LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

B. Tiškevič-Hasanova ryžosi šukuosenos permainoms  (14)
2014 m. balandžio 17 d. 10:38
LRT projekto " Auksinis balsas " vedėja Beata Tiškevič -Hasanova ryžosi permainoms. Aktorė nusprendė pasitrumpinti plaukus ir dabar džiaugiasi stilingu karė kirpimu.
Z. Balčyčiui imituojant rinkimų kampaniją, galimybė – A. Paulauskui  (36)
2014 m. balandžio 17 d. 10:18
Jei socialdemokratas Zigmantas Balčytis ir toliau imituos rinkimų kampaniją, tai pagrindinis jo konkurentas „darbietis“ Artūras Paulauskas turi galimybių Prezidento rinkimuose likti antras po dabartinės šalies vadovės Dalios Grybauskaitės, mano politologai.
Ekspertai: jei nesustabdysime V. Putino, tik laiko klausimas, kada jis bus Lietuvoje  (396)
2014 m. balandžio 17 d. 08:46
Padėtis Ukrainoje keičiasi kas valandą, situacija vis labiau kaista, o idėja, kad po Ukrainos gali ateiti Baltijos šalių eilė, darosi vis realesnė.
Blogi keliai verslą veda į mirtį  (7)
2014 m. balandžio 16 d. 23:00
Buvusioje Klaipėdos prekybos bazėje šiuo metu veikia apie 100 smulkiojo verslo įmonių. Tačiau itin duobėti, apie porą dešimtmečių neremontuoti privažiavimo keliai verslininkus varo į neviltį – esą jei miesto valdžia nesiims jų tvarkyti, verslas čia ims merdėti.
Specialistai nerimauja: Lietuvoje ryškėja „girtų vaistų“ tendencija  (20)
2014 m. balandžio 16 d. 22:17
Lietuvoje ypač daug nerimo ima kelti „girtų vaistų“ tendencija, kai psichotropiniai medikamentai vartojami su alkoholiu, teigia Toksikologijos centro vadovas Robertas Badaras. „Pradeda vyrauti europinės tendencijos, kai daugiau apsinuodijama centrinę nervų sistemą veikiančiais vaistais, kartais kartu su alkoholiu“, – pabrėžia jis.
Paaiškėjo paskutinis Lietuvos rankinio lygos pusfinalio dalyvis  (15)
2014 m. balandžio 16 d. 22:16
Paskutinieji kelialapį į Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato pusfinalį iškovojo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai, lemiamose trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse po permainingos kovos rezultatu 28:21 (12:14) Varėnoje nugalėję vietos „Ūlą“.
Minimos 65-osios didžiausių trėmimų metinės  (52)
2014 m. balandžio 16 d. 20:29
Prieš 65-erius metus Baltijos šalys išgyveno didžiausią Sovietų Sąjungos vykdytą trėmimų operaciją. Iš Lietuvos , Latvijos ir Estijos į tremtį Sibire išvežta per 90 tūkst. žmonių, dalis jų ten ir mirė arba buvo nužudyti.
TV eteryje – 400-oji laida „Laba diena, Lietuva“  (1)
2014 m. balandžio 16 d. 19:11
Ketvirtadienį žiūrovų dėmesio lauks 400-oji laida „Laba diena, Lietuva “. 2012-aisiais startavusi LRT dienos aktualijų laida eteryje dirba jau 900 valandų ir džiaugiasi augančiu žiūrimumu.
Jeruzalės sindromas: laukiasi Jėzaus, gydo akluosius ir rengia Paskutinę vakarienę  (8)
2014 m. balandžio 16 d. 16:01
Jeruzalės sindromas pasireiškia tada, kai, nuvykę į šventąjį miestą, žmonės patiria daugybę teigiamų emocijų ir kartais įtiki, pavyzdžiui, patys esą pranašai. Tačiau, kaip LRT radijui paaiškina tokius atvejus tiriantis Jeruzalės psichiatras daktaras Moshe Kalianas, šis sindromas ištinka tuos, kurie ir prieš tai yra turėję psichikos sutrikimų.
