šuo

Kaip žmogus vaikštantis šuo tapo tikra interneto sensacija  (22)
2015 m. kovo 2 d. 22:51
Internete plinta smagus vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip šuo ant dviejų kojų daugiau nei minutę vaikšto po Tailando prekybos centrą.
Sunku patikėti, kad jis išgyveno: iš nukankinto šuns buvo likę tik griaučiai  (61)
2015 m. kovo 2 d. 12:28
Šuo, vardu Patrikas, buvo rastas leisgyvis. Šunelio žiaurus šeimininkas išmetė jį į gatvę ir paliko be maisto, istorija yra dar žiauresnė, nes šunelis buvo įdėtas į šiukšlių maišą ir išmestas šalikelėje, skelbia portalas viral-next.com.
Svajonių šuo: kol jis dirba, šeimininkai ilsisi  (12)
2015 m. kovo 1 d. 15:00
Kanadoje padarytas šmaikštus vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip šuo su kastuvu valo sniegą nuo galiniame kieme esančios ledo aikštelės.
Labai gražus, geras ir draugiškas Agris ieško namų!  (2)
2015 m. vasario 28 d. 09:00
Agris – jaunas, draugiškas ir aktyvus patinas. Vedžiojamas visiškai netempia. Mėgaujasi pasivaikščiojimu kartu su šeimininku. Beprotiškai mėgsta žaidimus tiek su šeimininku, tiek ir su kitais gyvūnais.
Estijoje sulaikyta lietuvio gabenta stambiausia šalies istorijoje narkotikų siunta  (37)
2015 m. vasario 27 d. 16:29
Estijos pareigūnai ketvirtadienį Narvos pasienio punkte sulaikė iš Estijos išvykstantį vilkiką lietuviškais numeriais, kuriame aptiko stambiausią šalies istorijoje - 830 kilogramų hašišo krovinį.
Populiariausių šunų dešimtuko pirmoje vietoje - Labradoro retriveris  (20)
2015 m. vasario 27 d. 15:37
Labradoro retriveris „populiariausio“ Amerikoje šuns titulą išsaugo jau dvidešimt ketvirtus metus iš eilės. Taip tvirtina „American Kennel Club“, ketvirtadienį, vasario 26 dieną, paskelbęs dešimt populiariausių šunų veislių.
Maltoje gyvenanti lietuvė: vietiniai nuo mūsų neatitraukia akių  (21)
2015 m. vasario 27 d. 09:08
Lietuvaitė Justė visuomet mėgo sportą. Studijavo sporto ir turizmo vadybą Lietuvos sporto universitete ( LSU ). Ji troško hobiui artimo darbo. Tačiau baigus studijas nė prošvaistės nebuvo matyti. Justė išvažiavo į Maltą.
Kaip suprasti, kad šuo tuoj privirs košės?  (6)
2015 m. vasario 26 d. 16:13
Šunų dresuotoja Agnė Jazukevičiūtė GRYNAS.lt pasakoja, kaip šuns kūno kalba gali parodyti, kad gyvūnui nepatinka kitas netoliese esantis šuo, kaip pastebėti įtampos ir streso signalus. Jei tai laiku pastebėsite, bus išvengta nelaimės.
Kaip suprasti, kad šuo tuoj privirs košės?  (11)
2015 m. vasario 26 d. 16:13
Šunų dresuotoja Agnė Jazukevičiūtė GRYNAS.lt pasakoja, kaip šuns kūno kalba gali parodyti, kad gyvūnui nepatinka kitas netoliese esantis šuo , kaip pastebėti įtampos ir streso signalus. Jei tai laiku pastebėsite, bus išvengta nelaimės.
Ką daryti, jei šuo suvalgė rinkėjo kortelę ir kam ji reikalinga?  (39)
2015 m. vasario 26 d. 11:31
Rinkėjo kortelė – pakvietimas į rinkimus, išrašomas ir įteikiamas balsavimo teisę turintiems asmenims pagal rinkėjų sąrašo sudarymo metu deklaruotą gyvenamąją vietą. Ką daryti, jei jos negavote arba ją sugraužė šuo ? Į visus klausimus atsako ir praktiškų patarimų negaili Tujų rinkimų apylinkės pirmininkė Birutė Alkinaitė .
