Viena

Karas šiandien ir rytoj . Purvinas ar šventas reikalas?
2015 m. sausio 26 d. 06:00
Iki šiol daug dėmesio skyrėme karo politiniams, technologiniams ir teisiniams aspektams. Liko nepaliesta dar viena karo sfera – ideologinės ar, platesne prasme, emocinės paskatos kariauti.
15 vertingų patarimų plokščiam pilvukui
2015 m. sausio 26 d. 00:10
Riebalai ant pilvo yra daugumos lieknėjančiųjų košmaras, nes, kaip dauguma tikriausiai jau žino, būtent jų atsikratyti sunkiausia. Tačiau yra būdų, kurie padeda sulieknėti. Pateikiame penkiolika patarimų, kaip sustiprinti pilvo raumenis ir atsikratyti ant pilvo susikaupusių riebalų.
Kaip išsirinkti auklę, dėl kurios vėliau netektų gailėtis
2015 m. sausio 26 d. 00:00
Vaikų darželis – gerai, bet ką daryti iki tol, kol vaikas jam subręs, arba kol ateis eilė patekti į tą darželį? Patarimai, jeigu rimtai svarstote atiduoti vaiką į auklės rankas.
Grandioziniai Sniegos dienos renginiai neaplenkė Ignalinos žiemos sporto trasų
2015 m. sausio 25 d. 22:58
Lietuvoje minint pasaulinę Sniego dieną įpusėjo šiam renginiui skirti žiemos sporto renginiai. Po praėjusį savaitgalį vykusių Sniego dienos renginių Vilniuje, Kaune, Tauragėje, Anykščiuose, Druskininkuose ir Kuršėnuose šį savaitgalį estafetę perėmė Ignalinos miestas.
JAV ir Europos paniekintas Kremlius Davose suprato: blogiausia tik įvyks  (216)
2015 m. sausio 25 d. 22:24
Kasmetinio turtingiausiųjų susitikimo atidarymo vakarą Rusijos valstybinis bankas VTB surengė prabangų vakarėlį su tradiciniais rusų kostiumais pasipuošusiais šokėjais, šiuolaikinėmis rusiškos virtuvės variacijomis ir trankia muzika, o viena garbiausių vakarėlio kviestinų žvaigždžių tapo garsusis Balkanų filmų režisierius, prorusiškasis Emiras Kusturica .
Moterų alkoholizmas – labai gili duobė  (1)
2015 m. sausio 25 d. 21:41
Tikriausiai pažįstate ne vieną moterį, kuri kiek per dažnai kilnoja taurelę. Jų pažadai „daugiau negersiu“ dažniausiai mintyse virsdavo į „bet mažiau – irgi“...
Turizmo departamento vadovė: rusų turistų pernai tikrai nesumažėjo  (21)
2015 m. sausio 25 d. 21:17
Tarptautinė turizmo paroda, šios savaitės pabaigoje vykusi Vilniuje, leido galvoti, kad patys niūriausi rudens mėnesiai praeityje, kad žiemos beliko vienas mėnuo. Todėl metas prisiminti, kad artėja vasara, o tai reiškia atostogų metas.
14 turtingų ir žymių žmonių, kurie prarado visus savo pinigus  (17)
2015 m. sausio 25 d. 20:53
Tikrai sunku įsivaizduoti, kaip kas nors gali iššvaistyti milijoninės vertės turtą. Tačiau taip tikrai būna.
Šokiruojančiame vaizdo įraše – žvėriškas separatistų elgesys su belaisviais ukrainiečiais  (1208)
2015 m. sausio 25 d. 20:22
Prorusiški separatistai Ukrainoje mėgsta girtis savo „žygiais“. Tačiau šeštadienį „YouTube“ paviešintas siužetas pranoksta daugumą „liaudies respublikų“ smogikų viešinamos medžiagos.
Ukrainos separatistų vaizdo įraše – belaisviai ukrainiečiai (N-18)  (47)
2015 m. sausio 25 d. 20:15
Prorusiški separatistai Ukrainoje mėgsta girtis savo „žygiais“. Tačiau šeštadienį „YouTube“ paviešintas siužetas pranoksta daugumą „liaudies respublikų“ smogikų viešinamos medžiagos. Vaizdo įrašą, kuriame kvočiami į nelaisvę paimti Ukrainos kariai, „YouTube“ paviešino Viktoru Darenskiu prisistatantis asmuo. Teigiama, kad veiksmas vyksta separatistų dalinyje „Raudonasis partizanas“.
FA taurė: „Arsenal“ futbolininkai vos neprisižaidė Braitone  (4)
2015 m. sausio 25 d. 19:53
Sekmadienį buvo sužaistos dar trejos Anglijos FA taurės turnyro šešioliktfinalio rungtynės. Šįkart neužfiksuota nė viena staigmena – tolyn žengė visos trys „Premier“ lygos komandos.
