šuo

„Ekranui“ – paskutinis vilties spindulys  (12)
2014 m. spalio 1 d. 17:02
Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai trečiadienį atvyko į Vilnių žaisti Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės rungtynių su vietos „Žalgiriu“, bet ar komanda neišsivaikščios per ateinančią savaitę, klubo prezidentas Aušrys Labinas pasakyti negali. Finansinio bado nukamuotiems „Ekrano“ atstovams beliko vienintelė galimybė bent iki sezono pabaigos atidėti griūvančio klubo krachą.
Emigrantės patirtis: turi būti išprotėjęs, kad pats sau taip padarytum  (34)
2014 m. rugsėjo 30 d. 20:04
Lietuvoje Marija Djačenko žinoma kaip atvira ir kandi internetinių straipsnių autorė. Tokia pat ji ir duodama interviu: nebijanti rėžti tiesiai savo minčių ir nevyniojanti žodžių į vatą.
Trys būsimos mažaūgės sesutės ieško namų!  (2)
2014 m. rugsėjo 30 d. 13:19
Nesvarbu, žmogus tai, ar gyvūnas, vaikų istorijos niekada negimsta iš niekur, jos prasideda nuo tėvų. Taip pasitaiko retai, bet šių keturių šlapių nosyčių pradžią mes žinom dar nuo tada, kai jos nebuvo net uodusios šio pasaulio.
Lietuvos kaime auga Karpatų vilkas  (17)
2014 m. rugsėjo 29 d. 13:18
Jei kada Girdžių pakraštyje išgirsite vilku staugiantį vyrą, nenustebkite. Taip čia gyvenantis vokietis Horstas Ganzeris šaukia savo augintinį – Karpatų miškų vilką, vardu Boy. Pasitikdamas svečius senjoras juokauja, kad kresnas vilkas žmonėms draugiškas, tačiau kelyje pasitaikančias kaimynų vištas ar katinus sumedžioja akimirksniu.
Draugiškasis Reksas laukia savo šeimininkų
2014 m. rugsėjo 29 d. 09:02
Koks jausmas stovėti eilėje? Ilgoje eilėje prieš Kalėdas prekybos centre prie kasos, kai tu žinai, kad tavęs dar laukia 12 patiekalų gamyba, o teturi vos 2 valandas pasiruošimui?
Priklausomybė nuo maisto: abstinencijos kančias sukelia ne tik kava ir saldumynai  (62)
2014 m. rugsėjo 28 d. 15:04
Dažnai mes nesuprantame, kodėl niekaip negalime atsispirti vienam ar kitam maisto produktui, jį valgydami prarandame kontrolę ir persivalgome. Tai valios stoka ar priklausomybė ?
Meilužės rauda: meilės trikampis baigėsi netikėtai  (19)
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Jis paaukojo labai daug, kad tik būtų su ja. Tačiau Marijos (vardas pakeistas) istorija vietoj laimingos pabaigos baigėsi taip, kaip niekas nesitikėjo.
Padaras, kurį pamatę pirmą kartą netenka žado  (12)
2014 m. rugsėjo 25 d. 10:01
Nerealus pūkuotis, ar ne? Čia – šuo. Vengrų aviganis komondoras . Nors tokie namie moka būti (ir būna) ramūs ir tylūs, šio šuns charakterį geriausiai atskleidžia laisvė, vėjas ir laukai. Aviganis vis dėlto. Tačiau neeilinis.
Moterys, kurioms visi vyrai paklusniai tupi po padu  (5)
2014 m. rugsėjo 25 d. 07:46
Moterys valdovės eina į mūšį prieš vyrus, bet iš tikrųjų nugali ir sutrypia save. Ir niekuo dėtus civilius, tik norėjusius ramiai plaukti gyvenimo upe – artimuosius, vaikus, draugus. Aš užaugau tarp valdingų moterų, tarp generolių, strategių, sijonuotų napoleonų, ir įsitikinau – verčiau nesirinkti nei valdovės, nei vergės vaidmens.
J. Baltaduonis. Europa pagal J. C. Junckerį: Rytų Europos politikams – tik fasadiniai postai  (60)
2014 m. rugsėjo 25 d. 06:00
Neįgudusiai akiai naujai suformuota Europos Komisija ir jos struktūra atrodo įspūdingai.
