Viena

Laimę Graikijoje radusi prieniškė: į Atėnus skridau sutikti savo likimo  (1)
2014 m. spalio 21 d. 09:16
„Niekada neslepiu, kas aš ir iš kur aš esu. Aš didžiuojuosi būdama lietuve“ – taip sako iš Prienų kilusi, o dabar Graikijoje gyvenanti Viktorija Naki.
Puponautai: košmaras tėvams ar nemokamas žaislas? Tėvų ir pedagogės nuomonės
2014 m. spalio 21 d. 00:10
„ Puponautai grįžo!“ - skelbia džiugus balsas iš televizijos ekrano, o dažnas tėvas susiima už galvos. Ką daryti: nusileisti vaikams ir pirkti ne itin reikalingas prekes dėl plastmasinio niekučio ar laikytis griežtos politikos ir ignoruoti vaikų prašymus bei prekybos centrų siūlomus žaisliukus ? Apklausėme 5 mamas ir paprašėme situaciją pakomentuoti pedagogę.
Šeimos relikvijos - turtas ar grėsmė jūsų laimei?  (1)
2014 m. spalio 21 d. 00:10
Vertingų dirbinių saugojimas ir jų perdavimas palikuonims yra mumyse įsitvirtinusi tradicija, turinti padėti išsaugoti gerbūvį ir sėkmę. Bet ar tikrai tai nekelia mums grėsmės?
Nuo kada tėvai gali pastebėti, kad vaikas yra homoseksualus? Interviu su gyd.psichiatru
2014 m. spalio 21 d. 00:05
Lytis yra ryškiausias ir dažniausias požymis skirstant žmones. Drabužiai, žaislai, žaidimai ir net spalvos skirstomi į „berniukų" ir „mergaičių". Tačiau kartais nutinka, kad lytys susimaišo: berniukas nori būti mergaite. Kodėl?
Kokie augalai tinkamiausi kapų apželdinimui
2014 m. spalio 21 d. 00:01
Į kapų tvarkymo darbus įeina ir kapų apželdinimo darbai. Kapų apželdinimui jums reikės: pasiruošti augalų sodinimo, dangos užpylimo planelį. Išsirinkti būsimą dangą, išsirinkti patikusius, pagal augimvietę ir priežiūrą tinkančius augalus.
Kas turi labiau mylėti - vyras ar moteris?  (7)
2014 m. spalio 21 d. 00:01
Meilę yra sunku išmatuoti ar suskaičiuoti, todėl pasakyti tiksliai, kas daugiau turėtų mylėti beveik neįmanoma. Psichologai pakankamai dėmesio yra skyrę moterų, kurios myli tiesiog per daug, analizei. Taigi ko gero, tokie žodžiai kaip „daug“ ar „daugiau“, „labai“ ar „labiau“ yra ne iš piršto laužti, ir mylėti kitą daugiau ar labiau negu jis myli visgi įmanoma.
Kėgelio pratimai - ir sveikatai, ir geresniam seksui
2014 m. spalio 21 d. 00:01
Gimdžiusios moterys neretai susiduria su gimdos nusileidimo problema, o šlapimo nelaikymas dėl dubens dugno raumens nusilpimo kamuoja ir jaunas bei negimdžiusias moteris. Esant šioms problemoms, sumažėja ir intymių santykių teikiamas malonumas, kadangi nusilpsta tarpvietės raumenys.
Kokie batai tinkamiausi žiemai?
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Kaip išrinkti geriausius batus savo vaikui? Ar įmanoma mažylio pėdutę pamatuoti namuose, o į parduotuvę ateiti tik vienai mamai ar tėčiui? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite straipsnyje.
E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Lietuvoje yra tik keletas dizainerių , kurie kuria tiek pret-a-porter drabužių kolekcijas, tiek ir vestuvinę madą.
Kas nors, sutirpdykite maisto policininkių širdis!
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Kas nors turėtų paduoti į teismą maisto policininkes. Jos dedasi į lėkštę tik salotas ir būna piktos kaip žiemą pažadintos lokės, jei tu įsirideni ten kotletą.
Atsargiai! Dėl šių 2 priežasčių Tu niekada neišmoksi naujos užsienio kalbos!
