Darboholikas lovoje: nepasotinamas ar apgailėtinas?

 (14)
Kuo dažniausiai skundžiasi moterys? Ogi, kad vyro nėra namie. Lyg jo buvimas būtų kokybiško gyvenimo rodiklis.
Jis klausosi Eminemo? O gal G.Rinkevičiaus vadovaujamo simfoninio orkestro įrašų? Verta pamąstyti, kaip apie tinkamą partnerį...
© Shutterstock nuotr.

Ar teisybė, kad paskendusių darbuose vyrų seksualinis gyvenimas yra itin skurdus? O gal jų vaizduotė kaip tik neribota?

Kaip skelbia portalas „SexyWeek", Amerikos psichologų asociacijos duomenimis, darboholikai - itin aistringi meilužiai. Jie puikiai pluša ne tik darbe, bet ir miegamajame - jėgų užtenka viskam!

Palyginti su sekso tinginiu, darboholikas su žmona mylisi dažniau ir įvairiau. O iki šiol buvo manoma, kad darboholikų žmonos, matydamos savo vyrus labai retai, pasigenda emocinio ir fizinio malonumo. Pinigų yra, o meilės - pšššššš...

O, pasirodo, kad viskas yra atvirkščiai! Būtent tą striuką laiką pora išnaudoja maksimaliai - skiria meilei, tarpusavio ryšio stiprinimui. O štai seksualinį malonumą rečiau patiria tos poros, kurioje vyras ne toks užimtas. Jis gulinėja ant lovos, tinginiauja, leidžia laiką prie kompiuterio ir neturi jokio šėliojimo geno. Jei mylisi, tai kaip ir iš neturėjimo ką veikti...

O kodėl darboholikai - patys geriausi meilužiai? Todėl, kad turi puikiai suformuotą įprotį - visur būti lyderiu, visus siekti pergalių. Dėl tikslo siekimo ir nuolatinės kovos jie ir savo seksualinį gyvenimą paverčia su kokybės ženklu.

Išsilavinimas taip pat turi įtakos sekso kokybei. Kuo geresnis žmogaus išsilavinimas, tuo daugiau dėmesio jis skiria seksui. Pagal seksualinio aktyvumo laipsnį pirmą vieta užima melomanai. Dar daugiau - priklauso, kokios muzikos jie klausosi.

Taigi seksualumas - pagal muzikos rūšį: geriausi meilužiai - džiazo gerbėjai, po to - repo ir roko mylėtojai, trečioje vietoje - simfoninės muzikos klausytojai. Tokius duomenis pateikė Pensilvanijos universiteto darbuotojai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.