šuo

Čilės ugniagesiai atgaivino per gaisrą sąmonės netekusį šunį
2014 m. liepos 23 d. 18:09
Medikai atgaivino šunį, kurį aptiko ugniagesiai, mėginę numalšinti didžiulį gaisrą sename Čilės sostinės Santjago daugiabutyje. Anot vietos žiniasklaidos, gaisras kilo pirmadienį maždaug 16 val. vietos laiku, 12-ame pastato aukšte. Viename iš degusių butų ugniagesiai aptiko nuo dūmų sąmonės netekusį šunį. Santjago ugniagesių departamentui priklausantys medikai sugebėjo atgaivinti keturkojį, uždėję jam deguonies kaukę.
Ar reikėtų raudonuoti, jei jūsų augintinis turi keistų pomėgių?  (4)
2014 m. liepos 23 d. 17:06
Ieškote, kuo motyvuoti savo augintinį? Nėra prasmės žvelgti į kitų žmonių patarimus - Vilniuje veikiančios šunų dresūros mokyklos „ Educated Dog ” atliktas tyrimas rodo, kad kiekvieno šuns pomėgiai yra labai individualūs.
Interneto hitas: šuo nuramina verkiantį vaiką  (3)
2014 m. liepos 23 d. 13:41
Portale Tavovaikas.lt jau publikavome keletą vaizdo įrašų, kuriuose įamžinti su šeimos mažiausiais nariais bendraujantys šunys. Šį kartą norime papasakoti apie ypatingą šunį - biglį Čarlį. Jį galima vadinti tikrų tikriausia interneto žvaigžde, o vaizdo įrašai su juo yra itin populiarūs tarp internautų.
Rainytė tiki, kad gyvenimas yra gražus: ieškome namų  (4)
2014 m. liepos 23 d. 09:43
Rainytei dveji metukai. Ji meili, draugiška elegantiška murkliukė, bet tuo pačiu ir pavydi bei kovojanti dėl teritorijos su kitais katinėliais. Ją ir jos sesytę kažkas išsviedė iš namų dar visai mažutėles. Šėrėja rūpinosi katukėmis, kiek pajėgė. Atėjus laikui, katukės atsivedė savų vaikelių.
Pavojingas užkratas, kurį vandenyje gali perduoti jūsų augintinis  (90)
2014 m. liepos 22 d. 20:14
Jei kartu su augintiniu mėgstate lankytis paplūdimyje, o esant dideliam karščiui – drauge ir išsimaudyti, turėtumėte žinoti, kad darote pažeidimą, už kurį griežtai baudžiama. Specialistai sako, kad šuo kartu su žmonėmis pliuškentis upėje ar ežere negali, nes tokiu būdu keturkojis poilsiautojams gali perduoti pavojingą užkratą.
Šeima be sekso : kas nutinka visur skubančioms poroms  (2)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Studentiškais laikais visi tramdo aistrą, vėliau - žiovulį. Susikūrusios patogų gyvenimą poros iš dalies praranda polėkį, ir jeigu nepavargsta vienas nuo kito, kasdienybė išgręžia taip, kad įmanoma užmigti pačiame sekso įkarštyje. Pastaruoju metu dažnai girdžiu panašių istorijų - žmonės pavargsta taip, kad renkasi ne glamones, o paprasčiausią miegą kartu.
Tarnybiniai šunys prieš motociklų „mėgėjus“ - 2:0  (6)
2014 m. liepos 21 d. 16:19
Liepos 21 d., apie 1 val., Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Skroblų gatvėje stabdomas nesustojo, o vėliau, nesuvaldęs motociklo griuvo ir iš įvykio vietos pasišalino vairuotojas.
Graudi istorija Palangoje: rastas taip nukankintas šuo, kad „likę tik galva ir akys“  (37)
2014 m. liepos 21 d. 12:30
Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai ankstų liepos ketvirtosios rytą sulaukė skambučio prašančio padėti. Skambinęs vyras sakė, jog kaip ir kiekviena ryta vedžiojo savo šunį ir daugiabučių namų kieme surado gulintį leisgyvį šunį. Palangiškis stebėjosi ir sakė, jog tuo pačiu maršrutu vesdamas savo šunelį nei vakar, nei anksčiau nelaimėlio nepastebėjęs, nes jo tikrai ten nebuvo.
Šunelio grožio metamarfozės: iš kudliaus tapo gražuoliu  (4)
2014 m. liepos 21 d. 11:04
Tikrai ne vieną sykį teko išgirsti, kad viena opiausių problemų, susijusių su beglobiais ar valkataujančiais gyvūnais yra ta, kad gyvūnų prieglaudos yra perpildytos. Kasmet „sezono“ metu, kuomet gyvūnai atsiveda jauniklius, prieglaudos papilnėja ne viena dešimtimi naujų gyventojų.