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Nori išmokti naujos kalbos, kad galėtum kalbėti be problemų? Nori viską, ką išmoksi, ilgai atsiminti?
4 vaikus turinti gydytojų šeima: vieną vaiką auginti sunkiau  (1)
2014 m. spalio 21 d. 00:00
O pavydžiausia, kad viskas jiems einasi taip lengvai ir džiaugsmingai, tarsi būtų ne lietuviai.
M. Savėno įvartis neišgelbėjo Rygos komandos nuo nesėkmės Latvijos futbolo pirmenybėse
2014 m. spalio 20 d. 23:50
Šešioliktą nesėkmę Latvijos futbolo pirmenybių XXXIII patyrė septintą vietą užimantis Rygos „Daugava“ (43 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 2:4 (0:2) pralaimėjęs penktoje pozicijoje esančiai „Liepaja“ (59 tšk.) komandai.
Ukraina paneigė „Spiegel“ skelbtą informaciją apie Malaizijos lainerio numušimą  (27)
2014 m. spalio 20 d. 23:12
Ukrainos gynybos ministerijoje neigiama žiniasklaidos išplatinta vokiečių žurnale „Spiegel“ paskelbta žinia, kad oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 lėktuvą prorusiški kovotojai numušė raketomis iš zenitinio komplekso „ Buk “, pagrobto iš vienos Ukrainos karinės dalies.
JAV supurtė serijinės moterų žmogžudystės  (5)
2014 m. spalio 20 d. 22:42
JAV Indianos valstijoje pareigūnai rado septynių nužudytų moterų kūnus.
Per reidą įkliuvęs girtas vairuotojas pareiškė: nušaukit mane!  (30)
2014 m. spalio 20 d. 22:24
Ankstyvą spalio 20 dienos rytą ne vienas vairuotojas nustebo, pamatęs nemažą automobilių eilę Marijampolės miesto prieigose. Kai kurie vairuotojai piktinosi, kad nesuspės laiku nuvykti į darbą, nuvežti vaikų į mokyklas ar darželius, bet Marijampolės kelių patruliai ėmėsi reguliuoti transporto srautus it tęsė rytinį vairuotojų blaivumo patikrinimą.
Nusprendė užsidirbti iš euro įvedimo  (27)
2014 m. spalio 20 d. 22:00
Gyventojai pašto dėžutėse sulaukė pasiūlymo gauti „nemokamą“, euro įvedimo proga išleistą medalį . Įmonės, siūlančios medalį, atstovė tikina, kad už beveik nemokamo pasiūlymo jokių gudrybių neslypi.
Avarija Kaune: „Nissan Almera“ vairuotojas prarado sąmonę  (2)
2014 m. spalio 20 d. 20:18
Kaune susidūrus „Volkswagen“ ir „Nissan Almera“, apie avariją pranešęs žmogus prašė ugniagesių išvaduoti vieną vairuotoją. Pranešta, kad žmogus nejuda.
Premjerui dėl PVM šildymui trūksta kantrybė  (189)
2014 m. spalio 20 d. 19:22
Jeigu valdantieji nesusitars dėl pridėtinės vertės mokesčio ( PVM ) lengvatinio 9 proc. tarifo šildymui naikinimo ir jo padidinimo iki 21 proc. nuo 2015-ųjų, daugiau šioje kadencijoje prie lengvatinio PVM tarifo šildymui nebebus grįžtama, sako premjeras.
Kelių eismo taisyklių pakeitimai palies ir keturkojų savininkus  (70)
2014 m. spalio 20 d. 19:10
Įsigaliojus naujiems kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado vienas punktas, kurį turėtų atidžiau perskaityti augintinius turintys žmonės. XXVI-jame taisyklių punkte rašoma, kad reikėtų augintinius vežti kelių transportu saugiai, apsaugant ir juos pačius, ir keleivius nuo galimų sužalojimų. Daug kam toks įrašas sukėlė klausimų, ką konkrečiau tai reiškia? Ar nuo šiol bus privaloma šunis ir kates vežti prisegtus saugos diržais? O ką apie tai mano didžiulius šunis auginantys šeimininkai?
