šuo

Noriu su savo šunimi eiti į kavines ir parduotuves: kam tai trukdo?  (247)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:58
Jau pripratau, kad Lietuvoje tikrai ne visi yra draugiški gyvūnams, nors tokiais labai dedasi, kai atsitinka kokia nelaimė ar gyvūnėlis labai nukenčia ir spauda apie tai parašo, televizija parodo.
Nufilmuota katės reakcija, kai ji pamatė, kad teks gyventi kartu su šunimi  (36)
2015 m. rugsėjo 1 d. 22:59
Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip elgiasi katė, kai ji pirmą kartą pamato, kaip šeimininkas į namus parsiveda šunį. Nauja draugija jos nepradžiugino: katė pradėjo kaukti nesavu balsu, o tai pralinksmino jos šeimininkus, praneša portalas mirror.co.uk.
Aplinkosaugininkai vairuotojams ir šunų šeimininkams surengė siurprizą  (2)
2015 m. rugsėjo 1 d. 13:19
Panevėžio agentūra kartu su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir kontrolės skyriumi vykdė reidą Panevėžio miesto teritorijoje esančiose žaliosiose zonose. Reido tikslas - užkirsti kelią neteisėtam automobilių statymui vandens telkinių apsaugos juostose ir ant žaliųjų vejų, taip pat patikrinti, kaip laikomasi Gyvūnų laikymo taisyklių reikalavimų Panevėžio mieste.
Jie irgi ėjo į mokyklą  (119)
2015 m. rugsėjo 1 d. 09:53
Stipriai delne suspaustas gėlės žiedas, išlyginti išeiginiai rūbai, nerimastingos tėvų akys, su jauduliu palydinčios savo atžalą mokyklos link. Nedrąsus įsikibimas dvyliktokui į ranką ir pirmas susipažinimas su šalia stovinčiais klasės draugais. Rugsėjo pirmoji – įvykis, kurį iki šiol kai kas atsimena su jauduliu, kai kas su džiaugsmu, o kai kas prisiminti nė nenori.
12 buvusios abiturientės patarimų, kaip išgyventi baisiausius metus  (122)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 19:38
Rugsėjo 1-osios skambutis pradės dar vienos Lietuvos abiturientų laidos mokslo metus. Ir šiemet jie bus pasipuošę ir trykštantys prabėgusios vasaros įspūdžiais, entuziastingi, nes teliko metai, bet ir širdyje kiek nerimstantys: kur būsiu kitą rugsėjo 1-ąją?
Sudaužytos širdies istorija: po draugo žinutės mano pasaulis sugriuvo  (88)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 11:19
Ši istorija yra viena tokia iš milijono panašių, tačiau man ji viena tokia, o visos kitos – tik milijonas panašių.
Legendinio Brazilijos klubo žaidėjas veržiasi į Lietuvos futbolo rinktinę  (125)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 10:08
Jam – 22 metai, jis priklauso į populiariausių Brazilijos klubų penketuką patenkančiam „Palmeiras“, jo paslaugomis taip pat domėjosi Portugalijos, Ispanijos ir Belgijos ekipos. Visi jį vadina vardu, bet Lietuvos futbolo mėgėjams kur kas įdomesnė turėtų būti jo pavardė. Ir pats Victoras Luisas Zamblauskas neatsisakytų iškeisti gimtąją Braziliją į savo protėvių tėvynę.
Kauno senamiestis virto didele šokių aikštele  (5)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 17:59
Laikinosios sostinės senamiestis įsisuko į šokių ritmą. Įvairių stilių šokėjai demonstruoja išmoktus žingsnelius ir kviečia patiems išbandyti šį sūkurį.
Išgelbėtas voveriukas šėlsta vilnietės namuose  (63)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 10:15
Vilnietė savo namuose laiko voveriuką. Ji sužeistą gyvūnėlį parsinešė namo, kur jis gyvena jau beveik du mėnesius.
Kelmės rajone siautėjo vagis „partizanas“: vyras mėnesį slapstėsi miškuose  (13)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 14:32
Kelmės rajone sulaikytas mėnesį miškuose slapstęsis ir vagystes Butkiškės kaime vykdęs vyras.
