šuo

10 didžiausių planetos oro gadintojų  (49)
2014 m. spalio 25 d. 10:00
„Karvės išskiria didelius kiekius metano“, - toks teiginys nuskamba straipsniuose, kuriuose rašoma apie aplinkosaugą ir gyvulininkystę. Kalbėkime paprastai: gyvuliai paprasčiausiai bezda. Ir todėl mėsos pramonė sulaukia kritikos, kad didelės bandos karvių skatina klimato atšilimą. Tačiau nėra ko užsipulti vargšų karvių, kai pasaulyje yra daugiau ir aktyvesnių bezdalių, kurie mažesnėmis ar didesnėmis dozėmis šildo mūsų klimatą. Beje, pirmaujančių dešimtuke garbingą vietą užima ir žmonės.
Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
2014 m. spalio 24 d. 09:26
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.
Išrinkti geriausi ginklų ir sprogmenų specialistai  (3)
2014 m. spalio 23 d. 17:15
Ketvirtadienį įvykusio atvirojo ginklų ir sprogstamųjų medžiagų paieškos su tarnybiniais šunimis čempionatui išrinktas šuo, gebantis geriausiai visoje Lietuvoje surasti ginklus ir sprogmenis. Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba ( VSAT ), toks renginys Lietuvoje organizuotas pirmąkart ir jame dalyvavo visi šalies statutinių struktūrų tarnybiniai šunys, išmokyti ieškoti sprogmenų ir ginklų.
Pirmieji policininkų surastos 13-metės žodžiai: aš labai pavargau  (43)
2014 m. spalio 23 d. 16:01
Pranešimą apie dingusią mergaitę Ukmergės rajono policija gavo spalio 21 d., apie 15.20 val. Skambino mama, gyvenanti vienoje iš rajono seniūnijų.
G. Aukštuolytė: bijau, jog neišsipildys svajonės
2014 m. spalio 23 d. 07:47
D. Montvydo mokinė Greta Aukštuolytė atvirai DELFI skaitytojams pasakoja – be ko neišgyventų nė dienos, ko labiausiai bijo ir kokioms išvaizdos metamorfozėms nesiryžtų niekada.
Lietuvoje kuriami unikalūs spektakliai: interviu su režisiere
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Apsilankymas teatre vaikui neturi būti kančia. Tai - šventė, kurią mes, tėvai, jiems galime padovanoti. Žinoma, prieš keliaujant į spektaklį, būtina atlikti „namų darbus": sužinoti, kokio amžiaus vaikams spektaklis skirtas, apie ką jis, taip pat reikia pasiruošti netikėtumams. Mat tai, kas scenoje tėvams atrodo juokinga, mažylius gali... išgąsdinti.
Sugėrovams vyras prisipažino: mano rankos suteptos krauju  (8)
2014 m. spalio 22 d. 13:27
Spalio 21 d. Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.
Orų prognozę sujaukęs šuo žaibiškai rado naujus namus  (2)
2014 m. spalio 22 d. 12:01
Kanados portalo ir televizijos „Global news“, orų prognozių laidos „SkyTracker“ kūrėjai nusprendė nufilmuoti kelias unikalias prognozes. Į orų pranešėjo studiją kasdien buvo atvedamas šuo iš prieglaudos tikintis, jog tokiu būdu, pamatę gyvūną per televiziją daugiau žmonių pasiūlys jam naujus namus. Tačiau tą dieną, kai studijoje atsirado mastifo mišrūnas Ripple (Raibulys, - liet. ), niekas iš žiūrovų matyt, taip ir neišgirdo orų prognozės. Nors pranešėjas tikrai stengėsi.
Pareigūnai miške ieškojo pasiklydusių vyrų, o rado naminės degtinės fabrikėlį  (11)
2014 m. spalio 21 d. 09:20
Spalio 20 d. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, ieškodami pasiklydusių miške vyrų, rado naminės degtinės aparatą, 145 litrų pagamintos naminės degtinės ir 1 600 litrų raugo.
Liepsnose prarado viską: ir namus, ir mylimąjį  (107)
2014 m. spalio 21 d. 05:30
Kur iš ligoninės parsivežti septynmetį cerebriniu paralyžiumi sergantį anūką? Toks klausimas neduoda ramybės vilnietei Svetlanai Olkovskajai, kuri per praėjusią savaitę butą nusiaubusį gaisrą neteko ir sugyventinio, ir namų.