Po pertraukos išėjo naujas „Charlie Hebdo“ numeris  (6)
2015 m. vasario 25 d. 15:55
Praėjus septynioms savaitėms po islamistų išpuolio Paryžiuje, trečiadienį išėjo naujausias prancūzų satyrinio žurnalo „Charlie Hebdo“ numeris.
Didinamos bausmės už žiaurų elgesį su gyvūnais  (45)
2015 m. vasario 25 d. 13:39
Trečiadienio posėdyje Vyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos parengtiems įstatymų pakeitimams, kurių tikslas – nustatyti aiškias baudžiamosios ir administracinės atsakomybės taikymo ribas bei nuoseklias sankcijas už žiaurų elgesį su gyvūnais, jų kankinimą. Įstatymų pakeitimams dar turės pritarti Seimas.
Padėkite surasti šuneliui namus  (5)
2015 m. vasario 24 d. 10:04
Reikia rasti guviam geriečiui šuniukui namus. Jo istorija prasidėjo taip: vaikinukas susirado panelę, nutarė gyventi kartu ir vaidinti šeimą, pasiėmė šuniuką. Meilė greit baigėsi, šuo tapo niekam nereikalingas. Vaikinukas jį paliko močiutei.
Olandijoje gyvenantis joniškietis: žmonės čia nuostabūs, bet šeimą kurčiau tik su lietuvaite  (9)
2015 m. vasario 24 d. 09:18
Iš Lietuvos , ieškoti geresnio gyvenimo, į svečias šalis kasmet išvyksta šimtai žmonių. Dalis jų – tai diplomus gavę, tačiau darbo neradę studentai. Panaši yra ir iš Joniškio kilusio, Kaune studijavusio Justo istorija.
Santykių suderinamumas pagal kinų Zodiako ženklus  (14)
2015 m. vasario 23 d. 17:33
Tikintieji astrologiniais dalykais didžiausią dėmesį atkreipia į Zodiako ženklus, tačiau kinai mano, kad ne mėnuo, o gimimo metai daro didžiausią įtaką žmogaus asmenybei ir jo likimui. Pagal kinų horoskopą, išskiriama 12 ženklų, kuriuos simbolizuoja skirtingi gyvūnai.
Ypač atsargūs brakonieriai į žvalgybą pasiuntė draugę su šunimi  (6)
2015 m. vasario 23 d. 16:19
Savaitgalį Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją ,,Lydeka – 2015“, organizavo reidus Molėtų ir Zarasų rajonuose. Atšilus orams ir pasirodžius pirmiems ankstyvo pavasario požymiams, netrukus į nerštavietes patrauks lydekos. Šių reidų metu ypatingas dėmesys ir buvo skiriamas lydekų apsaugai nuo neteisėtos žvejybos. Per tris dienas išaiškinti septyni pažeidimai. Net keturi iš jų – šiurkštūs.
Kodėl mes artimiausiu metu tikrai nelaimėsime „Eurovizijos“ konkurso?  (215)
2015 m. vasario 23 d. 10:25
Kiekvienais metais daugybės televizijos žiūrovų aistras kursto ir dėmesį prikausto atrankos į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Puiki pramoga, gražūs pasirodymai, spalvingi kostiumai ir aistros dėl kandidatų bei azartiški balsavimai. Ir, žinoma, kaip ir kasmet – nusivylimas.
Pamoka, kurios neišmokus, šuo nuolat sukels problemų  (10)
2015 m. vasario 22 d. 10:26
Šunų dresuotoja Agnė Jazukevičiūtė GRYNAS.lt pasakoja, kaip supažindinti du nepažįstamus šunis bei atpažinti jų įtampos ženklus. Anot jos, geriau jokios socializacijos nei bloga, taigi šeimininkas turėtų stebėti šuns kūno kalbą ir suprasti, ar šuo nori bendrauti su kitu šunimi.
Pamoka, kurios neišmokus, šuo nuolat sukels problemų  (6)
2015 m. vasario 22 d. 09:00
Šunų dresuotoja Agnė Jazukevičiūtė GRYNAS.lt pasakoja, kaip supažindinti du nepažįstamus šunis bei atpažinti jų įtampos ženklus. Anot jos, geriau jokios socializacijos nei bloga, taigi šeimininkas turėtų stebėti šuns kūno kalbą ir suprasti, ar šuo nori bendrauti su kitu šunimi.
