LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Ilgametės LRT diktorės S. Stankevičiūtės–Vozbutienės grožis metams nepavaldus  (86)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 17:34
Verslininkė, renginių vedėja, ilgametė Lietuvos televizijos diktorė Sigita Stankevičiūtė–Vozbutienė kaip etatinė darbuotoja televizijoje nebedirba jau senokai, bet dažnai veda renginius ar koncertus, kuriuos filmuoja ir transliuoja LRT televizija .
Gedimino prospekte dūgs „Sostinės dienos”  (19)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 16:32
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį pagrindinę Vilniaus miesto arteriją – Gedimino prospektą – užlies nesusikaičiuojama gausybė renginių ir pramogų. Nuo Katedros iki pat Lukiškių aikštės ir jos prieigų mėgausimės nemokamais koncertais, spektakliais, literatūriniais pasirodymais, žaidimais ir, žinoma, gurmaniškais skanėstais. „Dūzgiančio prospekto“naujiena – „Dizaino skveras“, kuriame rankų darbo kūrinius pristatys per pusšimtis ryškiausių Lietuvos dizainerių. O Lukiškių aikštėje įrengtas atrakcijų parkas kilstels mažuosius šventės lankytojus virš žemės. Tiesiogine to žodžio prasme.
„Islamo valstybės“ išpuoliai: nori įbauginti ir pasiųsti žinią  (15)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 15:02
„ Islamo valstybė “ teigia, kad visi pagonybės simboliai, menantys laikus iki islamo, turi būti sunaikinti, tačiau manoma, kad, pardavusi pagrobtas vertybes, grupuotė papildo savo iždą.
Stilingiausios šios vasaros nuotakos rinkimai: kuri verčiausia titulo  (84)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:59
Šią vasarą žiedus sumainė kelios dešimtys garsių pramogų, sporto, verslo pasaulio porų. Svarbiausiai savo gyvenimo dienai moterys ruošėsi kelis mėnesius ar net metus, iki smulkmenų apgalvojo net menkiausias savo įvaizdžio detales. Visos jos per vestuves atrodė išties nepriekaištingai. Naujienų portalas DELFI siūlo išrinkti pačią stilingiausią šios vasaros nuotaką.
Primena dėl lengvatų moksleiviams, gyvenantiems nepasiturinčiose šeimose  (3)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 07:53
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad prasidedant naujiems mokslo metams moksleiviai iš mažas pajamas gaunančių šeimų gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.
Bėglio žūties istorija: pinigai, dėl kurių nepilnamečiai rizikuoja gyvybe  (273)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 07:33
Nepilnamečių dalyvavimas gabenant kontrabandą yra minimalus – tai vienetiniai atvejai, LRT RADIJO laidai „60 minučių“ sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis . „Nepilnamečių įtraukimo į kontrabandos gabenimą pasienyje su Baltarusija problema, galima pasakyti tvirtai, šiandien nėra aktuali ir jos praktiškai nėra“, – tvirtina jis.
Lietuviai atsikando rusiškų ikrų  (488)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 07:09
Kol Rusijoje naikinamos europietiškos prekės, Lietuvoje nusigręžiama nuo rusiškų ikrų, tačiau degtinės neatsisakoma, o saulėgrąžų, limonado ar žaislų nuperkama netgi daugiau, pastebi kai kurių didžiųjų prekybos tinklų atstovai.
Valdovų rūmuose ant raudonojo kilimo damos demonstravo vasarišką įdegį  (71)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 20:26
Vasaros pabaigoje Lietuvos televizijos išdalina šimtus pakvietimų į savo sezono atidarymus, naujų laidų ir projektų pristatymus.
Amžius, kai prasideda neištikimybių bumas: kaip atsako į klausimą, ką rinktis  (123)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 20:02
Donžuanai, kazanovos, fatališkos moterys ar širdžių ėdikės dažnai yra prasti savo lyties atstovai, sako psichoterapeutė Genovaitė Bončkutė-Petronienė. Anot jos, dažnai tokie žmonės būna nelaimingi, bet savo gyvenimo būdo neišsižada net ir senatvėje.
