Jūsų vaikinas - žaidėjas ar trofėjus?

 (11)
Sutikus vaikiną visada norisi galvoti, kad jis - tas vienintelis, tačiau, deja, ne visada norai sutampa su realybe.
© Shutterstock nuotr.

Pamenu, kiek kartų teko nusivilti supratus, jog mano trofėjus iš tikrųjų yra žaidėjas - slidus kaip žaltys, galintis ir velniui sielą parduoti už seksą be rimtesnių įsipareigojimų.
Tačiau, kad ir kaip būtų gaila dėl praeities klaidų ir naivumo, prisipažinsiu - žaidėjams lovelasams atsispirti sunku, mat ir jų pravardė ne iš piršto laužta - jie puikiai išmano žaidimo taisykles. Vis dėlto yra keletas būdų juos demaskuoti:

1) Tokiam vaikinui pirma dažniau skambinate ar rašote jūs. Net nežinia, ar gražuoliukas turi įsivedęs jūsų numerį.

2) Kartais jis užsisvajojusiu tonu prabyla apie tai "kaip norėtų rimtų santykių ar įsipareigojimų". Norėtų. O tokiems besimezgant nertų į krūmus.

3) Jis myli save ir galbūt net per daug savimi pasitiki, todėl dažnai puikuojasi. Jis žino, kad diktuoja žaidimo taisykles ir nevengia to parodyti.

4) Jeigu jis dalija save kelioms merginoms, gali pasitaikyti atvejų, kai gleivius (čia mano sugalvotas žodis, nekreipkit dėmesio) susipainioja: "Juk tavo mėgiamiausios gėlės - tulpės! Kaip tai ne?"

5) Jis nesiskiria su savo telefonu. Jį nešasi ir į tualetą, ir į vonią.

6) Jis turi du telefonus. Vieną jų, viešėdamas pas jus, dažnai "pamiršta" namie, o jo numerio taip pat nesako - jis skirtas: "mamai ir darbiniams reikalams, o tu - mano dvasios atgaiva, nenoriu šių dalykų sumesti į vieną katilą"

7) Jeigu jau jis parašo, tai nutinka vakarais - tarp 21 ir 23 valandos. Dažniausiai SMS tikslas - nakvynė tavo lovoje.

8) Kalbėdama su juo nejauti atgalinio ryšio. Žaidėjas tik linkčioja galva ir per daug nesigilina į tavo problemas: "Oi, užteks tų kalbų apie darbus. Gal nuveikiam ką nors įdomesnio, katyt?".

9) Jis nepuola guosti ar linksminti, jei pasakai, kad buvo bloga diena. Tiesiog pakeičia temą.

10) Bendras laisvalaikis? Jam taip neatrodo. Kam eiti į miestą, jei galima ir lovoje padrybsot.

11) Jis švelnesnis už kačiuką ir slidesnis už lubrikantą - visada žino, ką ir kada pasakyti.

12) Jūs niekada nebuvote susitikusi su jo draugais.

13) Jam nesinori susipažinti ir su jūsiškiais.

14) Jis pasirodo tik vienu iš dviejų atvejų, kai esate ką nors suplanavę.

15) Jeigu kviečiate jį į koncertą, kiną ar restoraną, jis visuomet suras priežastį atsisakyti. Bet jeigu paskambinate tik dėl sekso, jis atšuoliuoja keturiomis.

16) Jis vedęs, bet "tarp jų nieko bendro nebėra". Tiesa, jiedu su žmona vis dar gyvena kartu "tai labai komplikuota ir jis negali pakęsti tokios situacijos".

17) Žaidėjas niekuomet nekviečia pas save į svečius: "Tavo namai tokie jaukūs, o maniškiai - tikra viengungio irštva, kurioje kartais nėra karšto vandens, o ir lova prasta - visai netinka tokiai princesei kaip tu".

18) Jo telefone pilna numerių be vardų.

19) Jis retai tave vadina vardu: mažutė, saulutė, katytė... taip niekada nesusimaišysi.

20) Visi judviejų pokalbiai turi seksualinę potekstę ir dažniausiai yra flirtas, o ne gilesnės diskusijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.