Viena

Sekmadienį atšaukiamas vasaros laikas
2014 m. spalio 24 d. 10:38
Sekmadienį Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, bus atšauktas vasaros laikas.
I. Valinskienė: didžiausias mano įgyvendintas tikslas – protingi vaikai  (1)
2014 m. spalio 24 d. 10:21
Aktyvi visuomenės ir pramogų pasaulio veikėja, Inga Valinskienė , neseniai sublizgėjo naujame amplua – spalio 26 d. londoniečiams pristatomame spektaklyje „Bus sunku…“. Daug interviu nedalijanti Lietuvos garsenybė „Info ekspresui“ atvirai papasakojo apie savo norus, pasiekimus ir dailios figūros paslaptis.
Penktadienį DELFI eteryje – R. Javtokas, L. Lekavičius, A. Bagatskis ir T. Rochestie
2014 m. spalio 24 d. 10:01
Jau šį penktadienį Eurolygos naujasis sezonas žengia į Kauno „Žalgirio“ areną. Joje žalgiriečiai stos į dvikovą su „Nizhny Novgorod“ komanda. Prieš kiekvienas Eurolygos namų rungtynes DELFI kviečia gerbėjus išgirsti mačo dalyvių nuomones prieš artėjantį susitikimą.
Spaliukė – atimta nuo mamytės ir tąsoma vaikų
2014 m. spalio 24 d. 10:00
Žiūrint į Spaliukę sukasi galvoje senas animacinis filmukas apie Riki Tiki Tavį – drąsuolį mangustą ir seną žiurkę Čiučiundą, kuri sakė: „Kai tėvai nesirūpina vaikų auklėjimu, jų vaikai skęsta balose“. Spaliukės atveju, galima perfrazuoti Čiučiundros posakį: kai tėvai nesirūpina vaikų auklėjimu, vaikai gali tapti labai žiaurūs mažesniam už save.
Savaitgalio renginių gidas
2014 m. spalio 24 d. 10:00
Koncertai, vakarai su pripažintais komikais, vakarėliai ir savęs išbandymas scenoje – tiek šią savaitę laukia tų, kurioms sėdėti namie – pernelyg ramu! Gera kompanija šalia niekada nepamaišys, bet nepamiršk, kad ten, kur siaučia linksmybių dvasia, gimsta įdomiausios ir netikėčiausios pažintys!
Teigiami euro zonos makroekonominiai rodikliai užgožė neigiamus įmonių rezultatus
2014 m. spalio 24 d. 09:45
Vakar, trečią dieną iš eilės, Europos akcijų rinkos kilo. Investuotojus teigiamai nuteikė išaugęs preliminarus euro zonos gamybos sektoriaus užsakymų indeksas bei analitikų prognozes pranokęs vartotojų pasitikėjimo ekonomika rodiklis. Pastarosios naujienos kėlė pagrindinius regiono indeksus (Euro Stoxx 50 +1,19 proc.; Stoxx Europe 600 +0,66 proc.) į viršų, užgožiant didžiųjų bendrovių ne tokius džiuginančius veiklos rezultatus. Prancūzijos padangų gamintojas „Michelin“ trečiadienį po prekybos paskelbė, kad pardavimų pajamos trečiąjį ketvirtį sumažėjo -4,64 proc., o tai ketvirtadienį momentiškai lėmė akcijų išsipardavimą šioje pozicijoje, akcijos vertei krentant -4,9 proc.
Lietuviai ir ginklai – kol kas mes Europos pacifistai  (29)
2014 m. spalio 24 d. 09:35
Civiliai lietuviai perka daugiau ginklų , bet lieka tarp mažiausiai ginkluotų tautų. Europoje – mes paskutiniai.
Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
2014 m. spalio 24 d. 09:26
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.
Kelias į išsvajotą šalį: prausiasi lietaus vandeniu ir slapstosi lietuvių sunkvežimiuose  (21)
2014 m. spalio 24 d. 09:22
„Tiesą sakant, nematau jokio skirtumo tarp dabartinio gyvenimo Prancūzijoje ir buvusio gyvenimo Sudane”, – linguoja galva dvidešimtmetis Karimas.
Pats kenksmingiausias produktas figūrai
2014 m. spalio 24 d. 09:17
Nei lašiniai, nei pyrago gabaliukai taip nesudarko dailios moters figūros kaip lietuvių dievinama daržovė.
