vestuvinė suknelė

Jos transformavo savo vestuvines sukneles
2015 m. gegužės 26 d. 16:06
Vestuvių dieną norisi atrodyti kerinčiai. Vilkėti tą vienintelę suknelę, kuri tiktų it nulieta, su kuria jaustumeisi gražiausia pasaulyje. Tačiau neretai nuotakos, prieš įsigydamos vestuvinę suknelę, pasvarsto – o kas vėliau, kur dar galėsiu ją vilkėti? Yra ir tokių, kurios ryžtasi vestuvinius apdarus transformuoti.
J. Statkevičius – apie D.Grybauskaitės stilių ir kitus dalykus (be cenzūros ir iškarpymų)  (219)
2015 m. gegužės 21 d. 00:00
Kaip niekada atviras šiandien dizaineris Juozas Statkevičius buvo su mumis MOTERIS.LT konferencijų salėje. Dizainerio atsakymai į skaitytojų užduotus klausimus - be cenzūros ir iškarpymų.
Kalytė per savo vestuves pasipuošė 2 tūkst. dolerių kainavusia suknele  (12)
2015 m. gegužės 18 d. 12:12
Sekmadienį Australijoje įvyko dviejų mopsų vestuvės , per kurias nuotaka buvo aprengta suknele, atsiėjusia 1,2 tūkstančio Australijos dolerių (apie 2 tūkstančius JAV dolerių).
Kaip iš vieno klausimo sukurti verslą: jaunos moters sėkmės istorija  (6)
2015 m. gegužės 16 d. 22:00
Vilnietė Armina Staniulienė (34), vestuvių planavimo įrankio ir dėvėtų vestuvinių suknelių salono „MyDay.lt“ įkūrėja, juokiasi, kad, kai jos dukra užsuka pas mamą į darbą, pasijunta čia lyg pasakoje. Nieko keista, juk vestuvių verslas visada susijęs su grožiu ir teigiamomis emocijomis.
R. Piekautaitės vestuvinė suknia svėrė 6 kilogramus  (42)
2015 m. gegužės 11 d. 13:41
Ramunė Piekautaitė juokiasi, kad savo vestuvinę suknelę modeliavosi net dvidešimtį metų. „Su Kęstu susipažinome kovą. Galvojau, kad rugpjūtį jau tikrai ištekėsiu. Ištekėjau rugsėjį, po 23 metų“, – pasakoja garsi drabužių dizainerė.
Naujausios V. Jakučinskaitės kolekcijos pristatyme - pietietiška egzotika  (22)
2015 m. gegužės 4 d. 20:17
Pirmadienio vakarą Vilniaus miesto Rotušėje vyko dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijos „Vestuvės“ pristatymas.
Pagaliau paviešintas princesės Dianos testamentas  (17)
2015 m. balandžio 24 d. 10:19
Princesei Dianai buvo tik 36 metai, kai ji žuvo automobilio avarijoje, praėjus metams po skyrybų su princu Charlesu.
Aukso žiedus sumainė besilaukianti G. Rusytė ir jos mylimasis J. Yves Haouzi  (131)
2015 m. balandžio 18 d. 16:34
Buvusios TV laidų vedėjos Giedrės Rusytės gyvenime šiuo metu vyksta daug permainų. Moteris su prancūzų verslininku Jeanu Yves’u Haouzi ne tik laukia šeimos pagausėjimo, tačiau pora įprasmino savo santykius vestuvėmis.
Išleidusios tūkstančius, jos gailisi savo vestuvinių suknelių (FOTO)  (9)
2015 m. balandžio 16 d. 16:13
Garsenybės vestuvių dieną gali džiaugtis svajonių suknelėmis, kažin ar kuri nenoriai tokiam apdarui atseikėja dosnią sumą. Deja, net plačiai atverta piniginė negelbsti nuo stiliaus klaidų. Kurie garsenybių vestuviniai apdarai šiandien atrodo juokingai?
