vestuvinė suknelė

Lietuviai savo vestuves linkę iki smulkmenų susiplanuoti patys  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:28
Vestuvių parodos, kur vienoje vietoje susiburia visi su vestuvėmis susiję specialistai – dizaineriai, fotografai, vestuvių planuotojai ir vedėjai, juvelyrai, konditeriai, dekoratoriai, bei floristai - vis labiau populiarėja.
Floridoje susituokė aktoriai S. Vergara ir J. Manganiello  (11)
2015 m. lapkričio 23 d. 07:20
Tai oficialu: aktorė Sofia Vergara ištekėjo už mylimojo Joe Manganiello. Pora įžadais apsikeitė romantiškos ceremonijos, vykusios Palmbyče, Floridoje, metu. Nuotraukomis iš šventės su gerbėjais pasidalino pati S. Vergara. Jose matyti, kaip nuostabiai atrodė nuotaka ir viešbutis, kuriame ji prisiekė amžiną meilę.
Kaip dažytis ir šukuotis 2016 metais? Trijų meistrų įžvalgos ir patarimai  (4)
2015 m. lapkričio 11 d. 00:00
Net jei nesate ir nesiruošiate būti nuotaka, nuo šios spalvos kitais metais nepabėgsite...
Originaliausios nuotakos nebijo nei juodų nuometų, nei flamingų ant galvos  (9)
2015 m. lapkričio 10 d. 09:44
Kai kurios nuotakos savo svajonių suknelę įsivaizduoja tik baltą, pūstą ir princesiškai prabangią, o kitos svarbiausią gyvenimo dieną nebijo eksperimentuoti ir net kiek šokiruoti aplinkinius. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė , paklausta, ar dažnai sulaukia prašymų sukurti originalią, iš kitų išsiskiriančią suknelę vestuvėms, patikino, kad tokių prašymų gauna daug ir tai jai kelia džiugesį. „Tokios klientės pačios įdomiausios“ – pripažino ji.
Kaip vestuvėms figūrą dailino Skaiva Kraujalė?  (133)
2015 m. lapkričio 6 d. 00:00
„Nieko nėra maloniau, kai siuvėja, primatuodama vestuvinę suknelę , pareiškia, kad ją reikia sumažinti visu dydžiu, vyras ir draugai kaskart pasitinka su komplimentais, o nesenai pirktos kelnės nusimauna neatsegus užtrauktuko“, - juokauja prieš kelias savaites vestuves atšokusi radijo laidų vedėja , žurnalistė Skaiva Kraujalė .
Oskaro Koršunovo mylimoji Monika Dirsytė: stengiuosi nesigraužti dėl padarytų klaidų  (2)
2015 m. spalio 28 d. 10:36
Jau šiandien, spalio 28 d., trumpametražių filmų festivalyje „Future Shorts“ „Lofte“ menininkė Monika Dirsytė pakartos savo „Monika&Monika“ performansą. Jame ji dėvi vestuvinę suknelę, o ant galvos - beveik 10 kg sveriančią metalinę dėžę, pro kurios akutę ji žvelgia į lankytojus.
„Istorijos detektyvai“ narplios moterų grožio paslaptis  (2)
2015 m. spalio 23 d. 10:39
Kuri lietuvė pirmoji užsivilko baltą vestuvinę suknelę? Kokią paslaptį slepia Birutės paveikslas?
Vilnius prisijungė prie slaptos kino bendruomenės: kviečia pamatyti kai ką naujo
2015 m. spalio 21 d. 14:59
Vilnius oficialiai įsijungia į slapto ir interaktyvaus kino bendruomenę - – „Future Shorts“. Spalio 28 d. menų fabrike „Loftas“ bus parodyta geriausių pasaulio trumpametražių filmų rudens programa bei vienas ypatingas filmas iš „Future Shorts“ vasaros programos.
Netradicinėje vietoje ištekėjo S. Jasevičiūtė: žvaigždė pasirinko vyro pavardę  (434)
2015 m. spalio 17 d. 14:43
Šeštadienio popietę Vilniaus senamiestyje amžiną meilę prisiekė radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė ir jos išrinktasis verslininkas Artūras Kraujalis. Ceremonija vyko netradicinėje vietoje – prabangiame restorane. Skaiva po santuokos pasirinko vyro pavardę.
Vestuvinių suknelių dizainerė išliaupsino Ingą Stumbrienę: ji alsuoja subtilumu ir elegancija  (44)
2015 m. spalio 16 d. 21:12
Vestuvės neabejotinai viena svarbiausių gyvenimo švenčių, kuomet kiekviena smulkmena yra kruopščiai apgalvota ir suderinta. Ypač svarbiu vestuvių įvykiu ir pasirinkimu tampa vestuvinė suknelė. Siekiama tobulybės, svajonių realizavimo ir išskirtinumo. Būtent tokias sukneles pristatė ir jau dešimt metų kurianti Inga Miltienienė . Naujausioje jos vestuvinių suknelių kolekcijoje atsispindi iškiliausi nuotakų norai.
