šuo

Brakonieriai keičia taktiką: konfiskuoti galima tik tinklą ir apatinius  (10)
2014 m. balandžio 24 d. 15:50
Balandžio 22-ą dieną Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Avilio ežere (Zarasų r.) už neteisėtą žvejybą statomu tinklu sulaikė Avilių kaimo gyventoją A. B. Sugriežtintos baudos, padidinti įkainiai už padarytą žalą gamtai, pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimas pažeidėjus verčia keisti savo darbo metodus. Tuo šįkart įsitikino aplinkosaugininkai .
Šalies sportas vėl dažosi karo spalvomis  (29)
2014 m. balandžio 24 d. 14:56
Sporto visuomenininkai – įsiutę. Nerašytas paliaubas tarp nevyriausybinių organizacijų bei Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) nutraukė naujo sporto įstatymo juodraštis, kurį nevyriausybininkai sumalė į miltus. Šįkart į jų pusę stojo ir kai kurie Seimo nariai, bet taikiklyje atsidūręs KKSD vadovas Klemensas Rimšelis turi savo versiją, kodėl suputojo šalies sporto vandenys.
Draugiškasis Samsonas ieško draugo visam gyvenimui  (1)
2014 m. balandžio 24 d. 12:24
Praeiti ir neužkalbinti ar nepaglostyti šio gauruočio neįmanoma. Parodžius truputį dėmesio jis nebeleis Jums žengti nė žingsnio tolėliau. Jis darys bet ką, kad Jūsų dėmesys priklausytų tik jam: atsiguls ant nugaros ir lauks, kol pakasysit pilvuką, glaustysis prie kojų laukdamas prisilietimo, neš seną gelsvą kamuoliuką tikėdamasis, jog Jūs jį paridensit, atneš sukandžiotą žaislą ir žvilgančiomis akimis stebės kiekvieną judesį laukdamas akimirkos, kuomet galės Jūsų mestą žaisliuką sugauti.
Čilės miestas, užburiantis spalvomis ir fantazija  (1)
2014 m. balandžio 24 d. 11:29
Jei man reikėtų apibūdinti Valparaisą tik trimis žodžiais, būtų sunku juos išsirinkti iš daugybės kitų, nes šiame mieste telpa tūkstančiai žodžių ir istorijų. Kur kas lengviau kalbėti ne žodžiais, o vaizdais. Spalvų, poezijos ir ugnies miestas - tokį jį pamačiau pirmą kartą.
Šuo Maksas ieško namų  (3)
2014 m. balandžio 23 d. 13:38
Kažkas augino, kažkas rūpinosi, o paskui paėmė ir atidavė į „Grindą“. Ten Maksas labai panikavo, nesuprato, kodėl ir už ką, pyko ant visų, kurie bandė prisiartinti. Paimtas į namų globą nurimo, atsipalaidavo ir dar tą patį vakarą parodė, jog moka žaisti su kamuoliuku ir yra labai meilus bei geras. Jis tiesiog nori būti mylimas, o kad jis mylės, tai abejonių niekam neturėtų kilti.
Kada vaikas pradeda kalbėti?  (8)
2014 m. balandžio 22 d. 00:05
Jūsų vaikas moka tik tris žodžius, o jam jau pusantrų metų? Nieko tokio! Vaikai kalbėti mokosi skirtingai greitai. Kiekvienas vaikas turi savo strategiją, kaip išreikšti savo mintis.
Vaikas bijo šuns: psichologės patarimai
2014 m. balandžio 22 d. 00:01
Tėvams dažnai kyla klausimas, ar vaiko šunų baimė yra normali, ar jau reikia susirūpinti ir kažką daryti? VŠĮ "Mokymų ir psichologinio konsultavimo centro" psichologės Vitalijos Mikutaitienės parengti patarimai.
Lengvai ar sunkiai prieinama - kokių geidžia vyrai?  (5)
2014 m. balandžio 20 d. 00:10
Kartais atrodo, kad vyrai patys nežino, ko nori. Įvairūs tyrimai veda iš pusiausvyros. Vyrams patinka didžiakrūtės. Be jokios abejonės. Bet, ak, pasirodo mažos krūtys jautresnės glamonėms ... Pabandykime išsiaiškinti, kas čia ir kaip.
Žvilgsnis į geidžiamiausių Lietuvos specialistų darbo stalą  (129)
2014 m. balandžio 18 d. 05:35
Jų reikia visiems. Jų trūksta. Juos prisivilioti vien dideliu atlyginimu nepavyks.