Beyonce ir Jay Z paviešino ilgai slėptų vestuvių vaizdo įrašą  (2)
2015 m. balandžio 10 d. 10:43
Jay Z ir Beyonce jau daugelį metų pavyksta saugoti jųdviejų privatų gyvenimą.Taigi gerbėjams pasitaikė reta galimybė žvilgtelėti į jų gyvenimą iš arčiau – minint septintąsias garsiosios poros vestuvių metines, Jay Z internete pasidalino vestuvių ceremonijos ištraukos įrašu, rašo „The Daily Mail“.
Ingos Valinskienės rankose simbolinė žinia - reikia išsaugoti šeimą  (20)
2015 m. balandžio 8 d. 16:42
Jau balandžio 22 dieną, trečiadienį, LNK eteryje - realybės dramos „Paskutinis šansas“ premjera. Naujame projekte poras, atsidūrusias ties skyrybų slenksčiu, konsultuos ir į šeiminį gyvenimą kvies sugrįžti dvidešimt aštuonerius metus santuokoje gyvenanti Inga Valinskienė ir psichologas, aštuonių knygų autorius, socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius.
Visų laikų baisiausios garsenybių vestuvinės suknelės FOTO  (11)
2015 m. balandžio 7 d. 16:59
Apie vestuvių dieną svajoja kiekviena mergina. Ilgai mintyse kuria scenarijų, dėlioja kiekvieną smulkmeną, iki menkiausių detalių sustyguoja visą jų eigą. Dar būdamos mergaitės svajojame apie vestuvinę suknelę. Juk tądien kiekviena nori būti lyg princesė iš pasakų...
Apie kokias vestuves svajoja lietuvaitės?(NUGALĖTOJOS)  (1)
2015 m. balandžio 5 d. 00:01
Konkursas baigėsi. Nugalėtojos: Gintarė Ribokaitė, Guoda Kazakauskaitė ir Monika Arbatauskaitė. Nugalėtojoms apie laimėjimą pranešėme jų nurodytais el.pašto adresais. Apie ką nuo darželio laikų svajoja mergaitės? Ogi apie vestuves , o ypač - vestuvinę suknelę. Princesišką, seksualią, trumpą ar su kelių metrų šleifu? Kokių vestuvių nori Lietuvos merginos ? Balsuokite, o mes paskelbsime, kokios yra Svajonių vestuvės LT. Jų portretą rasite gegužės mėnesio „Panelėje“.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (80)
2015 m. kovo 31 d. 00:12
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
Velykų drama: blondinei vestuves sugriovė kiaušiniai (INTERVIU)  (3)
2015 m. kovo 30 d. 14:43
Romantiškos sužadėtuvės Sardinijoje, dizainerio kurti bateliai, prabangi Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinė suknelė. Svajonės ištekėti gražuolei Žydrei sudužo tik dėl Velykų kiaušinių dramos.
Kompleksuota moteris virto save mylinčia gražuole  (13)
2015 m. kovo 27 d. 14:07
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
Neįtikėtini Eglės pokyčiai: negaliu rasti nė vieno savo išvaizdos trūkumo  (9)
2015 m. kovo 27 d. 14:01
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ suteikia galimybę moterims atsikratyti kompleksų ir pamilti save. Šį šeštadienį TV3 žiūrovai išvys dar trijų merginų virsmą į gražuoles gulbes.
5 vestuvinio makiažo klaidos
2015 m. kovo 26 d. 11:23
Yra begalė dalykų, kurių jokiais būdais negalima pamiršti besiruošiant vestuvėms, jei norite, kad jos būtų idealios... vienas iš jų – makiažas.
Dydžių problema : kaip „S“ moteris tampa „L“  (5)
2015 m. kovo 17 d. 00:00
Dydžių problema parduotuvėse moterims įvaro alergiją vietoms, kuriose reikia matuotis drabužius. Žiūri į etiketę, o pardavėja purto galvą: „Pas mus pamažinti“. Apsidžiaugi įlindusi į 36, o paaiškėja, kad šis – „padidintas“! Štai dėl ko drabužius mieliau perku internetu, dėvėtų drabužių parduotuvėse ir turiu asmeninę siuvėją.