Supermergaitė N.Bunkė: kelių žvėris jai tinka!  (58)
2014 m. balandžio 16 d. 01:19
Merginų supergrupės „Pop Ladies“ superlyderė Natalija Bunkė – ne iš tų lepių dailiosios lyties atstovių, kurios be vyrų pagalbos, matyt, negalėtų nė iš vietos pajudėti.
Anžela Adamovič: lietuviškoji Kylie Minogue? Marilyn Monroe?  (17)
2014 m. balandžio 16 d. 00:08
Viena ryškiausių šių metų Lietuvos pramogų pasaulio naujokių vadinama Anžela Adamovič, dalyvaujanti LRT televizijos projekte „Dvi žvaigždės“, lyg magnetas traukia fotoreporterių dėmesį.
Premjeras negirdėjo apie lenkų planus parduoti „Orlen Lietuva“  (56)
2014 m. balandžio 15 d. 22:22
Pirmadienį apsilankęs Mažeikių naftos perdirbimo bendrovėje „ Orlen Lietuva “ premjeras Algirdas Butkevičius teigia neišgirdęs kalbų apie lenkų ketinimus įmonę parduoti.
A. Paulausko atsigręžimas į užsienio politiką – noras įgelti D. Grybauskaitei?  (115)
2014 m. balandžio 15 d. 20:41
Kandidatas į prezidentus Artūras Paulauskas pristatydamas užsienio politikos viziją teigė, kad ji dabar chaotiška. Jis taip pat kritikavo jos formuotojus. Darbo partijos iškeltas kandidatas atkreipė dėmesį ir į santykių su kaimyninėmis šalimis stiprinimą.
Ekonomistė paaiškino, kodėl nedidėja atlyginimai  (140)
2014 m. balandžio 15 d. 20:23
Kai kainos neauga, nedidėja ir atlyginimai – jų nėra iš ko didinti, sako socialinių mokslų daktarė Margarita Starkevičiūtė . „Jei kainos visai neauga, daugiau neuždirbsi: pardavei prekes, gavai tą patį ir vėl pardavei. Be to, niekas neperka, nes galvoja, kad rytoj bus pigiau, bus didesnės nuolaidos. Tai slopina vartojimą“, – pastebi ji.
Atidarytas pirmasis Lietuvoje modernus autodromas  (8)
2014 m. balandžio 15 d. 20:11
Iki šiol darbo rinkos mokymo ir profesinio rengimo centrai, rengiantys transporto ir sandėliavimo specialistus, neturėjo šiuolaikinės mokymo aikštelės. Nuo šiol įveikti kliūtis esant slidžiai kelio dangai ar kitomis sudėtingomis eismo sąlygomis bus mokoma Panevėžyje atidarytoje europinius standartus atitinkančioje transporto vairuotojų praktinio mokymo centre.
Atlikėjai N. Bunkei – žiūrovų ir A. Rožicko liaupsės  (21)
2014 m. balandžio 15 d. 18:56
Antradienio vakarą LRT studijoje buvo filmuojamas projekto „Dvi žvaigždės“ finalas. Dalyviai scenoje atliko „ Eurovizijos “ dainų konkurso kūrinius.
Projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi anksčiau nei buvo planuota  (83)
2014 m. balandžio 15 d. 18:39
LRT televizijos gyvo garso projektas „Dvi žvaigždės“ baigiasi greičiau nei buvo planuota. Šią informaciją naujienų portalui DELFI patvirtino konkurso prodiuseris Modestas Karnaševičius.
Automobilių turgus laukia išskėstom rankom – mašinos pinga  (163)
2014 m. balandžio 15 d. 18:25
Kauno automobilių turguje nuotaikos panašios kaip ir prieš kelis mėnesius – nėra aktyvios naudotų automobilių prekybos.
„Lietuva gali“ ieškos naujų būdų verslumui skatinti  (7)
2014 m. balandžio 15 d. 17:18
Jau prasidėjo dalyvių atranka į TV projektą „Lietuvą gali“, skirtą verslumui regionuose skatinti. Ketvirtą kartą rengiamas projektas kviečia iniciatyvius, naujoms idėjoms atsiverti nebijančius, pokyčių savo veikloje siekiančius verslininkus registruotis ir dalyvauti projekte.
„Istorijos detektyvuose“ - viena garsiausių LDK neištikimybės istorijų  (9)
2014 m. balandžio 15 d. 15:59
Kokią vietą užėmė moterys? Kaip į jas žiūrėjo Lietuvos didžiosios kunigaikštystės vyrai?
