vestuvinė suknelė

Tėvų dovanos vaikams: tapo portretus, perka keliones, gėrimus užkasa po žeme  (11)
2014 m. lapkričio 11 d. 17:45
Žinomi tėvai savo ką tik gimusioms atžaloms perka ne tik kalnus minkštų žaislų, bet ir paruošia ypatingų dovanų, kuriomis jie galbūt galės džiaugtis po keliolikos metų. Garsenybės savo vaikams dovanoja keliones, iš kartos į kartą perduodamus papuošalus ir užsako dailininkų nutapyti paveikslus.
8 žymių porų klaidos, iš kurių derėtų pasimokyti  (3)
2014 m. lapkričio 9 d. 00:00
Nuolat stebime Holivudo įžymybes, žavimės ir norime būti panašios į jas. Tačiau žvaigždės – taip pat žmonės, ir taip pat daro grubių klaidų, dėl kurių nukenčia meilės reikalai. Siūlome pasimokyti iš šių nesėkmių, ir, atėjus laikui, pasielgti gudriau. Štai ko nereiktų daryti, jei nenori visiškai apsikvailinti ir sugriauti savo santykius.
L. Rimgailės drabužių spinta: sesės siūti apdarai ir kasdienai skirta vestuvinė suknelė  (21)
2014 m. lapkričio 6 d. 16:45
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI – nauja rubrika „Garsenybės drabužių spinta“. Joje žinomi žmonės parodys, kokius apdarus, aksesuarus laiko savo spintoje.  Verslininkė Liucina Rimgailė neslepia – drabužiai jos gyvenime yra svarbūs. Mergina nuolatos stengiasi atnaujinti savo garderobą. Šokėjo Tado Rimgailos žmona išskirtinai DELFI skaitytojams atvėrė savo drabužių spintą.
Būsimi jaunavedžiai vestuves kviečiami susiplanuoti parodoje  (2)
2014 m. spalio 24 d. 17:17
Kiekvienas, susidūręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi. Jeigu svajojate apie tobulą šventę su profesionaliu fotografu, padedami patyrusios planuotojos ir vietoje, apie kurią svajojote, o ne kuri liko - ateinančios vasaros vestuves reikia pradėti planuoti dar rudenį.
Planuojančioms ištekėti - didžiausia vestuvių paroda jau šį savaitgalį
2014 m. spalio 24 d. 15:00
Kiekvienas, susiduręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi. Jeigu svajojate apie tobulą šventę su profesionaliu fotografu, padedami patyrusios planuotojos ir vietoje, apie kurią svajojote, o ne kuri liko - ateinančios vasaros vestuves reikia pradėti planuoti dar rudenį.
Vestuvių parodoje - nuo suknelių iki astrologinių prognozių
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Kiekvienas, susiduręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 22 d. 00:10
Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.
Su dizaineriu Oscaru de la Renta atsisveikinant: darbų retrospektyva  (18)
2014 m. spalio 21 d. 19:08
Spalio 21 d. mirė 82-ejų metų JAV dizaineris Oscaras de la Renta, kuris rūpinosi buvusių pirmųjų šalies ponių Jackie Kennedy ir Hillary Clinton įvaizdžiu.
Mados pasaulis gedi: mirė legendinis dizaineris Oscaras De La Renta  (7)
2014 m. spalio 21 d. 06:58
Būdamas 82 metų, mirė mados kūrėjas Oscaras De La Renta . Mados kūrėjo šeimos narys „ ABC News “ patvirtino, kad dizaineris mirė pirmadienio, spalio 21-osios, naktį, tačiau tikslios mirties priežasties neatskleidė, praneša wenn.com.
E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis  (1)
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Lietuvoje yra tik keletas dizainerių , kurie kuria tiek pret-a-porter drabužių kolekcijas, tiek ir vestuvinę madą.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 20 d. 11:04
Dizaino namų „Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai, todėl labai įdomu kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.
