Žydrūnas Savickas

Patvirtintas olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas  (9)
2015 m. lapkričio 26 d. 14:44
Ketvirtadienį vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtintas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas.
Žydrūnas Savickas Gabrielę Martirosianaitę kilnojo lyg plunksnelę  (3)
2015 m. lapkričio 6 d. 12:36
Neseniai startavęs LRT projektas „Vario audra“ staigmenų pateikia kiekvienoje laidoje. Tiesa, pagrindine intriga kone prieš kiekvieną transliaciją jau tapo klausimas: kas laidą ves šį kartą? Vos per keturias laidas vedėja Gabrielė Martirosianaitė spėjo padirbėti ir su Giedriumi Savicku, ir su Justinu Jankevičiumi, o šį vakarą žiūrovai ją išvys greta stipriausio planetos žmogaus Žydrūno Savicko ir atlikėjo bei laidų vedėjo Dominyko Vaitiekūno.
Liberalai patvirtino dalį kandidatų į Seimą  (31)
2015 m. spalio 25 d. 16:24
Opozicinio Liberalų sąjūdžio taryba šeštadienį patvirtino dalį kandidatų į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose.
Liberalai versus konservatoriai: kas prieš ką  (99)
2015 m. spalio 19 d. 19:21
Politinės partijos po truputį ieško kandidatų būsimiems Seimo rinkimams. Liberalų sąjūdis šeštadienį suvažiavime tvirtins dalį kandidatų, kurie sieks laimėti vienmandates rinkimų apygardas ir patekti į parlamentą.
Jogos dienose - meditacija, ajurveda, žaliavalgystė ir rytų praktikos  (2)
2015 m. spalio 14 d. 14:55
Grįžus į miestus poatostoginiam šurmuliui, judėjimui, skubai, ramybės ir galėjimo pailsėti norisi dar labiau. Kasdien bėgame, rūpinamės savimi, artimaisiais, darbai veja darbus, o kur dar „laiko rijikės“ transporto spūstys! Jogos praktikos – tai kelias, kuris ir šiuolaikiniame pasaulyje padeda išlaikyti kūno, proto sielos harmoniją.
Ožkų karaliene tituluojamos ūkininkės pokyčiai: per savaitę – minus 5 kilogramai  (5)
2015 m. spalio 12 d. 13:11
TV3 nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ dalyvė, ožkų karalienė Dalia Ėmužytė tvirtai užsimojusi keisti savo gyvenimo būdą bei išvaizdą. Ne kartą patyčias dėl apkūnumo kentusi moteris savaitės pradžią pasitinka švytėdama iš laimės: per septynias dienas ji atsikratė net penkių kilogramų svorio.
V. Blekaitis iškėlė 200 kilogramų sveriantį rąstą ir tapo čempionu  (12)
2015 m. spalio 4 d. 17:21
Vilniaus sporto festivalyje vyko pasaulio rąsto kėlimo čempionatas, kurio nugalėtoju tapo Vidas Blekaitis , iškėlęs 200 kilogramų rąstą.
Prasidėjusiame Vilniaus sporto festivalyje lankytojams siūloma įveikti iššūkius  (1)
2015 m. spalio 3 d. 10:27
Vilniaus sporto festivalio lankytojai kviečiami išbandyti tai, kam, galbūt, anksčiau nesiryžo arba neturėjo galimybių.
Savaitgalį Vilniuje – pasaulio galiūnų čempionato etapas  (3)
2015 m. spalio 2 d. 14:23
Šį sekmadienį pasaulio galiūnų sporto mėgėjų akys nukryps į Vilnių. Čia vyks Pasaulio galiūnų čempionato etapas „SCL Strongman Classic“. Lietuvai jame atstovaus trys sportininkai – Vidas Blekaitis , Saulius Brusokas ir Marius Lalas. Iš viso varžybose dalyvaus 14 sportininkų, jiems teks įveikti septynias rungtis.
Galiūnui Ž. Savickui - 60 tūkst. eurų vertės dovana: tai buvo mano vaikystės svajonė  (24)
2015 m. spalio 1 d. 14:01
Praėjusį sezoną antrąją vietą pasaulio čempionate ir „ Arnold Strongman Classic “ turnyre užėmęs Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas jau kalba apie ambicijas kitąmet susigrąžinti stipriausiojo titulą ir pasiekti dar vieną pasaulio rekordą. Kopti iki aukščiausiosios pakylos sportininkui žada padėti ir jo rėmėjai, kurie sportininkui paruošė ypatingą dovaną - jo vaikystės svajonių automobilį.
