šuo

Palangos paplūdimio siurprizai: atsipalaidavimas pasiekė apogėjų  (171)
2014 m. liepos 29 d. 11:57
Palangos paplūdimį nugulę poilsiautojai pamiršta ir savo, ir savo vaikų saugumą, o į raginimus neprarasti sveiko proto ir budrumo neretai reaguoja kaip į įsibrovimą į jų asmeninę erdvę.
Italai nėra tokie idealūs, kaip gali atrodyti  (6)
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Temperamentingoji Italų kultūros instituto Vilniuje direktorė dr. Paola Cioni sako, kad visi vyrai, net ir jos tautiečiai dėl moterų emancipacijos pralaimi mačistinę poziciją ir sunkiai su tuo susitaiko.
Minint Pirmojo Pasaulinio karo metines, Liverpulyje žygiavo milžiniškos lėlės
2014 m. liepos 28 d. 18:45
Praėjusį pentadienį minint 100-ąsias Pirmojo pasaulinio karo metines, Liverpulio gatvėse žygiavo didžiulės lėlės. Didžiulė 7,5 meto aukščio lėlė senelė, mergaitė ir šuo Xolo – iš prancūzų gatvės teatro „Royal de Luxe“. Lėlės pasakojo, kaip Pirmasis pasaulinis karas paveikė miestus.
13 mln. jau matė: neįtikėtinai jautrus šuns sugrįžimas pas šeimininkę po 2 metų VIDEO  (4)
2014 m. liepos 27 d. 23:10
Sakoma, kad šuo - geriausias žmogaus draugas. Tai puikiai įrodo jautrus ir ne vieną ašarą priverčiantis išspausti vaizdo įrašas , kuriame šuo po 2 metų išvysta savo šeimininkę.
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)  (3)
2014 m. liepos 27 d. 00:01
Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Rado būdą, kaip pritraukti daugiau klientų su keturkojais  (6)
2014 m. liepos 25 d. 17:41
Kavinės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Druskininkuose leidosi į drąsų eksperimentą: ne tik priima lankytojus su augintiniais, bet ir pasiūlo specialų valgiaraštį keturkojams.
Akistata su mirtimi: kodėl negalima erzinti meškiukų  (3)
2014 m. liepos 25 d. 15:56
Tolimųjų Rusijos Rytų saloje Sachaline penki darbininkai remontavo tiltą, kai prie jų prisiartino mažas meškiukas. Vienas jų mažylį pradėjo filmuoti, rašo sibnet.ru.
Pagalbos šauksmas iš Stakliškių: šunelis Barkis ieško namų  (8)
2014 m. liepos 25 d. 10:52
Padėkite! Toks pagalbos šauksmas mus pasiekė iš Stakliškių. Prieš 2 metus į Stakliškes padovanotas šunelis taip ir nesurado savo išsvajotosios laimės – šiltų namučių, sotaus gyvenimo ir pakasymų prieš miegą.
JK policijos šuo mirtinai sukandžiojo garbaus amžiaus moterį  (31)
2014 m. liepos 24 d. 20:24
Jungtinėje Karalystėje, Middlesbroughe policijos šuo užpuolė ir stipriai apkandžiojo senyvo amžiaus moterį. Po keleto dienų 73 metų Irene Collins mirė ligoninėje, praneša „The Independent“.
Čilės ugniagesiai atgaivino per gaisrą sąmonės netekusį šunį
2014 m. liepos 23 d. 18:09
Medikai atgaivino šunį, kurį aptiko ugniagesiai, mėginę numalšinti didžiulį gaisrą sename Čilės sostinės Santjago daugiabutyje. Anot vietos žiniasklaidos, gaisras kilo pirmadienį maždaug 16 val. vietos laiku, 12-ame pastato aukšte. Viename iš degusių butų ugniagesiai aptiko nuo dūmų sąmonės netekusį šunį. Santjago ugniagesių departamentui priklausantys medikai sugebėjo atgaivinti keturkojį, uždėję jam deguonies kaukę.
Ar reikėtų raudonuoti, jei jūsų augintinis turi keistų pomėgių?  (4)
2014 m. liepos 23 d. 17:06
Ieškote, kuo motyvuoti savo augintinį? Nėra prasmės žvelgti į kitų žmonių patarimus - Vilniuje veikiančios šunų dresūros mokyklos „ Educated Dog ” atliktas tyrimas rodo, kad kiekvieno šuns pomėgiai yra labai individualūs.
