šuo

Naktį apsilankė apleistoje bažnyčioje: tai, kas nutiko, užgniaužė kvapą  (242)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 00:09
Nors griūvanti ir nuniokota Nevėžininkų koplyčia yra atokioje vietoje, patekti į ją dažnam anapusiniu pasauliui besidominčiam asmeniui – prestižo reikalas.
GRYNAS.lt eksperimentas: ar įmanoma įsiėsti į taksi su didžiuliu šuniu?  (20)
2015 m. liepos 31 d. 20:40
Ne vienas šuns šeimininkas pastebi problemą – keliauti taksi su šunimi beveik misija neįmanoma. GRYNAS.lt žurnalistai atliko eksperimentą, bandydami išsiaiškinti, ar Vilniaus taksi vairuotojai priima keleivius su labai dideliu augintiniu.
GRYNAS.lt eksperimentas: ar įmanoma įsėsti į taksi su didžiuliu šuniu?  (55)
2015 m. liepos 31 d. 20:40
Ne vienas šuns šeimininkas pastebi problemą – keliauti taksi su šunimi beveik misija neįmanoma. GRYNAS.lt žurnalistai atliko eksperimentą, bandydami išsiaiškinti, ar Vilniaus taksi vairuotojai priima keleivius su labai dideliu augintiniu.
Suvirpino širdis: paauglių užpulto benamio gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis  (222)
2015 m. liepos 30 d. 13:51
DELFI skaitytojai neliko abejingi benamio, kuris patyrė žiaurią paauglių egzekuciją, istorijai. Panašu, kad vyro gyvenimas greitai apsivers aukštyn kojomis.
Avis pjauna ne tik vilkai  (12)
2015 m. liepos 30 d. 10:28
Avių augintojams problemų kelia ne tik vilkai, bet ir šunys. Policija informuoja, kad Telšių rajone Sibiro laika papjovė dvi avis.
Ką reiktų žinoti, į kelionę važiuojant kartu su augintiniu
2015 m. liepos 29 d. 11:21
Vasarai persiritus į antrąją pusę, mėginame skrupulingai susiplanuoti dar likusius šio metų laiko savaitgalius, prasmingai išnaudoti tokias retas šiltas ir saulėtas dienas. Vis dažniau laiko praleidžiame gamtoje, prie vandens telkinio, sodybose. Aišku, kartu visur nori keliauti ir augintiniai . Tad pasirūpinkite, kad kelionėje jiems nieko nepritrūktų. Sufleruojame, ko galėtų prireikti.
„Garden Style“: kaip sukurti unikalų savo kiemo garsą
2015 m. liepos 29 d. 10:16
Vaizdas, kvapas, lietimas, garsai – viskas sudaro bendrą jūsų kiemo įspūdį, kuris sužavi iš karto, arba kaip tik nedera ir nesuskamba. Garsas yra viena iš sudedamųjų stilingo, jaukaus kiemo dalių, o „ Garden Style “ konferencijos lektorės Vilma Gudynienė ir Sandra Kanapeckaitė kaip tik rekomenduoja būdus, kurie gali padėti sukurti sodo skambesį.
Šuo automobilyje gali tapti mirtinu pavojumi  (2)
2015 m. liepos 29 d. 10:07
Keliaujate su šunimi automobiliu? Ar susimąstote, kad nesaugiai vežamas keturkojis stabdant ar per eismo įvykį virsta didele ir pavojinga jėga? Draudimo bendrovė „If“ atkreipia dėmesį, kad važiuojant 50 km/h greičiu ir staigiai stabdant 20 kg sveriantis gyvūnas įgauna 786 kg smūgio galią. Bendrovės statistika taip pat iškalbinga: 20 proc. šuns draudimo išmokų padengiama nelaimingų atsitikimų atvejais.
Mergaitę sukandžiojo prirakintas šuo  (24)
2015 m. liepos 28 d. 09:12
Liepos 27 d., apie 18 val., Kazlų Rūdos sav., Nemirų kaime, gyvenamos sodybos kieme, pririštas prie grandinės šuo apkandžiojo prie jo priėjusią 7 metų mergaitę.
Tobula žemaūgė kalytė ieško šeimininkų!  (3)
2015 m. liepos 27 d. 16:23
„Palikta prie prieglaudos tvoros. Po poros dienų prieglaudoje atsivedė šuniukus“ – tokia „naujo gyvenimo“ pradžia dažnai lydi mūsų globotinius. Peri – viena iš jų. Maža, trumpo kailio kalytė, palikta prie tvoros šaltą gruodžio naktį. Iš atsivestų šuniukų išgyveno tik vienas.
