Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią

 (9)
Automobilis jau seniai žmonėms tapo ne tik susisiekimo priemone. Mašina neretai atspindi asmens socialinį statusą, asmenybę ir finansines galimybes.
© Vida Press

Užsienio žiniasklaida sudarė sąrašą garsenybių, vairuojančių pačius prabangiausius pasaulio automobilius. Kai kurios garsenybės už keturrates transporto priemones nepagailėjo pakloti net 50 milijonų dolerių!

Paklausite, kam už mašiną mokėti tokias sumas? Klientai moka ne tik už išskirtinį dizainą, komfortą ir adrenaliną, bet ir saugumą. Dažnu atveju automobilis parodo ne tik asmens pajamas, bet ir valdžią, dominavimą, o kartais ir gerą arba prastą skonį...

Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian vairuoja 186 925 dolerių kainuojantį „Ferrari F430“.

Automobilis Ferrari F430
Automobilis Ferrari F430
© AFP/Scanpix

Jos vyras Kanye Westas turi keturis kartus brangesnį „Lamborghini Aventador“, kuris šeimai atsiėjo 750 000 dolerių.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią
© Gamintojo nuotr.

Paris Hilton vairuoja rožinį „Custom Bentley GT Continental“, kuris garsiajai paveldėtojai kainavo nei daug nei mažai – 285 000 dolerių.

Kas galėtų paneigti, kad tokiai išskirtinai spalvingai asmenybei toks automobilis netinka?

Paris Hilton vairuoja "Bentley"
Paris Hilton vairuoja "Bentley"
© Vida Press

Reperis P. Diddy už 360 000 dolerių išsirinko Maybach. Tokį pat automobilį, tiesa, kiek pigesnį (430 tūkst.), turi ir reperis Rick Ross.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią
© Gamintojo nuotr.

Savo gausią šeimyną futbolininkas Davidas Beckhamas vežioja „Rolls-Royce Phantom Drophead“. Ši transporto priemonė sporto pasaulio žvaigždei kainavo 407 000 dolerių.

David Beckham vairuoja Rolls-Royce Phantom Drophead
David Beckham vairuoja Rolls-Royce Phantom Drophead
© Vida Press

O štai aktorius Nicholas Cage, tarsi tikras tamsos riteris, gatvėmis nardo su „Ferrari Enzo“. Žinomam vyrui už tokią įspūdingą transporto priemonę reikėjo pakloti 670 000 dolerių.

Ferrari Enzo
Ferrari Enzo
© Gamintojo nuotr.

Reperis 50 Cent už savo superautomobilį „Lamborghini Gallardo“ nepagailėjo 2 milijonų dolerių.

Superautomobilis Lamborghini Gallardo
Superautomobilis Lamborghini Gallardo
© Organizatorių nuotr.

Garsiosios atlikėjos Beyonce vyras Jay Z šeimos biudžetą patuštino net 8 milijonais dolerių. Užtat dabar savo garaže jie turi „Maybach Exelero“.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią
© Vida Press

Bene brangiausiu pasaulyje automobiliu važinėja kolekcionierius Paulas Pappalardo. Jis už savo „Ferrari 250 GTO“ nepagailėjo išleisti net 52 milijonų dolerių.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią
© Reuters/Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Eismo braškės

Bijote vairuoti? Moterys, sužinokite, kaip labiau pasitikėti savimi prie vairo

Dabar keliuose galima išvysti daugiau dailiosios lyties vairuotojų nei bet kada anksčiau. Per pastaruosius 20 metų vairuojančių moterų skaičius išaugo dvigubai, tačiau jeigu daugelis vyrų prie vairo trykšta perdėtu pasitikėjimu savimi, tai moterims dažniausiai jo trūksta.

6 mažai žinomi vairavimo patarimai, kurie gali išgelbėti jūsų gyvybę (15)

Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažniausiai gyvybės netenka vairuodami ar patekę į kito vairuotojo sukeltą eismo įvykį. Nepaisant fakto, kad šiais laikais automobiliai yra saugesni nei bet kada, juos vis tiek vairuoja žmonės, kurie, būkim sąžiningi, kartais neturi net minimalių techninių ir teorinių žinių, kurios būtinos norint valdyti transporto priemonę

5 naudingi patarimai vairuojančioms moterims (57)

Kiekviena dailiosios lyties atstovė nors kartą gyvenime yra girdėjusi skundžiantis „moterimis prie vairo“. Nei vienai nepatinka tai girdėti, tačiau kalbant tarp mūsų, mergaičių, tuose juokeliuose esama nemažai tiesos, ar jums taip neatrodo?

