vestuvinė suknelė

Nauji vėjai vestuvių madoje: svarbiausi 2016 m. akcentai  (7)
2016 m. vasario 6 d. 14:15
Neseniai peržengėme 2016 metų slenkstį, artėja naujasis vestuvių sezonas. Tad tai metas, kai intensyviausiai pradedama ruoštis šiai vienai iš svarbiausių gyvenimo švenčių. Kokių naujų vėjų galime tikėtis šiais metais?
Dizainerė A. Beliakaitė sukūrė juodą nuotakos suknelę: ar kas išdrįs tokia pasipuošti?  (27)
2016 m. vasario 5 d. 06:23
Šį šeštadienį parodoje „Mūsų vestuvės“ Vilniuje , viešbutyje „ Radisson Blu “ (Lambda salė), įvyks pirmoji Lietuvoje konferencija apie nuotakos stilių „Nuotaka ant ribos“. Jos metu dizainerė Aurelija Beliakaitė pristatys tris šokiruojančius įvaizdžius, tarp kurių - ir juoda vestuvinė suknelė.
Kaip išsirinkti vestuvinę suknelę?
2016 m. vasario 2 d. 15:21
Balta nuotakos suknelė jau daugybę amžių yra vienu pagrindinių santuokos simbolių, tradicija, kurios jaunavedžiai nedrįsta laužyti net ir šiandien. Nepaisant spalvos ribojimo, vestuvinės suknelės varijuoja atspalviais, tviska prabanga ir didele modelių įvairove. Nuotakai išsirinkti atrasti savo svajonių suknelę – sunki užduotis, tačiau ji tikrai bus lengviau įveikiama, jei atkreipsite dėmesį į keletą aspektų.
Jau šį savaitgalį šurmuliuos didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje - „Mūsų vestuvės“
2016 m. vasario 2 d. 10:31
Jau šį savaitgalį (vasario 6-7 dienomis) Vilniuje, konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ vyks VIII -oji, didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje - „Mūsų vestuvės“.
Stiliaus dosjė. Juvelyrė J. Lago: madingiausias daiktas mano spintoje yra vestuvinė suknelė  (16)
2016 m. vasario 1 d. 00:00
Juvelyrikos kūrėja Jurga Lago sako, kad jos požiūrį į drabužius geriausiai nusako jos vestuvinė suknelė: dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtam apdarui greit sukaks penkiolika metų, bet iki šiol menininkė ją... nešioja. „Kasmet vestuvių dieną ją apsivelku ir einu į darbą“, – šypsosi moteris.
Karaliaus Olavo V ordiną gavusi lietuvė niekada nebus Daiva Norge  (121)
2016 m. sausio 30 d. 16:47
Žinomo politiko Alvydo Medalinsko sesuo, 54 metų Daiva Johansen , save vadina meilės emigrante . Tiesa, jos mylimasis vyras norvegas, prisiekinėjęs, kad po penkerių metų jie būtinai išvyks gyventi į Lietuvą, savo žodžio netesėjo. Jis, kaip paaiškėjo vėliau, net neturėjo minčių keltis į Lietuvą, todėl Daiva buvo priversta gyventi Norvegijoje. Deja, per tą laiką mirė jos tėvai, 2012 metais medikė išsiskyrė su vyru, vėliau – atidarė savo privačią kliniką.
„Magiškos vestuvės": vestuvių suknelė vyrui - lyg afrodiziakas
2016 m. sausio 30 d. 14:39
Beveik visi vyrai išvydę savo išrinktąją su vestuvine suknele prisipažįsta, jog gražesnės moters dar nėra regėję. Kokia turi būti TA vestuvių suknelė, kuri padažnintų pulsą ir sukeltų tikrą jausmų audrą? Savo įžvalgomis dalinsis dizainerė Aurelija Beliakaitė, „My day” portalo ir vestuvinių suknelių komiso vadovė Armina ir MJ vestuvinių, vakarinių ir proginių suknelių salono vadovė Jolanta.