JAV apkeliavęs Jonas: lietuvius puikiai žino net Alkatraso kalėjime
2014 m. spalio 24 d. 09:15
Visi turime pažįstamų, kurie negali nekeliauti. Na, jie tokie yra. Vieniems išvyka į „Akropolį“ – gali būti puiki mankšta, atsipalaidavimas ir įvairių, įdomių ir stebinančių žmonių sutikimas, kitiems – smalsu, kas gi vyksta ten, kur geriau, kur mūsų nėra.
Viešumoje pasirodžiusi K. Middleton dailiai paryškino apvalėjantį pilvuką  (4)
2014 m. spalio 24 d. 08:46
32-ejų Kate Middleton trečią kartą per antrojo nėštumo mėnesius pasirodė oficialiame renginyje – labdaros Gala vakarienėje. Viena į labdaringą renginį atvykusi K. Middleton atrodė tikrai nuostabiai – ji dėvėjo „Temperley“ suknelę, dailiai ir subtiliai paryškinusią jos apvalėjantį pilvuką.
D. Šakalienė. Žmogaus teisės ligoninėse negalioja?  (24)
2014 m. spalio 24 d. 08:44
Kas ketvirtas žmogus kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu buvo, yra ar bus paveiktas psichikos sutrikimo ar ligos. Apie pusė milijardo žmonių šiuo metu kenčia nuo šių sutrikimų – tai reiškia, kad psichikos sveikatos sutrikimai yra viena iš dominuojančių ligų pasaulyje. O tai reiškia, kad psichikos liga ar negalia – labai tikėtina – palies vieną ar kelis žmones iš kiekvieno mūsų aplinkos, taip pat ir mus pačius.
R. Skaisgirys: „Tvarkai ir teisingumui“ dirbau nemokamai  (137)
2014 m. spalio 24 d. 08:20
Ketvirtadienį iš areštinės paleistas, tačiau įtariamojo statusą tebeturintis TV prodiuseris Rolandas Skaisgirys sako, kad pateikti kaltinimai jį glumina.
Niujorke nustatytas pirmas Ebolos karštinės atvejis  (13)
2014 m. spalio 24 d. 08:12
„Gydytojai be sienų“ terapeutui, neseniai grįžusiam į Niujorką iš Vakarų Afrikos, buvo diagnozuotas Ebolos virusas.
V. Mazuronis. kiek Lietuvai kainuoja trypčiojimas vietoj?  (21)
2014 m. spalio 24 d. 08:11
Spalio pabaigoje į Lietuvą atplauks „ Nepriklausomybė “. Laivo pavadinimas simboliškas ir jo svarba – neginčijama.
3 kambariniai augalai, ne tik valantys orą, bet ir saugantys sveikatą  (5)
2014 m. spalio 24 d. 08:11
Amerikos nacionalinė aeronautikos ir kosmoso erdvės tyrimo valdyba prieš daugiau nei trisdešimtmetį atliko tyrimus, kurie įrodė augalų naudą aplinkos orui. Tyrimų metu uždarose patalpose buvo laikomi augalai ir stebima, kaip jie paveikia esantį oro užterštumą. Paaiškėjo, kad daugelis kambarinių augalų veiksmingai valo uždarų patalpų orą ir net palaiko tinkamą drėgmę. Tad jei namuose dar trūksta žalumos – pats laikas išsirinkti!
Diskusijose apie taršos mažinimą ES šalys bado pirštais viena į kitą  (2)
2014 m. spalio 24 d. 08:05
Briuselyje prasideda Europos Sąjungos šalių lyderių susitikimas, kuriame daugiausia nesutarimų kelia tai, kaip mažinti taršą. Nuo akmens anglies priklausoma Lenkija priešinasi siūlymams ambicingai mažinti anglies dvideginio taršą, tačiau ją spaudžia Vokietija. Tuo metu Lietuva nepatenkinta siūlymais, kad labiau mažinti taršą turėtų ne išsivysčiusios šalys, o tos, kuriose tai pigiausiai kainuotų.
Kam A. Slavinskaitė krėsdavo šunybes?
