šuo

Prasidėjo Rusijos režimo agonija?  (392)
2015 m. kovo 28 d. 09:21
Ar gali būti, kad prasidėjo Rusijos valdančiojo režimo agonija? Galbūt mįslingas Rusijos prezidento Vladimiro Putino dingimas tebuvo bandymas užmaskuoti gresiančią katastrofą?
Lovoje rado nekviestą „svečią“  (34)
2015 m. kovo 27 d. 22:36
Ko gero, dažnam pažįstamas jausmas, kaip malonu gultis į lovą pervilkus švarią, naują patalynę. Švarūs patalai panašu, kad patinka ne tik žmonėms. Internete plinta klipukas, kurio pagrindinis herojus – burundukas , atradęs džiaugsmą rangytis lovoje, naujuose pataluose.
Lietuvos oro erdvę saugo ir neįprasti „kariai“  (9)
2015 m. kovo 26 d. 15:42
Lenkijos kariai , dalyvaudami NATO oro policijos misijoje, turi ir neįprastų pagalbininkų – tris sakalus, vieną vanagą ir vieną tarnybinį šunį, praneša thenews.pl. Šią informaciją GRYNAS.lt patvirtino ir Lietuvos Krašto apsaugos ministerija.
Skaitytojo akimis: prie upės rastas paklydęs šuo, šeimininkai ieško jį priglobusių žmonių  (45)
2015 m. kovo 26 d. 10:09
GRYNAS.lt redakcija gavo skaitytojo Gabrieliaus laišką, kuriame papasakota trečiadienį nutikusi istorija Žvėryne. Istorijos centre – šuo , atklydęs prie upės. Skaitytojas iš pradžių spėjo, kad šis šuo beglobis, tačiau šįryt redakciją pasiekė susirūpinusio žmogaus skambutis. Paaiškėjo, kad vyras - šio šuns šeimininkas.
Moksleivis: jei Lietuvos mylėti nepavyksta, atėjo laikas ją keisti  (68)
2015 m. kovo 25 d. 21:07
Telšiškis gimnazistas Lukas Kaminskis – aktyvus visuomenininkas, inicijavęs ne vieną projektą, skatinantis jaunimą kovoti su patyčiomis ir atkreipti dėmesį į Rusijos propagandinio karo grėsmes. Kovo 11 -ąją Lietuva minėjo 25-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines. Ta proga Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga pristato projektą „ Nepriklausomybės karta “, pasakojantį apie jaunos ir nepriklausomos kartos atstovus, garsinančius Lietuvą įvairiose srityse. Lukas – vienas iš jų.
Elegantiška A. Vasiljevo provokacija: „Seksas ir mada“  (5)
2015 m. kovo 25 d. 19:25
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Seksas ir mada: kaip tai susiję?  (9)
2015 m. kovo 25 d. 17:07
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Lietuvoje paskutinį kartą viešą paskaitą skaitė daugiau nei prieš penkerius metus. Balandžio 21 dieną sostinėje mados metras kvies į renginį intriguojančia tema „Seksas ir mada“, kuris, mados istoriko teigimu, taps svarbiu miesto įvykiu.
Prijaukinta lapė gyvena šuns gyvenimą – miega būdoje ir vizgina uodegą  (2)
2015 m. kovo 25 d. 14:29
Nors tai gali skambėti lyg Disnėjaus filmo scenarijus, lapiukas Toddas iš tiesų galvoja esantis šuo. Gyvūnas vienos britės namuose atsirado prieš 7 mėnesius. Dabar 11 mėnesių amžiaus Toddas leidžiasi vedžiojamas už pavadėlio ir netgi vizgina uodegą, kai jaučiasi laimingas ar nori valgyti Gyvūnas miega šuns būdoje ir žaidžia su šunims skirtais žaislais.
Keista augintinių mirtis šeimininkams užminė mįslę  (7)
2015 m. kovo 25 d. 11:12
Vieno Klaipėdos Vaidaugų gatvės daugiabučio namo gyventojai pasakoja, kad kai kurie jų kaimynai, norėdami atsikratyti kieme apsigyvenusių kačių, ėmė jas nuodyti. Greičiausiai taip nugaišo dauguma per trumpą laiką staiga dingusių ar susirgusių gyvūnų.