Vestuvinių suknelių madų evoliucijos klipas peržiūrėtas jau per 3 mln. kartų  (2)
2015 m. spalio 7 d. 14:23
Internete išplito vaizdo įrašas, kuriame pristatoma vestuvinių suknelių evoliucija per pastarąjį šimtmetį. Socialinėje žiniasklaidoje jis buvo paskelbtas rugsėjo 30 dieną ir nuo tada jį peržiūrėjo daugiau kaip 3 mln. žmonių.
Gerbėjus suklaidino S. Jasevičiūtės vestuvių nuotrauka  (54)
2015 m. spalio 5 d. 13:54
Šeštadienį atšventusi savo mergvakarį radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė jau spėjo ir susituokti? Tokie ir kiti panašūs klausimai kilo daugelio moters gerbėjų galvose, kai Feisbuke pamatė " M-1 " profilyje paviešintą nuotrauką, kurioje ji pasipuošusi elegantiška vestuvine suknele. "Pasirodo, pasislėpti nuo žurnalistų - įmanoma!!! Sveikiname Skaivą!!!", - šalia puikavosi prierašas.
Prabėgus vos pusmečiui po skyrybų su L. Hamiltonu, N. Scherzinger užsivilko vestuvinę suknelę  (7)
2015 m. spalio 2 d. 20:09
Buvusi grupės „Pussycat Dolls“ vokalistė Nicole Scherzinger su savo ilgamečiu mylimuoju, lenktynininku Lewisu Hamiltonu, išsiskyrė prieš maždaug aštuonis mėnesius. Dabar gražuolė dainininkė gerbėjus, ir, turbūt, buvusį vaikiną Lewisą Hamiltoną, nustebino į socialinius tinklus patalpinusi nuotraukas, kuriose ji dėvi vestuvinę suknelę.
Vestuvinių suknelių mada: kas pasikeitė per 100 metų?  (21)
2015 m. spalio 1 d. 10:31
Vestuvinė suknelė visais laikais buvo pati svarbiausia suknelė moters gyvenime. Mados portalas mode.com sukūrė trumpą vaizo įrašą, kuria atskleidžiama, kaip keitėsi vestuvinių suknelių mados nuo 1915 iki 2015 metų.
Richardas Bransonas: dešimt milijardieriaus verslo nesėkmių  (1)
2015 m. rugsėjo 28 d. 01:32
Nuo 1966-ųjų metų, kuomet seras Richardas Bransonas pradėjo pirmąjį verslą, vizionierius įkūrė beveik šimtą verslo vienetų po „Virgin” prekės ženklu. Nieko keisto, jog kelyje į sėkmę būta ir klaidų. Tiesą pasakius, Richardas patyrė daugiau nesėkmių negu yra sakęs žiniasklaidai – apie kai kuriuos bankrotus nutylėjo.
S. Chlevickaitė ir I. Narkutė pasipuošė vienodomis vestuvinėmis suknelėmis: kuriai tiko labiau?  (37)
2015 m. rugsėjo 26 d. 12:49
Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti gražiausia ir unikaliausia, tačiau nutinka visko. Štai dvi žinomos Lietuvos nuotakos savo vestuvių dieną vilkėjo identiškomis suknelėmis. Vakar ištekėjusi dainininkė Ieva Narkutė ir rugpjūčio viduryje vestuves atšokusi Saulenė Chlevickaitė pasipuošė identiškomis ispanų prekinio ženklo „St. Patrick“ suknelėmis. Tiesa, S. Chlevickaitė savo vestuvinį įvaizdį papildė nuometu.
Per kiek laiko galima suplanuoti vestuves?  (4)
2015 m. rugsėjo 25 d. 10:37
Jei anksčiau vestuvės buvo jaunųjų tėvų reikalas, dabar tuo vis dažniau rūpinasi pati pora ir tėvams net neleidžia kištis. Prieš dešimtmetį svarbiausias darbas buvo rasti piršlius, salę, užsakyti maistą ir tam užtekdavo keleto mėnesių. Dabar kai kurios poros vestuves pradeda planuoti net porą metų iki numatytos datos. Tiek tenka laukti jeigu nori tuoktis išsvajotoje vietoje, įsiamžinant su norimais fotografais ar užsakant kitas vestuvių profesionalų paslaugas.
Per kiek laiko galima suplanuoti vestuves
2015 m. rugsėjo 22 d. 18:48
Jei anksčiau vestuvės buvo jaunųjų tėvų reikalas, dabar tuo vis dažniau rūpinasi pati pora ir tėvams net neleidžia kištis. Prieš dešimtmetį svarbiausias darbas buvo rasti piršlius, salę, užsakyti maistą ir tam užtekdavo keleto mėnesių.
10 dalykų, kurie labai sendina moterį Atsikratyk jų!  (35)
2015 m. rugsėjo 18 d. 10:20
Juokingai atrodo tos moterys, kurioms niekaip nepavyksta susitaikyti su faktu, kad metai bėga ir jos neatrodo vis jaunesnės ir jaunesnės. Juokiamės iš tų penkiasdešimtmečių, kurios stiliaus įkvėpimo ieško paauglių dukrų spintose. Tačiau nereikėtų ir savęs anksčiau laiko pasendinti.
