šuo

Pilnas energijos šunelis Grikis ieško šeimininkų  (3)
2014 m. lapkričio 27 d. 15:50
Šis šunelis yra labai aktyvus, tad jam reikia bent valandos per dieną aktyviai žaidžiant ir lakstant, geriausia, žinoma, lauke.
Šunų apranga: reikia ir lietpalčiu aprengti, ir padus patepti  (8)
2014 m. lapkričio 27 d. 14:24
Paspaudus šaltukui ne tik mes iš spintos traukiame šiltesnius rūbus, bet kai kurie ir savo augintinius rengia drabužėliais. Ar to tikrai reikia? Jeruzalės Veterinarijos klinikos savininkas, veterinaras Kęstutis Aleksejūnas sakė, kad to reikia ir ypač neaktyviai judantiems šuniukams.
Badu marintas šuo Džiangas laukia stebuklo  (16)
2014 m. lapkričio 27 d. 11:06
Deja, bet taip dar neretai atrodo šuneliai mūsų Lietuvos kaimuose. Kažkodėl vis dar egzistuoja daugelio žmonių požiūris, kad šuns vieta – tik prie būdos, žiemą ir vasarą, ant trumpo lenciūgo, o kad šunelį reikia dar ir pamaitinti, tai nė motais. Čia juk tik šuo!
Vienišės dienoraštis: nesėkmingas nardymas tarp krūtų
2014 m. lapkričio 27 d. 10:15
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Prašo padėti rasti dingusį šunelį  (7)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:00
Dingo rudas, jaunas, mielas šunelis.
Beprotiškai mielas Jorkšyro terjeras ieško naujo šeimininko  (9)
2014 m. lapkričio 25 d. 16:24
„Kas ten liuoksi per žoles?/ Matom kyšant auseles./ – Aš esu šunelis Žiogas, Pievos man – beribis plotas. Trim kojelėm bėgu greitai,/ Prie žmogaus glaudžiuosi meiliai.../ Ieškau aš namų gerų/ Kur bus šilta ir ramu.“
Spagečių varžybos: miesto šuo nepralenkiamas  (14)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:41
Internete daug dėmesio sulaukė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos spagečių ėdimo varžybos. Linksmai nuteikiančiame „čempionate“ dalyvauja du šunys. Miesto keturkoju tituluojamas auksaspalvis retriveris ir kaimo šunimi vadinamas vokiečių aviganis . Kam makaronai lindo geriau?
Tai, ko nežinojai apie savo sapnus
2014 m. lapkričio 25 d. 13:43
Jei žmonių paklaustumėm, be ko jie neįsivaizduoja savo gyvenimo, vieni iš populiariausių atsakymų tikrai būtų lova ir miegas . Keista, bet dažnam nė viena naktis nepraeina be ypatingo ir vis dar mitais apsupto reiškinio – sapnų. Visgi tai nėra vien tik būdas pamatyti savo mylimąjį.
10 darbų Anglijoje pakeitusi Inesa: Lietuvoje daug rečiau girdėjau žmones skundžiantis, kad jiems trūksta pinigų  (39)
2014 m. lapkričio 24 d. 09:45
Jeigu Anglijoje esi dirbantis ir šiek tiek mąstantis žmogus, tai parduotuvėje tau nereikės krapštyti centų piniginėje, ar skaičiuoti, kiek pabrango pienas, - įsitikinusi Yorke gyvenanti šilutiškė Inesa Čaikytė - Katkienė.
Astrologė Rasa: 12-os Zodiakų ženklų horoskopas 2015-iesiems
2014 m. lapkričio 24 d. 00:00
Astrologė sako, kad 2015 -uosius galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.
R. Bogdanas. Kiek Maskvai kainuos Putino išsišokimas Kinijoje?  (221)
2014 m. lapkričio 21 d. 10:22
Elgesio normos Kinijoje yra suformuotos ilgaamžės tradicijos ir Konfucijaus mokymo, surašyto 6 a. prieš Kristų. Kad būtų išvengta nemalonių situacijų su pasekmėmis, vykstantys į Kiniją aukšto rango pareigūnai yra supažindinami su tuo, kas dera ir kas nedera svečiui.