Žmonės kaip žvėrys: šuniui nupjovė koją ir išmetė jį į kanalą  (195)
2015 m. kovo 24 d. 22:00
Gyvūnų gelbėjimo organizacija „Hope for paws“ Los Angele sulaukė skambučio, kad vienam šuneliui reikalinga skubi pagalba. Žiaurūs žmonės suluošino benamį šunį ir iš 3 metrų aukščio numetė jį į kanalą. Savanoriams gelbėtojams, laiku atskubėjus, pavyko šuneliui išgelbėti gyvybę.
Gerai neapžiūrėjęs, koks čia gyvūnas, nesužinosi  (9)
2015 m. kovo 24 d. 13:23
Žiūrint į jį iš tolo galima net neįtarti, kad žiūrima į šunį. Tačiau tai tikrai yra vidutinio ūgio šunų veislės atstovas. Ši veislė garsi dėl savo šukuosenos, skelbia portalas dailymail.co.uk.
Vienas pasivaikščiojimas su šuniu gali būti lemtingas  (3)
2015 m. kovo 24 d. 11:30
Esame ne kartą girdėję sakant, kad svarbiausia ne ūgis, o smūgis. Šis posakis ypač tinka mažyčiams padarėliams – erkėms - kurie visai nekaltai gali gerokai pakenkti tiek žmonėms, tiek ir gyvūnams. Erkių Lietuvoje statistiškai vis daugėja, o sniegui nutirpus anksčiau, jų iš lauko jau parsineša kiekvienas šuo ar katė. Kaip atpažinti erkių sukeliamas ligas ir nuo jų apsaugoti savo keturkojus – tokią dilemą šiandien sprendžia šeimininkai.
Psichologinės lėtinių ir ūmių skausmų priežastys  (2)
2015 m. kovo 24 d. 06:25
Sporto psichologas bei kūno psichoterapeutas Aleksejus Kolesnikovas, parašęs knygą „Kūnas – sielos veidrodis, arba Protingo šuns sindromas“, teigia, kad kūnas elgiasi kaip šuo – viską žino, supranta, atsimena, tačiau nieko pasakyti negali, todėl svarbu mokėti įsiklausyti. Įsiklausymas į savo kūną gali padėti suvokti tikrąsias lėtinių ar ūmių skausmų priežastis. A. Kolesnikovas visuomet pataria prieš griebiantis tabletės nuo skausmo išsiruošti į vaistinę, esančią už 5 kilometrų – kol eisite, gal skausmas nurims ir taps aišku, kodėl pradėjo skaudėti.
Ispanijoje pradėta eksponuoti prieštaringai vertinama buvusį Ispanijos karalių vaizduojanti skulptūra  (13)
2015 m. kovo 23 d. 14:47
Prieštaringai vertinama skulptūra, kuriose vienas iš personažų yra sosto atsisakęs Ispanijos karalius Juanas Carlosas , pagaliau pradėta eksponuoti Barselonoje.
Du priglausti augintiniai tapo geriausiais draugais  (21)
2015 m. kovo 23 d. 11:52
Vieną dieną sulaukiu skambučio iš moters, kuri prašė mano tėvų šuns pasimatymo su jos kalyte. Na, gerai, pagalvojau (labai jau ji prašė). Susitikome gražioje jų sodyboje, viskas atrodė tobula, bet… Pirmos abejonės kilo tada, kai atsidėkoti už pasimatymą moteris pasiūlė palikuoniu arba niekuo.
Siūlo legalizuoti „žolę“ gyvūnams  (14)
2015 m. kovo 21 d. 18:57
Jungtinėse Valstijose gyvūnai netrukus galės gauti marihuanos, tačiau tik gydymo tikslais. Šiuo metu yra rengiami įstatymo papildymai, kurie tai leistų daryti ne tik sunkiai sergantiems žmonėms, bet ir ir gyvūnams, skelbia portalas independent.co.uk.
Vienuolis Bo Haeng: į vienuolyną neateina tie, kuriems „gerai sekasi“  (26)
2015 m. kovo 20 d. 00:00
Šį pavasarį po ilgesnės pertraukos Lietuvoje ir vėl vieši žinomas aktorius, režisierius, rašytojas (garsioji knyga „Laiškai iš Drakono kalnų“!), aktyvus visuomenės veikėjas, dzenbudistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas -Bo Haeng Sunimas. Vilniuje ir Kaune bus parodytas jo spektaklis „Auksinė šventykla“, vedami atsiskyrimai, seminarai ir meditacijų sesijos.
