vestuvinė suknelė

Po trylikos metų draugystės ištekanti V. Jakučinskaitė vestuves atšoks dvare  (29)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:05
Po trylikos metų draugystės amžiną meilę vienas kitam prisieks dizainerė Viktorija Jakučinskaitė ir jos sužadėtinis Vitalijus Jančenkovas. „Visą laiką gyvenome kaip šeima. Dukros labai nori vestuvių. Draugai, giminės paskatino mus surengti šventę“, - DELFI sakė spalio mėnesį ištekanti žinoma drabužių kūrėja.
A.Vasiljevas: „Nuotaka neturi atrodyti, kaip prostitutė”  (1)
2014 m. rugsėjo 11 d. 12:27
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas renka ir saugo milžinišką drabužių, aksesuarų ir kitų daiktų, susijusių su mada, kolekciją. Viena jos dalis - vestuvinių suknelių rinkinys, tarp kurių yra net modeliai iš XIX amžiaus. Juos bus galima pamatyti spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje “Išteku.lt”, kurioje savo įspūdingiausius kūrinius vestuvių tema taip pat pristatys žinomiausi Lietuvos dizaineriai, o iškelti tobulas vestuves padės geriausi vestuvinių paslaugų tiekėjai. Šiame interviu A.Vasiljevas atvirai pasakoja, kaip jo nuomone turėtų atrodyti nuotaka , kuri norėtų, jog po 50-ties metų jos vestuvinės nuotraukos keltų ne juoką, o susižavėjimą.
A.Vasiljevas : nuotaka neturi atrodyti, kaip prostitutė (VIDEO)  (3)
2014 m. rugsėjo 10 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas renka ir saugo milžinišką drabužių, aksesuarų ir kitų daiktų, susijusių su mada , kolekciją. Viena jos dalis - vestuvinių suknelių rinkinys, tarp kurių yra net modeliai iš XIX amžiaus. Juos bus galima pamatyti spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje “Išteku.lt”, kurioje savo įspūdingiausius kūrinius vestuvių tema taip pat pristatys žinomiausi Lietuvos dizaineriai, o iškelti tobulas vestuves padės geriausi vestuvinių paslaugų tiekėjai.
R. Piekautaitė apie vestuves: tai ir yra meilė, kad po tiek metų tuokiamės, o ne skiriamės  (35)
2014 m. rugsėjo 4 d. 13:00
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas . Prieš ketverius metus susižadėjusi pora šiuo žingsniu įprasmins savo pasirinkimą bažnytine priesaika.
Po 22 metų draugystės ištekanti R. Piekautaitė atskleidė, kokia bus jos vestuvinė suknelė  (7)
2014 m. rugsėjo 4 d. 12:09
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas. Prieš ketverius metus susižadėjusi pora šiuo žingsniu įprasmins savo pasirinkimą bažnytine priesaika.
Šį savaitgalį ištekanti R. Piekautaitė: mano suknelė bus kitokia nei daugumos nuotakų  (5)
2014 m. rugsėjo 4 d. 00:00
Praėjus daugiau nei dvidešimčiai bendro gyvenimo metų, šį šeštadienį Šv. Kazimiero bažnyčioje susituoks dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas .
Princesė Diana sūnums Williamui ir Harry paliko įspūdingą dovaną  (15)
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:37
Velionės princesės Dianos testamente numatyta, kad per sūnaus princo Harry trisdešimtąjį gimtadienį, kurį jis švęs rugsėjo 15 dieną, jos sūnums atiteks jos vestuvinė suknelė ir kiti asmeniniai daiktai, praneša nydailynews.com.
Vaikų piešiniai ant vestuvinės suknelės – pagirti ar pasmerkti (FOTO)  (9)
2014 m. rugsėjo 3 d. 00:10
Kur pasisuksi, visur skalambijama apie taip ilgai lauktas ir ką tik įvykusias gražuolės aktorės Angelinos Jolie ir svajonių jaunikio Brado Pitto tuoktuves. Pora pagaliau paviešino paslaptyje laikytas vestuvių nuotraukas, o pasaulis, išvydęs A. Jolie vestuvinę suknelę, neteko žado. Šiandien internetinėje erdvėje diskutuojama: ar toji suknelė yra unikali ir verta pagyrimų, ar netikėta stiliaus klaida.
