LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Orai: kur dingo lietus?  (4)
2014 m. balandžio 25 d. 10:43
„Penktadienį Lietuvos orus lems anticiklonas, tad žymesnių pokyčių lyginant su ketvirtadieniu nepastebėsime. Nebent bus truputėlį šilčiau“, – LRT radijui sakė sinoptikas Vytautas Sakalauskas .
Sveikatos apsaugai – kandidatų kritikos pliūpsnis  (11)
2014 m. balandžio 25 d. 08:14
Kandidatai į Prezidentus siūlo tęsti sveikatos apsaugos reformas ir teigia, kad privati bei valstybinė sveikatos apsauga neturi būti priešinamos tarpusavyje, o efektyviai sąveikauti.
Šilti orai – geros žinios Nidos verslininkams  (2)
2014 m. balandžio 24 d. 23:00
Šilti orai anksčiau nei įprastai į Nidą vilioja užsienio turistus. Nesnaudžia ir vietos verslininkai, kai kurie iš jų jau atvėrė kavinių duris.
Prezidento rinkimų debatai: B. Ropė ir V. Tomaševskis pasisako už abortų draudimą  (97)
2014 m. balandžio 24 d. 22:28
Kandidatai į prezidentus Valdemaras Tomaševskis ir Bronis Ropė pasisako už abortų draudimą. Likę rinkimuose dalyvaujantys politikai pasisako prieš arba neaktualizuoja šio klausimo.
Jaunimas rizikingiausiai vairuoja ne dėl įgūdžių trūkumo  (43)
2014 m. balandžio 24 d. 20:09
Į didžiausios rizikos grupę jauni vairuotojai patenka ne dėl įgūdžių stokos, o dėl visai kitų priežasčių, sako VDU Teorinės psichologijos katedros lektorė Laura Šeibokaitė.
Danai pirmą kartą žurnalistams pristatė įspūdingą „Eurovizijos“ sceną  (6)
2014 m. balandžio 24 d. 15:12
Pirmą kartą žurnalistams buvo parodyta šių metų „Eurovizijos“ konkurso scena Holmeno saloje, Danijoje.
Ko į Europos parlamentą veržiasi A. Guoga?  (70)
2014 m. balandžio 24 d. 07:44
„Rinkimai į Europos Parlamentą (EP) tapo patogia aikštele partiniams bei asmeniniams žaidimams, galimybe pamaloninti politikos dinozaurus, atsikratyti vandens drumstėjų partinėse kovose dėl valdžios bei susitvarkyti su teisėsauga susijusius reikalus“, – teigia politologai ir politikos apžvalgininkai.
Lietuvos vyrų rankinio lygos pusfinalį pergalėmis pradėjo „Dragūnas“ ir „Šviesa“  (21)
2014 m. balandžio 24 d. 00:37
Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) pusfinalį pergalėmis pradėjo Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus VHC „Šviesos“ ekipos. Daugkartiniai šalies čempionai dragūniečiai savo aikštėje rezultatu 29:26 (16:13) nugalėjo Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ekipą, o vilniečiai svečiuose 31:27 (16:11) palaužė Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkų pasipriešinimą.
Režisierė D. Ibelhauptaitė ir aktorius D. Fletcheris pravėrė savo namų Londone duris  (15)
2014 m. balandžio 23 d. 14:47
Jis sukasi prie puodų, kad mylimaI žmonai pagamintų sveikus pietus tiksliai dietologų nurodytu laiku. Ji tuo tarpu nepaliauja žerti pagyrų sutuoktiniui už rūpestį ir atsidavimą. Kai šių metų pradžioje garsiai lietuvių režisierei Daliai Ibelhauptaitei medikai pagrūmojo pirštu ir liepė itin susirūpinti sveikata, prie naujo griežto režimo ir specialios mitybos programos savo noru perėjo ir jos vyras – garsus britų aktorius Dexteris Fletcheris .
„Istorijos detektyvai“: ar senovės lietuviai augino barzdas?  (8)
2014 m. balandžio 23 d. 13:59
„ Istorijos detektyvai “ kartu su Virginijumi Savukynu nagrinės painų klausimą: ar senovės lietuviai nešiojo barzdas?