Po nelaimės prie ežero – prašymas šuns šeimininkams  (63)
2015 m. liepos 27 d. 15:03
Savaitgalį į DELFI portalą kreipėsi pora – iš žmonos bei vyro gautuose laiškuose rašoma, kad ieškomas prie ežero šeimos galvą sukandžiojusio šuns šeimininkas. Kviečiame atsiliepti daugiau žinančius apie įvykį.
Tokio vaizdo pamatyti nesitikėjo: ponis važiuoja automobiliu  (8)
2015 m. liepos 27 d. 13:33
Gana įprasta, kai šuo sėdi ant priekinės automobilio sėdynės ir važiuodamas iškiša galvą pro langą. Vis dėlto kur kas keisčiau, kai tai padaro ponis , skelbia portalas telegraph.co.uk.
Paauglės elgesys su šunimi sukrėtė visą Lenkiją  (18)
2015 m. liepos 26 d. 19:39
Kad romų kilmės paauglė iš žmonių iškaulytų pinigų, kartu su savimi į miestą atsitempė šunį, tiesa, prieš tai jį nugirdžiusi alkoholiu. Toks elgesys neliko be pasekmių – gyvūnas nugaišo.
Po brangaus augintinio mirties kankina mintys apie veterinarų profesionalumą  (204)
2015 m. liepos 25 d. 17:07
Nesu ta išprotėjusi šunų augintoja, kuri vadintų save „mamyte“ ir nesuprastų, kad šuo – ne žmogus. Tačiau šiais susvetimėjimo laikais, kai nemažai draugų tampa virtualiais, o su kitais vis pritrūksta laiko nuoširdžiam pokalbiui akis į akį, šuo tampa artimu draugu, kuris ir bėdoje, ir džiaugsme dalinasi tavo nuotaikomis, stengiasi suprasti ir prablaškyti. Ir nemažai tiesos yra posakyje, kad „kuo geriau pažįstu žmones, tuo labiau myliu šunis“.
Berlyne surengta šunų mylėtojams ir jų augintiniams skirta paroda
2015 m. liepos 25 d. 10:04
Paprastai į Berlyne įsikūrusį graviūrų kabinetu vadinamą Kupferstichkabinett muziejų šunys nėra įleidžiami, tačiau šią vasarą čia surengta paroda skirta būtent šunims. Šunų mylėtojai buvo pakviesti į parodos atidarymą kartu su savo augintiniais. „Eksponuojamuose darbuose matyti, kokius vaidmenis žmogaus gyvenime atlieka šuo. Tai sarginiai šunys, aviganiai, medžiokliniai šunys, kompanionai. Visų šių paskirčių šunys ne vieną šimtmetį vaizduojami meno kūriniuose“, - teigiama parodos organizatorių pranešime.
Vienišės dienoraštis: net nežinau, kuo baigsis ši naktis...
2015 m. liepos 24 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Pravėrė Žalgirio stadiono vartus: kas už jų slypi  (381)
2015 m. liepos 24 d. 05:30
Daug vyriško prakaito sugėręs ir milijonus futbolo gerbėjų šūkių girdėjęs Žalgirio stadionas jau seniai užmigęs letargo miegu. Tačiau po kelerių metų sostinės centre esanti teritorija atgims nauju šurmuliu – čia gims gyvenamųjų ir komercinių pastatų erdvė.
Saugumo ir gero elgesio taisyklės vaikščiojant su šunimi
2015 m. liepos 23 d. 00:02
Pripažinkime - ne visi žmonės taip beprotiškai myli šunis, kaip jūs, taigi tikrai ne visiems patinka, kai pribėgęs jūsų augintinis puola sveikintis seilėtu liežuviu ir purvinomis letenomis. Štai bendros taisyklės, kurių turėtumėte laikytis, vedžiodami šunį lauke.
Profesionalaus trenerio patarimai, kaip susikalbėti su šunimis be smurto  (11)
2015 m. liepos 22 d. 20:14
Profesionalus šunų treneris britas Nando Brownas gali puikiai palyginti, kuo skiriasi šuns dresavimas su skausmą gyvūnui sukeliančiomis bausmėmis ir be jų. Duodamas interviu GRYNAS.lt skaitytojams jis dalinasi patirtimi bei pataria, kaip auklėti savo šunį.