A. Jolie vestuvinė suknelė – puošta vaikų piešiniais  (20)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:52
Aktorė Angelina Jolie per vestuves su Bradu Pittu , kurios vyko rugpjūčio 23 dieną Prancūzijoje , atrodė pritrenkiančiai. Skelbiama, kad ypatingai dienai aktorė pasirinko dramblio kaulio spalvos satino suknelę be rankovių, puoštą vaikų piešiniais, skelbia usmagazine.com
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (52)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Mobilioji programėlė Nigerijoje nustato merginos vertę nuotakų rinkoje  (20)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 12:14
Lolai Agunbadero išaušo svarbi diena. Lolos giminaitės jai padeda pasipuošti tradicine vestuvine suknele, užsega vėrinį ir papuošia derančiu galvos apdangalu – pastarasis aksesuaras pietvakarių Nigerijos nuotakoms privalomas. Viena iš kartos į kartą perduodama tradicija – jaunikio šeima nuotakos šeimai perduoda išpirką už merginą. Prieš vestuves Lola išdrįso išbandyti naują programą, skirtą pinigais įvertinti jos kaip nuotakos vertę.
Išaiškėjo, kiek kainavo Aistės Guogienės vestuvinė suknelė  (46)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 16:04
Penktadienį, Lietuvoje švenčiant Žolinę, Europos parlamentaras Antanas Guoga vedė savo išrinktąją Aistę Šlapokaitę.
58 metų Rusijos verslininkė glumina savo stiliuku  (32)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 16:33
Po ilgesnės pertraukos skandalingoji Rusijos verslininkė Lara Kopenkina vėl atsidūrė žiniasklaidos dėmesio centre – šį karta ne vestuvių su gerokai už save jaunesniu vyru, o nuotraukų, skelbiamų socialiniuose tinklapiuose dėka.
Liūdna vestuvių šventė: po muštynių jaunavedžiai keliavo į areštinę  (78)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:37
„Skraidė ne tik stalai, bet ir jaunoji“, - taip apie naktiniame klube kilusias muštynes, kuriose dalyvavo ir vestuvininkai, atsiliepia į DELFI kreipęsis klubo lankytojas. Liudininkas teigia, kad pasibaisėjo apsauginių darbu ir iki šiol jaučia šoką. Tuo metu klubo atstovai teigia, kad muštynes užfiksavo vaizdo kamera, ir jų vaizdas buvo visai kitoks, nei pasakojama.
Eglė Jakštytė ir Rytis Žvagulis – nebe pora  (61)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 16:15
Dainininkė Eglė Jakštytė (22) interviu žurnalui MIESTE.lt metu prisipažino, kad šiuo metu ji neturi antrosios pusės. Po tris metus trukusios draugystės su Žilvino Žvagulio sūnumi Ryčiu mergina paniro į darbus. Balsinga atlikėja prisipažino, kad dar nėra pasiruošusi nei santuokai, nei šeimai.
Vestuvinės suknelės obuolio tipo figūrai  (8)
2014 m. liepos 30 d. 15:51
Obuolio tipo figūra yra be talijos, tai yra pečiai ir klubai yra proporcingi, o talija pilna, neryški.
Karalienė Viktorija: nepasotinama lovoje ir monstrė motina (FOTO)  (4)
2014 m. liepos 24 d. 00:00
Karaliene ji tapo vos sulaukusi 18 gimtadienio ir Didžiąją Britaniją valdė ilgiau nei 60 metų. Vos 152 centimetrų ūgio karalienės Viktorijos vardu pavadinta ištisa epocha, o jos gyvenimas apsuptas legendų ir pikantiškų pasakojimų. Tik viena iš jų, kad Viktorija buvo nimfomanė , o jos sutuoktinis Albertas - homoseksualus.
Madingiausios vestuvinės suknelės iš Paryžiaus FOTO  (3)
2014 m. liepos 14 d. 00:00
Aukštosios mados kolekcijose ypač daug dėmesio skiriama puošniems proginiams apdarams, dažno pristatymo pažiba tampa išskirtinių ovacijų verta vestuvinė suknelė . Paryžiaus 2014-2015 m. aukštosios mados savaitėje demonstruotose kolekcijose taip pat netrūko puošnių apdarų, tinkamų ištaikingiausioms ceremonijoms.
COSMO vestuvės: 5 populiariausios vestuvių tradicijos  (1)
2014 m. liepos 8 d. 15:51
Nors laikai modernėja, tradicijos išlieka, o ypač tos, kurių laikomasi per šeimos šventes. Viena svarbiausių švenčių – vestuvės , kai susijungia dvi šeimos ir sukuriama nauja. Turbūt teko girdėti, kad norint sukurti laimingą šeimą ir tvirtus santykius, per vestuves nuotaka turėtų pasirūpinti šiuo tuo senu, šiuo tuo nauju, šiuo tuo pasiskolintu ir mėlynu. Iš kur šie prietarai ir ką jie reiškia?
