šuo

Gyvenau Azijoje, o studijavau Europoje  (1)
2016 m. vasario 13 d. 00:00
Mama man sakė, kad Stambule bus daug šviežių figų, arbūzų, melionų ir kalnai prisirpusių granatų. Draugai sakė, kad Stambule bus šilta dar tada, kai jie Lietuvoje pradės vyniotis šalikus. Draugės sakė pasistengti neparsivežti naujo sužadėtinio į namus, o „Wikipedia“ man melavo, kad Stambule gyvena 14 milijonų žmonių. „Neoficialiais duomenimis, 20 milijonų“, – man sakė vietiniai.
Gyvūnai irgi verkia... Kaip netektis išgyvena skirtingos rūšys
2016 m. vasario 12 d. 18:27
Drambliai, kasmet grįžtantys paglostyti dūlančių artimųjų kaulų. Ant kompaniono kūno galvą padėjusi antis. Nuo jauniklio neatsitraukianti žirafa. Dėl žuvusio gentainio liūdintys lemūrai. Po šeimininko mirties apetitą praradęs šuo.
Nuostabi draugystė: vilkšunė Bona mažajam Kristijonui - kaip tikra sesuo  (2)
2016 m. vasario 12 d. 15:34
Šis straipsnis – kompanijos „Purina“ inicijuoto socialinio projekto „Gyvūnai – šeimos nariai“ dalis. Projekto tikslas – paskatinti žmones į gyvūnus pažvelgti šiek tiek kitomis akimis ir prisiminti, kad su augintiniais turėtume elgtis taip pat atsakingai, rūpestingai ir atidžiai kaip ir su šeimos nariais.
Vilniaus rajone naktį apšaudytas vilkikas  (8)
2016 m. vasario 12 d. 13:11
Penktadienį Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė jaunuolį (gimusį 1996 m.), įtariamą neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.).
Už į kiemą atklydusį augintinį dėkoja likimui  (62)
2016 m. vasario 11 d. 16:19
Kasdien dėkoju likimui, kad šunelis atklydo būtent į mūsų kiemą. Kam nors paprašius papasakoti mūsų su Lordžiu istoriją, man vis norisi sugrįžti į vaikystę. Nuo mažens šeimoje buvo ugdoma meilė gyvūnams, namuose nuolatos būdavo pilna gyvybės: žiurkėnai, jūrų kiaulytės, triušiukai, katinai bei šuniukai.
Tikra Valkirija: orgijas mėgusi Salvadoro Dali žmona buvo dar baisesnė už vyrą  (35)
2016 m. vasario 11 d. 00:00
Salvadoras Dali ir jo žmona Gala buvo vienas už kitą keistesni.
Kačių kūno kalba: ką išduoda jūsų augintinės poza  (3)
2016 m. vasario 10 d. 16:28
Katės yra išsiugdžiusios visą gestų kalbą: mokslininkai priskaičiuoja 25 įvairiausius vizualius signalus, kurie gali būti naudojami įvairiais deriniais; pačios katės, be abejo, skiria daug daugiau subtilių niuansų.
Garbaus amžiaus šunį išdrįsusi priglausti šeima papasakojo savo patirtį  (41)
2016 m. vasario 10 d. 16:20
Tai šuo, kuris neina į virtuvės zoną, tai šuo, kuris nelipa ant baldų, tai šuo, kurio nereikia stebėti lauke, kad jis nepabėgtų, nes ji stebi tave, kad tu nepabėgtum.
Jaudinantis vaizdelis: šuo vėl gali bėgioti  (7)
2016 m. vasario 10 d. 11:08
Trimatis spausdinimo metodas dar kartą pasitarnavo kilniam tikslui. Šuniukui Derby, gimusiam be priekinių letenėlių, atspausdinti 3D kojų protezai.
Kakės Makės autorė L. Žutautė: leiskitės su šeima į šį filmą, lyg į nepažįstamą šalį
2016 m. vasario 10 d. 09:25
Kovo 31-ąją prasidėsiantis 21-asis „Kino pavasaris“ ir vėl dovanos kino šventę mažiesiems ir jų tėveliams. „Filmų šeimai“ programa šiemet kvies pasižiūrėti animacinį filmą „Berniukas ir pasaulis“ („Boy & the World“) ir nuotykių kupiną juostą „Gražuolė ir Sebastianas – nuotykiai tęsiasi“ („Belle & Sebastian, the Adventure Continues“). Festivalio organizatorių atrinkti filmai pasižymi nenuspėjamu siužetu bei rimtomis, tačiau ir vaikams svarbiomis temomis.