Rinkimai Graikijoje: pildosi blogiausias Europos košmaras  (646)
2015 m. sausio 25 d. 19:52
Graikijos radikalioji kairiųjų partija „Syriza“ laimėjo sekmadienį vykusius parlamento rinkimus, rodo balsavusių rinkėjų apklausų rezultatai.
Iš Europos džiudžitsu čempionato – su keturiais medaliais  (16)
2015 m. sausio 25 d. 18:52
Portugalijos sostinėje Lisabonoje sausio 21–25 d. vyko atvirasis Europos džiudžitsu čempionatas (European Open Jiu-Jitsu Championship). Šiemet jis sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių – jame varžėsi net 3400 sportininkų: tiek vyrai, tiek moterys. Čempionate dalyvavo ir Lietuvos atstovai.
Atsisakęs sekso: apie mus prikurta daug mitų  (183)
2015 m. sausio 25 d. 18:48
„Jei atsisakai sekso, sako, kad tu – nenormalus, tarsi bet kur ir su bet kuo santykiauti geresnis pasirinkimas“, – atvirame pokalbyje DELFI stebėjosi aseksualams save priskiriantis vilnietis.
Kambarinė išplepėjo Kardashian klano paslaptis: kas daug geria, o kas miega su makiažu šilko pataluose?  (9)
2015 m. sausio 25 d. 18:17
Nors atrodo, kad apie labiausiai pasaulio bulvarinės žiniasklaidos medžiojamą Kardashian šeimą žinoma beveik viskas, tai netiesa. Buvusi Kardashian šeimos namų kambarinė išklojo visas realybės šou garsenybių paslaptis , skelbia okmagazine.com.
Kamuoliniai Berlyne koordinavo prabangių parduotuvių plėšikų veiksmus  (141)
2015 m. sausio 25 d. 18:07
Panašu, kad kelerius metus Lietuvoje ir užsienyje siautėję Kauno „Kamuolinių“ gaujos nariai ilgam sės už grotų. Kaip DELFI jau pranešė, gruodžio mėnesį Berlyne buvo sulaikyti šios gaujos lyderiais laikomi Giedrius Janonis , pravarde Kamuolys, ir Gruzino pravarde išgarsėjęs Andrius Juodis .
81 metų milijardierius ir jo jaunoji žmona tapo prabangaus automobilininkų vakarėlio žvaigždėmis  (25)
2015 m. sausio 25 d. 17:20
Įžymybės iš visos Europos savaitgalį atsipalaidavo garsiajame Austrijos Kicbiuhelio žiemos kurorte, patenkančio į geriausių Alpių slidinėjimo kurortų dešimtuką. Čia buvo surengtas audringas tradicinis „Audi Night“ vakarėlis, sudominės ne vieną verslo, muzikos, mados ir sporto įžymybę.
L. Dumbliauskaitė. Ant savo žlugusios Tėvynės kapo mes spjaudėmės ir šokom...  (114)
2015 m. sausio 25 d. 17:14
Neseniai dienos šviesą išvydo vertinga knyga „Lietuvos dainų švenčių tradicija, 1924–2014“, dedikuota Lietuvos dainų švenčių 90-mečio jubiliejui, ją išleido Lietuvos liaudies kultūros centras. Šis solidus leidinys, anot leidėjų, skiriamas „žmonėms, kurie sunkiais laikais sergėjo lietuvių kalbą, skleidė spausdintą žodį, budino sąmonę, kurie klojo ir tvirtino šios tradicijos pamatus“.
Lietuvis Olandijoje prakuto gaudydamas vištas – bet niekaip nesusiranda merginos  (19)
2015 m. sausio 25 d. 17:10
Į Olandiją išvykęs gyventi lietuvis planuoja per artimiausius keletą metų grąžinti būsto paskolą ir svajoja apie nuosavą verslą – barą, nors šiandien fermose gaudo ir vakcinuoja vištas. LRT Televizijos laidos „ Emigrantai “ herojus uždirba 1400 ir daugiau eurų per mėnesį ir būtų visai patenkintas savo gyvenimu, jei ne viena bėda: nesusiranda širdies draugės.
Nepavyko iš antro karto iškelti sudužusio „AirAsia“ lėktuvo korpuso
2015 m. sausio 25 d. 16:47
Antrasis mėginimas iškelti iš jūros dugno sudužusio bendrovės „AirAsia“ lėktuvo fiuzeliažą nebuvo sėkmingas, kai sekmadienį nutrūko vienas lynas, jungiantis korpusą su keliančiaisiais balionais.
