Viena

Ko gailisi dviejų sūnų per Malaizijos lėktuvo tragediją netekusi motina  (31)
2014 m. liepos 24 d. 20:14
Dviejų brolių, žuvusiųjų Ukrainoje numušus Malaizijos oro linijų lėktuvą, motina CNN atskleidė besigailinti, jog rimtai neįvertino jaunesniojo sūnaus nerimo prieš skrydį.
Merginų išpažintys: nuotykiai remontuojant namus
2014 m. liepos 24 d. 19:26
Kas mėnesį COSMO žurnalo rubrikoje „Merginų išpažintys“ spausdiname smagiausias mūsų skaitytojų istorijas. Rugsėjo numeriui renkame istorijas apie nuotykius remontuojant namus.
VTB lygoje dirbantis T. Pačėsas: pats esu patriotas ir galiu rytoj užsirašyti į savanorių būrį  (63)
2014 m. liepos 24 d. 19:25
VTB Vieningosios lygos vykdomasis direktorius Tomas Pačėsas šantažu vadina Vilniaus savivaldybės taryboje iškeltą idėją neberemti sostinės „Lietuvos ryto“ klubo, jei jis toliau dalyvaus šiame čempionate . T. Pačėsui atrodo, jog penkios VTB lygoje kitą sezoną turinčios varžytis Lietuvos ekipos gaus „milžinišką naudą“, kuri niekaip nesusijusi su įvykiais Ukrainoje.
Susipykote? Ar padės tylus boikotas?  (4)
2014 m. liepos 24 d. 19:24
Tylus boikotas – viena iš populiariausių porų konfliktų formų.
Beveik nevalgau, o svoris nekrenta: ar tikrai valgome taip mažai, kaip mums atrodo?  (18)
2014 m. liepos 24 d. 18:27
Laba diena, man 76 metai, turiu antsvorį. Gydytojai visą laiką liepia mesti svorį. Dabar mano svoris yra 85 kg., mano ūgis 163 cm. Valgau mažai, nesinori. Ką turiu daryti, kad svorį sumažinti, kad galėčiau lengviau judėti, nedusčiau lipant laiptais ar greičiau einant? Lauksiu Jūsų patarimo. Ačiū. Su pagarba Elena.
Plikimas - išsprendžiama problema?  (1)
2014 m. liepos 24 d. 18:19
Plikimas vargina ne tik vyrus, bet ir moteris. Vis dėlto stipriosios lyties atstovus jis apninka dažniau ir agresyviai. Nors manoma, kad tai amžiaus problema ir jai nepasipriešinsi, dermatologai teigia, kad su plikimu galima kovoti. Tiesa, norėdami išlaikyti vešlius plaukus , turėsite apsišarvuoti kantrybe ir ryžtu.
D. Sabonio ir M. Varno tandemas atvedė 18-mečius į pergalę  (4)
2014 m. liepos 24 d. 18:14
Turkijoje prasidėjusiame Europos jaunimo (iki 18 metų) vaikinų krepšinio čempionate sėkmingai startavo Lietuvos rinktinė . Sauliaus Štombergo auklėtiniai pirmoje B grupės dvikovoje vos neprisižaidė, bet vis tik rezultatu 75:72 (24:15; 19:23; 11:10; 21:24) nugalėjo Prancūzijos krepšininkus.
Drąsa ar kvailumas: katės ant kranto ir aligatoriaus vandenyje akistata  (39)
2014 m. liepos 24 d. 17:30
Internete plinta filmukas, kurio herojai – katė ir aligatorius. Vaizdo siužete katė tupi ant kranto ir ramiai stebi iš vandens lendantį aligatorių. Interneto komentatoriai svarsto – ar tai labiau drąsu ar kvaila?
Kariuomenės vadas: jeigu priešas turi vieną ar kitą ginklą, jis gali būti panaudotas  (21)
2014 m. liepos 24 d. 17:00
Didėjant kariuomenės finansavimui augs ir karių skaičius, ir įsigyjamos ginkluotės kiekiai, tačiau reikia matyti ir platų šaliai kylančių grėsmių spektrą, sako naujasis Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas .
Prie krioklio 40-metė Renata Kovtun demonstravo seksualų kūną  (13)
2014 m. liepos 24 d. 16:47
Keturiasdešimtmetė fitneso sportininkė Renta Kovtun – idealaus kūno savininkė, kurios kūno linijų pavydi ne tik jos metų moterys, bet ir kur kas jaunesnės merginos.
