LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Sprendimas leisti savivaldybėms nustatyti pašalpų gavėjus tenkina ne visus  (10)
2014 m. lapkričio 25 d. 21:11
Seimas po svarstymo pritarė nuo kitų metų savivaldybėms perduoti kompensacijų už būsto šildymą ir vandenį skirstymą.
Revoliucinis pokytis, kuris bus puiki proga mažoms lietuviškoms įmonėms  (27)
2014 m. lapkričio 25 d. 21:08
Prekybos kliūčių tarp ES ir Jungtinių Valstijų panaikinimo belaukiant, Lietuva skaičiuoja, kokios naudos iš to galėtų gauti verslas ir visa šalies ekonomika. Amerikiečių korporacijų prognozėmis, atsivėrusios didesnės eksporto galimybės pirmiausia galėtų būti proga mažoms lietuviškoms įmonėms.
E. Bžeskas Kanarų saloje džiaugiasi žmonos ir uošvės kompanija  (20)
2014 m. lapkričio 25 d. 17:46
Kas jau kas, bet Egmontas Bžeskas nepadorių anekdotų apie uošves tikrai nelaido. Su šeima Tenerifėje šiuo metu gyvenantis prodiuseris ir menininkas itin nudžiugo naujuose namuose sulaukęs uošvės Nijolės.
G. Nausėda apie Rusijos veiksmus: pildysis šiek tiek blogesnis variantas  (336)
2014 m. lapkričio 25 d. 15:29
Užsitęsus griežtai lietuviško transporto patikrai Rusijos pasienyje, Lietuvos transporto sektorius patirtų didelių nuostolių, kurie gali gana smarkiai paveikti visą šalies ekonomiką, teigia ekonomistai.
Kuri labiau tiktų vesti „Eurovizijos“ atranką su A. Valinsku: B. Tiškevič ar S. Nainė?  (74)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:15
Šiemet balsuodami internete „ Eurovizijos “ gerbėjai gali nuspręsti, kas kartu su Arūnu Valinsku ves nacionalines „Eurovizijos 2015“ atrankas, kurios bus rodomos LRT kanalu. Projekto prodiuseriai išrinko net 6 galimas kandidates.
Rusijos Dūmos pirmininkas įvertino siūlymą nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva  (371)
2014 m. lapkričio 25 d. 12:46
Rusijos Dūmos pirmininkas Sergejus Naryškinas teigia nepalaikąs Rusijos komunistų partijos siūlymo dėl galimų sankcijų ir diplomatinių santykių su Lietuva nutraukimo, o prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymuose įžvelgiąs norą patikti „saviems šeimininkams“ ir „nacionalradikalams“.
Premjeras gina Turizmo departamentą  (14)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:27
Bankrutavus keliems kelionių organizatoriams, premjeras gina mažas kontrolės galimybes turintį Turizmo departamentą. Algirdas Butkevičius teigia, kad už situaciją atsakingi tiek įstatymų leidėjai, tiek griežtesnei priežiūrai besipriešinantys verslininkai.
National Minorities Department will give more powers to communities, Lithuanian PM says
2014 m. lapkričio 25 d. 11:24
The Department of National Minorities, an envisioned structure within the Lithuanian government, will give more decision-making powers to ethnic minorities, Prime Minister Algirdas Butkevičius says, adding that the government made a mistake when it dissolved the department which existed before 2010.
Buvęs A. Kubiliaus patarėjas: valstybei geriau pasilikti energetikos įmonių akcijas  (7)
2014 m. lapkričio 25 d. 10:20
Nors vertybinių popierių specialistai sako, kad valstybės valdomų energetikos įmonių per biržą parduodamų akcijų dalies didinimas būtų naudingas ir valstybei, ir įmonėms, buvęs premjero Kubiliaus patarėjas energetikos klausimais Kęstutis Škiudas teigia tuo abejojantis.
Rusija pagaliau prabilo apie lietuvių problemas  (485)
2014 m. lapkričio 25 d. 09:32
Rusija pranešė pradėjusi nuodugniai tikrinti lietuviškus krovinius, nes Europos Sąjungos šalys į Rusiją per Lietuvą gabena „embargo“ produkciją, pareiškė Rusijos muitinės vadovas, pranešė agentūra „ RIA Novosti “.
