šuo

Pasimetęs mielumo įsikūnijimas laukia šeimininkų  (1)
2014 m. rugsėjo 18 d. 17:33
Rugsėjo 15 d. Arimų soduose (Naujojoje Vilnia) priklydo jaunutis kastruotas vilkšunio mišrūnas. Buvo su žaliu antkakliu nuo erkių ir juodu antkakliu, padarytu iš seno diržo.
Ateities karas: viskas bus kitaip  (55)
2014 m. rugsėjo 18 d. 16:56
Šiuolaikinėje karyboje robotai nėra retenybė: jais renkama žvalgybinė informacija, atakuojami objektai, ieškomi ir naikinami sprogmenys , apžvelgiamos pavojingos vietos, gabenami kroviniai. Kitaip tariant, robotai „kiša nosį" ten, kur žmogui nepatartina.
Nufilmuota iš sraigtasparnio: pašėlusios mikroautobuso gaudynės  (7)
2014 m. rugsėjo 18 d. 12:34
Trečiadienį po intensyvių gaudynių Los Andželo pietinės dalies gatvėmis areštinėje atsidūrė krovininį mikroautobusą pavogę vyras ir moteri. Pusvalandį trukusios policijos pastangos sustabdyti įtariamuosius davė rezultatų tik tada, kai policijos automobilis į atsitrenkė į vogtą automobilį, kuris buvo priverstas sustoti.
Priglaudė šunį, kuris pinigus dabar užsidirba pats  (15)
2014 m. rugsėjo 18 d. 10:23
Šuns pradėjau prašyti vos tik išmokusi kalbėti, tačiau mama vis atkalbinėdavo – gyvename mažame bute, neturime mašinos, o kur paliksime, kai atostogausime, ar tikrai vedžiosi ir prižiūrėsi...
Tvarka keičiasi: brakonieriai bus gaudomi kitaip  (24)
2014 m. rugsėjo 17 d. 22:16
Iki šiol brakonierius naktimis persekiodavo ne tik aplinkosaugininkai , bet ir miškininkai . Tačiau jau kurį laiką jie vis aktyviau prašo panaikinti naktinius budėjimus, nes tai esą nėra tiesioginis jų darbas. Panašu, kad miškininkų prašymas buvo išgirstas ir dabar jau aišku, kas vietoj jų tramdys sutemose savo juodus darbus dirbančius brakonierius.
Priglausto šunelio meilumas nugalėjo – jis liko namuose  (38)
2014 m. rugsėjo 17 d. 16:55
Mūsų kaimynas sodyboje, kurioje vasarojame, – asocialus, geriantis žmogus. Turi jis porą šunų ir gausybę kačių. Jo kalytė kartą atsivedė šuniukų, tačiau visi buvo sunaikinti, o vienam – gražiausiam – buvo leista gyventi. Kol kalytė turėjo pieno, šuniukas augo gerai, o vėliau prasidėjo badas, nes „šeimininkas“ savo augintinių nešeria, jie maisto turi patys prasimanyti.
7 darbo pokalbio klaidos  (40)
2014 m. rugsėjo 17 d. 14:58
Gyvenime tiek daug pagundų, viskam reikia pinigų, o norint jų turėti, reikalingas turtingas rėmėjas arba stabilios pajamos. Jei jums labiau patinka antrasis variantas, patarimai bus į naudą. Na o praėsime nuo patarimų, kokių klaidų nedaryti per darbo pokalbį.
Gydomas erelis prisiminė kas esąs – lesa tik tinkamai supjaustytą brangią mėsą ir žuvį  (2)
2014 m. rugsėjo 16 d. 13:37
Birželio viduryje GRYNAS.lt rašė apie Gyvūnų globėjų asociacijos specialistų neįprastomis priemonėmis gelbėtą sunkiai sužalotą paukštį. Po ilgų specialistų diskusijų Lietuvoje saugomam jūriniam ereliui buvo sugipsuota koja.
Naujasis vilkų reguliavimo planas - nustatyta, kada medžioklė būtų apskritai uždrausta  (17)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:44
Rugsėjo 16-ą dieną įsigalioja aplinkos ministro rugpjūčio pabaigoje pasirašytas įsakymas „Dėl Vilko ( Canis lupus ) apsaugos plano patvirtinimo“. Naujasis Planas pakeitė nuo 2012 galiojusį Vilko populiacijos reguliavimo planą. Naujai patvirtintame dokumente detaliau įvertinama vilkų populiacijos būklė Lietuvoje, jai kylančios grėsmės, analizuojama, koks yra vilko statusas visoje Europoje bei kiek vilkų gyvena kitose Europos šalyse.
