LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Partijos susipliekė dėl tiesioginių seniūnų rinkimų  (20)
2015 m. liepos 29 d. 20:26
Vidaus reikalų ministerija ( VRM ) parengė išvadas, kad vyriausybė turi nepritarti Tėvynės sąjungos parengtoms Konstitucijos pataisoms, kurios įteisintų tiesioginius seniūnų rinkimus ir savarankiškus seniūnijų biudžetus. Darbo partijos į vyriausybę deleguoti ministrai tokiai išvadai pasipriešino ir šį klausimą teko atidėti kitai savaitei.
Liepa Rimkevičienė grįžta į LRT eterį
2015 m. liepos 29 d. 18:36
Žurnalistė Liepa Rimkevičienė grįžta į nacionalinio transliuotojo eterį. LRT televizijos žiūrovams ji pristatys laidų ciklą apie neseniai aplankytą Gruziją. Liepos įspūdžiai sugulė į penkių dalių ciklą „Kaukazo legendos“, kurio pirmoji dalis bus rodoma jau šį sekmadienį, rugpjūčio 2 dieną.
Papasakojo apie rajoną, kurio reputacija kelia šiurpą  (46)
2015 m. liepos 29 d. 18:22
Negalima teigti, kad Vilniaus stoties rajonas yra nesaugus, nes nusikaltimų skaičius ten išlieka stabilus.
Mažmeninės prekybos verslininkams – džiugios naujienos  (7)
2015 m. liepos 29 d. 08:14
Statistikos duomenys rodo, kad auga šalies mažmeninės prekybos įmonių apyvarta. Šių metų pirmąjį pusmetį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, mažmeninė prekyba padidėjo beveik 5 procentais.
Laukiama Rusijos veto dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos  (38)
2015 m. liepos 29 d. 08:00
Jungtinių Tautų Saugumo taryba šiandien balsuos dėl rezoliucijos, kurioje siūloma įsteigti tarptautinį tribunolą, kuris teistų asmenis, atsakingus už keleivinio Malaizijos lėktuvo numušimą virš Ukrainos pernai liepą.
Baltarusijos opozicija nesitiki reikšmingų rezultatų per rinkimus  (11)
2015 m. liepos 28 d. 19:29
Baltarusija rengiasi spalio 11 d. vyksiantiems prezidento rinkimams. Opozicijos partijos svarsto, ar verta kelti kandidatus, kai nugalėtojas aiškus iš anksto. Aleksandras Lukašenka geležiniu kumščiu valdo nuo 1994 m. Paskutinį opozicijos šansą dalyvauti laisvuose rinkimuose valdžia sužlugdė 2010 metais, sako analitikai.
V. Mazuronis apie V. Vigelio paskyrimą: kam nepasitaiko - chirurgai pilve žirkles palieka kartais  (105)
2015 m. liepos 28 d. 12:40
Kultūros ministras Šarūnas Birutis tikina nederinęs su premjeru Algirdu Butkevičiumi viceministro Vytauto Vigelio kandidatūros, nes to nenumato valdančiosios koalicijos sutartis.
A. Butkevičius: grėsmės nėra  (15)
2015 m. liepos 28 d. 09:42
Ministerija negali tapti atskiros partijos kunigaikštyste, sako Premjeras Algirdas Butkevičius ir tikisi, kad per šią savaitę išsispręs kultūros viceministro Vytauto Vigelio, kuris į šį postą buvo paskirtas nesuderinus su Vyriausybės vadovu, problema.
Vairuotojai piktinasi prieš matuoklius sustatytais greičio apribojimo ženklais  (59)
2015 m. liepos 28 d. 09:19
LRT RADIJO klausytojas teiraujasi, kodėl kai kurios gatvės žymimos ženklais, leidžiančiais važiuoti 80 km/val., o paskui greitį staiga tenka sumažinti iki 60 km/val.
A. Butkevičius: Darbo kodekso pakeitimai neturi grįžti į Vyriausybę  (38)
2015 m. liepos 28 d. 09:04
Premjeras Algirdas Butkevičius mano, kad Darbo kodekso pakeitimai neturi grįžti į Vyriausybę. Trišalė taryba antradienį turėtų nuspręsti Seimui pasiūlyti kodekso pakeitimus grąžinti svarstyti Vyriausybei.
