vestuvinė suknelė

E. Špokaitė: dabar mano namai yra San Diege  (13)
2015 m. liepos 5 d. 00:00
Primabalerina Eglė Špokaitė (44 m.) be veiklos turbūt neištvertų nė dienos. Šokėja priima naujus išbandymus ir neria į juos visa galva.
Pagrindinė klaida, kurią daro dauguma nuotakų: kaip jos išvengti?  (42)
2015 m. liepos 3 d. 13:04
Vasara Lietuvoje – ne tik atostogų, bet ir vestuvių metas. Viena po kitos prie altoriaus ir santuokų rūmų laiptais žengia nuotakos. Kiekvieną jų svarbiausią savo gyvenimo dieną nori atrodyti tobulai. Kaip neprašauti pro šalį ir kokių klaidų nedaryti renkantis vestuvinę suknelę – šiame naujienų portalo DELFI interviu su dizaineriu Egidijumi Rainiu.
Iki ašarų jautru: 10 liūdniausių princesės Dianos gyvenimo akimirkų FOTO  (45)
2015 m. liepos 1 d. 15:33
Prabėgo beveik 18 metų nuo akimirkos, kai princesė Diana žuvo tragiškoje avarijoje. Liaudies princesė, jei būtų išvengusi likimo žiaurumo, šiandien švęstų 54 metų jubiliejų. Štai 10 akimirkų iš jos gyvenimo, paženklintų ašaromis ir skausmingomis akimirkomis.
Vestuvinės suknelės, kurias vilkėdama patirtumėte didžiausią gėdą gyvenime  (10)
2015 m. liepos 1 d. 02:25
Vestuvės, ko gero, yra pati laimingiausia šventė kiekvienos moters gyvenime. Tai laikas, kai ji gali įgyvendinti kiekvieną savo norą, koks jis bebūtų. Juk visos moterys nori idealių svajonių vestuvių. Tik kiekviena jas įsivaizduoja savaip.
Stiliaus dvikova
2015 m. birželio 26 d. 00:00
PAMATYK: 7 kartai, kai Kate Middleton pranoko princesę Dianą FOTO  (66)
2015 m. birželio 16 d. 00:00
Katei Middleton tapus princo Williamo mylimąja, ją visi lygino su jo motina princese Diana, 1997 metais žuvusią per autokatastrofą Paryžiuje. Bene daugiausiai pagyrų ji susilaukia dėl tobulos išvaizdos ir nepriekaištingo stiliaus jausmo.
Paaiškėjo pikantiškų detalių apie vestuvinę Mios suknelę  (50)
2015 m. birželio 6 d. 13:02
Atlikėja Mia Vilniaus miesto santuokos rūmuose įregistravo santuoką su mylimuoju Nerijumi Antanavičiumi. Nuotaka buvo pasipuošusi elegantiška balta suknele, sukurta lietuvių dizainerės.
Keisčiausios vestuvių tradicijos įvairiose šalyse  (1)
2015 m. birželio 2 d. 10:06
Pasaulis margas, o tradicijos - dar margesnės. Tie patys dalykai kitoje Žemės pusėje gali reikšti visai ką kita, todėl nežinant gali tiesiog šokiruoti. Pateikiame keletą įdomybių apie vestuvių tradicijas skirtingose pasaulio šalyse.
Jos transformavo savo vestuvines sukneles
2015 m. gegužės 26 d. 16:06
Vestuvių dieną norisi atrodyti kerinčiai. Vilkėti tą vienintelę suknelę, kuri tiktų it nulieta, su kuria jaustumeisi gražiausia pasaulyje. Tačiau neretai nuotakos, prieš įsigydamos vestuvinę suknelę, pasvarsto – o kas vėliau, kur dar galėsiu ją vilkėti? Yra ir tokių, kurios ryžtasi vestuvinius apdarus transformuoti.