Interneto hitas: šuo nuramina verkiantį vaiką  (4)
2014 m. liepos 23 d. 13:41
Portale Tavovaikas.lt jau publikavome keletą vaizdo įrašų, kuriuose įamžinti su šeimos mažiausiais nariais bendraujantys šunys. Šį kartą norime papasakoti apie ypatingą šunį - biglį Čarlį. Jį galima vadinti tikrų tikriausia interneto žvaigžde, o vaizdo įrašai su juo yra itin populiarūs tarp internautų.
Rainytė tiki, kad gyvenimas yra gražus: ieškome namų  (4)
2014 m. liepos 23 d. 09:43
Rainytei dveji metukai. Ji meili, draugiška elegantiška murkliukė, bet tuo pačiu ir pavydi bei kovojanti dėl teritorijos su kitais katinėliais. Ją ir jos sesytę kažkas išsviedė iš namų dar visai mažutėles. Šėrėja rūpinosi katukėmis, kiek pajėgė. Atėjus laikui, katukės atsivedė savų vaikelių.
Pavojingas užkratas, kurį vandenyje gali perduoti jūsų augintinis  (95)
2014 m. liepos 22 d. 20:14
Jei kartu su augintiniu mėgstate lankytis paplūdimyje, o esant dideliam karščiui – drauge ir išsimaudyti, turėtumėte žinoti, kad darote pažeidimą, už kurį griežtai baudžiama. Specialistai sako, kad šuo kartu su žmonėmis pliuškentis upėje ar ežere negali, nes tokiu būdu keturkojis poilsiautojams gali perduoti pavojingą užkratą.
Šeima be sekso : kas nutinka visur skubančioms poroms  (2)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Studentiškais laikais visi tramdo aistrą, vėliau - žiovulį. Susikūrusios patogų gyvenimą poros iš dalies praranda polėkį, ir jeigu nepavargsta vienas nuo kito, kasdienybė išgręžia taip, kad įmanoma užmigti pačiame sekso įkarštyje. Pastaruoju metu dažnai girdžiu panašių istorijų - žmonės pavargsta taip, kad renkasi ne glamones, o paprasčiausią miegą kartu.
Tarnybiniai šunys prieš motociklų „mėgėjus“ - 2:0  (6)
2014 m. liepos 21 d. 16:19
Liepos 21 d., apie 1 val., Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Skroblų gatvėje stabdomas nesustojo, o vėliau, nesuvaldęs motociklo griuvo ir iš įvykio vietos pasišalino vairuotojas.
Graudi istorija Palangoje: rastas taip nukankintas šuo, kad „likę tik galva ir akys“  (37)
2014 m. liepos 21 d. 12:30
Vakarų Lietuvos gyvūnų globos namai ankstų liepos ketvirtosios rytą sulaukė skambučio prašančio padėti. Skambinęs vyras sakė, jog kaip ir kiekviena ryta vedžiojo savo šunį ir daugiabučių namų kieme surado gulintį leisgyvį šunį. Palangiškis stebėjosi ir sakė, jog tuo pačiu maršrutu vesdamas savo šunelį nei vakar, nei anksčiau nelaimėlio nepastebėjęs, nes jo tikrai ten nebuvo.
Šunelio grožio metamarfozės: iš kudliaus tapo gražuoliu  (4)
2014 m. liepos 21 d. 11:04
Tikrai ne vieną sykį teko išgirsti, kad viena opiausių problemų, susijusių su beglobiais ar valkataujančiais gyvūnais yra ta, kad gyvūnų prieglaudos yra perpildytos. Kasmet „sezono“ metu, kuomet gyvūnai atsiveda jauniklius, prieglaudos papilnėja ne viena dešimtimi naujų gyventojų.
Turgavietės prekeivius šiurpinę vagiliaujantys nindzės atsidūrė areštinėje  (4)
2014 m. liepos 18 d. 15:30
Liepos pradžioje pasipylė pranešimai policijai apie vagystes iš Šiaulių miesto centrinės turgavietės „Dvaras“ pastato.
Narkotikų prekeivio namuose Šiauliuose - pluoštai pinigų  (13)
2014 m. liepos 17 d. 15:22
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo biuro pareigūnai per dvi dienas sulaikė du narkotikų platinimu įtariamus asmenis ir paėmė per kilogramą augalinės kilmės narkotinių medžiagų.
