šuo

Jų maistas – statybinės atliekos: prašome globos ir paramos  (7)
2014 m. gruodžio 21 d. 08:00
Jau kelerius metus tęsiasi Pagirių šunų gelbėjimas, jei taip galima pavadinti. Tam tikra dalis keliavo globon, net į kitų miestų prieglaudas, kažką pavyko sterilizuoti, kažką pagydyti. Bet situacijos tai nekeičia. Prie senbuvių gaujos jungiasi nauji beglobiais tapę šuniukai, naujos kalytės...
Paskutinis velionės noras - kad šuo būtų užmigdytas ir sudegintas kartu su ja  (59)
2014 m. gruodžio 20 d. 20:54
Kalytė Bela laukia savo likimo gyvūnų prieglaudoje. Yra du variantai: arba ji bus užmigdyta, arba gyvens toliau, skelbia portalas nydailynews.com.
Šunų parodoje renka gražiausią Lietuvos šunį  (22)
2014 m. gruodžio 20 d. 18:03
„Litexpo“ parodų rūmuose šeštadienį skambėjo šunų lojimas. Vilniuje vyko tarptautinė ir jau tradicinė šunų paroda „Vilniaus žiema“, į kurią sugužėjo keturkojai ir šunų mylėtojai iš įvairių šalių.
Reklamos su gyvūnais: kam juokinga, kam - graudu  (12)
2014 m. gruodžio 19 d. 17:35
Internetas lūžta nuo reklamų, kuriose pagrindinį vaidmenį atlieka gyvūnai. Dalis šių reklamų kelia šypseną, prajuokina, kitos - yra tiesiog gražios, o štai trečios gali stipriai įžeisti gyvūnų mylėtojų jausmus. GRYNAS.lt atrinko 8 reklamas, kurios kelia prieštaringus jausmus ir pasiteiravo gyvūnų teisių ir reklamos specialistų, ką apie tai mano jie – ar etiška ir gražu naudoti gyvūną reklamose, kokiais tikslais tai yra daroma ir kada tai galima pateisinti, o kada reikėtų išreikšti stiprią neigiamą reakciją?
Kviečiame į Kalėdinę mugę beglobiams gyvūnams paremti!  (8)
2014 m. gruodžio 19 d. 14:26
Visi gatvėse pastebime beglobius gyvūnus, dažniausiai juos matome dar sveikus, dažnai netgi gražius ir, atrodo, kokia čia bėda – per amžius gyvūnai gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko.
Gal norite būti Tinos ir jos broliuko šeimininkais?  (1)
2014 m. gruodžio 19 d. 11:49
Dovanojami du juodi, mieli šuniukai, broliukas ir sesutė. Jų gražuolė mama Dora ir 7 šuniukai bei seserys jau rado namus, o šių dar niekas neišsirinko iš viso būrio.
Ukrainos karys – apie baisiausią dieną gyvenime: buvome patiekti tarsi ant lėkštutės  (202)
2014 m. gruodžio 19 d. 11:00
Antrą valandą nakties virš Donecko priemiestyje esančios Piskų gyvenvietės „pakimba“ iš separatistų pusės paleista šviečianti raketa.
V. Rubavičius. Netikėtas ir žiaurus smūgis Putinui  (217)
2014 m. gruodžio 19 d. 06:00
2014-ieji kupini netikėčiausių pasaulinės reikšmės įvykių, visi jie pažymėti Ukrainos laisvinimosi ir Rusijos agresijos ženklu. Rusijoje plintanti ekonominė krizė – taip pat susijusi su Ukraina . Atrodytų, metuose jau nebeliko laiko, kad dar kas galėtų nustebinti pasaulio bendruomenę.
Gyvenimas su šunimi – geresnis  (7)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:24
Su Gile susipažinome prieš dvejus metus – ji yra nedideleė, juoda kalytė, rasta gatvėje. Gilė yra paprastas šuo, niekuo neypatinga, neveislinė, tačiau mūsų namuose ji yra tikra princesė – nuovoki, ori ir labai lepinama.
Norvegijos lietuviai neslepia: grįžti norėtų, bet negali  (9)
2014 m. gruodžio 18 d. 11:39
Kalnai, miškai, fiordai, lietingos vasaros ir snieguotos žiemos... Turbūt beveik visi iškart supranta apie kokią šalį kalbama. Norvegija . Tačiau ne tik dėl gamtos grožio žinome apie šią šalį. Didelis skaičius mūsų tautiečių dabar ten, Norvegijoje, ieško geresnio gyvenimo.
