šuo

Perskaityk tai, ką visada norėjai, bet trūko laiko  (8)
2015 m. liepos 7 d. 15:43
Tęsiame vasaros knygų rekomendacijas. Šįkart leidykla „Baltos lankos“ siūlo sąrašą iš klasikos serijos „Mažos Didelės Knygos“. Vasara yra puikus metas perskaityti tai, ką visada norėjosi, tačiau stigo laiko.
Kova su šiais gyvūnais: iš visos širdies stengiamasi, kad jų neliktų  (91)
2015 m. liepos 6 d. 14:51
Lietuvos invaziniame augalų ir gyvūnų sąraše iš viso yra 20 gyvūnų rūšių , su kuriomis kovojama įvairiais būdais. Tačiau visuomenė dažnai pamėgsta invazinius gyvūnus ir nesupranta jų naikinimo priežasčių. GRYNAS.lt pateikia visą invazinių gyvūnų rūšių sąrašą.
O. Pikul-Jasaitienė prašo pagalbos: 2 girti vyrai užpuolė brolį, siaubingai sužalojo jo šunį  (1020)
2015 m. liepos 6 d. 14:40
Dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė pirmadienio popietę kreipėsi į visuomenę prašydama padėti surasti jos brolio užpuolikus. Kaip praneša dainininkė, du jauni girti vyrai ypač žiauriai sužalojo jos brolio Jono augintinį.
Kovinės veislės šuo griebė penkiametę už veiduko ir nusitempė  (309)
2015 m. liepos 6 d. 10:27
Savaitgalį šunys sužalojo du žmones. Kauno r. kovinės veislės šuo užpuolė mergytę, o Elektrėnų sav. sužalotas policininkas.
Namų ieško Tedis – cirko šuo
2015 m. liepos 6 d. 08:00
„SOS gyvūnų“ globotiniui Tedžiui – apie 3 metus. Jis tikrai traukia žvilgsnį savo gera nuotaika ir gražia spalva. Labai laukiame, kol ką nors sužavės taip, kad iškeliaus kartu, nors ir... šlubuodamas.
Patarimai, kaip per karščius apsaugoti savo augintinius  (5)
2015 m. liepos 5 d. 10:00
Atėjus vasariškiems karščiams vėsintis turime ne tik patys. Negalima pamiršti ir savo augintinių. Tai svarbu, kadangi neįvertinus karščio pavojaus pasekmės gali būti labai baisios. GRYNAS.lt domisi, į ką labiausiai reikia atkreipti dėmesį.
Pralinksmins kiekvieną: šuo čiuožinėja į baseiną  (12)
2015 m. liepos 4 d. 21:08
Linksmybės baseine patinka ne tik vaikams, bet ir gyvūnams. Nufilmuota, kaip auksaspalvis retriveris kartu su būriu vaikų čiuožia didžiule pripučiama čiuožykla į baseiną, skelbia portalas telegraph.co.uk.
Vienišės dienoraštis: atvirumo valandėlė su silikono karaliene
2015 m. liepos 3 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Nepatinka šuo paplūdimyje? Pažiūrėkite, ką daro žmonės  (102)
2015 m. liepos 3 d. 11:42
„Tik Lietuvoje sutikau žmonių, kurie yra priešiškai nusiteikę prieš šunis...“, – pasakojo DELFI skaitytojas, besistebintis, kodėl poilsiautojai taip nenori pajūryje sutikti žmonių su augintiniais. Jis pasakojo, kad kartą dėl šuns paplūdimyje jam net buvo iškviesta policija.
Nežinoma Vilniaus istorija: gangsterių kovos 1937-aisiais – grobė, reketavo ir ... lankė teatrus  (32)
2015 m. liepos 3 d. 10:07
Buvo paskutinė 1937 m. gegužės diena. Ankstyvas rytas. Valtininkas Antonis Adamowiczius lėtai yrėsi kairiąją Neries puse miesto link. Tai jo kasdienis kelias į darbą, tačiau šį kartą kelionė buvo trumpa. Už kelių šimtų metrų palikęs žiemos uostą, ties aukštutiniu Antakalnio tiltu, prie Neries krantinės jis aptiko kraupų radinį, sujaukusį įprastos dienos planus. Po vandeniu, prie neseniai sutvarkytos krantinės polių, jis pastebėjo užstrigusį žmogaus kūną.
Žvaigždžių karuose – skaudus kirtis V. Baumilai  (19)
2015 m. liepos 1 d. 18:38
Malonus vasariškas tingulys Lietuvos pramogų pasaulyje baigėsi – socialiniame tinkle užvirė įnirtingas mūšis, kur vienoje fronto pusėje atsidūrė Ugnius Kiguolis ir Monika Šalčiūtė , o kitoje – broliai Vaidas ir Donatas Baumilos.