Turgavietės prekeivius šiurpinę vagiliaujantys nindzės atsidūrė areštinėje  (4)
2014 m. liepos 18 d. 15:30
Liepos pradžioje pasipylė pranešimai policijai apie vagystes iš Šiaulių miesto centrinės turgavietės „Dvaras“ pastato.
Narkotikų prekeivio namuose Šiauliuose - pluoštai pinigų  (13)
2014 m. liepos 17 d. 15:22
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo biuro pareigūnai per dvi dienas sulaikė du narkotikų platinimu įtariamus asmenis ir paėmė per kilogramą augalinės kilmės narkotinių medžiagų.
Sukčių jaukas Anglijos lietuviams – dovanojami šuniukai  (50)
2014 m. liepos 16 d. 19:41
Susivilioję neva dosniais sukčių pasiūlymais, Anglijos lietuviai ne tik prarado pinigus, bet ir sulaukė grasinimų. Anglija.lt domėjosi apgautųjų lietuvių istorijomis ir dar viena sukčių išmone – skelbimais, siūlančiais nemokamus augintinius.
Skandalas: prabangaus viešbučio darbuotojai į atliekų spaustuvą įmetė šunį  (17)
2014 m. liepos 16 d. 10:17
Kipre gyvenantys britai ir britų turistai pradėjo protestą dėl netinkamai užtikrinamų gyvūnų teisių šalyje, po to kai vieno viešbučio darbuotojai atsikratė benamio šuns įmesdami jį į šiukšliadėžę, kuri suspaudžia atliekas, rašo dailymail.co.uk. Šuo, kurį rado viešbučio svečiai, patyrė rimtus sužalojimus ir netrukus mirė. Tūkstančiai žmonių jau pasirašė peticiją skirtą paraginti Kiprą griežčiau bausti už nusikaltimus prieš gyvūnus ir jų teisių pažeidimus.
Kh. Kardashian apatinius dantis padengė auksu  (22)
2014 m. liepos 14 d. 14:56
Visi žino, kaip Kardashianų šeimos moterys stengiasi išsilaikyti mados olimpe ir pirmosios išbandyti stiliaus naujoves. Khloe Kardashian ne išimtis. Ką ji sugalvojo šį kartą? Ogi auksinę šypseną, skelbia stylenews.peoplestylewatch.com.
Šauni ir aktyvi kalytė Lota ieško namų
2014 m. liepos 14 d. 10:12
Lota - nekudlota gražuolė ryškiu ugniniu kailiu, jaunutė - tik metukų. Alpinistė, šuolininkė, voljero sienomis iki pat stogo laisvai laipioja. Galėtų ir aukščiau, tik va, tas stogas, bjaurybė, trukdo.
Kuo rizikuojate, kai šuo maudosi kartu su jumis  (86)
2014 m. liepos 14 d. 09:28
Kaitriai svilinant vasaros saulei, dažnas prie vandens telkinių susiruošia ne tik su vaikais, bet ir visais naminiais gyvūnais.
Izraelyje gyvenantis litvakas: sėdime kaip ant parako statinės  (64)
2014 m. liepos 11 d. 18:51
„Sėdime, kaip ant parako statinės, tačiau, kaip Lietuvoje sakoma, šuo ir kariamas pripranta,“ – taip susidariusią dabartinę padėtį Izraelyje vertina beveik prieš 40 metų iš Kauno į Izraelį išvykęs Shloma Tarshishas.
K. Starkevičius. Neskaidrus ministro aplinkos žiedas  (64)
2014 m. liepos 11 d. 15:16
Žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos pareiškimas dėl atsistatydinimo iš ministro pareigų – tai loginis Darbo partijos sprendimų rezultatas, tarytum nustebinęs ir Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių, kuris viešoje erdvėje Žemės ūkio ministro veiklą vertino teigiamai.
Vedybų planuotoja Viktorija Prokofjeva - apie motinystę ir vyro bei moters santykius  (3)
2014 m. liepos 11 d. 12:53
Laukiu jos prisėdusi ant baltos nuotakų pokalbiams skirtos sofutės tarp puošnių gėlėmis dvelkiančių suknelių ir gausybės įkvepiančių nuotakų portretų... Į grakštų puodelį mergaitės įpila jazminaičių arbatos. Ir tada lyg stiprus gaivaus vėjo gūsis į visą šią romantišką nuotaiką įsiveržia vedybų planuotoja Viktorija Prokofjeva (32 m.). Su plačiabryle skrybėle, palaidais plaukais, plonu dirželiu sujuosta suknute ir šokolado plyta rankose. „Dabar kartais labai užsimanau šokolado."