L. Graužinienė: bandžiau žiūrėti debatus kaip paprastas žmogus  (60)
2014 m. balandžio 23 d. 09:07
Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė kritikuoja Prezidento rinkimų debatams parinktą modelį.
R.Vainienė. Vargas dėl mažų kainų?  (24)
2014 m. balandžio 23 d. 07:29
Jei jūsų paklausčiau, ar norite, kad kiltų kainos, kad dar daugiau reikėtų mokėti už šildymą, elektrą ir vandenį, už pieną, mėsą ir bulves, ką jūs pagalvotumėte? Erzinu, provokuoju, nusišneku?
D. Ibelhauptaitei dietos laikytis padeda ir vyras  (15)
2014 m. balandžio 23 d. 00:16
Šių metų pradžioje žymiajai režisierei Daliai Ibelhauptaitei gydytojai dietologai prisakė susirūpinti sveikata.
Kas ir kaip prisidėtų prie šalies krašto gynybos?  (123)
2014 m. balandžio 22 d. 23:16
Dauguma lietuvių – 64 procentai – pasisako už krašto gynybos finansavimo didinimą. Lietuvos partijos yra pasirašiusios susitarimą padidinti iki dviejų procentų BVP išlaidas gynybai iki 2020 metų.
Alytuje – triukšmas dėl šiukšlių  (7)
2014 m. balandžio 22 d. 23:11
Alytaus regione artimiausiu metu brangs atliekų tvarkymas. Tarifas bus keliamas dėl įvedamo sąvartyno mokesčio, be to sąvartyne kyla mechaninio ir biologinio apdorojimo įrenginiai. Dalis Alytaus miesto tarybos narių prieštarauja kainų kilimui ir įžvelgia, kad regiono atliekų tvarkymo centro įvestas solidarumo mokestis – neteisėtas.
J. Olekas: rezoliucija dėl Ukrainos – nebūtina  (60)
2014 m. balandžio 22 d. 19:42
Rezoliucija dėl paramos Ukrainai nepamaišytų, tačiau ji nėra būtina, mano krašto apsaugos ministras Juozas Olekas . Po susitikimo su Ukrainos gynybos ministru J. Olekas teigia, kad aptarta ir konkreti pagalba iš Lietuvos pusės. „Mes aptarėme kai kurią pagalbą, apie kurią nenorėčiau viešai kalbėti“, – interviu LRT radijo laidai „60 minučių“ antradienio vakarą sakė jis.
Kaip Velykinę prekybą paveikė pavasariški orai
2014 m. balandžio 22 d. 19:02
Šiltas Velykų savaitgalis džiugino prekybininkus. Šiemet žmonės gausiau pirko ne tik kiaušinių, bet beveik dvigubai daugiau šviežių daržovių, mėsos ir žuvies.
Kvantinių kompiuterių galimybės: paralelinės visatos ir už žmones protingesni robotai  (40)
2014 m. balandžio 22 d. 17:36
Įsivaizduokite išradimą, kuris leistų tobulai nuspėti orus, sukurti mąstančias mašinas ar net atrasti nežemišką civilizaciją. Tokių svajonių būta daug, apie tai kalbama ir to siekiama. Tačiau kanadiečių mokslininkai skelbia, kad visa tai ir dar daugiau žmonija galės padaryti jau labai greitai, o tas ilgai lauktas išradimas – kvantinis kompiuteris.
Penki NATO laivai plaukia į Baltijos jūrą  (62)
2014 m. balandžio 22 d. 16:39
NATO stiprinant pajėgų buvimą Baltijos jūroje, iš Vokietijos Kylio uosto į pratybas pajudėjo greitojo reagavimo grupė. Nors pagrindinis penkių laivų tikslas yra pratybos, Aljanso karinių jūrų pajėgų vado pavaduotojas sako, kad laivyno pajėgų stiprinimas skirtas užtikrinti NATO nares, jog prireikus jos būtų apgintos.
