vestuvinė suknelė

Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą  (137)
2015 m. vasario 26 d. 20:54
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
Savaitės ikona. V. Skaisgirė atskleidžia geriausią priemonę nuo senėjimo  (229)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Nė karto nesu mačiusi Vaidos Skaisgirės blogai atrodančios: visada pasitempusi, pasipuošusi, pasidažiusi. Nustebsite perskaitę, kokia yra pagrindinė Vaidos grožio priemonė. Be to, ji tikina, jog... nemėgsta ir nemoka dažytis!
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
Darbai, kuriuos būtinai turi padaryti prieš vestuves  (3)
2015 m. vasario 17 d. 15:22
Nuotakosbiblija.lt kartu su Cosmopolitan.lt atliko eksperimentą: net trims būsimoms nuotakoms iš Facebook atsitiktiniu būdu padovanojome po Vestuvių planuoklį . Knygoje nuotakos rado skiltį, kurioje sužymėti visi svarbiausi darbai, kuriuos reikia atlikti iki vestuvių. Paprašėme merginų sužymėti, kuriuos darbus jos jau įgyvendino. Rezultatai labai įdomūs:
„Grammy“ viešnių stilius: komplimentai Rihannai ir neįvertinta K. Kardashian  (16)
2015 m. vasario 9 d. 08:33
Muzikos pasaulyje didelė šventė – išdalinti „ Grammy “ apdovanojimai. Kaip ir kiekvienais metais šventėje netrūko nei muzikos, nei stiliaus. Pats metas įvardyti, kas ant raudonojo kilimo džiugino labiausiai, o kas paliko ne tokį gerą įspūdį. Pradėkime nuo geriausių, rašo yahoo.com.
Vestuvinis įvaizdis prasideda nuo suknelės. 12 dizainerių idėjų  (6)
2015 m. vasario 3 d. 00:00
Nuotakos įvaizdis prasideda nuo suknelės. Kurią iš 12 išskirtinių suknelių rinktumėtės jūs?
A. Jagelavičiūtė vestuvine suknele pasipuošė dar kartą  (37)
2015 m. vasario 2 d. 12:17
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ne kartą yra pasakojusi ir realiais pavyzdžiais įrodžiusi, kad stilingas – ne tas, kuris šluoja parduotuvių lentynas vos jose pasirodžius naujausioms kolekcijoms. Moteris nesibodi iš spintos išsitraukti ir prieš 5 metus įsigytus ar prikelti jau ne kartą dėvėtus drabužius antram gyvenimui. Savaitgalį vykusiam „ Šok su manimi “ finalui moteris pasipuošė savo vestuvine suknele.
„Ralph & Russo“ kolekcijos pristatyme apsilankė burleskos šokėja Dita von Teese
2015 m. sausio 30 d. 17:36
Aukštosios mados naujoku dar laikomas Didžiosios Britanijos prekės ženklas „Ralph & Russo“ ketvirtadienį uždarė Paryžiaus mados savaitę su blyškių pastelinių spalvų ir floristinių raštų kolekcija , įkūnijusia pačią vasaros esmę.
R. Židonytė užtikta besimatuojanti vestuvinę suknelę  (63)
2015 m. sausio 28 d. 09:01
Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės. „Inži“ mados namuose apsilankiusi moteris dairėsi vestuvinės suknelės.
R. Židonytė rengiasi svarbiems gyvenimo pokyčiams  (1)
2015 m. sausio 28 d. 00:00
Nesenai apie savo sužadėtuves su mylimuoju Karoliu Ramoška paskelbusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės .
Jūros gėrybė žvejams iškrėtė netikėtą pokštą  (16)
2015 m. sausio 23 d. 12:56
Nufilmuota kaip aštuonkojis neįtikėtinai pabėga iš žvejų laivo per menką skylutę, skelbia portalas nydailynews.com.
„Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės sužadėtuvės truko vos kelias valandas  (5)
2015 m. sausio 7 d. 08:19
Ludacrisas susižadėjęs buvo tikrai neilgai – jis vedė savo sužadėtinę Eudoxie Agnan praėjus vos keletui valandų po to, kai pasiūlė jai tapti jo žmona.
Koks vyras tau labiausiai tiktų  (2)
2014 m. gruodžio 21 d. 15:16
Sakoma, kad Svarstyklėms labiausiai tinka Vandeniai, o Žuvys geriausiai jaučiasi su Jaučiais, bet ar tikrai viskas taip paprasta? Juk to paties Zodiako ženklo moterys gali būti labai skirtingos. Siūlome tau pasidaryti testą, kuris padės nustatyti tavo temperamentą ir pagal tai nuspręsti, kokio Zodiako ženklo vyras tau labiausiai tiktų.
Ištekėjo tik dėl patogumo  (132)
2014 m. gruodžio 20 d. 10:51
Aš, kaip ir daugelis mažų mergaičių, svajojau apie princą, gražią vestuvinę suknelę bei ilgą ir laimingą gyvenimą. Deja, sutikti „princai“ tebuvo varlės, kurios, kad ir kiek bebučiavau, vis tiek liko varlėmis. Noras ištekėti vis mažėjo ir mažėjo, galiausiai supratau, kad laimė tikrai slypi ne santuokoje.
