šuo

Antrą kartą gimusi taksė Adėja ieško namų arba laikinos globos  (2)
2015 m. lapkričio 25 d. 16:24
Sako, kad antrą kartą gimti neįmanoma... Klysta tie, kurie taip galvoja. Adėja, ištraukta iš mirties nagų, – gyvas to įrodymas. Rasta partrenkta automobilio, pastebėta gerų žmonių. Nuvežta į veterinarijos kliniką, išglobota, išmyluota, kuo puikiausiai sveikstanti.
Pora savo vestuves patikėjo filmuoti augintiniui: rezultatas sužavėjo pasaulį  (15)
2015 m. lapkričio 25 d. 15:19
Kol daugelis porų svarbiausios gyvenimo dienos akimirkas patiki profesionaliems fotografams ar operatoriams, atsiranda ir tokių, kurie imasi drastiškų bei originalių sprendimų. Addie ir Marshall Burnette nusprendė, jog geriausiai jų tuoktuvių akimirkas užfiksuos ne specialiai tam nusamdytas žmogus, o keturkojis šeimos narys.
Naujausią baladę „Golden Parazyth“ siunčia tiesiai iš Vilniaus taksi parko  (2)
2015 m. lapkričio 25 d. 12:50
Grupės nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius įsikuria senajame Vilniaus taksi parke, į pagalbą pasikviečia jau pažįstamą dobermanų veislės šunį Volį (Wally) ir aštuntajame pastato aukšte, įspūdingo ovalo formos serpantino pabaigoje, gyvai atlieka baladę, kurioje gyvena prisiminimų koridoriuose klajojanti dvasia - tokie vaizdai lydi naujausią grupės „ Golden Parazyth “ vaizdo klipą „Memory Garden“.
Pagaliau apsispręsta dėl privalomo gyvūnų ženklinimo: gyvūnų teisių aktyvistai perpykę  (86)
2015 m. lapkričio 25 d. 11:22
Seimo Kaimo reikalų komitetas trečiadienį pritarė žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pasiūlymui, kad ženklinami turėtų būti tik veisiami, įvežami, išvežami bei pavojingi gyvūnai . Taigi jei tam plenariniame posėdyje pritars ir dauguma Seimo narių, privalomojo gyvūnų ženklinimo nuo 2016 metų, kaip buvo planuota, nebus.
Buvusi „Russia Today“ žurnalistė: kaip iš tiesų veikia Rusija  (395)
2015 m. lapkričio 25 d. 05:30
Jos išėjimas iš darbo tapo pasauline naujiena, nors ji nebuvo pasaulio žvaigždė. Liz Wahl apie išėjimą iš darbo paskelbė tiesioginiame „Russia Today“ eteryje, protestuodama prieš Rusijos veiksmus Ukrainoje.
Žvejybą prisimins visą gyvenimą: ištraukė užmuštą ir nudirtą šunį  (41)
2015 m. lapkričio 24 d. 21:10
Kaune, Nemune prie Lampėdžių, žvejys iš upės ištraukė šiurpų radinį – šunį su nudirtu kailiu. Netoliese jis rado ir antrą tokį patį gyvūną.
Su šiuo šuniu gatvėje tikrai nebūtų baisu
2015 m. lapkričio 24 d. 14:18
Ace - tai trijų metų pitbulis, treniruotas specialioms operacijoms. Jis moka atpažinti ginklą bei nuginkluoti nusikaltėlį... Šis šuo netgi sienomis laipioja! Neaušinsime burnos ir pasiūlysime tiesiog pasižiūrėti video. Su tokiu šuniu netikėtai susidurti tikrai nesinorėtų, bet jei šis gražuolis žingsniuotų šalia - drąsiau būtų net ir gūdžiausią naktį.
Neleiskite pražūti nuostabiems gyvūnams – suteikite jiems namus  (5)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:25
Namų ieško nuostabus šuo! Be vietos po saule... Mums tai – eilinis atvejis. Jam – gyvybės ir mirties klausimas.
Šie šunys tikrai nežino, kas yra asmeninė erdvė  (8)
2015 m. lapkričio 23 d. 23:00
Ne veltui sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Kartais šunys savo meilę šeimininkams išreiškia nuolat būdami šalia jų taip arti, kaip tik gali, skelbia portalas letena.lt .
