šuo

Naujausias išradimas: kuprinė „išverčianti“ šunims žmonių komandas
2014 m. spalio 31 d. 12:38
Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV) neseniai pristatytas naujausių technologijų stebuklas - kuprinė leidžianti šunims geriau suprasti šeimininko komandas ir šeimininkui geriau suprasti šuns nuotaiką, būseną bei ką jis galvoja. Įtaisas fiksuoja šuns judesius ir įvairius garsus, kuriuos keturkojis leidžia, o šeimininko komandas perduoda ne tik garsu, bet ir vibracijomis.
Šuo padėjo policininkams sulaikyti savo šeimininką  (5)
2014 m. spalio 31 d. 10:50
Jungtinėse Amerikos Valstijose šuo padėjo su narkotikų platinimu kovojantiems policininkams sulaikyti savo šeimininką, praneša „The Associated Press“.
Tokios didelės ausys, kad tave greičiau išgirsų: kalytė Lora  (4)
2014 m. spalio 31 d. 10:04
Jai tik dveji metai, bet ji jau patyrusi ir šeimininkų pyktį, ir daugybę alkanų dienų. Tačiau liūdniausia, kad jos norėta atsikratyti žiauriu būdu – pakariant. Vienas gyvūnams neabejingas praeivis prieš 3 mėn. ją pastebėjo bėgiojančią per labai judrią Dariaus ir Girėno gatvę ir jo informacijos dėka Lora buvo surasta ir apgyvendinta laikinos globėjos namuose.
Veterinarijos gydytojas: kaulai nepadeda, šunims reikia valyti dantis  (12)
2014 m. spalio 31 d. 08:04
Nors veterinarai rekomenduoja ir gyvūnams valyti dantis, ne kiekvienas augintinis pasiduoda tokiai procedūrai. Į ją numojus ranka šunims ir katėms susidaro dantų akmenys . Jų nepašalinus dantys sugenda, juos skauda, gyvūnai negali ėsti. Apie šią problemą rašo portalas lzinios.lt
Architektai kuria turgavietės viziją: prekeiviai ir pirkėjai nebekęs vėjo ir lietaus  (7)
2014 m. spalio 29 d. 13:50
Vienas didžiausių uostamiestyje – Naujasis turgus – ketina tapti tikru konkurentu prekybos centrams. Lauko prekybos paviljoną ketinama uždegti stogu, sukurti erdvias atskiras vietas prekeiviams, tačiau jiems už tokius patogumus teks susimokėti.
„Miesto šuns dienoraštis"(II): kaip nukirpti augintiniui nagus?  (9)
2014 m. spalio 29 d. 11:13
Delfi.TV tęsia šunų augintojams skirtą projektą „Miesto šuns dienoraštis" , kurio pagrindinė herojė - kalytė Nendrė . Trumpuose vaizdo reportažuose veterinarijos klinikos „TOTO" gydytojai suteiks praktinių patarimų, kaip prižiūrėti savo mylimą keturkojį, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ir ko tikrai nereikėtų daryti patiems.
K. Masiulis. Kada bus panaikintos mokesčių lengvatos šešėliui?  (47)
2014 m. spalio 29 d. 07:55
Premjeras svarsto didesnius mokesčius automobiliams, šildymui ar būstams, tai yra tiems, kurie ir taip moka visus mokesčius.
Estijoje mokytoją nušovęs paauglys atsidūrė ligoninėje  (25)
2014 m. spalio 28 d. 17:32
Estijoje Palalino mokyklos mokytojos nužudymu Viljandyje įtariamo paauglio sveikata pablogėjo, greitosios pagalbos mašina jis nuvežtas į ligoninę, pranešė Pietų apygardos prokuratūros atstovė Kadri Tammai.
Šeimininkės netekęs ir kenčiantis Grantas ieško namų  (9)
2014 m. spalio 28 d. 15:34
Kai dienos ir nakties sandūroje miestas ruošiasi miegui, o mašinų gausmas pamažu rimsta, kai šaltą rudens vakarą laimingos šeimos namuose prie židinio geria arbatą ir linksmai aptarinėja dienos įvykius, susisukęs į kamuoliuką prieglaudos kamputyje tyliai verkia mažas šunelis.
Estijoje mokytoją nušovęs 15-metis sulaikytas 48 valandoms  (2)
2014 m. spalio 28 d. 12:32
Moksleivis, kuris pirmadienį nušovė 56 metų mokytoją Estijos pietiniame Viljandžio mieste, buvo sulaikytas 48 valandoms, pranešė pareigūnai. Prokuratūros atstovai sakė naujienų agentūrai BNS, kad tas 15-metis buvo sulaikytas ilgiausiam įmanomam laikotarpiui ir kad po apklausos prokurorai spręs, ar prašyti teismo skirti jam kardomąjį areštą.