Palies net kiečiausią širdį: kaip benamis šuo išgelbėjo save ir draugę nuo mirties  (68)
2015 m. liepos 22 d. 18:16
Ši istorija gali suvirpinti net didžiausių kietaširdžių jausmus, o jautresnių nervų skaitytojai netgi gali nubraukti vieną kitą ašarą. Du benamiai šunys Kala ir Keira – šiomis dienomis bene garsiausi gyvūnai pasaulyje, kurių vardai ir nuotraukos šmėžuoja viso pasaulio žiniasklaidoje.
Susižavėjimą kelianti fotosesija: abejingų nelieka  (24)
2015 m. liepos 22 d. 11:59
Fotografė Stasha Becker padarė sūnaus Juliano fotosesiją su dviem didžiuliais niufaundlendo veislės šunimis ir žirgu, skelbia portalas designfaves.com .
Nustebino pasaulį: kačiukas ir labradoras tapo neišskiriamais draugais  (32)
2015 m. liepos 21 d. 20:14
Paneigdami visus gamtos dėsnius bengalų veislės kačiukas ir labradoras tapo geriausiais draugais, skelbia britų portalas telegraph.co.uk.
Atliko tyrimą, demaskavusį veterinarus: Lietuvoje veikia šunų kontrabandos tinklas  (4)
2015 m. liepos 21 d. 13:28
Jungtinės Karalystės (JK) veterinarijos pareigūnai imsis priemonių, siekdami sustabdyti sukčiaujančius Lietuvos privačius veterinarijos gydytojus. Klastodami šuniukų dokumentus jie prisideda prie nelegalaus gyvūnų gabenimo į JK, teigia slaptą tyrimą Lietuvoje atlikę JK gyvūnų teisių gynėjai.
Kaip bendrauti su augintiniu, kad jis klausytų  (7)
2015 m. liepos 21 d. 00:00
Ar Jūsų šuo girdi geriau, jei Jus šaukiate? Ar viską, ką Jus sakote, augintinis supranta? Ką pasako šuniui Jūsų balso tonas? Ar kalba yra vienintelė bendravimo priemonė su augintiniu? Bendravimas – tai meno šaka, kuri bet kokius tarpusavio santykius daro šiltesnius.
Drama Telšiuose: šuo užpuolė moterį ir jos augintinį  (16)
2015 m. liepos 20 d. 11:08
Liepos 18 d. 4 val. 37 min. Telšių r., Luokės sen., Smilgių k. namo kieme palaidas, be antsnukio didelis kaimynų šuo sudraskė į policiją besikreipusios moters šunį ir įkando pranešėjai.
Įkliuvo žvejys verslininkas: neapskaičiavo , kiek tinklų galima statyti  (9)
2015 m. liepos 20 d. 10:47
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai liepos 16-17 dienomis išaiškino 3 pažeidimus, susijusius su neteisėta žvejyba. Vienas iš pažeidėjų - žvejys verslininkas. Jis pastatė ilgesnius tinklus nei buvo galima.
Erkės pavojingos ir keturkojams: kaip juos apsaugoti?  (1)
2015 m. liepos 19 d. 00:00
Pastaraisiais metais labai išaugo augintinių sergamumas erkių platinamomis ligomis. Vasara – laikotarpis, kai daugiau laiko kartu su savo augintiniais praleidžiame gamtoje, tad gyvūno apsaugai nuo šių parazitų būtina skirti didžiausią dėmesį.
Keisti radiniai iš taboro einančių narkomanų krepšiuose  (247)
2015 m. liepos 18 d. 16:32
Būriais ir pavieniui į Vilniaus taborą heroino pirkti traukiantys narkomanai neretai atsiskaito ne grynaisiais, o vogtais daiktais. Vagia ir į taborą tempia jie įvairiausius daiktus, bet ne visus juos čigonai sutinka mainyti į narkotikus.
Grakštusis Spartakas – nuostabus šuo  (7)
2015 m. liepos 18 d. 08:00
Kaip, kodėl ir dėl ko Spartakas tapo nereikalingas tikrai nesužinosime, na, nes Spartakas iškilmingai, kaip koks tikras karžygys tyli. O mums mįslė – koks kvailys galėjo išduoti Spartaką, nes tokio inteligentiško, grakštaus sutvėrimo tiesiog negalima prarasti.