15 priežasčių, dėl kurių greitai galite likti viena

 (17)
Pagaliau susiradote puikų vaikiną – jūsų tėvams jis patinka, jūsų draugės mano, kad jis žavus, o jūs, na, jūs dėl jo nuskristumėte net į mėnulį.
© Shutterstock nuotr.

Dabar jaučiate tą bjaurią baimę, kad kažkaip galite viską sugadinti ir nuolat sapnuojate,tą trumpą „Ikiukas!“ vietoje vestuvių varpų ir gaujos baltgalvių vaikučių.

Tad ką daryti? Išsiaiškinkite priežastis, dėl kurių jis gali jus palikti, ir venkite jų.

1) Buvote jam neištikima. Dauguma vaikinų negali su tuo susitaikyti – yra retų išimčių, tačiau paprastai, jei juos apgaunate, viskas būna baigta.

2) Jūs jo nesiklausote. Moterys įprastai būna plepesnės nei vaikinai, tad jei mylimasis kalba, pasistenkite įsiklausyti į jo nuomonę ir išgirsti jį.

3) Visas pikantiškas smulkmenas papasakojate savo šeimai. Dauguma vaikinų yra gana uždari – ypatingai kai kalbama apie jų meilės gyvenimus. Ir jei jūs naudojatės savo šeimos vakarienėmis kaip vieta išlieti jūsų santykių detales, jis gali pavargi nuo kreivų, smerkiančių jūsų tėvų žvilgsnių ar pamokančių komentarų.

4) Jūs per daug klausotės savo vienišų draugių ir tada visa tai parsinešate namo pas savo vaikiną: „Ką gi, Angelė sako, kad tu nebeturėtum flirtuoti su ta padavėja, nes tai yra didžiausia negarbė man“.

5) Jūs dusinate jį. Vien todėl, kad esate įsimylėjusi, tai dar nereiškia, kad turite praleisti kiekvieną akimirką kartu – pasistenkite, kad abu turėtumėte laiko, kurį praleistumėte atskirai. Gerbkite jo erdvę.

6) Jūs nuolat domitės, kur jis yra ir ką jis veikia. Atsipalaiduokite – juk abu esate suaugę žmonės ir atsakote už savo veiksmus.

7) Jūs negalite nekritikuoti jo elgesio. Jis per garsiai kramto. Jo telefono skambutis yra pernelyg erzinantis. Kodėl jis negali žiūrėti GERŲ filmų vietoj niekam tikusių veiksmo trilerių?

8) Jūs negalite atsikratyti praeities ir pamiršti nuoskaudų. Jūs abu padarėte klaidų. Manykite, kad tai pamokanti patirtis, o ne impulsas pradėti dar vieną varginantį ginčą.

9) Viskas jums yra svarbiau nei jis – įskaitant jūsų augintinį šinšilą.

10) Jūs pernelyg pasinėrusi į savo darbus, hobius ar bendravimą su draugais, kad rastumėte laiko praleisti su juo – taip, jis jaučiasi apleistas jūsų.

11) Tomis retomis progomis, kai jūs praleidžiate laiką su juo, jūs blaškotės – labiau domitės žaidimu „Angry Birds“ ar savo Facebook profiliu nei juo. Kuris nepasijaustų nevertinamas!

12) Negalite pakęsti jo draugų. Arba šeimos. Ir nesibodite to jam pasakyti!

13) Jūs kur kas rimčiau nusiteikusi dėl jūsų bendros ateities, nei jis.

14) Jūs reikalaujate pernelyg daug dėmesio. Jums reikia jo nuolatinio patvirtinimo tam, ką jūs darote, įskaitant kokia spalva nusilakuoti nagus ir ką turėtumėte valgyti pusryčiams.

15) Gyvenimo pokyčiai. Nesvarbu, ar jis ras naują darbą, persikels ar pasidarys plastinę operaciją. Gyvenimo aplinkybių pokyčiai gali reikšti, kad jis nori iš naujo save atrasti. Iš naujo = be jūsų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.