Atskleista, kaip prieš vestuves J. Simpson pavyko atsikratyti 27 kilogramų  (11)
2014 m. liepos 8 d. 09:09
33-ejų dainininkė Jessica Simpson likus dviem savaitėms iki jos ir Erico Johnsono vestuvių, kurios įvyko liepos 4 d., atsisakė gyvūninės kilmės maisto produktų tam, kad šią svarbią dieną būtų puikios formos.
Pagaliau prabilo: Pippa Middleton atskleidžia karališkųjų vestuvių užkulisius + VIDEO  (3)
2014 m. liepos 7 d. 11:48
Pippa Middleton pagaliau sulaužė tylos įžadus. Amerikos televizijos laidai „The Today Show“ ji atskleidė: Kate ir Williamo vestuvių ceremonija buvo „tik šeimyninės vestuvės , jų nesureikšminu“.
Vestuvinių suknelių mados: vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai  (14)
2014 m. liepos 4 d. 06:20
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame mados pasaulyje vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai. Taip pat ir vestuvinėje madoje. Lengvumas, trapumas, kukli elegancija atsispindi dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijoje.
K. Nemycko vestuvinę suknelę patikėjo sukurti skandalingai vertinamam dizaineriui, o dažysis pati  (94)
2014 m. liepos 1 d. 14:45
Dainininkė Katažina Nemycko dar šią vasarą prisieks amžiną meilę savo sužadėtiniui kompozitoriui Deivydui Zvonkui. Moteris DELFI atskleidė vieną svarbiausių šventės detalių – dizainerį, kuriam patikėjo sukurti vestuvinę suknelę.
Nuotakos košmaras dėl suknelės  (142)
2014 m. birželio 29 d. 10:08
Vasarą į miestų gatves ir gamtos oazes užplūsta jaunavedžiai , tačiau kartu su gražia švente būsimiems sutuoktiniams tenka iškęsti ir nemažą įtampos dozę prieš šventę. Gražiausią gyvenimo šventę gali sugadinti ir pačios mažiausios detalės. O jei viena iš tų detalių – vestuvinė suknelė , šypsenos nuotakos veide, vargu, ar pavyks sulaukti.
Vestuvių prietarai: kokią dieną tuoktis, ką vilkėti, kokius žiedus užsakyti (FOTO)  (6)
2014 m. birželio 29 d. 00:00
Kaip išsirinkti žiedą, vestuvinius drabužius, ceremonijos datą, kad santuokoje gyventumėte laimingai, turtingai, džiaugsmingai ir draugiškai. Siūlome paskaityti apie vestuvinius prietarus ir papročius.
Užsienio portale už grašius parduodama O. Pikul-Jasaitienės vestuvinė suknelė  (122)
2014 m. birželio 22 d. 14:44
Dainininkė OksanaPikul-Jasaitienė liko nustebusi kinų portale išvydusi pardavinėjamą savo vestuvinę suknelę. Svarbiausiai atlikėjos gyvenimo šventei išskirtinį rūbą kūrė dizaineris Juozas Statkevičius .
10 dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurios trukdo sukurti laimingus santykius
2014 m. birželio 16 d. 00:00
Psichologai tvirtina: klysta visi ir tai absoliučiai normalu bei natūralu. Svarbu pasistengti ištaisyti padėtį, nelaukiant, kol pasekmės pasieks katastrofos mastą.
K. Middleton su vyru dalyvavo karalienės gimtadienio iškilmėse  (28)
2014 m. birželio 15 d. 15:50
Šeštadienį dalyvaudama Anglijos karalienės Elžbietos II 88-ojo gimtadienio iškilmėse Kate Middleton atrodė kaip visuomet prašmatniai.
Menų inkubatoriuje susituokė žurnalistė L. Bytautaitė ir advokatas D. Rimkevičius  (140)
2014 m. birželio 14 d. 15:41
Šeštadienį Menų inkubatoriuje „Rupert“ susituokė Lolita Bytautaitė ir Deividas Rimkevičius. TV laidų vedėja, kino kritikė ir advokatas lemtingąjį „taip“ ištarė po dešimties metų draugystės. „Nusprendėme padaryti šventę sau ir draugams“, - juokėsi nuotaka.