2014 m. spalio 24 d. 07:54
Katažinos mokinė Aurelija Slavinskaitė nemėgsta girtis, tačiau šiandien DELFI skaitytojams atskleidžia, kaip užkariavo prodiuserių ir MTV klausytojų širdis. Ar pavyks Aurelijai užkariauti ir „Lietuvos balsą“?
Rusija tvirtina pripažįstanti Ukrainos rinkimus  (12)
2014 m. spalio 24 d. 07:01
Rusija pripažins Ukrainos parlamento rinkimus, įvyksiančius spalio 26 dieną, teigė Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas Sergejus Ivanovas.
Nėščia aktorė demonstruoja ypatingą stilių FOTO
2014 m. spalio 24 d. 06:00
Holivudo Aktorė Blake Lively, bsilaukianti pirmojo vaiko, visai rimtai pretenduoja tapti naująja nėščiųjų stiliaus ikona.
Vyrai, kurie skrydžiu išplėšia iš giltinės nasrų  (17)
2014 m. spalio 24 d. 05:30
Kai vyksta donorystės ir transplantacijos procesas, delsti negalima – kiekviena minutė yra aukso vertės. Antai laikas, per kurį iš mirusio donoro krūtinės išimta širdis turi pradėti plakti operacijos laukiančiojo kūne, – vos 4-5 valandos, kepenis reikia persodinti per 12 valandų.
Kaip korupcijos skandale įsisukę „tvarkiečiai“ milijonieriais pavirto  (342)
2014 m. spalio 24 d. 05:30
Korupcijos skandale atsidūrę sutuoktiniai „tvarkiečiai“ Rimas Antanas Ručys ir Aušra Ručienė – tikras sėkmės pavyzdys.
Dėl sąskaitos pardavė butą  (88)
2014 m. spalio 24 d. 05:30
Daugiabučio namo gyventojai, dvejus metus teisme bandę įrodyti, kad stogo remontas kainavo per brangiai, o darbai buvo atlikti nekokybiškai, bylą laimėjo, tačiau liko it musę kandę. Sąskaitos už namo stogo remontą, ne tik nesumažėjo, bet net išaugo ir dar reikia padegti keliasdešimt tūkstančių litų siekiančias bylinėjimosi išlaidas.
Monika Šalčiūtė suklydo pasirinkusi netinkamos spalvos kelnaites  (18)
2014 m. spalio 24 d. 00:39
Ketvirtadienio vakarą išaiškėjo, kas dalyvaus 5-ajame TV3 projekte „Šok su manimi“. Specialiai žiniasklaidai dalyvių poros parengė šokių prezentacijas ir prisistatymus, po kurių šokėjai apsistojo „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje, kur kurį laiką intensyviai treniruosis, laukdami „Šok su manimi“ starto.
Kinams patiko lietuviškos algos  (57)
2014 m. spalio 24 d. 00:02
Alytus tampa vis patrauklesniu užsienio investuotojams. Pramonės parke viena po kitos kuriasi naujos įmonės, o „Dainavos“ siuvimo įmonės patalpose savo veiklą pradėjo Kinijos bendrovė, kurioje dirba šeši alytiškiai. Kinai čia dirbti kol kas neatvyko.
8 metrų bokšto iš gėlių kūrėjas: žmona nebeleido daryti aukštesnio  (2)
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Į pensiją išėjęs britas Edvardas Hajas priešais savo namus pastatė 8 metrų bokštą iš gėlių. 71 metų vyras praleido tris mėnesius dekoruojant tokį gėlyną , kuris yra sudarytas net iš 128 vazonų.
6 būdai, kaip į namus pritraukti pozityvią energiją
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Jei jūsų namai užgriozdinti, baldai sustatyti nemokšiškai, fengšui teigia, jog gyvenime bus daug kliūčių ir mažai galimybių. Stagnacija gali apimti jūsų darbą, santykius, finansus ir sveikatos sritį. Keliais nedideliais pakitimais galite atgaivinti namų erdvę ir savo gyvenimą. Jūsų dėmesiui – šeši paprastai įgyvendinami patarimai.
Įvaizdį pakeitusi Silvija (39 m.): negaliu atsidžiaugti pokyčiais  (10)
2014 m. spalio 24 d. 00:00
„Norėjau patekti į tokį projektą viena tam, kad galėčiau pamatyti save kitokią“, - sako pokyčiais neatsidžiaugianti 39 m. gydytoja Silvija.