vestuvinė suknelė

Prabėgus vos pusmečiui po skyrybų su L. Hamiltonu, N. Scherzinger užsivilko vestuvinę suknelę  (7)
2015 m. spalio 2 d. 20:09
Buvusi grupės „Pussycat Dolls“ vokalistė Nicole Scherzinger su savo ilgamečiu mylimuoju, lenktynininku Lewisu Hamiltonu, išsiskyrė prieš maždaug aštuonis mėnesius. Dabar gražuolė dainininkė gerbėjus, ir, turbūt, buvusį vaikiną Lewisą Hamiltoną, nustebino į socialinius tinklus patalpinusi nuotraukas, kuriose ji dėvi vestuvinę suknelę.
Vestuvinių suknelių mada: kas pasikeitė per 100 metų?  (21)
2015 m. spalio 1 d. 10:31
Vestuvinė suknelė visais laikais buvo pati svarbiausia suknelė moters gyvenime. Mados portalas mode.com sukūrė trumpą vaizo įrašą, kuria atskleidžiama, kaip keitėsi vestuvinių suknelių mados nuo 1915 iki 2015 metų.
S. Chlevickaitė ir I. Narkutė pasipuošė vienodomis vestuvinėmis suknelėmis: kuriai tiko labiau?  (37)
2015 m. rugsėjo 26 d. 12:49
Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori atrodyti gražiausia ir unikaliausia, tačiau nutinka visko. Štai dvi žinomos Lietuvos nuotakos savo vestuvių dieną vilkėjo identiškomis suknelėmis. Vakar ištekėjusi dainininkė Ieva Narkutė ir rugpjūčio viduryje vestuves atšokusi Saulenė Chlevickaitė pasipuošė identiškomis ispanų prekinio ženklo „St. Patrick“ suknelėmis. Tiesa, S. Chlevickaitė savo vestuvinį įvaizdį papildė nuometu.
Per kiek laiko galima suplanuoti vestuves?  (4)
2015 m. rugsėjo 25 d. 10:37
Jei anksčiau vestuvės buvo jaunųjų tėvų reikalas, dabar tuo vis dažniau rūpinasi pati pora ir tėvams net neleidžia kištis. Prieš dešimtmetį svarbiausias darbas buvo rasti piršlius, salę, užsakyti maistą ir tam užtekdavo keleto mėnesių. Dabar kai kurios poros vestuves pradeda planuoti net porą metų iki numatytos datos. Tiek tenka laukti jeigu nori tuoktis išsvajotoje vietoje, įsiamžinant su norimais fotografais ar užsakant kitas vestuvių profesionalų paslaugas.
Per kiek laiko galima suplanuoti vestuves
2015 m. rugsėjo 22 d. 18:48
Jei anksčiau vestuvės buvo jaunųjų tėvų reikalas, dabar tuo vis dažniau rūpinasi pati pora ir tėvams net neleidžia kištis. Prieš dešimtmetį svarbiausias darbas buvo rasti piršlius, salę, užsakyti maistą ir tam užtekdavo keleto mėnesių.
10 dalykų, kurie labai sendina moterį Atsikratyk jų!  (35)
2015 m. rugsėjo 18 d. 10:20
Juokingai atrodo tos moterys, kurioms niekaip nepavyksta susitaikyti su faktu, kad metai bėga ir jos neatrodo vis jaunesnės ir jaunesnės. Juokiamės iš tų penkiasdešimtmečių, kurios stiliaus įkvėpimo ieško paauglių dukrų spintose. Tačiau nereikėtų ir savęs anksčiau laiko pasendinti.
E. Straleckaitė pasipuošė vestuvine suknele  (14)
2015 m. rugsėjo 10 d. 09:34
Profesionalūs, tituluoti šokėjai Lina Chatkevičiūtė – Vėželienė ir Donatas Vėželis trečiadienio vakarą Kaune atidarė mados namus ir pirmą kartą per septynerius metus pristatė savo darbų kolekciją, kurioje – daugiau nei 40 modelių, rašoma organizatorių parengtame pranešime spaudai.
Liemenėlę nusisegusi ir nugarą apnuoginusi Eglė Straleckaitė skleidė žavesio kerus  (27)
2015 m. rugsėjo 10 d. 01:56
Po ilgesnės pertraukos į viešumą sugrįžusi šokėja bei įvairių populiarių televizijos projektų dalyvė Eglė Straleckaitė akimirksniu tapo geidžiamiausia įvairių renginių viešnia bei fotografų pasija .
Asmik: aš niekada gyvenime neturėjau savo namų  (25)
2015 m. rugsėjo 8 d. 00:00
Apie jas, ko gero, prikurta daugiausia nebūtų dalykų ir legendų. O jos į tai nekreipia dėmesio ir susitikusios iš visų tų nebūtų istorijų tik smagiai pasijuokia. Šį kartą operos solistė Asmik Grigorian (34 m.) ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė (48 m.) nutarė pakalbėti atvirai ir leisti skaitytojams pro praviras duris įkišti nosį į jų asmeninį pasaulį.