Namuose atsiradę šuneliai – tobulas derinys  (6)
2014 m. rugsėjo 16 d. 09:56
Pepsis pats norėjo būti mūsų naujuoju šeimos nariu. Kai atvažiavome aplankyti giminių, mus iškart pasitiko mažas, didelėmis ausimis, piktai amsintis šuniukas. Tos ausys mus visus iškart sužavėjo. Jis buvo kaimynų našta, jie nebesusitvarkė su viską graužiančiu, lojančiu ir neklausančiu šunimi. Ir kai tik pamatė, kad mes juo susidomėjome, iškart pradėjo šaukti: „ar nenorite šio šuns, mes atiduodam, tik paimkit, primokėsim, jei dar reikia, nes vis tiek vešim į mišką“.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Pergalės džiaugsmas lietuviams – svetimas  (94)
2014 m. rugsėjo 14 d. 16:05
Už ketvirtą vietą Pasaulio krepšinio čempionate neduoda net šokoladinių medalių suvyniotų į aukso spalvos foliją. Vaikystėje tokiu turbūt kiekvienas buvote apdovanotas, o jeigu esate smarkiai vyresnis už mane, tai bent jau esate dovanojęs tokį savo vaikams arba anūkams. Bet dabar kelias dienas visi kartos, kad mūsų krepšininkai ir be medalių yra patys geriausi, padarė kone stebuklą ir verti visokeriopo pagerbimo.
JAV nugaišo aukščiausias pasaulyje šuo  (3)
2014 m. rugsėjo 12 d. 14:01
JAV prieš pat savo šeštąjį gimtadienį nugaišo aukščiausias pasaulyje šuo - didysis dogas Zeusas , skelbia AP.
Pranašiški ukrainietės žodžiai: rašau dabar, nes rytoj bus per vėlu  (21)
2014 m. rugsėjo 11 d. 15:46
Aktyvistė iš Krymo Jelizaveta Boguckaja dėl savo atviros proukrainietiškos pozicijos tapo viena populiariausių Ukrainos tinklaraštininkių.
Priglaustas šunelis demonstruoja terapinius gebėjimus  (12)
2014 m. rugsėjo 11 d. 11:47
Šuo mums – šeimos narys, abu visuomet augome su šunimis, todėl, jau palikusi tėvų namus ir augintinę Džigutę, žinojau, kad ilgai „netempsiu“ be šuniuko. Keletą metų tik pasvajodavau, nes žinojau, kad turėti šunį – tai ne tik grįžus vakare pasidžiaugti, bet ir išvesti pasivaikščioti, duoti ėsti ir skirti dėmesio ne tik tada, kai pačiai norisi.
Iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos išgelbėti šuneliai prašo pagalbos  (7)
2014 m. rugsėjo 10 d. 11:04
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija jau ne pirmą kartą tiesia pagalbos ranką sostinės beglobiams šuneliams. Ypač tiems, kuriems jau tiksi likimo laikrodis, skaičiuojantis paskutines minutes. Žinoma, gal pasakysite, kad galėjo neimti gyvūnų... Bet matant noru gyventi trykštančias gyvūno akis ir žinant, kad visos Vilniaus prieglaudos yra perpildytos, siūlai laisvą kampelį ir tik paskui galvoji, ką darysi.
Šunų daugintojams – nerimo dienos  (21)
2014 m. rugsėjo 10 d. 10:05
Tuzinas valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų bei žymių žmonių susivienijo kovai prieš neatsakingus šunų daugintojus ir skatina gyventojus būti atsargius įsigyjant šuniukus turguose ir per skelbimus internete – tokie gyvūnai dažnai būna prastai socializuoti ir nėra tinkami gyvenimui tarp žmonių bei neretai turi įgimtų sveikatos sutrikimų.
Psichologė: kaip pašliję tėvų santykiai atsiliepia vaikui
2014 m. rugsėjo 9 d. 00:00
Psichologė ir meno terapeutė Jurgita Valiulienė tvirtina, kad nėra tokio dalyko, kaip vaiko problema, yra tik visos šeimos problema.
Kaune padvelkė egzotika: ką mieste veikia kupranugaris?  (25)
2014 m. rugsėjo 8 d. 19:44
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta nuotrauka, kurioje matyti, kaip Kaune Aleksoto mikrorajono šaligatviu žygiuoja kupranugaris. Internautai negali paaiškinti, kaip egzotiškas gyvūnas pateko ir Lietuvą ir patys kuria linksmas istorijas. Tačiau valstybinių institucijų pareigūnai atsakymą jau turi.
J. Brėdikis: kaip išvengti pikto likimo  (26)
2014 m. rugsėjo 8 d. 17:15
Nors ir yra noras pamėgdžioti tai, ką darė Dievas , esminio dalyko – gyvybės – dar niekas nesukūrė ir nesukurs: žmogui neduota – tai Dievo patentas, sako jau šeštą knygą rašantis kardiochirurgas, biomedicinos mokslų daktaras ir išradėjas, profesorius Jurgis Brėdikis.