Sukčių jaukas Anglijos lietuviams – dovanojami šuniukai  (50)
2014 m. liepos 16 d. 19:41
Susivilioję neva dosniais sukčių pasiūlymais, Anglijos lietuviai ne tik prarado pinigus, bet ir sulaukė grasinimų. Anglija.lt domėjosi apgautųjų lietuvių istorijomis ir dar viena sukčių išmone – skelbimais, siūlančiais nemokamus augintinius.
Skandalas: prabangaus viešbučio darbuotojai į atliekų spaustuvą įmetė šunį  (17)
2014 m. liepos 16 d. 10:17
Kipre gyvenantys britai ir britų turistai pradėjo protestą dėl netinkamai užtikrinamų gyvūnų teisių šalyje, po to kai vieno viešbučio darbuotojai atsikratė benamio šuns įmesdami jį į šiukšliadėžę, kuri suspaudžia atliekas, rašo dailymail.co.uk. Šuo, kurį rado viešbučio svečiai, patyrė rimtus sužalojimus ir netrukus mirė. Tūkstančiai žmonių jau pasirašė peticiją skirtą paraginti Kiprą griežčiau bausti už nusikaltimus prieš gyvūnus ir jų teisių pažeidimus.
Kh. Kardashian apatinius dantis padengė auksu  (22)
2014 m. liepos 14 d. 14:56
Visi žino, kaip Kardashianų šeimos moterys stengiasi išsilaikyti mados olimpe ir pirmosios išbandyti stiliaus naujoves. Khloe Kardashian ne išimtis. Ką ji sugalvojo šį kartą? Ogi auksinę šypseną, skelbia stylenews.peoplestylewatch.com.
Šauni ir aktyvi kalytė Lota ieško namų
2014 m. liepos 14 d. 10:12
Lota - nekudlota gražuolė ryškiu ugniniu kailiu, jaunutė - tik metukų. Alpinistė, šuolininkė, voljero sienomis iki pat stogo laisvai laipioja. Galėtų ir aukščiau, tik va, tas stogas, bjaurybė, trukdo.
Kuo rizikuojate, kai šuo maudosi kartu su jumis  (86)
2014 m. liepos 14 d. 09:28
Kaitriai svilinant vasaros saulei, dažnas prie vandens telkinių susiruošia ne tik su vaikais, bet ir visais naminiais gyvūnais.
Izraelyje gyvenantis litvakas: sėdime kaip ant parako statinės  (64)
2014 m. liepos 11 d. 18:51
„Sėdime, kaip ant parako statinės, tačiau, kaip Lietuvoje sakoma, šuo ir kariamas pripranta,“ – taip susidariusią dabartinę padėtį Izraelyje vertina beveik prieš 40 metų iš Kauno į Izraelį išvykęs Shloma Tarshishas.
K. Starkevičius. Neskaidrus ministro aplinkos žiedas  (64)
2014 m. liepos 11 d. 15:16
Žemės ūkio ministro Vigilijaus Juknos pareiškimas dėl atsistatydinimo iš ministro pareigų – tai loginis Darbo partijos sprendimų rezultatas, tarytum nustebinęs ir Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių, kuris viešoje erdvėje Žemės ūkio ministro veiklą vertino teigiamai.
Vedybų planuotoja Viktorija Prokofjeva - apie motinystę ir vyro bei moters santykius  (3)
2014 m. liepos 11 d. 12:53
Laukiu jos prisėdusi ant baltos nuotakų pokalbiams skirtos sofutės tarp puošnių gėlėmis dvelkiančių suknelių ir gausybės įkvepiančių nuotakų portretų... Į grakštų puodelį mergaitės įpila jazminaičių arbatos. Ir tada lyg stiprus gaivaus vėjo gūsis į visą šią romantišką nuotaiką įsiveržia vedybų planuotoja Viktorija Prokofjeva (32 m.). Su plačiabryle skrybėle, palaidais plaukais, plonu dirželiu sujuosta suknute ir šokolado plyta rankose. „Dabar kartais labai užsimanau šokolado."
Po mišką klaidžiojęs studentas sugriovė kontrabandininkų planus  (15)
2014 m. liepos 11 d. 12:37
Miške netoli Varėnos rajono Kabelių kaimo ir sienos su Baltarusija galima rasti ne tik grybų, bet ir cigarečių ar net keturratį motociklą . Tai paliudyti galėtų ir vienas studentas, ir Varėnos rinktinės pasieniečiai .