vestuvinė suknelė

Viena pėsčiomis 900 km: moteris, kuri nebijo nieko ir imasi visko  (26)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 21:56
Monika Budinatė nieko nebijo ir imasi visko – taip bent atrodo iš šalies. Tatuiruotėmis vis besipuošiančiai Vilniaus rašytojai yra vieni niekai nubėgti dešimt kilometrų sningant, parašyti humoristinį scenarijų televizijos laidai ar vienai kažkur Ispanijoje nupėdinti devynis šimtus kilometrų. Tiesa, laisvalaikiu ją dar galima pamatyti sėdinčią baleto repeticijų užkulisiuose, o interviu metu moteris sakė kaip tik besiruošianti šuoliui su parašiutu...
Į paniką puolusi šeima bandė iš kapo išvaduoti palaidotą gyvą paauglę  (92)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:27
Tragiškas incidentas įvyko Hondūre, La Entrada mieste. 16 m. amžiaus nėščia paauglė Neysi Perez buvo paskelbta mirusia po to, kai be sąmonės susmuko savo namuose. Ištekėjusi paauglė buvo palaidota su savo vestuvine suknele.
Tradicinės lietuviškos vestuvės atėmė žadą: ne šventė, o košmaras  (266)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 14:35
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, vos atšilus orams žiedus mainyti ėmė viena pora po kitos. Ir nors vestuvės paprastai vadinamos viena gražiausių švenčių gyvenime ne visi iš jų išsineša tik teigiamus įspūdžius.
Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas!  (1)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Neatsiejamas atostogų atributas yra kelionės lagaminas, jei tik, žinoma, keliaujame kur nors toliau. Dažnam daiktų krovimasis ir talpinimas tampa iššūkiu ir galvos skausmu, ypač jei keliaujame pigiomis avialinijomis ir tik su rankiniu bagažu. Kaip viską supakuoti?
Savaitės ikona. Vestuvines sukneles kurianti I. Žitkuvienė: akinamai balta spalva lietuvėms netinka  (29)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Man atrodo, vestuvinių suknelių dizainerių darbas (jei galima taip pavadinti) yra vienas sunkiausių – juk turi ne tik išpildyti savo kūrybinius sumanymus, bet ir įtikti nuotakai, neretai – atspėti jos norus. Mados namų „Inži“ įkūrėja ir vestuvinių bei proginių drabužių kūrėja Ingrida Žitkuvienė nė nemano ginčytis: „Kartais tenka padirbti ir psichologe.“ Jos klausinėjau ne tik apie vestuvines sukneles, bet ir jos pačios stilių – juk įdomu, ką vilki tos, kurios puošia nuotakas. Ir kokia buvo pačios Ingridos vestuvinė suknelė?
Vilniuje amžiną meilę prisiekė S. Chlevickaitė ir J. Survila  (236)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 16:44
Saulėtą Žolinių popietę sostinėje amžiną meilę vienas kitam prisiekė renginių organizatorė, dainininkė Saulenė Chlevickaitė ir politologas, buvęs Andriaus Kubiliaus patarėjas Jonas Survila. Pora iki vestuvių draugavo daugiau nei pusantrų metų. Ceremonijai jaunieji pasirinko Dievo Gailestingumo šventovę (anksčiau vadintą Švč. Trejybės bažnyčia) Vilniaus senamiestyje.
Įspūdingiausios visų laikų karališkos vestuvinės suknelės FOTO  (1)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 14:21
Šį kartą aptarsime gražiausias visų laikų karališkąsias sukneles. Juk jos sulaukia bene daugiausiai dėmesio: milijonai žmonių visame pasaulyje jas aptarinėja, dizaineriai grumiasi dėl galimybės rengti princeses ir karalienes, jos amžiams lieka gerbėjų širdyse bei atmintyje.
J. Statkevičiaus, R. Piekautaitės ir kitų dizainerių patarimai nuotakoms  (4)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 00:00
Per savo vestuves prieš aštuonerius metus vilkėdama trumpą suknelę jaučiausi labai moderni. Šiandien nustebinčiau vilkėdama nebent dizainerio Juozo Statkevičiaus maudymosi kostiumėlį. „O kodėl gi ne?“ – tokia idėja nė kiek nestebina paties kūrėjo. Vestuvinių suknelių kūrimo paslaptimis dalijasi dizaineriai Juozas Statkevičius, Ramunė Piekautaitė, Viktorija Jakučinskaitė, Kristina Kalinauskaitė, Egidijus Rainys ir Marija Valeškaitė.
Draugaujame 7 metus, tačiau jis nesiperša: gal nemyli?  (649)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 21:34
Pora draugauja jau 7 metus, kartu gyvena, tačiau jis niekaip nepasiperša. Psichoterapeutas Olegas Lapinas pataria, ar verta laukti.
