LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Paprasti ir natūralūs būdai užkirsti kelią akių ligoms  (6)
2014 m. spalio 25 d. 19:40
Akių uždegimas, sudirgimas, ašarojimas ar kitas nemalonus pojūtis gali būti akių ligos ženklas. Tačiau tereikia skirti daugiau dėmesio akims ir visi šie nemalonūs pojūčiai gali pranykti, įsitikinusi žolininkė Nijolė Degutienė . Regėjimą pagerinti gali net subalansuota mityba.
Netrukus į Lietuvą atplauks SGD terminalas: jis jau netoli Klaipėdos  (344)
2014 m. spalio 25 d. 17:53
Pirmadienį, spalio 27 d., į Klaipėdos uostą turi įplaukti Suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalo laivas-saugykla „ Independence “.
Kova su Meksikos narkotikų karteliais: košmaras – tik pažadas  (3)
2014 m. spalio 25 d. 16:59
Buvęs Meksikos prezidentas Felipe Calderonas sakė tapsiantis baisiausiu narkotikų mafijos košmaru, pagrindines grupuotes lig šiol remia dalis policijos ir armijos, o nevyriausybinės organizacijos praneša, kad į šį verslą įsitraukę dešimtadalis Meksikos gyventojų.
Psichoterapeutė: nereikia būti pirmam, užtenka būti pakankamai geram  (13)
2014 m. spalio 25 d. 16:48
Ar visada reikia būti pirmam? Gal galima gerai jaustis būnant ir antram, penktam ar dvidešimt ketvirtam? „Galbūt ankstyvas paukštis pirmas pagauna kirminą, bet sūrį iš spąstų išima antra pelė“, – kalbėdamasi su Zita Kelmickaite girdėtą posakį prisimena psichologė psichoterapeutė Genovaitė Petronienė .
D. Montvydas su dukrele paminėjo pirmą bendrą gimtadienį  (40)
2014 m. spalio 25 d. 15:34
Atlikėjui Donatui Montvydui spalio 22 dieną sukako 27 metai. Spalio 21 dieną jo dukrelė Adelė minėjo savo pirmąjį gimtadienį. Montvydų šeima šią gražią progą šeštadienį nusprendė atšvęsti viename sostinės vaikų restorane.
Istorinę pergalę iškovojęs „Neptūnas“ bandys nuskriausti ir „Lietuvos rytą“  (12)
2014 m. spalio 25 d. 15:30
Istorinę pergalę Eurolygoje ketvirtadienį iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas“ daug laiko švęsti neturėjo – jau sekmadienį į uostamiestį atvyksta į pergalių kelią po dviejų pralaimėjimų iš eilės trokštantys sugrįžti Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.
Kodėl vis neprisiruošiame nešioti atšvaitų?  (19)
2014 m. spalio 25 d. 09:08
Nors eismo dalyviai nuolat raginami segėti atšvaitus , nelaimių tamsiu paros metu nemažėja. Išdalyta tūkstančiai atšvaitų, bet žmonės vis tiek jų nenešioja arba nešioja netaisyklingai. Prisiminti atšvaitus gyvybiškai būtina dabar – spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiais už buvimą nematomu kelyje gali tekti sumokėti gyvybe.
E. Lubys: vertingiausios tos valandos, kurias praleidžiu su šeima  (24)
2014 m. spalio 24 d. 19:34
Prieš šešerius metus dainininkas Edgaras Lubys prisijungė prie užsikrėtusiųjų sveikos mitybos virusu. Tuomet dar prisistatydavęs Amberlife slapyvardžiu, šiandien dainininkas pastebi, kad žvaigždžių liga palikta toli praeityje, interesai gerokai pasikeitę, o vertybės – paprastos.
R. Meilutytė trumpam prisijungė prie TV komandos
2014 m. spalio 24 d. 19:01
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Katare, Dohoje.