Sunku patikėti, kad protezai taip pakeitė šuns gyvenimą  (24)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:46
3D spausdinti protezai šuniui suteikė galimybę pradėti bėgioti. Šuo vardu Derbis gimė su deformuotomis kojomis ir ilgai negalėjo džiaugtis gyvenimu. Taigi 3D spausdinimo kompanija nusprendė padėti gyvūnui, skelbia portalas 3dprint.com .
Per šventes lietuviams žada ypatingą programą  (54)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:53
LNK dėkoja savo ištikimiausiems žiūrovams už meilę ir dovanoja šventinę programą „Superkalėdos“. Šv. Kučių vakarą ketvirtus metus iš eilės žiūrovai išvys jau tradicine tampančia šventinę laidą. Specialiai papuoštoje studijoje vakarą pradės trys dominikonų vienuoliai - broliai Pijus , Bernardas ir Lietuvoje gyvenantis prancūzas MarcAntuanas.
Vienišam šuneliui Arnoldui reikia namų  (8)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:07
Susipažinkite – Arnoldas. Jis, kaip ir daugelis mūsų globotinių, yra daug patyręs ir jo patirtis liūdna.
Vaikas ima abejoti Kalėdų senelio tikrumu: psichologės komentaras
2014 m. gruodžio 17 d. 00:05
Toks laikas anksčiau ar vėliau ateina: kad ir kaip norėtume tikėti pasakomis ir stebuklais, vieną dieną suprantame, kad Kalėdų stebuklą po egle sukuria ne mistinio senelio, o tėčio ir mamos rankos. Kaip reaguoti tėvams, kurių vaikas ima abejoti Kalėdų senelio egzistavimu? Pasidalinti savo mintimis ir patarimais paprašėme psichologės.
10 didžiausių „YouTube“ hitų 2014 metais  (15)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:24
Svetainė „ YouTube “ pristato dešimt vaizdo įrašų, kurie 2014 metais sulaukė didžiausio populiarumo. Kalbame apie bučinius, futbolininkus, lankstų „IPhone 6“ ir Niujorko gyventojus šiurpinusį kūdikį, skelbia „ The Guardian “.
Dėl į kelią išbėgusių stirnų apsivertė automobilis  (8)
2014 m. gruodžio 16 d. 09:18
Pirmadienio vakarą, apie 20 val., Palangoje, Liepojos pl., ties oro uostu, į kelią išbėgo trys stirnos. Vengdamas susidūrimo su jomis, „Renault Safrane“ vairuotojas nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Kol šeimininkai nemato: linksmiausios gyvūnų išdaigos  (3)
2014 m. gruodžio 15 d. 10:33
Gyvūnai būna ne tik mieli ir draugiški, tačiau šeimininkui nematant gali iškrėsti vieną kitą išdaigą ar padaryti mažytį nusikaltimą.
Vienišės dienoraštis: dabar jis sužinos, ką reiškia būti išduotam
2014 m. gruodžio 15 d. 10:15
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Žiaurumui ribų nėra: taip sužaloto šuns veterinarai dar nematė  (20)
2014 m. gruodžio 14 d. 20:37
Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanzaso mieste, Kimberly Anderson kaltinama panaudojusi prievartą prieš gyvūnus po to, kai, kaip teigiama, sumušė savo šunį ir išmetė jį pro balkoną, skelbia portalas kshb.com.
Tigro ir šuns santykiai nustebino visą pasaulį  (23)
2014 m. gruodžio 13 d. 18:18
Kartais gamtos dėsniai apsiverčia. Neįtikėtinas ryšys sieja tigro jauniklį ir labradorę kalytę, kuri tapo jam kaip mama po to, kai tigrė nepriėmė jauniklio, skelbia portalas express.co.uk.
JAV analitikas: didėjant statymams, Rusija taps dar kietesnė, ir ne mūsų reikalas, kas jai vadovaus  (316)
2014 m. gruodžio 12 d. 05:30
Rusija neketina nusileisti Vakarų spaudimui ir gali pereiti prie dar labiau priešiškos laikysenos, teigia Pereinamųjų demokratijų projekto vadovas, buvęs JAV karinės žvalgybos pareigūnas ir diplomatas Bruce'as Jacksonas .