Beata Tiškevič: kaip būtų lengva, jei būčiau gimusi vyru...  (61)
2014 m. balandžio 18 d. 00:00
Aš daug kartų svajojau apie tai, kaip viskas būtų lengva ir puiku, jeigu būčiau gimusi vyru. Jokių siaubingų skausmų, su kuriais moterys turi susidurti kiekvieną mėnesį. Jokių kitų moterų , su kuriomis mums irgi tenka susidurti konkurencingoje aplinkoje. O dažnai jos būna dar baisiau už tuos tveriamus skausmus kas mėnesį.
Kaip atpažinti, kada šuo ruošiasi pulti?  (63)
2014 m. balandžio 17 d. 20:58
Pastebėjus, kad šuo atsigręžia atgal, suglaudžia ausis, intensyviai laižosi ar žiovauja, geriau nuo jo pasitraukti. Tai - pavojaus ženklai, kad šiuos veiksmus netrukus pakeis urzgimas, o vėliau – ir puolimas. Šunų specialistai perspėja, kad piktai nusiteikęs šuo prieš kąsdamas gali net nesuloti ir pataria, kaip suprasti keturkojų kūno kalbą.
Vilties netekusį šuniuką priglaudusi mergina: esame lyg įsimylėjėliai  (32)
2014 m. balandžio 17 d. 10:39
Būna tokių akimirkų gyvenime, kai viskas apvirsta aukštyn kojomis. Palieka draugai, dūžta širdys ir atrodo, kad lietus lyja tik ant tavęs vieno. Atsiveria tuštuma širdy, arba kitais žodžiais tariant, atsiranda apsčiai nenaudojamos vietos. Į kiekvieną situaciją galima žvelgti iš skirtingų pozicijų. Juk stiklinė gali būti ir pustuštė ir puspilnė. Atsirado vietos tam, ką gali mylėti. Atsirado ir proga.
Briedžio gelbėjimo operacija: ne tik sudėtinga, bet ir brangu  (38)
2014 m. balandžio 16 d. 18:05
Antradienį nuo ankstyvo ryto iki vakaro Vilniaus centre plušėję gelbėtojai, atgal į mišką viję Vilniaus centre klaidžiojusį briedį, šiandien jau gali lengviau atsikvėpti ir suskaičiuoti, kiek kainavo ši gelbėjimo operacija. Brangiai. Tačiau gamtininkai priduria, kad išsigandusio gyvūno likimo valioje nebuvo galima palikti, nes priešingu atveju mieste būtų kilusi panika ir sumaištis. Įvykus blogiausiam scenarijui nebūtų išvengta nuostolių ir aukų.
Pasieniečiai išsiaiškino, kad slypi po užrašu „Kalinių socialinės integracijos centras“  (6)
2014 m. balandžio 16 d. 10:50
Šalčininkų rajone sėkmingą operaciją surengę pasieniečiai sulaikė daugiau kaip 21 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir tris vietinius gyventojus. Pastarieji cigaretes gabeno kalinių socialine integracija besirūpinančios įstaigos automobiliu, kuriame buvo įrengta slėptuvė.
Stilisto V. Gigevičiaus šuo Bartas tapo donoru  (8)
2014 m. balandžio 16 d. 10:29
Stilisto Valerijaus Gigevičiaus dešimties metų  retriveris Bartas tapo kraujo donoru. Kaip DELFI portalui pasakojo žinomas plaukų stilistas, keturkojams po operacijų dažnai reikia kraujo.
Miley Cyrus gyvybė - pavojuje  (16)
2014 m. balandžio 16 d. 08:50
Pastaruoju metu pablogėjusia savijauta dažnai besiskundžianti ir dėl to keletą koncertų atšaukusi Miley Cyrus prieš keletą valandų buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Priežastis - atlikėją ištiko stipri alerginė reakcija antibiotikams. Dėl šio įvykio buvo atšauktas Miley koncertas Kanzase, JAV.
Magiškos balandžio naktys: Sietyno palydėtuvės, Lyridų žybsniai ir kaip niekad artimas Marsas
2014 m. balandžio 15 d. 17:25
Giedrais balandžio vakarais abipus Paukščių tako susispietę žiemos žvaigždynai jau leisis link vakarų horizonto. Didysis Šuo su ryškiuoju Sirijumi, Šienpjoviai, Tauras mėnesio pabaigoje skendės Saulės spinduliuose ir vėl mūsų žvilgsniams pasirodys tik vasarai besibaigiant.
