Žydrūnas Savickas

I. Konovalovas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė 22-ą vietą  (2)
2015 m. kovo 16 d. 14:26
Prancūzijoje 57-ą kartą vykusiose vienadienėse klasikinėse „Paris-Troyes“ dviratininkų lenktynėse kartu su pagrindine grupė atvažiavo ir 22-as finišo liniją kirto „Team Marseille 13 KTM “ komandai atstovaujantis Ignatas Konovalovas . Lietuvos dviratininkas, kaip ir lyderiai, 174,8 km įveikė per 4 valandas 9 minutes 50 sekundžių.
Traumą patyręs Ž. Savickas dramatiškoje kovoje tapo „Arnold Strongman Classic“ vicečempionu  (37)
2015 m. kovo 8 d. 10:29
Šeštadienį Kolambuse (Ohajo valstija, JAV ) baigėsi prestižinės „ Arnold Strongman Classic “ galiūnų varžybose. Jose ilgai pirmavęs 39-erių metų Žydrūnas Savickas galiausiai užėmė antrą vietą, likęs per plauką nuo aštuntosios pergalės šiose varžybose, praneša sportas.lt.
Ž. Savickas sėkmingai pradėjo prestižinį „Arnold Strongman Classic 2015“ galiūnų turnyrą  (19)
2015 m. kovo 7 d. 18:30
Penktadienį Ohajo ( JAV ) mieste prasidėjo prestižinės Arnoldo Švarcnegerio organizuojamos „ Arnold Strongman Classic 2015“ galiūnų varžybos. Jose Lietuvos garbę gina ir stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas , praneša sportas.lt.
Ž. Savickas kovos dėl aštunto „Arnold Strongman Classic“ čempiono titulo  (11)
2015 m. kovo 5 d. 17:57
Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Lietuvos sportininkas Žydrūnas Savickas kovo 6-7 dienomis su planetos galiūnais rungsis tradiciniame turnyre „ Arnold Strongman Classic “ Jungtinėse Amerikos Valstijose . Tai bene didžiausią prestižą turintis galiūnų turnyras, kuriame šiemet varžysis 10 pasaulio stipruolių.
Ž. Savickas bandys pagerinti rąsto kėlimo pasaulio rekordą  (3)
2015 m. vasario 11 d. 10:27
Šeštadienį Donkasteryje, Anglijoje, vyksiančiose „Giants Live“ serijos galiūnų varžybose savo sezoną pradės stipriausiu pasaulio žmogumi vadinamas lietuvis Žydrūnas Savickas .
Balsavimas : išrink Vilniaus merą  (73)
2015 m. vasario 10 d. 13:39
Kovo 1 dieną Lietuvoje pirmą kartą vyks tiesioginiai merų rinkimai . Turbūt didžiausia ir svarbiausia kova vyks Vilniuje . Dėl sostinės mero posto varžosi dvylika kandidatų: dvi moterys ir dešimt vyrų.
Lietuvos dviračių sportą gaivins nauja komanda  (3)
2015 m. sausio 23 d. 15:38
Lietuvoje vis labiau populiarėjantį dviračių sportą garsins nauja uostamiestyje susikūrusi komanda „Vasarė-Madaris team“. Naujokė intensyviai ruošiasi naujam sezonui ir pirmosioms plento dviračių varžyboms balandį.
L. Gradauskienės kokteilis gelbėja ją ir nuo bado, ir nuo valgio gaminimo  (17)
2015 m. sausio 22 d. 16:19
Du vaikus auginati televizijos ir radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė džiaugiasi nugalėjusi joje ilgai tūnojusį nusistatymą ir atradusi bėgimą. Žurnalistė juokiasi, kad bėgant ilgas distancijas ją labiausiai motyvuoja nerimas.
„Be Cukraus“: kokias žinutes vienuoliui broliui Pijui siunčia Žydrūnas Savickas?  (12)
2015 m. sausio 7 d. 15:35
Manote, kad gyvenimą Dievo tarnystei pašventusiems vienuoliams sportas neegzistuoja? Pasirodo, dominikonų vienuolis brolis Pijus į salę paraginančių sugrįžti žinučių sulaukia iš paties Žydrūno Savicko.
Išrinktas Lietuvos „Metų automobilis 2015“  (208)
2014 m. gruodžio 13 d. 20:20
Šeštadienį vakare išrinktas Lietuvos „ Metų automobilis 2015 “. Šįkart finale varžėsi pats brangiausias konkursų istorijoje automobilių septynetukas, o kaip ir buvo galima tikėtis, kova dėl nugalėtojo karūnos buvo kaip niekada įnirtinga.
