šuo

Sukrečianti reklama: vaiką sulygino su šunimi  (124)
2015 m. balandžio 18 d. 19:20
Socialiniuose tinkluose plinta pasaulį šokiravusi socialinė reklama , kuri skatina atsakingą gyvūnų priglaudimą. Reklamos kūrėjai nori, kad visi pagalvotų prieš priglaudžiant gyvūną ir siekia, kad vėliau šeimininkams nusibodęs augintinis neatsidurtų gatvėje.
Mokesčių grąžinimas Anglijoje: privelsi klaidų, mokėsi baudas  (8)
2015 m. balandžio 18 d. 18:00
Už klaidas savo metinėje mokesčių ataskaitoje teks mokėti pinigus – JK Mokesčių inspekcija baudžia ne tik už pavėluotą pateikimą, bet ir už neapdairumą. Anglija .lt domėjosi, ką verta žinoti kiekvienam, pildančiam mokesčių ataskaitą.
Gražuolė Kata ieško naujų namų ar globos  (4)
2015 m. balandžio 17 d. 11:34
Katos istorija labai liūdna. Ji – dukrytė Murkos, kurią likimo valiai paliko į užsienį laimės ieškoti išvykę šeimininkai. Kai Kata gimė, išleista į lauką mama Murka nebegrįžo – ją suvažinėjo automobilis. Kata liko su broliuku vieni visame pasaulyje.
Renkamės šunį: draugiškiausių veislių dešimtukas  (279)
2015 m. balandžio 17 d. 11:06
Prieš įsigyjant šunį dažniausiai domimasi jo kilme, veislės charakterio savybėmis, priežiūra ir kitomis ypatybėmis. Vieni ieško namų sargo, kiti – tokio, su kuriuo galėtų dalyvauti parodose, na, o tretiems tereikia, jog šuo būtų geras žmogaus draugas. Tam, kad įsigytumėte nuoširdų, ištikimą, paklusnų šunelį, kuris puikiai sutartų su vaikais ir kitais gyvūnais, pateikiame jums dešimt draugiškiausių šunų veislių. O galbūt tikrą draugą jau turite namuose?..
Paraginimas: nebijokite vyresnių katinėlių  (7)
2015 m. balandžio 16 d. 11:42
Gyvūnų globos organizacijų savanoriams kartais sunku suprasti, kodėl žmonės ieško tik 2 mėn. kačiukų, o visus kitus vertina kaip „per senus“, ir tikina, kad „jie nepripras“. Tu stovi, laikydamas ant rankų suaugusį katiną, kuris palaimingai prisiglaudęs murkia, aplink kojas trinasi dar du, o tau numodami ranka sako, kad ne, šitie netinkami... Liūdna.
TOP 10 vaizdelių su vaikais: lažinamės, kad kvatosite ir jūs  (1)
2015 m. balandžio 15 d. 00:10
Šis mūsų įrašas skirtas visiems, tačiau ypač tiks tiems, kurie šią minutę jaučiasi liūdni, nesuprasti, pavargę ar supykę. Pažiūrėjus mūsų rekomenduotus vaizdo įrašus, nuotaika turėtų iš karto pasitaisyti.
Lietuvoje sumedžiotas pirmasis šakalas – didžiulės bėdos pranašas  (289)
2015 m. balandžio 14 d. 19:58
Šakių rajone sumedžiotas žvėris, kokių Lietuvoje iki šiol nebuvo. Tai – šakalas , priskiriamas šuninių (lot. Canidae ) žinduolių šeimai. Jei ši rūšis mūsų miškuose išplistų, kiltų grėsmė mūsų faunai. Todėl nuo gegužės mėnesio naujose medžioklės taisyklėse numatoma įsiteisinti šakalų kaip invazinės rūšies medžioklę.
Veterinaras šunį išmetė į gatvę: nesustabdė net pinigai  (157)
2015 m. balandžio 14 d. 14:19
Mažiau nei prieš mėnesį GRYNAS.lt aprašė istoriją, kaip seniūnas aklą, seną šunį išvežė už savo seniūnijos ribų ir paleido pakelėje . Dabar paaiškėjo dar žiauresnė šio įvykio priešistorė.
Grėjus – pilkasis gražuolis  (2)
2015 m. balandžio 14 d. 11:47
Pilkasis gražuolis, kurį pavadinome Grėjumi, – mūsų prieglaudoje naujokas. Grėjui, nepaisant jo nuostabios išvaizdos ir meiliausio būdo, likimas nebuvo palankus. Šuniukas buvo laikomas pririštas ant grandinės tiesiog dėl to, kad reikia šuns prie trobos.
