šuo

Labradoras su pagyrimu baigė Ispanijos universitetą  (5)
2015 m. spalio 5 d. 09:12
Šuo vedlys, kuris padėjo „matyti“ aklam ispanui, studijavusiam Kadiso universitete, puikuojasi kurso vinjetėje kartu su kitais studentais, rašo „The Local“.
Labradoras su pagyrimu baigė Ispanijos universitetą  (2)
2015 m. spalio 4 d. 20:29
Šuo vedlys , kuris padėjo „matyti“ aklam ispanui, studijavusiam Kadiso universitete, puikuojasi kurso vinjetėje kartu su kitais studentais, rašo „The Local“.
E. Citovičiūtės širdies žaizdas gydo ne vyras  (24)
2015 m. spalio 4 d. 16:51
Tituluotos gražuolės Elitos Citovičiūtės namuose šėlsta maža augintinė – Maltos bišonė Vanilė. „Tai buvo dovana sau Kalėdų proga. Tuo metu buvo labai sunku, tad būdama šalia augintinė mane gydė“, – apie sielos žaizdas ir užsimezgusią draugystę atviravo mergina.
Labai jautri istorija: išgelbėtas šuo nustebino visą pasaulį  (9)
2015 m. spalio 4 d. 16:04
Internete plinta trumpi nuotaikingi filmukai apie žmonių dėmesiu besimėgaujantį šunelį Marmį. Tačiau jo istorija nėra jau tokia linksma. Prieš išgarsėdamas gyvūnas sunkiai sirgo. Ir tik veterinarijos gydytojų pastangomis jis vėl gali džiaugtis gyvenimu.
Šimtai gyvūnų žygiavo aplink Kauno pilį  (6)
2015 m. spalio 4 d. 15:02
Minint Gyvūnų dieną, šimtai kauniečių pasiėmė savo keturkojus draugus ir susirinko bendrai eisenai. Pašventinti gyvūnai patraukė aplink Kauno pilį.
Neįtikėtina istorija: katė merginą įkalino balkone, kad ištrūktų teko daužti stiklą  (37)
2015 m. spalio 3 d. 14:51
Į GRYNAS.lt redalkciją kreipėsi skaitytoja Justina, kuri papasakojo neįtikėtiną istoriją. Ją balkone įkalino jos katė ir dėl to teko išdaužti balkono stilklą.
Perspėja apie pavojų keliuose: būkite ypač atidūs  (16)
2015 m. spalio 2 d. 10:14
Vairuotojai šiuo metu turėtų būti itin budrūs, kadangi keliuose padaugėjo partrenktų usūrinių šunų. Anot specialistų, visi gyvūnai, kurie užmiega žiemos metu, dabar yra itin aktyvūs ir yra prasidėjusi jų migracija.
10 geriausių šunų veislių šeimoms su vaikais  (59)
2015 m. spalio 2 d. 09:11
Praktiškai visi šunys turi ir gerų, ir blogų savybių. Tas, kuris nesišeria, yra linkęs garsiai loti, o tas, kuriam reikia nuolat mankštintis, taip pat linkęs bendrauti su visais žmonėmis. Yra tik kelios veislės, pasižyminčios geriausiomis savybėmis, todėl itin tinkamos šeimoms su vaikais.
Pirštu tuksenant į tam tikrus taškus problema gali visai atsitraukti  (1)
2015 m. spalio 2 d. 00:10
Stresas dėl spaudžiančių terminų, nerimas dėl ateities, geliantis galvos skausmas , vandens baimė – nesvarbu, kuri iš šių ar daugybės kitų problemų jus kamuotų, pasirodo, viso to nesunkiai galime atsikratyti tiesiog tapšnodami tam tikrus savo kūno taškus. Savitapšna – vienas iš smagesnių lietuviškų termino „tapingas“ (angl. tapping) atitikmenų. Šią savipagalbos metodiką išbandžiusi žurnalistė Virginija Rimkuvienė teigia, kad smagus yra ir pats procesas.
Praktiški patarimai, kaip šunį išmokyti labai svarbių gero elgesio taisyklių  (6)
2015 m. spalio 1 d. 22:17
Svarbiausia tobulo šuns savybė – tinkamas elgesys viešose vietose. GRYNAS.lt reportaže galite pamatyti, kokius dalykus turi gebėti atlikti šuo , gyvenantis mieste, bei išgirsti paprastų patarimų, kaip to pasiekti.
