Pasitikrink: tavo likimas pagal veido formą

 (13)
Galbūt sunku patikėti, tačiau užtenka žvilgtelėti į žmogaus veidą, kad galėtume labai daug pasakyti apie jo charakterį, asmenybės bruožus, silpnąsias ir stipriąsias savybes.
Veido forma gali pasakyti labai daug apie žmogaus charakterį.
© Shutterstock nuotr.

Jei norime iš žmogaus veido sužinoti, koks jis, pirmiausia turime analizuoti labiausiai įstrigusią jo dalį - lūpas, antakius, formą. Veidotyros specialistai teigia, kad yra kelios populiariausios veido formos: apverstos piramidės, taisyklingo trikampio, ovalo, keturkampio ir širdies

Prisiminkite - žmogaus veidas yra asimetriškas, todėl idealiai kažkurios formos neatitiksite, tačiau panašumai į kažkurią vieną turėtų dominuoti. Mokslininkai teigia, kad jei dešinioji ir kairioji pusės labai skirtingos, tai ženklas, jog žmogui trūksta harmoningumo. 

APVERSTA PIRAMIDĖ

Nuotr. Shutterstock

Apverstos piramidės arba deimanto forma, kai ypač išryškėja viršutiniai žandikauliai, būdinga labai intelektualiems ir valdingiems žmonėms. Tokie žmonės yra puikūs savo srities specialistai, jie retai klysta ir aplaidžiai apsigauna, tad vadovai juos itin vertina. Karjera - ta sritis, kurioje jie geriausiai pasireiškia. Nuoseklumas, racionalumas ir šaltas mąstymas - tokiais bruožais pasižymi apversto piramidės veido formos atstovai.

Likimas visada tvirtai suspaustas jūsų rankose. Visada apgalvojate kelis žingsnius į priekį, nesiblaškote, nemetate kelio dėl takelio, todėl pasiekiate labai daug. Jums puikiai seksis profesinėje srityje, galite sulaukti didelio pripažinimo, tapti puikiais vadovais. Deja, kiek sunkiau meilės sferoje, nes jums sunku prisileisti žmones. Jei pasistatysite atšiaurumo sieną, galite likti vieniši.


Nuotr. Skanpix

TAISYKLINGAS TRIKAMPIS

Nuotr. Shutterstock

Jūsų veido formos žmonės yra labai intelektualūs, visada nori siekti žinių, mokytis. Jiems tiesiog gyvybiškai reikalinga kasdien sužinoti ką nors naujo. Tokie žmonės pasižymi nuolankumu, paprastumu, nuoširdumu. Jei jūsų artimo draugo arba antrosios pusės tokia veido forma - jums labai pasisekė, nes jis visada išties pagalbos ranką, paguos. Nuoširdumas, geraširdiškumas, paslaugumas - už tai yra vertinami taisyklingo trikampio veido formos žmonės.

Jūs dažnai per daug rūpinatės kitais ir užmirštate save bei šeimos narius. Jei ir toliau visa galva pasinersite į mokslus, darbus bei draugių gyvenimus - neteksite to, kas jums labai svarbu. Atviriau išsakykite savo emocijas, nes gali ateiti laikas, kai visi susikaupę blogumai sprogs. Dėl to gresia psichologinės problemos, nervų ligos. Neužleiskite karjerai svarbiausių pozicijų - jūsų gyvenime svarbiausia šeima. 


Nuotr. Mavrixonline/Scanpix

KVADRATAS


Nuotr. Shutterstock

Kvadratinės veido formos žmonės pasižymi dideliu noru visur lyderiauti. Jau nuo mažų dienų jie tampa darželio grupės lyderiais ir sistemingai siekia pripažinimo ir garbės. Dėl to jie sunkiai ir kruopščiai dirba, įdeda didelių pastangų, paaukoja daug laiko. Klysta tie, kas mano, kad šie žmonės labai šalti ir sunkiai įsileidžia jausmus į širdį. Jie labai ištikimi partneriai, puoselėjantys šeimos židinį ir meilę antrajai pusei. 