Maksas ieško namų  (4)
2015 m. vasario 21 d. 08:00
Ar laikei kada rankose šuns širdį? Žinoma, ne tikrą. O tą, kuri kupina meilės ir atsidavimo. Ar kada suteikei namus tam, kuris pasauly – vienui vienas? Sakoma, kad namų neturėjusio šuns meilė yra ypatinga, nes apipinta dideliais dėkingumo žiedais.
Kuriame savo rankomis: unikali knyga vaikui
2015 m. vasario 21 d. 00:00
Adomo mama Eglė dalijasi savo patirtimi, kaip sukūrė pirmą knygelę sūnui Adomui. Viena iš tinklaraščio „Mamos rašo“ autorių sako, kad tai lengvai namuose pagaminamas žaislas vaikui, kuris turi lavinamąją funkciją.
Alfas Ivanauskas apie priglobto šuns vardą: čia, matyt, likimo pirštas  (44)
2015 m. vasario 20 d. 12:58
Visą laiką norėjau turėti šunį, tik niekaip negalėjau išsirinkti, kokį, kol galiausiai prisiminiau gyvūnų globos organizacijas – juk tai kone lengviausias būdas, kai gali nuvykti ir tiesiogiai apžiūrėti namų ieškančius keturkojus bei su jais susipažinti.
Tokios šuns ir pelėdos draugystės dar niekas nematė  (18)
2015 m. vasario 20 d. 11:09
Fotografijose užfiksuota neįtikėtina draugystė. Vokiečių aviganis ir pelėda mėgsta pozuoti drauge ir tapo gerais draugais, skelbia portalas mymodernmet.com.
A. Rose namų kieme – išmatos ir šiukšlės  (15)
2015 m. vasario 20 d. 08:27
Wizas Khalifa ketina pateikti nuotraukas, įrodančias, kad Amber Rose namai nešvarūs ir nesaugūs, kaip vieną iš įrodymų, kad jos namuose vaikui augti nėra tinkama. W. Khalifa ketina siekti, kad sprendimas dėl vaiko globos sprendimas būtų peržiūrėtas.
Nuo šuns lojimo šiaušiasi plaukai: ką daryti?  (145)
2015 m. vasario 20 d. 00:04
Šeimininkams daug džiaugsmo teikiantis šuo kartais tampa kaimynų galvos skausmu. Jie skundžiasi, kad namuose ar kieme vienas paliktas augintinis visą dieną ar net naktį loja. GRYNAS.lt domisi, kokių nemalonumų dėl to gali turėti šunų augintojai.
Biglio patelė tapo Niujorke vykusio šunų grožio konkurso nugalėtoja  (1)
2015 m. vasario 19 d. 19:55
Trispalvis biglis Miss P laimėjo kasmetinį Niujorke rengiamą šunų grožio konkursą. 13 kg svorio kalaitė antradienį įveikė šešis kitus finalistus. Gražiausio keturkojo rinkimus organizavo Vestminsterio šunų veislynų klubas (Westminster Kennel Club). Juose dalyvavo daugiau kaip 2 700 šunų.
Apsaugos kameros nufilmavo, kaip šuo apgynė šeimininką nuo plėšiko  (19)
2015 m. vasario 19 d. 17:13
Policija išplatino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip JAV , mažoje Meino miestelio degalinėje, šuo apgynė šeimininką nuo plėšiko.
Dramatiška kova už gyvybę: išgelbėtas šuo ir du jo šeimininkai  (13)
2015 m. vasario 19 d. 15:56
Lindone, Kentukio valstijoje, keturkojė vardu Ledi įlūžo į ledu aptrauktą tvenkinį. „Kai jau reagavome, paaiškėjo, kad vandenyje yra du žmonės, tai šiek tiek pakeitė žaidimo taisykles“, - sakė gelbėtojas Kentas Krueris.
Policijos šuo naktį surado dingusią moterį  (6)
2015 m. vasario 19 d. 15:36
Švenčionių rajono policijos komisariato tarnybinis šuo Zekonas surado naktį iš namų išėjusią ir artimųjų nesėkmingai ieškotą moterį.