Mokslo išradimas, be kurio negalėtų gyventi I. Krupavičius – juokas  (1)
2014 m. balandžio 22 d. 15:23
LRT laidos „Labas rytas“ vedėjas Ignas Krupavičius tiki, kad mokslininkai parodys „paprastiems mirtingiesiems“, kad mūsų visata ir jos dėsniai yra spalvoti. Ignas dvejus metus dirigavo mokslo komunikacijos konkurso „ Šlovės laboratorija “ finalui, kurio metu jaunieji mokslininkai varžėsi, kas aiškiau ir smagiau papasakos apie savo mokslo sritį. Su Ignu kalbamės apie tai, kokią vietą mokslo išradimai užima jo paties kasdieniame gyvenime.
Kodėl miškai ir pievos nepurškiami nuo erkių ir parazitų?  (22)
2014 m. balandžio 22 d. 09:50
Gyvūnų populiacijas reguliuoti cheminiais preparatais nerekomenduojama, sako Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro entomologė Milda Žigutienė. Ji tikina, kad tai – neefektyvu ir brangu.
Duris atvers Smiltynės jachtklubas  (2)
2014 m. balandžio 22 d. 08:12
Šią vasarą, po beveik 4 metus trukusios rekonstrukcijos, duris turėtų atverti Smiltynės jachtklubas. Laivų jame tilps kiek ir anksčiau – 65, nes praplėsti uostelio kol kas nepavyko.
Narvos gyventojai: žeidžia net klausimai apie prisijungimą prie Rusijos  (33)
2014 m. balandžio 21 d. 22:33
Prezidentas Vladimiras Putinas supaprastino Rusijos pilietybės teikimo sąlygas, kad ją lengviau gautų Krymo rusai. Bet ne tik.
Gydytoja: kodėl po žiemos daug žmonių skundžiasi nemiga ir prasta savijauta  (10)
2014 m. balandžio 21 d. 16:39
Atėjus pavasariui, daugiau žmonių skundžiasi nuovargiu ir prasta savijauta, sako Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos prezidentė Dangira Babenskienė .
Savaitės orai: pasidžiaugėte šiluma – ir gana  (20)
2014 m. balandžio 20 d. 20:59
Pastarosiomis dienomis Lietuvą lepinantys šilti ir saulėti orai , deja, neužsibus.
Dietologė: kiaušiniai – sveika, bet valgykite juos saikingai  (18)
2014 m. balandžio 19 d. 20:22
Anksčiau buvo manoma, kad dėl didelio cholesterolio kiekio kiaušinių reikėtų vengti, dabar įrodyta, kad, saikingai valgomi, kiaušiniai yra sveikos mitybos produktas, sako dietologė Eglė Kliukaitė. „Nereikėtų pamiršti, kad kiaušinyje yra ir kitų organizmui svarbių medžiagų, tokių kaip baltymai, vitaminas B12 ir vitaminas D , riboflavino ir folio rūgštis, kurios gali sumažinti širdies ligų riziką“, – primena ji.
Lietuvoje 10 m. gyvenantis libanietis Ossama: galvoju beveik kaip lietuvis  (26)
2014 m. balandžio 19 d. 14:31
„Man keista, kai klausia: „O tai kaip tau čia?“ Gyvenu, adaptuojuosi ir nėra taip, kad galvočiau: „O kaip pas mus buvo...“ Galvoju beveik kaip lietuvis. Galiu pasakyti – čia jau beveik mano namai“, – užtikrina libanietis virtuvės šefas Ossama Charafeddine`as, Lietuvoje gyvenantis dešimt metų.
Vaida Skaisgirė ant podiumo: efektinga, prašmatnu, seksualu  (51)
2014 m. balandžio 19 d. 13:49
Po penktadienį LRT televizijos didžiojoje studijoje pristatytos Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Šou“ (šis reginys buvo filmuojamas ir bus parodytas per TV3 gegužės pirmąją), Lietuvos ponios turės pakankamai peno kalboms ir apkalboms.
Natalija Bunkė ant podiumo pademonstravo plėšrios katytės judesiuką  (86)
2014 m. balandžio 19 d. 00:00
Natalija Bunkė ir ant podiumo yra Natalija Bunkė – tuo galėjo įsitikinti žiūrovai, susirinkę į LRT televizijos didžiojoje studijoje surengtą dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujos kolekcijos „Šou“ pristatymą.