vestuvinė suknelė

Velykų drama: blondinei vestuves sugriovė kiaušiniai (INTERVIU)  (3)
2015 m. kovo 30 d. 14:43
Romantiškos sužadėtuvės Sardinijoje, dizainerio kurti bateliai, prabangi Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinė suknelė. Svajonės ištekėti gražuolei Žydrei sudužo tik dėl Velykų kiaušinių dramos.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (77)
2015 m. kovo 30 d. 00:00
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
Kompleksuota moteris virto save mylinčia gražuole  (12)
2015 m. kovo 27 d. 14:07
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
Neįtikėtini Eglės pokyčiai: negaliu rasti nė vieno savo išvaizdos trūkumo  (7)
2015 m. kovo 27 d. 14:01
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
5 vestuvinio makiažo klaidos
2015 m. kovo 26 d. 11:23
Yra begalė dalykų, kurių jokiais būdais negalima pamiršti besiruošiant vestuvėms, jei norite, kad jos būtų idealios... vienas iš jų – makiažas.
Dydžių problema : kaip „S“ moteris tampa „L“  (5)
2015 m. kovo 17 d. 00:00
Dydžių problema parduotuvėse moterims įvaro alergiją vietoms, kuriose reikia matuotis drabužius. Žiūri į etiketę, o pardavėja purto galvą: „Pas mus pamažinti“. Apsidžiaugi įlindusi į 36, o paaiškėja, kad šis – „padidintas“! Štai dėl ko drabužius mieliau perku internetu, dėvėtų drabužių parduotuvėse ir turiu asmeninę siuvėją.
V. Skaisgirė atskleidė, kam perleidžia savo puošniausią garderobą  (71)
2015 m. kovo 11 d. 20:01
Visada elegantiška ir pasipuošusi, – prodiuserio Rolando Skaisgrio žmona renginiuose niekada nelieka nepastebėta. Kovo 11 -ąją Nacionalinėje filharmonijoje vyko iškilmingas TV3 renginys „ Lietuvos garbė “. Šiems apdovanojimams V. Skaisgirė pasipuošė Viktorijos Jakučinskaitės suknele.
Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (144)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
Savaitės ikona. V. Skaisgirė atskleidžia geriausią priemonę nuo senėjimo  (240)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Nė karto nesu mačiusi Vaidos Skaisgirės blogai atrodančios: visada pasitempusi, pasipuošusi, pasidažiusi. Nustebsite perskaitę, kokia yra pagrindinė Vaidos grožio priemonė. Be to, ji tikina, jog... nemėgsta ir nemoka dažytis!
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
Darbai, kuriuos būtinai turi padaryti prieš vestuves  (3)
2015 m. vasario 17 d. 15:22
Nuotakosbiblija.lt kartu su Cosmopolitan.lt atliko eksperimentą: net trims būsimoms nuotakoms iš Facebook atsitiktiniu būdu padovanojome po Vestuvių planuoklį . Knygoje nuotakos rado skiltį, kurioje sužymėti visi svarbiausi darbai, kuriuos reikia atlikti iki vestuvių. Paprašėme merginų sužymėti, kuriuos darbus jos jau įgyvendino. Rezultatai labai įdomūs:
„Grammy“ viešnių stilius: komplimentai Rihannai ir neįvertinta K. Kardashian  (16)
2015 m. vasario 9 d. 08:33
Muzikos pasaulyje didelė šventė – išdalinti „ Grammy “ apdovanojimai. Kaip ir kiekvienais metais šventėje netrūko nei muzikos, nei stiliaus. Pats metas įvardyti, kas ant raudonojo kilimo džiugino labiausiai, o kas paliko ne tokį gerą įspūdį. Pradėkime nuo geriausių, rašo yahoo.com.
Vestuvinis įvaizdis prasideda nuo suknelės. 12 dizainerių idėjų  (6)
2015 m. vasario 3 d. 00:00
Nuotakos įvaizdis prasideda nuo suknelės. Kurią iš 12 išskirtinių suknelių rinktumėtės jūs?
A. Jagelavičiūtė vestuvine suknele pasipuošė dar kartą  (37)
2015 m. vasario 2 d. 12:17
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ne kartą yra pasakojusi ir realiais pavyzdžiais įrodžiusi, kad stilingas – ne tas, kuris šluoja parduotuvių lentynas vos jose pasirodžius naujausioms kolekcijoms. Moteris nesibodi iš spintos išsitraukti ir prieš 5 metus įsigytus ar prikelti jau ne kartą dėvėtus drabužius antram gyvenimui. Savaitgalį vykusiam „ Šok su manimi “ finalui moteris pasipuošė savo vestuvine suknele.
„Ralph & Russo“ kolekcijos pristatyme apsilankė burleskos šokėja Dita von Teese
2015 m. sausio 30 d. 17:36
Aukštosios mados naujoku dar laikomas Didžiosios Britanijos prekės ženklas „Ralph & Russo“ ketvirtadienį uždarė Paryžiaus mados savaitę su blyškių pastelinių spalvų ir floristinių raštų kolekcija , įkūnijusia pačią vasaros esmę.
