kad tai iš nuoskaudos ar nusivylimo. Bet tiesa gali būti ir ta, jog ji tik brandžiame amžiuje suvokė, kad jaučia potraukį tai pačiai lyčiai.

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.