vestuvinė suknelė

Vestuvinės suknelės obuolio tipo figūrai  (7)
2014 m. liepos 30 d. 15:51
Obuolio tipo figūra yra be talijos, tai yra pečiai ir klubai yra proporcingi, o talija pilna, neryški.
Karalienė Viktorija: nepasotinama lovoje ir monstrė motina (FOTO)  (3)
2014 m. liepos 24 d. 00:00
Karaliene ji tapo vos sulaukusi 18 gimtadienio ir Didžiąją Britaniją valdė ilgiau nei 60 metų. Vos 152 centimetrų ūgio karalienės Viktorijos vardu pavadinta ištisa epocha, o jos gyvenimas apsuptas legendų ir pikantiškų pasakojimų. Tik viena iš jų, kad Viktorija buvo nimfomanė , o jos sutuoktinis Albertas - homoseksualus.
Madingiausios vestuvinės suknelės iš Paryžiaus FOTO  (3)
2014 m. liepos 14 d. 00:00
Aukštosios mados kolekcijose ypač daug dėmesio skiriama puošniems proginiams apdarams, dažno pristatymo pažiba tampa išskirtinių ovacijų verta vestuvinė suknelė . Paryžiaus 2014-2015 m. aukštosios mados savaitėje demonstruotose kolekcijose taip pat netrūko puošnių apdarų, tinkamų ištaikingiausioms ceremonijoms.
COSMO vestuvės: 5 populiariausios vestuvių tradicijos  (1)
2014 m. liepos 8 d. 15:51
Nors laikai modernėja, tradicijos išlieka, o ypač tos, kurių laikomasi per šeimos šventes. Viena svarbiausių švenčių – vestuvės , kai susijungia dvi šeimos ir sukuriama nauja. Turbūt teko girdėti, kad norint sukurti laimingą šeimą ir tvirtus santykius, per vestuves nuotaka turėtų pasirūpinti šiuo tuo senu, šiuo tuo nauju, šiuo tuo pasiskolintu ir mėlynu. Iš kur šie prietarai ir ką jie reiškia?
Atskleista, kaip prieš vestuves J. Simpson pavyko atsikratyti 27 kilogramų  (11)
2014 m. liepos 8 d. 09:09
33-ejų dainininkė Jessica Simpson likus dviem savaitėms iki jos ir Erico Johnsono vestuvių, kurios įvyko liepos 4 d., atsisakė gyvūninės kilmės maisto produktų tam, kad šią svarbią dieną būtų puikios formos.
Pagaliau prabilo: Pippa Middleton atskleidžia karališkųjų vestuvių užkulisius + VIDEO  (3)
2014 m. liepos 7 d. 11:48
Pippa Middleton pagaliau sulaužė tylos įžadus. Amerikos televizijos laidai „The Today Show“ ji atskleidė: Kate ir Williamo vestuvių ceremonija buvo „tik šeimyninės vestuvės , jų nesureikšminu“.
Vestuvinių suknelių mados: vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai  (14)
2014 m. liepos 4 d. 06:20
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame mados pasaulyje vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai. Taip pat ir vestuvinėje madoje. Lengvumas, trapumas, kukli elegancija atsispindi dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijoje.
K. Nemycko vestuvinę suknelę patikėjo sukurti skandalingai vertinamam dizaineriui, o dažysis pati  (94)
2014 m. liepos 1 d. 14:45
Dainininkė Katažina Nemycko dar šią vasarą prisieks amžiną meilę savo sužadėtiniui kompozitoriui Deivydui Zvonkui. Moteris DELFI atskleidė vieną svarbiausių šventės detalių – dizainerį, kuriam patikėjo sukurti vestuvinę suknelę.
Nuotakos košmaras dėl suknelės  (141)
2014 m. birželio 29 d. 10:08
Vasarą į miestų gatves ir gamtos oazes užplūsta jaunavedžiai , tačiau kartu su gražia švente būsimiems sutuoktiniams tenka iškęsti ir nemažą įtampos dozę prieš šventę. Gražiausią gyvenimo šventę gali sugadinti ir pačios mažiausios detalės. O jei viena iš tų detalių – vestuvinė suknelė , šypsenos nuotakos veide, vargu, ar pavyks sulaukti.
Vestuvių prietarai: kokią dieną tuoktis, ką vilkėti, kokius žiedus užsakyti (FOTO)  (6)
2014 m. birželio 29 d. 00:00
Kaip išsirinkti žiedą, vestuvinius drabužius, ceremonijos datą, kad santuokoje gyventumėte laimingai, turtingai, džiaugsmingai ir draugiškai. Siūlome paskaityti apie vestuvinius prietarus ir papročius.
