vestuvinė suknelė

Dizainerė Aida Kapočiūtė: „ Nuotaka turi sklęsti , o ne atsiristi ar atlinguoti“  (18)
2014 m. balandžio 8 d. 00:00
Jau greitai garsiau suskambės vestuvių varpai, o laimingos sutuoktinių poros pabirs iš įvairiausių bažnytėlių. Ir tu išteki šią vasarą? Bet dar neturi išsvajotosios suknelės? Štai keletas jaunos ir gabios vestuvinių suknelių dizainerės Aidos Kapočiūtės patarimų.
Praėjusio laikmečio atmosferoje - žydinti „InŽi“ mados namų kolekcija  (19)
2014 m. kovo 27 d. 20:31
„InŽi“ mados namai pristato „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekciją. Joje - vakarinės ir vestuvinės suknelės , sukurtos drabužių dizainerės Ingridos Žitkuvienės .
Vestuvinių suknelių pristatyme Stumbrai pasirodė susiderinę aprangas  (117)
2014 m. kovo 27 d. 20:19
Ketvirtadienio vakarą sostinėje pristatyta „Inži“ mados namų „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcija. Vakaro metu svečiai išvydo dizainerės Ingridos Žitkuvienės kurta drabužių kolekciją, kurią sudarė vakarinės ir vestuvinės suknelės, kostiumėliai.
Koks vestuvinis ir vakarinis įvaizdis madingas šįmet (FOTO)  (6)
2014 m. kovo 27 d. 00:00
Kiekviena moteris nori atrodyti nepakartojamai ir pražysti gražiausiais moteriškumo žiedais, tad naujausioje dizainerės Ingridos Žitkuvienės kolekcijoje nesunku rasti sau patinkantį apdarą – nuo prašmatnių vakarinių iki vestuvinių suknelių .
D. Tamošiūnaitė ir D. Meiželytė atvirai apie skyrybas, būsimas vestuves ir nuotakos suknelę  (15)
2014 m. kovo 20 d. 17:06
Dvi geros bičiulės - atlikėja ir visuomenės veikėja Donalda Meiželytė bei laidų vedėja, renginių organizatorė Daiva Tamošiūnaitė-Budrė matė ir šilto, ir šalto. Drauge susikibusios ėjo per gyvenimą, buvo šalia linksmiausiomis akimirkomis, palaikė viena kitą braukdamos ašarą skaudžiomis minutėmis.
Metus pilvo pūtimą kentusi moteris: tai pasirodė esąs kiaušidžių vėžys  (13)
2014 m. kovo 17 d. 06:00
Viena dviejų vaikų motina iš Didžiosios Britanijos sužinojo serganti vėžiu , kai jos pilvas išsipūtė taip, jog atrodė tarsi būtų devintą mėnesį nėščia.
Užsakymų tiek, kad miega vos 3-4 valandas  (83)
2014 m. kovo 11 d. 13:37
Pirmosios mintys, kaip atrodys, kokią suknelę dėvės vestuvių dieną, mergaitę aplanko pradėjus jai siūti sukneles lėlėms. Suprantama, augant šios vizijos ne kartą keičiasi, neabejotina lieka tik viena: tą dieną ji bus gražiausia, žaviausia, nepakartojama. Jonavietė Virginija Paulauskienė su Kaune gyvenančia dukra Sandra Sabaliauskiene padeda šiems nuotakų norams išsipildyti: pirmoji siuva sukneles, antroji šukuoja, dažo, kuria bendrą stilių.
Su geltonomis lūpomis, rožinėmis akimis ir violetiniais plaukais A. Ubartaitė tapo vos atpažįstama  (10)
2014 m. kovo 5 d. 11:33
Modelis ir serialų aktorė Akvilina Ubartaitė antradienio vakarą dalyvavo naujos laidos „ Mados teismas“ filmavime. Mergina žengė podiumu ir pristatė žurnalo komandos „L‘Officiel Mados akademija “ vestuvinę suknelę.
Be makiažo pasirodžiusi E. Sebrova šou virto modeliu  (20)
2014 m. kovo 4 d. 19:09
Dainininko Egidijaus Dragūno mylimoji Eleonora Sebrova antradienio vakarą leido naujojo šou " Mados teismas" filmavime.
K.Middleton vestuvinės suknelės nėriniai - lietuvės dizainerės kolekcijoje  (4)
2014 m. kovo 3 d. 15:56
Kovo 27 dieną, Vilniaus Teatro Arenoje vyks „Inži“ mados namų „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcijos pristatymas. Renginio metu bus demonstruojamos karališka prabanga alsuojančios vakarinės ir vestuvinės suknelės , sukurtos drabužių dizainerės Ingridos Žitkuvienės.
