LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Bankai žada lanksčiai reaguoti į šauktinių prašymus atidėti paskolą  (5)
2015 m. kovo 4 d. 08:32
Į kariuomenę pašauktiems jaunuoliams bankai žada atidėti paskolų mokėjimą . Jų atstovai teigia turintys patirties, kaip elgtis su šauktinių paskolomis.
Odine aptempta suknele išryškinusi savo nuodėmingą grožį Mia apstulbino legendinius šalies kompozitorius  (8)
2015 m. kovo 4 d. 01:19
Prieš dvi savaites macionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje apmaudžiai iš savo rankų kelialapį į Vieną išleidusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia nesėdi užsidariusi tarp keturių sienų – netrukus ją bus galima išvysti naujoje LRT televizijo pramoginėje laidoje „Dainų daina“.
V. Baublienė: apie apsirijimus ir pavasarį  (1)
2015 m. kovo 4 d. 00:00
Kažin kodėl daug kas gana stipriai reaguoja į dirgiklį vardu „ dietos “. Todėl ištryniau jas iš antraštės.
Analizuoja B. Nemcovo žmogžudystę: tai signalas – „arba nutilkite, arba išvažiuokite“  (264)
2015 m. kovo 3 d. 22:12
Apie planuojamą Boriso Nemcovo nužudymą turėjo žinoti Kremlius , o gal ir valdžios struktūros, mano apžvalgininkas Viktoras Denisenko. Tą patį tvirtina ir Vilniaus universiteto (VU) Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) dėstytojas Vytis Jurkonis .
Nakvynės namų gyventojas apie naują mokestį: truputį per skaudžiai  (14)
2015 m. kovo 3 d. 21:48
Klaipėdos nakvynės namuose gyvenantiems žmonėms nuo kovo pradžios teks susimokėti už nakvynę. Toks sprendimas jau anksčiau buvo priimtas Vyriausybėje, o Klaipėdos savivaldybė yra pirmoji, pradėjusi realiai įgyvendinti šį nutarimą.
Po „eurovizinės“ nesėkmės Mia ilgai nenuobodžiavo – susirado naujos veiklos  (16)
2015 m. kovo 3 d. 20:25
Visą savo laiką ir jėgas nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankai skyrusi ir antra finale likusi Mia ilgai nuobodžiauti laiko neturėjo.
Argentinos rinka juokina pieno perdirbėjus  (44)
2015 m. kovo 3 d. 20:19
Nors nuo šiol Lietuvos pieno įmonės pieno produktus galės vežti į Argentiną, pieno perdirbėjai šia žinia pernelyg nesidžiaugia. Pasak jų, ši Pietų Amerikos valstybės rinka juos menkai domina dėl savo konkurencingumo.
Po pertraukos į televiziją B. Tiškevič-Hasanova grįžo kardinaliai pasikeitusi  (25)
2015 m. kovo 3 d. 18:59
Viena mėgstamiausių TV laidų vedėjų išrinkta Beata Tiškevič-Hasanova daugiau nei pusmetį buvo dingusi iš televizijos ekranų. Su kolega Andriumi Rožicku aktorė vedė įvairius muzikinius LRT projektus, kol galiausiai nusprendė debiutuoti su autorine laida "Mėnulio fazė".
Stano skaudžiai įkando D. Zvonkui  (25)
2015 m. kovo 3 d. 18:03
Ar Deivydo Zvonkaus šviežiai iškeptas hitas gali populiarumu aplenkti 1977-aisiais sukurtą Algimanto Raudonikio „Skinsiu raudoną rožę“? Tai bandys išsiaiškinti garsiausi šalių laikų atlikėjai, dalyvaujantys naujame LRT muzikiniame projekte „Dainų daina“.
Kaip žvaigždės atpažįsta delfinus: vieniems jie kaip kinai, kitiems – kaip broliai dvyniai  (1)
2015 m. kovo 3 d. 15:16
Naujienų portalas DELFI pasidomėjo LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ dalyvių, kaip jiems ruošiantis pasirodymams pavyksta atpažinti savo delfinus ir su jais surasti bendrą kalbą. Vieniems žinomiems žmonėms šie žinduoliai atrodo vienodi kaip kinai, kitiems gi padeda susigaudyti ir apgamai ant delfinų liežuvių.