Veido kvadratiškumas lemia, kad jūsų gyvenime viskas susidėlios į savo vietas. Jūs turite pedantiškumo bruožų, kurie padeda neįsivelti į nemalonias situacijas ir išvengti netikėtumų. Jei labiau atsipalaiduosite, jūsų laukia dideli nuotykiai. Kartais jūsų griežti pasakymai ir atvirai išsakoma tiesa labai suerzina kitus žmones, pasisaugokite, nes jums gresia rimtas konfliktas, galintis sužlugdyti labai svarbius planus.


Nuotr. Shutterstock

APSKRITIMAS


Nuotr. Shutterstock

Esate aštraus proto žmogus, kuriam būdinga labai stipri energija, valia ir stoiškumas. Jūs ištversite visas gyvenimo negandas, nuosmukiai jus tik pastūmės dar didesniems pasiekimams. Šie žmonės visur pasitelkia humorą - jie nebijo pasišaipyti iš savęs ir kitų, dažnai būna kompanijų sielomis. 

Dažnai skraidote padebesiais, todėl artimiesiems gali būti sunku. Taip pat - esate tikra besikeičiančių emocijų bomba. Dėl to kartais nukenčia jūsų darbiniai reikalai, o žmonės supyksta dėl neišpildytų pažadų. Gyvenime sutiksite daug gerų žmonių, kurie taps jūsų bendražygiais, niekada nebūsite vienišas. Nors šeimas apskritos veido formos žmonės sukuria daug vėliau, tačiau visada sulaukia ištikimos ir visą gyvenimą trunkančios meilės. Dėl šeimos jūs lengvai atsisakysite karjeros aukštumų, ir nesuklysite - jūsų tipo žmogui tai didesnė vertybė.


Nuotr. AOP

ŠIRDIS


Nuotr. Shutterstock

Kūrybingumas ir idėjų generavimas - tai, kas jums puikiai sekasi. Pilkų ir nuobodžių dienų jūsų gyvenime tiesiog nebūna, nes jūs visada sugalvosite, kaip išnaudoti kiekvieną laisvą minutę. Su jumis labai sunku susitarti tam tikrais klausimais, galite ginčytis, kol pasiekiate savo tiesą. Širdies veido formos savininkai gali iki nukritimo kabinėtis prie smulkmenų, siekti tobulumo. Pasiduokite ir nesileiskite su jais į kalbas, nes jie vis tiek liks teisūs. 

Jūs turite ir aristokratiškumo požymių, todėl niekada negyvensite nepritekliuje ar skurde. Teisingas jūsų požiūris - stengtis, kol gausite tai, apie ką svajojate. Esate labai išrankūs savo antrajai pusei, todėl per gyvenimą jų ne vieną pakeisite. Tačiau mylinti ir artima siela jums visada bus reikalinga, tad nevengsite lengvai pasinerti į romantiškus nuotykius.


Nuotr. AFP/Scanpix

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Gražios

Procedūros, kurios jūsų pėdas pavers švelniomis it kūdikio (12)

Kojų oda reikalauja itin rūpestingos priežiūros. Ypač artėjant vasarai, kai po vandens pramogų, nuo sūraus vandens ir krašto smėlio pėdų oda nuvarginama dar labiau.

Kaip sumažinti paakių maišelius? Greitos priemonės iš 2 ingredientų (2)

Jei ryte jūsų nedžiugina vaizdas veidrodyje, nebūtinai kalti senėjimo procesai ar nepakankama veido odos priežiūra.

Ką daryčiau kitaip tuokdamasi antrąkart (16)

Ne kartą teko girdėti nuotakas svarstant ką jos darytų kitaip, jeigu tekėtų antrąkart. Vienos nusivylė fotografais, kitos su pūsta suknele jautėsi ne savame kailyje, o trečias liūdino per daug apgirtę svečiai.

Kaip efektyviausiai sumažinti celiulitą? 6 pratimai (7)

Nei viena nenori, kad jų sėdmenis ar kojas „puoštų" celiulitas.