Praktiški patarimai, kaip šunį išmokyti labai svarbių gero elgesio taisyklių  (9)
2015 m. spalio 1 d. 22:17
Svarbiausia tobulo šuns savybė – tinkamas elgesys viešose vietose. GRYNAS.lt reportaže galite pamatyti, kokius dalykus turi gebėti atlikti šuo, gyvenantis mieste, bei išgirsti paprastų patarimų, kaip to pasiekti.
Į susitikimą su A. Butkevičiumi atėjo su šunimis  (18)
2015 m. spalio 1 d. 16:45
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius prie Vyriausybės rūmų susitiko su gyvūnų gerove ir apsauga besirūpinančiais nevyriausybinių organizacijų atstovais bei jų augintiniais. Susitikimas vyko lauke, jo dalyviai atsivedė ir savo šunis.
Prieš savo vestuves S. Jasevičiūtė su bendramintėmis įkūrė asociaciją „Už laimingus šunis“  (15)
2015 m. spalio 1 d. 12:11
Geriems darbams daryti nėra netinkamo laiko. Todėl visai nenuostabu, kad vestuvių rūpesčiais gyvenanti ir laisvas minutes skaičiuojanti populiari radijo laidų vedėja, taksų veislyno „Marselio kompanija“ šeimininkė Skaiva Jasevičiūtė spėjo su bendramintėmis įsteigti asociaciją „Už laimingus šunis“, kuri skatins atsakingą šunų auginimą, teigiama asociacijos pranešime spaudai.
Baigiasi miškininkų kantrybė: kiek daug nesąmoningų draudimų  (12)
2015 m. spalio 1 d. 10:34
Valstybinės miškų tarnybos vadovas Paulius Zolubas negaili kritikos privatiems miško savininkams. Anot jo, nemaža jų dalis pagrindiniu siekiu laiko kuo didesnį pelną. O kritiką, kad jo vadovaujamos tarnybos darbuotojai ima kyšius, jis atremia teiginiu: neduokit – neims.
Kontrabandininkas automobiliu spruko Druskininkų dviračių takais  (12)
2015 m. rugsėjo 30 d. 10:46
Pasienyje su Baltarusija nuo pareigūnų sprukęs cigarečių kontrabandininkas automobiliu lėkė netoli Druskininkų besidriekiančiais dviračių takais. „Opel Zafira“ iš viso buvo gabenami 6 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių .
Banglentininkai šunys demonstravo savo sugebėjimus Los Andžele  (1)
2015 m. rugsėjo 29 d. 16:05
7-ame kasmetiniame konkurse „Banglentininkų miestas, banglentininkai šunys “ Los Andžele keturkojai su šeimininkais nėrė į bangas.
Teisėjos vyrui, žinomam politikui – nemalonumai: sužalota moteris gydosi iki šiol  (41)
2015 m. rugsėjo 29 d. 12:43
Trakų rajono apylinkės teismo teisėjos Nijolės Zaleckienės sutuoktiniui, Trakų rajono savivaldybės tarybos nariui Albinui Zaleckui – dideli nemalonumai: teismas jį pripažino kaltu dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
G. Karaliūnaitė-Canuel prašo padėti surasti dingusį šunį: įtaria vagystę  (26)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:57
Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel prašo pagalbos – padėti surasti dingusį Berno zenenhundų veislės augintinį.
Dipsis ir Lialia – neblėstančios energijos katinėliai  (1)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:30
Dipsis ir Lialia – 7 mėn. katinėliai, neblėstančios energijos užtaisai – ieško namų.
Fabijoniškėse dingo šuo  (7)
2015 m. rugsėjo 28 d. 15:40
Rugsėjo 27 d. vakarą, apie 20.30 val., Fabijoniškėse, netoli PC „Mandarinas“ pabėgo Šiba veislės 8 mėn. patinėlis vardu Aibo.
Vilkas išpjovė A. Nedzinsko gyvulius: liko tik šuo ir katinas  (135)
2015 m. rugsėjo 28 d. 15:38
Rytas po „kruvinosios pilnaties“ Antanui Nedzinskui išaušo labai nemalonus. Trakų rajone, pamiškėje, gyvenantis žinomas vyras pamatė, kad du jo auginti ožiai nebegyvi. Anot pašnekovo, juos sudraskė vilkas.