Būrimas iš kavos tirščių  (5)
2014 m. lapkričio 21 d. 00:01
Jau ne vieną šimtmetį žmonės, bandydami išpranašauti savo ateitį, bando tai daryti pasitelkdami kavos tirščius. Tikėta, kad tai, ką išpranašauja kavos tirščiai, būtinai išsipildys. Tiesa tai, ar melas – jums spręsti.
Labiausiai trikdančios intymios situacijos. Kaip jų išvengti?
2014 m. lapkričio 21 d. 00:00
Ar jums teko kada nors atsidurti tokioje situacijoje, kai ilgai planuotas romantiškas vakaras su mylimu žmogumi dėl vienų ar kitų priežasčių tampa nejaukiu pasisėdėjimu?
Vilniuje dingo šuo  (17)
2014 m. lapkričio 20 d. 16:48
Lapkričio 7 dieną Vilniuje, Pašilaičiuose, Dociškių g., dingo Maltos bišono kalytė, vardu Laki.
Kodėl verta namuose auginti kokį nors gyvūną: psichologės nuomonė
2014 m. lapkričio 19 d. 00:10
Turbūt prisimenate senus gerus rusų animacinius filmukus „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo", „Pirštinė-šuniukas" ir kaip mažieji filmukų herojai svajojo apie šuniuką. „Noriu šuniuko", - tai itin dažna frazė kone kiekvienoje vaikų turinčioje šeimoje. Ką daryti: pirkti ar ne?
Lietuviai vėl skamba žiniasklaidoje: išveža per jaunus šunis  (14)
2014 m. lapkričio 17 d. 20:12
Jungtinės Karalystės gyvūnų globos prieglauda pranešė, jog augant nelegaliai į Jungtinę Karalystę iš Rytų Europos įvežamam šuniukų skaičiui gali pradėti plisti pasiutligė. Neseniai atskleistoje informacijoje apie šuniukų kontrabandą mirga ir Lietuvos pavadinimas – keturkojams iš mūsų šalies bei Vengrijos kuriami fiktyvūs dokumentai ir gyvūnų pasai, į šalį jie įvežami būdami per jauni. Apie tai praneša portalas bbc.com
Valdininkas demaskuotas: taip žiauriai su žuvimis nesielgia net brakonieriai  (134)
2014 m. lapkričio 17 d. 16:19
Penktadienio pavakarę aplinkosaugininkai sučiupo Žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyriaus Žeimenos poskyrio vedėją Algirdą Budrį, kuris savo automobilyje vežė dviejų lašišų galvas. Tačiau tai tik dalis atskleistos tiesos. GRYNAS.lt redakcija gavo slapta filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip poskyrio teritorijoje lašišos išgriebiamos iš vandens tinkleliais, tada  daužomos ir kišamos į maišus.
Šuo sumušė greičiausio pasaulio žmogaus rekordą  (10)
2014 m. lapkričio 17 d. 10:58
Šeštadienį, lapkričio 15-ą dieną, šunų 100 metrų bėgimo varžybose „Vaiguvos ruduo 2014“ nugalėtojas buvo išaiškintas taip pat, kaip Pasaulio čempionatuose ar Olimpinėse žaidynėse - pasitelkus fotofinišą. Pasaulio čempiono, Jamaikos bėgiko Usaino Bolto pasaulio rekordas 100 metrų distancijoje, organizatorių teigimu, buvo sudraskytas į skutelius ir objektyvi technika neleido tuo suabejoti – Vaiguvos rudens rekordininkas Toris distanciją įveikė vos per 9,09 sekundės. Daugkartinis pasaulio bėgimo čempionas Usainas Boltas tokią distanciją greičiausiai yra įveikęs per 9,58 sekundės.
Astrologė Rasa: didysis metų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui  (6)
2014 m. lapkričio 17 d. 00:08
Astrologė sako, kad 2015-uosius galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais.
Blogiausios sekso scenos literatūroje 2014 metais  (9)
2014 m. lapkričio 16 d. 13:14
Pristatome dešimt ištraukų iš knygų (laisvas vertimas), kurių autoriai 2014 metais pretenduoja į kiekvienais metais skiriamą ir visiems be išimties rašytojams siaubą keliantį „Literary Review Bad Sex in Fiction “ apdovanojimą, skelbia „ The Guardian “.