Rusija šovė sau į kojas?  (82)
2014 m. lapkričio 25 d. 09:07
Rusija ėmė blokuoti vilkikus su lietuviškais numeriais iš karto kai Dalia Grybauskaitė Rusiją pavadino teroristine valstybe. Kokius nuostolius Lietuvos ekonomikai gali padaryti šie Rusijos veiksmai ir kodėl kai ką ekonomistas Nerijus Mačiulis net vadina „dovana Lietuvai “?
Aliejaus gamintojai – pesimistiški  (7)
2014 m. lapkričio 24 d. 21:28
Linų sėmenų aliejininkystės perspektyvos nedžiugina aliejaus gamintojų, nors pardavimai ir auga.
R. Dargis: mes nesugebame savęs gerai parduoti  (118)
2014 m. lapkričio 24 d. 20:55
Silpnas marketingas yra visos Lietuvos verslo problema, – sako Pramonininkų konfederacijos prezidentas, įmonių grupės „ Eika “ valdybos pirmininkas Robertas Dargis . „Mes mokame ir buvome mokinti gerai pastatyti namus, gerai remontuoti automobilius, gerai siūti ir dar visą eilę paslaugų mes teikiam neblogai, bet mes nesugebam savęs gerai parduoti“.
Dainininkė Viktorija Mauručaitė pristato naują „Tavasis bučinys“ dainos versiją
2014 m. lapkričio 24 d. 17:22
Dvidešimt vieneri metai – prieš tiek laiko dainininkė Viktorija Mauručaitė pirmą kartą sudainavo iki šiol populiarią dainą „Tavasis bučinys“. Šiandien ji skamba naujai, o atlikėja iki šiol prisimena su kūriniu susijusias šmaikščias istorijas.
Kas darosi su šokolado kaina?  (22)
2014 m. lapkričio 24 d. 15:53
Skelbiama, kad dėl Ebolos viruso, prasto derliaus ir išaugusios paklausos gali išaugti šokolado kainos. Saldumynų gamintojo „Rūta“ pirkimų skyriaus vadovė Regina Survilienė atkreipia dėmesį, kad tai – toli gražu ne visos priežastys. Esą kakavos pupelių kainomis žaliavos rinkose spekuliuojama nuolatos, o kartais netgi sukuriamas fiktyvus deficitas.
Kada kreipiantis į specialistą reikia šeimos gydytojo siuntimo?  (18)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:49
Įsigaliojus naujai tvarkai, tam tikromis lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams nebereikia šeimos gydytojo siuntimo pas gydytoją specialistą, tačiau šis išimčių sąrašas neapima visų ligų, o jį dar planuojama tobulinti ir pildyti, sako Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausioji specialistė Asta Einikienė.
Dainininkė V. Mauručaitė su dukra pristato naują „Tavasis bučinys“ dainos versiją  (12)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:01
Dvidešimt vieneri metai – prieš tiek laiko dainininkė Viktorija Mauručaitė pirmą kartą sudainavo iki šiol populiarią dainą „Tavasis bučinys“. Šiandien ji skamba naujai, o atlikėja iki šiol prisimena su kūriniu susijusias šmaikščias istorijas.
Fotosesijos netikėtumai: kur dingo Vaidos Skaisgirės palaidinė?  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 13:42
„Luxury life“ papuošalų veidais tapusios LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ aktorė Justė Zinkevičiūtė ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė pagaliau išvydo galutinius fotosesijos rezultatus. „Labai gražu“,- vienabalsiai tvirtina merginos. „Tik ar neatrodo, kad aš nuotraukoje be palaidinės?“, - išvydusi vieną nuotrauką sukluso V. Skaisgirė.
Lietuvė Olandijoje atidavė savo sūnų juodaodžių šeimai  (25)
2014 m. lapkričio 24 d. 12:36
Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ per LRT televiziją šį antradienį jaudins skaudžiomis gyvenimo peripetijomis. Ne visada emigrantų istorijos baigiasi sėkmingai, ne visada pasiteisina lūkestis užsidirbti pinigų ir gyventi sotų, aprūpintą gyvenimą.