Šiuolaikinės operos „Honey Moon“ kūrybinė komanda kopinėjo medų Italijoje
2015 m. rugsėjo 4 d. 16:21
Rugpjūtį lietuvių dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė-Diena ir latvių operos režisierė Margo Zālīte dešimt dienų keliavo autostopu po Italiją. Kūrėjos tyrinėjo baroko kultūros palikimą ir jos apraiškas operos gimtinėje bei „čia ir dabar“ pačios kūrė barokinės estetikos vyksmą ir rinko medžiagą būsimam bendram kūrybiniam projektui – šiuolaikinei baroko inspiruotai operai „Honey Moon“ (Medaus mėnuo).
Bateliai, apie kuriuos svajoja kiekviena  (5)
2015 m. rugsėjo 2 d. 15:52
Viena pėsčiomis 900 km: moteris, kuri nebijo nieko ir imasi visko  (58)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 21:56
Monika Budinatė nieko nebijo ir imasi visko – taip bent atrodo iš šalies. Tatuiruotėmis vis besipuošiančiai Vilniaus rašytojai yra vieni niekai nubėgti dešimt kilometrų sningant, parašyti humoristinį scenarijų televizijos laidai ar vienai kažkur Ispanijoje nupėdinti devynis šimtus kilometrų. Tiesa, laisvalaikiu ją dar galima pamatyti sėdinčią baleto repeticijų užkulisiuose, o interviu metu moteris sakė kaip tik besiruošianti šuoliui su parašiutu...
Į paniką puolusi šeima bandė iš kapo išvaduoti palaidotą gyvą paauglę  (92)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:27
Tragiškas incidentas įvyko Hondūre, La Entrada mieste. 16 m. amžiaus nėščia paauglė Neysi Perez buvo paskelbta mirusia po to, kai be sąmonės susmuko savo namuose. Ištekėjusi paauglė buvo palaidota su savo vestuvine suknele.
Tradicinės lietuviškos vestuvės atėmė žadą: ne šventė, o košmaras  (268)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 14:35
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, vos atšilus orams žiedus mainyti ėmė viena pora po kitos. Ir nors vestuvės paprastai vadinamos viena gražiausių švenčių gyvenime ne visi iš jų išsineša tik teigiamus įspūdžius.
Atostogų lagaminas: tegyvuoja sveikas protas!  (1)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Neatsiejamas atostogų atributas yra kelionės lagaminas, jei tik, žinoma, keliaujame kur nors toliau. Dažnam daiktų krovimasis ir talpinimas tampa iššūkiu ir galvos skausmu, ypač jei keliaujame pigiomis avialinijomis ir tik su rankiniu bagažu. Kaip viską supakuoti?
Savaitės ikona. Vestuvines sukneles kurianti I. Žitkuvienė: akinamai balta spalva lietuvėms netinka  (30)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Man atrodo, vestuvinių suknelių dizainerių darbas (jei galima taip pavadinti) yra vienas sunkiausių – juk turi ne tik išpildyti savo kūrybinius sumanymus, bet ir įtikti nuotakai, neretai – atspėti jos norus. Mados namų „Inži“ įkūrėja ir vestuvinių bei proginių drabužių kūrėja Ingrida Žitkuvienė nė nemano ginčytis: „Kartais tenka padirbti ir psichologe.“ Jos klausinėjau ne tik apie vestuvines sukneles, bet ir jos pačios stilių – juk įdomu, ką vilki tos, kurios puošia nuotakas. Ir kokia buvo pačios Ingridos vestuvinė suknelė?
Vilniuje amžiną meilę prisiekė S. Chlevickaitė ir J. Survila  (236)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 16:44
Saulėtą Žolinių popietę sostinėje amžiną meilę vienas kitam prisiekė renginių organizatorė, dainininkė Saulenė Chlevickaitė ir politologas, buvęs Andriaus Kubiliaus patarėjas Jonas Survila. Pora iki vestuvių draugavo daugiau nei pusantrų metų. Ceremonijai jaunieji pasirinko Dievo Gailestingumo šventovę (anksčiau vadintą Švč. Trejybės bažnyčia) Vilniaus senamiestyje.
Įspūdingiausios visų laikų karališkos vestuvinės suknelės FOTO  (1)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 14:21
Šį kartą aptarsime gražiausias visų laikų karališkąsias sukneles. Juk jos sulaukia bene daugiausiai dėmesio: milijonai žmonių visame pasaulyje jas aptarinėja, dizaineriai grumiasi dėl galimybės rengti princeses ir karalienes, jos amžiams lieka gerbėjų širdyse bei atmintyje.
J. Statkevičiaus, R. Piekautaitės ir kitų dizainerių patarimai nuotakoms  (4)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 00:00
Per savo vestuves prieš aštuonerius metus vilkėdama trumpą suknelę jaučiausi labai moderni. Šiandien nustebinčiau vilkėdama nebent dizainerio Juozo Statkevičiaus maudymosi kostiumėlį. „O kodėl gi ne?“ – tokia idėja nė kiek nestebina paties kūrėjo. Vestuvinių suknelių kūrimo paslaptimis dalijasi dizaineriai Juozas Statkevičius, Ramunė Piekautaitė, Viktorija Jakučinskaitė, Kristina Kalinauskaitė, Egidijus Rainys ir Marija Valeškaitė.