R. Meilutytei ir D. Rapšiui baseinas Vilniuje tapo filmavimosi aikštele  (2)
2014 m. spalio 24 d. 14:37
LRT televizija savo žiūrovams suteikia galimybę ir toliau atidžiai sekti geriausių Lietuvos sportininkų startus svarbiausiose planetos varžybose. Jau gruodžio mėnesį LRT transliuos pasaulio plaukimo čempionatą, vyksiantį Kataro sostinėje Dohoje. Sostinės Lazdynų baseine LRT nufilmavo čempionato pristatymo klipus, kuriuose olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė ir Europos jaunimo čempionas Danas Rapšys kvietė sporto aistruolius prie televizijos ekranų.
Orai: prieš akis - nuostabus savaitgalis  (15)
2014 m. spalio 24 d. 10:35
Nors penktadienio rytą termometro stulpeliai vietomis buvo gerokai nukritę žemiau nulio, savaitgalį kai kur galime tikėtis ir 9 laipsnių šilumos, LRT radijui sako sinoptikė Alva Nagelytė .
Statistika apie paauglių patiriamas elektronines patyčias kelia nerimą  (13)
2014 m. spalio 24 d. 10:21
Kas penktas paauglys Lietuvoje yra patyręs elektronines patyčias.
R. Skaisgirys: „Tvarkai ir teisingumui“ dirbau nemokamai  (225)
2014 m. spalio 24 d. 08:20
Ketvirtadienį iš areštinės paleistas, tačiau įtariamojo statusą tebeturintis TV prodiuseris Rolandas Skaisgirys sako, kad pateikti kaltinimai jį glumina.
Diskusijose apie taršos mažinimą ES šalys bado pirštais viena į kitą  (2)
2014 m. spalio 24 d. 08:05
Briuselyje prasideda Europos Sąjungos šalių lyderių susitikimas, kuriame daugiausia nesutarimų kelia tai, kaip mažinti taršą. Nuo akmens anglies priklausoma Lenkija priešinasi siūlymams ambicingai mažinti anglies dvideginio taršą, tačiau ją spaudžia Vokietija. Tuo metu Lietuva nepatenkinta siūlymais, kad labiau mažinti taršą turėtų ne išsivysčiusios šalys, o tos, kuriose tai pigiausiai kainuotų.
Šalies moksleiviams – žinių apie eurą konkursas
2014 m. spalio 23 d. 21:12
Siekiant, kad apie būsimą Lietuvos valiutą – eurą – sužinotų kuo didesnė visuomenės dalis, Švietimo ir mokslo bei Finansų ministerijos parengė specialų konkursą šalies moksleiviams.
Artėjant eurui bankuose daugėja indelių  (19)
2014 m. spalio 23 d. 21:00
Artėjantis euras spaudžia greičiau apsispręsti, ką daryti su savo santaupomis. Bankininkai pastebi, kad santūrieji skuba dėti indėlius, nors palūkanos beveik nulinės, bet daugėja ir pradedančių investuoti, o savo pinigams jie ieško patrauklių rinkų, dažniausiai užsienio akcijų rinkose.
Ukrainos Rada po rinkimų pasikeis neatpažįstamai  (17)
2014 m. spalio 23 d. 20:15
Likus trims dienoms iki Ukrainos parlamento rinkimų , premjeras perspėja, kad Rusija gali mėginti destabilizuoti padėtį ir kviečia teisėsaugą užkirsti kelią teroro išpuoliams.
Gražuolė aktorė Justė Zinkevčiūtė prakalbo apie savo vaikystę ir paauglystę  (6)
2014 m. spalio 23 d. 17:37
Socialiniame tinkle „Facebook” – naujas iššūkis. Žmonės mielai dalijasi savo vaikystės nuotraukomis, vėliau estafetę perduoda savo draugams. LRT serialo „Meilė kaip mėnulis” aktorė Justė Zinkevičiūtė įkėlė vaikystės nuotrauką, kurioje ji – su didžiuliu kaspinu ant galvos ir broliu pašonėje. Prie nuotraukos aktorė brūkštelėjo: „Dalinuosi nuotrauka, kur šalia brolis, nes neradau tokios, kurioje jo nebūtų”.
G. Kirkilas D. Barakausko vietoje atsistatydintų  (38)
2014 m. spalio 23 d. 13:58
Būdamas ministro Dailio Barakausko vietoje tikrai atsistatydinčiau, sako Socialdemokratų partijos vicepirmininkas Gediminas Kirkilas .
President Grybauskaitė: Lithuania has proven that it can built LNG facility by itself
2014 m. spalio 23 d. 13:34
Lithuania has proven that, despite being a small country, it can build a liquefied natural gas (LNG) terminal and to ensure its energy independence without anyone’s help, the president has said.
„Istorijos detektyvai“: apie paskutinę Vytauto kelionę  (4)
2014 m. spalio 23 d. 11:20
Kokia buvo paskutinė Vytauto Didžiojo kelionė po Lietuvą ir kas yra Lietuvos inovacijų sostinė, - šias dvi temas gvildens Virginijus Savukynas laidoje „Istorijos detektyvai“ šį šeštadienį 13.00 val. per LRT televiziją.
D. Grybauskaitė: Lietuva, kai reikia, sugeba parodyti tvirtą politinę valią  (116)
2014 m. spalio 23 d. 08:49
Pasistatydami suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalą demonstruojame, kad, kai užtenka politinės valios, noro ir drąsos, net ir maža ir palyginti neturtinga valstybė gali  imtis veiksmų, vedančių į ekonominį ir energetinį savarankiškumą. Taip interviu LRT radijui teigia Prezidentė Dalia Grybauskaitė . Ji pabrėžia, kad SGD terminalą Lietuva pasistatė pirma iš trijų Baltijos valstybių.
Šilti pradeda ir Kaunas  (22)
2014 m. spalio 23 d. 07:44
Šildymo sezonas pradedamas ir Kaune . Nuo ketvirtadienio šildymas visame mieste turėtų būti įjungtas per penkias dienas.
Honkongas – aklavietė po derybų  (7)
2014 m. spalio 22 d. 21:42
Honkonge be rezultatų pasibaigė valdžios dvi savaites žadėtos derybos su protestuojančių studentų atstovais, ir dabar Kinijos autonominėje teritorijoje tik pagilėjo aklavietė.
Papiktino „Gustavo filmas“ – dukrų ten geriau nevesti  (773)
2014 m. spalio 22 d. 21:37
Moterys – ne asmenybės, o seksualus aptarnaujantis personalas. Tokį įspūdį iš animacinio filmo „Gustavo nuotykiai“ išsinešė jo žiūrovės. Pasak lygių galimybių ekspertės Margaritos Jankauskaitės, tiek esame pripratę matyti seksualizuotą moters kūną, kad žmonės, kuriantys filmus vaikams, net nemato tame problemos.
Ūkininkas nustėro sužinojęs, kiek turi sumokėti už žemę  (160)
2014 m. spalio 22 d. 20:58
Verslą ir gyventojus pasiekė deklaracijos su paskaičiuotu žemės mokesčiu. Šis, priklausomai nuo savivaldybės, šiemet iki penktadalio didesnis. Kaip ir ankstesniais metais, daugiausiai teks mokėti apleistų žemių savininkams. Mokesčiai penktadaliu augs kasmet iki 2017 m.
Buvęs Latvijos premjeras ramina lietuvius dėl euro: daug baimių nepasiteisino  (21)
2014 m. spalio 22 d. 20:48
Euro įvedimas buvo neabejotinai naudingas Latvijai ir jos ekonomikai, portalui LRT .lt sako buvęs Latvijos premjeras, būsimos Europos Komisijos ( EK ) vicepirmininkas Valdis Dombrovskis . Politikas mano, kad lygiai tokį patį poveikį euras turės ir Lietuvai .
Atlikta operacija, kuri gali reikšti revoliuciją medicinoje  (44)
2014 m. spalio 22 d. 20:44
Po užpuolimo peiliu paralyžiuotas Bulgarijos pilietis vėl gali vaikščioti po revoliucinio gydymo Lenkijoje. Mokslininkai naują metodiką lygina su pirmais žmogaus žingsniais Mėnulyje.