šuo

Už pakelėje rastą usūrinį šunį gresia nemenka bauda  (38)
2014 m. rugsėjo 2 d. 16:43
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento mobilus ekipažas sekmadienio vakarą Pakruojo rajone sulaikė vyrą, nešusį negyvą šunį. Pakruojo rajone, keliu Balsiai – Augustavas važiuojančių pareigūnų dėmesį atkreipė vyras, kuris eidamas pakele, į visas puses švietinėjo žibintuvėliu ir nešėsi, iš pažiūros, sunkią kuprinę.
R. Bogdanas. V. Putinas verčia Vakarus rinktis tarp Artimųjų Rytų ir Ukrainos?  (74)
2014 m. rugsėjo 2 d. 06:00
Kada Jungtinės Tautos paskelbė ultimatumą Sadamui Huseinui iki 1991 m. sausio 15 d. išvesti kariuomenę iš okupuoto Kuveito, Lietuvai tapo aišku, kad Sovietų Sąjunga gali pasinaudoti šiuo įvykiu ir smogti mūsų nepriklausomybei.
Baltarusių šeima prisijaukino vilkų šeimą  (11)
2014 m. rugsėjo 1 d. 15:55
Pamenate Radjardo Kiplingo istoriją apie Mauglį – „varliūkštį“, kurį džiunglėse priglaudė ir išaugino vilkų šeimyna? Netoli Zarasų esančiame Braslavo miestelyje ( Baltarusija ) vilkus priglaudė žmonės. Selechų šeima vilkų gaują prisijaukino ir augina jau 5-erius metus. Selechai vilkiukus priglaudė, kai šie buvo dar jaunikliai. Sunku patikėti, tačiau dabar šie žvėrys –prijaukinti ir meilūs. Jie elgiasi visai kitaip, nei būtų galima tikėtis iš vilkų.
Ką miestiečių šeima veikia kaime be kanalizacijos ir su būriu žąsų?  (17)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:42
Maloniai sutampa, kad, ieškodama įdomesnio susitikimo, vis sutinku į Utenos savivaldybės kaimus atsikėlusius vilniečius, kurie ne šonų kaitinti vasarą atvyksta iš sostinės, o ūkininkauti.
Šeimos sode - tik baltai ar pastelinėmis spalvomis žydintys augalai  (16)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:00
Apie dizaino, meno studijas galvojusi ignalinietė Inga Šidlauskienė galiausiai pasirinko ekonomiką, tačiau moters gyvenimas kupinas kūrybos: savo idėjas ji įgyvendina gražindama namus ir aplinką .
Iš policijos gavo ne baudą, o meškiuką  (59)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 19:24
Klaipėdoje nutikęs įvykis, kuomet pradėjusią gimdyti žmoną į ligoninę vežęs vyras buvo nubaustas už greičio viršijimą ir priverstas 20 minučių laukti, kol policininkai pildė protokolus, papiktino skaitytojus. Komentaruose DELFI skaitytojai baisėjosi policininkų nesupratingumu ir dalinosi savo patirtimi. Paaiškėjo, kad panašios situacijos nutinka dažnai, tik pareigūnų reakcija būna skirtinga.
Teismas iš šeimininkų atėmė tragiškos būklės veislinį šunį  (24)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 13:53
Šių metų rugpjūčio 14-ąją Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja priėmė nutartį konfiskuoti vilnietei priklausantį prancūzų buldogų veislės šunį ir perduoti organizacijos „Dogspotas“ tolimesnei priežiūrai, kad keturkojis turėtų normalias gyvenimo sąlygas. Ši organizacija rūpinasi būtent prancūzų, anglų buldogais ir mopsais. Šuo buvo konfiskuotas todėl, kad rastas neprižiūrėtas, itin išsekęs ir sulysęs. „Dogspotas“ vadovė Indrė Pileckienė GRYNAS.lt žurnalistams teigė buvusi tikra, jog taip atrodantis šuo neturi šeimininkų. Tačiau jie už kelių dienų atsirado ir šiuo metu aktyviai įrodinėja savo teises į keturkojį.
Pirkėjų laukia pokyčiai  (40)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 22:00
Pirmadienį įsigalios taisyklės, pagal kurias Europos Sąjungoje ( ES ) nebus galima prekiauti galingais dulkių siurbliais.
Naikintuvų skrydžių saugumą Šiauliuose užtikrina sakalai ir vanagai  (26)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 20:10
Šiaulių oro uoste ir Karinių oro pajėgų bazeje kasdien tenka spręsti labai rimtą problemą - ką daryti, kad varnos, žvirbliai, kirai ir kiti paukščiai netrukdytų naikintuvų ir kitų orlaivių skrydžiams.