Jemene per klaidą rengtoje atakoje žuvo mažiausiai 12 žmonių  (7)
2015 m. liepos 27 d. 20:57
Saudo Arabijos vadovaujama koalicija Jemene netyčia atakavo Vyriausybės pajėgas. Pranešama, kad žuvo mažiausiai 12 žmonių.
Liudytojas A. Litvinenkos byloje persigalvojo  (19)
2015 m. liepos 27 d. 17:23
Londono teisme prasideda posėdis, tiriant prieš devynerius metus nunuodyto bėglio iš Rusijos Aleksandro Litvinenkos bylą, tačiau labai laukto liudijimo iš Maskvos nebus.
L. Kasčiūnas. Europą nuo V. Putino saugantis judėjimas pats tapo taikiniu  (171)
2015 m. liepos 27 d. 16:21
Ukrainos nacionalistinio judėjimo „Dešinysis sektorius“ konfliktas su oficialiąja šalies valdžia vis dar kelią daug diskusijų. Lietuvos viešojoje erdvėje vyrauja nuomonė, jog visa ši situacija yra naudinga Rusijai, o „Dešinysis sektorius“ yra būtent ta „silpnoji grandis“, kuria Kremlius ir naudojasi.
Kapitonas: JAV įstrigęs LJL laivas pradėjo iškrovą  (4)
2015 m. liepos 27 d. 15:33
JAV Filadelfijos uoste mėnesiui įstrigęs skolose skendinčios bendrovės „ Lietuvos jūrų laivininkystė “ (LJL) laivas „ Venta “ šią savaitę turėtų išplaukti iš uosto, sako laivo kapitonas.
Lenkai „išrado“ sveikesnę kiaulieną  (22)
2015 m. liepos 27 d. 15:23
Lenkijos mokslininkai teigia sukūrę kiekvieno kiaulienos mėgėjo svajonę – kiaulieną su mažiau kalorijų, riebalų ir daugiau baltymų. Pati mėsa pasak mokslininkų, skanesnė ir ilgiau išlieka šviežia.
V. Mazuronis: situacija sudėtinga  (100)
2015 m. liepos 27 d. 13:51
Pirmadienį Vyriausybėje su ministru pirmininku Algirdu Butkevičiumi susitikęs Darbo partijos vadovas Valentinas Mazuronis sako nežinąs, ar Vytautas Vigelis liks kultūros viceministru.
Loan to Lithuanian Shipping Company is but temporary solution, deputy minister says  (1)
2015 m. liepos 27 d. 13:41
An additional 3-million-euro loan issued by SEB Bankas to Lietuvos Jūrų Laivininkystė ( Lithuanian Shipping Company , or LJL), a financially-troubled Lithuanian shipping company with debts of more than 20 million euros, is a temporary solution, a deputy transport minister has admitted.
Įspėja dėl smėlyje tykančių pavojų  (20)
2015 m. liepos 27 d. 13:27
Smėlyje gali būti gausu įvairių parazitų, kuriais nesunku užsikrėsti, todėl vaikų smėlio dėžes būtina uždengti ir imtis kitų atsargumo priemonių. Apie tai perspėja Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos parazitologijos specialistė Daiva Veitienė .
Lietuvos pienininkai tikisi bendradarbiauti su Kinija  (4)
2015 m. liepos 27 d. 13:04
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas tikisi, kad derybos su Kinija dėl pieno produktų eksporto bus rezultatyvios.
Lithuanian diaspora leader: We agree to referendum on citizenship on 3 conditions
2015 m. liepos 27 d. 11:50
Dalia Henke, the new leader of the Lithuanian World Community (PLB), says that expatriate Lithuanians agree to the planned referendum on dual citizenship only on three conditions.