Patarimai, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę  (1)
2016 m. sausio 28 d. 14:20
Loginis skaičių galvosūkis sudoku atrodytų mažai ką turi bendro su vestuvinėmis suknelėmis. Tačiau tai tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tiesų, paralelės tarp jų tiesiog stebinančios ypač tuomet, kai reikia išsirinkti savąją vestuvinę suknelę.
Kokios vestuvinės suknelės bus madingos 2016 metais
2016 m. sausio 27 d. 15:35
Vestuvinė suknelė – svarbiausias kiekvienos nuotakos rūpestis, kuris gali ne tik pakylėti, bet ir sukelti dramatiškus jausmus ieškant naujų idėjų. Nauji metai prasidėjo, o kad jiems įsibėgėjant netrūktų žinių apie 2016 metų tendencijas pasirūpino garsios vestuvinių suknelių dizainerės: Viktorija Jakučinskaitė ir Aurelija Beliakaitė.
Lietuvos garsenybės nelaukia vestuvių, kad pasipuoštų nuotakų suknelėmis  (36)
2016 m. sausio 18 d. 18:07
Ne viena garsi Lietuvos pramogų pasaulio atstovė žengė podiumu ar pozavo išskirtinėms fotosesijoms, pasipuošusios vestuvinėmis suknelėmis. Panašu, kad jos nebijo prietaro, neva nevalia prieš vestuves dėvėti nuotakos suknelę. DELFI surinko įspūdingiausiai atrodžiusias merginas ne savo vestuvių dieną, tačiau su nuotakos suknelėmis.
A. Valentaitė vėl apsivilko vestuvinę suknelę  (61)
2016 m. sausio 17 d. 12:14
Mikado šilkas, Šantiljė nėriniai, tiulis, rankų darbo siuviniai, organza, gipiūras – lyg muzika skambanti kiekvienos jaunosios ausyse. Taip, kalbama apie vestuvinę suknelę. Mados nuolatos keičiasi – pirmoji balta vestuvinė suknelė, kuria pasidabino ir toną ateinančioms kartoms sukūrė karalienė Viktorija, iš ties, patobulėjo.
Dizainerė atskleidžia, kokios NUOTAKOS SUKNELĖS šiemet bus nebemadingos  (1)
2016 m. sausio 15 d. 14:02
Jei šią vasarą planuojate tuoktis, savo svarbiausios gyvenimo šventės detalėmis turėtumėte pradėti rūpintis jau dabar. Vestuviniu suknelių kūrėja Laura Jakovlevaitė davė keletą patarimų, kurie turėtų būti naudingi būsimoms nuotakoms.
Brangiausi pasaulyje – nuo automobilių iki tauriųjų gėrimų  (18)
2016 m. sausio 11 d. 18:35
Nuo paties brangiausio pasaulyje automobilio iki daugiausia kainuojančio tauraus gėrimo – pristatome 11 brangiausių šioje planetoje daiktų, skelbia oddee.com.
11 įspūdingiausių miestų, kuriuos reikia aplankyti žiemą  (17)
2016 m. sausio 10 d. 10:47
Žiemą dažniausiai norisi susisukti į kamuoliuką ir užmigti žiemos miegu kaip meškai, šalia pasidėjus termosą karštos kakavos ir užkandžių. Lauke tamsu, nejauku, o sniegas mieste būna 50-ies pilkų atspalvių.
Netikėtas Žemaitės veidas: sėdėjo kalėjime, rūkė ir karštai mylėjo 30 metų jaunesnį dukros vyrą  (349)
2015 m. gruodžio 25 d. 20:51
Jei kai kurie iš jūsų įsivaizduodavote lietuvių literatūros klasikę Juliją Beniuševičiūtę-Žymantienę, visiems geriau žinomą kaip Žemaitę (1845-1921), suvargusią ir prie balanos palinkusią skarotą kaimo moterėlę, po šio straipsnio turėtumėte nusivilti. Iš tiesų rašytojos gyvenimas buvo neįtikėtinai spalvingas. Kaip ir jos asmenybė.