D. Bilevičiūtė savaitgalį vestuvėse šėlo pasipuošusi nuotakos suknele  (58)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 11:27
Savaitgalį vykusiose Raisos Šarkienės sūnaus Dominyko vestuvėse dalyvavo daugiau nei šimtas svečių iš įvairiausių Europos kampelių. Svečiai į šventę rinkosi iš Ukrainos , Jungtinės Karalystės , Ukrainos. Puotoje dalyvavo ir svečius savo dainomis linksmino ir dainininkė Daina Bilevičiūtė . Antrą dieną moteris pasipuošė vestuviniu nuotakos apdaru, su kuriuo šėliojo ežero pakrantėje.
Savaitės ikona. A. Gilytė: niekad nebuvau ir turbūt nebūsiu labai moteriška moteris  (17)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 00:00
Kada nors juk turėjo ateiti jos eilė... Įvedusi geležinę tvarką savo ir tūkstančių kitų moterų spintose, stilistė Agnė Gilytė ne tik turi ką apsirengti, bet neišvengiamai yra ir viena tų stiliaus diktatorių, į kurias norisi lygiuotis. Kai jai pasakiau, kad mieste jau matau jos išaugintą spintologių kartą, Agnė smagiai juokėsi. Apie spintos reikalus ji tikrai turi ką papasakoti.
V. Peskovas ir T. Navka susituokė prabangiausiame Sočio viešbutyje  (118)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 23:28
Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas ir šokio ant ledo olimpinė čempionė Tatjana Navka oficialiai tapo sutuoktiniais. Į vestuves, kurios vyko brangiausiame Sočio viešbutyje, buvo pakviesti dešimtys svečių, praneša naujienų agentūra „Tass“.
Kaip ištekėti už italo (ir jo šeimos)  (54)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Asmeninė patirtis. Iš pradžių buvo tik romantiškoji šio pavadinimo dalis – apie italą. Per kelis mėnesius iki vestuvių supratau, kad santuokos nebus be jo šeimos. Rūpestingi tėvai ranką pridėjo prie visko – pradedant kostiumu, baigiant svečių susodinimu per šventinius pietus .
Per savo vestuves ašaras braukė ir L. Mondeikaitė, ir jos išrinktasis E. Norkevičius  (482)
2015 m. liepos 25 d. 14:57
Paskutinis liepos šeštadienis – labai ypatinga diena „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime. Šeštadienio popietę seniausioje Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje ji ištarė „taip“ savo trejais metais vyresniam mylimajam verslininkui Evaldui Norkevičiui.
Būsima D. Songailos žmona dalijasi pasiruošimo šventei akimirkomis  (13)
2015 m. liepos 25 d. 14:28
Likus kelioms valandoms iki prašmatnios vestuvių puotos būsima krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė Sabeckaitė pasiruošimo akimirkomis dalijasi socialiniame tinkle. Merginą feisbuke paskelbė dvi fotografijas. Vienoje ji pozuoja su chalatu, ant kurio išsiuvinėtas užrašas „nuotaka“, kitoje – mergina jau pasipuošusi vestuvine suknele ir nuometu.
Jazmin Grimaldi atskleidė tamsiausias garsios šeimos paslaptis FOTO  (16)
2015 m. liepos 24 d. 09:00
Apie Monako princo Alberto dukterį Jazmin Grace Grimaldi mažai kas žinojo, dabar 24 m. moteris pirmą kartą viešai prabilo apie santykius su tėvu ir su senele Grace Kelly.
Skausmo vinys į nuotakos širdį – per bernvakarį žuvo jaunasis  (362)
2015 m. liepos 24 d. 05:30
Per pusmetį – jau trečios laidotuvės: iš pradžių laidojo tėvą, motiną, o galop – ir savo sūnų. Su tokiais skaudžiais likimo smūgiais susidūrė Kretingos rajone, Kūlupėnų miestelyje gyvenanti Danutė Daukantienė . „Kas laukia ateityje, bijau ir pagalvoti“, – vos tramdydama ašaras prisipažino moteris.
Kas rengė garsiausias pasaulio nuotakas ir kiek joms tai kainavo  (5)
2015 m. liepos 14 d. 16:24
Nors dizaineriai ragina prieš vestuves nepamesti galvos ir rinktis tokią suknelę, kuri netaptų naštą jūsų šeimos biudžetui, šioms garsioms pasaulio moterims tokie patarimai nė motais. Šimtai tūkstančių eurų už suknelę joms – vieni juokai. Šiame tekste sužinosite, kiek už savo vestuvinius apdarus paklojo princesė Diana, Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton, pop karalienė Madonna ir kitos pasaulio garsenybės
E. Špokaitė: dabar mano namai yra San Diege  (17)
2015 m. liepos 5 d. 00:00
Primabalerina Eglė Špokaitė (44 m.) be veiklos turbūt neištvertų nė dienos. Šokėja priima naujus išbandymus ir neria į juos visa galva.