M. Šalčiūtė kirto V. Baumilai: tu kaip šuo kandi į šeriančio šeimininko ranką  (306)
2015 m. liepos 1 d. 16:07
Į žodžių mūšį dėl homoseksualių ir heteroseksualių šeimų bei vaikų auginimo subtilybes įsivėlęs atlikėjas Vaidas Baumila ir Ugnius Kiguolis palietė ir itin asmeniškas tarpusavio bendravimo temas.
Atostogos Graikijoje: vietoj 4 žvaigždučių viešbučio – nevalomas bendrabučio kambarys  (144)
2015 m. liepos 1 d. 14:43
Didžiausia Graikijos sala – Kreta , numylėta turistų. Interneto platybėse visai nesunku rasti begalę puikių atsiliepimų apie šią pačių graikų taip vadinamą dievų salą. Kaitri saulė, ryškiai žydra jūra, įdegę ir draugiški žmonės bei be proto skanūs kokteiliai – taip išvykdama iš Lietuvos į svajonių salą įsivaizdavau savo atostogas.
Nuomonė. Vaizdas liūdnas, tarsi Lietuva būtų ne ES valstybė  (293)
2015 m. birželio 30 d. 11:41
Lietuvoje nesiliauja karas tarp šunų mylėtojų ir nemylėtojų. Patologiškai nekenčiantys gyvūnų nepraleidžia progos loti ir klykti: „Jūsų šuo be antsnukio”, „Kviečiu policiją!”, „Patraukit tą pabaisą”, „Negąsdinkit vaikų”. Keturkojų nemylėtojai su siaubu žiūri, kuomet šuo brenda į vandenį, būdami įsitikinę, kad ant keturkojo kailio tūno milijardai ligų sukėlėjų. Panaši situacija - miestų gatvėse, kavinėse, parduotuvėse. Šeimininkai su keturkojais vejami iš parkų, poilsio zonų, privačių teritorijų ir net automobilių stovėjimo aikštelių. Vaizdas liūdnas, tarsi Lietuva būtų ne Europos Sąjungos valstybė, o tolima Rusijos gubernija. Kodėl taip yra?
Bjauriausio pasaulio šuns konkursą laimėjo Kvazimodas  (21)
2015 m. birželio 30 d. 11:19
Kuris šuo yra bjauriausias pasaulyje? Kalifornijos Petalumos mieste vykusios Sonomos – Marinos mugės teisėjų nuomone, šis titulas atitenka Kvazimodui - 10 metų pitbulio ir olandų aviganio mišrūnui su deformuotu stuburu.
Vaikas parašė laišką savo negyvam šuniui. Ir gavo atsakymą  (14)
2015 m. birželio 30 d. 08:48
Jaudinanti istorija apie mažylio draugystę su šunimi: šeimos augintinio netekęs berniukas paprašė mamos parašyti laišką mylimam šuniukui. Kas nutiko po to, nesitikėjo niekas.
Ir jūrų liūtai gali būti terapeutais  (1)
2015 m. birželio 29 d. 16:19
Jau už poros mėnesių Lietuvos jūrų muziejuje atvers duris Delfinų terapijos centras. Kol centre dar vyksta baigiamieji darbai, jo darbuotojai gilina savo žinias, skelbiama Lietuvos jūrų muziejaus pranešime spaudai.
Būna ir taip: surengė bjauriausio šuns rinkimus  (17)
2015 m. birželio 29 d. 16:17
Bjauriausiu šunimi buvo pripažintas kuprotas mišrūnas vardu Kvazimodas. Rinkimai vyko Kalifornijoje ir šis šuo įveikė 26 konkurentus, todėl kova buvo tikrai įnirtinga, skelbia portalas mirror.co.uk.
Jaudinanti istorija: jei ne berniukas, šis šuo nebūtų išgyvenęs  (7)
2015 m. birželio 29 d. 14:56
Trijų mėnesių valkataujantis šunelis Indijoje pateko į nepavydėtiną situaciją – įklimpo į storą dervos sluoksnį, kuriuo buvo padengtas remontuojamas kelias. Visiškai negalėdamas pajudėti, jis laukė pagalbos. Gyvūną surado mažas berniukas, kuris iškvietė gyvūnų globos organizacijos „ Animal Aid “ atstovus, o šie, laimei, galėjo suteikti reikiamą pagalbą.
Kaip bėgiojant numesti svorio tiesiogine to žodžio prasme  (38)
2015 m. birželio 28 d. 08:57
Pagaliau galima džiaugtis vasara, kišti kojas į sportinius batus ir bandyti šiek tiek patobulinti savo formas. Deja, vienas iš šių metų mano pasibėgiojimų virto košmaru.