Kaip meilę supranta vyrai ir kaip moterys  (54)
2014 m. gruodžio 19 d. 17:30
Visi esame mylėję. Bet ar lengva suprasti meilę? Gal vyrai ir moterys myli skirtingai? Galima jų paklausti, ką jie vadina meile, kada suvokia, kad pamilo, kaip išreiškia meilę, ir kitų įdomių dalykų.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (42)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Išrinktiesiems skirtame šou - aukštoji princesių mada
2014 m. gruodžio 12 d. 15:36
Artėjant savaitgaliui mados namai „ Valentino “ Niujorke surengė išskirtiniams asmenims skirtą „haute-couture“ kolekcijos pristatymą. Beveik pusšimtis baltų modelių užbūrė princesiška prabanga.
Dainininkė Mia nukėlė savo vestuves  (132)
2014 m. gruodžio 11 d. 11:37
Per žiemos šventes planavusi vestuves atšokti dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia nukėlė vedybų datą. Su verslininku Nerijumi susižadėjusi moteris DELFI sakė, kad nespėja pasiruošti vienai svarbiausių gyvenimo švenčių.
Tėvų dovanos vaikams: tapo portretus, perka keliones, gėrimus užkasa po žeme  (12)
2014 m. lapkričio 11 d. 17:45
Žinomi tėvai savo ką tik gimusioms atžaloms perka ne tik kalnus minkštų žaislų, bet ir paruošia ypatingų dovanų, kuriomis jie galbūt galės džiaugtis po keliolikos metų. Garsenybės savo vaikams dovanoja keliones, iš kartos į kartą perduodamus papuošalus ir užsako dailininkų nutapyti paveikslus.
8 žymių porų klaidos, iš kurių derėtų pasimokyti  (3)
2014 m. lapkričio 9 d. 00:00
Nuolat stebime Holivudo įžymybes, žavimės ir norime būti panašios į jas. Tačiau žvaigždės – taip pat žmonės, ir taip pat daro grubių klaidų, dėl kurių nukenčia meilės reikalai. Siūlome pasimokyti iš šių nesėkmių, ir, atėjus laikui, pasielgti gudriau. Štai ko nereiktų daryti, jei nenori visiškai apsikvailinti ir sugriauti savo santykius.
L. Rimgailės drabužių spinta: sesės siūti apdarai ir kasdienai skirta vestuvinė suknelė  (21)
2014 m. lapkričio 6 d. 16:45
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI – nauja rubrika „Garsenybės drabužių spinta“. Joje žinomi žmonės parodys, kokius apdarus, aksesuarus laiko savo spintoje.  Verslininkė Liucina Rimgailė neslepia – drabužiai jos gyvenime yra svarbūs. Mergina nuolatos stengiasi atnaujinti savo garderobą. Šokėjo Tado Rimgailos žmona išskirtinai DELFI skaitytojams atvėrė savo drabužių spintą.
Būsimi jaunavedžiai vestuves kviečiami susiplanuoti parodoje  (2)
2014 m. spalio 24 d. 17:17
Kiekvienas, susidūręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi. Jeigu svajojate apie tobulą šventę su profesionaliu fotografu, padedami patyrusios planuotojos ir vietoje, apie kurią svajojote, o ne kuri liko - ateinančios vasaros vestuves reikia pradėti planuoti dar rudenį.
Planuojančioms ištekėti - didžiausia vestuvių paroda jau šį savaitgalį
2014 m. spalio 24 d. 15:00
Kiekvienas, susiduręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi. Jeigu svajojate apie tobulą šventę su profesionaliu fotografu, padedami patyrusios planuotojos ir vietoje, apie kurią svajojote, o ne kuri liko - ateinančios vasaros vestuves reikia pradėti planuoti dar rudenį.
Vestuvių parodoje - nuo suknelių iki astrologinių prognozių
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Kiekvienas, susiduręs su vestuvėmis žino, kuo anksčiau pradėsi, tuo mažiau pasigailėsi.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 22 d. 00:10
Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.
Su dizaineriu Oscaru de la Renta atsisveikinant: darbų retrospektyva  (18)
2014 m. spalio 21 d. 19:08
Spalio 21 d. mirė 82-ejų metų JAV dizaineris Oscaras de la Renta, kuris rūpinosi buvusių pirmųjų šalies ponių Jackie Kennedy ir Hillary Clinton įvaizdžiu.
Mados pasaulis gedi: mirė legendinis dizaineris Oscaras De La Renta  (7)
2014 m. spalio 21 d. 06:58
Būdamas 82 metų, mirė mados kūrėjas Oscaras De La Renta . Mados kūrėjo šeimos narys „ ABC News “ patvirtino, kad dizaineris mirė pirmadienio, spalio 21-osios, naktį, tačiau tikslios mirties priežasties neatskleidė, praneša wenn.com.
E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis  (1)
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Lietuvoje yra tik keletas dizainerių , kurie kuria tiek pret-a-porter drabužių kolekcijas, tiek ir vestuvinę madą.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 20 d. 11:04
Dizaino namų „Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai, todėl labai įdomu kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.