Ar jūs ilgai būsite kartu? 10 dalykų, į kuriuos turėtum atkreipti dėmesį  (39)
2015 m. gruodžio 3 d. 15:25
Jis patrauklus , žavus ir viską daro taip, kaip reikia. Galbūt galų gale tu sutikai savo svajonių vyrą, tą, su kuriuo galėsi praleisti visą savo likusį gyvenimą? Psichologai pataria neskubėti ir, prieš pasineriant į svajones apie vestuvinę suknelę, plačiai atmerkti akis bei pabūti sąžininga pačiai prieš save. Štai 10 patarimų, kurie padės tau išlikti realistiškai ir blaiviai įvertinti, ar jūs skirti vienas kitam.
Režisieriaus Š. Barto mylimoji Lora: kiekvienuose namuose gali būti sprogimų, nepakeliamos aistros, nusivylimų...  (36)
2015 m. gruodžio 3 d. 00:12
Vitališkos, kerinčių rudų akių gražuolės ansamblio „Thirty Fingers Trio“ smuikininkės Loros Kmieliauskaitės (25 m.) rankoms paklūstantis smičius čia užgauna stygas lengvai, lyg virkdytų orą, čia kerta širdį pusiau dalinančia jėga.
NETIKĖTAS ŽEMAITĖS VEIDAS: rašytoja sėdėjo kalėjime, rūkė ir karštai mylėjo 30 metų jaunesnį dukros vyrą  (310)
2015 m. lapkričio 30 d. 15:49
Jei kai kurie iš jūsų įsivaizduodavote lietuvių literatūros klasikę Juliją Beniuševičiūtę-Žymantienę, visiems geriau žinomą kaip Žemaitę (1845-1921), suvargusią ir prie balanos palinkusią skarotą kaimo moterėlę, po šio straipsnio turėtumėte nusivilti. Iš tiesų rašytojos gyvenimas buvo neįtikėtinai spalvingas. Kaip ir jos asmenybė. Žemaitė mokėjo kelias užsienio kalbas, ištekėjo „iš reikalo“ ir buvo pametusi galvą dėl 30 metų jaunesnio vyro, kuris vedė rašytojos dukrą.
Lietuviai savo vestuves linkę iki smulkmenų susiplanuoti patys  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:28
Vestuvių parodos, kur vienoje vietoje susiburia visi su vestuvėmis susiję specialistai – dizaineriai, fotografai, vestuvių planuotojai ir vedėjai, juvelyrai, konditeriai, dekoratoriai, bei floristai - vis labiau populiarėja.
Floridoje susituokė aktoriai S. Vergara ir J. Manganiello  (11)
2015 m. lapkričio 23 d. 07:20
Tai oficialu: aktorė Sofia Vergara ištekėjo už mylimojo Joe Manganiello. Pora įžadais apsikeitė romantiškos ceremonijos, vykusios Palmbyče, Floridoje, metu. Nuotraukomis iš šventės su gerbėjais pasidalino pati S. Vergara. Jose matyti, kaip nuostabiai atrodė nuotaka ir viešbutis, kuriame ji prisiekė amžiną meilę.
Kaip dažytis ir šukuotis 2016 metais? Trijų meistrų įžvalgos ir patarimai  (5)
2015 m. lapkričio 11 d. 00:00
Net jei nesate ir nesiruošiate būti nuotaka, nuo šios spalvos kitais metais nepabėgsite...
Originaliausios nuotakos nebijo nei juodų nuometų, nei flamingų ant galvos  (9)
2015 m. lapkričio 10 d. 09:44
Kai kurios nuotakos savo svajonių suknelę įsivaizduoja tik baltą, pūstą ir princesiškai prabangią, o kitos svarbiausią gyvenimo dieną nebijo eksperimentuoti ir net kiek šokiruoti aplinkinius. Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė , paklausta, ar dažnai sulaukia prašymų sukurti originalią, iš kitų išsiskiriančią suknelę vestuvėms, patikino, kad tokių prašymų gauna daug ir tai jai kelia džiugesį. „Tokios klientės pačios įdomiausios“ – pripažino ji.
