Kas blogiau: nereguliarus seksas ar susilaikymas?

 (153)
Jau tiek daug traktatų apie sekso poveikį sveikatai prirašyta, kad išrasti dviračio, o tiksliau – Kamasutros pozų, tikrai nesiimsime.
Jei ilgai nesimylėjote, pirmam kartui užteks ir apšilimo...
© Shutterstock nuotr.

Tačiau naujausių tyrimų rezultatais privalome pasidalinti, nes kaipgi kitaip puoselėsime seksualinę sveikatą, jei niekuo nesidomėsime?

O naujienos tokios - susilaikyti nuo intymių malonumų yra geriau negu nereguliariai mylėtis. Bent jau taip išsiaiškino mokslininkai, rašo SexyWeek. Kuo jie tai grindžia? Ogi tuo, kad seksas yra procesas su gana stipriu fiziniu krūviu, o žmogui, kuris nepratęs prie tokių apkrovų, tas malonumas gali virsti rimtu išbandymu sveikatai.

Medikai seksą prilygina ilgos distancijos bėgimui, o netreniruotam žmogui tai gali baigtis širdies priepuoliu. Tokius apibendrinimus specialistai pateikė, išanalizavę 14 ankstesnių atliktų tyrimų, skirtų nustatyti ryšį tarp fizinio aktyvumo (seksas irgi buvo įtrauktas) ir širdies priepuolio.

Remiantis paskaičiavimais, infarkto tikimybė sekso metu arba iškart po jo padidėja beveik tris kartus - 2,7 karto! Be to, priklausomai nuo aplinkybių, karšta meilė gali baigtis ir mirtimi, ypač jei vyras - vyresnio amžiaus. Todėl daktarai pataria iškart nedidinti fizinio krūvio, nenerti stačia galva į malonumus, nesvarbu, kas tai būtų - pasirinkta sporto šaka ar seksas, o didinti tą krūvį palaipsniui.

Tie žmonės, kurie reguliariai sportuoja ar mylisi, tokių pavojų bėgimo takelyje (ar lovoje) nesutinka.

Ir dabar tegul nedrįsta vyrai juokauti, kad didžiausia jų svajonė - numirti mylimos moters glėbyje. Taip gali mąstyti tik visiški egoistai. Ar jie galvoja, kaip turi jaustis moteris? O kaip paskui jai gyvenime po tokio įvykio mylėtis?! Celibatas visam likusiam gyvenimui, tfu tfu tfu...
Nebekreipsiu dėmesio į vyrus-tėčius, kurie man rodo dėmesį. Nenoriu būti jauna našlė. Štai mano Naujųjų metų pažadas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.