Anot jos, kvietimuose rekomendacija, kuo vilkėti, nurodoma neatsitiktinai, o įvertinant įvykio temą, aplinką, programą, stilių, rašoma pranešime spaudai.

„Drabužių, kurie turi gilesnę, simbolinę reikšmę, nėra daug. Vienas tokių yra vestuvinė suknelė“, – įsitikinusi V. Poderytė-Bernatavičė.

Vaida Poderytė-Bernatavičė

Šią vasarą pirmąsias vestuvių metines minėsianti žinoma moteris sako, jog spręsdamos, kuo puoštis svarbiąją dieną, nuotakos turėti ne paisyti madų, o atsižvelgti į tikruosius savo norus. Taip pat – būsimo pokylio temą bei vietą.

„Juk vestuvių dieną moteris turi jaustis gražiausia. O tokia ji bus tada, kai gerai jausis. Svajonė, o ne mada turėtų tapti viską nulemiančiu niuansu“, – neabejoja pašnekovė.

Vaida Poderytė-Bernatavičė

Rinkdamasi aprangą labdaros vakarui, kuriame dalyvavo, ji apžiūrėjo ir bičiulės dizainerės Ingridos Rutkauskaitės-Naujokės kurtą „Lotus Bridal“ vestuvinių suknelių kolekciją.

„Būdama salone, kur karaliauja ne tik proginiai drabužiai, bet ir vestuvinės suknelės, negalėjau likti abejinga. Juk savąją šventę išgyvenau ne taip seniai. Ją dažnai prisimenu“, – sako V. Poderytė-Bernatavičė.

Vaida Poderytė-Bernatavičė

Paklausta, ar mada yra reikšminga jos pasirinkimo dalis, pašnekovė patikino – ji kasdien vilki tai, kokį stilių padiktuoja dienotvarkė.

„Darbo susitikimai, šventės, savaitgalis ar laikas su vaiku nulemia ir aprangos stilių“, – kalba televizijos laidų prodiuserė, mėgstamiausiomis savo spalvomis įvardinanti juodą, baltą bei rudą. Šiuolaikinė mada, anot jos, yra itin palanki mėgstantiems patogumą.

„Tai, kas gražu žurnale, nebūtinai tinka kiekvienam. Rytais, spręsdama kuo apsirengti, ilgai neužtrunku – viską padiktuoja dienos planas ir mano vidinis kritikos filtras“, – su šypsena pasakojo pašnekovė.

Vaida Poderytė-Bernatavičė
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės