LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

S. Paltanavičius. Laukime svečių iš šiaurės  (2)
2014 m. spalio 30 d. 07:50
Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.
Dainininkė Aistė Lasytė pasipuošė įspūdingais platforminiais aukštakulniais iki šlaunų  (5)
2014 m. spalio 30 d. 01:55
LRT projekto „Auksinis balsas“ filmavimai kartais ypač maloniai nustebina, o ypač tada, kai stilistai ypač gerai padirbėja su projekte dalyvaujančiais atlikėjais.
Planai apmokestinti internetą kelia tikrą sumaištį Vengrijoje  (8)
2014 m. spalio 29 d. 23:21
Vengrijoje tūkstančiai aktyvistų antradienį vėl surengė protestą prieš vyriausybės planus apmokestinti internetą. Tačiau pačioje šalyje diskutuojama, kad žmonės protestuoja ne tik prieš įstatymą, bet prieš pačią valdžią. Ekspertės teigimu valdančioji partija „Fidesz“ rinkimus laimėjo vien dėl populistinių sprendimų.
R. Masiulis paaiškino, kodėl neatskleidžia „Independence“ kainos  (350)
2014 m. spalio 29 d. 21:41
Aprimus visaliaudinei šventei dėl atplaukusio suskystintų gamtinių dujų terminalo – puiki proga pakalbėti ne tik apie politinę šio projekto naudą, bet ir apie skaičius.
Kaip Renata Voitechovskaja atrodo realiame gyvenime  (15)
2014 m. spalio 29 d. 17:49
Antradienio vakarą LRT studijos užkulisiuose buvo galima išvysti ir dainininko Deivido Norvilo-Deivio žmoną Renatą Voitechovskają, kuri atėjo palaikyti „Auksiniame balse“ besifilmuojančio vyro. Jis vakaro metu atliko Depech Mode dainą „Personal Jesus“.
Liga, kurios verta išsigąsti: simptomai gali įspėti iš anksto  (16)
2014 m. spalio 29 d. 15:16
Insultas dažnai yra anksčiau užklupusių, galbūt nepakankamai gydytų, o kartais ir nediagnozuotų ligų pasekmė.
A. Butkevičius ir R. Paksas sutarė dėl ministro  (34)
2014 m. spalio 29 d. 14:54
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) akiratyje atsidūrusios „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi pareiškė sutarę, kad partijos deleguotas vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas turi likti poste, nors tyrimas vyksta dėl pernai ministerijoje vykdytų viešųjų pirkimų.
„Auksiniame prote” plevėsuos vėliavos ir žydės rožės
2014 m. spalio 29 d. 12:22
Žiūrimiausiame LRT intelektiniame žaidime „ Auksinis protas ” jau išrinkti 7 finalininkai, kurie pavasarį finalo kovose rungsis dėl Lietuvos auksinio proto titulo ir pagrindinio prizo – kelionės aplink pasaulį. Šįvakar įnirtingą kovą ir painų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino klausimų labirintą įveiks bei „Auksinio proto” nugalėtojo ženklelį įsisegs dar vienas iš šešių žaidėjų.
P. Vanagas ir M. Drobiazko: už savo sėkmę sumokėjome didžiulę kainą  (28)
2014 m. spalio 29 d. 11:54
„Šie metai mums buvo lengvesni, nei praėję. Tiesa, iš uždaryto banko atgavome vos penktadalį pinigų ir daugiau, ko gero, nepavyks. Bet mūsų karjera klostosi sėkmingai, be darbo nesėdime nė dienos, tad pinigų užsidirbsime“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams sakė garsiausia Lietuvos čiuožėjų pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas .
Radijo teatre – premjera: E. Žebertavičiūtės monospektaklis
2014 m. spalio 29 d. 11:41
Vėlinių dieną per LRT Radiją girdėsime aktorės Elvyros Žebertavičiūtės monospektaklį „Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių“, sukurtą pagal Icchoko Mero apsakymą.
R. Vainienė. 2015 -tųjų biudžetas: nuo limpakojų iki puponautų  (19)
2014 m. spalio 29 d. 10:03
Kitų metų biudžetas jau parengtas ir pateiktas Seimui svarstyti ir tvirtinti. O po bus įduotas visai valstybei – pagal jį gyventi. Privačiam sektoriui labiau rūpi pirmoji biudžeto pusė, jo pajamos. Nes biudžeto pajamos visų pirma yra žmonių ir įmonių išlaidos, jų sumokami mokesčiai. Būtent jie yra daugumos šeimų didžioji išlaidų dalis. Ne maistas, ne šildymas, o mokesčiai. Viešajam sektoriui ir turinčiam su juo finansinių reikalų, natūralu, rūpi kita biudžeto pusė, jo išlaidos, nes jos taps kai kurių pajamomis.
Apsitempusi leopardiniu kombinezonu Jurga Šeduikytė virto seksualia katyte (nuotraukos - viduje)  (4)
2014 m. spalio 29 d. 02:08
Antradienio vakarą vykę LRT projekto „Auksinis balsas“ filmavimai privertė net ir ne popscenos atlikėjus prisijaukinti populiariosios muzikos pasaulį.
Gražuolė kaunietė šokėja pritrenkė ledinėmis kūno linijomis  (13)
2014 m. spalio 29 d. 00:59
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko projekto „Auksinis balsas“ filmavimai. Vakaro tema – populiarioji muzika.