R. Židonytė užtikta besimatuojanti vestuvinę suknelę  (63)
2015 m. sausio 28 d. 09:01
Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės. „Inži“ mados namuose apsilankiusi moteris dairėsi vestuvinės suknelės.
R. Židonytė rengiasi svarbiems gyvenimo pokyčiams  (1)
2015 m. sausio 28 d. 00:00
Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės .
Jūros gėrybė žvejams iškrėtė netikėtą pokštą  (16)
2015 m. sausio 23 d. 12:56
Nufilmuota kaip aštuonkojis neįtikėtinai pabėga iš žvejų laivo per menką skylutę, skelbia portalas nydailynews.com.
8 populiarūs mados mitai, kuriuos seniai laikas pamiršti
2015 m. sausio 23 d. 00:00
Kažkada merginos šventai laikėsi taisyklės, kad rankinė ir avalynė turi būti vienos ir tois pačios spalvos. Laimei, šie laikai seniai baigėsi, ir retai bepasitaiko moterų, sekančių šia taisykle.
„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės sužadėtuvės truko vos kelias valandas  (5)
2015 m. sausio 7 d. 08:19
Ludacrisas susižadėjęs buvo tikrai neilgai – jis vedė savo sužadėtinę Eudoxie Agnan praėjus vos keletui valandų po to, kai pasiūlė jai tapti jo žmona.
Koks vyras tau labiausiai tiktų  (2)
2014 m. gruodžio 21 d. 15:16
Sakoma, kad Svarstyklėms labiausiai tinka Vandeniai, o Žuvys geriausiai jaučiasi su Jaučiais, bet ar tikrai viskas taip paprasta? Juk to paties Zodiako ženklo moterys gali būti labai skirtingos. Siūlome tau pasidaryti testą, kuris padės nustatyti tavo temperamentą ir pagal tai nuspręsti, kokio Zodiako ženklo vyras tau labiausiai tiktų.
Ištekėjo tik dėl patogumo  (132)
2014 m. gruodžio 20 d. 10:51
Aš, kaip ir daugelis mažų mergaičių, svajojau apie princą, gražią vestuvinę suknelę bei ilgą ir laimingą gyvenimą. Deja, sutikti „princai“ tebuvo varlės, kurios, kad ir kiek bebučiavau, vis tiek liko varlėmis. Noras ištekėti vis mažėjo ir mažėjo, galiausiai supratau, kad laimė tikrai slypi ne santuokoje.
Kaip meilę supranta vyrai ir kaip moterys  (54)
2014 m. gruodžio 19 d. 17:30
Visi esame mylėję. Bet ar lengva suprasti meilę? Gal vyrai ir moterys myli skirtingai? Galima jų paklausti, ką jie vadina meile, kada suvokia, kad pamilo, kaip išreiškia meilę, ir kitų įdomių dalykų.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (42)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Išrinktiesiems skirtame šou - aukštoji princesių mada
2014 m. gruodžio 12 d. 15:36
Artėjant savaitgaliui mados namai „ Valentino “ Niujorke surengė išskirtiniams asmenims skirtą „haute-couture“ kolekcijos pristatymą. Beveik pusšimtis baltų modelių užbūrė princesiška prabanga.
Dainininkė Mia nukėlė savo vestuves  (132)
2014 m. gruodžio 11 d. 11:37
Per žiemos šventes planavusi vestuves atšokti dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia nukėlė vedybų datą. Su verslininku Nerijumi susižadėjusi moteris DELFI sakė, kad nespėja pasiruošti vienai svarbiausių gyvenimo švenčių.
Tėvų dovanos vaikams: tapo portretus, perka keliones, gėrimus užkasa po žeme  (12)
2014 m. lapkričio 11 d. 17:45
Žinomi tėvai savo ką tik gimusioms atžaloms perka ne tik kalnus minkštų žaislų, bet ir paruošia ypatingų dovanų, kuriomis jie galbūt galės džiaugtis po keliolikos metų. Garsenybės savo vaikams dovanoja keliones, iš kartos į kartą perduodamus papuošalus ir užsako dailininkų nutapyti paveikslus.
8 žymių porų klaidos, iš kurių derėtų pasimokyti  (4)
2014 m. lapkričio 9 d. 00:00
Nuolat stebime Holivudo įžymybes, žavimės ir norime būti panašios į jas. Tačiau žvaigždės – taip pat žmonės, ir taip pat daro grubių klaidų, dėl kurių nukenčia meilės reikalai. Siūlome pasimokyti iš šių nesėkmių, ir, atėjus laikui, pasielgti gudriau. Štai ko nereiktų daryti, jei nenori visiškai apsikvailinti ir sugriauti savo santykius.
L. Rimgailės drabužių spinta: sesės siūti apdarai ir kasdienai skirta vestuvinė suknelė  (21)
2014 m. lapkričio 6 d. 16:45
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI – nauja rubrika „Garsenybės drabužių spinta“. Joje žinomi žmonės parodys, kokius apdarus, aksesuarus laiko savo spintoje.  Verslininkė Liucina Rimgailė neslepia – drabužiai jos gyvenime yra svarbūs. Mergina nuolatos stengiasi atnaujinti savo garderobą. Šokėjo Tado Rimgailos žmona išskirtinai DELFI skaitytojams atvėrė savo drabužių spintą.