J. Statkevičius – apie D.Grybauskaitės stilių ir kitus dalykus (be cenzūros ir iškarpymų)  (221)
2015 m. gegužės 21 d. 00:00
Kaip niekada atviras šiandien dizaineris Juozas Statkevičius buvo su mumis MOTERIS.LT konferencijų salėje. Dizainerio atsakymai į skaitytojų užduotus klausimus - be cenzūros ir iškarpymų.
Kalytė per savo vestuves pasipuošė 2 tūkst. dolerių kainavusia suknele  (12)
2015 m. gegužės 18 d. 12:12
Sekmadienį Australijoje įvyko dviejų mopsų vestuvės , per kurias nuotaka buvo aprengta suknele, atsiėjusia 1,2 tūkstančio Australijos dolerių (apie 2 tūkstančius JAV dolerių).
Kaip iš vieno klausimo sukurti verslą: jaunos moters sėkmės istorija  (6)
2015 m. gegužės 16 d. 22:00
Vilnietė Armina Staniulienė (34), vestuvių planavimo įrankio ir dėvėtų vestuvinių suknelių salono „MyDay.lt“ įkūrėja, juokiasi, kad, kai jos dukra užsuka pas mamą į darbą, pasijunta čia lyg pasakoje. Nieko keista, juk vestuvių verslas visada susijęs su grožiu ir teigiamomis emocijomis.
R. Piekautaitės vestuvinė suknia svėrė 6 kilogramus  (42)
2015 m. gegužės 11 d. 13:41
Ramunė Piekautaitė juokiasi, kad savo vestuvinę suknelę modeliavosi net dvidešimtį metų. „Su Kęstu susipažinome kovą. Galvojau, kad rugpjūtį jau tikrai ištekėsiu. Ištekėjau rugsėjį, po 23 metų“, – pasakoja garsi drabužių dizainerė.
Naujausios V. Jakučinskaitės kolekcijos pristatyme - pietietiška egzotika  (22)
2015 m. gegužės 4 d. 20:17
Pirmadienio vakarą Vilniaus miesto Rotušėje vyko dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijos „Vestuvės“ pristatymas.
Pagaliau paviešintas princesės Dianos testamentas  (17)
2015 m. balandžio 24 d. 10:19
Princesei Dianai buvo tik 36 metai, kai ji žuvo automobilio avarijoje, praėjus metams po skyrybų su princu Charlesu.
Aukso žiedus sumainė besilaukianti G. Rusytė ir jos mylimasis J. Yves Haouzi  (131)
2015 m. balandžio 18 d. 16:34
Buvusios TV laidų vedėjos Giedrės Rusytės gyvenime šiuo metu vyksta daug permainų. Moteris su prancūzų verslininku Jeanu Yves’u Haouzi ne tik laukia šeimos pagausėjimo, tačiau pora įprasmino savo santykius vestuvėmis.
Išleidusios tūkstančius, jos gailisi savo vestuvinių suknelių (FOTO)  (10)
2015 m. balandžio 16 d. 16:13
Garsenybės vestuvių dieną gali džiaugtis svajonių suknelėmis, kažin ar kuri nenoriai tokiam apdarui atseikėja dosnią sumą. Deja, net plačiai atverta piniginė negelbsti nuo stiliaus klaidų. Kurie garsenybių vestuviniai apdarai šiandien atrodo juokingai?
Beyonce ir Jay Z paviešino ilgai slėptų vestuvių vaizdo įrašą  (2)
2015 m. balandžio 10 d. 10:43
Jay Z ir Beyonce jau daugelį metų pavyksta saugoti jųdviejų privatų gyvenimą.Taigi gerbėjams pasitaikė reta galimybė žvilgtelėti į jų gyvenimą iš arčiau – minint septintąsias garsiosios poros vestuvių metines, Jay Z internete pasidalino vestuvių ceremonijos ištraukos įrašu, rašo „The Daily Mail“.