LRT pasiruošė darbui karo sąlygomis  (191)
2014 m. balandžio 15 d. 15:47
Antradienį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos ( LRT ) taryba diskutavo apie šalies informacinės erdvės stiprinimą: ruošiamasi kitaip informuoti kitakalbius piliečius. Siūloma ir žadama daugiau žinių rusų ir lenkų kalbomis, o populiariąją „Duokim garo“ papildyti tautinių mažumų kolektyvų pasirodymais.
Santūrus Natalijos Bunkės įvaizdis išryškino jos grožį  (97)
2014 m. balandžio 15 d. 14:09
Naujoje LRT televizijos laidoje „Dvi žvaigždės“ dalyvaujanti merginų supergrupės „Pop Ladies“ ideologė Natalija Bunkė ryžosi nemažiems išbandymams: gyvai dainuoti įvairių muzikos žanrų kūrinius pritariant orkestrui kiekvienam dainininkui yra ir savotiškas išbandymas, ir malonumas.
Istorikas N. Šepetys: Smetona suprato, kad Lietuvai galas, ir dėl to pasitraukė  (6)
2014 m. balandžio 15 d. 13:57
Kokią vietą Lietuvos didžiojoje kunigaikštystėje užėmė moterys? Kaip į jas žiūrėjo vyrai? Kodėl iš Lietuvos pabėgo Antanas Smetona ? Ir kaip iškepti velykinį pyragą? Į šiuos klausimus atsakymus išgirsite ir pamatysite Virginijaus Savukyno laidoje „ Istorijos detektyvai “ šį trečiadienį per LRT televiziją.
Paaiškės, kodėl E. Johnas į kiekvieną kelionę pasiima savo lėlių Barbių kolekciją  (13)
2014 m. balandžio 15 d. 12:30
Kodėl Eltonas Johnas į kiekvieną kelionę pasiima ir savo lėlių Barbių kolekciją, kurią kruopščiai slepia nuo pašalinių akių? Kaip atrodo vieno garsiausių planetos dainininkų persirengimo kambarys ir ką jame pavyko užfiksuoti lietuviams? Kokius pageidavimus koncerto organizatoriams į trijų šimtų puslapių kontraktą surašė ekstravagantiškoji Lady Gaga ir ko viešėdama Lietuvoje pareikalavo popscenos deivė Kylie Minogue ?
N. Mačiulis kritikuoja ketinimus didinti pensijas  (91)
2014 m. balandžio 15 d. 12:05
Premjerui Algirdui Butkevičiui užsiminus apie pensijų didinimą, ekonomistai tokias kalbas vertina atsargiai ir vadina ankstyvomis.
A.Butkevičius: mūsų tikslas - bet kokia kaina padidinti pensijas  (236)
2014 m. balandžio 15 d. 10:35
Kitą savaitę Vyriausybės posėdžiui bus teikiamas įstatymo projektas dėl per krizę sumažintų pensijų kompensavimo, antradienį pranešė ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius .
Ekspertai Ukrainai prognozuoja juodą scenarijų  (112)
2014 m. balandžio 15 d. 08:36
Antrasis Rusijos agresijos Ukrainoje etapas, pažymėtas diversantų išpuoliais šalies pietryčiuose, kol kas nesibaigia. Ukrainiečiai, nors ir paskelbė antiteroristinės operacijos pradžią, kol kas nesugebėjo atsiimti užgrobtų valdžios pastatų.
Naujos scenos žvaigždutės Anželos Adamovič ginklai – seksualumas ir charizma  (30)
2014 m. balandžio 15 d. 00:42
Nors 2014-ieji dar nė neįpusėjo, jau dabar galima drąsiai spėti, jog šie metai gali tapti „X Faktoriaus“ atradimo Anželos Adamovič metais.
Afrikinio kiaulių maro užkrato zonose jau kyla tvora  (23)
2014 m. balandžio 14 d. 20:51
Alytaus rajone, kur nustatytas afrikinio kiaulių maro židinys, pradėta tverti beveik trisdešimties kilometrų tvora. Taip tikimasi užkirsti kelią šernams migruoti.