V. Baumila renginyje oficialiai pristatė savo gražuolę draugę  (78)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 19:45
Vienas geidžiamiausių jaunosios kartos atlikėjų Vaidas Baumila į LRT sezono atidarymą Valdovų rūmuose atėjo su būriu bičiulių. Tačiau savo glėbyje dainininkas glaudė ir savo mylimąją Indre, kuriai jau kurį laiką nebeslepia šiltų jausmų.
LRT televizija jubiliejinį sezoną iškilmingai pasitiko Valdovų rūmuose  (119)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 18:21
LRT televizija naują, jubiliejinį sezoną pasitiko išskirtinėje vietoje – Valdovų rūmuose. Pasitikti 90-ojo televizijos sezono į Valdovų rūmus susirinko daugiau nei 600 kviestinių svečių. Tarp jų - ir ryškūs televizijos, kultūros, politikos, verslo, visuomenės veikėjai.
Pataria, kaip paruošti vaiką darželiui  (23)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 16:58
Iki trejų metų vaikui geriausia būti namuose, o vėliau jis turėtų pradėti lankyti darželį, teigia „Mažųjų ekspertų mokyklos“ ambasadorė vaikų psichoterapeutė daktarė Sigita Lesinkienė. Anot jos, vaikui darželis yra būtinas, nes jis išmoksta savarankiškumo, bet tam vaiką reikia paruošti ir vėliau nesikišti.
LKL naujovės: mačus transliuos DELFI, diegs aparatūrą už šimtą tūkstančių  (8)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 15:06
Arbitrai iš užsienio ir toliau nebus kviečiami, bet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vadovai tvirtina, kad klubų nepasitenkinimo dėl teisėjavimo kitą sezoną bus gerokai mažiau. To siekdama lygos vadovybė ne tik įsteigė naują pareigybę, bet ir perka brangią vaizdo peržiūrų sistemą.
„Kibirkštyje“ žais G. Grikštaitės ir T. Meškonio dukra Gabija  (7)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:52
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda, kuri tęsia pasiruošimą 2015-2015 metų sezonui, toliau pildo savo pažadus burti jaunų ir perspektyvių žaidėjų komandą, kurios ateityje galėtų papildyti Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sudėtį.
S. Paltanavičiaus patarimas stebintiems gamtą: neskubėkite kviesti pagalbos
2015 m. rugpjūčio 27 d. 11:41
Lietuvoje – dar vasara . Kaitra, tekusi rugpjūčiui, mūsų per daug neišvargino. Gali būti, kad apie ją labai greitai kalbėsime būtuoju laiku ir jausime nostalgiją, sakysime: kaip buvo gera. Iš tikro šių metų vasara, jos galas, tapo ypatingu išbandymu mums visiems.
Ekspertai: Kinijos valdžia prišaudė sau į kojas  (60)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 07:48
„ Kinija planavo iš pasaulinio fabriko tapti pasauliniu supermarketu, tačiau tapo pasauline statybų aikštele. Transformacija iš gamintojo į vartotoją nevyksta taip, kaip tikėtasi ir tai sukėlė paniką,“ – sako „ Nordea “ banko vyriausiasis analitikas Žygimantas Mauricas . Jam pritaria ir banko „ Swedbank “ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis .
K. Brazauskienei – nekokios žinios  (127)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 07:15
Spalį baigiasi sutartis, pagal kurią velionio prezidento Algirdo Brazausko sutuoktinė Kristina Brazauskienė gali gyventi rezidencijoje Turniškėse . Ar išsikelti iš ten ir prašytis kito būsto, K. Brazauskienė sako dar nežinanti. Politikai jau svarsto, kad name galėtų būti apgyvendinami aukšti šalies svečiai.
Kainos Lietuvoje atima žadą  (347)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 06:34
Nors per metus atpigo vištiena ir kai kurie kiti produktai, ypač daug sumokėti teks už daržoves, sako Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro vyriausioji specialistė Asta Ramaškevičienė.