A. Revva: aktoriaus profesija – geriausia pasaulyje  (4)
2015 m. sausio 25 d. 16:45
Kas antras jo juokelis tampa plačiai vartojamais posakiais, o sukurti personažai – ne tik žinomi, bet ir parodijuojami. Persikūnijimo meistras, aktorius, televizijos laidų vedėjas Aleksandras Revva, jau perkopęs 40, tačiau jis vis dar – vienas seksualiausių ir geidžiamiausių Rusijos vyrų, neatsiginantis įvairiausio amžiaus moterų dėmesio. Išskirtiniam pokalbiui Rusijos superžvaigždė laiko skyrė poilsio Maldyvuose metu, po kurio A. Reevos keliai trauks į Vilnių, Rygą, Taliną ir Minską .
Pripažino: Tutanchamono kaukės barzda nulūžo ir buvo vėl priklijuota  (4)
2015 m. sausio 25 d. 16:41
Egipto muziejus Kaire pripažino, kad viena didžiausių jo vertybių – faraono Tutanchamono pomirtinė kaukė – buvo pažeista ir negrabiai suklijuota, bet tvirtino, kad jos ankstesnę didybę dar bus galima atkurti.
Aleksis Cipras: Graikijos „Che Guevara“ prie valdžios slenksčio  (26)
2015 m. sausio 25 d. 16:26
Aleksis Cipras, vadovaujantis Graikijos radikalios kairiojo sparno partijai „Syriza“, kuri laikoma favorite laimėti sekmadienį vykstančius parlamento rinkimus, nuėjo ilgą kelią nuo to laiko, kai buvo komunistinio jaunimo aktyvistas.
A. Skaistys. Spjūvis į įstatymus - ir Vilnius turi talpiausią butą pasaulyje  (24)
2015 m. sausio 25 d. 15:41
Jau praėjo daugiau nei vieneri metai, kaip Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas neskundžiama nutartimi pripažino, kad Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas, kuriuo buvo leista asmenims deklaruoti savo gyvenamąją vietą Vilniaus miesto savivaldybei priklausančiame bute adresu Gedimino pr. 24-40, Vilniuje, prieštarauja Gyvenamosios vietos deklaravimo, Viešojo administravimo įstatymams bei teisėtumo principui.
V. Urbonavičius. Vilnių griaunantis A. Zuokas  (61)
2015 m. sausio 25 d. 15:35
Vilniaus miesto meras visą kadenciją nuosekliai kūrė griovėjo įvaizdį. Sprogdino nebaigtą statyti „komjaunuolių“ viešbutį, griovė gamyklą Užupyje, tanku traiškė automobilius, tačiau daug skaudžiau griaunamieji darbai pasireiškė ten, kur Artūras Zuokas vaizdavo kūrėją.
Maldavo V. Putino įvesti kariuomenę ir žuvo nuo separatistų raketų  (215)
2015 m. sausio 25 d. 14:57
Mariupolyje per separatistų apšaudymą žuvo aktyvi „rusiškojo pasaulio“ rėmėja Olga Abdurašitova, praėjusių metų birželį socialiniame tinkle „VKontakte“ maldavusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino įvesti į Ukrainą Rusijos kariuomenę.
Mažakraujystę įveikęs latviškasis D. Motiejūnas nori į NBA ir pergalės prieš Lietuvą  (26)
2015 m. sausio 25 d. 13:13
Prieš pusantrų metų jis užtemdė Domantą Sabonį, skuosdamas per aikštę ar taikydamasis ties tritaškio linija primena Donatą Motiejūną, o netrukus gali pasekti Jono Valančiūno pėdomis. 19-metis Kristapas Porzingis jau šią vasarą turėtų būti pašauktas NBA naujokų biržoje, bet ne mažiau laukia kvietimo į Latvijos rinktinę, kuri Rygoje bandys įkąsti Jono Kazlausko auklėtiniams.
Apie nepagarbą Lietuvos vėliavai TV eteryje prakalbęs J. Smoriginas pamiršo vieną detalę  (228)
2015 m. sausio 25 d. 13:07
Šeštadienio vakarą TV3 eterį kaitino „ Šok su manimi “ pusfinalio aistros. Kaip ir buvo galima tikėtis, ir ši transliacija neapsiėjo be komisijos nario Jurijaus Smorigino ir projekto dalyvių konfliktų. Šį kartą jo taikiniu tapo renginių organizatorius Remigijus Žiogas, kuris savo pasirodyme naudojo lietuviškas trispalves. Choreografui pasirodė, kad taip TV eteryje vėliavnešių rankose plevėsuojančios vėliavos – tai patyčios iš valstybinių simbolių.
Nauja teorija teigia, kad mes gyvename lygiagrečios Visatos praeityje  (137)
2015 m. sausio 25 d. 12:42
Fizikams laikas kelia rimtų problemų, kurių kol kas niekas nesugebėjo įveikti.