Ž. Savickas paaiškino, kodėl iki šiol nebaigė galiūno karjeros  (25)
2015 m. spalio 1 d. 12:53
„Pirmą kartą gyvenime šiais metais antrą vietą užėmiau dažniau nei pirmą“, – atsiduso Žydrūnas Savickas. Praėjusiame sezone stipriausiu planetos žmogumi dažnai tituluojamą lietuvį užgožė amerikietis Brianas Shaw. Jeigu būtų buvę priešingai, 40-metis biržietis galiūnų varžybas jau sektų nebent iš tribūnų. Bet susigrąžinti titulus užsispyręs atletas nusprendė taško kol kas nedėti.
Naujas rekordas: stipriausias pasaulyje žmogus Ž. Savickas iškeltas į orą  (1)
2015 m. rugsėjo 17 d. 14:39
Vilniuje pasiektas naujas rekordas - stipriausias pasaulyje žmogus Žydrūnas Savickas buvo iškeltas į orą. Trečiadienio vakarą Vilniaus Europos aikštėje vyko #BEACTIVE – Europos sporto savaitės renginys - atvira acroyogos treniruotė.
Molėtuose duris atvėrė naujos erdvės sportui  (6)
2015 m. rugsėjo 11 d. 10:15
Rugsėjo 10 d., Molėtų progimnazijoje buvo atidaryta universali imtynių salė. Joje galės treniruotis sambo, dziudo, karate, bushido sporto šakų atstovai. Įvairias veiklas galės rengti ir patalpų šeimininkai – Molėtų progimnazijos bendruomenė: organizuoti gimnastikos, aerobikos bei kitus šiuolaikinius kūno rengybos užsiėmimus.
Ž. Savickas tapo Liberalų sąjūdžio nariu  (62)
2015 m. rugsėjo 9 d. 16:50
Stipriausiu pasaulio žmogumi vadinamas Žydrūnas Savickas tapo Liberalų sąjūdžio Vilniaus miesto skyriaus nariu.
E. Juodvalkis paskutiniame „Baltic Chain Tour“ etape – penktas
2015 m. rugpjūčio 20 d. 16:16
Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2,2 kategorija) paskutiniame, trečiajame, etape ketvirtadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Egidijus Juodvalkis (Lietuvos rinktinė). Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavęs 27-erių metų dviratininkas finišavo penktas.
Ž. Savickas - vienas realiausių pretendentų nugalėti absoliučioje „Velomaratono“ įskaitoje
2015 m. rugpjūčio 20 d. 12:35
Vienas iš dviejų sportininkų Žydrūnų Savickų sekmadienį (rugpjūčio 23-ią d.) dalyvaus didžiausioje Lietuvos dviračių šventėje „Velomaratone“. „ Toyota SPORT“ važiavime 100 kilometrų distancijoje dėl nugalėtojo vardo varžysis Lietuvos plento dviračių rinktinės narys Žydrūnas Savickas . Iš „Baltic Chain“ varžybų grįžęs profesionalas laikomas vienu realiausiu pretendentu nugalėti absoliučioje įskaitoje.
D. Džervus antrame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas
2015 m. rugpjūčio 19 d. 20:33
Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus („CCT p/b Champion System“). 25 metų dviratininkas finišavo penktas.
„Baltic Chain Tour“ starte E. Čiviliui lūžo koja
2015 m. rugpjūčio 18 d. 21:27
Antradienį Estijos sostinėje Taline prasidėjusių tarptautinių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ pirmame etape Lietuvos rinktinės narys Gediminas Kaupas po finišo sprinto užėmė septintą vietą.
Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ - trylika lietuvių  (1)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 09:52
Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“ . Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją.
„Top Team“ dviratininkų komanda lenktyniaus ir „Baltic Chain Tour“, ir Velomaratone  (1)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 13:35
Penktą kartą rengiamos „Baltic Chain Tour“ varžybos rugpjūčio 18-20 dienomis vyks Estijoje bei Latvijoje, tačiau į Lietuvą neužsuks. Lietuvos dviračių sporto federacijos teigimu, mūsų šalyje planuoti etapai neįvyks dėl finansinių sunkumų.