Nesuvokiamas žiaurumas: seniūnas aklą benamį šunį išvežė ir išmetė pakelėje  (296)
2015 m. kovo 19 d. 18:48
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi Kauno gyvūnų globos savanoriai, kurie pranešė apie Šakių rajono Gelgaudiškio seniūno žiaurumą. Jie jau vyko gelbėti ir pasiimti aklo, seno ir sužaloto šuns, bet netikėtai sužinojo, kad seniūnas problemą išsprendė savaip – nuvežė už savo seniūnijos ribų ir išmetė pakelėje.
Ruošia revoliuciją darbo santykiams: palies visus  (872)
2015 m. kovo 19 d. 05:30
Planai iš esmės pertvarkyti darbo santykius, socialinę ir pensijų sistemą virsta kūnu - Trišalei tarybai pateiktas projektas, kuris kelia šiurpą profesinėms sąjungoms. Tuo metu Vyriausybė tvirtina, kad Lietuvai reikia lankstesnių darbo santykių.
Dėmesį kaustantis skelbimas: sako, kad jie gali atstoti kates ir šunis  (15)
2015 m. kovo 17 d. 16:20
Tūkstantis eurų ir išskirtinė egzotiškos išvaizdos alpaka bus jūsų. Bent jau toks skelbimas kovo pradžioje atsirado skelbimų portale alio.lt. Šio skelbimo autorius, alpakų ūkį turintis Haroldas Bendzius GRYNAS.lt teigė, kad susidomėjusių šiuo skelbimu nemažai, tačiau atsiranda daug perpardavinėtojų, į kurių rankas kupranugarių šeimai priskiriamų žinduolių ūkininkas atiduoti nenori.
Vyrų žodis: patys neseksualiausi moterų bruožai  (67)
2015 m. kovo 17 d. 14:48
Mes pačios manome, kad su ankštais marškinėliais ir aptemptais džinsais atrodome itin seksualiai. Tačiau vyrams galime atrodyti kaip baidyklės.
Gatvėje vargsta draugiškas šunelis: gelbėkim Biskvituką, kol nevėlu!  (7)
2015 m. kovo 17 d. 11:52
Biskvitukas vasario 22 d. atsirado Kreivalaužių kaime. Šunelis nepaprastai draugiškas, taikus ir patiklus. Visiems eina iš paskos, uodegą vizgina, prašosi glostomas, mylimas. Blogiausia, kad nuo stotelių žmones atlydi į pačią Nemenčinę, ten nesuprasdamas, kur gatvė, o kur šaligatvis, nuolat rizikuoja būti partrenktas automobilių.
Vienišės dienoraštis: naktinė akistata su prievartautoju
2015 m. kovo 17 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Šamanų burtai:ką jis apie tave galvoja?  (3)
2015 m. kovo 16 d. 11:07
Jausmų burtai padės sužinoti, kuo baigsis tavo jausmai.
Šamanų burtai padės sužinoti, ką jis apie tave galvoja
2015 m. kovo 16 d. 11:00
Jausmų burtai iš gamtos gėrybių padės sužinoti,ką jis apie tave galvoja.Tam reikės tik saujos gėrybių iš virtuvės spintelės
Akela – jaunas vilkas  (2)
2015 m. kovo 16 d. 10:34
Akela – jaunas, stiprus ir labai geros sielos vokiečių aviganio mišrūniukas. Akelai visi žmonės, kurie tik jį paglosto, tampa draugais, o pats jis visada pasipuošęs šypsena iki ausų, visada geros nuotaikos.
Kiaulaitę augino kaip šuniuką: pamatykite, kaip viskas baigėsi  (13)
2015 m. kovo 15 d. 20:10
Negalite savo šuns išmokyti naujų triukų? Gal pamėginkite tai su kiaule? Viena amerikietė ir jos augintinė tapo šunų parodos pažiba.
Būna ir taip: šuo benamiams kačiukams atstoja motiną  (24)
2015 m. kovo 13 d. 22:54
Nežinia, ar keista, ar miela, kai šuo kačiukams atstoja motiną, skelbia portalas dailymail.co.uk.
Interneto sensacija: ant dviejų kojų vaikščiojantis šuo  (34)
2015 m. kovo 13 d. 17:43
Pietvakarių Kinijos Sičuano provincijoje žmones stebina drabužiais aprengtas šuo , vaikščiojantis vertikaliai ant dviejų užpakalinių kojų. Vienerių metų pudelis, vilkėjęs marškiniais, segėjęs sijoną ir mūvėjęs kepuraitę, vaikščiojo užsidėjęs ant nugaros kuprinę ir atrodė kaip gryna mokinukė.