Užsienio portale už grašius parduodama O. Pikul-Jasaitienės vestuvinė suknelė  (122)
2014 m. birželio 22 d. 14:44
Dainininkė OksanaPikul-Jasaitienė liko nustebusi kinų portale išvydusi pardavinėjamą savo vestuvinę suknelę. Svarbiausiai atlikėjos gyvenimo šventei išskirtinį rūbą kūrė dizaineris Juozas Statkevičius .
10 dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurios trukdo sukurti laimingus santykius
2014 m. birželio 16 d. 00:00
Psichologai tvirtina: klysta visi ir tai absoliučiai normalu bei natūralu. Svarbu pasistengti ištaisyti padėtį, nelaukiant, kol pasekmės pasieks katastrofos mastą.
K. Middleton su vyru dalyvavo karalienės gimtadienio iškilmėse  (28)
2014 m. birželio 15 d. 15:50
Šeštadienį dalyvaudama Anglijos karalienės Elžbietos II 88-ojo gimtadienio iškilmėse Kate Middleton atrodė kaip visuomet prašmatniai.
Menų inkubatoriuje susituokė žurnalistė L. Bytautaitė ir advokatas D. Rimkevičius  (140)
2014 m. birželio 14 d. 15:41
Šeštadienį Menų inkubatoriuje „Rupert“ susituokė Lolita Bytautaitė ir Deividas Rimkevičius. TV laidų vedėja, kino kritikė ir advokatas lemtingąjį „taip“ ištarė po dešimties metų draugystės. „Nusprendėme padaryti šventę sau ir draugams“, - juokėsi nuotaka.
Vilkijos bažnyčioje susituokė „Žalgirio“ krepšininkas V. Lipkevičius ir jo išrinktoji D. Poškaitytė  (76)
2014 m. birželio 14 d. 14:38
Šeštadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekė Kauno „Žalgirio“ puolėjas Vytenis Lipkevičius ir jo išrinktoji Dovilė Poškaitytė. 25-erių metų krepšininkas ir metais jaunesnė Dovilė susituokė Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčią. Po vestuvių nuotaka pasirinko vyro pavardę ir tapo Lipkevičiene.
COSMO vestuvės: suknelės nuotakoms ne iš salono  (1)
2014 m. birželio 12 d. 10:21
Vienos svajoja apie išskirtinę ir nepamirštamą vestuvinę suknelę, tad siūdinasi tokią pagal individualų užsakymą dizainerio butike. Kitos nekelia pernelyg didelių reikalavimų ir suknelę išsinuomoja ar įsigyja salone . Tačiau kad ir kur lauktų tavo svajonių suknelė , svarbiausia žinoti, kokios ieškai. Taigi, siūlome vestuvinių suknelių idėjas tiesiai nuo raudonojo kilimo.
Brandžią motinystę patyrusi O. Mekas: tai vyrai gydytojai sugalvojo, kad vaikas turi gimti ligoninėje  (13)
2014 m. birželio 2 d. 00:00
Aktorė ir režisierė Oona Mekas (39 m.) atvirai prisipažįsta, kad didžiausia jos gyvenimo svajonė išsipildė gimus dukrai. Menininkė pasakoja apie motinystę , garsius savo tėvus ir vaidmenį lietuvių režisieriaus Igno Jonyno filme „Lošėjas“ .
Pataria M. Petruškevičius: ko vengti ir ką rinktis nuotakoms  (58)
2014 m. gegužės 29 d. 22:41
Vestuvių sezonui vis labiau įsibėgėjant stilistas Mantas Petruškevičius pataria, ką rinktis ir ko vengti būsimoms nuotakoms. M. Petruškevičius pirmenybę teikia kokybiškoms medžiagoms ir natūralumui, bei siūlo nuotakoms renkantis vestuvinę suknelę nepersistengti.
COSMO vestuvės: įsimintiniausios trumpos garsenybių vestuvinės suknelės  (13)
2014 m. gegužės 29 d. 10:15
Įsivaizduoji, kad vestuvinė suknelė turi būti balta kaip gulbės ir ilga. Visai ne. Baltas sukneles baigia išstumti dramblio kaulo spalvos ir rožinės, o ilgis vis dažniau trumpinamas.
Paviešintos pirmosios oficialios K. Kardashian ir K. Westo vestuvių nuotraukos  (21)
2014 m. gegužės 27 d. 17:13
Kim Kardashian ir jos mylimasis Kanye Westas savaitgalį Italijoje prisiekė amžiną meilę. Visas pasaulis nekantriai laukė pirmųjų nuotraukų iš ceremonijos – laukti buvo tikrai verta, skelbia irishmirror.ie.
