Erotinis horoskopas III dalis: minkyk ir suk

 (5)
Perskaičiusios sužinosite, kurio ženklo vyras yra švelniausias meilužis, dievinantis preliudiją, ir kas vertina glamones liežuviu.
Žuvų ženklo vyrui patiks ilga įžanga.
© Shutterstock nuotr.

Tikėti astrologų pranašystėmis ar ne? Manau, pildosi tik tai, kuo labai tiki. Arba - perskaitai ir, žiūrėk, pradedi ieškoti ženklų, patvirtinančių sužinotus faktus.
Todėl į horoskopus siūlau žiūrėti su lengva šypsenėle. Tačiau jei pasitelksi žinias, pridėsi savo moterišką intuiciją, dar paklausi partnerio, kas patinka, tai gali sumaišyti trenkiantį į galvą pojūčių kokteilį.

ŠAULYS
Vertina santykiuose asmeninį komfortą ir niekada neatsisakys egzotikos. Jis ganėtinai temperamentingas, dievina, kuomet jį mylimoji lepina. Be jausmingų išgyvenimų jam sunku gyventi.
Erogeninės zonos - nuo klubų iki kelių. Glostykite šlaunis taip švelniai, lyg liestumėte brangiausią šilką.
Kartais Šauliui užtenka prisilietimų ir apkabinimų, kad pasijustų laimingas. Tolesnė logiška įvykių seka - meilės žaidimai ir pats aktas - netgi nėra būtini. Tačiau tai būdinga ne visiems šio ženklo atstovams.
Šaulys atviras naujovėms, entuziastingai pritaria partnerės pasiūlymams.

OŽIARAGIS
Sunkiai pereina nuo buitinių reikalų prie kūniškų malonumų. Jam seksas - aukščiausio pasitikėjimo aktas. Ožiaragiui atrodo, kad negalima tiesiog taip viską mesti ir mėgautis seksu. Šis vyras - ne sprinteris. Moteriai, kuri gyvena su Ožiaragiu, teks apsišarvuoti kantrybe.
Erogeninės zonos - keliai, sėdmenys, nugara. Ožiaragį sujaudinsite, jeigu liežuviu lėtai sukdamos ratus, glamonėsite jo sėdmenis ir taip kilsite iki kaklo.
Jis bus patenkintas, jei neužmiršite jo kelių, taip pat retkarčiais pakramtykite jo rankų pirštų galus, slystelėkite liežuviu per delną.

VANDENIS
Itin įdomus vyras. Dievina seksualines improvizacijas ir degančiomis akimis atsiduos meilės žaidimams net ir visai tam netinkamoje vietoje. Jo seksualinė vaizduotė - nežabota. Su Vandeniu moteris gali patirti rojų Žemėje.
Erogeninė zona - pėdos. Jų minkymas - palaima Vandeniui. Jį lengvai nusitempsite į baseiną ar vonią, kur jo pėdoms ir čiurnoms galėsite skirti pakankamai dėmesio. Taip pat šio ženklo vyrui patiks, jei liežuviu, lūpomis ar pirštų galiukais liesite jo skruostikaulius.

ŽUVYS
Pats švelniausias meilužis. Svajoja apie romantišką meilužę, kurią galėtų apiberti švelniu dėmesiu. Šio ženklo vyrą jaudina ilgos (kartais netgi per daug) preliudijos, kurių metu jis pademonstruotų savo išradingumą.
Erogeninės zonos - kojos, nugara, juosmuo. Kvėpuokite jam į ausį, glostykite nugarą. Kad vyrą įkaitintumėte, padarykite jam kojų masažą (ypač patiktų šiltame vandenyje).
Tačiau Žuvys retai rodo iniciatyvą, nes yra gana drovios. Kad šis vyras su jumis jaustųsi laimingas, labiau reikės ne erotikos, o empatijos (supratimo, gebėjimo įlįsti į jo kailį).

Erotinį horoskopą Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui skaitykite ČIA.

Erotinį horoskopą Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui skaitykite ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.