Šis šunelis ieško šeimininkų  (2)
2016 m. vasario 9 d. 15:07
Pirmadienį miške, ties Kazikėnais (Smalininkų sen.), vaikai rado jauną šunį. Gyvūną laikinai priglobė Jurbarko aplinkosaugininkai , jam ieškomi jo buvę arba nauji šeimininkai.
Sargus, bet linksmas ir žaismingas Caras ieško namų
2016 m. vasario 9 d. 12:37
Jis – Caras. Nei kilmingas, nei valdovas. Tiesiog dar vienas priklydėlis, kuriam norėtume surasti naujus namus.
5 šunis auginanti šeima sulaukia ne tik palaikymo, bet ir kritikos  (18)
2016 m. vasario 9 d. 11:45
Šis straipsnis – kompanijos „Purina“ inicijuoto socialinio projekto „Gyvūnai – šeimos nariai“ dalis. Projekto tikslas – paskatinti žmones į gyvūnus pažvelgti šiek tiek kitomis akimis ir prisiminti, kad su augintiniais turėtume elgtis taip pat atsakingai, rūpestingai ir atidžiai kaip ir su šeimos nariais.
8 labai keistos istorijos, kaip žmonės sužinojo sergą vėžiu  (11)
2016 m. vasario 9 d. 10:19
Vienam komikui smegenų vėžys buvo diagnozuotas tada, kai jis prarado gebėjimą pokštauti.
Link 70-ies artėjanti Susan Sarandon – apie grožį: kas svarbiausia  (11)
2016 m. vasario 9 d. 00:10
L’Oreal Paris neseniai paskelbė naujausią savo grožio ambasadorę – aktorę Susan Sarandon . Ta proga garsi moteris pasidalijo savo mintimis apie grožį , senėjimą, skirtingą vyrų ir moterų darbo užmokestį bei žinomumą.
Žiaurumui nėra ribų: surastas pakartas šuo  (29)
2016 m. vasario 8 d. 13:47
Vasario 7 d. 11:30 val. Šiaulių r., Aleksandrijos k., esančiame parkelyje, virvėje, rastas, įtariama, pakarto šuns kūnas. Jį rado po parkelį vaikščiojusi moteris, gimusi 1965 m.
Emigravusios mokytojos istorija: pradėjo nuo mokyklos valymo, bet tikslas – jau netoli  (83)
2016 m. vasario 7 d. 16:39
Anglijoje gyvenanti Sandra Tamkuvienė sako nepažįstanti nė vieno žmogaus, kuriam emigracija būtų lengva. Ji su šeima nuomojasi gražų namą tarp Liverpulio ir Mančesterio esančiame Boltono mieste. Moteris „Emigrantams“ sako, kad yra laiminga, nes užtenka ir pinigų, ir artimųjų meilės. Tačiau, jeigu viskas, ką turi, būtų ne Anglijoje, o gimtojoje Ariogaloje, šypsotųsi daug dažniau.
Kaip kovoti su vaiko kaprizais: patarimai, kurie padės išvyti ožius  (32)
2016 m. vasario 7 d. 16:05
Kai draugės sūnui Juliukui buvo keli mėnesiai, visi aplinkiniai tik ir aikčiojo - koks ramus ir geras vaikas! Pyplys iš tiesų buvo ypač ramus, kai nemiegodavo, šypsodavosi savo bedante burnyte visam pasauliui ir, rodos, nė neketino verkti. Tačiau neseniai aplankiusi draugę, pamačiau visai kitokį vaiką.
Kaip tarnybiniai šunys reaguoja į svetimų žmonių nurodymus?  (8)
2016 m. vasario 7 d. 11:12
Kiekvienas tarnybinis šuo žino tik jam skirtus komandų pavadinimus. O į svetimo žmogaus nurodymą – pvz., „paleisk“, – šunys mokomi reaguoti priešingai ir sukąsti dar stipriau. Taip apie tarnybinių šunų darbą pasakoja policijos pareigūnė kinologė Rasa Dykinaitė .
