šuo

Smagūs šuns triukai su dviračiu, paspirtuku ir riedlente  (1)
2015 m. sausio 30 d. 15:16
Kinijos pietvakariuose esančioje Juano provincijoje gyvenančio vyro ketverių metų šuo moka keturias dešimtis įvairių triukų. Keturkojo šeimininkas pavarde Duanas nusipirko jį už 20 juanių ir pavadino Duo Duo. Duanui nebuvo net kilusi mintis apie šuns dresavimą, tačiau pas jį užsukęs draugas išmokė Duo Duo du paprastus veiksmus – stovėti ant dviejų ir sėdėti.
Šuns ištikimybė: šoko gelbėti panirusį šeimininką  (45)
2015 m. sausio 30 d. 10:18
Šunų ištikimybė ir meilė šeimininkui yra besąlygiška. Tai įrodo internete pasklidęs vaizdo įrašas, kurį paskelbė portalas independent.co.uk.
Vienišės dienoraštis: nauji nuotykiai nieko gero nežada
2015 m. sausio 30 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
10 seniausių pasaulio miestų, kuriuose gyvenimas bruzda jau ne vieną tūkstantmetį  (1)
2015 m. sausio 30 d. 07:52
Nuo to laiko, kai žmonės išmoko patys užsiauginti maisto produktus ir auginti galvijus, jie ėmė formuoti daugiau ar mažiau pastovias gyvenvietes. Daugelio jų jau seniai nebėra – jos buvo sugriautos per karus ar neatlaikė gamtos kataklizmų, kitas gyventojai paprasčiausiai paliko. Vis dėlto, kai kurie miestai gyvena dešimtmečius, šimtmečius ir net tūkstantmečius, o gyvenimas juose nenutrūksta nuo pat jų įkūrimo akimirkos.
Nuo kokių moterų vyrai bėga  (58)
2015 m. sausio 30 d. 00:00
Susimąstyti skatinantis straipsnis, kurį rengiant buvo apklausti vyrai. Jie išskyrė 10 moterų tipų, nuo kurių vyrai sprunka arba netikėtai nutraukia santykius .
M.A.M.A.2014 apžvalga: kurie atlikėjai mėgausis triumfo akimirkomis, o kuriems teks nuryti kartėlį?  (12)
2015 m. sausio 29 d. 15:03
Jau sausio 30-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Į juos pretenduoja per 30 grupių ir atlikėjų, kuriuos komisija vertina tik už tuos darbus, kurie buvo nuveikti per pastaruosius dvylika mėnesių (nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2014-ųjų lapkričio). Artėjant šventei, M.A.M.A. apžvelgia, už kokius nuopelnus nominantai pateko į apdovanojimų nominacijas. Pristatome visas šešias lietuviškos popmuzikos metraščio dalis.
Bevardės kalytės laiškas iš gyvūnų sanitarinės tarnybos  (9)
2015 m. sausio 29 d. 10:24
Sveiki visi, skaitantys mano laišką, atsiprašau, kad, kaip įprasta, iš pat pradžių neprisistatau, bet negaliu to padaryti, nes paprasčiausiai neturiu vardo. Vilniaus gyvūnų sanitarinėje tarnyboje „Grinda“, kur šiuo metu esu, mane vadina Nr. 595.
Veterinarė apstulbusi: šuo buvo taip sumuštas, kad nugaišo per apžiūrą  (91)
2015 m. sausio 28 d. 20:32
GRYNAS.lt redakcija susisiekė su veterinare Vaida. Jai Vilniuje iš „Grindos“ gyvūnų globėjai atvežė gydyti odos liga sergantį šunį. Tačiau gyvūnas nugaišo apžiūros metu. Padarius skrodimą, paaiškėjo, kad taip atsitiko dėl traumos.
Kilpininkas pats įkliuvo į spąstus  (9)
2015 m. sausio 28 d. 14:29
Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai gavę pranešimą iš medžiotojų apie Žiegždrių miške statomas kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti ir nuvykę į nurodytą vietą surado prie nusvirusių ir nuvirtusių medžių pastatytas kilpas.
Dingusio augintinio ieškanti moteris: geriau palikite šunį gatvėje  (82)
2015 m. sausio 27 d. 15:57
Dingo šuo! Padėkite rasti mūsų šeimos narį! Tokių ir panašių skelbimų matome beveik kasdien. Permetame akimis skelbimą, pagailime – kas šeimininkų, kas – dingusio šunelio, ir toliau įsisukame į savo kasdienius rūpesčius.
