Mokomės flirtuoti

 (2)
Kartais juokiuos, kad smagu pamatyti, jog vis dar yra vyrų, kurie norėtų, jog nebūčiau laimingai ištekėjusi. Ech, tas flirtas!
Flirtas, ne taip kaip sportas, neturi jokių amžiaus ribų.
© Shutterstock nuotr.

Daugelis žmonių mano, kad flirtavimas tėra senamadiškas plepėjimo su asmeniu, kuris jums patinka, būdas. Iš kitos pusės, aš flirtavimą matau kaip apie visiškai šiuolaikinį žaismingo socialinio savęs įtvirtinimo meną - tam tikro žodinio ir išraiškingo žaidimo praktiką, kuri gali padėti bandant iš anksto sužinoti kito asmens nuomonę, pralaužti ledus bei sušvelninti beveik bet kokią situaciją. Taip pat flirtavimas gali būti ir puikiausia malonaus bei rimto viliojimo priemonė. Tačiau daugeliu atveju viliojančioji flirto pusė yra beveik šalutinis produktas: tikra flirtavimo meno esmė yra persekiojimo džiaugsmas ir malonumas, kurį patiria asmuo, kai jam puikiai sekasi žaisti šį žaidimą.
Svarbiausia - įgūdžiai
Galiausiai, norint gerai flirtuoti, nereikia ypatingo talento, juk bet kas gali užmegzti lengvą pokalbį - tam tiesiog reikia įgūdžių. Užtenka perprasti, kaip maloniai leisti laiką, stebinti, meilikauti, intriguoti ir sudominti žmones, su kuriais jūs flirtuojate. Darykite tai teisingai ir flirtavimas bus savaime žavingas, net ir visiems įprasta jo forma. Tai yra nepaprastai smagu ir žymiai paprasčiau, nei galvoja daugelis moterų.
Tikslas - pasilinksminti
Flirtavimo paslaptis yra tiesiog pasilinksminti. Nuoširdžiai - tai veikia tik tada, kai jūs nedarote to (ar negalvojate apie save) per rimtai. Patikėkite manimi, požiūris yra viskas! Kai jums linksma beflirtuojant, viskas, kas susiję su jumis, nuo jūsų sąmojo iki jūsų eisenos, tampa kur kas patrauklesni - ir viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog mėgautis tuo. Štai kas padaro flirtavimą sėkmingu.
Išraiška - ne mažiau svarbi
Kai jūs esate patenkinta savimi, jūsų išraiška akivaizdžiai parodys, kad jūs esate smagi asmenybė, besimėgaujanti savimi ir sutiktais žmonėmis, besidalinanti savo šypsena ir užkrečiama liepsnele akyse. Subtili veido išraiška bei kūno kalba yra svarbūs. Daugelis flirtavimų vyksta tiesiog apsikeičiant žvilgsniais tylioje bibliotekoje ar perpildytame vakarėlyje - pakeltas antakis ar tylus kikenimas daug ką pasako. Jūsų veido išraiška gali būti nemažiau veiksminga nei žodžiai, tad naudokitės ja savo naudai. Išbandykite vieną klasikinę flirtavimo veido išraišką: kalbėdami su partneriu ir žiūrėdami į jį, savo smakrą pakreipkite šiek tiek žemyn - taip jūsų veido išraiška bus tiesiog neatsispiriama, ji parodys jūsų atvirumą, supratingumą ir net gi kur kas daugiau - ji parodys, kad jūs esate sužavėta.
Domina ir ramina
Apart gestų ir išraiškų, flirtavimo pagrindas yra kalbėjimas - kalbėkite apie tai, kas abu domina ir ramina. Sudominti ką nors yra gerai dėl akivaizdžių priežasčių, tačiau ir nuraminti yra būtina. Bet koks asmuo susipažindamas nori žinoti, kad jūsų ketinimai yra geri, kad jūs nemeluojate, belaukdama kol galėsite jį nužudyti kokiu nors nuodingu spygliu, nepageidaujamu pasiūlymu ar kitokia bjauria pasala. Aptarkite abipusę patirtį - orą, tam tikrą veiklą, kuri abiems yra įdomi (pavyzdžiui, susidūrimus su policijos pareigūnais), aplinką - tai puiki pokalbio pradžia. Tokios temos nėra per daug asmeniškos ar gąsdinančios, be to jos puikiai jums abiems žinomos.
Būdas susipažinti
Tuo pat metu, kūrybingumas yra vertas gausybės pinigų. Juk jūs norite kažko nepavojingo, tačiau šiek tiek neįprasto; kažko, kas patrauks jūsų flirtavimo partnerio dėmesį ir leis jam suprasti, kad -taip, šviesos dega ir kažkas įdomaus yra namuose. „Pastaruoju metu oras buvo tikrai puikus", bus laikoma flirtavimu, jei pastarąsias dvi dienas pylė kaip iš kibiro ir jūs pateikiate tai rūsčiai žiūrėdama į per langą bėgančius lašelius ir žaismingai, sąmoksliškai šyptelite. Visgi geriau būtų kažkas labiau spontaniško. Pavyzdžiui, vyras, kuris neseniai su man pastojo kelią ant eskalatoriaus „Panoramoje", nes juo kėlė šaldytuvą, manęs paklausė, ar neskubu. Atsakiau: „Kad neturiu, kur skubėti. Be to, neskubėjimas - didžiausia prabanga, kokios tik gali panorėti žmogus". Po mano frazės jis pritariamai nusišypsojo ir linktelėjo: „Jūs atrodote tikrai prabangiai". Abu pradėjome kvatotis ir persimetę keliomis smagiomis frazėmis palinkėjome vienas kitam gero vakaro.
Tai ir yra flirtavimo esmė: puikiai praleisti laiką kalbantis su žmonėmis, su kuriais, kitu atveju, mes gal nebūtume pasikalbėję. Ne krepšinis, o flirtavimas turėtų būti nacionalinė pramoga - kas gali nepatikti žaidime, kuris yra smagus visiems jį žaidžiantiems? Jį gali žaisti bet kas, nepriklausomai nuo to, ar jie yra pradedantieji, ar profesionalai, tam nereikia jokios įrangos, tik noro pabandyti.
Pažinkite ir analizuokite
Flirtavimas yra ne tik lengvas, visiems prieinamas ir smagus bendravimo būdas. Kalbant apie meilės nuotykius, flirtavimas yra tiesiog nuostabus išbandymas. Pagal tai, kaip asmuo su jumis flirtuoja, jūs galite pasakyti apie jį labai daug. Ar jo greita reakcija? Ar jis mėgaujasi, kai priverčia jus nusišypsoti? Ar asmuo, su kuriuo jūs flirtuojate, lengvai susijaudina, ir kaip jis reaguoja, jei susijaudina? Koks jo humoro jausmas? Daug ką iš to, ką jūs galite pasakyti apie asmenį pagal jo flirtavimą, galima pritaikyti ir kitiems galimų bendravimo formų aspektams - ir nepamirškite, kad tuos pačius dalykus jie galės pasakyti ir apie jus. Klausykitės įdėmiai ir jūs galėsite išgirsti, kaip staiga prasideda nauji flirtuojantys santykiai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.