Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą...

 (159)
Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.
© Fotolia

Štai laiškas, kurio sulaukėme iš vienos moters, kuri prisipažino nežinanti kaip elgtis tokioje situacijoje, todėl prašo išlaikyti jos anonimiškumą ir noriti tiesiog išsipasakoti.

„Prieš savaitę sužinojau, kad mano vyras – gėjus. Esu šokiruota. Mes susituokę penkerius metus, sūnui – ketveri metai. Buvome ideali šeima, mano vyras buvo mylintis sutuoktinis ir tėvas. Paskui vyras pradingo keturioms dienoms, išvažiavo į darbą ir negrįžo. Vos iš proto neišėjau, skambinau jam, rašiau žinutes. Jis neskambino, ragelio nekėlė, į žinutes neatsakinėjo. Paskui jis grįžo, sakė, kad gėrė. Mane ištiko šokas. Nieko panašaus anksčiau nebuvo. Ėmiau jį spausti, paklausiau, ar jis buvo man neištikimas. Vyras atsakė: „Manau, kad taip.“

Ėmiau drebėti, bet baisiausia dar laukė. Paskui jis pasakė, kad susipažino su vaikinu ir kad jį myli. Iš karto pasakiau, kad susirinktų daiktus ir nešdintųsi. Mane įmynė į purvą, iškeitė į gėjų. Noriu numirti. Baisiausia, kad labai jį myliu. Vyras pasakė, kad negalės mūsų su sūnumi palikti, kad mus myli. Man labai skaudu ir negera. Ką daryti?

Pasakiau, kad tarp mūsų nebebus sekso. Kol kas. Net nemalonu apie tai rašyti. Liepiau pasirinkti – mus ar tą gėjų. Vyras galvoja... Vakar ramiai pasikalbėjome, jis verkė. Matosi, kad mus myli. Pats nesupranta, kaip taip galėjo atsitikti. Tik man ne lengviau. Kadangi sekso tarp jų nebuvo, iš pradžių jį variau, paskui pasiūliau mesti tą vaikiną. Bet jis galvoja. O aš neketinu gyventi dvigubo gyvenimo, taip jam ir pasakiau. Tiesiog skaudu jo netekti. Ką daryti? Lyg sapnuočiau košmarą.

Jei jis su juo permiegos, tikrai neatleisiu. Tada nebeliks klausimo dėl galimo susitaikymo. Nesuvokiu, kaip per 10 dienų galima šitaip įsimylėti vyrą. Mano vyrui – 28-eri, tam jaunuoliui – 21-eri. Kol vyras miegojo, paėmiau jo mobilųjį ir perskaičiau žinutes. Vos nesupykino. Pasakiau vyrui – jei pasirinks tą gėjų, mane ir sūnų tegu pamiršta. Dėl vaiko baisu. Tėvas – homoseksualas.

Vyras šito neprasimanė, jis niekada man nemelavo, esame susitarę visada sakyti tiesą. Už teisybę jį gerbiu, bet šitaip pasielgti... Visą nėštumą nebuvo sekso, nebuvo galima. Vyras nepriekaištavo, visada buvo šalia. Pirmą pusmetį po gimdymo irgi nebuvo sekso, nes gimdymas buvo sunkus. Paskui viskas susitvarkė. Bandau prisiminti viską, kas tarp mūsų buvo gero. Jis buvo geras vyras, tik prispjovė man į širdį. Vakar pasakiau, kad paaiškintų savo elgesį savo ir mano tėvams, ir vaikui. Nežinau, ką daryti.

Jis mane pažemino. Keturias dienas neskambino, nesakė, kur yra ir su kuo. Tai nenormalu. Vos neišprotėjau. Jis tiesiog viską pamiršo ir linksminosi. Pamiršo, kad vaiką reikia kas rytą nuvežti į darželį ir pasiimti. Kaip galiu su juo gyventi, jei juo nebetikiu. Juk tai gali pasikartoti.

Prisiminiau visą mūsų gyvenimą ir supratau, kad jis tikrai buvo abejingas merginoms. O aš kvailė pavyduliaudavau. Reikėjo vyrams pavydėti. Jis vėl sakė, kad mus myli ir niekada nepaliks, tik man nuo to ne lengviau. Paklausė, kodėl neleidžiu jam būti draugais su tuo vaikinu. Draugas gėjus. Siaubas...

Vienintelis dalykas, dėl kurio jį gerbiu, – kad pasakė teisybę, nepasielgė kaip vyrai, kurie žmonoms meluoja. Man neištikimybė – lytinis aktas. Mano vyrui – ne tik. Jam yra ir dvasinė neištikimybė. Man – ne. Vyras nesiūlo gyventi dvigubo gyvenimo, jis sako, kad mūsų šeima ir tas vaikinas – du skirtingi dalykai. Tik aš nesuprantu, kaip taip gali būti.
Vyras sako, kad aš ir šeima jam labai brangu, bet kodėl tada negali apsispręsti. O juk nuolat prašydavo gimdyti antrą vaiką. Ir pirmo jis norėjo. Ir tuoktis jis norėjo. Vakar paklausiau – kam reikėjo tuoktis ir gadinti man gyvenimą, jeigu jis – gėjus. Atsakė, kad mylėjo mane ir mylės. Ir vaiką tiesiog dievina. Kaip vyras jis labai geras, patikimas.
Visada man padėdavo, gimus vaikui pirmus du mėnesius jis vienas juo rūpinosi. Manau, kad mūsų šeima buvo puiki. Meilė išliko, tik nežinau, kiek jos užteks.

Matau dvi išeitis. Jei vyras užmirš tą vaikiną, nustos mane erzinti, galima gyventi toliau, aš pasistengsiu viską užmiršti. Arba tegu jis eina pas tą vaikiną, o mus užmiršta. Trečios išeities nematau.
Nesuprantu, ko nori mano vyras. Jis prisiekinėja, kad mane myli, bet negali nutraukti santykių su tuo gėjumi. Vakar pareiškė, kad aš – homofobė.

Jis pateikė tris išeitis: jis lieka su mumis, mano pageidavimu, nutraukia bendravimą su gėjumi, tik nežino, kokie toliau bus mūsų santykiai; jis išeina pas gėjų, aš nutraukiu su juo visus ryšius, o kokie bus santykiai su gėjumi, jis nežino; jis kur nors išvažiuos, pagyvens vienas ir supras, ko jam reikia.

Žodžiu, vyras iškelia save į pirmą vietą. Jis, jo jausmai, tolimesnis jo gyvenimas. Gal jo draugužiui taip tinka, bet man – ne. Neketinu laukti, kol jis svarstys. Noriu išsaugoti šeimą, stipriai jį myliu. Jei nemylėčiau, seniai būčiau spjovusi. Jis irgi mane myli. Taigi būtų kvaila skirtis, bet neužmerksiu akių prieš tą jo draugą.

Negalėsiu apsimesti, kad nieko nevyksta. Noriu normalių santykių, kad man skirtų laiko, dėmesio, kad visa meilė būtų man, neketinu juo dalintis.
Nemačiau to vaikino, tik skaičiau žinutes vyro mobiliajame, radau jį socialiniame tinklalapyje. Vyru – 28-eri, nemanau, kad jis su kuo nors, išskyrus mane, mylėjosi. Jis man sakė, kad seksas jam nėra svarbiausia, svarbiausia – santykiai. Kol kas. Pažiūrėsime, kaip bus toliau.“

Kaip jūs elgtumėtės tokioje situacijoje?

Norite papasakoti savo istoriją? Rašykite info@5braskes.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.