E. Straleckaitė pasipuošė vestuvine suknele  (14)
2015 m. rugsėjo 10 d. 09:34
Profesionalūs, tituluoti šokėjai Lina Chatkevičiūtė – Vėželienė ir Donatas Vėželis trečiadienio vakarą Kaune atidarė mados namus ir pirmą kartą per septynerius metus pristatė savo darbų kolekciją, kurioje – daugiau nei 40 modelių, rašoma organizatorių parengtame pranešime spaudai.
Liemenėlę nusisegusi ir nugarą apnuoginusi Eglė Straleckaitė skleidė žavesio kerus  (27)
2015 m. rugsėjo 10 d. 01:56
Po ilgesnės pertraukos į viešumą sugrįžusi šokėja bei įvairių populiarių televizijos projektų dalyvė Eglė Straleckaitė akimirksniu tapo geidžiamiausia įvairių renginių viešnia bei fotografų pasija .
Asmik: aš niekada gyvenime neturėjau savo namų  (25)
2015 m. rugsėjo 8 d. 00:00
Apie jas, ko gero, prikurta daugiausia nebūtų dalykų ir legendų. O jos į tai nekreipia dėmesio ir susitikusios iš visų tų nebūtų istorijų tik smagiai pasijuokia. Šį kartą operos solistė Asmik Grigorian (34 m.) ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė (48 m.) nutarė pakalbėti atvirai ir leisti skaitytojams pro praviras duris įkišti nosį į jų asmeninį pasaulį.
Šiuolaikinės operos „Honey Moon“ kūrybinė komanda kopinėjo medų Italijoje
2015 m. rugsėjo 4 d. 16:21
Rugpjūtį lietuvių dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė-Diena ir latvių operos režisierė Margo Zālīte dešimt dienų keliavo autostopu po Italiją. Kūrėjos tyrinėjo baroko kultūros palikimą ir jos apraiškas operos gimtinėje bei „čia ir dabar“ pačios kūrė barokinės estetikos vyksmą ir rinko medžiagą būsimam bendram kūrybiniam projektui – šiuolaikinei baroko inspiruotai operai „Honey Moon“ (Medaus mėnuo).
Bateliai, apie kuriuos svajoja kiekviena  (5)
2015 m. rugsėjo 2 d. 15:52
Viena pėsčiomis 900 km: moteris, kuri nebijo nieko ir imasi visko  (58)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 21:56
Monika Budinatė nieko nebijo ir imasi visko – taip bent atrodo iš šalies. Tatuiruotėmis vis besipuošiančiai Vilniaus rašytojai yra vieni niekai nubėgti dešimt kilometrų sningant, parašyti humoristinį scenarijų televizijos laidai ar vienai kažkur Ispanijoje nupėdinti devynis šimtus kilometrų. Tiesa, laisvalaikiu ją dar galima pamatyti sėdinčią baleto repeticijų užkulisiuose, o interviu metu moteris sakė kaip tik besiruošianti šuoliui su parašiutu...
Į paniką puolusi šeima bandė iš kapo išvaduoti palaidotą gyvą paauglę  (92)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:27
Tragiškas incidentas įvyko Hondūre, La Entrada mieste. 16 m. amžiaus nėščia paauglė Neysi Perez buvo paskelbta mirusia po to, kai be sąmonės susmuko savo namuose. Ištekėjusi paauglė buvo palaidota su savo vestuvine suknele.
Tradicinės lietuviškos vestuvės atėmė žadą: ne šventė, o košmaras  (268)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 14:35
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, vos atšilus orams žiedus mainyti ėmė viena pora po kitos. Ir nors vestuvės paprastai vadinamos viena gražiausių švenčių gyvenime ne visi iš jų išsineša tik teigiamus įspūdžius.
Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas!  (1)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Neatsiejamas atostogų atributas yra kelionės lagaminas, jei tik, žinoma, keliaujame kur nors toliau. Dažnam daiktų krovimasis ir talpinimas tampa iššūkiu ir galvos skausmu, ypač jei keliaujame pigiomis avialinijomis ir tik su rankiniu bagažu. Kaip viską supakuoti?
Savaitės ikona. Vestuvines sukneles kurianti I. Žitkuvienė: akinamai balta spalva lietuvėms netinka  (30)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Man atrodo, vestuvinių suknelių dizainerių darbas (jei galima taip pavadinti) yra vienas sunkiausių – juk turi ne tik išpildyti savo kūrybinius sumanymus, bet ir įtikti nuotakai, neretai – atspėti jos norus. Mados namų „Inži“ įkūrėja ir vestuvinių bei proginių drabužių kūrėja Ingrida Žitkuvienė nė nemano ginčytis: „Kartais tenka padirbti ir psichologe.“ Jos klausinėjau ne tik apie vestuvines sukneles, bet ir jos pačios stilių – juk įdomu, ką vilki tos, kurios puošia nuotakas. Ir kokia buvo pačios Ingridos vestuvinė suknelė?