Draugaujame 7 metus, tačiau jis nesiperša: gal nemyli?  (649)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 21:34
Pora draugauja jau 7 metus, kartu gyvena, tačiau jis niekaip nepasiperša. Psichoterapeutas Olegas Lapinas pataria, ar verta laukti.
D. Bilevičiūtė savaitgalį vestuvėse šėlo pasipuošusi nuotakos suknele  (58)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 11:27
Savaitgalį vykusiose Raisos Šarkienės sūnaus Dominyko vestuvėse dalyvavo daugiau nei šimtas svečių iš įvairiausių Europos kampelių. Svečiai į šventę rinkosi iš Ukrainos , Jungtinės Karalystės , Ukrainos. Puotoje dalyvavo ir svečius savo dainomis linksmino ir dainininkė Daina Bilevičiūtė . Antrą dieną moteris pasipuošė vestuviniu nuotakos apdaru, su kuriuo šėliojo ežero pakrantėje.
Savaitės ikona. A. Gilytė: niekad nebuvau ir turbūt nebūsiu labai moteriška moteris  (17)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 00:00
Kada nors juk turėjo ateiti jos eilė... Įvedusi geležinę tvarką savo ir tūkstančių kitų moterų spintose, stilistė Agnė Gilytė ne tik turi ką apsirengti, bet neišvengiamai yra ir viena tų stiliaus diktatorių, į kurias norisi lygiuotis. Kai jai pasakiau, kad mieste jau matau jos išaugintą spintologių kartą, Agnė smagiai juokėsi. Apie spintos reikalus ji tikrai turi ką papasakoti.
V. Peskovas ir T. Navka susituokė prabangiausiame Sočio viešbutyje  (118)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 23:28
Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas ir šokio ant ledo olimpinė čempionė Tatjana Navka oficialiai tapo sutuoktiniais. Į vestuves, kurios vyko brangiausiame Sočio viešbutyje, buvo pakviesti dešimtys svečių, praneša naujienų agentūra „Tass“.
Ką vilki šiuolaikinė nuotaka? Ryškiausios vestuvinės mados tendencijos  (8)
2015 m. liepos 31 d. 00:10
Dar ne taip seniai vestuvės neįsivaizduotos be torto – visomis prasmėmis. Mada keičiasi, kitaip atrodo ir šiuolaikinė nuotaka. Supažindiname su karščiausiomis 2015 metų vestuvinės mados tendencijomis.
Kaip ištekėti už italo (ir jo šeimos)  (54)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Asmeninė patirtis. Iš pradžių buvo tik romantiškoji šio pavadinimo dalis – apie italą. Per kelis mėnesius iki vestuvių supratau, kad santuokos nebus be jo šeimos. Rūpestingi tėvai ranką pridėjo prie visko – pradedant kostiumu, baigiant svečių susodinimu per šventinius pietus .
Per savo vestuves ašaras braukė ir L. Mondeikaitė, ir jos išrinktasis E. Norkevičius  (482)
2015 m. liepos 25 d. 14:57
Paskutinis liepos šeštadienis – labai ypatinga diena „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime. Šeštadienio popietę seniausioje Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje ji ištarė „taip“ savo trejais metais vyresniam mylimajam verslininkui Evaldui Norkevičiui.
Būsima D. Songailos žmona dalijasi pasiruošimo šventei akimirkomis  (13)
2015 m. liepos 25 d. 14:28
Likus kelioms valandoms iki prašmatnios vestuvių puotos būsima krepšininko Dariaus Songailos žmona Gintarė Sabeckaitė pasiruošimo akimirkomis dalijasi socialiniame tinkle. Merginą feisbuke paskelbė dvi fotografijas. Vienoje ji pozuoja su chalatu, ant kurio išsiuvinėtas užrašas „nuotaka“, kitoje – mergina jau pasipuošusi vestuvine suknele ir nuometu.
Jazmin Grimaldi atskleidė tamsiausias garsios šeimos paslaptis FOTO  (16)
2015 m. liepos 24 d. 09:00
Apie Monako princo Alberto dukterį Jazmin Grace Grimaldi mažai kas žinojo, dabar 24 m. moteris pirmą kartą viešai prabilo apie santykius su tėvu ir su senele Grace Kelly.
Skausmo vinys į nuotakos širdį – per bernvakarį žuvo jaunasis  (363)
2015 m. liepos 24 d. 05:30
Per pusmetį – jau trečios laidotuvės: iš pradžių laidojo tėvą, motiną, o galop – ir savo sūnų. Su tokiais skaudžiais likimo smūgiais susidūrė Kretingos rajone, Kūlupėnų miestelyje gyvenanti Danutė Daukantienė . „Kas laukia ateityje, bijau ir pagalvoti“, – vos tramdydama ašaras prisipažino moteris.