Paviešintos slaptų K. Kardashian ir K. Westo vestuvių nuotraukos  (27)
2014 m. gegužės 25 d. 13:09
Pasaulio žiniasklaida toliau narplioja slaptų šeštadienį Florencijoje įvykusių Kim Kardashian ir Kanye Westo detales. Nepraėjus nei parai internete jau klaidžioja vestuvine suknele pasipuošusios nuotakos nuotraukos.
Liepai Kiauleikytei-Rimkevičienei Manto Petruškevčiaus liaupsės  (6)
2014 m. gegužės 23 d. 15:33
Nors stilistas Mantas Petruškevičius savo vestuvių neplanuoja, bet nuotakų dėmesio jam netrūksta. Jį būsimos jaunosios dažnai kviečiasi į pagalbą renkantis vestuvines sukneles. A.Valentaitė, jau sužinojusi ką patiria nuotakos, taip pat stengiasi negailėti vertingų patarimų.
Modelio C. Delevingne sesuo per vestuves pasirodė su trejų metų senumo suknele  (18)
2014 m. gegužės 20 d. 15:39
Garsaus modelio Caros Delevingne sesuo Poppy Delevingne neseniai ištekėjo. Ir jei britų modelio vestuvinė suknelė jums pasirodė matyta, jums nepasivaideno – labai panašiu drabužiu vilkėjo kita garsenybė prieš trejus metus. 2011 m. vasarą Blake Lively su tokia pačia suknele pasirodė per filmo „Žaliasis žibintas“ premjerą Holivude .
O. Koršunovo mylimoji M. Dirsytė tris dienas stovės su metaline dėže ant galvos  (67)
2014 m. gegužės 19 d. 20:06
Režisieriaus Oskaro Koršunovo mylimoji Monika Dirsytė pakvietė draugus į performansą „Monika ir Monika“. Mergina viename prekybos centre esančioje parodų salėje tris dienas stovės su metaline dėže ant galvos. Dėžėje yra įmontuota durų akutė, tad kiekvienas galės pasižiūrėti į vidų. Monika ilsėsis tik naktį, o nuo 10 val. ryto iki 22 val. vakaro dalyvaus performanse.
Vestuvinės suknelės stačiakampio tipo figūrai  (6)
2014 m. gegužės 19 d. 11:44
Tokiam figūros tipui būdinga vienoda klubų, pečių ir talijos apimtis. Svarbiausia užduotis jums – išryškinti taliją, suteikti klubams apimties ir padaryti figūros linijas minkštas, dailias.
15 sugriautų mitų apie jaunosios įvaizdį  (7)
2014 m. gegužės 13 d. 00:00
Koks drabužis pats svarbiausias moters gyvenime? Eureka! Tai vestuvinė suknelė. Dizainerė AIDA KAPOČIŪTĖ į šipulius sugriauna 15 mitų, kurie sklando apie vestuvinio apdaro pasirinkimą ir jaunosios įvaizdį.
Vestuvinės suknelės smėlio laikrodžio tipo figūrai  (4)
2014 m. gegužės 10 d. 13:11
Vestuvinė suknelė turi idealiai tikti nuotakai, kad ši ne tik jaustųsi karalienė, bet ir atrodytų karališkai. Tinkamai parinkta suknelė pabrėš figūros privalumus ir maskuos trūkumus.
10 brangiausiai įvertintų garsenybių vestuvių (FOTO)
2014 m. gegužės 6 d. 00:00
Įžymybės gali sau leisti beveik viską, tad nenuostabu, kad jų vestuvės – vienos įspūdingiausių. Ceremonijoms jos skiria milijonus, pasirodo, didžiąją dalį sumos neretai atsieina šventės puošyba gyvomis gėlėmis. Žinoma, solidžiomis sumomis vertinamos ir garsių nuotakų vestuvinės suknelės. Pristatome 10 brangiausiai kainavusių garsenybių vestuvių.
Baltos suknelės, kurias galėsite vilkėti ir po vestuvių FOTO  (2)
2014 m. gegužės 4 d. 12:23
Vienos nuotakos svajoja apie prašmatnias, specialiai joms kurtas princesiškas sukneles , o kitoms arčiau širdies subtili elegancija ir praktiškumas. Pastarosioms siūlome pažvelgti, kokius suknelių modelius galite pritaikyti ir vestuvių ceremonijai, ir kitoms progoms.