Lietuvoje lipdukais apklijuotas automobilis įtrauktas Guinnesso rekordų knygą  (3)
2014 m. gruodžio 2 d. 17:01
Prieš metus Lietuvoje buvo pasiektas „Guinnesso“ pasaulio rekordas, kai stipruolis Žydrūnas Savickas Druskininkuose patempė 12 „ Nissan Note “ automobilių. Šiemet šios markės vardas dar kartą paminėtas šioje vietoje – Lietuvoje ant vieno automobilio užklijuota daugiausiai lipdukų. Rekordui įgyvendinti pasirinktas „X-Trail“ modelis.
Bėgimas R. Vyšniauskui sukelia didelius skausmus  (11)
2014 m. lapkričio 4 d. 18:28
Dvylika garsių vyrų jau ketvirtą dieną atsibunda Rukloje, LDK Algirdo mechanizuotame pėstininkų batalione. Palikę savo šeimas, verslus, darbą ir patogią kasdienybę vyrai mokosi ginti Tėvynę. Šie idealistai – LRT projekto „Tikri vyrai“ dalyviai.
12 garsių vyrų ryžosi išbandymams  (6)
2014 m. spalio 14 d. 16:00
Dvylika žinomų visuomenės vyrų – Marijus Žiedas , Ramūnas Vyšniauskas , Žydrūnas Savickas , Remigijus Šimašius , Jogaila Morkūnas , Edvinas Krungolcas , Gabrielius Liaudanskas-Svaras , Andrius Mazuronis , Juras Požela , Kristijonas ir Augustinas Vizbarai bei Tadas Langaitis – patogų, užtikrintą gyvenimą iškeitė į tikras kareivines.
Ž. Savickas: Vilniaus sporto festivalis nenusileidžia „Arnolds Sports Festival“ varžyboms JAV  (4)
2014 m. spalio 6 d. 15:46
Daugiausia sporto šakų apjungiantis Vilniaus sporto festivalis baigėsi. Dvi dienas Vilniuje kongresų ir parodų centre „Litexpo“ vykusiame renginyje apsilankė apie 15 tūkstančių žmonių, varžėsi 2 tūkstančiai atletų iš 20 pasaulio valstybių.
On this day in sport: 1 October
2014 m. spalio 1 d. 18:22
Last month, this column was a merger of Lithuania’s achievements at the Sydney Olympics as well as its triumphs as a basketball nation.
Pasaulio dviračių čempionato grupinėse lenktynėse R. Navardauskas finišavo 15-as  (7)
2014 m. rugsėjo 28 d. 20:22
Sekmadienį Ispanijoje pasibaigusiose pasaulio dviračių plento pirmenybėse vyrų grupinėse lenktynėse penkioliktąją vietą užėmė Ramūnas Navardauskas . Tai aukščiausia Lietuvos sportininkų vietą šiame čempionate.
Pavyzdžiai, kurie įkvepia – garsiausios Lietuvos sporto legendos  (24)
2014 m. rugsėjo 24 d. 10:21
Jau seniai juokaujama, kad krepšinis yra antroji religija Lietuvoje, bet ar tik krepšinis? Mūsų šalyje apstu talentingų sportininkų, kurių pasiekimai įkvepia ir suvienija lietuvius.
Vilniaus sporto festivalyje – gausybė visiems prieinamų rungčių
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:32
Gausybę sporto šakų po bendru stogu suvienijantis Vilniaus sporto festivalis suteikia kiekvienam sporto aistruoliui bent kelioms akimirkoms pabūti profesionalaus sportininko kailyje.
Pasaulio dviračių plento čempionate – būrys lietuvių  (6)
2014 m. rugsėjo 19 d. 14:00
Rugsėjo 21 – 28 dienomis Ispanijos Ponferados mieste vyks pasaulio dviračių sporto plento čempionatas. Jame dalyvaus geriausi pasaulio dviratininkai. Šias varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Pasaulio pirmenybėse jėgas išmėgins būrys Lietuvos dviratininkų su Ramūnu Navardausku priešakyje. Jis startuos jau pirmą varžybų dieną komandų lenktynėse. R. Navardauskas atstovauja JAV komandai „ Garmin Sharp “.
Ž. Savickas išdavė patiekalą, be kurio neprasideda nė vienas galiūno rytas  (28)
2014 m. rugsėjo 17 d. 19:06
Prieš trejus metus Beata Nicholson kartu su „Maisto banku“ pradėjo organizuoti labdaringą renginį „Kviečiu vakarienės“, kuriame dalyvauja ir visuomenėje žinomi žmonės. Vakaro metu paaukotos lėšos papildo vargingai gyvenančių šeimų stalą.