Nustebino vienuolės žiaurumas - slapčia pradangino neįtikusį šunį  (143)
2014 m. gruodžio 11 d. 12:52
Sunku rasti žodžius, rašant tokias istorijas. Sunku suvaldyti pyktį ir nesivylimą. Istorija yra apie Riką, buvusią mūsų globotinę. Ji buvo rami, graži ir labai miela kalytė. Beveik prieš du metus ji rado namus ir mylinčią šeimininkę. Manėme, tai yra istorija su laiminga pabaiga. Deja...
Emigrantė negalėjo patikėti, kaip žmonės gyvena: atrodė kraupiai  (305)
2014 m. gruodžio 10 d. 09:59
Nyderlandai . Roterdamas. Malvina šiame mieste – vos keletas dienų. Ką tik išsikrovė lagaminą ir įsikūrė nedideliame kambarėlyje. Mergina ir pati jau sunkiai suskaičiuoja kelintą kartą gyvenimą pradės iš naujo – nepažįstamame mieste, su šiek tiek santaupų ir viltimi, kad šįkart pasiseks.
„Miesto šuns dienoraštis"(VIII): kaip prižiūrėti ir valyti ausis?  (5)
2014 m. gruodžio 10 d. 09:33
Aštuntoje „Miesto šuns dienoraščio" dalyje veterinarė Laura Udraitė-Vovk pademonstruos, kaip reikia prižiūrėti ir valyti jūsų augintinio ausis. Atrodo, kai tai yra paprasta procedūra, tačiau jos imantis reikia žinoti keletą dalykų, kitaip jūsų šuo gali nukentėti.
Visą šalį pėsčiomis apėjęs keliautojas Mantas Bartuševičius: sapnuose vis dar vaikštau po Lietuvą  (2)
2014 m. gruodžio 10 d. 09:17
Straipsnio pavadinimas galbūt per daug tendencingas, kadangi Mantas Bartuševičius greičiausiai kuklintųsi tokio epiteto, tačiau šią vasarą savo kojomis nužingsniavus apie 1100 kilometrų ir apėjus visą Lietuvą, kitokios sąvokos kaip „keliautojas“, negaliu rasti. Ir pridursiu tai, kad M. Bartuševičius apie keliautojo įvaizdį, visų pirma, kalba kaip apie psichologinį išbandymą, kai savyje ieškai atsakymo: kodėl reikėjo šios kelionės, ar... kelionė pasirinko tave?
Mankšta po gimdymo: rekomenduojami pratimai
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Kada pagimdžius galima pradėti mankštintis, kodėl iškart po gimdymo negalima stiprinti pilvo preso raumenų, ir ką reikia žinoti apie dubens dugną? Apie visa tai pasakoja Danguolė Venslavičė-Mykolaitienė, „Pilates centro" instruktorė, Integruotos kūno judesio terapijos terapeutė.
Pinčerio mišrūnė tobuloji Tibė ieško savo žmogaus  (4)
2014 m. gruodžio 9 d. 15:19
Nedidukė kalytė laibomis „stirnos kojelėmis“, primenanti nykštukinio pinčerio mišrūnę, pirmą kartą buvo pastebėta vasarą, kai atklydo į vienos darbovietės teritoriją ir per kelias dienas taip pamilo ten dirbančius žmones, kad nusprendė pasilikti. Liūdna, kai šuo svetimoje vietoje tarp svetimų žmonių pasijunta saugesnis ir labiau mylimas nei savo namuose.
27-metė Dovilė: yra priežastis, kodėl aplinkiniams esu su kauke  (168)
2014 m. gruodžio 8 d. 11:57
Turiu problemą, kad bijau vienatvės ir nemoku būti viena, todėl kabinuosi netinkamu žmonių savo gyvenime. Vaikystėje mano tėvai išsiskyrė, dėl to labai kentėjau. Užaugau su seneliais, tėtis mirė, o mama išvažiavo į užsienį gyventi. Visą gyvenimą teko pačiai kabintis į gyvenimo gniaužtus, pasakoja 27 m. mergina.
Skubu: dešimt gyvybių kabo ant plauko!  (19)
2014 m. gruodžio 8 d. 10:02
Skubiai ieškomi namai ar bent laikina globa net dešimčiai šunelių. Dauguma jų – Vidurinės Azijos aviganio mišrūnai. Ferma, kurioje jie gyvena, jau parduota, naujasis savininkas daug laiko nebeduoda. Jei kas galite suteikti globą ar namus nors vienam iš jų, skambinkite tel.nr. 8 624 41 922. Padėsime pasiimti, pervežti ir padovanoti.