S. Girdauskas pripažįsta, kad paskola LJL yra tik laikinas sprendimas  (6)
2015 m. liepos 27 d. 11:01
Papildoma 3 mln. eurų SEB banko paskola daugiau nei 20 mln. eurų skolų turinčiai bendrovei „ Lietuvos jūrų laivininkystė “ yra tik laikinas sprendimas, pripažįsta susisiekimo viceministras. Saulius Girdauskas sako, pinigai įmonę, kuriai prieš savaitę tas pats bankas paskolino 650 tūkst. eurų, turėtų pasiekti jau pirmadienį.
Krepšinis nori perlaužti elgetos lazdą: pinigus įdarbiname, o ne pravalgome  (29)
2015 m. liepos 27 d. 10:29
Jei tyrimo rezultatai nemeluoja, kiekvienas į krepšinį nukreiptas euras per metus atneša dvigubą grąžą. Bent jau tokius duomenis pateikia Lietuvos krepšinio lyga ( LKL ), suskaičiavusi, kokią pridėtinę vertę rėmėjų prekių ženklams per praėjusį sezoną sukūrė rungtynių transliacijos. Ar parama sportui išties peraugo verslininkų socialinės atsakomybės arba asmeninio pomėgio ribas?
Skambina pavojaus varpais dėl emigrantų  (640)
2015 m. liepos 27 d. 07:33
Lietuva šiais metais paminėjusi Nepriklausomybės atkūrimo 25-etį, tapusi daugelio tarptautinių organizacijų ir bendrijų nare, kenčia nuo emigracijos. Iš emigracijos atgal į Lietuvą priverstų sugrįžti daugiausia ekonominiai pokyčiai. Taip mano 60 proc. apklaustųjų.
M. Saakašvilis reformuoja Odesą  (30)
2015 m. liepos 26 d. 20:42
Svarbiausio Ukrainos regiono ir vienintelio karinio uosto Odesos gubernatoriumi paskirtas buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis , pasirengęs sritį apversti aukštyn kojomis, pradėjo rimtas reformas – atleido beveik pusę srities administracijos darbuotojų, apkaltinęs juos korupcija ir neveiklumu, skelbia konkursus srities rajonų vadovų postams užimti ir pasitiki Odesos pilietine visuomene.
V. Landsbergis: JAV pozicija dėl Baltijos šalių aneksijos išlieka aktuali ir šiandien  (208)
2015 m. liepos 26 d. 20:14
Birželio 15 d. Raudonoji armija kirto Lietuvos valstybinę sieną. Pavakare sovietų tankai Kaune apsupo Prezidentūrą, Vyriausybę, Lietuvos banką, kitas valstybės įstaigas.
Kas trukdo pienininkams kooperuotis?  (8)
2015 m. liepos 26 d. 16:55
Konkurencijos tarybai raginant smulkiuosius pienininkus burtis į kooperatyvus, Žemės ūkio rūmų vicepirmininkas Bronius Markauskas sako, kad ūkininkams trūksta iniciatyvos. B. Markauskas pastebi, kad tokie kooperatyvai būtų efektyvūs tik tada, jei jie užsiimtų ne pieno žaliavos surinkimu, bet jos perdirbimu.
Tyrinėjo benamius: ką suprato?  (67)
2015 m. liepos 26 d. 16:52
Benamių buvo ir bus, ir jų mūsų visuomenei netgi reikia, teigia benamių gyvenimo būdą tyrinėjusi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų daktarė Rasa Indriliūnaitė. Anot jos, derėtų keisti stereotipą, kas yra benamis, ir išmokti tolerancijos.
Sinoptikas: vyraus pastoviai nepastovūs orai  (18)
2015 m. liepos 26 d. 11:24
Sekmadienį ir artėjančią savaitę turėtų vyrauti pastoviai nepastovūs orai, prognozuoja sinoptikas Vytautas Sakalauskas . Jo teigimu, nors pirmadienį orai nurims, antradienį į Lietuvą visai likusiai savaitei vėl turėtų atslinkti drėgni orai.
Ar galima parduoti butą be kitų registruotų asmenų sutikimo?  (15)
2015 m. liepos 25 d. 14:00
Parduoti butą galima be jokių apribojimų, jei asmuo yra vienintelis turto savininkas ir neturi nepilnamečių vaikų. Taip sako advokatė Inga Pališkienė.