Geriausia metų kelionių knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti  (1)
2015 m. sausio 27 d. 15:56
Tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje „ Adventur “ buvo paskelbti geriausios 2014 metų kelionių knygos rinkimų rezultatai. Lietuvos kelionių literatūros skaitytojai geriausia 2014 metų kelionių knyga pripažino Paulius Kovo knygą „Gyvenimas audroje. Kaip išlikti sausam“, kurią išleido leidykla LUCEO.
Policija sulaikė šunį nušovusį vyrą  (20)
2015 m. sausio 27 d. 15:23
Pirmadienį policijos pareigūnai gavo skambutį, kad vyras sekmadienį apie 23.30 val. Tauragėje, Čiurlionio g., galimai turėdamas nelegalų injekcinį šautuvą, nušovė šunį.
Asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais saugantis Rolandas Kazlas atsivėrė  (30)
2015 m. sausio 27 d. 14:14
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti“, – sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas.
R. Kazlas atvėrė savo namų duris  (66)
2015 m. sausio 27 d. 13:54
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti”, – LRT televizijos laidos „Gyvenimas” kūrėjams sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas .
Patarimai taupiai kelionei, kuriuos privalo įsiminti kiekvienas
2015 m. sausio 27 d. 09:06
Pinigų mažoka, bet atostogų atsisakyti nesinori? Guardian.co.uk. pateikia universaliausius būdus sutaupyti atostogaujant.
R. Kazlas: už tai, kad galiu kurti, esu dėkingas šeimai  (1)
2015 m. sausio 27 d. 00:00
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti”, – LRT televizijos laidos „Gyvenimas” kūrėjams sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas .
Retiems šunims – apartamentai su vonia  (7)
2015 m. sausio 26 d. 23:10
Vilniečių Rimos ir Girėno Povilionių namuose gyvena keturi retos veislės šunys . Tai garbanotieji retriveriai: Beta, Desė ir jos jaunik­lės – Astra ir Berta. Joms kompaniją palaiko Labradoro retriverė Gama.
Gražuolis Aras ieško namų  (4)
2015 m. sausio 26 d. 15:35
Arui jau beveik 8 metai. Tačiau jis – guvus, sveikas, stiprus. Niekas nepasakytų, kad jam tiek metų. Daugelis galvoja – senas, bet iš tiesų mes ir patys nežinome, kiek gyvensime. Juk draugą renkamės ne pagal jo gyvenimo trukmę...
Žaislų užsimanę įkaušę paaugliai sužinojo, ką gali kinologų šuo  (11)
2015 m. sausio 26 d. 13:31
Sausio 25 d. apie 5 val. 40 min. Ukmergės rajono policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą, kad išdaužtas parduotuvės „ Triratukas “, Antakalnio g., Ukmergėje, lango stiklo paketas. Iš vitrinos buvo pavogti du dideli pliušiniai žaislai. Į įvykio vietą skubiai išvyko patrulių ekipažas. Apžiūrėjus įvykio vietą, pastebėti pėdsakai, vedantys Jaunimo gatvės link. Pareigūnai nusprendė iškviesti kinologą su tarnybiniu šunimi Grodu .
Ekspertas rekomenduoja: 18 filmų, kuriuos šį pavasarį privalo pamatyti kiekvienas  (32)
2015 m. sausio 26 d. 11:57
Ši savaitė pradedama programos „Metų atradimai“ pristatymu. Tai viena įvairiapusiškiausių ir daugiausiai filmų turinti programa, skirta debiutuojantiems režisieriams iš viso pasaulio. Dalijamės vaizdo siužetu, kuriame savuosius programos atradimus rekomenduoja anksčiau vienas aštriausių kino kritikų Lietuvoje , dabar reklamos agentūrai vadovaujantis, bet kiną tebeanalizuojantis Tomas Ramanauskas .
Nelaimingas Marsas nori rasti šeimininkus  (8)
2015 m. sausio 26 d. 11:45
Ar žinote tą jausmą, kai esi kažkur, ir jauti, kad kiti nenori, jog ten būtum? Arba esi priverstas leisti laiką su kompanija, kuriai nepatinki? Kurie norėtų, kad dingtum, viduje siunčia tave tolyn, tačiau tu vis tiek esi priverstas su jais būti.