10 klausimų planuojantiems įsigyti šunį  (7)
2014 m. spalio 28 d. 10:06
Impulsyviai priimtas sprendimas pirkti vieną ar kitą daiktą dažnai baigiasi ir ištuštėjusiomis kišenėmis, ir sąžinės priekaištais. Pasekmės dar sudėtingesnės, jei neapsvarsčius visų „už” ir „prieš” įsigyjamas gyvas padaras – šuo. Ką reikėtų apgalvoti prieš įsigyjant draugą?
Marijampolėje žmones puldinėjusį ir kandžiojusį šunį nušovė pareigūnas  (31)
2014 m. spalio 28 d. 08:43
Spalio 27 d. apie 8 val. 59 min. Marijampolės aps. VPK gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Gedimino g., kieme, šuo puldinėja praeivius.
Estijoje mokytoją nušovęs 15-metis: jūs įkvepiate mano žudiką maniaką  (21)
2014 m. spalio 28 d. 08:34
Moksleivis, kuris pirmadienį nušovė 56 metų mokytoją Estijos pietiniame Viljandžio mieste, buvo sulaikytas 48 valandoms, pranešė pareigūnai.
Britė negali atsistebėti, ką išdarinėja jos labradoras  (1)
2014 m. spalio 28 d. 08:05
Ketverių metų amžiaus labradoras Harry riedlente rieda kaip tikras profesionalas ir tai tik viena iš gudrybių, kurią moka šis protingas šuo, rašo dailymail.co.uk. Jo šeimininkė 51-erių Christina Farley prisimena, kad jos labradoras nuo mažens turėjo rimtą lojimo problemą ir nemokėjo savo energijos nukreipti kitur. Ji išmokė savo augintinį tokių triukų, kurie leido jam pamiršti tuščią lojimo pramogą.
Dovanojamos penkios žavios mažos kalytės!  (1)
2014 m. spalio 27 d. 15:14
Kalytės gimusios rugsėjo pradžioje, tad šiandien joms vos ~1,5 mėn. Jos labai labai nori žmogaus dėmesio.
Užupio meno inkubatorius dovanoja meną miestiečiams
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Rytoj, spalio 28 d. 17 val. vilniečiai kviečiami į neeilinę antradienio popietę Jono Meko skersvėjyje. Užupio meno inkubatorius pristatys naują tarptautinį projektą „Anapus vartojimo | Užsienio menininkų rezidencijos“, kurio pagrindinis tikslas – meną miestiečiams padovanoti ne galerijoje, o Vilniaus miesto gatvėse.
J.C. Van Damme‘as padės tiems, kuriuos žmonės išmetė į gatvę  (96)
2014 m. spalio 26 d. 09:57
Į Vilnių dalyvauti verslo ir lyderystės konferencijoje „ Forum One “ atvykęs kovinių filmų žvaigždė Jeanas Claude‘as Van Damme‘as laiko veltui neleidžia. Penktadienį surengęs įspūdingą pasirodymą verslo atstovams ir skaitęs viešą paskaitą „Siemens“ arenoje , naktį tęsė linksmybes viename naktinių sostinės klubų , o šeštadienį lankėsi karate treniruotėje ir vakarop užsuko į „Lesės“ gyvūnų prieglaudą.
10 didžiausių planetos oro gadintojų  (51)
2014 m. spalio 25 d. 10:00
„Karvės išskiria didelius kiekius metano“, - toks teiginys nuskamba straipsniuose, kuriuose rašoma apie aplinkosaugą ir gyvulininkystę. Kalbėkime paprastai: gyvuliai paprasčiausiai bezda. Ir todėl mėsos pramonė sulaukia kritikos, kad didelės bandos karvių skatina klimato atšilimą. Tačiau nėra ko užsipulti vargšų karvių, kai pasaulyje yra daugiau ir aktyvesnių bezdalių, kurie mažesnėmis ar didesnėmis dozėmis šildo mūsų klimatą. Beje, pirmaujančių dešimtuke garbingą vietą užima ir žmonės.
Kinų kalendorius: kokiais metais gimė jūsų vaikas?
2014 m. spalio 24 d. 09:26
Sužinokite, kokiais metais pagal Kinų kalendorių gimė jūsų vaikas.
Išrinkti geriausi ginklų ir sprogmenų specialistai  (3)
2014 m. spalio 23 d. 17:15
Ketvirtadienį įvykusio atvirojo ginklų ir sprogstamųjų medžiagų paieškos su tarnybiniais šunimis čempionatui išrinktas šuo, gebantis geriausiai visoje Lietuvoje surasti ginklus ir sprogmenis. Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba ( VSAT ), toks renginys Lietuvoje organizuotas pirmąkart ir jame dalyvavo visi šalies statutinių struktūrų tarnybiniai šunys, išmokyti ieškoti sprogmenų ir ginklų.
