šuo

Patys keisčiausi pasaulio šunys: vienas net išverda arbatos  (12)
2015 m. gegužės 27 d. 21:29
Šunų charakteriai būna labai įvairūs. Pasaulyje atsiranda ir tokių keturkojų, kurie ne tik vykdo duotas komandas, palaiko kompaniją pasivaikščiojimo metu, tačiau turi žymiai įdomesnių poelgių. Susipažinkite su penkiais šuneliais, kurių keistas elgesys linksmina ne tik šeimininkus, bet ir šimtus gerbėjų visame pasaulyje.
Sužalotam aristokratiškam Lordui Pilkiui skubiai reikalingi namai ar globa!  (3)
2015 m. gegužės 27 d. 17:03
Išmestą į gatvę neišpasakyto grožio ir gerumo, patiklų, nebijantį šunų katinėlį prieš savaitę smarkiai sukandžiojo šuo. Žaizda sutvarstyta klinikoje, katinėlis iškastruotas. Lordo Pilkio jokiais būdais negalima paleisti atgal į gatvę.
Verslininko nužudymu įtariamo, už vagystes nuteisto M. Jonkaus mylimoji: jei būtų gyvas, iškabinčiau akis  (30)
2015 m. gegužės 27 d. 12:53
„Kažkokia nesąmonė“, – išgirdęs teismo nuosprendį, jog už dvi vagystes pataisos namuose turės praleisti metus ir devynis mėnesius, įširdo ir sienas daužyti, stumdyti pareigūnus ėmė klaipėdietis Marius Jonkus . Jo dar laukia teismo procesas, kuriame 26 metų vyrui bus pareikšti kaltinimai, kad jis bute nušovė verslininką Vilmantą Dundulį .
Asteroidai „nuvirino“ 100 metrų nuo vandenynų  (16)
2015 m. gegužės 26 d. 18:12
Netrukus po Saulės sistemos susikūrimo, čia tvyrojo siaubingas chaosas. Netgi po to, kai susiformavo planetos, kosminių šiukšlių tankis buvo toks didelis, kad dažni ir stiprūs asteroidų smūgiai ne kartą supurtė besiformuojančią Žemės plutą. Bet po intensyvios kosminio bombardavimo fazės, asteroidų smūgiai maždaug prieš 4,1-3,8 mlrd. metų praretėjo. Bet tik santykinai, rašo arstechnica.com.
Ar tikrai ne visi šunys kanda?  (9)
2015 m. gegužės 26 d. 14:54
Patarimą prižiūrėti vaikus ir šunis, kai šie kartu, esate girdėję ne kartą. Veisėjai perspėja tėvus - nepalikite vaiko vieno su šunimi, nesvarbu, kokia tai draugiška veislė bebūtų. Treneriai papildo - visi šunys gali kąsti, tad prižiūrėkite augintinį jam būnant toje pačioje patalpoje su vaiku.
Penkios pavojingiausios šunų veislės  (104)
2015 m. gegužės 25 d. 23:35
Sakoma, kad nėra agresyvių šunų veislių, yra tik netinkamas jų auklėjimas. Kiekviena veislė gali tapti agresyvi, jeigu šeimininkas nesiims tinkamų veiksmų. Tačiau DELFI portalas, remdamasis therichest.com duomenimis, pristato sąrašą šunų veislių, kurios be tinkamos priežiūros gali būti labai agresyvios ir pavojingos net savo šeimininkams.
Didžioji Sparta ir mažoji Milka ieško šeimininkų  (1)
2015 m. gegužės 25 d. 13:37
Pristatome dvi žavias kalytes, „SOS gyvūnų“ globotines. Sparta yra truputį jaunesnė už Milką... Bet jau dvigubai didesnė! Tad jei ieškote šunelio, kuris išaugs į didelį, gražų, aktyvų, sportišką šunį, rinkitės rusvąją Spartą.
Populiaraus Norvegijos žurnalisto pažintis su Lietuva: gangsterių interviu – tik už pinigus  (125)
2015 m. gegužės 24 d. 10:50
Skandinavijos televizijos laidų kūrėjus tebedomina Lietuvos kriminalinių grupuočių siautėjimai visoje Europoje . Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad praėjusią savaitę policijai dėl automobilių vagysčių Skandinavijos šalyse – Norvegijoje ir Švedijoje įkliuvo netgi garsaus, iki gyvos galvos nuteisto Kauno nusikaltėlių šulo Henriko Daktaro pusbrolis Haroldas Voloskevičius . Sutapimas ar ne, tačiau šiomis dienomis mūsų šalyje apsilankė žinomas norvegų kriminalinių istorijų autorius, žurnalistas, rašytojas, televizijos laidų vedėjas, 47 metų Steinas Mortenas Lieras .
