Ką atskleidžia JO mėgiama sekso poza?

 (26)
Jei norite išgryninti slaptus partnerio pomėgius, užtenka išanalizuoti jo pasirinkimus besimylint.
© Shutterstock nuotr.

Prisiminkite, kokia poza jį labiausiai įaudrina ir kokius žodžius jis sako aistros akimirką. Sekso vaidmenų žaidimų čia neįtraukiame, nes tada toks žodynėlis gali pasipilti, kad net mūsų platūs klubai ir iškilios krūtinės to neatlaikytų...

Viena - yra jūsų mėgiama poza, leidžianti greitai ir stipriai pasiekti malonumą, o visai kas kita - vyro pamėgta meilės pozicija. Tikėkimės, kad vienas apie kitą žinote nemažai, kad galėtumėte paburti... ne iš kavos tirščių, o iš iš nuogų kūno padėties lovoje.

SUMUŠTINIS

Mėgiama poza - klasikinė, misionieriaus: kai jūs apačioje, o jis viršuje.
Būtent tai, kad vyras mėgsta būti viršuje, gali papasakoti jums daug ką. Pavyzdžiui, apie tai, kad jis yra tipinis užkariautojas ir valdovas. Jis nustato meilės žaidimų toną ir mėgsta, kad partnerė paklustų jo valiai. Jei lytinis aktas trunka keletą minučių ir jis galvoja tik apie save, vadinasi, jis yra pavydus, godus, ir, žinoma, prastas meilužis.
Jei jis garsiai atsidūsta, suprakaituoja, stengiasi kuo greičiau baigti tai, kas pradėta - toks vyras nepasitiki savimi, jam nebūdingi gražūs poelgiai ir merginimas. Apskritai, varykite lauk tokį egzempliorių!

KETURKOJIS

Mėgiama poza - šuniukas, kai vyras iš nugaros.
Jei vyras mėgsta būtent šitą pozą ir lytinio akto metu jam taip ir niežti delnus jums pliaukštelėti per užpakaliuką bei timptelėti už plaukų, jis visad ir visur siekia būti pirmas bei geriausias. Jis griežtas, rimtas, mėgsta eksperimentus. Jis - jau nugalėtojas, nes jūs prieš jį klūpote ant keturių, jis sugebėjo priversti moterį atsiklaupti ir dabar tik nuo jo jausmų bei nuotaikos priklauso, ar galės jis šiandien suteikti jums dangišką malonumą.
Ir dar vienas šuniukų pozos mylėtojo pavyzdys: vyras - romantikas, kuris dažnai gėdijasi žiūrėti merginai į akis ir todėl mieliau būna už nugaros.
Jis bėga nuo sunkumų, nemėgsta atsakomybės, mėgsta šokoladą ir azartinius žaidimus.

ESTETAS

Mėgiama poza - visos, išskyrus tradicines.
Vyras, kuris renkasi labiausiai neįsivaizduojamas sekso pozas ir mėgsta lovoje įvairiausius eksperimentus, dažnai negali suvokti savo gyvenimo tikslo. Jis klauso alternatyviosios muzikos, domisi joga, kelionėmis, budizmu, valo čakras, yra egocentriškas bei ambicingas.

DRESUOTOJAS

Mėgiama poza: moteris laikoma už rankų, prispaudus prie lovos; gali pamylėti ją surištą.
Meilužis, kuris mėgsta laikyti moterį, yra pripratęs atsakyti už viską, ką daro ir sako. Jis - stipri asmenybė tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai. Toks vyras labai myli save, sportą, dažnai žavisi savimi, turi begalę kompleksų, negeria alkoholio ir nerūko.

RIESTAINIS

Mėgiama poza - ant šono.
Partneris, kuris gulėdamas ant šono labai mėgsta „prisitaikyti" prie moters iš priekio arba iš nugaros, yra laikomas naminiu ir šeimos žmogumi. Apie jį žmonės gali kalbėti, jog jis yra „po padu" arba mamytės sūnelis.
Jam būdinga mylėtis pagal grafiką, dažnai jis nesiekia netgi to, yra labai pasyvus ir ligotas žmogus.

UNIVERSALAS

Mėgiama poza: visos!
Tai tikro vyro ir idealaus meilužio pavyzdys. Jis pripratęs užkariauti, pamaloninti, pavergti. Labiausiai jis siekia suteikti malonumą moteriai, jam malonu, kai juo didžiuojamasi ir jis yra giriamas. Apie pozą jis galvoja paskutiniausia, pirmame plane jam - jo garbinamas objektas. Jei jis kažką jaučia moteriai - padarys daug ką. Išsiskiria džentelmeniškumu, tačiau santykiuose yra nestabilus, poligamiškas.

Parengta pagal hochu.ua

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.