Pagrindinė klaida, kurią daro dauguma nuotakų: kaip jos išvengti?  (43)
2015 m. liepos 3 d. 13:04
Vasara Lietuvoje – ne tik atostogų, bet ir vestuvių metas. Viena po kitos prie altoriaus ir santuokų rūmų laiptais žengia nuotakos. Kiekvieną jų svarbiausią savo gyvenimo dieną nori atrodyti tobulai. Kaip neprašauti pro šalį ir kokių klaidų nedaryti renkantis vestuvinę suknelę – šiame naujienų portalo DELFI interviu su dizaineriu Egidijumi Rainiu.
Iki ašarų jautru: 10 liūdniausių princesės Dianos gyvenimo akimirkų FOTO  (47)
2015 m. liepos 1 d. 15:33
Prabėgo beveik 18 metų nuo akimirkos, kai princesė Diana žuvo tragiškoje avarijoje. Liaudies princesė, jei būtų išvengusi likimo žiaurumo, šiandien švęstų 54 metų jubiliejų. Štai 10 akimirkų iš jos gyvenimo, paženklintų ašaromis ir skausmingomis akimirkomis.
Vestuvinės suknelės, kurias vilkėdama patirtumėte didžiausią gėdą gyvenime  (11)
2015 m. liepos 1 d. 02:25
Vestuvės, ko gero, yra pati laimingiausia šventė kiekvienos moters gyvenime. Tai laikas, kai ji gali įgyvendinti kiekvieną savo norą, koks jis bebūtų. Juk visos moterys nori idealių svajonių vestuvių. Tik kiekviena jas įsivaizduoja savaip.
Stiliaus dvikova
2015 m. birželio 26 d. 00:00
PAMATYK: 7 kartai, kai Kate Middleton pranoko princesę Dianą FOTO  (79)
2015 m. birželio 16 d. 00:00
Katei Middleton tapus princo Williamo mylimąja, ją visi lygino su jo motina princese Diana, 1997 metais žuvusią per autokatastrofą Paryžiuje. Bene daugiausiai pagyrų ji susilaukia dėl tobulos išvaizdos ir nepriekaištingo stiliaus jausmo.
Paaiškėjo pikantiškų detalių apie vestuvinę Mios suknelę  (50)
2015 m. birželio 6 d. 13:02
Atlikėja Mia Vilniaus miesto santuokos rūmuose įregistravo santuoką su mylimuoju Nerijumi Antanavičiumi. Nuotaka buvo pasipuošusi elegantiška balta suknele, sukurta lietuvių dizainerės.
Keisčiausios vestuvių tradicijos įvairiose šalyse  (1)
2015 m. birželio 2 d. 10:06
Pasaulis margas, o tradicijos - dar margesnės. Tie patys dalykai kitoje Žemės pusėje gali reikšti visai ką kita, todėl nežinant gali tiesiog šokiruoti. Pateikiame keletą įdomybių apie vestuvių tradicijas skirtingose pasaulio šalyse.
Jos transformavo savo vestuvines sukneles
2015 m. gegužės 26 d. 16:06
Vestuvių dieną norisi atrodyti kerinčiai. Vilkėti tą vienintelę suknelę, kuri tiktų it nulieta, su kuria jaustumeisi gražiausia pasaulyje. Tačiau neretai nuotakos, prieš įsigydamos vestuvinę suknelę, pasvarsto – o kas vėliau, kur dar galėsiu ją vilkėti? Yra ir tokių, kurios ryžtasi vestuvinius apdarus transformuoti.
J. Statkevičius – apie D.Grybauskaitės stilių ir kitus dalykus (be cenzūros ir iškarpymų)  (222)
2015 m. gegužės 21 d. 00:00
Kaip niekada atviras šiandien dizaineris Juozas Statkevičius buvo su mumis MOTERIS.LT konferencijų salėje. Dizainerio atsakymai į skaitytojų užduotus klausimus - be cenzūros ir iškarpymų.
Kalytė per savo vestuves pasipuošė 2 tūkst. dolerių kainavusia suknele  (12)
2015 m. gegužės 18 d. 12:12
Sekmadienį Australijoje įvyko dviejų mopsų vestuvės , per kurias nuotaka buvo aprengta suknele, atsiėjusia 1,2 tūkstančio Australijos dolerių (apie 2 tūkstančius JAV dolerių).