Viena

Naktinis reidas Vilniuje: labiausiai nepasisekė įkaitusiam vairuotojui ir merginai iš Kazachstano  (5)
2016 m. vasario 7 d. 06:24
Savaitgalį policijos pareigūnai tradiciškai tikrino sostinės vairuotojų blaivumą ir pareigingumą. Naktis iš šeštadienio į sekmadienį buvo kiek ramesnė, bet nusižengimų neišvengta. Pareigūnams įkliuvo vienas visiškai girtas vairuotojas ir viena vairuotoja, neturinti vairuotojo pažymėjimo. Netrūko ir kitų smulkių pažeidimų.
F. Ackermann. Viskas Lietuvoje yra tvarkoje, išskyrus vieną problemą  (2)
2016 m. vasario 7 d. 06:00
Aš labai myliu Lietuvą. Kartu su žmona ir trimis vaikais penketą metų gyvenu Vilniuje ir man labai patinka vietos kasdienybė. Galimybė gyventi ir dirbti Lietuvos sostinėje man asmeniškai yra tikras Europos stebuklas. Меs visi turime lietuviškus asmens kodus, o su jais bei su vokišku atlyginimu Lietuvoje įmanoma praktiškai viskas.
Kaip kovoti su vaiko kaprizais: patarimai, kurie padės išvyti ožius
2016 m. vasario 7 d. 00:05
Kai draugės sūnui Juliukui buvo keli mėnesiai, visi aplinkiniai tik ir aikčiojo - koks ramus ir geras vaikas! Pyplys iš tiesų buvo ypač ramus, kai nemiegodavo, šypsodavosi savo bedante burnyte visam pasauliui ir, rodos, nė neketino verkti. Tačiau neseniai aplankiusi draugę, pamačiau visai kitokį vaiką.
Kaleidoskopinis žaismas: 5890 kv.m. teatro Nyderlanduose interjeras
2016 m. vasario 7 d. 00:03
Naujai atstatytas „Agoros“ teatras Lelistade, nedideliame mieste centrinėje Nyderlandų dalyje, dabar tapo itin spalvinga ir nuotaikinga vieta. Rekonstruojant atsižvelgta į teatro archetipinę funkciją – kurti apgaulės ir magijos pasaulį.
5 priežastys, kodėl jis tau neatsako
2016 m. vasario 7 d. 00:02
Vis galvoji, kodėl vaikinas nerodo iniciatyvos bendraudamas, neatsako į tavo žinutes ar skambučius? Priežasčių gali būti daugybė, tačiau penkios iš jų yra pagrindinės.
Specialistai perspėja: smogas dar ilgai mus nuodys
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Kaskart prasidėjus šildymo sezonui Aplinkos apsaugos agentūra skambina pavojaus varpais – oro tarša miestuose ir gyvenvietėse viršija normas. Žiemą daug kietųjų dalelių išskiria gyventojų kūrenami technologiškai pasenę židiniai ir malkinės krosnelės . Pasaulyje ši problema sprendžiama paprastu, bet efektyviu būdu – orą teršiančius šildymo prietaisus skatinama keisti ekologiškais kompensuojant dalį naujų krosnelių įsigijimo išlaidų.
Tailando virtuvės įdomybės arba kodėl tajų kalboje nėra žodžio „badas“  (1)
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Kiekvienas užkietėjęs keliautojas patvirtins, kad Tailando virtuvė – viena iš populiariausių pasaulyje. Kaip ir daugelio pietryčių Azijos šalių, tajų virtuvei didelę įtaką darė kinų, indų, japonų ir netgi portugalų virtuvės, tačiau ji išsaugojo savo charakterį ir unikalumą. Tailando virtuvės skonių įvairovę sunku perteikti žodžiais, jos negalima palyginti su jokia kita pasaulio virtuve.
Aštrus maistas: kodėl verta jį rinktis?
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Elgseną tyrinėjantys mokslininkai teigia, kad pomėgis valgyti aštrų maistą priklauso nuo žmogaus charakterio. Manoma, kad tokių patiekalų gerbėjams reikia adrenalino, jie mėgsta keliones ir šiaip nuotykių kupiną gyvenimą. Kita vertus, permainos gali neaplenkti nė vieno – juk prie aštraus maisto įprantama.
Žiemos depresiją gali įveikti viena maloniausių terapijų
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Šviesos terapija arba fototerapija, helioterapija – tai gydymas intensyviu šviesos srautu. Pasak Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidento, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojo psichiatro docento Alvydo Navicko, šis metodas gali labai pagerinti savijautą tamsiuoju metų laiku ir yra naudojama sezoniniam depresiniam sutrikimui gydyti.