Kelių eismo taisyklių pakeitimai palies ir keturkojų savininkus  (87)
2014 m. spalio 20 d. 19:10
Įsigaliojus naujiems kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado vienas punktas, kurį turėtų atidžiau perskaityti augintinius turintys žmonės. XXVI-jame taisyklių punkte rašoma, kad reikėtų augintinius vežti kelių transportu saugiai, apsaugant ir juos pačius, ir keleivius nuo galimų sužalojimų. Daug kam toks įrašas sukėlė klausimų, ką konkrečiau tai reiškia? Ar nuo šiol bus privaloma šunis ir kates vežti prisegtus saugos diržais? O ką apie tai mano didžiulius šunis auginantys šeimininkai?
Susirūpinęs šeimininkas pasipiktino gyvūnų gelbėjimu nuo pasiutligės  (11)
2014 m. spalio 20 d. 10:50
Kalbėsiu tikrai ne apie antsnukius, tačiau prieš pradėdamas samprotauti, jaučiu būtinybę padaryti šiokią tokią įžangą. Taigi – turi šunį, turėk ir antsnukį. Kokį? „Pragūglinau“ velniai žino kiek laiko – sąvoka teisiškai nereglamentuota. Prekiautojai siūlo pakankamai platų asortimentą – nuo siauro, stringus primenančio dirželio, leidžiančio šuniui tik pusiau atverti „nasrus“ iki konclagerio aptvaro ar kalėjimo grotų.
D. Tamošiūnaitė: apie naują darbą, santykius su dukra ir sunkumus ieškant meilės  (131)
2014 m. spalio 19 d. 11:17
Buvusi TV laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė mėnesį laiko darbuojasi „Laisvoji banga“ radijo stotyje. Moteris rytais veda į eterį po 20 metų grįžusią laidą „Tik tarp mūsų“. Naujienų portalo DELFI kalbinta D. Tamošiūnaitė sakė, kad radijas yra didžiausia jos aistra ir vėl grįžusi į jį jaučiasi puikiai.
Vokietuko Dubciaus šypsena jums: padėkite  (7)
2014 m. spalio 19 d. 08:00
Į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą nuolat atvežami sugauti ar pačių šeimininkų išduoti šuneliai. Čia jie laukia ir tikisi naujo stebuklo. Stebuklas šiems nuskriaustiems šuneliams yra Žmogus.
Viena dažniausių vaikų baimių - kaip ją nugalėti  (5)
2014 m. spalio 19 d. 00:00
Tamsos baimė viena „populiariausių“ vaikiškų baimių. Vaikai pasižymi puikia vaizduote ir siaubai, slypintys tamsoje, jiems yra realūs Šie siaubai dažnai savitai išreiškia nuslopintus vaikų jausmus – pyktį, irzlumą.
Gyvenimą sugriovė geriantis vyras: ir kam aš dabar reikalinga?  (99)
2014 m. spalio 17 d. 19:02
„Jeigu dukros nori, aš galiu viešai prieš jas atsiprašyti – nedaug man liko. Kai pačios nugyvens, supras, kad nėra taip paprasta“, – su ašaromis akyse DELFI sakė sudėtingo likimo nakvynės namų gyventoja Virginija Paulauskienė.
Turi vyrą, apie kokį svajojo, bet gyvenimas nedžiugina  (118)
2014 m. spalio 17 d. 16:38
„Nerandu laimės, galima ir taip pasakyti. Gyvenimas buvo tikrai nelengvas, nors, kaip aš sakau, kad dar viskas prieš akis, bet vis susimąstau: kas toliau? Pradėsiu gal nuo pradžių…“, - pasakoja mergina savo gyvenimo istoriją.
Šunų veisėja pasibaisėjusi: ne už popieriuką yra mokami pinigai!  (47)
2014 m. spalio 17 d. 16:37
Žalinga yra ne tik nelegalių šunų veisėjų veikla, bet ir visuomenės požiūris – „ai, kam tie dokumentai“. Taip mano Berno zenenhundų veislyno „Agros Lobis“ vadovė Jelena, kurią GRYNAS.lt sutiko labdaringoje šunų parodoje „ Bigbank Match Show “. Jos teigimu, jai dažnai tenka sulaukti skambučių, kai žmonės prašo įsigyti šunis be dokumentų, tačiau veisėja atsisako tai padaryti. Anot jos, šuns dokumentai reikalingi ne tik kad jis galėtų dalyvauti parodose. Tai yra ir tam tikras šuns sveikatos garantas. Apie tai ieškantieji šuns dažnai nepagalvoja.
