Nudistų pliažo taisyklės: kaip elgtis ir kokių klaidų nedaryti?

 (38)
Ar kada esate buvę nudistų pliaže? Užsienyje tai beveik norma, net nereikia specialių nuogaliams skirtų paplūdimių, nes žmonės kur kas labiau atsipalaidavę ir nesigėdija savo kūno. Kita vertus, natūralu, kad ne visi nori stebėti šalia gulinčio poilsiautojo genitalijas.
© Shutterstock nuotr.

Pasaulyje tokie paplūdimiai labai plačiai reklamuojami, į juos susirenka minios laisvo poilsio ištroškusių turistų. Daugelis teigia, kad, pavyzdžiui, Le Centre Helio Montalivet pliažas, esantis Prancūzijoje, ir yra ta vieta, kur prasidėjo tarptautinis natūralistų judėjimas. Šis kurortas gyvuoja jau nuo penktojo dešimtmečio, tai legali vieta rinktis viso pasaulio nudistams.

Na, tokių oficialių vietų rasite ir Lietuvoje: tiek Palangoje, tiek Smiltinėje, tiek Nidoje. Aišku, žmonių ten kur kas mažiau nei bendruosiuose ar moterų paplūdimiuose. Pliusas čia tas, kad rasite asmeninės erdvės, nereikės šonais trintis į šalia gulinti kaimyną ar klausytis netoliese įsikūrusios šeimos konfliktų. 

Kiti nuogąstauja, kad į tokius paplūdimius renkasi neaiškus tipai ir iškrypėliai. Aišku, tokia galimybė išlieka, tačiau, jei turite tokių baimių, geriau į nuodistų pliažą neiti, nes apkrausite save kompleksais. Jei nenorite, kad ir jūs būsite palaikyti blogų kėslų turinčiu atostogautoju, įsidėmėkite keletą taisyklių

Jokiais būdais nespoksokite į aplinkinius (net akis paslėpus po tamsintais akiniais). Natūralu, kad pirmą kartą lankantis nudistų pliaže viskas atrodo šiek tiek keista ir įdomu, tad norėsite įdėmiai žvalgytis. Jokiais būdais to nedarykite, gali būti, kad būsite palaikytas aukos ieškančiu iškrypėliu. Jus net gali išprašyti iš pliažo. O kam ta gėda?

Neieškokite čia draugų. Nors paprastai paplūdimyje užmezgate naujas pažintis, nudistų zonoje to daryti nereikėtų. Čia žmonės susirenka ramiai pabūti, nesigėdijant savo kūno, bet į pokalbius tikrai ne visi yra linkę veltis. Nors nuogumas – atpalaiduoja, asmeninė erdvė tokiomis sąlygomis tampa itin svarbu!

Neužsimirškite, kad jūsų nedengia joks drabužėlis. Tiek vyrams, tiek moterims reikėtų šiek tiek atsargiau vertinti savo pozas. Nors atrodo, kad čia galite jausti visiškai be jokių suvaržymų, tačiau ne kiekvienas šalia gulintis kaimynas nori stebėti jūsų grožybes. 

Užmirškite visus intymumus. Jei prie jūros pasideginti nusprendėte su antrąja puse, net ir užplūdus pačiai stipriausiai aistrų bangai, venkite seksualinių manevrų. Paplūdimys – ne meilės žaidimams. Absoliuti dauguma žmonių nudistų pliaže susirenka ne erotinių potyrių ieškoti, o pasideginti, pasimaudyti ir atsipalaiduoti. Gesinkite visas kibirkščiuojančias aistras, nes kitus žmones tai suglumins ir neleis jiems atsipalaiduoti.

Nevertinkite ir neapkalbėkite. Jei jūros malonumais mėgaujatės su draugu ar drauge, jokiai būdais garsiai neaptarinėkite kitų žmonių figūros, išvaizdos ir t.t.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.