I. Molotkovo ir kalašnikovo pėdsakais: kaip galėjo atrodyti tikroji jo kelionė  (295)
2015 m. lapkričio 23 d. 14:26
Penkias valandas su iš policijos pareigūnų pasisavintu automatu „Kalašnikov“ po Vilnių blaškęsis Igoris Molotkovas suimtas, tačiau visa ši istorija iki šiol kelia daugybę klausimų.
Psichologė: ką reikėtų žinoti, perkant šunį vaikui  (1)
2015 m. lapkričio 23 d. 12:06
Jei vaikas prašo tėvų nupirkti šuniuką ir suaugusieji su tuo sutinka, jie turi suprasti, kad atsakomybė už šunį teks ne vaikui, o tėvams, nes sprendimą priima jie. Taip teigia psichoterapeutė-konsultantė Milda Urbonienė. NoriuŠuns.lt paprašė specialistės papasakoti, kaip ugdyti vaiko atsakomybę rūpintis šunimi.
Revoliucinis sprendimas: per 90 sekundžių automobilyje pakeičiama alyvos sistema  (24)
2015 m. lapkričio 22 d. 14:01
„ Aston Martin Vulcan “ – pirmasis automobilis, po savo dangčiu turintis specialią sistemą, kuri gali sukelti alyvos keitimo revoliuciją.
Nauja skelbimų banga: pasipylė norintys iškeisti savo šunis  (93)
2015 m. lapkričio 21 d. 17:04
Neįtikėtina, bet atsiranda žmonių, kurie internete talpina skelbimus siekdami išmainyti savo augintinius į kitus šunis. Gyvūnų teisių aktyvistai griebiasi už galvos, bet tokie mainytojai nemano, kad elgiasi netinkamai.
Psichologė: vaikas iki 10 metų negali savarankiškai pasirūpinti šunimi  (5)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:31
Jei vaikas prašo tėvų nupirkti šuniuką ir suaugusieji su tuo sutinka, jie turi suprasti, kad atsakomybė už šunį teks ne vaikui, o tėvams, nes sprendimą priima jie. Taip teigia psichoterapeutė-konsultantė Milda Urbonienė. NoriuŠuns.lt paprašė specialistės papasakoti, kaip ugdyti vaiko atsakomybę rūpintis šunimi, teigiama pranešime spaudai.
Rašytoja J. Tumasonytė apie darbo knygyne romantiką  (13)
2015 m. lapkričio 21 d. 07:55
Apie mažų knygynų kasdienybę kalbamės su jaunąja prozininke Jurga Tumasonyte, kuri pakviečia užeiti į Vilniaus senamiestyje įsikūrusį knygyną „eureka!”. Kai ateinu, knygyne sukiojasi žmonės – „didesnis gūsis ir tuoj vėl bus ramiau, galėsime pasikalbėti“, – tikina Jurga ir kol laukiu dairydamasi, pasiūlo kavos.
Neatpažįstamai pasikeitęs šiaulietis laikėsi tik vienos taisyklės  (109)
2015 m. lapkričio 20 d. 21:30
Žvarbus lietus ir vis labiau žiemą primenantis vėjas – ne kliūtis vakariniam Svajūno Račkausko bėgim ui. Šiaulietis kone kasdien nubėga bent pusmaratonį. Tačiau tokia ištverme jis galėjo pasigirti ne visada. Dar prieš porą metų vyriškis svėrė 105 kilogram us ir pavargdavo net vaikščiodamas.
Mažieji globotiniai ieško namučių  (1)
2015 m. lapkričio 20 d. 09:54
Mažieji Sidras ir Pepsis buvo rasti prie gyvūnų „Beglobis“ prieglaudos tvoros. Kažkas niekšiškai atsikratė mažylių.
10 nuodingų produktų, kuriuos kasdien valgome. Rezultatai nustebins...  (12)
2015 m. lapkričio 20 d. 00:10
Štai sąrašas produktų, kurių patartina kuo skubiau atsisakyti.
Prancūzas prabilo atvirai: kaip atrodo gyvenimas rajone, sulaistytame teroristų krauju  (43)
2015 m. lapkričio 19 d. 18:52
Prancūzų žurnalistas Alainas Guillemoles trečiadienį iš lovos pašoko vos 25 minutės po ketvirtos valandos ryto. Kas jį pabudino, suprato iš karto – pastaruosius metus A. Guillemoles rašė apie Ukrainą, tad sprogstančios bombos garso nesumaišytų su niekuo.