Ovidijus Vyšniauskas pasakė, kodėl 1994-ųjų „Eurovizijoje“ patyrė fiasko
2015 m. rugpjūčio 26 d. 23:14
1994-ieji, Dublinas, „Eurovizija“ , Ovidijus Vyšniauskas – ir paskutinė, 25-a užimta vieta su apskritu nuliu balsų. Toks Lietuvos debiutas „Eurovizijoje“ liko nepamirštas net ir praėjus daugiau nei dvidešimčiai metų.
A. Butkevičius: pensijos turi augti kasmet  (113)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 16:54
Premjeras kol kas neprognozuoja, kiek kitąmet gali didėti pensijos. Algirdas Butkevičius teigia, kad dėl to bus sprendžiama metų pabaigoje, priimant kitų metų biudžetą. Vyriausybė, anot jo, laikosi pozicijos, kad .
Padėtis kritinė: pabėgėlius tenka priglausti ir šeimose  (353)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 15:21
Vengrija sugeria daugiausia pabėgėlių, atvykstančių iš Sirijos ir kitų šalių, nes jų kelyje tai pirmoji Šengeno zonos narė, taigi padėtis čia kritinė, sako LRT RADIJO bendradarbė Vengrijoje Vija Pakalkaitė.
PM astonished by president's public doubts in EU’s support to dairy sector
2015 m. rugpjūčio 26 d. 14:29
Lithuania's Prime Minister Algirdas Butkevičius says he's astonished by the statement made by the president who said the country would probably be refused the requested European Union (EU) support to the dairy sector.
D. Grybauskaitė: situacija labai bloga  (270)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:54
Nelaimė, kai Vilijampolės socialinės globos namuose pro langą iškrito ir žuvo vienuolikametis dar kartą parodo šalies globos namų problemas, sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ir ragina prisiimti politinę atsakomybę.
Sulieknėjusi 49 metų Rosita Čivilytė dėmesį traukė trumpa suknele  (63)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:23
Fotoreporteriai, sugužėję į LRT televizijos laidos „Dainų dainos“ filmavimą, liko apstulbę, kai scenoje išvydo dramatiškiausio balso Lietuvos popscenoje savininkę Rositą Čivilytę .
LRT televizija pristatė sezono naujienas  (42)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 11:57
Nacionalinis transliuotojas pasirengęs netrukus žiūrovams pristatyti ambicingą programą, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas žinioms, kokybiškai pramogai, patriotizmą ugdantiems projektams, pasaulinio lygio dokumentikai.
PM wants pensions to be raised sooner
2015 m. rugpjūčio 26 d. 10:47
Lithuanian Prime Minister Algirdas Butkevičius says that pensions may be raised somewhat next January, rather than in July as planned earlier, adding that the size of the increase will depend on the country's economic situation.
Rusijos pažangiausiųjų akys krypsta į Lietuvą  (72)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 07:20
Nors Rusijos propagandinė žiniasklaida piešia nedraugiškos Lietuvos paveikslą, progresyvus Rusijos verslas, ypač susijęs su kompiuterinėmis technologijomis, keliasi būtent į Lietuvą, pastebi asociacijos „ Investuotojų forumas “ direktorė Rūta Skyrienė bei VšĮ „ Investuok Lietuvoje “ generalinis direktorius Mantas Katinas .
A. Butkevičių nemaloniai nustebino D. Grybauskaitės žodžiai  (224)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 07:06
Premjeras Algirdas Butkevičius keistomis vadina Dalios Grybauskaitės abejones dėl 50 milijonų eurų Europos Komisijos paramos Lietuvos pieno gamintojams. „Artėjant Seimo rinkimams opozicija aplink vyriausybę formuojasi iš visų pusių“, – teigia jis.
Gintarė Karaliūnaitė: iki tobulų kūno formų liko nebedaug  (58)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 15:45
Naujasis LRT televizijos laidos „Dainų dešimtukas“ sezonas žada būti ypač įdomus – ne tik dėl naujų ir laiko patikrintų hitų, laidos vedėjų Beatos Tiškevič-Hasanovos ir Arūno Valinsko žodžių dvikovos, bet ir dėl to, jog vertinimo komisijoje kėdę užėmė Lietuvos pramogų pasaulio ledi ir sekso bomba viename asmenyje Gintarė Karaliūnaitė .