Kalifornijos vairuotojai greitkelyje draugiškai gelbėjo pasimetusį šunį  (5)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 16:52
Kalifornijos Los Andželo mieste vairuotojai kartu gelbėjo šunį, kuris piko valandomis įbėgo į judrų greitkelį. Kaip šuo ten atsidūrė, neaišku, bet 710-uoju greitkeliu važiavę vairuotojai pastebėjo keturkojį, zigzagais lakstantį per kairiąją užkimšto kelio pusę. Tuomet vairuotojai sulėtino greitį, įjungė avarinius šviesos signalus ir suformavo mobilią užtvarą, kad apsaugotų šunį ir nugintų jį į saugią vietą.
Su šunimi įsiamžinusi A. Voločkova gavo pylos dėl netinkamos aprangos ir pozos (foto - straipsnyje)  (32)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 14:38
Kuomet daugybė pramogų pasaulio veikėjų bei jų patarėjų dienų dienomis suka galvas, kaip į save atkreipti žiniasklaidos dėmesį, rusų prima balerina Anastasija Voločkova, rodos, lygioje vietoje gali sukurti intrigą.
Lenkai saugoti Baltijos oro erdvės atsivežė vanagą, tris sakalus ir šunį  (13)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 14:35
Oro policijos misiją Baltijos šalių oro erdvėje atliekantis Lenkijos karinių oro pajėgų padalinys į Šiaulių oro uostą pasikvietė ir sakalininką. Jo treniruoti plėšrūs paukščiai išbaido iš oro uosto skrydžiams pavojų keliančius sparnuočius.
D. Meškauskas apie vaikystėje prasidėjusią konkurenciją su O. Koršunovu, prosenelį B. Dauguvietį ir teatralų bohemą  (22)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 09:59
Rugsėjo 26 d. aktorius Darius Meškauskas minės savo 50 metų jubiliejų. Šia proga DELFI pakalbintas teatralas pasakojo apie sudėtingiausius savo vaidmenis, meilę savo profesijai, teatralų bohemą, dar mokyklos laikais prasidėjusią konkurenciją su režisieriumi Oskaru Koršunovu, garsųjį prosenelį Borisą Dauguvietį ir ištikimą bičiulį - keturkojį Ramzį, kuris šeimininką neretai lydi ne tik į paskaitas, bet ir į spektaklius.
S. Nainės šuo vos išvengė paralyžiaus: turiu juo rūpintis kaip mažu vaiku  (56)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 14:51
Grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei vasara vos nesibaigė labai liūdnai. Itin mylimam moters augintiniui – Maltos bišonų veislės šuniui Maltui – įkando erkė. Voragyvis užkrėtė šuniuką babezioze. Ši kraujo raudonuosius kūnelius pažeidžianti liga nepraėjo be pasekmių. Išsiliejęs kraujas į stuburo smegenis paralyžiavo galines kojas ir Maltas nebegalėjo vaikščioti.
Šedžiai neteko augintinio Pifo  (140)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 11:00
Šiaulių milijonierių Andrių Šedžių ir jo žmoną Moniką ištiko skaudi netektis.
Nesuprato, už ką sumokėjo baudą  (204)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 15:39
4.30 val. ir jau bundam kartu su Žolinių diena. Vos už nepilnos valandos mėgaujamės vienu gražiausių Lietuvos gamtovaizdžių, kuris už automobilio stiklo prabėga kelyje „ Kaunas – Jurbarkas“.
Veterinaras ant jūsų augintinio kaklo  (3)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 08:13
Kitais metais Didžiosios Britanijos rinkoje pasirodys šunims ir katėms skirti antkakliai, kurie šeimininkams praneš, kaip jaučiasi jų augintiniai, praneša portalas telegraph.co.uk Išmanus prietaisas sukurtas tokiu pat pagrindu, kaip ir įvairūs prietaisėliai, naudojami atletų, sporto entuziastų ar bėgikų. Šiuo metu, kaip pastebi britų žurnalistai, tokie įrengimai vis dažniau pritaikomi stebėti keturkojams. Jų pardavimų statistika parodys, ar mylimų augintinių sveikata šeimininkams netgi svarbesnė už saviškę.
Vedų „specialistų“ diagnozės: mėlynė po akimi – kilnaus nuolankumo ženklas?  (56)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 00:01
Prisimenu savo karčiai svaigias rūkymo dienas – prisidegdama kiekvieną cigaretę nesąmoningai užblokuodavau visą informaciją apie rūkymo žalą. Tačiau lyg dykuma lietaus lašus gaudydavau kiekvieną „rūkymas yra gerai“ dezinformacijos nuotrupą, nuo „rūkymas ramina nervus“ iki „mokslo neįrodyta, kad rūkymas kenkia sveikatai“ teiginių.
Šuo neleido gesinti gaisro  (11)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:55
Atvykus, 5-kių aukštų name pro langą esantį 3-iame aukšte rūko dūmai.
