10 vyrų tipų, kuriuos pasigailėsite sutikusios

 (38)
Vien mintis apie susitikinėjimą su vaikinu gali net pačiai protingiausiai moteriai pakirsti kelius ir paversti ja dubeneliu želės.
© Shutterstock nuotr.

Nuslopus pirmųjų pasimatymų drebuliukams ir apmirus drugeliams pilve, galite atsipeikėti belankstydama jo kojines ar vedžiodama jo šunį. Tokiais atvejais dažniausiai kyla mintys apie vienuolyną, o ne naujus santykius.

Tačiau bijoti nėra ko – mes pasistengėme ir sudarėme sąrašą, kuriame aprašyti 10 dažniausiai sutinkamų meilės žaidėjų tipų. Kaip juos atpažinti? Pasitikėti ar bėgti nuo jų? Trumpai ir aiškiai:

 „Pats pačiausias“ vaikinas: Šitą klasikinį narcizą atpažinti lengva - jums apsikabinus per jūsų petį jis žiūri į veidrodį ir taisosi plaukus.
Už: Jis išvaizdus.
Prieš: Dažniausiai jis nėra toks geras, kaip pats apie save galvoja ir pasakoja kitiems.

Badaujantis menininkas: Pažinsite šitą vaikiną, nes jis dirbs padavėju ir lauks, kad jo kruopščiai parašyta knyga taps bestseleriu, jo muzikinis įrašas jį stebuklingai išgarsins ar paveikslai kainuos milijonus.
Už: Jis geidulingas ir puikus lovoje.
Prieš: Sulaukęs 40, jis tebegroja metalo grupėje ir tikisi, kad vieną dieną ji išgarsės, be to, vis dažniau sulauks pastabų, kad dailininkų darbai dažniausiai pabrangsta po jų mirties...

Metroseksualas: Šitas vaikinas yra matęs visus jums patinkančius serialus – nuo „Liežuvautojos“ iki „Sekso ir miesto“, jis juos kaupia ir mielai juos dar kartą pasižiūrės.
Už: Jis žino, ar jūsų rankinė dera prie lūpdažio ir žino geriausią vietą mieste, kur galima pasidaryti manikiūrą.
Prieš: Sunku pasakyti, ar jis ne gėjus.

Viršininkas: Šitas vaikinas iš tikrųjų nėra JŪSŲ, tačiau jis yra  direktorius – DIDELIS VIRŠININKAS – toks, kuris priverčia savo darbuotojus drebėti bei mėgsta demonstruoti savo autoritetą.
Už: Jis yra užsispyręs ir nebijo siekti to, ko nori.
Prieš: Retkarčiais su jumis elgiasi kaip su darbuotoja, o ne su partnere.

Kazanova: Tikras romantikas, šitas vaikinas susižadėjęs buvo daugiau kartų, nei jūs galite suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Jis visada įsitikinęs, kad kitą kartą sutiks tą VIENINTELĘ.
Už: Jis apipils jus liaupsėmis ir komplimentais.
Prieš: Kai tik parodysite jam, kad esate žmogus (pavyzdžiui, atsirūgsite po vakarienės), jis pakeis jus kita VIENINTELE.

Profesorius: Šitas vaikinukas yra genijus (arba mažų mažiausiai tiki, kad toks yra), valandų valandas gali kalbėti apie kvantinę fiziką arba astronomiją.
Už: Jo labai įdomu klausytis.
Prieš: Kadangi jis „viską žino“, jūs niekada nebūsite teisi.

Dėdė Jonas: Šitas vaikinas apie jus žino viską, nuo to, kokią mokyklą baigėte, iki to, kokį medų dedatės į savo popiečio arbatėlę, tad jis viską gali suplanuoti.
Už: Jums niekada nereikia aiškinti, ką jūs darote.
Prieš: Jums niekada nereikia aiškinti, ką jūs darote, nes jis tai jau žino.

Tas VIENINTELIS: Šį vaikiną pažinsite iš balandžių, lengvo vėjelio ir  romantiškos muzikos, grojusios fone, kai jūs susipažinote. 
Už: Na, jis yra tas VIENINTELIS!
Prieš: Jis egzistuoja tik 1930 – ųjų metų filmuose.

Geriausias draugas: Pažįstate tokį vaikinuką, nes jau begale metų esate geriausi draugai.
Už: Jis jus pažįsta ir VIS TIEK jus myli.
Prieš: Jei pradėsite susitikinėti, rizikuosite sužlugdyti puikią draugystę.

Vaikinukas su akcentu iš mažos neaiškios šalies, kurios pavadinimo jūs negalite prisiminti: Tokį vaikiną sutiksite klajodama po parką arba nedidelėje kavinukėje.
Už: Jo akcentas atima jūsų žadą.
Prieš: Jis nori jus vesti tam, kad galėtų gyventi Europos Sąjungoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.