Gražuolis Eglės Skrolytės augintinis iškrėtė labai nemalonų pokštą  (19)
2014 m. lapkričio 15 d. 15:38
Prieš pat Naujuosius metus Eglė Skrolytė (34) visiems žurnalo MIESTE.lt skaitytojams pažadėjo, kad šįmet jos namuose atsiras naujas augintinis: „Šuniukas, apie kurį svajoja ne tik vaikai, bet ir aš.“ Moteris išpildė savo pažadą ir jau pusmetį namuose augina vipetų veislės šunį Dantę.
Man bjauru gyventi taupant  (338)
2014 m. lapkričio 15 d. 10:14
Būsiu be galo, be krašto atvira. Kaip visuomet. Turbūt daugelis dabar tai pavadintų nebemadinga vertybe ar būdo bruožu, bet iki šiol vadovaujuosi principu: „Būkim biedni , bet teisingi“. Niekada anksčiau nerašiau tokio pobūdžio laiškų ar „atvirlaiškių“ su išdėstytomis savo mintimis, bet, matyt, lašas po lašo ir akmenį pratašo, arba trumpiau ir taikliau kalbant – nebegaliu tylėti.
Rytų horoskopas 2015-iesiems pagal gimimo metus
2014 m. lapkričio 14 d. 17:57
Pagal kinų kalendorių 2015-ieji prasideda – Ožkos metai. Šiais metais daugiau dėmesio skirkite sau ir mylimiems žmonėms, tik švelnumu bei gėriu prisibelsite į jų širdis. Atminkite – visko, ko linkėsite kitiems, sugrįš jums bumerangu.
Prašome pagalbos: Kauno rajone dingo biglis  (2)
2014 m. lapkričio 14 d. 12:17
Lapkričio 9 d. Karkazų kaime Kauno rajone dingo biglis Bliuzas.
Po parą trukusių gaudynių išsiaiškinta, kad šalia Paryžiaus klaidžioja „ne tigras“  (5)
2014 m. lapkričio 14 d. 09:37
Prancūzijos pareigūnai penktadienį pareiškė, kad stambus žvėris, klaidžiojantis aplink vieną miestelį netoli Paryžiaus, tikriausiai yra ne tigras, o kitos rūšies didžioji katė.
Savivaldybės nesusitaria: mokestis už keturkojį priklausys nuo to, kuriame mieste gyvenate  (18)
2014 m. lapkričio 13 d. 13:11
Panevėžio miesto savivaldybė neteisėtai apmokestino šunų ir kačių savininkus. Taip teigia gyvūnų augintojai ir gyvūnų teises ginančios organizacijos. Tokią išvadą jie daro remdamiesi neseniai Vilniaus apygardos administracinio teismo sukurtu precedentu. Šis teismas konstatavo, kad sostinės gyvūnų laikymo taisyklių punktas, numatantis, jog šunų ir kačių savininkai privalo registruoti ir identifikuoti laikomus gyvūnus, prieštarauja Viešojo administravimo įstatymui.
R. Bogdanas. Rusija neužtikrino saugumo net geriausiam savo draugui  (137)
2014 m. lapkričio 13 d. 11:00
2014 m. spalio 20 d. vakare Maskvoje iškrito pirmasis sniegas. Vienos didžiausių pasaulyje naftos bendrovių prancūzų „Total“ vadovas Christophe de Margerie tą vakarą premjero Dmitrijaus Medvedevo rezidencijoje kalbėjosi apie būsimas užsienio investicijas Rusijoje.
Policija ieško šuns šeimininkų  (10)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:55
Lapkričio 11 d. Jonavos r., Dumsių sen., Bartonių k., sodų bendrijoje rastas pagal išvaizdą panašus į „Husky“ veislės (Haskis), palaidas šuo (patinas) be antkaklio ir integrinio grandyno („čipo“). Policijos pareigūnams šuns savininko nustatyti nepavyko.
Jei svajojate apie šunį, privalote tai sužinoti  (7)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:20
Šuniukas - labai svarbi vaiko gyvenimo dalis, nes kažkokiu stebuklingu būdu jis sugeba su vaiku užmegzti ypatingą ryšį. Ši straipsnio dalis apie šunis, nes jų dažniausiai ir nori vaikai. Apie šuns ir vaiko draugystę, pasakoja trijų vaikų mama, Vilniaus teritorinės muitinės kinologė, vokiečių aviganių veislyno „Laukinė vilkauogė" savininkė Živilė Čepulienė. Jos namuose kartu su vaikais auga šešis suaugę šunys, devyni šuniukai ir katė.