Ketinate meluoti? Pataupykite šlapimą!  (10)
2015 m. rugsėjo 28 d. 13:42
Kai kurie žmonės yra tiesiog iš prigimties melagiai – prasimanyti nebūtus dalykus ir nuslėpti tiesą jie gali nė nemirktelėję. Jų priešingybė yra visiškai „skaidrūs“ žmonės, kurie, akivaizdžiai neišsiduodami, nesugeba savo naudai „pakoreguoti“ net menkiausios pasakojimo detalės. Bet, anot mokslininkų, net visiškai meluoti nemokantys žmonės gali tapti fantastiškai gerais melagiais. Dėl to tereikės iškęsti šiokį tokį fizinį nepatogumą, rašo psypost.org.
Patarimai, kaip šerti augintinius, kad nesirgtų  (12)
2015 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Manoma, kad daugelį ligų sukelia netinkamas ėdalas. Šerti gyvūną sausu pašaru patogu – jis ilgai negenda, nereikia jo ruošti, pakanka tik suberti į dubenėlį. Kiekvienai amžiaus grupei ir net veislei gamintojai rekomenduoja rinktis atitinkamą ėdalą. Vis dėlto ilgai negendantis pašaras turi minusų – jis gaminamas naudojant konservantus. Pastarieji gali turėti įtakos įvairioms ligoms atsirasti.
Rasta sužalota kalytė: prašome pagalbos ir skubiai ieškome globos Ūlei  (2)
2015 m. rugsėjo 26 d. 08:00
Vėlyvą penktadienio (rugsėjo 18 d.) vakarą gavome pranešimą, kad Pagiriuose, Šiltnamių g. guli partrenktas šuo. Kadangi Vilniaus r. gyvūnai pamiršti ir jų apsauga prilygsta Viduramžiams, teko skubėti į pagalbą.
Kokie šunys labiausiai tinka vaikams?  (44)
2015 m. rugsėjo 26 d. 00:00
Dauguma tėvų mielai rastų keturkojį draugą ir gynėją savo atžalai, tačiau juos gąsdina kai kurių veislių agresyvumas. Tėvus gąsdina kraupios istorijos, pavyzdžiui, kad „rotveileris perkando kūdikiui ranką“ arba „aviganis užpuolė nėščią šeimininkę“.
Žaibiškai plintanti nuotraukų mada: šunys – popiežiai  (29)
2015 m. rugsėjo 25 d. 16:11
Popiežiaus vizitas į Ameriką jos gyventojams yra labai svarbus. Tai patvirtina faktas, kad amerikiečiai „užsikrėtė“ nauja mada – fotografuoja savo šunis su popiežiaus kostiumu ir nuotraukas kelia į socialinius tinklus, skelbia portalas mirror.co.uk.
Ištekėjusi moteris po išdavystės pati tapo meiluže  (121)
2015 m. rugsėjo 25 d. 15:01
Mintyse jau skaitau komentarus, kuriuos įtūžę dorieji tautiečiai lies ant mano vargšės galvos, bet vis tiek nesusilaikau nepapasakojusi apie skaudžią trigubą savo neištikimybės patirtį.
Pasiutligė – dar neišspręsta viso pasaulio problema
2015 m. rugsėjo 25 d. 14:54
Pasaulinė pasiutligės diena minima kasmet rugsėjo 28 dieną. Tai yra Luiso Pastero mirties minėjimo diena, kuris pirmasis su bendraautoriais sukūrė vakciną nuo pasiutligės. Pasaulinės pasiutligės dienos minėjimas yra tarptautinė kampanija, kurią koordinuoja nesiekianti pelno organizacija Pasiutligės kontrolės pasaulinis aljansas. Šios dienos minėjimą palaiko Jungtinių tautų organizacija, Pasaulio sveikatos organizacija, Pasaulio gyvūnų sveikatos organizacija, Pasaulio veterinarijos asociacija ir kitos tarptautinės organizacijos, teigiama pranešime spaudai.
Perkate šunį internetu? Nesuklyskite!  (3)
2015 m. rugsėjo 25 d. 11:49
Viename populiariausių skelbimų portalų šiuo metu parduodami net 1700 šuniukų, kurie nurodomi kaip veisliniai. Jei nusprendėte įsigyti šunį naudodamiesi internete talpinamais skelbimais, būkite atidūs. Pateikiame sąrašą dažniausiai sukčiaujančių pardavėjų ir šunų daugintojų naudojamų „kabliukų“. Juos reiktų žinoti, kad įsigytumėte sveiką ir tikrai veislinį augintinį, skelbiama pranešime spaudai.