Nekalta bakterija mėsėdžiu žudiku pavirto vos per 35 metus  (32)
2014 m. balandžio 15 d. 17:12
Tarptautinė mokslininkų grupė, atlikusi genetinius tyrimus ir publikavusi mokslinį darbą , kurį nepriklausomi ekspertai pavadino didžiausiu iki šiol publikuotu darbu apie bakterijų genomą, paskelbė, jog nežalingi mikroorganizmai mėsėdėmis bakterijomis pavirto vos per keturias mutacijas, įvykusias per 35 metus.
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką  (30)
2014 m. balandžio 15 d. 15:03
Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima , kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.
Varėnos r. praeivis mirtinai peršovė vilniečio vedžiojamą kurtų veislės šunį  (126)
2014 m. balandžio 15 d. 12:55
Varėnos rajone viešėjusio vilniečio kurtų veislės šunį pašovė nežinia ko ant gyvūno supykęs 53 metų Naujųjų Valkininkų kaimo gyventojas V. N. Sužalotas šuo nugaišo.
Gyvūnų sterilizacijos akcija - nauda ir šeimininkams, ir veterinarijos studentams  (6)
2014 m. balandžio 15 d. 10:35
Vilniuje baigėsi dar viena nemokama naminių gyvūnų sterilizacijos akcija. Jos metu sterilizuoti 157 gyvūnai : 51 šuo ir 106 katės .Dauguma jų – gyvūnų prieglaudų gyventojai, beglobės gatvės katės, kiti – vilniečių ir Vilniaus rajono gyventojų augintiniai.
Afrikinio kiaulių maro užkrato zonose jau kyla tvora  (24)
2014 m. balandžio 14 d. 20:51
Alytaus rajone, kur nustatytas afrikinio kiaulių maro židinys, pradėta tverti beveik trisdešimties kilometrų tvora. Taip tikimasi užkirsti kelią šernams migruoti.
Už butelį degtinės mirtinai uždaužė šunį  (57)
2014 m. balandžio 10 d. 18:00
Kriaunose mirtinai uždaužytas apie šešerių metų šuo : vyriškis įkišo jį į maišą ir trankė į akmenį. Kai gyvūnėlis nugaišo, jį norėjo užkasti netoliese esančiame šabakštyne.
Kokiu būdu galima dešimt kartų susimažinti baudą už šuns „kakučius“?  (47)
2014 m. balandžio 10 d. 14:27
Ketvirtadienį, prieš darbo dienos pradžią, aplinkosaugininkai surengė staigmeną šunų šeimininkams. Prie Antakalnio kapinių plačiai pasklidę keli ekipažai stebėjo, ar žmonės surenka augintinių ekskrementus. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – gyventojai pranešė, kad keli šeimininkai savo šunų ekskrementus palieka tiesiog gatvėje ar ant žolės.
Smagusis Romeo – geros nuotaikos užtaisas!  (3)
2014 m. balandžio 9 d. 10:34
Ankstus rytas ar vėlyvas vakaras, tik pravėrus gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ Vilniaus prieglaudos duris, atliuoksi pasisveikinti žvalusis Romeo. Šis energijos kamuoliukas trypčios aplinkui tol, kol negaus reikiamo kiekio dėmesio.
Mirus šeimininkui išmesta į gatvę Kaštonė ieško namų  (10)
2014 m. balandžio 8 d. 10:47
Kaštonė - apie 3-4 metų amžiaus. Draugiška kalytė. Jau sterilizuota. Šiuo metu glaudžiasi Utenos gyvūnų globos namuose. Labai ieško jaukių namų.
Ieškoma šarpėjų veislės kalytė  (3)
2014 m. balandžio 7 d. 18:00
Balandžio 5 d. prie Viktoriškių k. Naujosios Vilnios r., pasimetė šuniukas.
Tragedija: netikėta mirtis palaužė Miley Cyrus(FOTO)  (17)
2014 m. balandžio 7 d. 16:23
Scenoje ji - šokiruojanti skandalistė, kuriai, iš pažiūros, negalioja jokios ribos ir tabu. Tačiau praėjusią savaitę įvykusi netikėta Miley Cyrus šuns Floydo mirtis atlikėją sukrėtė: ji jau beveik savaitę negali nustoti verkti. Šuo nugaišo tragiškai: jį sudraskė kojotas.
Gražuolis šunelis nori rasti namus  (1)
2014 m. balandžio 7 d. 13:43
Ieškome šeimininko šuneliui! Tai nuostabaus grožio ir charakterio jaunas augintinis, kurio,kaip ir daugelio patekusių į prieglaudą priešistorė panaši.