Girtų vairuotojų medžioklė Žemaitijoje: stebisi jų gausa  (100)
2015 m. gegužės 23 d. 17:30
Savaitgalio policijos reidas prieš neblaivius vairuotojus startavo Plungėje ir rezultatai buvo tiesiog stulbinantys. Iki 12 valandos dienos šiame Žemaitijos mieste sulaikyti 6 neblaivūs vairuotojai, dar 10 -ies vairuotojų organizme rasta leistina norma alkoholio.
Stiprios upės srovės nešamą šunį išgelbėjo policininkai  (8)
2015 m. gegužės 22 d. 16:51
Paviešintas dramatiškas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas Kolumbijoje gegužės 20 d. policijos pareigūnų išgelbėtas šuo . Nuošliaužos nuniokotame šalies Šiaurės vakaruose esančiame kalnų regione šuo įkrito į patvinusią upę.
Australo dresuotų šunų triukai pakerėjo visą pasaulį
2015 m. gegužės 22 d. 10:20
Vos per 20 mėnesių du itin energingi aviganiai Holly ir Ace išmoko įspūdingų akrobatinių triukų. Augintinius dresavo ir jų atliekamų triukų vaizdo įrašais, paskelbtais internete, visą pasaulį sužavėjo vienas Sidnėjaus gyventojas.
Kepimo klaidos , kurios sugadina net ir patį gardžiausią pyragą
2015 m. gegužės 22 d. 09:59
Tikriausiai ir jums taip yra buvę, kad randat puikų pyrago receptą, kelias valandas stovit prie viryklės, o rezultatas... šedevras keliauja į šiukšlių dėžę, nes jo ragauti nesutinka net šuo. Štai keletas dažniausių klaidų, kurių nekartoja tik labai patyrusios virėjos.
Top 10 populiariausių šunų veislių  (99)
2015 m. gegužės 21 d. 16:22
Šuo – geriausias žmogaus draugas. Su tuo sutiktų kiekvienas šuns šeimininkas. Tačiau kai kurias šunų veisles žmonės renkasi dažniau nei kitas. DELFI pagal portalo dosed.in duomenis pateikia populiariausių šunų veislių pasaulyje dešimtuką.
Ką daryti, kad vyras jus įsimylėtų  (133)
2015 m. gegužės 20 d. 23:03
Norite žinoti, ką daryti, kad vyras jus įsimylėtų? Patys vyrai sako, kad tai paprasta kaip du kart du. Pateikiama strategija veiksminga su bet kokiu vyru, net su tuo, su kuriuo seniai esate kartu, ir norisi atgaivinti priblėsusią ugnelę. O jei ne šiaip skaitysite, bet ir pritaikysite tai gyvenime, rezultatų nereikės ilgai laukti.
Kodėl šuo šias žoles ėda lyg karvė?  (84)
2015 m. gegužės 20 d. 10:08
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas Kęstutis, kuris stebėjosi, kodėl jo šuo ėda kai kurias žoles. Jis redakcijai atsiuntė konkrečių augalų, kurių jo augintinis specialiai ieško, nuotraukas.
Pasakė, kuo gali baigtis netinkamas šuns veislės pasirinkimas  (24)
2015 m. gegužės 19 d. 22:54
Veterinarai ir šunų dresuotojai skambina pavojaus varpais – baikite rinktis šunį pagal jo išvaizdą. Net mieliausiai atrodantis keturkojis gali būti agresyvus ir nepakantus gyventi su mažais vaikais. Aklas šunų pasirinkimas neatsižvelgiant į jo veislei būdingą charakterį lemia vis pilnėjančias gyvūnų prieglaudas.
Kalifornijoje policijos šuo slėptuvėje surado įtariamąjį  (1)
2015 m. gegužės 19 d. 12:13
Pietų Kalifornijos policijos tarnybinis šuo slėptuvėje surado įtariamąjį. Įtariamas nusikaltėlis slėpėsi galiniame kieme esančioje pašiūrėje. Keturkojui pavyko įtariamąjį sutramdyti.
Vienišės dienoraštis: toks vyras su tokia baidykle?!
2015 m. gegužės 19 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Moterys kalba. Kodėl kai kurios šeimos - už borto?  (2)
2015 m. gegužės 19 d. 00:15
„Vėl praėjau pro tave. Kaip visada, pradėjau kvėpuoti Vokiečių g. gale. Įkvėpiau to pavasariško oro, delnai nustojo drėgti ir galėjau eiti toliau susikaupus, ir link tikslo.
O. Pikul savo katiną lygina su tikru galantišku vyru  (46)
2015 m. gegužės 18 d. 19:27
Nors tarp Lietuvos įžymybių šunų mylėtojų yra žymiai daugiau nei laikančių kates, pastarieji nepasiduoda, sakydami, kad katinas taip pat gali būti labai geras žmogaus draugas. DELFI domisi, kodėl žinomi žmonės nusprendė laikyti šiuos mielus gyvūnus.