Avariją išgyvenęs E. Žičkus: skausmą krūtinėje jaučiau dar kelias dienas, o išgąstį – ne vieną mėnesį (6)

Visi kas savo kailiu patyrė ką reiškia patekti į avariją, žino kad toks įvykis paveikia ilgam. Vieni išgyventą išgąstį jaučia metų metus, kiti kasnakt sapnuoja košmarus, bet daugelis vieningai sutaria, kad skubėjimas kelyje viso to nevertas.

Dainos, kurių nepatartina klausyti prie vairo (16)

Nuotaika, kuri jus valdo vairuojant, veikia viską. Tai, kaip jaučiatės tuo metu, apspręs, kaip vairuojate. Jeigu esate supykę, vairuosite kur kas agresyviau. Jeigu liūdite, greičiausiai būsite labiau išsiblaškę ir prasčiau nei įprastai sukaupsite dėmesį. Jeigu jaučiatės laimingi ir savimi patenkinti, greičiausiai viską darysite pagal įstatymo raidę arba tiesiog paprasčiausiai greitai važiuosite. Ir nors egzistuoja tūkstančiai įvairių veiksnių, apsprendžiančių jūsų nuotaiką, niekas negali paneigti, kad muzika, kurios klausotės, yra vienas iš pagrindinių veiksnių.

10 patarimų nėščioms vairuotojoms (1)

Šiuolaikinis gyvenimas reikalauja prie vairo sėstis ir besilaukiančioms moterims, o tai darydamos jos privalo suprasti, kad avarijos atveju pavojus susižeisti yra didesnis. Vis dėlto, esama būdų, kaip riziką sumažinti.

Vairuotojų horoskopas: kokie kiekvieno Zodiako ženklo vairavimo įpročiai (10)

Paskaičius šį straipsnį tikriausiai pasakysite: „Matot, ne viena aš vairuoju tarsi su pirkinių maišu ant galvos.“ O gal atvirkščiai? Padiskutuokime komentaruose!

Tikra istorija: šito nepamiršiu visą gyvenimą (2)

Kiekvieną dieną vis greičiau bėgame ir bandome užkariauti bei pasiekti naujus tikslus. Bet kiek iš tiesų tame yra prasmės?

Skaitytojos patirtis: iki šiol sapnuoju tą vyrą (10)

Kartais būna etapų, kai, rodos, tarsi plauki pasroviui ir nebevertini kasdienybės teikiamų džiaugsmų, kurie gyvenimui suteikia prasmės bei vertės.

8 dalykai, kuriuos turite žinoti prieš renkantis atšvaitus (2)

Norint išvengti nelaimių, pirmiausia, ką turime padaryti – tai patys pasirūpinti savo saugumu. Dėl to tikrai verta į žemiau esančius patarimus įsiskaityti kuo atidžiau, juk atšvaitai – tai vienas paprasčiausių būdų save apsaugoti.

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią (9)

Automobilis jau seniai žmonėms tapo ne tik susisiekimo priemone. Mašina neretai atspindi asmens socialinį statusą, asmenybę ir finansines galimybes.

Kaip namų sąlygomis panaikinti blogą kvapą automobilyje: gaiva išsilaikys iki kelių savaičių (9)

Kai blogą kvapą pradeda skleisti drabužiai, juos įmeti į skalbimo mašiną ar nuneši į valyklą. Tačiau jei pradeda nemaloniai dvelkti automobilio salonas, dažnas vairuotojas susiduria su nelengva užduotimi. Nes automobilio kvapų neretai taip paprastai nepašalinsi.

Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti... (20)

Prieš Naujuosius metus dažnai mėgstame pasižadėti sau, ką norime nuveikti kitais metais. Numesti svorio, atsikratyti žalingų įpročių, pakeisti valytuvą...

Nuodėmė, kurios labai bijo N. Bunkė: man tai kainuotų per brangiai (15)

Pramogų pasaulio atstovų pavardės į policijos suvestines neretai patenka dėl padarytos nuodėmės – vairavimo išgėrus. Teisę vairuoti dėl padauginto alkoholio yra praradęs ne vienas žinomas žmogus.