Maskva mestelėjo naują taikinį pajuokoms: dar daugiau pragaro  (217)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 09:33
Tai nešvarus darbas, bet kažkas jį padarė. Kai tik išseko internetinių pašaipų srautas, išjuokiantis nelegalių maisto produktų naikinimą Rusijoje, Maskva mestelėjo naują taikinį „Twitter“ pajuokoms – nuo žinomų vakarietiškų skalbimo miltelių ir valymo priemonių ištuštėjusias parduotuvių lentynas.
Kas agresyvesnis: girtuoklio šuo ar girta 18-metė?  (14)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:10
Vilniuje trečiadienio vakarą nukentėjo du policijos pareigūnai: vieną patrulę apkandžiojo šuo, kitą policininką apspardė girta mergina.
Kodėl vis dar nesame laimingi arba kaip surasti savo pašaukimą  (10)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:45
Stebėdama aplinkinius ir dirbdama su žmonėmis pastebiu vieną paprastą dėsningumą – mūsų kosminį liūdesį, kartais neturintį jokios konkrečios priežasties ir depresiją sukelia ne kas kita, kaip nežinojimas, iš kur mes atėjome, į kur išeisime, o labiausiai – kam iš viso esame gimę ir kokia mūsų paskirtis šioje Žemėje. Patys nelaimingiausi žmonės blaškosi tarp fizinių poreikių tenkinimo, valdžios ir pinigų siekimo, bet pasiekę tam tikrą materialinę gerovę ir statusą visgi jaučiasi galutinai išsitaškiusiais Sizifais, kurie visą gyvenimą stūmė akmenį… ne į tą kalną…
Šuo apkandžiojo septynmetę mergaitę  (14)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:10
Rugpjūčio 26 d. apie 15 val. Radviliškio r., Miežaičių k., 27-erių metų vyro namo kieme, palaidas šeimininko šuo įkando į veidą atėjusiai 7-erių metų mergaitei.
Gatvės menininkas A. Dubra: ant sienų piešiantis žmogus neturi ragų ir uodegos  (9)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:31
Menas nebūtinai turi būti uždarytas galerijose ar įrėmintas rėmeliuose. Įtaigingi, žaismingi, subtilūs ir taiklūs meno kūriniai savo vietą gali rasti ir miesto gatvėse, ant jų pastatų sienų, tapti gyvu kvartalų veidu ir paversti žiūrovu kiekvieną praeivį. Tai jau trečią kartą Vilniuje bandys įrodyti tarptautinio gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ organizatoriai ir dalyviai.
Paauglių pažeminto benamio istorijoje – naujos detalės  (78)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 18:33
Benamio, kurio istorija sujaudino tūkstančius DELFI skaitytojų, gyvenimas pamažu pradeda keistis. Praėjus mėnesiui po siaubingos paauglių egzekucijos, kurios metu patyrė patyčias, buvo laistomas vandeniu, šlapimu, o galiausiai ir padegtas, jo veide vis dažniau matyti šypsena.
Ieško į namus atklydusio šuns šeimininkų  (1)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:54
Į Trakų Vokę sekmadienį per pietus atklydo šuo.
Pas kaimynus išėjusio ir dingusio sūnaus ieškojusi motina jį surado kraujo klane  (17)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:39
Pakruojo rajono policijos pareigūnai sulaikė tris nužudymu ar prisidėjus prie nužudymo įtariamus asmenis. Tarp įtariamųjų yra ir moteris. Šiaulių apskrities policijos kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai informuoja, kad įtariamieji - šeima. 75 metų vyras, jo 60-metė žmona ir 32 metų sūnus įtariami savo kaimo gyventojo nužudymu.
Šunų augintojai sulaukė policijos vizito  (13)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:27
Rugpjūčio 21 d. nuo ankstyvo ryto Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau - apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato apylinkės inspektorius Egidijus Skamarakas, bendruomenės pareigūnas Arūnas Kinderis bei miesto seniūnas Remigijus Kurauskas vykdė prevencinę priemonę, kurios metu stebėjo ir lankė asmenis, kurie linkę pažeidinėti gyvūnų laikymo taisykles.