Fotosesijoje V. Skaisgirė ryžosi pikantiškam kadrui: reikėjo nuleisti palaidinės petnešėles žemiau pečių  (17)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:20
Papuošalų veidais tapusios aktorė Justė Zinkevičiūtė ir Vaida Skaisgirė pagaliau išvydo galutinius fotosesijos rezultatus. „Labai gražu“,- vienabalsiai tvirtina merginos. „Tik ar neatrodo, kad aš nuotraukoje be palaidinės?“,- išvydusi vieną nuotrauką sukluso V.Skaisgirė.
Pasibaigus „Metų automobilio 2015“ bandymų stovyklai laukiama komisijos vertinimų  (1)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:15
Sekmadienį Druskininkuose ir kurorto apylinkėse baigėsi vienas svarbiausių konkurso „ Metų automobilis 2015 “ etapų – renginiui pateiktų visų 30-ties naujausių automobilių bandymai.
Viešnagę Lietuvoje britas Sohn pradės tiesioginiame TV eteryje
2014 m. lapkričio 24 d. 10:34
Jau šį trečiadienį Lietuvoje pirmąkart lankysis sparčiai populiarėjantis britų talentas Sohn. Austrijoje gyvenantis noktiurnų prodiuseris ką tik baigė savo albumo „Tremors“ pristatymo turą JAV , vien tik lapkritį valstijose surengė net 16 koncertų ir jau yra pakeliui į mūsų sostinę.
D. Misiūnas: valstybės valdomos įmonės neturėtų dirbti kaip planinėse ekonomikose  (15)
2014 m. lapkričio 24 d. 09:02
Valstybės valdomos energetikos įmonės turėtų veikti kaip verslas, pritraukti investicijų savo plėtrai ir projektams, o ne užkrauti savo sąnaudas vartotojams, sako „ Lietuvos energijos“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Dalius Misiūnas . LRT .lt pašnekovo teigimu, vienas iš būdų tai padaryti – padidinti per biržą finansiniams investuotojams parduodamų įmonių akcijų dalį.
Abchazija: Rusija pasirašys „aneksijos“ sutartį  (40)
2014 m. lapkričio 24 d. 08:24
Rusijos prezidentas pirmadienį su Abchazijos vadovu turi pasirašyti sutartį dėl aljanso, pasak Gruzijos atstovų, prilygstančią prieš šešerius metus per karą atplėštos teritorijos aneksijai.
JAV: Fergusone laukiama naujų riaušių  (11)
2014 m. lapkričio 24 d. 07:58
JAV policija ir Fergusono miesto gyventojai laukia riaušių bangos, jei prisiekusieji nepateiks kaltinimų baltaodžiam policininkui, rugpjūtį nušovusiam juodaodį paauglį.
Skelbs nuosprendį aukšto rango policijos pareigūnams  (20)
2014 m. lapkričio 24 d. 07:49
Įtariami netinkamai atlikę pareigas, piktnaudžiavę tarnybine padėtimi ir klastoję dokumentus po Drąsiaus Kedžio surengtų žudynių pareigūnai pirmadienį turėtų išgirsti nuosprendį.
Svarstomas atlyginimas už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas  (26)
2014 m. lapkričio 24 d. 07:44
Vyriausybėje pirmadienį bus tariamasi dėl atlyginimo asmenims už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas ekonomikai, finansų sistemai, taip pat – korupciją.
Problema, į kurią spjauna Lietuvos politikai  (61)
2014 m. lapkričio 24 d. 07:01
Dirbtinio apvaisinimo, arba dabar jau vadinamo Pagalbiniu apvaisinimu, įstatymo pirmasis projektas buvo įregistruotas 2002 metais, vėliau – 2003, 2004, 2006, 2010 metais.
Nori keisti pieno ženklinimą  (24)
2014 m. lapkričio 23 d. 23:26
Pasak Maisto ir veterinarijos tarnybos, šiemet dėl pieno produktų kokybės ir ženklinimo gauta  per 140 skundų, trečdalis jų – pagrįsti. Vartotojų teisių gynimo organizacijos siūlo įvesti aiškesnę produktų ženklinimo sistemą.