Vilniaus parkuose – palaidi šunys: padarę pastabą sulauksite pasiūlymo vaikščioti kitur  (294)
2015 m. birželio 27 d. 12:06
Planuojate ramiai pasivaikščioti sostinės parke? Nusiteikite netikėtam susitikimui su gauja palaidų šunų. Paprašyti savo šunis prisirišti šeimininkai geriausiu atveju tikins, kad jų šunys – Dievo angelėliai, blogiausiu – pasiūlys vaikščioti kitur, nes jo šuniui esą juk reikia kažkur išsilakstyti.
Dainininkė M. Linkytė: žinau, kaip išpildyti visus troškimus  (38)
2015 m. birželio 26 d. 11:34
Šiais metais Lietuva mini 25-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines. Ta proga Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga pristato projektą „ Nepriklausomybės karta “, pasakojantį apie jaunos ir nepriklausomos kartos atstovus, garsinančius Lietuvą įvairiose srityse. Viena jų – dainininkė Monika Linkytė , šiais metais pagarbiai nešusi Lietuvos vėliavą į „Eurovizijos“ dainų konkursą Austrijoje.
Žvilgtelėję į šuns būdą suprato, kodėl visą naktį negalėjo užmigti  (16)
2015 m. birželio 25 d. 22:31
GRYNAS.lt skaitytoja Živilė, papasakojo kuriozinę istoriją. Naktį išgirdus šuns lojimą ir nuėjus pažiūrėti, kas vyksta kieme, pasirodė, kad šuns būdą okupavo nelauktas svečias - ežiukas.
Gyvenimo meilė iš interneto  (141)
2015 m. birželio 25 d. 22:04
Jau daug metų pastebiu liūdną lietuvišką tendenciją – mūsų šalyje labai daug vienišų ir dėl to labai nelaimingų žmonių. Ypač moterų. Vienišų vyrų taip pat nemažai, bet jie dažniausiai asmeninių santykių taip smarkiai kaip moterys nesureikšmina, todėl šį straipsnį daugiau skiriu dailiajai lyčiai. Taigi, dažnai žiūrėdamas moterį galvoji – atrodo ir puikiai atrodanti, ir protinga, ir linksma, ir išsilavinusi ir šeimyniška bei ištikima, o gyvenimo vyro kaip neranda, taip neranda. Kur gi čia tas šuo pakastas?
Iškėlė ultimatumą: liepė pasirinkti tarp merginos ir šuns  (33)
2015 m. birželio 25 d. 15:53
Skelbimų portale „Craigslist“ pasirodė skelbimas , kuriame Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) Virdžinijoje gyvenantis biglio šeimininkas ieško savo draugui naujų namų. Pasirinkti tarp merginos ir šuns – tokį ultimatumą jam iškėlė jo 30-metė draugė. Kaip rašo dailymail.co.uk , šmaikštų skelbimą, kad skubiai ieško draugui naujų namų, išplatinęs vyrukas jame aprašė visai ne savo šunį ir priėmė netikėtą sprendimą.
K. Kardashian ir K. Westas patvirtino antrosios atžalos lytį  (5)
2015 m. birželio 25 d. 09:19
Kim Kardashian , pasinaudojusi Tėvo dienos proga, paskelbė ypatingą žinią – ji ir jos vyras Kanye Westas turės sūnų, skelbia NBC. Informaciją apie mažylio lytį dar prieš porą savaičių išplatino „US Weekly“, kuriam naujieną pranešė porai artimas šaltinis. Tačiau šįkart žinią patvirtino pati K. Kardashian.
Šiurpiausios pasaulio kapinės  (12)
2015 m. birželio 25 d. 09:05
Pasaulyje gausu šiurpių vietų – senų namų, apleistų pastatų ar miestų. Nors kapinės paprastam žmogui ir taip kelia nemalonius jausmus, pasaulyje yra tokių amžino poilsio vietų, kuriose apsilankius dar ilgai sapnuosis košmarai.
Pabėgusį girtą vairuotoją miške surado šuo, kinologui teko grumtis  (31)
2015 m. birželio 24 d. 07:04
Joninių naktį (iš antradienio į trečiadienį), 2.25 val., Vilniaus pakraštyje budėjusių Kelių policijos patrulių nurodymui sustoti nepakluso automobilio "Opel Signum" vairuotojas.
Pretendentas į aukso medalį: toks pitbulio pasiekimas sužavėjo visus  (28)
2015 m. birželio 23 d. 19:46
Jeigu vyktų olimpinės šunų žaidynės, šis pitbulis tikrai pretenduotų į aukso medalį. Internete plinta vaizdo įrašas, kuriame šuo įbėga į vertikalią sieną, skelbia portalas telegraph.co.uk.