Kiek uždirbi? Kada ištekėsi? Kaip atsakinėti į nepatogius klausimus  (66)
2014 m. spalio 20 d. 19:08
„Kiek tu uždirbi?“, „Kada ištekėsi?“ – šie ir kiti nepatogūs klausimai gali sugluminti ir ilgam sugadinti nuotaiką. Surinkome labiausiai erzinančius klausimus ir kartu su psichologe pamėginome parinkti tinkamiausius atsakymus į juos.
Ilgametis „Ambersail“ kapitonas L. Ivanauskas apdovanotas per jachtų varžybas
2014 m. spalio 20 d. 18:52
Praėjusį savaitgalį legendinė jachta „Ambersail“ startavo prestižinėje Viduržemio jūros regatoje „The Rolex Middle Sea Race“. Tai pirmos lenktynės, kurioje jachta dalyvauja po to, kai rugpjūčio pradžioje buvo atstatytas jos stiebas. Dvylikos buriuotojų įgulai vadovauja Lietuvos „ RS-280 “ jachtų klasės čempionas Saulius Pajarskas .
Aktoriams sumokėjo 16,7 mln. litų: nedirbantiems neturi būti mokami atlyginimai  (9)
2014 m. spalio 20 d. 18:33
Beveik trečdalis aktorių ir solistų yra nepakankamai užimti, tad Lietuva neturėtų mokėti nedirbantiems aktoriams, sako kultūros ministras Šarūnas Birutis .
Katalikų Bažnyčios sprendimą dėl gėjų lydi ir kritika, ir pagyros  (14)
2014 m. spalio 20 d. 17:59
Aktyvistai sekmadienį kritikavo tai, kad Katalikų Bažnyčia per savo svarbų sinodą neatvėrė durų gėjams, bet gyrė popiežių Pranciškų privertus vyskupus stoti akistaton su „tabu“.
Bažnytinio reguliavimo noras: kaip konservatoriai užsigeidė vyskupų  (263)
2014 m. spalio 20 d. 17:58
Apie žurnalistų etiką turi spręsti ne žurnalistai ir leidėjai, o Katalikų Bažnyčia . Tuo įsitikinę konservatoriai Jurgis Razma ir Vilija Aleknaitė-Abramikienė , siekiantys, kad žurnalistų etiką sergėtų vyskupai.
Eurai Lietuvos verslininkų nedomina?  (1)
2014 m. spalio 20 d. 17:54
Iki euro įvedimo likus mažiau nei trims mėnesiams, grynieji eurai jau pradėti gabenti į Lietuvos finansų institucijas, kurios pinigus paskirstys šalies įmonėms. Tačiau patys verslininkai vangiai domisi apsirūpinimu naująja valiuta.
Jauno verslo Expo: „CloudMic“
2014 m. spalio 20 d. 17:50
„ CloudMic “ teikia mobilius audio transliacijų sprendimus konferencijoms. Viena iš pirmųjų funkcijų yra skirta klausimų atsakymų sesijai: išmanioji programėlė dalyvių mobiliuosius telefonus paverčia belaidžiais mikrofonais.
Kėdainių „Nevėžis“ pralaimėjimu pradėjo UEFA Regionų taurės turnyrą  (4)
2014 m. spalio 20 d. 17:50
Nesėkme pirmadienį prasidėjusį devintą keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antrojatrankos etapo turnyrą pirmadienį Vengrijoje pradėjo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, 1:2 (1:1) turėjęs pripažinti „Karmiel Tzfat“ (Izraelis) komandos pranašumą.
D. Kazragytė: vaidinti vaikams yra tikras džiaugsmas  (5)
2014 m. spalio 20 d. 17:45
Lietuvių teatro ir kino aktorė Doloresa Kazragytė laiko veltui neleidžia. Ji toliau atlieka spalvingus vaidmenis spektakliuose, rašo autobiografinių esė knygas, rengia kūrybos vakarus, kurių metu pasidalija savo apmąstymais ir įspūdinga scenine patirtimi. Kaip tik prieš vieną tokį vakarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje D. Kazragytė „Šiaulių naujienoms“ sutiko plačiau papasakoti apie aktoriaus darbą, scenos menininko kasdienybę, vizijas, svajones ir tų svajonių žlugimą.