Kaip vestuvėms figūrą dailino Skaiva Kraujalė?  (133)
2015 m. lapkričio 6 d. 00:00
„Nieko nėra maloniau, kai siuvėja, primatuodama vestuvinę suknelę , pareiškia, kad ją reikia sumažinti visu dydžiu, vyras ir draugai kaskart pasitinka su komplimentais, o nesenai pirktos kelnės nusimauna neatsegus užtrauktuko“, - juokauja prieš kelias savaites vestuves atšokusi radijo laidų vedėja , žurnalistė Skaiva Kraujalė .
Oskaro Koršunovo mylimoji Monika Dirsytė: stengiuosi nesigraužti dėl padarytų klaidų  (2)
2015 m. spalio 28 d. 10:36
Jau šiandien, spalio 28 d., trumpametražių filmų festivalyje „Future Shorts“ „Lofte“ menininkė Monika Dirsytė pakartos savo „Monika&Monika“ performansą. Jame ji dėvi vestuvinę suknelę, o ant galvos - beveik 10 kg sveriančią metalinę dėžę, pro kurios akutę ji žvelgia į lankytojus.
„Istorijos detektyvai“ narplios moterų grožio paslaptis  (2)
2015 m. spalio 23 d. 10:39
Kuri lietuvė pirmoji užsivilko baltą vestuvinę suknelę? Kokią paslaptį slepia Birutės paveikslas?
Vilnius prisijungė prie slaptos kino bendruomenės: kviečia pamatyti kai ką naujo  (1)
2015 m. spalio 21 d. 14:59
Vilnius oficialiai įsijungia į slapto ir interaktyvaus kino bendruomenę - – „Future Shorts“. Spalio 28 d. menų fabrike „Loftas“ bus parodyta geriausių pasaulio trumpametražių filmų rudens programa bei vienas ypatingas filmas iš „Future Shorts“ vasaros programos.
Netradicinėje vietoje ištekėjo S. Jasevičiūtė: žvaigždė pasirinko vyro pavardę  (434)
2015 m. spalio 17 d. 14:43
Šeštadienio popietę Vilniaus senamiestyje amžiną meilę prisiekė radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė ir jos išrinktasis verslininkas Artūras Kraujalis. Ceremonija vyko netradicinėje vietoje – prabangiame restorane. Skaiva po santuokos pasirinko vyro pavardę.
Vestuvinių suknelių dizainerė išliaupsino Ingą Stumbrienę: ji alsuoja subtilumu ir elegancija  (44)
2015 m. spalio 16 d. 21:12
Vestuvės neabejotinai viena svarbiausių gyvenimo švenčių, kuomet kiekviena smulkmena yra kruopščiai apgalvota ir suderinta. Ypač svarbiu vestuvių įvykiu ir pasirinkimu tampa vestuvinė suknelė. Siekiama tobulybės, svajonių realizavimo ir išskirtinumo. Būtent tokias sukneles pristatė ir jau dešimt metų kurianti Inga Miltienienė . Naujausioje jos vestuvinių suknelių kolekcijoje atsispindi iškiliausi nuotakų norai.
Vestuvinių suknelių madų evoliucijos klipas peržiūrėtas jau per 3 mln. kartų  (2)
2015 m. spalio 7 d. 14:23
Internete išplito vaizdo įrašas, kuriame pristatoma vestuvinių suknelių evoliucija per pastarąjį šimtmetį. Socialinėje žiniasklaidoje jis buvo paskelbtas rugsėjo 30 dieną ir nuo tada jį peržiūrėjo daugiau kaip 3 mln. žmonių.