Po mišką klaidžiojęs studentas sugriovė kontrabandininkų planus  (15)
2014 m. liepos 11 d. 12:37
Miške netoli Varėnos rajono Kabelių kaimo ir sienos su Baltarusija galima rasti ne tik grybų, bet ir cigarečių ar net keturratį motociklą . Tai paliudyti galėtų ir vienas studentas, ir Varėnos rinktinės pasieniečiai .
Vyras nufilmavo žaibišką savo žmonos gimdymą automobilyje  (9)
2014 m. liepos 10 d. 20:55
Taip kartais nutinka ne tik romanuose ar kino filmuose. Retai, bet pasitaiko ir realiame gyvenime.
Karališkojo kūdikio metai: 20 įspūdingiausių nuotraukų FOTO  (19)
2014 m. liepos 10 d. 14:45
Didžiosios Britanijos karališkasis kūdikis princas George'as liepos 22 -ąją švenčia pirmąjį savo gimtadienį. Ta proga kviečiame pasižiūrėti 15 įspūdingiausių nuotraukų iš jo pirmųjų gyvenimo metų.
Lyderystės ekspertas: kartais pasamdyta voverė geriau nei mokytas šuo  (4)
2014 m. liepos 10 d. 11:07
Lietuvių liaudies išmintis byloja: „Blogas tas kareivis, kuris nenori būti generolu“. Iš tiesų – pradėjus dirbti natūralu svajoti apie aukštas pareigas ir atlyginimą. Tačiau retas jaunas darbuotojas suvokia ir lyderiui tenkančią atsakomybę. „Šiuolaikinėse žinių organizacijose vadybinis gebėjimas gerai „sustyguoti“ procesą nebe toks svarbus. Į pirmą vietą iškyla gebėjimas spręsti nestandartines veiklos problemas, kurti profesionalų tinklus ir juose efektyviai veikti, gebėjimas daryti įtaką žmonių elgsenai“, – teigia Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius Robertas Jucevičius , lyderystės studijų programos kūrėjas.
Privalomasis sveikatos draudimas: ką turi žinoti būsimieji tėvai?
2014 m. liepos 10 d. 10:41
Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais gyventojai, norėdami nemokamai gauti sveikatos priežiūros paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl draustumo privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus gali būti draudžiamas PSD valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.
7 netradiciniai kečupo panaudojimo būdai buityje  (5)
2014 m. liepos 10 d. 09:30
Kečupas populiarus visame pasaulyje, dažniausiai jis patiekiamas prie gruzdintų bulvių, o kai kurie amerikiečiai patiekia kelias bulves prie dubens kečupo. Užsisakius maisto į namus, dažnai lieka nepanaudotų kečupo pakelių, kuriuos įmetame į spintelę ar šaldytuvą – atsargai. Nereto iš mūsų šaldytuve yra užsilikusių pusiau išnaudotų kečupo butelių ar indelių. Kadangi maistą išmesti yra neprotinga, pateikiame kelias būdus, kaip galima kūrybingai panaudoti populiariojo pomidorų gaminio atsargas.
Pametinukų mama Asta: kaip aš vargais negalais numečiau 20 kg  (4)
2014 m. liepos 10 d. 06:35
Laukiame jūsų istorijų mūsų istorijų konkurse „Kaip aš sulieknėjau po gimdymo". Pasidalinkite savo patirtimi ir įkvėpkite kitas jaunas mamas, kurios šiandien sprendžia „sumažėjusių rūbų problemą". Dviejų vaikučių mama Asta dalijasi savo istorija, kaip numetė per du nėštumus sukauptus 20 kilogramų .
Didžiausios nesąmonės apie žindymą, kurias sako neišmanėliai skaitytojų patirtis  (38)
2014 m. liepos 9 d. 19:51
Vaikučio žindymas apipintas daugeliu mitų. Nieko keisto - dar prieš kelis dešimtmečius žindyti nebuvo įprasta, kaip šiandien, buvo aukštinamas dirbtinis kūdikių maitinimas. Laimė, šiandien laikai pasikeitė, ir niekas neabejoja, kad mamos pienas yra geriausias maistas mažam vaikui.
2 milijonai peržiūrų : šuo ir kūdikis VIDEO  (8)
2014 m. liepos 8 d. 16:16
Vieni populiariausių vaizdo įrašų socialiniuose tinkluose - maži vaikai ir gyvūnėliai. Šios dienos hitas - du viename. Vaizdo įraše nufilmuotas mielas šunytis, kuris nori iš arčiau padraugauti su kūdikiu.
Brangios emigrantų atostogos: rado išeitį, kaip išleisti mažiau  (87)
2014 m. liepos 6 d. 18:45
Atostogauti gyvenant Jungtinėje Karalystėje – prabanga. Ne vien todėl, kad atostogoms kasmet išleidžiami tūkstančiai svarų – juk išvykstant iš šalies vis dar reikia mokėti būsto nuomą bei vykdyti kitus finansinius įsipareigojimus.