Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

 (142)
Noras suteikti ir patirti malonumą bei naujų būdų ieškojimas nutiesia kartais kelią link moters krūtinės...
Ieškoti. Atrasti. Mėgautis...
© Shutterstock nuotr.

Apie ką kalbu? Apie taip vadinamą „seksą tarp krūtų". Ilgai drauge gyvenančios ar draugaujančios poros atranda vis daugiau ir įvairesnių būdų, kaip mylėtis.

Beje, iš fizinės pasitenkinimo pusės, „seksas tarp krūtų" moterims ne itin patinka, nes orgazmo jos nepasiekia, tačiau iš emocinės, psichologinės pusės yra neapsakomas saldus mėgavimasis vaizdu. Čia lygiai tas pats, kaip kad vyrus užveda moters, tenkinančios vyrą orališkai, vaizdas.

Moteris, kuri stebi, kaip vyro penis slysčioja jos grioveliu tarp krūtų, gali itin susijaudinti. Be to, tai būdas, kai liesite savo krūtinę (labai jautrią krūtinę!), o tai vyrui sukels jūsų, jo mylimos ir besimasturbuojančios moters, vaizdinį... Tačiau poros mylisi ir dėl kitokių priežasčių. 

Pirma, šis būdas itin dažnai prisimenamas, kai moteriai menstruacijos, rašo SexyWeek. Ne kiekvienai moteriai (vyrui - taip pat) leidžia įsitikinimai ar estetikos suvokimas mylėtis per „tas dienas", tačiau „seksas tarp krūtų" gali būti puikiausia išeitis. Jau vien todėl, kad moteris gali būti pasyvi, gulėti ant nugaros ir reguliuoti eismą delnais bei krūtimis.

Tačiau ne tik dėl raudonų dienų poros propaguoja šį mylėjimosi būdą. Kai kurioms paprasčiausiai malonu ir... saugu. Taigi, antra, seksas tarp krūtų - natūrali kontracepcijos priemonė, taip pat nėra rizikos susirgti lytiškai plintančiomis ligomis.

Trečia, bent jau kartą gyvenime verta tai pamėginti. Ne tik dėl to, kad moteris gali stebėti pikantišką vaizdelį, bet ir vyras gali matyti moters veidą, jos susijaudinimą. O taip pat ir savo penį, judantį tarp mylimos moters krūtų.

Ketvirta, tai proga pažaisti erotinius žaidimus su maistu. Juk kad tarpelis tarp krūtų būtų slidus, reikės tepalo. Žinoma, gali padėti seilės, bet grietinėlė tiktų labiausiai. Juk labai tikėtina, kad moteris nesusilaikys nuo vaizdo ir užsigeis kartkartėmis lyžtelėti penį. Vietoj grietinėlės tiks aromatinis aliejus, lubrikantai, tačiau, sutikite, kad jų skonis nėra toks malonus...

Penkta, moteris čia turės būti pasyviai aktyvi. Suspausti rankomis savo krūtis taip, kad ta trintis būtų maloni. Jei spaudimo stiprumo nepavyksta nustatyti, visuomet galima paklausti vyro, ar taip gerai, ar jis norėtų ankštesnės landos, gal apskritai delnus prispausti prie krūtinės ir pan.

Šešta, jei moteris baiminasi, kad jos krūtinė ne itin didelė, tai, žinokite, dydis čia neturi reikšmės. Net jei krūtys nesusiglaudžia, neužmirškite, kad turite rankas! Trūkstamą apimtį tikrai suformuosite delnais - vyrui patiks slidinėti jausminguoju tuneliuku, patikėkite. Šiuo atveju, sakyčiau, maža krūtinė - netgi privalumas. Asmeniškai išbandyta.

Septinta, kad moteris labiau įkaistų, ji gali spaudyti ne tik savo krūtis, bet ir spenelius. Juose yra begalė nervų galūnių, kurios padovanos jai palaimą.

Aštunta, „seksui tarp krūtų“ geriausiai tinka poza, kai moteris guli. Tačiau galite pamėginti ir tokią: moteris sėdi ant kėdės, vyras - jai ant kelių, na, o toliau, jau žinote, ką daryti... Beje, vyrui gali tekti ir, apžergus kėdę, judėti stovint. Tikiu - atrasite savo pozą...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.