V. Skaisgirė atskleidė, kam perleidžia savo puošniausią garderobą  (71)
2015 m. kovo 11 d. 20:01
Visada elegantiška ir pasipuošusi, – prodiuserio Rolando Skaisgrio žmona renginiuose niekada nelieka nepastebėta. Kovo 11 -ąją Nacionalinėje filharmonijoje vyko iškilmingas TV3 renginys „ Lietuvos garbė “. Šiems apdovanojimams V. Skaisgirė pasipuošė Viktorijos Jakučinskaitės suknele.
Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (144)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
Savaitės ikona. V. Skaisgirė atskleidžia geriausią priemonę nuo senėjimo  (241)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Nė karto nesu mačiusi Vaidos Skaisgirės blogai atrodančios: visada pasitempusi, pasipuošusi, pasidažiusi. Nustebsite perskaitę, kokia yra pagrindinė Vaidos grožio priemonė. Be to, ji tikina, jog... nemėgsta ir nemoka dažytis!
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
Darbai, kuriuos būtinai turi padaryti prieš vestuves  (3)
2015 m. vasario 17 d. 15:22
Nuotakosbiblija.lt kartu su Cosmopolitan.lt atliko eksperimentą: net trims būsimoms nuotakoms iš Facebook atsitiktiniu būdu padovanojome po Vestuvių planuoklį . Knygoje nuotakos rado skiltį, kurioje sužymėti visi svarbiausi darbai, kuriuos reikia atlikti iki vestuvių. Paprašėme merginų sužymėti, kuriuos darbus jos jau įgyvendino. Rezultatai labai įdomūs:
„Grammy“ viešnių stilius: komplimentai Rihannai ir neįvertinta K. Kardashian  (16)
2015 m. vasario 9 d. 08:33
Muzikos pasaulyje didelė šventė – išdalinti „ Grammy “ apdovanojimai. Kaip ir kiekvienais metais šventėje netrūko nei muzikos, nei stiliaus. Pats metas įvardyti, kas ant raudonojo kilimo džiugino labiausiai, o kas paliko ne tokį gerą įspūdį. Pradėkime nuo geriausių, rašo yahoo.com.
Vestuvinis įvaizdis prasideda nuo suknelės. 12 dizainerių idėjų  (6)
2015 m. vasario 3 d. 00:00
Nuotakos įvaizdis prasideda nuo suknelės. Kurią iš 12 išskirtinių suknelių rinktumėtės jūs?
A. Jagelavičiūtė vestuvine suknele pasipuošė dar kartą  (37)
2015 m. vasario 2 d. 12:17
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ne kartą yra pasakojusi ir realiais pavyzdžiais įrodžiusi, kad stilingas – ne tas, kuris šluoja parduotuvių lentynas vos jose pasirodžius naujausioms kolekcijoms. Moteris nesibodi iš spintos išsitraukti ir prieš 5 metus įsigytus ar prikelti jau ne kartą dėvėtus drabužius antram gyvenimui. Savaitgalį vykusiam „ Šok su manimi “ finalui moteris pasipuošė savo vestuvine suknele.
„Ralph & Russo“ kolekcijos pristatyme apsilankė burleskos šokėja Dita von Teese
2015 m. sausio 30 d. 17:36
Aukštosios mados naujoku dar laikomas Didžiosios Britanijos prekės ženklas „Ralph & Russo“ ketvirtadienį uždarė Paryžiaus mados savaitę su blyškių pastelinių spalvų ir floristinių raštų kolekcija , įkūnijusia pačią vasaros esmę.
R. Židonytė užtikta besimatuojanti vestuvinę suknelę  (63)
2015 m. sausio 28 d. 09:01
Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės. „Inži“ mados namuose apsilankiusi moteris dairėsi vestuvinės suknelės.