Ingos Valinskienės rankose simbolinė žinia - reikia išsaugoti šeimą  (20)
2015 m. balandžio 8 d. 16:42
Jau balandžio 22 dieną, trečiadienį, LNK eteryje - realybės dramos „Paskutinis šansas“ premjera. Naujame projekte poras, atsidūrusias ties skyrybų slenksčiu, konsultuos ir į šeiminį gyvenimą kvies sugrįžti dvidešimt aštuonerius metus santuokoje gyvenanti Inga Valinskienė ir psichologas, aštuonių knygų autorius, socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius.
Visų laikų baisiausios garsenybių vestuvinės suknelės FOTO  (11)
2015 m. balandžio 7 d. 16:59
Apie vestuvių dieną svajoja kiekviena mergina. Ilgai mintyse kuria scenarijų, dėlioja kiekvieną smulkmeną, iki menkiausių detalių sustyguoja visą jų eigą. Dar būdamos mergaitės svajojame apie vestuvinę suknelę. Juk tądien kiekviena nori būti lyg princesė iš pasakų...
Apie kokias vestuves svajoja lietuvaitės?(NUGALĖTOJOS)  (1)
2015 m. balandžio 5 d. 00:01
Konkursas baigėsi. Nugalėtojos: Gintarė Ribokaitė, Guoda Kazakauskaitė ir Monika Arbatauskaitė. Nugalėtojoms apie laimėjimą pranešėme jų nurodytais el.pašto adresais. Apie ką nuo darželio laikų svajoja mergaitės? Ogi apie vestuves , o ypač - vestuvinę suknelę. Princesišką, seksualią, trumpą ar su kelių metrų šleifu? Kokių vestuvių nori Lietuvos merginos ? Balsuokite, o mes paskelbsime, kokios yra Svajonių vestuvės LT. Jų portretą rasite gegužės mėnesio „Panelėje“.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (81)
2015 m. kovo 31 d. 00:12
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
Velykų drama: blondinei vestuves sugriovė kiaušiniai (INTERVIU)  (3)
2015 m. kovo 30 d. 14:43
Romantiškos sužadėtuvės Sardinijoje, dizainerio kurti bateliai, prabangi Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinė suknelė. Svajonės ištekėti gražuolei Žydrei sudužo tik dėl Velykų kiaušinių dramos.
Kompleksuota moteris virto save mylinčia gražuole  (13)
2015 m. kovo 27 d. 14:07
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
Neįtikėtini Eglės pokyčiai: negaliu rasti nė vieno savo išvaizdos trūkumo  (9)
2015 m. kovo 27 d. 14:01
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
5 vestuvinio makiažo klaidos
2015 m. kovo 26 d. 11:23
Yra begalė dalykų, kurių jokiais būdais negalima pamiršti besiruošiant vestuvėms, jei norite, kad jos būtų idealios... vienas iš jų – makiažas.
Dydžių problema : kaip „S“ moteris tampa „L“  (5)
2015 m. kovo 17 d. 00:00
Dydžių problema parduotuvėse moterims įvaro alergiją vietoms, kuriose reikia matuotis drabužius. Žiūri į etiketę, o pardavėja purto galvą: „Pas mus pamažinti“. Apsidžiaugi įlindusi į 36, o paaiškėja, kad šis – „padidintas“! Štai dėl ko drabužius mieliau perku internetu, dėvėtų drabužių parduotuvėse ir turiu asmeninę siuvėją.
V. Skaisgirė atskleidė, kam perleidžia savo puošniausią garderobą  (71)
2015 m. kovo 11 d. 20:01
Visada elegantiška ir pasipuošusi, – prodiuserio Rolando Skaisgrio žmona renginiuose niekada nelieka nepastebėta. Kovo 11 -ąją Nacionalinėje filharmonijoje vyko iškilmingas TV3 renginys „ Lietuvos garbė “. Šiems apdovanojimams V. Skaisgirė pasipuošė Viktorijos Jakučinskaitės suknele.
Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (144)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.