3 skirtingi makiažai vienu akių pieštuku
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Kad atrodytumėte efektingai tiek dieną, tiek vakare, nebūtina turėti visos spalvų paletės dekoratyvinės kosmetikos. Ir vienu akių kontūro pieštuku galite susikurti tris visiškai skirtingus stilius.
Ką apie mūsų sveikatą pasako akys
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Akių sveikata dažniausiai susirūpiname tik pajutę rimtų ligų simptomus , tad kaip prižiūrėti akis, kad galėtume išvengti akių ligų ir džiaugtumėmės puikiu regėjimu?
Koks turi būti seksas siekiant pastoti  (7)
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Bazinės kūno temperatūros matavimas. Ovuliaciją nustatyti padedantys rinkinukai. Gleivių tyrimai. Ar jūs dar neįkaitote? Jeigu ne, nesijausite vieniša. Nors teoriškai seksas norint susilaukti kūdikio skamba tiesiog puikiai (jokių rūpesčių dėl kontracepcijos!), poros, kurios tai išgyvena, dažniausiai tai apibūdina kaip „mechaninį“, „neromantišką,“ ir „labai nepatrauklų“ procesą.
I. Serapinienė: Edita Vilkevičiūtė mums buvo kaip kūrybiniai sparnai
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Mados namų „Sirena“ dvidešimtmetis pažymėtas kūrybinio tandemo darbu − elitinio modelio Editos Vilkevičiūtės ir dizainerės Irenos Serapinienės rankinių bei aksesuarų kolekcija.
Kurią valandą migdyti vaikus ir kiek jie turi išmiegoti per parą  (2)
2016 m. vasario 6 d. 23:33
Specialistai teigia, kad nuo kokybiško kūdikio, vaiko miego priklauso jo raida, sveikata ir atsparumas vadinamosioms peršalimo ligoms. Kaip tik todėl labai svarbu, kad jis keltųsi ir užmigtų palankiausiu jo sveikatai laiku. Kaip pripratinti mažąjį prie miego režimo, kuris būtų tinkamas ir jam pačiam, ir tėvams?
Lyderių dvikovoje šiaulietės neturėjo didelio vargo
2016 m. vasario 6 d. 23:29
Šeštadienį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos manieže įvyko Lietuvos moterų uždarų patalpų čempionato, skirto vasario 16-ajai paminėti, lyderių akistata. Dvi pergales savo sąskaitoje turėjusioms Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkėms iššūkį metė vietos Kauno „LSU-Žaros“ žaidėjos, kurios iki šių rungtynių taip pat nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio.
Senųjų laikų asmenukėje – žmogaus akistata su Černobylio mirtimi  (16)
2016 m. vasario 6 d. 22:56
Iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, kas užfiksuota šioje nuotraukoje. Atrodo, kad iš fabriko grindų išdygo milžiniškas grybas, prie kurio dirba šalmus mūvintys vaiduokliai vyrai.
Ką daryti, jei jis nori mylėtis kasdien  (66)
2016 m. vasario 6 d. 22:25
Seksualinis neatitikimas – kai vienas partnerių turi stipresnį seksualinį potraukį nei kitas – yra aplinkybė, kuri išryškėja maždaug 18-ąjį santykių mėnesį, kai baigiasi susižavėjimo stadija. Šis disbalansas ir yra dažniausia priežastis, kodėl ilgalaikiuose santykiuose sekso reikalai atšąla.
NCAA čempionate – jau 20-as E. Mockevičiaus dublis  (4)
2016 m. vasario 6 d. 22:20
Egidijus Mockevičius NCAA čempionate pratęsė dominavimą po krepšiais, o Evansvilio „Puple Aces“ (19/6) komanda į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Evansvilio studentai savų žiūrovų akivaizdoje 83:64 (40:27, 43:37) įveikė Misūrio „Bears“ (10/14) ekipą.
Lietuviams pateikė pavyzdį: kaip vaikus moko suomiai  (28)
2016 m. vasario 6 d. 21:27
Švietimo ir mokslo ministerija pripažįsta, senstant pedagogų kartai, švietimo sistema susiduria su pokyčių iššūkiais: ieškoma būdų mokinius ugdyti remiantis užsienio patirtimi bei diegti naujovių, tačiau skirtingų šalių švietimo modelius pritaikyti Lietuvoje kol kas sudėtinga.
