Heidi Klum: koks intymus gyvenimas su Sealu? (foto, video)

 (57)
Jai 40 metų, pagimdė 4 vaikus, turi nuostabią figūrą ir dar nuostabesnį vyrą – Sealą. Santuoka laiminga, ir ji to neslepia!
Tobula pora - Heidi ir Sealas.
© Reuters/Scanpix

Nors gyvenimo pradžioje visi šnabždėjosi apie šią porą Gražuolė ir Pabaisa, tačiau jokie žodžiai jų meilės nežeidžia. Iš visų pasaulio pramogų porų ji - bene vienintelė (gerai, gerai, dar Johnny Deppas su Vanessa Paradis. Bet jie gyvena jau 10 metų, turi du vaikus, o jis niekaip jai nepasiperša...), kuria nuoširdžiai žaviuosi. Ir pavydžiu. Baltai baltai. Vien ko verta Heidi ir Sealo tradicija kasmet vis kitaip paminėti savo vedybų metines! Koks išradingumas, kokie kostiumai ir vaišės!

Heidi susipažino su Sealu, kai laukėsi dukrelės nuo „Formulės 1" komandos vadovo Flavio Briatore. O su Sealu ji susilaukė dar trijų vaikų - sūnų Johano ir Henry bei mažylės Lou.

Laiminga moteris, laimingas vyras, darni šeima... Ko daugiau norėti? O ji irgi padainuoja, kuria juvelyrinius dirbinius ir veda televizijos realybės šou. Jau nekalbu apie tai, kad 13 metų buvo „Victoria's Secret" angelu!

Duodama intervių žurnalui „Glamour" (Heidi papuoš jo rugpjūčio mėnesio viršelį), ji pasakė, jog daugiavaikė šeima - ne priežastis apleisti seksualinį gyvenimą. 

Rugpjūčio mėnesio „Glamour" žurnalo fotosesija su H.Klum.

Žurnalui ji teigia, kad iki šiol yra įsimylėjusi savo vyrą ir yra laiminga (Heidi ir Sealas susituokė 2005 metais).

„Aš nesuprantu, kodėl reikia keistis telefonų numeriais, o paskui 4-5 dienas spėlioti - paskambins jis ar nepaskambins. Jei tu kažką jauti, kodėl reikia laiką leisti vėjais? Gyvenimas juk vienas", - filosofuoja Heidi.

Tai nėra tušti žodžiai - juk išsiskyrimą su Flavio modelis išgyveno sunkiai, buvo nuo jo nėščia.

Glamour: Ar yra kažkas, ką norėtumėte pakeisti savo vyre?

Heidi: Ne. Pasimokiau iš ankstesnės santuokos - buvau ištekėjusi 6 metus (už plaukų stilisto Rico Pipino). Sealas yra labai stipri asmenybė, kaip ir aš, ir mes nevaržome vienas kito gyvenimo.

Glamour: Dainos „Secret" vaizdo klipas yra nuostabus. Jums patiko jame filmuotis?

Heidi: Aš tai nekompleksavau, rodydama savo kūną, tačiau mano vyras gėdijosi. Kai mes buvome lovoje, jis sakė: „Kiekvienas turėtų tai pamėginti! Aš nenoriu apsinuoginti, kad visi matytų!". O man jis yra "Woo-hoo!".

Glamour: Ką iš apatinio trikotažo privalėtų turėti kiekviena moteris?

Heidi: Nematau nieko blogo, jei moteris turi seksualų diržą, prilaikantį prisegamas kojines. Nesakau, jog reikia nuolat šokti striptizą ar užsiimti vulgariu seksu. Tačiau kartais man tai patinka.

Mes neseniai su vyru praleidome „sekso savaitę" Londone. Aš prie trumpo sijonėlio mūvėjau prisegamas kojines, kai sėdėjau, jis galėjo tai matyti. Juk labai smagu pabūti šiek tiek įžūliai.

Glamour: Kada Sealas yra aistringiausias?

Heidi: Visada. Tiek miegodamas, tiek dainuodamas scenoje. Jis labai patrauklus vyras, malonus, džentelmenas. Praėjusį vakarą jį stebėjau scenoje. Jis vis dar užveda. Man patinka. „O, taip, tai mano vyras!".

Nebūtina tapti supermodeliu, kad atrodytum, kaip Heidi Klum. Žurnalui „Glamour" ji sakė: „Ei, moterys, mes turime tuos pačius duomenis: pilvą, meilės rankenėles ir krūtis".

Taip, Heidi, gal ir tuos pačius. Bet kaip kaimyno darže braškės atrodo skanesnės, taip ir svetima meilė atrodo tauresnė, tyresnė, gražesnė.

Toks klipas, kad žiūri ir dūsauji... Et...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.