Pirmieji policininkų surastos 13-metės žodžiai: aš labai pavargau  (43)
2014 m. spalio 23 d. 16:01
Pranešimą apie dingusią mergaitę Ukmergės rajono policija gavo spalio 21 d., apie 15.20 val. Skambino mama, gyvenanti vienoje iš rajono seniūnijų.
G. Aukštuolytė: bijau, jog neišsipildys svajonės
2014 m. spalio 23 d. 07:47
D. Montvydo mokinė Greta Aukštuolytė atvirai DELFI skaitytojams pasakoja – be ko neišgyventų nė dienos, ko labiausiai bijo ir kokioms išvaizdos metamorfozėms nesiryžtų niekada.
Lietuvoje kuriami unikalūs spektakliai: interviu su režisiere
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Apsilankymas teatre vaikui neturi būti kančia. Tai - šventė, kurią mes, tėvai, jiems galime padovanoti. Žinoma, prieš keliaujant į spektaklį, būtina atlikti „namų darbus": sužinoti, kokio amžiaus vaikams spektaklis skirtas, apie ką jis, taip pat reikia pasiruošti netikėtumams. Mat tai, kas scenoje tėvams atrodo juokinga, mažylius gali... išgąsdinti.
Sugėrovams vyras prisipažino: mano rankos suteptos krauju  (8)
2014 m. spalio 22 d. 13:27
Spalio 21 d. Vilniaus aps. VPK Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.
Orų prognozę sujaukęs šuo žaibiškai rado naujus namus  (2)
2014 m. spalio 22 d. 12:01
Kanados portalo ir televizijos „Global news“, orų prognozių laidos „SkyTracker“ kūrėjai nusprendė nufilmuoti kelias unikalias prognozes. Į orų pranešėjo studiją kasdien buvo atvedamas šuo iš prieglaudos tikintis, jog tokiu būdu, pamatę gyvūną per televiziją daugiau žmonių pasiūlys jam naujus namus. Tačiau tą dieną, kai studijoje atsirado mastifo mišrūnas Ripple (Raibulys, - liet. ), niekas iš žiūrovų matyt, taip ir neišgirdo orų prognozės. Nors pranešėjas tikrai stengėsi.
Pareigūnai miške ieškojo pasiklydusių vyrų, o rado naminės degtinės fabrikėlį  (11)
2014 m. spalio 21 d. 09:20
Spalio 20 d. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, ieškodami pasiklydusių miške vyrų, rado naminės degtinės aparatą, 145 litrų pagamintos naminės degtinės ir 1 600 litrų raugo.
Liepsnose prarado viską: ir namus, ir mylimąjį  (109)
2014 m. spalio 21 d. 05:30
Kur iš ligoninės parsivežti septynmetį cerebriniu paralyžiumi sergantį anūką? Toks klausimas neduoda ramybės vilnietei Svetlanai Olkovskajai, kuri per praėjusią savaitę butą nusiaubusį gaisrą neteko ir sugyventinio, ir namų.
Kelių eismo taisyklių pakeitimai palies ir keturkojų savininkus  (87)
2014 m. spalio 20 d. 19:10
Įsigaliojus naujiems kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimams atsirado vienas punktas, kurį turėtų atidžiau perskaityti augintinius turintys žmonės. XXVI-jame taisyklių punkte rašoma, kad reikėtų augintinius vežti kelių transportu saugiai, apsaugant ir juos pačius, ir keleivius nuo galimų sužalojimų. Daug kam toks įrašas sukėlė klausimų, ką konkrečiau tai reiškia? Ar nuo šiol bus privaloma šunis ir kates vežti prisegtus saugos diržais? O ką apie tai mano didžiulius šunis auginantys šeimininkai?
Susirūpinęs šeimininkas pasipiktino gyvūnų gelbėjimu nuo pasiutligės  (11)
2014 m. spalio 20 d. 10:50
Kalbėsiu tikrai ne apie antsnukius, tačiau prieš pradėdamas samprotauti, jaučiu būtinybę padaryti šiokią tokią įžangą. Taigi – turi šunį, turėk ir antsnukį. Kokį? „Pragūglinau“ velniai žino kiek laiko – sąvoka teisiškai nereglamentuota. Prekiautojai siūlo pakankamai platų asortimentą – nuo siauro, stringus primenančio dirželio, leidžiančio šuniui tik pusiau atverti „nasrus“ iki konclagerio aptvaro ar kalėjimo grotų.