Ką geriau rinktis - kalytę ar patiną  (18)
2015 m. lapkričio 19 d. 16:37
Tie, kas ruošiasi pirmą kartą gyvenime įsigyti šuniuką, susiduria su dilema: kas geriau, kalytė ar patinėlis? Net ir patyrę šunų augintojai nesutaria šuo klausimu, vieni labiau mėgsta patinus, kiti kales. Taigi, ką pasirinkti?
Koks turėtų būti jūsų šuns vardas  (2)
2015 m. lapkričio 19 d. 16:25
Tavo likimą atskleis... tai, ką mėgsti piešti (FOTO)  (2)
2015 m. lapkričio 19 d. 14:12
Visi turi savo firminį piešinėlį, kurį dažniausiai piešia paraštėse. Koks yra tavasis? Žinok, jog tavo dažniausiai piešiamas piešinys gali labai daug ką pasakyti apie tavo lemtį, asmenybę bei santykį su kitais žmonėmis!
Pasaulyje plinta labai jautri Paryžiuje žuvusios policijos kalytės pagerbimo akcija  (80)
2015 m. lapkričio 19 d. 11:46
„Twitter“ vartotojai internete skelbia savo keturkojų augintinių nuotraukas, kuriose atiduoda pagarbą tarnybiniam policijos šuniui, kuris trečiadienį žuvo per antiteroristinį Prancūzijos saugumo pajėgų reidą susisprogdinus savižudei sprogdintojai.
Šaltiniai: teroristai planavo dar vieną išpuolį Paryžiuje  (54)
2015 m. lapkričio 18 d. 20:17
Šiandien šiauriniame Paryžiaus priemiestyje San Deni (Saint Denis)buvo surengta didžiulė antiteroristinė operacija, kurios metu galimai užkirstas kelias dar vienai teroristinei atakai Paryžiaus verslo rajone, skelbia „ The Independent “.
Išskirtinė ES parama pieno gamintojams – jau šį mėnesį  (8)
2015 m. lapkričio 18 d. 18:07
Jau šio mėnesio pabaigoje Lietuvos pieno gamintojai sulauks išskirtinės finansinės paramos. Mūsų šalies gyvulininkystės ūkiams iš viso bus skirta 12,23 mln. eurų.
Lietuvos įmonės laužo stereotipus ir kuria jaukią darbo aplinką
2015 m. lapkričio 18 d. 17:11
Šis straipsnis yra kompanijos „Purina“ inicijuoto socialinio projekto „ Gyvūnai darbe “ dalis. Projekto tikslas – paskatinti įmones tapti draugiškomis gyvūnams bei suteikti galimybę darbuotojams dirbti kartu su savo augintiniais. Gyvūnai esantys darbo aplinkoje įkvepia, padeda atsipalaiduoti ir lengviau pernešti stresą.
Tūkstančių širdis suvirpino nuo teroristų žuvusio šuns nuotrauka  (9)
2015 m. lapkričio 18 d. 15:23
Trečiadienio rytą Paryžiuje buvo bandomi sučiupti įtariamieji, vykdę teroristinius išpuolius Prancūzijoje. Į butą, kuriame slėpėsi nusikaltėliai, pirmasis įžengė policijos šuo. Deja, susisprogdinusi savižudė nusinešė ir Belgų aviganės Diesel gyvybę.
Antiteroristinė operacija Paryžiuje surengta susekus įtariamųjų telefonus  (1009)
2015 m. lapkričio 18 d. 06:37
Trečiadienio naktį ir rytą Paryžiaus priemiesčiuose aidėjo šūviai ir sprogimai. Tuo tarpu iš JAV į Prancūzijos sostinę turėję skristi du lėktuvai tikslo nepasiekė dėl bombų pavojaus. Pasibaigus antiteroristinei operacijai pasirodė informacija, kad pareigūnai užkardė naujus galimus teroristinius išpuolius. Tačiau svarbiausiu laikomas džihadistas vis dar nepateko į teisėsaugos rankas.
Dingo šokoladinis labradoro retriveris  (5)
2015 m. lapkričio 17 d. 17:52
Vilniuje, A.P. Kavoliuko g. apie 15 val. iš daugiabučio dingo 7 metų šokoladinis labradoro retriveris, atsiliepiantis į vardą Grantas.