Ketvirtoji pramonės revoliucija ir trečioji krizės banga  (75)
2016 m. vasario 6 d. 21:01
Sausio 20-ąją, kaip įprasta, Šveicarijos kalnų kurorte Davose prasidėjo Pasaulio ekonomikos forumas . Jo tema – naujoji pramonės revoliucija. Sniego trasomis besileidžiančių slidininkų amunicija kelia minčių apie naujas kompozitines medžiagas, o trasos – apie žemyn lekiančias akcijų kainas. 2016-ųjų pradžia pasaulio biržose – nykiausia per pastarąjį dešimtmetį.
Sniego lavina Austrijoje pražudė 5 žmones  (4)
2016 m. vasario 6 d. 20:22
Penki žmonės žuvo šeštadienį užvirtus sniego lavinai Austrijos Alpėse , dar du buvo sužeisti, pranešė vietos policija.
V. Putino įniršio pėdsakais: kas po šito paspaus jam ranką  (942)
2016 m. vasario 6 d. 19:37
Dabar tai teigia ne keli gyvi likę Vladimiro Putino opozicionieriai Rusijoje ir ne žurnalistai – tai nustatė Jungtinės Karalystės aukščiausiojo teismo teisėjas: prie buvusio KGB , FSB, o paskui Didžiosios Britanijos MI6 agento Aleksandro Litvinenkos nunuodijimo poloniu-210 prisidėjo ir Rusijos prezidentas, kuris beveik neabejotinai pats ir liepė jį nužudyti.
Po darbo vos nušliauždavo iki lovos: diagnozę nustatyti užtruko  (50)
2016 m. vasario 6 d. 19:27
Daugelį žmonių kamuojantys nugaros skausmai nėra liga. Tai – simptomas, į kurį reikėtų kuo greičiau atkreipti dėmesį ir pasirodyti specialistui. Neurologas Saulius Vaidelis ir jo pacientai patarė, kaip išvengti pablogėjimo, o kartais – net ir operacijos.
Prienuose – gėlės ir plojimai V. Šeškui  (2)
2016 m. vasario 6 d. 19:19
Rezultatyviausias „Tete-a-Tete Casino- LKL “ krepšininkas grįžo į aikštę po traumos ir padėjo Prienų-Birštono „Vytautui“ (12/12) namuose nugalėti Panevėžio „Lietkabelį“ (11/13) – 84:76 (21:20, 22:16, 20:19, 21:21).
Filmai, kurių peržiūra greičiausiai baigsis aistringu seksu  (45)
2016 m. vasario 6 d. 19:07
Kartais su mylimuoju atsidurti lovoje paskatina afrodiziakai. Kartais - tarp vyro ir moters tvyranti aistra. Tačiau yra dar vienas lengvas būdas, paskatinti savo antrąją pusę kosminiu greičiu lėkti į miegamąjį - tai filmai. Jūsų dėmesiui - rekomendacijos, su kokiomis juostomis praleisti aistringą vakarą.
Sekmadienio Evangelija. Žvejyba saulei tekant  (67)
2016 m. vasario 6 d. 19:00
Kartą, kai minios veržėsi prie Jėzaus klausytis Dievo žodžio, jis stovėjo prie Genezareto ežero ir pamatė dvi valtis, sustojusias prie ežero kranto. Žvejai buvo išlipę iš jų ir plovė tinklus. Įlipęs į vieną valtį, kuri buvo Simono, jis paprašė jį truputį atsistumti nuo kranto ir atsisėdęs mokė minias iš valties.
Vienintelis ir nepakartojamas: A. Sabonis – gamtos stebuklas  (95)
2016 m. vasario 6 d. 18:51
Šarūnas Jasikevičius savo juvelyriniais perdavimais priversdavo aikčioti net visko mačiusius krepšinio ekspertus. O tai ką tuomet kalbėti apie vidurio puolėjus, savo universaliu žaidimu žlugdančius bet kokias varžovų gynybines taktikas? „Eurohoops“ svetainė pristatė geriausių visų laikų Eurolygos „centrų“, galinčių atlikti perdavimus, sąrašą, o jo viršūnėje atsidūrė ne bet kas, o geriausias Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis . Krepšinis.lt pateikia jums Antonio Stroggylakio įžvalgas apie karjerą jau baigusį mūšų šalies krepšinio deimantą.
R. de Wijkas: Europą yra ištikusi krizė, kokios dar nesame matę  (498)
2016 m. vasario 6 d. 17:58
Vilniuje viešėjęs Nyderlandų istorikas, tarptautinių santykių ekspertas, Hagos strateginių studijų centro steigėjas Robas de Wijkas pastaruoju metu nevengia stiprių posakių. „Mėšlas kvadratu“ jam atrodo Europos pabėgėlių krizė ir būdai ją spręsti. Tą patį jis sako ir apie iškreiptus Europos santykius su Ukraina .