Neapsakomas žiaurumas: šuniui nupjovė uodegą ir pririšo prie medžio  (137)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 21:14
Vaidotuose žmonės surado nukankintą šunelį. Šuniui buvo nupjauta uodega, jis buvo už kojos pakabintas ant medžio.
Molėtų rajone dingo šuo  (4)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 18:42
Rugpjūčio 23 d. dingo mūsų šeimos narys – šuo Dera. Labai skauda širdį mums, tėvams, bet labiausiai – sūnui.
Katytė, kuri nusipelnė rasti namus: skaudi Smilgos istorija  (1)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 13:17
Šuo smagiai uostinėjo gėles ir krūmelius priešais seno aptrupėjusio namo laiptinę, kai staiga sustingo „aptikau grobį“ poza. Skubiai atitraukiau mūsų senuką nuo vėjyje siūbuojančių aukštų vešlių smilgų sąžalyno – o ką, jei ten paukštukai lizdą susisuko ar koks ežiukas sėdi. Bet ten tebuvo Vilniui vis įprastesniu tampantis vaizdelis – alkani, purvini ir vis tiek besitikintys žmonių gerumo katyčiai.
Išmintingas ir prieraišus šunelis ieško šeimininkų
2015 m. rugpjūčio 24 d. 11:25
„Grindinukų“ gretas buvo papildęs jaunas šunelis Artas. Ten jis pakliuvo jau antrą kartą. Pirmąsyk tai buvo 2011 m. Ką tik pasikeitę pieniniai dantukai, dar melsvumo turinčios akutės sakė, kad tai dar visai vaikas. Gulėjo tada Artas (tuomet Nr.713) įsispraudę į kamuoliuką ir drebėjo, drebėjo, drebėjo. Tuomet Artui pasisekė, nes jį pastebėjo moteris, su dukra į „Grindą“ atvykusi rinktis augintinio. Artas išvyko namo.
Vertingi patarimai toms, kurios mėgsta aukštakulnius
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:00
Kaip rasti balansą tarp sveikatos ir mėgstamų aukštakulnių ?
Kada kavinėje galite atsisakyti patiekalo?  (17)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:00
Tikriausiai kiekvienam iš mūsų yra tekę bent kartą gyvenime nusivilti restorano aptarnavimu ar tiekiamomis „gėrybėmis“. Musė įkrito į šaltibarščius, ištirpę ledukai, lauko terasoje garsiai lojantis šuo ir trisdešimt minučių nesulaukiate sąskaitos. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ( VMVT ) Maisto skyriaus vyr. specialistas Algimantas Lipnickas sutiko pagrindiniam šalies portalui DELFI papasakoti su kokiais nusiskundimais susiduria jų tarnyba ir kuomet teisus klientas, o kada restoranas.
Veždama šunį autobusu užsidirbo didžiulę baudą  (7)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 16:42
Bauda, ekvivalentiška beveik 150 dolerių, gresia Kinijos miesto Čongčingo gyventojai, kuri, važiuodama autobusu spūsties metu, pasodino savo šunį ant sėdynės ir įnirtingai jį gynė nuo kitų keleivių, praneša „The South China Morning Post".
Žavioji Nikita laukia naujo šeimininko  (1)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 10:54
Žaviąją Nikitą arba Niką, kaip ją vadina savanoriai, į prieglaudą atvedė kažkokia moteris. Ji sakė, kad kalytė tiesiog atklydo į jų kiemą ir nebesitraukė, nes gavo pavalgyti. Kadangi žmonės patys turi gyvūnų, Nikos pasilikti jau nebegalėjo, todėl ir atvedė į prieglaudą.
Pasipiktino Palanga: neleisiu savo šuniui voliotis aptriestuose paplūdimiuose  (293)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 10:37
Kadangi pastaruoju metu žmonės labai piktinasi ir barasi dėl paplūdimiuose ir kitose viešose vietose maklinėjančių keturkojų, leiskit atsikertant ištarti keletą „au”.
R. Petrausko šuo neišgyveno: nežinau kaip Kotrynai pasakyti, kad tavęs nebėra  (270)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 10:35
Pirmadienį rašytojas, sporto komentatorius ir protmūšių vedėjas Robertas Petrauskas pasidalino savo šeimos nelaime, kai kaimynų šuo užpuolė jų keturkojį augintinį.