Atviras laiškas prekybos centrams: kuo jūs mus maitinate?  (1225)
2015 m. gegužės 18 d. 11:04
DELFI skaitytojas piktinasi, kad didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose pirktas maistas yra labai prastos kokybės. Ne tik žuvis, bet ir daržovės yra beskonės ir tarsi nenatūralios.
Daugiau nei 30 šalių aplankiusi Silvija: nemanau, kad tai yra daug  (12)
2015 m. gegužės 18 d. 09:01
Aplankyti kuo daugiau šalių – turbūt tokia yra kiekvieno keliauti mėgstančio žmogaus svajonė. Lietuvaitė Silvija šią savo svajonę pildo jau ne pirmus metus. Mergina yra aplankiusi jau daugiau nei 30 valstybių ir sako, kad tai – jai visai nedidelis skaičius.
Šuns psichologija: kodėl būtinai turi žaisti ir kada labai liūdi  (3)
2015 m. gegužės 17 d. 10:30
Iš visų naminių gyvūnų šuo lengviausiai prisitaiko prie gyvenimo su žmogumi ir įpranta jo klausyti. Taip atsitiko todėl, kad šuo prijunko laisva valia, ir žmogus dalijosi maistu bei pastoge kartu su savo ištikimu palydovu. Glaudžiai bendraudamas su žmogumi šuo integravosi į žmonių bendruomenę. Šuo negali gyventi be žmogaus, bet ir žmogaus gyvenimas be šuns stokotų pilnatvės.
Sukrečianti istorija apie smarkiai sužalotą kalytę Liusi: padėkite!  (9)
2015 m. gegužės 17 d. 08:00
Paršliaužti pas savo didžiausią skriaudiką, kankintoją, žudiką gali tik šuo. Lyg ta besąlygiška ištikimybė būtų įaugusi į kraują, ir lygiai tokia pat natūrali kaip pats kvėpavimas. Ir ne, šunys nebėga iš namų, kuriuose juos skriaudžia. Ir ko gero, net jei leistum pasirinkti, jie liktų gulėti prie baisiausio pasaulyje žmogaus kojų, kurios ne kartą spardė, jei tik tos kojos priklauso šeimininkui.
Sulaikyti šeši narkotikų platinimu įtariami Akmenės r. gyventojai  (20)
2015 m. gegužės 16 d. 16:13
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, po atlikto kriminalinės žvalgybos tyrimo, gavę duomenų apie asmenis, galimai užsiimančius neteisėtu narkotinių bei psichotropinių medžiagų platinimu, gegužės 12-ąją sulaikė šešis Akmenės miesto ir rajono gyventojus.
Jei ne drąsus šuo, susidūrimas su šernu galėjo baigtis žmogaus mirtimi  (16)
2015 m. gegužės 15 d. 17:02
Šuns ištikimybė ir drąsa išgelbėjo Inovroclavio gyventoją Jaroslawą Szarganą nuo šerno ilčių, o gal ir nuo mirties.
Neišskiriamas duetas: dėl jo dreba kojos nusikaltėliams  (2)
2015 m. gegužės 15 d. 11:55
Sulaikyti nusikaltėlius, ieškoti narkotinių medžiagų, žmonių - tokios pagrindinės jų užduotys. Jie - policijos pareigūnai - tarnybiniai šunys. Ieškantys, sergintys, gelbstintys, sulaikantys. „Draugystė, pasitikėjimas, lygiavertė partnerystė – svarbiausi bruožai, lemiantys pačius geriausius darbo rezultatus“, - būtent šiuo principu vadovaujasi Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate dirbantis 15 metų patirtį turintis kinologas Tomas Taurinskis. Neatsiejama jo tarnybos ir asmeninio gyvenimo dalis - šeštuosius gyvenimo metus skaičiuojantis kolega, draugas, bičiulis, partneris tarnybinis vokiečių aviganio veislės šuo Attilas.
Atsakė, kokią gydomąją naudą teikia augintiniai  (12)
2015 m. gegužės 14 d. 21:07
Gyvūnų terapija Lietuvoje dar nėra dažnai taikoma kaip gydymo būdas, tačiau kiekvienas, turintis namuose augintinį, tokios terapijos naudą gauna nemokamai. Taip teigia šunų terapijos, dar vadinamos kaniterapija, specialistas Mindaugas Paleckaitis.
Kaip tapti populiariu socialiniuose tinkluose?  (31)
2015 m. gegužės 14 d. 15:52
Man ir vėl sekasi. Mano draugė, apie kurią pasakojau praėjusį kartą , pasiūlė man susitikti išgerti kavos ir paplepėti (pati pasiūlė!). Matyt nebūsiu visiškai fail'inęs praėjusį kartą Rotušėj.