Ukrainietės priekaištai lietuviams: man skaudu  (253)
2014 m. spalio 17 d. 14:04
Blizgančiame Donecko centre girdimi sprogimai sufleruoja apie čia pat alsuojančius kovinius veiksmus. Šalia oro uosto esančiuose šiauriniuose mikrorajonuose sprogimai netyla visą parą.
„Spurganti“ Spurga ieško namų  (7)
2014 m. spalio 15 d. 12:17
Jeigu Spurga galėtų kalbėti, ji jums prisistatytų taip: „Aš ne kokia piratė ir ne vienaakė, o juo labiau ne paliegusi senutė. Oi ne, čia tikrai ne apie mane.“
Tauragės rajone dingusią paauglę surado kinologų šuo  (35)
2014 m. spalio 15 d. 11:39
Trys pasieniečiai kinologai su tarnybiniais šunimis Tauragės rajone ieškojo pradingusios paauglės. Ją sulytą ir sušalusią tankiuose krūmynuose surado vokiečių aviganis Astoras.
San Tropezo gidas
2014 m. spalio 15 d. 05:17
San Tropezas neabejotinai yra pats žinomiausias kurortas Europoje ir traukė meniškuosius bei amoraliuosius dar prieš Brigitte Bardot laikus. XIX a. pabaigoje puantilistas Paul Signac paskatino juos savo pavyzdžiu, o 5 deš. ir 6 deš. kaimas vasaros metu jau buvo Paryžiaus kairiojo kranto - Juliette Greco, Boris Vian, Sartre ir Picasso - tęsinys.Tada B.Bardot suvaidino „Ir Dievas sukūrė moterį“ („And God Created Woman“), suteikdama lokalizuotam laisvamaniškumui pasaulinę uždraustų malonumų reputaciją. Vieta niekada nesigręžiojo atgal.
Šunį pavogė iš neregio  (3)
2014 m. spalio 13 d. 10:35
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai spalio 9-osios popietę gavo piliečio E. S. pranešimą, apie tai, kad dingo prie parduotuvės „MAXIMA", Raseiniuose pririštas Džeko Raselo terjerų veislės šuo .
Klaipėdos r. ieškomi savanoriai gyvūnams padėti  (5)
2014 m. spalio 13 d. 10:15
Ieškome savanorių! Klaipėdos VšĮ „Būk mano draugas“ ieško atsakingų, gyvūnus mylinčių žmonių, savanoriavimui prieglaudoje. Mums labai reikalingi pilnamečiai savanoriai.
Atskleidė, kokią didžiausią klaidą daro šunų šeimininkai  (8)
2014 m. spalio 12 d. 14:17
Penktą kartą vykstančioje labdaringoje šunų parodoje „BigBank Match Show“ šiemet akcentuota nelegalių šunų daugintojų problema. Vienoje vietoje susibūrė daugybės skirtingų veislinių šunų, šunų mišrūnų ir jų savininkų bendruomenė. Renginio tikslas – suteikti lankytojams kuo daugiau informacijos apie skirtingų veislių šunis, parodyti jų dresūros, bendravimo galimybes bei skatinti šunų priežiūros ir globos kultūrą.
Patys keisčiausi namai, kuriuose gali apsistoti
2014 m. spalio 12 d. 11:00
Batas, milžiniškas šuo, lėktuvas, furgonas – radome pačius neįtikėčiausius namelius, kuriuos gali išsinuomoti atostogų metu. Įdomu, koks jaunikis prisisapnuos naujoje vietoje, jei nakvosi dviejų aukštų kriauklėje?
MIELA: š uniukai, kuriems neįmanoma atsispirti VIDEO  (1)
2014 m. spalio 11 d. 13:18
Šiems mažiems šuniukams neįmanoma atsispirti, o jų elgesys kelia juoką ir mažam, ir dideliam.
12 metų nevalgo mėsos, nerūko, negeria ir keliasi 6 ryto  (378)
2014 m. spalio 11 d. 00:05
Laiškininkas turi būti aklas, kurčias ir nebylys, o prireikus kaimo žmogui pagelbėti, vaistų, duonos atvežti. Toks ir yra Sigitas Mackonis iš Ignalinos rajono, kurį DELFI sutiko Linkmenyse.
Už grotų pabuvusi Visagino merė grasina Strasbūru  (155)
2014 m. spalio 9 d. 09:10
Piktnaudžiavimu tarnyba įtariama Visagino merė Dalia Štraupaitė , savaitę laikyta Šiaulių tardymo izoliatoriuje, susirgo plaučių uždegimu ir atsidūrė ligoninėje. Įkalinimo įstaigos sąlygomis pasibaisėjusi politikė teigia išgyvenusi tikrą košmarą.