Dizainerė K.Kruopienytė: nesuprantu pamergių vienodomis suknelėmis
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Jos kuriamos vestuvinės suknelės suprantamos ir patinka ne visoms merginoms, o dažniau į ją dėl stiliaus per santuoką kreipiasi būsimi jaunikiai!
A. Vasiljevas pristatys dar nematytas senovines vestuvines sukneles  (2)
2014 m. spalio 19 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada , bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas.
A. Kuzmickaitė: vestuvinė suknelė - nebūtinai balta  (1)
2014 m. spalio 17 d. 00:10
Ne vienai merginai vestuvės asocijuojasi su drugeliais skraidančiais papilvėje. Drugelių netrūksta ir vestuvių dekoracijose.
A.Vasiljevas savo kolekcijoje svajoja turėti J.Statkevičiaus suknelę  (8)
2014 m. spalio 16 d. 12:11
Mados istorijas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada, bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas. Spalio 24-26 dienomis Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje Išteku.lt kolekcionierius pristatytis dar nematytą senovinių vestuvinių suknelių ekspoziciją.
E. Sidaras: kokios vestuvinės suknelės madingos?
2014 m. spalio 16 d. 09:25
Mados namų „Cantas” dizaineris Egidijus Sidaras vestuvių parodoje Išteku.lt Vilniaus Rotušėje spalio 24-26 dienomis pristatys kitų metų tendencijas atspindinčią vestuvinę suknelę . Kuo ji bus išskirtinė - galima bus palyginti kartu su dešimties žymiausių Lietuvos dizainerių darbais, kurie taip pat bus eksponuojami parodoje, o dabar – E.Sidaro įžvalgos ir patarimai nuotakoms .
I.Dovydėnaitė: vestuvinės suknelės spalvą reikia derinti prie dantų  (2)
2014 m. spalio 15 d. 10:26
Lengvi kaip debesėlis, puošti įvairiomis detalėmis ir įvairiausių raštų megzti drabužiai yra vizitinė dizainerės Indros Dovydėnaitės kortelė, o juos renkasi ne tik originalumo, bet ir praktiškumo ieškančios nuotakos . Naujausią Indros kūrinį vestuvėms bus galima pamatyti vestuvių parodoje Vilniaus Rotušėje spalio 24-26 dienomis.
Vestuvių parodoje jaunavedžius konsultuos ir Palmira Kelertienė
2014 m. spalio 14 d. 00:08
Aktualu planuojantiems tuoktuves.
Efektinga K.Brazauskienės marčios vestuvinė suknelė apnuogino tobulas it nutekintas kojas  (52)
2014 m. spalio 4 d. 19:11
Nors šeštadienį tuokėsi ne viena įžymi pora, didžiausi žiniasklaidos dėmesio laurai atiteko Kristinos Brazauskienės sūnaus Ernesto Butrimo ir bankininkės Jurgitos Alsytės vestuvėms.
Trakų Vokės dvare su savo išrinktuoju susituokė dizainerė V. Jakučinskaitė  (103)
2014 m. spalio 4 d. 14:01
Šeštadienį Trakų Vokės dvare amžiną meilę vienas kitam prisiekė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė ir jos sužadėtinis Vitalijus Jančenkovas. „Mums reikėjo laiko nuspręsti, ar mes norime būti kartu iki gyvenimo galo“, - paklausta, kodėl vestuvių reikėjo laukti net 13 metų, po ceremonijos sakė nuotaka.
Po trylikos metų draugystės ištekanti V. Jakučinskaitė vestuves atšoks dvare  (30)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:05
Po trylikos metų draugystės amžiną meilę vienas kitam prisieks dizainerė Viktorija Jakučinskaitė ir jos sužadėtinis Vitalijus Jančenkovas. „Visą laiką gyvenome kaip šeima. Dukros labai nori vestuvių. Draugai, giminės paskatino mus surengti šventę“, - DELFI sakė spalio mėnesį ištekanti žinoma drabužių kūrėja.