Miley Cyrus pademonstravo nešvankų liežuvio ir vidurinio piršto derinį  (1)
2014 m. liepos 24 d. 16:40
Savo kailyje nerimstanti jaunoji amerikiečių popdainininkė Miley Cyrus, rodos, ketina visiškai susigadinti savo reputaciją. Praėjusių metų rudenį ji gerokai pašiurpino Amerikos visuomenę, iš pradžių nuoga nusifilmavusi vaizdo klipe, o vėliau išsiruošusi į „Bangerz Tour“, prisodrintą nešvankių scenų, minimalių apdarėlių, ausis užsikišti verčiančių kalbų ir gašlaus žargstymosi.
Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą?  (1)
2014 m. liepos 24 d. 16:34
Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.
M. Varaška. Pilietis įžeidė Renatą Cytacką. O ši nepažemino Lietuvos?  (91)
2014 m. liepos 24 d. 16:33
Mūsų valstybėje teisingumo vykdymas toliau primena savotišką Dievo pirštą, kuris (su jo tarnų pagalba) be skrupulų sutrina eilinius piliečius, galimai prasilenkusius su baudžiamojo įstatymo raide. Šiuo atveju griežto (o DELFI teigimu – ir „pamokančio“) teisingumo sulaukė Alytaus miesto gyventojas Audrius B., teismo sprendimu, viešojoje erdvėje kurstęs tautinę nesantaiką prieš lenkų tautą ir įžeidęs pilietę Renatą Cytacką.
Pasaulinėse sraigių lenktynėse nugalėtojos laukia salotų lapų puokštė
2014 m. liepos 24 d. 16:22
Senovės patarlė sako: „neskubėk ir būsi pirmas“ ir niekur tai netinka labiau, nei Pasaulinėse sraigių lenktynėse, rengiamose Rytų Anglijoje. Lenktynės, prasidedančios šūkiu „Pasiruošti, dėmesio, lėtai!“, užtrunka vos porą minučių, tačiau jų stebėti žiūrovai dažnai atvyksta ir iš kaimyninių šalių.
Žiedei reikalinga parama operacijai  (7)
2014 m. liepos 24 d. 16:17
Dar tokio košmaro nesame turėję. Šiuo metu gydytojai kovoja už Žiedukės gyvybę...
Sparčiai populiarėja neįprasta antakių mada(FOTO)  (8)
2014 m. liepos 24 d. 15:58
Sakoma, kad naujų madų nebūna, tai tiesiog naujai išpopuliarėjusios senos tendencijos . Štai prieš porą dešimtmečių kiekviena madistė privalėjo turėti platėjančias kelnes, prieš kelerius metus dėvėjome siauručius leggingsus , o štai dabar kelnės vėl platėja.
Turnyre už Atlanto – Europos futbolo gigantų kovos  (5)
2014 m. liepos 24 d. 15:49
„Viasat Sport Baltic“ kanalas šią ir kitą savaitę pamalonins futbolo gerbėjus. Tiesiogiai iš JAV ir Kanados bus transliuojamos „Guinness International Champions Cup“ turnyro kovos. Šiose varžybose jėgas išmėgins aštuoni garsūs Europos klubai.
Sužinok: tavo asmenybės bruožai ir likimas pagal delno linijas  (2)
2014 m. liepos 24 d. 15:47
Kiekvieno iš mūsų delnas - unikalus ir išskirtinis. Tai lyg mūsų asmenybės veidrodis, kuriame atsispindi viskas: neigiami ir teigiami charakterio bruožai , sveikata, gyvenimo trukmė ir meilės paslaptys.
Lietuvos prekės Rusijoje: pokyčiai dramatiški  (122)
2014 m. liepos 24 d. 15:37
Lietuviškos kilmės prekių eksportas į Rusiją šių metų sausį-gegužę sumažėjo 14 proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.
Paaiškėjo numuštų Ukrainos naikintuvų pilotų likimas  (70)
2014 m. liepos 24 d. 15:28
Dviejų numuštų Ukrainos karinių pajėgų lėktuvų Su-25 pilotai šiuo metu yra saugioje vietoje, tokią informaciją „InfoResist“ suteikė šaltinis iš įvykio vietos.