C. Middleton vestuvinės suknelės nėriniai - ir lietuvių dizainerės kolekcijoje
2014 m. kovo 3 d. 00:00
Kovo 27 dieną, Vilniaus Teatro Arenoje - „Inži“ mados namų haute couture 2014–2015 kolekcijos pristatymas.
Kelionė į Uzbekiją merginai vos nesibaigė prievartinėmis vestuvėmis  (152)
2014 m. kovo 2 d. 10:06
„Mano jaunikio šeimos kaimynai iš eilės ėjo prie manęs, tampė už nosies, ausų, plaukų, žnaibė ir plekšnojo per skruostus, stumdė. Vėliau supratau, kad uzbekai šitaip tikrina nuotakos psichinę sveikatą – stebi, kaip elgsiesi, kiek ištversi“, – prisimena į jai paruoštas prievartines vestuves Uzbekijos kaime patekusi moteris.
Kokia vestuvinė suknelė labiausiai tinka Jums. FOTO  (17)
2014 m. kovo 2 d. 00:10
Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti nepakartojamai. Taigi, suknelės paieška gali kelti nemažai streso, ypatingai tuomet, kai ryškiai matosi nėščiosios pilvukas. Vis dėlto tikrai galima išsirinkti tokią suknelę, su kuria atrodysite stulbinančiai.
Vestuvinės puokštės: mados tendencijos ir praktiški floristės patarimai  (7)
2014 m. vasario 20 d. 10:40
Apie floristikos tendencijas, nuotakos puokščių madas bei vestuvinių dekorų spalvų gamas pasakoja floristė bei vestuvių planuotoja Inesa Borkovska.
6 nemalonūs dalykai, kurie tavęs laukia po sužadėtuvių  (23)
2014 m. vasario 16 d. 08:45
Jis jums pasipiršo, jūs ištarėte lemtingąjį „taip“ ir tikitės, kad dabar jūsų laukia baltos suknelės paieškos ir šventės organizavimo rūpesčiai. Tačiau tikriausiai nė neįtariate, kad jūsų laukia ne tik šie malonumai...
Atsikratyk tave sendinančių grožio trūkumų 10 patarimų  (8)
2014 m. vasario 12 d. 10:02
Visos puikiai žinome, kad pražilę plaukai ir raukšlės yra akivaizdūs ženklai, rodantys, kad po truputį senstame, tačiau yra ir šiek tiek subtilesnių pokyčių, išduodančių prabėgusius metus...
K. Nemycko atskleidė, kodėl nesifotografuoja nuoga: niekada nelaikiau savęs gražia  (80)
2014 m. vasario 11 d. 13:15
Fotomenininkė, vestuvių fotografė Viktorija Kuhlins kiekvienais metais surengia fotosesiją vestuvine tema, kurioje pozuoja šou verslo įžymybė. Šiais metais menininkė pasikvietė grupės "Pop Ladies" narę Katažiną Nemycko.
Vestuviniai desertai: kas madinga 2014 metais?  (3)
2014 m. vasario 10 d. 14:47
„Galvojant apie svarbiausią savo gyvenimo šventę, reikia galvoti apie visumą, ne vien tik apie tortą. Reikėtų pagalvoti apie šiuos elementus, kurie papildo vienas kitą: suknelė, jaunojo apranga, pamergių ir pabrolių išvaizda (drabužiai), gėlės, vestuvinis tortas, stalo dekoracijos, kvietimas ir meniu kortelės“,- sako parodoje „Mūsų vestuvės“ tortus pristačiusios UAB „Bijola“ atstovė.
Vestuvinių suknelių spalvos: šio sezono „vinis“ - mėlyna  (5)
2014 m. vasario 7 d. 07:10
„Šio sezono „vinis“ – mėlyna su savo atspalviais. Šaunu, jei ji jums tinka ir patinka, taip pat siūlau panaudoti šią spalvą jaunikio kostiume“, - teigia VAMP mados namų stilistas Arvydas Videika, komentuodamas, šių metų vestuvinių suknelių madų tendencijas.
Serialo „Pamiršk mane“ aktorė A. Bendoriūtė pasipuošė senovine vestuvine suknele  (17)
2014 m. vasario 2 d. 13:19
Pirmadienį, vasario 3 dieną, TV3 gerbėjai ir vėl pasiners į jausmingo ir dramatiško serialo „Pamiršk mane“ herojų gyvenimą. Smurtas namų aplinkoje, patyčios mokykloje ir meilė – tokios temos bus gvildenamos antrame serialo sezone.