Paskutinės Vytauto kelionės paslaptys: kodėl staiga mirė Lietuvos didysis kunigaikštis  (66)
2014 m. spalio 29 d. 00:02
Prieš penkis šimtus aštuoniasdešimt keturis metus spalio 27 dieną Trakuose mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas .
„Lietuva gali“: A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose  (17)
2014 m. spalio 28 d. 22:17
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
Viena pavojingiausių grėsmių sveikatai – jūsų namuose  (16)
2014 m. spalio 28 d. 19:44
Jungtinių Tautų Aplinkos apsaugos agentūra patalpų oro taršą įvardija kaip vieną iš penkių pavojingiausių grėsmių žmogaus sveikatai. Aplinkosaugos organizacijos atkreipia dėmesį, kad kasdien naudodami daug gaminių, turinčių žalingų medžiagų, galime pakenkti sveikatai.
Kuo kvepia aliejumi varomi automobiliai?  (15)
2014 m. spalio 28 d. 17:28
Lietuvoje pamažu populiarėja aliejumi varomi automobiliai. Vieno jų savininkas Saulius Girniukaitis LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva “ pasakoja, kad vairuodamas tokį automobilį ne tik tausoja aplinką, taupo pinigus, bet ir jaučiasi kur kas geriau.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (III)
2014 m. spalio 28 d. 16:29
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (II)
2014 m. spalio 28 d. 16:26
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (I)
2014 m. spalio 28 d. 16:24
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
Rado, kuo pakeisti iš eterio pašalintą B. Tiškevič-Hasanovos ir A. Rožicko laidą  (125)
2014 m. spalio 28 d. 16:21
Spalio 15-ąją paaiškėjo netikėta žinia – LRT eteryje nebeliks B. Tiškevič-Hasanovos, A. Mamontovo ir A. Rožicko kuriamos vėlyvo sekmadienio vakaro laidos „Mėnulio fazė“. LRT televizija su laidos kūrėjais nutraukė sutartį. Gerbėjai spalio 26 dieną dar galėjo išvysti paskutinę iš anksto nufilmuotą laidą.
Vienintelis Vakarų būdas išstumti „Islamo valstybę“ kelia nerimą Turkijai
2014 m. spalio 28 d. 15:07
Jungtinėms Valstijoms jau daugiau nei mėnesį bombarduojant Kobanės miesto prieigas Šiaurės Sirijoje, „Islamo Valstybė“ nesitraukia ir, regis, jog vienintelis būdas persverti jėgas fundamentalistams nepalankion pusėn – tiesioginiai Irako kurdų mūšiai su „Islamo Valstybe“.
Lithuania's LNG terminal: Less dependence on Russian gas, but more dependence on fossil fuel?  (3)
2014 m. spalio 28 d. 12:27
This Monday, Lithuania congratulated itself on finishing a seminal project in its energy independence policy and welcomed the floating liquefied natural gas terminal in the Baltic port of Klaipėda, from where it will open a second gas import line, an alternative to Russia's gas giant Gazprom that had monopolized the Lithuanian gas market.
V. Laučius. Kalti ne tik rusų kanalai – kalta visa televizija: savižudiškas demokratijos vodevilis  (134)
2014 m. spalio 28 d. 10:57
Nemanau, kad uždrausti reikėtų tik Rusijos TV kanalų programas, transliuojamas Baltijos šalyse . Manau, jei jau imamės drausti, tai drauskime visą televiziją apskritai. Na, gal išskyrus laidas apie gamtą ir meną.
R. Kuodis: terminalas – tik tarpinė pergalė, reikia eiti dar toliau  (145)
2014 m. spalio 28 d. 07:54
Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas yra ekonomiškai neefektyvi politinė pergalė, Lietuva apskritai turėtų atsisakyti dujų. Taip LRT Radijo laidoje „ Lietuvos diena“ teigia Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis . Tačiau ekonomistas Gitanas Nausėda su tokiu požiūriu nesutinka. Jo teigimu, SGD terminalas naudos Lietuvai atnešė dar nė nepastatytas.
Stiprinama priežiūra pasienyje su Baltarusija  (14)
2014 m. spalio 28 d. 07:52
Aktyvindama kovą su kontradanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša stiprinanti priežiūrą pasienyje su Baltarusija .
R. Masiulis: brangiausiai kainuoja ta energija, kurios negauni, kai reikia  (10)
2014 m. spalio 28 d. 07:37
Klaipėdą pasiekus pirmajam Baltijos šalyse suskystintųjų dujų terminalui, Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis teigia, kad tai vienas iš keleto projektų, galinčių užtikrinti nepriklausomybę nuo Rusijos energetikos išteklių.
Kūrybiškumo versle ekspertas: mantra „mąstyk globaliai, veik lokaliai“ mirė
2014 m. spalio 28 d. 07:22
Sėkminga ateities įmonė globaliai ne tik mąsto, bet ir veikia, teigia daugiau nei dešimtmetį kūrybiškumo skatinimu ir jo panaudojimu versle besidomintis švedas Fredrikas Harenas .
„Independence“ atplaukė: kiek mokėsime už dujas?  (805)
2014 m. spalio 28 d. 05:30
Pamažu Lietuvoje turėtų išnykti baimė, kas būtų, jeigu viduržiemį Rusijos dujų milžinas „Gazprom“ užsuktų dujas.