11 dalykų, kuriuos sekmadieniais veikia sėkmės lydimi žmonės  (16)
2015 m. sausio 25 d. 12:00
Dauguma žmonių atvirai prisipažįsta siaubingai nemėgstantys sekmadienio vakarų. Tiesą sakant, 2013 metais Monster.com atlikta apklausa atskleidė, kad net 78 proc. joje dalyvavusių suaugusiųjų praktiškai kiekvieną savaitę kankina vadinamasis sekmadienio vakaro liūdesį, skelbia businessinsider.com.
Keliautoja-žinovė: apie tai, kokią kelionę gali nulemti kirpykloje išgirstas patarimas
2015 m. sausio 24 d. 19:57
Daugiau kaip 12 metų turizmo srityje dirbanti Lietuvos turizmo rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė teigia, kad ją keliauti dažniausiai įkvepia perskaityta knyga ar peržiūrėtas filmas. O štai didelę dalį savo kelionės maršruto moteris patiki vietiniams – pasikliauja rekomendacijomis, išgirstomis vietinėje kavinėje ar... kirpykloje.
Nei šuo, nei kengūra: kaip galima tokio nemylėt?  (41)
2015 m. sausio 24 d. 18:00
Pasirodo, kad šuo gali priminti kengūrą. Penkių mėnesių šuniukas be priekinių kojų elgiasi ir juda kaip kengūra , skelbia portalas telegraph.co.uk.
Kaune rinks gražiausią šunį  (9)
2015 m. sausio 24 d. 15:12
Visus, kurie myli šunis, juos augina ar dar tik svajoja įsigyti, kviečiami apsilankyti visų šunų veislių parodose sausio 24, 25 dienomis „Žalgirio“ arenoje.
Tvarka, kuri papiktins šunų šeimininkus  (176)
2015 m. sausio 23 d. 18:13
Šunų augintojai ir šeimininkai neretai viešuoju transportu nori keliauti ne vieni, o su savo augintiniu. Tačiau automobilio neturintiems ir keliauti viešuoju transportu bandantiems šunų šeimininkams gali kilti problemų. Į mažą šunį vežančius žmones žiūrima atlaidžiau, tačiau su dideliu augintiniu važiuojantys šeimininkai neretai sulaukia aplinkinių priekaištų.
Dėl augintinio elgsenos problemų šunų atsikrato 12 proc. žmonių  (8)
2015 m. sausio 23 d. 14:52
Jei savininkai išmokys jauną šuniuką prisitaikyti prie gyvenimo žmonių aplinkoje, tai gali apsaugoti šeimininkus nuo didelių problemų augintiniui užaugus ir net išgelbėti šuns gyvybę. Taip tvirtina didžiausios Jungtinės Karalystės (JK) šunų gerovės organizacijos „Dogs Trust” atstovai, Lietuvoje padėję įkurti atsakingą šunų laikymą ir veisimą skatinantį portalą NoriuŠuns.lt.
J. Lopez sulaukė rimtų nemalonumų  (10)
2015 m. sausio 23 d. 09:02
Dainininkės Jennifer Lopez mylimojo Caspero Smarto šuo pabėgo iš atlikėjos namų ir atsirado pas kaimynus. Incidento būta itin nemalonaus – po akistatos su keturkoju kaimynei lūžo ranka, skelbia TMZ.
Pasivaikščiojimai po Alytų: iš aukščiau geriau matyt  (24)
2015 m. sausio 23 d. 00:00
Da­bar jau aiš­ku, iš kur at­rie­dė­jo tie sunk­ve­ži­miai, - juk čia sta­to­mas til­tas per Ne­mu­ną. Ki­to­je upės pu­sė­je mė­ly­nuo­ja sta­ty­bi­nin­kų va­go­nė­liai, su­stin­gę ky­šo gel­to­ni kra­nų bokš­tai. Žiū­rint į juos ka­dai­se toks aukš­tas ge­le­žin­ke­lio py­li­mas da­bar at­ro­do su­že­mė­jęs, su­si­trau­kęs, lyg pra­ra­dęs bu­vu­sį oru­mą. Be to, la­bai trūks­ta to­kio įpras­to ro­žės (ar obels, pa­sak ki­tų au­to­rių) žie­do.