Akcija „Šypsokis, Vilniau“ sukvietė vilniečius bendrai nuotraukai
2014 m. rugsėjo 6 d. 19:58
Šeštadienį Katedros aikštėje pirmą kartą įvyko akcija „ Šypsokis, Vilniau “. Jos metu buvo padaryta itin geros raiškos fotografija, kurioje akcijos dalyviai galės rasti save, pažymėti ir sujungti su savo „Facebook“ paskyra. Akcijoje „Šypsokis, Vilniau“ dalyvavo specialiai šiam įvykiui iš treniruočių stovyklos atvykę „Lietuvos ryto“ krepšininkai, „Žalgirio“ futbolininkai, dainininkai Andrius Mamontovas , Jurgis Didžiulis , Erika Jennings, galiūnas Žydrūnas Savickas ir kiti garsūs Lietuvos žmonės. Bendrai nuotraukai taip pat susirinko ir gausybė Vilniečių bei vilniaus miesto svečių.
„Šypsokis, Vilniau“ akcijai neliko abejingas ir A. Mamontovas  (14)
2014 m. rugsėjo 6 d. 18:22
Rugsėjo 6 dieną, Katedros aikštėje pirmąjį kartą įvyko akcija „Šypsokis, Vilniau “. Jos metu buvo padaryta itin geros raiškos fotografija, kurioje akcijos dalyviai galės rasti save, pažymėti ir sujungti su savo „Facebook“ paskyra.
Prasideda didžioji „Sostinės dienų“ fiesta
2014 m. rugsėjo 5 d. 11:24
Rugsėjo 5 d., Vilniaus centre ir senamiestyje prasideda didžiausia, 20-ąjį kartą rengiama miesto šventė „ Sostinės dienos 2014”, kuri visą savaitgalį kvies į daugybę nemokamų koncertų bei kultūrinių pramogų. Joje vyks pirma pasaulyje išmanioji mugė, koncertuos pasaulinio garso muzikinės grupės ir vyraus gera nuotaika.
Penktas dviračių plento taurės etapas pirmą kartą vyko Nemuno žiedo trasoje  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:03
Kačerginėje vyko penktas plento dviračių varžybų „ Bigbank plento taurė 2014“ etapas. Paskutinę vasaros dieną vykusios varžybos pritraukė apie 500 dviratininkų, kurie pirmą kartą istorijoje varžėsi Nemuno žiede įsikūrusioje automobilių ir motociklų žiedinių lenktynių trasoje.
Dviratininkas A. Kruopis Taline liko per pėdą nuo pergalės
2014 m. rugpjūčio 24 d. 20:20
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje surengtų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ paskutiniame, penktajame, etape sekmadienį lietuvis Aidis Kruopis finišavo su pagrindine grupe ir užėmė antrą vietą. Dviratininkams finišuojant teko įveikti įkalnę, o tai Lietuvos rinktinės sprinteriui nebuvo paranku. A. Kruopis nuo nugalėtojo atsiliko per pusę dviračio rato.
Lietuviai gerina pozicijas „Baltic Chain Tour“ lenktynėse
2014 m. rugpjūčio 23 d. 22:05
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ ketvirtajame etape šeštadienį Lietuvos rinktinės narys Žydrūnas Savickas finišavo devintas ir bendrojoje įskaitoje iš šeštos vietos pakilo į penktą.
A. Kasputis: Lietuvos komanda padarė viską, kad A. Kruopis finišuotų pirmas
2014 m. rugpjūčio 22 d. 21:33
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ trečiajame etape penktadienį 27-erių metų Lietuvos rinktinės narys Aidis Kruopis finišavo su pagrindine grupe ir užėmė šeštą vietą.
A. Kasputis: esu nepatenkintas „Baltic Chain Tour“ dviračių lenktynių teisėjų sprendimu  (2)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 07:11
Olimpinis čempionas, Lietuvos dviračių rinktinės treneris Artūras Kasputis pirmą kartą gyvenime pateko į situaciją, kuomet dėl teisėjų ir lenktynių organizatorių kaltės dviratininkai nusuko ne tuo keliu, o arbitrai nesiėmė jokių veiksmų situacijai pakeisti.
Ž. Savickas „Baltic Chain Tour“ lenktynėse pakilo į šeštą vietą  (2)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 22:06
Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ bendrojoje įskaitoje po antrojo etapo Lietuvos rinktinės narys Žydrūnas Savickas iš dvyliktos vietos pakilo į šeštą. 23-ejų metų lietuvis nuo lyderio atsilieka 23 sekundėmis. Kiti Lietuvos dviratininkai į pirmąjį 50-uką nepatenka.