Monika Šalčiūtė: mano širdis yra užimta, bet antros pusės neturiu  (67)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:47
Interneto sensacija vadinama dvidešimtmetė šokėja Monika Šalčiūtė bent kol kas ramiu gyvenimu pasidžiaugti negali. Tikina, kad vyrai gatvėje į ją spokso, o kompleksų turinčios moterys klausia patarimų, kaip sportuoti bei prižiūrėti figūrą.
Dingo dvi Sibiro laikos  (5)
2014 m. rugsėjo 24 d. 12:36
Rugsėjo 21 d. Jurbarko r. dingo dvi Sibiro laikos: patinėlis ir patelė.
Gyventojai pakraupę: daugiabučių kiemuose šaudomi šunys  (36)
2014 m. rugsėjo 24 d. 10:17
Klasika tapusio Jono Biliūno apsakymo „Kliudžiau“ siužetas kasdien kartojasi Klaipėdos daugiabučių namų kiemuose. Šaunamaisiais ginklais sužaloti gyvūnai yra nuolatiniai uostamiesčio veterinarijos klinikų pacientai - praneša dienraštis „ Klaipėda “.
Kaip paprastai pagaminti gurmanišką vakarienę  (5)
2014 m. rugsėjo 24 d. 00:01
Edita ir Artūras Piulskiai gyvena Vilniuje. Vienuolika metų puoselėja savo santuoką, kuria mielas šeimos tradicijas ir viską daro taip, kaip liepia širdis ir jos didenybė – impulsas. Pastarieji ir pakuždėjo parašyti ,,didelę“ knygą apie Europos kulinarinį paveldą. Į ją sugulė edukaciniai, kupini įdomybių Editos straipsniai ir net 62 Artūro receptai. Knyga taip ir vadinasi – „Gurmaniški pietūs kitaip: Europos meniu perlai“.
Gineso ir pasaulio rekordininkas R. Kinka: tai man buvo panašu į kosmoso užkariavimą  (12)
2014 m. rugsėjo 23 d. 17:03
Gineso ir pasaulio jėgos aitvarų rekordininkas Rimas Kinka Amerikoje vadinamas Iron Man - Geležiniu žmogumi. Lietuvis šiais metais vėl ketina savo ir Lietuvos vardą įrašyti į pasaulio istoriją ir pagerinti prieš tai buvusius rezultatus.
Japonai Lietuvoje: šokiruoja deginimosi mada, maudynės ir erdvės  (22)
2014 m. rugsėjo 23 d. 15:38
Jau 10 metų japonų grupes lydintis gidas Vitalijus Milkovas sako, kad didžiausią įspūdį japonams daro mūsų gamta, ypač - erdvūs horizontai.
Gurmaniški gyvūnų pomėgiai stebina jų šeimininkus  (12)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:51
Kas sakė, kad šunims skaniausias delikatesas – kaulas? Ne vienas jų, tarsi tikras vegetaras, ėda vaisius ir daržoves. Alytiškė Jūratė Jaciunskienė vos spėja iš sodo susirinkti nukritusius obuolius, kurių nieko nelaukdami skuba ragauti jos augintiniai, o Vaida negali išgerti alaus nepasidalinusi jo su savo augintine Mita.
Pensininkas nuskendo mėgindamas išgelbėti mylimą keturkojį  (13)
2014 m. rugsėjo 22 d. 11:26
Nors apie žmogaus ir šuns ryšį rašyta ne kartą, tačiau pastarųjų dienų įvykis sukrėtė visą Lenkiją. Gelbėdamas į sraunią upę įkritusį savo ištikimą keturkojį 74 metų Svidnicos miesto gyventojas Wieslawas K. žuvo pats - rašo dienraštis „Super express“.
Lietuviškos mados misionieriai: mums pranašavo greitą bankrotą  (6)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:00
Drabužių parduotuvę „Boho Chic“ Vilniaus senamiestyje Saulius ir Nerija Ivanauskai atidarė tada, kai daugumos tokių krautuvėlių savininkai jau buvo sudėję ginklus.
Kodėl šunys liūdi?  (27)
2014 m. rugsėjo 20 d. 00:01
Nerūpestingos dienos gulint ant sofos, lakstant po pievas ir vaikantis drugelius, pilnas dubenėlis maisto ir nereikia nieko dirbti... Iš pirmo žvilgsnio šunų gyvenimas primena svajonę. Deja, viskas nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Keturkojus taip pat užklumpa įvairūs rūpesčiai, dėl kurių jie netgi gali susirgti depresija. Liūdesio priežasčių gali būti įvairių.