A.Vasiljevas: „Nuotaka neturi atrodyti, kaip prostitutė”  (1)
2014 m. rugsėjo 11 d. 12:27
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas renka ir saugo milžinišką drabužių, aksesuarų ir kitų daiktų, susijusių su mada, kolekciją. Viena jos dalis - vestuvinių suknelių rinkinys, tarp kurių yra net modeliai iš XIX amžiaus. Juos bus galima pamatyti spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje “Išteku.lt”, kurioje savo įspūdingiausius kūrinius vestuvių tema taip pat pristatys žinomiausi Lietuvos dizaineriai, o iškelti tobulas vestuves padės geriausi vestuvinių paslaugų tiekėjai. Šiame interviu A.Vasiljevas atvirai pasakoja, kaip jo nuomone turėtų atrodyti nuotaka , kuri norėtų, jog po 50-ties metų jos vestuvinės nuotraukos keltų ne juoką, o susižavėjimą.
A.Vasiljevas : nuotaka neturi atrodyti, kaip prostitutė (VIDEO)  (3)
2014 m. rugsėjo 10 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas renka ir saugo milžinišką drabužių, aksesuarų ir kitų daiktų, susijusių su mada , kolekciją. Viena jos dalis - vestuvinių suknelių rinkinys, tarp kurių yra net modeliai iš XIX amžiaus. Juos bus galima pamatyti spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje “Išteku.lt”, kurioje savo įspūdingiausius kūrinius vestuvių tema taip pat pristatys žinomiausi Lietuvos dizaineriai, o iškelti tobulas vestuves padės geriausi vestuvinių paslaugų tiekėjai.
R. Piekautaitė apie vestuves: tai ir yra meilė, kad po tiek metų tuokiamės, o ne skiriamės  (35)
2014 m. rugsėjo 4 d. 13:00
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas . Prieš ketverius metus susižadėjusi pora šiuo žingsniu įprasmins savo pasirinkimą bažnytine priesaika.
Po 22 metų draugystės ištekanti R. Piekautaitė atskleidė, kokia bus jos vestuvinė suknelė  (8)
2014 m. rugsėjo 4 d. 12:09
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas. Prieš ketverius metus susižadėjusi pora šiuo žingsniu įprasmins savo pasirinkimą bažnytine priesaika.
Šį savaitgalį ištekanti R. Piekautaitė: mano suknelė bus kitokia nei daugumos nuotakų  (5)
2014 m. rugsėjo 4 d. 00:00
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas .
Princesė Diana sūnums Williamui ir Harry paliko įspūdingą dovaną  (15)
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:37
Velionės princesės Dianos testamente numatyta, kad per sūnaus princo Harry trisdešimtąjį gimtadienį, kurį jis švęs rugsėjo 15 dieną, jos sūnums atiteks jos vestuvinė suknelė ir kiti asmeniniai daiktai, praneša nydailynews.com.
Vaikų piešiniai ant vestuvinės suknelės – pagirti ar pasmerkti (FOTO)  (9)
2014 m. rugsėjo 3 d. 00:10
Kur pasisuksi, visur skalambijama apie taip ilgai lauktas ir ką tik įvykusias gražuolės aktorės Angelinos Jolie ir svajonių jaunikio Brado Pitto tuoktuves. Pora pagaliau paviešino paslaptyje laikytas vestuvių nuotraukas, o pasaulis, išvydęs A. Jolie vestuvinę suknelę, neteko žado. Šiandien internetinėje erdvėje diskutuojama: ar toji suknelė yra unikali ir verta pagyrimų, ar netikėta stiliaus klaida.
A. Jolie vestuvinė suknelė – puošta vaikų piešiniais  (20)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:52
Aktorė Angelina Jolie per vestuves su Bradu Pittu , kurios vyko rugpjūčio 23 dieną Prancūzijoje , atrodė pritrenkiančiai. Skelbiama, kad ypatingai dienai aktorė pasirinko dramblio kaulio spalvos satino suknelę be rankovių, puoštą vaikų piešiniais, skelbia usmagazine.com