Įtaisas, galintis išspręsti daugybės pasiklydusių keturkojų problemą  (5)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:48
Kasdien gyvūnų globos organizacijos gauna vidutiniškai 3-5 prašymus pasidalinti informacija apie rastus ar pabėgusius augintinius. Kas mėnesį vidutiniškai tai sudaro apie 90-150 gyvūnų augintinių, kuriuos suradus neįmanoma rasti jų savininkų ir grąžinti namo, nes 95 proc. dingusių ar rastų augintinių yra neženklinti. Susirūpinusi dėl šios problemos, Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija ( LGTAO ) kviečia šunų ir kačių augintojus nemokamai ženklinti savo augintinius ir taip apsaugoti juos nuo numarinimo.
Nuo interneto atsijungusių žmonių liudijimai primena pasakojimus apie klinikinę mirtį  (1)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Nevalgyti mėsos, duonos ar negerti pieno – to dabar jau nebeužtenka, kad atsikratytume toksinų. Detoksikacijos pirmūnai ėmėsi smegenų švarinimo.
San Diego zoologijos sode - gepardo ir kalytės draugystė  (1)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 16:21
Nors užaugus šių gyvūnų gyvenimai būna visiškai skirtingi, šiuo metu pusketvirto mėnesio gepardų jauniklis Ruuxa ir jo bičiulė, kalytė Raina, San Diego zoologijos sodo Safario parke kartu bėgioja ir žaidžia. Abu jaunikliai auginami kartu kaip gyvūnų ambasadoriai. Gepardai ambasadoriai suporuojami su šunimis, kad teiktų jiems draugiją ir padėtų išlikti ramiems viešose vietose. Ruuxa buvo suporuota su Raina, kai gepardo motina atstūmė savo jauniklį.
Šuo rastas kapinėse ant šviežiai supilto kapo  (10)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 14:00
Legendomis apimta šuns ištikimybė savo šeimininkui – unikalus reiškinys. Visa Lenkija prieš keletą metų buvo sukrėsta žinia, kad šeimininkui išvykus uždarbiauti į užsienį, vilkšunis netoli Krokuvos miesto kelių sankryžoje net pusantrų metų budėjo laukdamas grįžtančio šeimininko. Dabar visus sugraudino nedidelis šuniukas, kurį žmonės pamatė įsitaisiusį į ant kapo vienose Gdansko kapinėse. Istoriją žurnalistams papasakojo gyvūnų globos organizacija „OTOZ Animals“, veikianti Lenkijoje.
Rusų oligarchas, besaikius turtus iškeitęs į paprasto valstiečio gyvenimą  (153)
2014 m. rugpjūčio 16 d. 00:08
Būdamas tokio amžiaus, kai daugelis verslininkų dar tik pradeda savo karjerą, Germanas Sterligovas jau buvo milijonierius.
Ketverių metų mergaitė 11 dienų išgyveno miške, į kurį gelbėtojai bijojo kelti koją  (11)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:26
Ketverių metų mergaitė, kuri su savo jaunu šunimi beveik dvi savaites buvo pasiklydusi lokių knibždančiame Šiaurės Sibiro miške, trečiadienį sveiko ligoninėje.
Už širdies griebiantis vaizdas: šuo mėgina išgelbėti žvejų ištrauktą žuvį  (68)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:16
Į vaizdo klipų portalą youtube.com įdėtą vaizdą, kaip Taivane šuo mėgina išgelbėti jau ištrauktas žuvis, per vieną dieną peržiūrėjo daugiau nei 280 tūkst. žiūrovų.
Dėl smėlio stovyklautojų aplinkosaugininkams tenka kreiptis net į ambasadą  (128)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 00:01
Poilsis pajūryje negali būti toks, kokio tik panorėsite – yra tam tikros taisyklės, kurių privalu laikytis. Norite atsivesti į pajūrį savo keturkojį augintinį? Negalima! Planuojate romantiškai įsikurti paplūdimyje palapinėje ir ten vakare palydėti, o ryte sutikti saulę? Tikrai neišdegs! Abiem šiais atvejais pridarysite žalos aplinkai. Neringos miesto agentūros, gelbėjimo stoties ir Kuršių nerijos nacionalinio parko darbuotojai aiškina, kad vasara – pats darbymetis ir šunų šeimininkų bei palapinių statytojų atsiranda kaip po lietaus, todėl tenka gerokai paplušėti juos drausminant. Vis tik GRYNAS.lt žurnalistė, viešėdama pajūryje, per savaitę užfiksavo abu šiuos pažeidimus.
10 šunų veislių, kurios tinka šeimoms su vaikais  (19)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 12:05
Kokį šunį rinktis, jei šeimoje auga ir maži vaikai? Atsakymas į šį klausimą bus aiškesnis, jei perskaitysite mūsų parengtą šunų veislių apžvalgą.
Telšiuose aštuonmetę apkandžiojo šuo  (14)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 10:05
Rugpjūčio 12 d., 21.06 val. Telšiuose, Žemaitės g., šuo apkandžiojo 8-erių metų mergaitę. Regioninėje Telšių ligoninėje nukentėjusiajai nustatyta dešiniojo skruosto šuns kąstinė žaizda , ji išleista gydytis ambulatoriškai.