Šuns išauklėtas katinėlis ieško namų  (12)
2014 m. rugsėjo 19 d. 09:50
O taip, daugiausiai šio katinėlio auklėjimu užsiėmė šuo! Koks rezultatas? Ogi visai neblogas!
Pasimetęs mielumo įsikūnijimas laukia šeimininkų  (2)
2014 m. rugsėjo 18 d. 17:33
Rugsėjo 15 d. Arimų soduose (Naujojoje Vilnia) priklydo jaunutis kastruotas vilkšunio mišrūnas. Buvo su žaliu antkakliu nuo erkių ir juodu antkakliu, padarytu iš seno diržo.
Ateities karas: viskas bus kitaip  (57)
2014 m. rugsėjo 18 d. 16:56
Šiuolaikinėje karyboje robotai nėra retenybė: jais renkama žvalgybinė informacija, atakuojami objektai, ieškomi ir naikinami sprogmenys , apžvelgiamos pavojingos vietos, gabenami kroviniai. Kitaip tariant, robotai „kiša nosį" ten, kur žmogui nepatartina.
Nufilmuota iš sraigtasparnio: pašėlusios mikroautobuso gaudynės  (8)
2014 m. rugsėjo 18 d. 12:34
Trečiadienį po intensyvių gaudynių Los Andželo pietinės dalies gatvėmis areštinėje atsidūrė krovininį mikroautobusą pavogę vyras ir moteri. Pusvalandį trukusios policijos pastangos sustabdyti įtariamuosius davė rezultatų tik tada, kai policijos automobilis į atsitrenkė į vogtą automobilį, kuris buvo priverstas sustoti.
Priglaudė šunį, kuris pinigus dabar užsidirba pats  (16)
2014 m. rugsėjo 18 d. 10:23
Šuns pradėjau prašyti vos tik išmokusi kalbėti, tačiau mama vis atkalbinėdavo – gyvename mažame bute, neturime mašinos, o kur paliksime, kai atostogausime, ar tikrai vedžiosi ir prižiūrėsi...
Tvarka keičiasi: brakonieriai bus gaudomi kitaip  (24)
2014 m. rugsėjo 17 d. 22:16
Iki šiol brakonierius naktimis persekiodavo ne tik aplinkosaugininkai , bet ir miškininkai . Tačiau jau kurį laiką jie vis aktyviau prašo panaikinti naktinius budėjimus, nes tai esą nėra tiesioginis jų darbas. Panašu, kad miškininkų prašymas buvo išgirstas ir dabar jau aišku, kas vietoj jų tramdys sutemose savo juodus darbus dirbančius brakonierius.
Priglausto šunelio meilumas nugalėjo – jis liko namuose  (38)
2014 m. rugsėjo 17 d. 16:55
Mūsų kaimynas sodyboje, kurioje vasarojame, – asocialus, geriantis žmogus. Turi jis porą šunų ir gausybę kačių. Jo kalytė kartą atsivedė šuniukų, tačiau visi buvo sunaikinti, o vienam – gražiausiam – buvo leista gyventi. Kol kalytė turėjo pieno, šuniukas augo gerai, o vėliau prasidėjo badas, nes „šeimininkas“ savo augintinių nešeria, jie maisto turi patys prasimanyti.
7 darbo pokalbio klaidos  (40)
2014 m. rugsėjo 17 d. 14:58
Gyvenime tiek daug pagundų, viskam reikia pinigų, o norint jų turėti, reikalingas turtingas rėmėjas arba stabilios pajamos. Jei jums labiau patinka antrasis variantas, patarimai bus į naudą. Na o praėsime nuo patarimų, kokių klaidų nedaryti per darbo pokalbį.
Gydomas erelis prisiminė kas esąs – lesa tik tinkamai supjaustytą brangią mėsą ir žuvį  (2)
2014 m. rugsėjo 16 d. 13:37
Birželio viduryje GRYNAS.lt rašė apie Gyvūnų globėjų asociacijos specialistų neįprastomis priemonėmis gelbėtą sunkiai sužalotą paukštį. Po ilgų specialistų diskusijų Lietuvoje saugomam jūriniam ereliui buvo sugipsuota koja.