Kas antro vyro galvoje - geriausio draugo žmona

 (49)
Kaip man dabar jaustis, kai žinau, kad GALBŪT patinku Inesos vyrui? Juk jis – geriausias Ričardo draugas...
Bendrauja šeimos gražiai, o galvoje sukasi įvairiausių seksualinių fantazijų...
© Shutterstock nuotr.

Vyrai visą laiką galvoja apie seksą ir erotinio pobūdžio mintys jų smegenis apninka kas 7 sekundes. Seksualinės fantazijos trukdo jiems priimti sprendimus, atitraukia nuo darbo ir gali paskatinti net nusikalsti, rašoma Yoki. Trys ketvirtadaliai vyrų įsivaizduoja besimylintys su įžymybėmis, o kas antras vyriškis įsivaizduoja besimylįs su geriausio draugo žmona ar panele.

Klausimui, kaip dažnai žmonės galvoja apie seksą, viso pasaulio mokslininkai paskyrė dešimtis tyrimų ir eksperimentų. Viename svarbiame šios temos tyrime, kuris buvo atliktas Kinsey institute, teigiama, kad 54 proc. vyrų galvoja apie seksą keletą kartų per dieną ir tik 19 proc. moterų galvoja apie seksą taip pat dažnai, kaip ir vyrai.

Ohajo universiteto mokslininkai nusprendė patikrinti šitą teoriją eksperimentu ir pasiūlė abiejų lyčių studentams paspausti specialaus įrenginio mygtuką, fiksuojant savo mintis apie seksą, maistą ir miegą. Paaiškėjo, kad mintys apie seksą vyrukus vidutiniškai užvaldo apie 18 kartų per parą, o merginas - apie 10. Beje, paaiškėjo, kad apie miegą ir maistą jaunimas galvoja panašiomis proporcijomis. Tačiau mokslininkai dar nėra pasiruošę padaryti galutinių išvadų, juk gali būti, kad merginos tiesiog yra didesnės slapukautojos, o vyrukams tiesiog patinka maigyti mygtukus.

O štai daktarė Louann Brizendine moksliniame populiariame bestseleryje „Moterų smegenys" („Female Brain") aiškina, su kuo susijęs šis minčių apie seksą dažnumo skirtumas. Ta smegenų dalis, kuri yra atsakinga už tokias mintis, vyrų yra didesnė nei moterų.

Kompanijos „Durex" tyrimai rodo: trys ketvirtadaliai vyrų įsivaizduoja besimylintys su įžymybėmis. Ir kas antras vyras svajoja pasimylėti su savo geriausio draugo žmona/drauge.

Šiais metais amerikiečių mokslininkai, pasitelkdami interneto naršykles, tyrė pagrindines stipriosios žmonijos lyties seksualines fantazijas ir sužinojo, kad dauguma vyrų svajoja apie putlias merginas su didele krūtine ir dažnai įsivaizduoja esą grupinio sekso dalyviai. Beje, kai kurie psichologai tyrimą kritikavo, teigdami, kad paieškos užklausų kiekis parodo ne seksualinį objekto patrauklumą, o, greičiau, smalsumą.

O britų mokslininkai tvirtina, kad pačios populiariausios vyrų fantazijos - tai vojerizmas, ekshibicionizmas ir seksas su paslaptinga nepažįstamąja. Daugiau nei 70 proc. vyrų svajoja apie seksą trise, gal net fiksuojant veiksmą vaizdo kamera. Beje, moterų, svajojančių apie grupinį seksą, tik šiek tiek mažiau - virš 60 proc. amžiaus grupėje nuo 18-kos iki 45-erių metų.

Dar moterys dažnai fantazuoja, įsivaizduodamos save lovoje su kita moterimi, jos nori būti surištos, svajoja apie seksą viešoje vietoje - parke, lifte, laiptinėje...

Apskritai, tyrimai parodo, kad seksualinių fantazijų turi daugiau nei pusė moterų ir iki 75 proc. vyrų. Beje, beveik visos silpnosios lyties atstovės pradeda fantazuoti po erotinių filmų ar žurnalų peržiūros. 60 proc. moterų perpasakoja savo fantazijas partneriams, o 34 proc. jas įgyvendina gyvenime - bent jau dalinai.

Seksologai iš Leveno universiteto (Olandija) išgąsdino daugelį, kai pranešė, jog aktyvios seksualinės fantazijos negatyviai veikia gebėjimą priimti teisingus sprendimus. Be to, jie teigė, kad seksualinės fantazijos, susijusios su smurtu, gali tapti nusikaltimo priežastimi ir, apskritai, liudija ligos požymį, dėl kurio verta pasikonsultuoti su specialistu.

Optimistiškiau yra nusiteikę britų Lydso universiteto mokslininkai, manantys, jog seksualinės fantazijos yra tokios pat svarbios, kaip ir seksas. Daktaro Mitcho Watermano nuomone, būtent jos padeda mums sustiprinti arba, atvirkščiai, sulaikyti seksualinį potraukį, numatyti įvykius ir pasiruošti jiems.

Dauguma specialistų mano, kad seksualinės fantazijos yra normali stipraus sveiko seksualumo sudedamoji dalis. Jos padeda mums išgyventi stresus, atsitraukti nuo minčių apie darbą, pajusti papildomą gyvenimo malonumą.

Tyrimas, kurį atliko Čikagos mokslininkai, parodė, kad vyrai ir moterys, dažnai fantazuojantys seksualinėmis temomis, gyvena harmoningą seksualinį gyvenimą ir realybėje, o štai žmonės, kuriems nekyla minčių „žemiau bambos", ir tikro sekso metu nusileidžia fantazuotojams.

Na ir kaip gali būti kenksminga tai, kam, pagal svarius mokslinius eksperimentus, 80 proc. vyrų atsiduoda netgi darbo metu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.