Pavojus gamtoje: užpulti gali net tie, iš kurių to tikrai nesitikime  (29)
2015 m. balandžio 13 d. 20:32
Atšilus orams kyla pagunda stovyklauti gamtoje. Tačiau įžengę į „žvėrių karalystę“ turėtume žinoti tam tikrus dalykus, kad galėtume miške vaikščioti saugiai. Laukiniai žvėrys paprastai nepuola žmonių, tačiau juos išprovokavus gali baigtis liūdnai. GRYNAS.lt domisi, kokių gyvūnų reikia pasisaugoti ir ką daryti, jei žvėris užpuola.
Laoso ramybė ir nuoširdumas - lietuvės įspūdžiai iš šio neįprasto Azijos kampelio
2015 m. balandžio 13 d. 12:27
Laosas - šalis, į kurią įvažiavus po Tailando išpuikusiems ir išlepintiems turistams atrodo ypatingai nykiai, bet iš kurios išvažiavus, norisi į ją vėl sugrįžti.
8 faktai, kurių nežinojote apie savo širdį
2015 m. balandžio 13 d. 09:20
Dažniausiai moterys miršta dėl širdies ligų, todėl labai svarbu rūpintis savo širdimi.
Šeimininkų žiaurumas: katėms šalinami nagai, šunims kerpamos uodegos ir ausys  (226)
2015 m. balandžio 12 d. 21:53
Šeimininkai randa daugybę būdų, ką daryti, kad augintiniai negadintų baldų, nedraskytų kilimų ir nekeltų triukšmo. Kad katėms būtų pašalinti nagai, o šunims nukirptos uodegos, gyvūnų augintojai nuvažiuoja į Lenkiją, nes mūsų šalyje tokios procedūros neatliekamos. Tačiau gyvūnų teisių aktyvistams toks elgesys kelia didelį siaubą.
Garsenybių gyvūnai, kurie gyvena geriau už jus: auklės, prezidentiniai lėktuvai, pedikiūras  (18)
2015 m. balandžio 12 d. 16:10
Atskiri namai, auksu puošti indai, asmeniniai kirpėjai, stilistai, vairuotojai bei auklės... Taip gyvena žvaigždžių gyvūnai. Socialiniuose tinkluose jie turi daugiau gerbėjų nei Monika Šalčiūtė, yra matę daugiau pasaulio nei mes kada nors pamatysime ir valgo tokį maistą, kurį patiekia tik geriausi pasaulio restoranai. Taip, kalbame apie žvaigždžių augintinius, kuriuos jie kartais myli labiau nei žmones. Jūsų dėmesiui - turbūt turtingiausi ir labiausiai išpuikę įžymybių gyvūnai.
Rusija užsimojo pažaboti išpuolius prieš V. Putiną internete  (140)
2015 m. balandžio 11 d. 21:24
Rusijos vyriausybė užsimojo dar labiau pažaboti interneto „trolius“ – grasina uždrausti visus internetinius puslapius, kuriuose publikuojami juokingi paveikslėliai su žymių asmenų veidais ar vardais.
Įdomiausi dalykai, kurių nežinojote apie Monaką  (3)
2015 m. balandžio 11 d. 11:00
Monako istorija neatsiejama nuo iš Genujos kilusios ir XII amžiuje išgarsėjusios Grimaldi šeimos.
Skelbiamas nacionalinio diktanto tekstas: pasitikrinkite, kaip parašėte  (53)
2015 m. balandžio 11 d. 10:43
Šeštadienio rytą Lietuvoje vyko Nacionalinio diktanto finalas. Sigito Parulskio tekstą „Diena ne veltui“ skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas .
Geto kasdienybė: žvėriški kankinimai, nukryžiuoti žmonės, išmatų statinės  (138)
2015 m. balandžio 11 d. 06:00
1940 m. vasarį naciai Lodzėje įkūrė antrą didžiausią žydų getą. Jo pirmininku paskyrė Mordechajų Chaimą Rumkovskį, šešiasdešimt trejų metų žydą verslininką ir našlaičių prieglaudos direktorių. Leidyklos „ Obuolys “ išleistame Steve'o Semo-Sandbergo romane „Melo imperatorius“ pasakojama epinė geto, kurį ketverius su puse metų diktatoriškai valdė Rumkovskis, istorija.
Kiemas pavirto minų lauku: apie pavojų įspėjo kaimynus  (97)
2015 m. balandžio 10 d. 22:46
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi vilnietė Lina, kuri teigė atradusi išradingą būdą, kaip kovoti su šunų fekalijomis kiemuose. Moteris prie kiekvienos paliktos krūvelės pastatė nuotaikingą vėliavėlę. Galiausiai visa pievelė buvo prismaigstyta tokių vėliavėlių.