Pribloškiantis pasakojimas apie jauniausią mamą žmonijos istorijoje  (70)
2016 m. vasario 6 d. 21:30
Nors aplinkui mus matome milžinišką augalų ir gyvūnų įvairovę – tiek tarp rūšių, tiek jų viduje – kraštutinumai žmonių įvairovėje daugelį mūsų trikdo.
Reto mielumo nuotraukos: gyvūnai žvaigždės „Instagram“ tinkle  (7)
2016 m. vasario 6 d. 10:06
Socialiniame tinkle „ Instagram “ yra daugybė mielų gyvūnėlių nuotraukų. Šiuose profiliuose verta apsilankyti, nes čia yra kuo pasigrožėti. Portalas businessinsider.com pristato sąrašą mieliausių gyvūnų „Instagram“ tinkle.
Kinų naujieji metai: ką gimimo data kalba apie tavo charakterį  (19)
2016 m. vasario 6 d. 00:00
Vasario 8 dieną prasideda kinų naujieji metai. Ta proga - apie asmenybes pagal kiniečių horoskopą.
Ką RYTŲ HOROSKOPAS 2016-aisiais žada vienišiams ir įsimylėjėliams  (25)
2016 m. vasario 6 d. 00:00
Vieniems šie metai atneš harmoniją ir džiaugsmą, kitiems meilės srityje teks patirti ne tik džiugių akimirkų, bet ir išbandymų. Aišku viena - kad ir kas nutiktų, 2016 m. žada ryškesnių pokyčių.
Išgelbėkite vargšą jauną šunį  (23)
2016 m. vasario 5 d. 16:59
Šis didelis, gražus, sargus šuo šiuo metu yra Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje „Grinda“. Nežinome, kur anksčiau buvo jo namai, kam jis ištikimai ir atsidavęs tarnavo daugelį metų, tik žinome, jog vieną dieną savo buvusiems šeimininkams tapo nebereikalingas ir atsidūrė gatvėje, kur ir buvo sugautas sanitarinės tarnybos.
Staigmena vagims: kad ir kaip mėtė pėdas, Attilo uoslė nepavedė  (16)
2016 m. vasario 5 d. 12:19
Vasario 4-osios rytą, apie 9.23 val., Bendruoju pagalbos centro telefonu buvo sulaukta apie vagystę pranešusios Telšių gyventojos skambučio. Kaip teigė moteris, rytą norėjus užkurti ugnį ir į Telšiuose, Pašto g. esančio namo kiemą nuėjus skaldytų malkų, nerakintoje patalpoje dalies jų pasigesta.
Kaimą persekioja viena už kitą baisesnės tragedijos: prabilo žudynių liudytojai  (109)
2016 m. vasario 5 d. 10:43
Po mįslingo gaisro Šimonių girioje esančiame girinkijos pastate, kai tragiškai žuvo trys medkirčiai, vietos gyventojai prabilo apie jų kraštą persekiojančias nelaimes. Nors ir nesako, kad vietovė, kurioje nutiko viena už kitą baisesnė tragedija , yra užkeikta, tačiau užsimena, jog keisti dalykai daugeliui neduoda ramybės.
Šiaulių rajone išgelbėtas skęstantis šuo  (2)
2016 m. vasario 5 d. 10:35
Šiaulių r., Kuršėnų m., Daugėlių g. 3 m nuo kranto upėje buvo įlūžęs šuo . Panaudojus gelbėjimo roges ledu nusigauta iki skęstančio šuns. Išlaužus ledą šuo išplaukė į krantą ir pabėgo, teigiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pranešime spaudai.
Nenusisekęs asmeninis V. Castro gyvenimas: „Ir turtuoliai verkia“ žvaigždė TAIP IR NEIŠTEKĖJO  (68)
2016 m. vasario 5 d. 10:13
Muilo operų žvaigždė kitąmet švęs 65-gimtadienį. Tačiau legendinio serialo „Ir turtuoliai verkia“ žvaigždė tarsi užsišaldžiusi laike - ji iki šiol laikoma viena gražiausių Meksikos moterų.