Paslaptingas miškas Lenkijoje: kodėl medžiai jame – „G“ raidės formos?  (2)
2014 m. liepos 24 d. 15:19
Kai kuriuos gamtos fenomenus paaiškinti būna išties sudėtinga. Jie tiesiog egzistuoja, o mes žvelgiame į juos ir stebimės. Viena tokių gamtos mįslių – pasakiškas Gryfino miškas netoli to paties pavadinimo miestelio Lenkijoje. Jame auga gausybė medžių, kurių kamienai – pjautuvo formos. Maža to, visi medžiai išlinkę į šiaurės pusę.
Vieną geriausių šių laikų matematikų nuo badmiriavimo Rusijoje gelbėja darbas Švedijoje  (147)
2014 m. liepos 24 d. 15:07
Legendinis matematikas Grigorijus Perelmanas, prieš keletą metų patraukęs viso pasaulio dėmesį tuo, jog įrodė Poincaré prielaidą, tačiau atsisakė už šį įrodymą siūlytos milijono dolerių dydžio premijos. Mažame Sankt Peterburgo daugiabučio bute su mama gyvenantis ilgaplaukis vyras, kūno higienai skiriantis nedaug dėmesio, yra vienas paslaptingiausių žmonių, kurį žurnalistai tiesiog medžiote medžioja. Bet dažniausiai nesėkmingai.
Kas atstumia vyrus paplūdimyje?  (5)
2014 m. liepos 24 d. 14:50
Lietuvos pajūryje siaučia poilsiautojai: smėlis nuklotas patiesalais, prismaigstyta skėčių, pridėliota sėdmaišių. Kas netingi dienos metu išlįsti iš vėsių apartamentų, laiką leidžia saulėtame paplūdimyje. Taigi COSMO taip pat išsiruošė į pajūrį, tačiau ne degintis, o paklausinėti poilsiaujančių vyrų, kokios paplūdimio undinės juos atstumia.
Dūris kiaulininkystei: gresia linų likimas  (30)
2014 m. liepos 24 d. 14:44
Ketvirtadienį patvirtinus, kad į „ Idavang “ fermą Ignalinos rajone įsisuko afrikinis kiaulių maras , naikinama apie 20 tūkst. kiaulių . Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto specialistas teigia, kad šis skaičius kiaulininkystės sektoriuje yra didelis, o kartu primena visas bėdas, kurios lydį šią sritį.
Senutėlė „Opel Astra“ Lietuvos ralio trasose išgyvena antrą jaunystę
2014 m. liepos 24 d. 14:39
Lietuvos ralio varžybose lyderiams ant kulnų kartais ima lipti senutėlė OPEL Astra. Apie greičio paslaptis kalbamės su žiūrovų pamėgto ekipažo vairuotoju Justu Tamašausku.
„Ryanair“ paskelbė apie naują maršrutą iš Kauno
2014 m. liepos 24 d. 14:24
Ketvirtadienį, liepos 24 d., pigių skrydžių aviakompanija „ Ryanair “ paskelbė, kad vykdys skrydžius nauja kryptimi iš Kauno - į Šanono oro uostą Airijos vakaruose.
Rusijos teismas pripažino opozicijos lyderius kaltais dėl masinių riaušių kurstymo  (19)
2014 m. liepos 24 d. 14:23
Maskvos teismas ketvirtadienį pripažino kaltais Rusijos opozicijos lyderius Sergejų Udalcovą ir Leonidą Razvozžajevą kaltais dėl masinių riaušių kurstymo per vieną demonstraciją prieš prezidentą Vladimirą Putiną
Kaip vasarą apsaugoti elektroninius prietaisus?
2014 m. liepos 24 d. 14:14
Besidžiaugdami karštomis liepos mėnesio dienomis gamtoje ar paplūdimyje net nesusimąstome, kad vasarą svarbu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo elektroniniais prietaisais, be kurių šiandieninio žmogaus gyvenimas jau sunkiai įsivaizduojamas. Kaip vasarą tinkamai apsaugoti savo įrenginius nuo karščio, smėlio ir vandens pataria „ Samsung Electronics Baltics“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas.
J. Ragauskaitės-Grybauskienės šeimoje – nelengvos dienos  (43)
2014 m. liepos 24 d. 14:08
DELFI šaltinių žiniomis TV ir kino vykdomosios prodiuserės Justinos Ragauskaitės-Grybauskienės ir jos vyro verslininko Pauliaus Grybausko šeimoje – nelengvos dienos. 2012-ųjų rugpjūčio mėnesį žiedus sumainiusi ir Nidoje amžiną meilę prisiekusi pora išgyvena santykių krizę.