6 ženklai, kurie rodo, kad vyras jus pamilo

 (6)
Moterys lengviau parodo jausmus, jos garsiai džiaugiasi, visiems pasakoja apie savo meilę, įvairiausiais būdais tai parodo. Vyrų požiūris į viską kiek kitoks, kartais net sunku suprasti: tai gražus dėmesys ar būdas pasakyti, kad laikas pasukti skirtingais keliais.
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame 6 scenarijus, po kurių turėtumėte nebedvejoti  vyras jumis susidomėjo labai rimtai. Gali būti, kad tai meilė, kuri ves tiesiai prie altoriaus

1 scenarijus.

Jis dėl tavęs tavęs labai stengiasi, lepina, rūpinasi Pasiguodi, kad darbe buvo tikras pragaras ir jautiesi visiškai nuo kojų nusivariusi, – jis paruošia vakarienę, padaro masažą

2 scenarijus.

Jo namuose tu jautiesi lyg savuosiuose, nes jis tave lepina, supažindina su namiškiais. Pavyzdžiui, įrašo tavo mėgstamos muzikos ar nuperka tavo mėgstamiausios kavos. Trumpiau tariant, stengiasi, kad tu, atėjusi į svečius, jaustumeisi kuo maloniau.

3 scenarijus.

Jis griežtai laikosi visų pažadų.  Pavyzdžiui, skambina sutartu laiku (kaip ir tarėtės), mielai vykdo visus tavo pavedimus. Ir daro tai ne dėl to, kad iš prigimties yra pareigingas vyrukas, o todėl, kad nori tau įtikti. Tokiu vyru gali pasitikėti ir nesirūpinti, jei bare ilgiau užsibūna su kompanija bičiulių. 

4 scenarijus.

Jis bando padėti spręsti kilusias problemas. Pavyzdžiui, svarsto, kaip elgtis su bjauriu vadovu, pataria, kaip pasiruošti pokalbiui dėl darbo. Vyrams patinka gelbėtojų vaidmuo. Ypač jei gelbėti reikia mylimą moterį.

5 scenarijus.

Jis inicijuoja judviejų pasimatymus: į juos dažnai kviečia, sugalvoja pramogų, stebina ir linksmina. Ne tik skambina norėdamas sutarti laiką, bet ir pasiūlo, ką šaunaus galėtumėte nuveikti. Tačiau nepamiršk: vyrai taip pat mėgsta būti nustebinti ir palepinti.

6 scenarijus.

Jis planuoja judviejų atostogas. Kartu svajoja apie tolimus kraštus, kuriuos dar tik planuojate aplankyti. Nebijo priimti konkrečių sprendimų, pavyzdžiui, pasiūlyti kelionę ir jos laiką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.