Vietname susižadėjusi V. Jakučinskaitė: mums sukrėtimų neprireikė  (18)
2014 m. sausio 30 d. 12:51
Šiuo metu Lietuvoje populiariausia vestuvinių suknelių dizainerė, parodos šventės „ Mūsų vestuvės '14” reklaminis veidas Viktorija Jakučinskaitė pagaliau pati išteka. Data jau paskelbta. Ant moters piršto spindi auksinis, deimantais ir didžiuliu smaragdu puoštas, žiedas.
A. Kuzmickaitė: puiku, kai įvaizdyje yra šiek tiek nerūpestingumo  (23)
2014 m. sausio 30 d. 00:00
Agnei Kuzmickaitei dabar pats darbų įkarštis – dizainerė ruošiasi naujos kolekcijos pristatymui. Tačiau jauna mama spėja ir tobulinti modelius, ir pasirūpinti mažąja dukrele Leonarda, ir papasakoti apie stiliaus subtilybes.
Patarimai nuotakoms: kas madinga ir ko verta atsisakyti visiems laikams  (34)
2014 m. sausio 28 d. 07:25
Dauguma šiemet planuojančių ištekėti nuotakų jau pradeda rinktis vestuvines sukneles. Pradedame patarimų ciklą, kaip tą ypatingą dieną atrodyti pritrenkiančiai. „Prašauti galite nebent renkantis suknelę pagal madą“, - tvirtina VAMP mados namų stilistas Arvydas Videika ir pristato 2014 m. tendencijas.
Paryžiuje pristatyta teatrališka S. Curos aukštosios mados kolekcija
2014 m. sausio 25 d. 13:00
Paryžiuje įsibėgėja aukštosios mados savaitės, skirtos 2014 metų pavasariui ir vasarai, renginiai – ketvirtadienį Prancūzijos sostinėje teatrališką kolekciją pristatė dizaineris Serkanas Cura .
Ekstravagantiškų drabužių kūrėja Monika: esu dėmesio auka!(FOTO)  (4)
2014 m. sausio 13 d. 15:15
Pristatome jums „Pin Up“ stiliaus gerbėją, tatuiruotėmis, įmantriomis šukuosenomis ir ekstravagantiškų ryškių drabužių siuvėją Moniką Švažienę. Pakalbinome ją apie jos stilių , apie tai, kas ją įkvepia ir kodėl nusprendė kurti būtent tokią ryškią aprangą.
„Panelės“ viršelyje - išskirtinė vestuvinė suknelė(FOTO)  (2)
2014 m. sausio 13 d. 14:10
Nors nuotakas fotosesijose esame įpratę matyti šiltuoju metų laiku, kūrybinė „ Panelės “ žurnalo komanda nusprendė sausio žurnalo numerį papuošti blogere, pasidabinusia išskirtine dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės suknele iš naujausios vestuvinių suknelių kolekcijos.
Naujas numeris: kokias temas rasi sausio „Panelėje“?  (5)
2014 m. sausio 8 d. 20:03
Oficialiai skelbiame: sausio „ Panelė “ jau pasirodė! Pirmyn į prekybos vietas ar prie savo pašto dėžučių. Populiariausio mėnesinio žurnalo Lietuvoje viršelį šį kartą papuošė žaibiškai populiarėjanti blogerė Ieva Maslauskaitė (22m.) iš Klaipėdos, internetinėje erdvėje žinoma slapyvardžiu Chanelette.
Ar jūs ilgai būsite kartu? 10 dalykų, į kuriuos turėtum atkreipti dėmesį  (39)
2013 m. gruodžio 29 d. 15:25
Jis patrauklus , žavus ir viską daro taip, kaip reikia. Galbūt galų gale tu sutikai savo svajonių vyrą, tą, su kuriuo galėsi praleisti visą savo likusį gyvenimą? Psichologai pataria neskubėti ir, prieš pasineriant į svajones apie vestuvinę suknelę, plačiai atmerkti akis bei pabūti sąžininga pačiai prieš save. Štai 10 patarimų, kurie padės tau išlikti realistiškai ir blaiviai įvertinti, ar jūs skirti vienas kitam.
Stiliaus TOP 10: gražiausios E. Saabo 2013 m. suknelės. Foto  (6)
2013 m. gruodžio 27 d. 00:12
2013-ų metų raudonojo kilimo karaliumi galime vadinti dizainerį Elie Saabą. Įstabiomis jo sukniomis pasipuošusios aktorė s ir dainininkės šįmet pelnė daugiausia pagyrų už neprilygstamą eleganciją ir moteriškumą. Įvertinkite, kuri suknelė gražiausia?