Jas padažė profesionalė - sunku patikėti, kad tai tos pačios moterys! (68)

Makiažo galia iš tiesų labai didelė. Tai įrodo profesionalios makiažo meistrės Goar Avetisyan darbo rezultai (@ goar_avetisyan). Moterys iš bjauriųjų ančiukų virsta gulbėmis!

Vieniša moteris paatviravo: esu „senmergė su kate“ ir visai to nesigėdiju (100)

„Tą akimirką, kai aš supratau, kad man nereikia pakeisti jokios savo dalies tam, kad traukčiau tokius žmones, kuriems aš nepatinku tokia, kokia esu, aš tapau geresne partnere, nes išsiaiškinau, ko reikia man pačiai." - šie Ingos, kuri atsiuntė mums vienišas moteris padrąsinantį laišką, žodžiai pavergė mūsų širdis. Dalinamės jos atviru laišku ir su Jumis.

15 populiariausių grožio triukų socialiniuose tinkluose

Pamiršote plaukų gumytę, o liemenėlės vielos nuolat lenda, kur nereikia? O gal subyrėjo mėgstami akių šešėliai? Ne bėda! Socialinių tinklų karalienės turi sprendimus visiems gyvenimo atvejams.

Atgaivinkite odą: veiksmingas raukšlių lygintuvas už 1 Eurą! (4)

Jei mėgstate saldumynus ne tik valgyti, bet ir gaminti, greičiausiai namuose turėsite tai, kas gali priversti odą atjaunėti.

Įspūdingus erotinius paveikslus tapančio meninko mūza - JO žmona FOTO (42)

Vieno garsiausių šių laikų Rusijos menininko Sergėjaus Maršenikovo paveikslai žavi visą pasaulį. Realizmo atstovo kūryboje vyrauja erotiniai moterų paveikslai, kurių tikroviškumas pribloškiantis.

15 fantastiškų prancūziško manikiūro idėjų FOTO (11)

Daugiau yra mažiau! Šį kartą tuo įsitikinome žvelgdamos į šiuos lakuotus nagučius. Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis lakavimo būdas atrodo tikrai skoningai bei subtiliai.

Karšti treneriai: su jais norėtų paprakaituoti kiekviena moteris FOTO (42)

Mane nupurto nuo minties apie sportą. Tačiau judėti vis tiek reikia. Ar įmanoma treniruojantis jausti malonumą?

Koks vestuvinis žiedas jums tinka labiausiai? (2)

Vestuviniai žiedai laikomi santuokinės ištikimybės simboliu. Pagal krikščioniškas tradicijas vestuviniai žiedai turi būti paprasti, neperkrauti įvairiomis detalėmis. Aišku, vestuvinių žiedų pasirinkimas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl pakalbėkime apie tai, kokie vestuviniai žiedai tinkami įvairiems žmonėms.

Šios moterys džiaugiasi kiekvienu priaugtu kilogramu FOTO (8)

Esant tokiam dideliam mados bei popkultūros industrijos spaudimui, kyla didelė tikimybė, jog jūs susidarėte (o gal dar tik susidarysite) netinkamą gražaus kūno įvaizdį... Daugelis moterų nuolat galvoja apie tai, kaip tapti plonesnėmis, tačiau yra ir tokių, kurios daro viską, kad priaugtų svorio.

Prancūzių lieknumo paslaptys: kaip nestorėti valgant sūrį, šokoladą ir žąsų kepenėles (22)

Visoms moterims patinka, kaip gyvena prancūzės. Mums norisi perimti jų įpročius, kad išliktume lieknos, per daug nevargdamos ir netgi jausdamos malonumą.

„Nutella" kremą galima ne tik valgyti - juo dažo plaukus! (16)

Plaukų dažymas moterims yra gana jautri tema, nes ne visada sulaukiame tokio rezultato kokio tikimės, o netenkinančio rezultao nepavyksta iš karto atsikratyti. Stilistas Huda Kattanas siūlo nepavojingą ir labai saldų būdą pakeisti plaukų spalvą. Jums reikės „Nutella" kremo ir šiek tiek kondensuoto pieno.