Šimtukininkų garbinimas – diskriminacija  (166)
2015 m. liepos 20 d. 11:30
Nuskambėjo brandos atestatų švenčių akordai. Beveik visi šimtukininkai pagerbiami įvairaus lygio renginiuose. Skamba fanfaros, švyti šypsenos. O ar paklausė apie savijautą mokinių, kurių privalomo mokymosi pasiekimai prastesni?
Lietuviai su Ž. Savicku priešakyje sutriuškino Europos komandą  (4)
2015 m. liepos 20 d. 10:33
Alytuje vykusiose tarptautinėse galiūnų varžybose „Lietuva prieš Europą“ net traumas patyrusi ir saulės svilinama Lietuvos galiūnų komanda be vargo įveikė Europos sportininkus. Varžovai lietuviams nusileido net šešiose iš septynių rungčių. Jau pirmoje rungtyje galingai startavę šalies sportininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai iškovojo pergalę.
Savaitgalio sporto kalendorius: 1000 km lenktynės, galiūnai ir „Prezidento taurė“  (5)
2015 m. liepos 17 d. 09:56
DELFI supažindina sporto sirgalius su svarbiausiomis Lietuvoje vykstančiomis varžybomis. Savaitgalį pajūryje gaus automobilių varikliai, Alytuje varžysis galiūnai, Trakuose – baidarių ir kanojų irkluotojai, Vilniuje prasidės Europos žolės riedulio čempionatas ir vienintelis Lietuvoje vykstantis profesionalų teniso turnyras.
Savaitgalį – galiūnų varžybos „Lietuva prieš Europą“  (3)
2015 m. liepos 16 d. 10:41
Šeštadienį, liepos 18 d., Alytuje vyksiančiose komandinėse galiūnų varžybose „Lietuva prieš Europą“ laukiama susirungiant stipriausių Europos sportininkų. Du kartus (2005 ir 2008 m.) pasaulio galiūnų čempionato komandinėse varžybose aukso medalius laimėję lietuviai varžovus tikisi įveikti ir šįkart.
Tarp Trakų triatlono nugalėtojų – J. Kinderis ir Ž. Savickas  (3)
2015 m. liepos 12 d. 19:51
Sekmadienį trečius metus iš eilės senojoje Lietuvos sostinėje eismą sukaustė Trakų triatlonas. Prestižiniu Lietuvoje tampantis renginys šįkart sutraukė daugiau nei 300 dalyvių, kurie varžėsi olimpinėje ir sprinto distancijose, o susibūrę į trijules lenktyniavo estafetėje.
G. Drukteinis: kada vyrai gali verkti  (63)
2015 m. liepos 7 d. 21:53
Atsiprašyti pasidarė lengva. Pulti į isteriką pasidarė prigimtinė žmogaus teisė. Kratytis atsakomybės yra toleruotina. Pasikeisti lytį pasidarė greita. Ir pagaliau, nors vėluodami jau keletą tūkstantmečių, vyrai net pravirko – ir netgi gali tai daryti viešai!
„Tour de France“: trečiame etape – griūtis, R. Navardauskas – 108-as  (4)
2015 m. liepos 6 d. 20:06
Iš Olandijos į Belgiją persikėlusių 102-ųjų prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių trečiajame etape 108-as pirmadienį finišavo „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas , kuris bendrojoje įskaitoje iš 90-os pozicijos nukrito į 101-ą.
Lietuvos čempionato grupinėse lenktynėse – D. Tušlaitės ir A. Kruopio pergalės  (3)
2015 m. birželio 28 d. 19:32
Lietuvos dviračių plento čempionato grupinių lenktynių nugalėtojais sekmadienį Ignalinoje tapo panevėžietė Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi-Giusfredi“ ir uteniškis Aidis Kruopis („An Post-Chain Reaction“). Jie šalies grupinių lenktynių čempionais tapo pirmą kartą.
Ignalinoje lenktyniaus geriausi šalies dviratininkai
2015 m. birželio 25 d. 14:33
Birželio 26-28 dienomis Ignalinoje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas. Pastarąjį kartą dviratininkai dėl šalies čempionato medalių šiame mieste kovojo 2009 metais.