Kaip aš pasiekiau Šanchajų. Tarp besispjaudančių kinų (II)  (44)
2014 m. rugsėjo 8 d. 16:48
Audrius Juodžbalis tęsia savo pasakojimą apie Kiniją . „Jaunoji mamytė ramindama kūdikį padėjo jį ant stalo ir „išlukšteno“, t.y. nurengė, numovė sauskelnes, pripildytas „šokoladiniu“ turiniu, jas nutrenkė po stalu ir uždėjo naujas. O aš tuo metu gurkšnojau kavą ir šaukšteliu „kapojau“ šokoladinį tortą“, – įspūdžiais iš Šanchajaus dalijasi jis.
Šunelis San Diege kantriai laukia sveikstančio žaidimų draugo - gepardo
2014 m. rugsėjo 7 d. 13:18
Rodezijos ridžbekų veislės šunelis Raina kantriai budėjo prie savo žaidimų draugo – gepardo jauniklio Ruuxa, kuriam trečiadienį buvo atlikta operacija. Bičiulis nuo mažojo gepardo nesitraukė ir jam bundant po narkozės. San Diego zoologijos sode laikinai besisvečiuojantis gepardas Ruuxa turi rimtų sveikatos problemų – neseniai paaiškėjo, kad netinkamai auga jo priekinės kojos. Nuspręsta, kad mažylį reikia operuoti, nes priešingu atveju jis nebegalės vaikščioti.
Kiek reikia dirbti, kad išgyventum iš 9,5 hektaro?  (52)
2014 m. rugsėjo 6 d. 00:53
Stilingai apkirpta ūkininko barzdelė, tvarkinga ūkininkės šukuosena, manikiūrininkės sutvarkyti lakuoti nagai, padažytos lūpos. Atviros šypsenos ir vidinės giedros nušviesti veidai.
Filmo „Pakeliui“ plakato fotosesijoje - išbandymai
2014 m. rugsėjo 5 d. 00:00
Kelio filmo „Pakeliui“ kūrėjai pristatė lapkritį Lietuvos kino teatrus pasieksiančios juostos plakatą.
Radži pasidalino savo laimikiu  (8)
2014 m. rugsėjo 4 d. 15:12
Į BTV televizijos šou projekto „Muzikinė kaukė” filmavimus komisijos narys Radži atskubėjo tiesiai iš miško - su didžiuliu krepšiu baravykų.
Iš grybavimo sugrįžęs Radži: Lietuvos miškai eina iš proto, kur pasisuksi, ten kyšo baravykas  (284)
2014 m. rugsėjo 4 d. 14:44
Į BTV televizijos šou projekto „Muzikinė kaukė” filmavimus komisijos narys Radži atskubėjo tiesiai iš miško - su didžiuliu krepšiu baravykų. Svajonių jaunikis seniai buvo besidžiaugęs tokiu laimikiu.
Ant banglentės ožką užkėlęs instruktorius: jos - fenomenalios plaukikės!  (3)
2014 m. rugsėjo 4 d. 13:46
Banglenčių instruktorius iš Kalifornijos įsigijo ožką, kad ši dirbtų už žoliapjovę šeimai priklausančio namo kieme, tačiau šiandien vežioja ją vežimėlyje ir moko gaudyti bangas. Apie šią neįprastą istoriją rašo portalas nationalgeographic.com, primindamas, kiek įvairiausių gyvūnų žmonės jau yra išmokę čiuožti banglente.
Kaune nuo sprogusios automobilio dujų įrangos užsidegė namas  (11)
2014 m. rugsėjo 4 d. 13:37
Ketvirtadienio popietę Kaune didelės ugniagesių pajėgos suvažiavo į Panemunėje kilusį gaisrą. Pirminiais duomenimis, sprogo šalia namo stovėjusio automobilio dujų įrangą, jis užsiliepnojo. Ugnis žaibiškai persimetė į namą.
Tarnybinis šuo Atilas miške surado pasiklydusį ir jau nepaeinantį grybautoją  (24)
2014 m. rugsėjo 3 d. 17:08
Rugsėjo 2 d., apie 17 val., Akmenės rajono policijos komisariato budėtojui buvo pranešta, kad apie 7 val. vyriškis, gim. 1960 m., išėjo grybauti į Stipirkių mišką ir negrįžta.
Noriu šuniuko, nesvarbu kaip: augintinio vagystė  (9)
2014 m. rugsėjo 3 d. 15:10
Noriu šuniuko. Mažo, gražaus, pūkuoto ir meilaus. Turbūt ne vienas esame taip pasvajoję ar tokį svajoklį pažįstame. Būdų tapti mielo augintinio šeimininku yra daug – įsigijimas iš veislynų, nelaimėlio priglaudimas iš prieglaudos, namų suteikimas gatvėje rastam keturkojui ar netikėtos dovanos forma. Deja, šie būdai - ne vieninteliai įmanomi.