A. Orlova pristatė naujausią savo albumą „88“  (18)
2015 m. balandžio 10 d. 10:24
Prieš septynerius metus iš Visagino kilusi atlikėja Alina Orlova 2008 metų pradžioje pristatė savo debiutinį albumą „Laukinis šuo dingo“. Per tą laiką apie dainininkę ir jos dainas sužinojo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio melomanai .
Prie šiuo ženklu pažymėto šuns geriau nelįsti  (153)
2015 m. balandžio 10 d. 09:59
Jeigu gatvėje pamatėte šunį su geltonu kaspinu, tai ženklas, kad nereikia prie jo artintis ir taip pat negalima leisti tai daryti savo augintiniui. Šis tarptautinis ženklas, kuris populiarėja ir Lietuvoje, reiškia, kad šuniui reikia daugiau erdvės.
Besižvalgant patirties užsienyje: daugiausiai savanorių pritraukiančios šalys  (1)
2015 m. balandžio 10 d. 09:51
Paskutinius keletą metų ne tik mūsų šalyje, tačiau ir visame regione įvairiausio pobūdžio savanorystė - vis populiaresnė. Šiai kilniai veiklai vis dažniau ryžtasi tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus žmonės.
A. Orlova pristatė naujausią savo albumą „88“  (29)
2015 m. balandžio 9 d. 21:42
Prieš septynerius metus iš Visagino kilusi atlikėja Alina Orlova 2008 metų pradžioje pristatė savo debiutinį albumą „Laukinis šuo dingo“. Per tą laiką apie dainininkę ir jos dainas sužinojo ne tik Lietuvos , bet ir užsienio melomanai.
Interneto hitas: išgelbėtas vėžlys vaikosi savo draugą – šunį  (14)
2015 m. balandžio 9 d. 18:36
Aštuonių metų vėžlys ir trijų metų šuo tapo interneto žvaigždėmis, kai internete pradėjo plisti vaizdo įrašas , kuriame matyti, kaip šie gyvūnai žaidžia gaudynes. Vaizdo įraše afrikinis pentinuotasis vėžlys, vardu Sheldonas, bėga nemažu greičiu, po šeimininkės sodą vaikydamasis savo draugą Dolly – amerikiečių pitbulterjerą. Šuo žaismingai loja, kai vėžlys per žolę sekioja paskui jį.
Beprotiški viduramžiai: teisė ir kiaules, ir žiurkes, ir vabzdžius  (36)
2015 m. balandžio 9 d. 15:01
Jūsų kaimyno ožka nepaliaujamai niokoja jūsų daržą? Jūsų šuo nederamai elgiasi? Benamiai šunys išvertė šiukšlių dėžę kieme? Širšės neduoda ramybės vasaros atostogų metu? Kolorado vabalai suniokojo jūsų pasėlius? O gal vabzdžių antplūdis sugadino atostogas pajūryje? Ne bėda! Paduokite juos į teismą! Tiesa, Jums prireiks dar geros laiko mašinos…
Plutas, kuris mato širdimi  (3)
2015 m. balandžio 9 d. 10:51
Susipažinkite: tai – „SOS gyvūnų“ globotinis Plutas. Jis yra nemažo ūgio, tačiau laibo sudėjimo patinėlis. Draugiškas, gražiai, ramiai vaikšto su pavadėliu.
Lietuvės įspūdžiai Kambodžoje: man prieš akis iškilo visas šios šalies siaubas ir grožis
2015 m. balandžio 9 d. 09:49
Pirmas pasitinkantis vaizdas, įvažiavus į Kambodža , yra bepraotiškai liūdnas. Šiukšlės ir degantys miškai. Norėjosi sustabdyti automobilį, išbėgti į pelenus virtusias džiungles ir atsigulus į jas verkti: „ Žmonės , juk tai džiunglės! Palikite ramybėje bent jas!“.
Loja – nepastebimoji mažylė  (3)
2015 m. balandžio 8 d. 17:04
Perfrazuosime vieną posakį – pasitinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą. Juk renkamės dažniausiai akimis, ypač šunelius iš skelbimų. Loja negali pasigirti išskirtine išvaizda, jos tiesiog niekas nepastebi. Ji – „pilka pelytė“. Bet pabendravus su šuneliu, atsiskleidžia jo būdas.
Parduotuvėje Japonijoje dirbantis šunelis tapo tarptautine įžymybe  (4)
2015 m. balandžio 8 d. 12:23
Nedidelė tabako parduotuvėje Tokijo priemiestyje – neįprastas turistų traukos centras, kurio paslaptį įminti gana nesudėtinga. Priežastis? Parduotuvėje tvarką prižiūrintis, agurkus mėgstantis septynerių metų Šiba Inu veislės šuo . Tabako parduotuvėje šeimininkaujantis šuo – puikus ryšių su klientais ekspertas, teigia 72 metų parduotuvės savininkas Hisako Sukuzi.