I. Kazlauskaitė – po išskirtinės pažinties: turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė  (54)
2015 m. kovo 3 d. 15:16
Prie LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė po pirmų repeticijų baseine liko sužavėta žinduolių intelekto. „Tikrai ne žmonės patys protingiausi ir nuoširdžiausi, – neslėpė ji. – Pasitikėjau ir atsidaviau į delfino pelekus. Taip saugiai mane praplukdė. Turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė kaip delfinas.“
R. Vainienė. Kas yra liberalas savivaldybėje?  (32)
2015 m. kovo 3 d. 11:44
Dar dvi savaites gyvensim rinkimų temomis. Pirmasis turas sako – liberalai ant bangos. Negali su tuo nesutikti. Štai Liberalų sąjūdis padvigubino savo atstovų skaičių savivaldybėse. Vilniuje antrame ture kausis ne koks oficialiai kairysis su dešiniuoju, o du liberalai. Kad nesiveltume į diskusiją apie pavadinimus, pakalbėkime apie turinį. Kokias vertybes puoselėjantis ir kokius pasiūlymus teikiantis politikas savivaldoje galėtų būti pelnytai vadinamas liberalu?
Aiškėja V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinio“ pasirodymo detalės  (182)
2015 m. kovo 3 d. 11:31
Antradienį prieš pietus Vaidas Baumila ir Monika Linkytė dalyvavo spaudos konferencijoje, kurios metu žiniasklaidos atstovams papasakojo, kaip jiems sekasi ruoštis „ Eurovizijos “ dainų konkursui. Nurimus emocijoms po nacionalinės atrankos finalo, Lietuvos atstovai jau žino kur kas daugiau apie jų laukiančius darbus.
R. Lopata: Vakarai pavėlavo laiku duoti atgal į snukį Rusijai  (385)
2015 m. kovo 3 d. 07:06
Po opozicijos aktyvisto Boriso Nemcovo nužudymo Rusijos visuomenę, tikėtina, dar labiau sukaustys baimė dėl asmeninio saugumo, kuri didins lojalumą režimui. Taip LRT Televizijos laidoje „ Teisė žinoti “ kalba laidos dalyviai.
Politologai: konservatoriams laikas keisti lyderį  (583)
2015 m. kovo 2 d. 23:49
Savivaldybių tarybų rinkimai parodė, kad Tėvynės sąjungai - Lietuvos krikščionims demokratams ( TS-LKD ), kuriems į nugarą kvėpuoja Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (LRLS), reikėtų sunerimti ir pagalvoti apie partijos lyderio keitimą. Taip portalui LRT .lt tvirtina kalbinti politologai.
„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ – pornografija namų šeimininkėms?  (123)
2015 m. kovo 2 d. 16:44
Knyga ir filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ didžiausią susidomėjimą kelia tose šalyse, kur seksualinė sąmonė suvaržyta, todėl lietuviams ar puritoniškos kultūros amerikiečiams – tai bomba, sako žurnalo „ Cosmopolitan “ vyr. redaktorės pavaduotoja Rosita Rastauskienė. „Nėra jokio skandalo.
Grįžo namo po darbo dienos – vaikų neberado  (32)
2015 m. kovo 2 d. 14:57
Šį antradienį 19.30 val. per LRT socialinės dokumentikos laidoje „ Emigrantai “ – istorija apie atimtus vaikus Anglijoje . Jeigu ne pastarųjų mėnesių įvykiai Norvegijoje , kai emigrantės iš Lietuvos ėmė viešinti atimamų vaikų istorijas, ši į Angliją emigravusi moteris būtų tylėjusi. Bet išgirdusi, kaip žiauriai mažyliai atskiriami nuo mamų, Ingrida Jonikienė pratrūko. „Tos istorijos atvėrė senas žaizdas“, – sako ji.
L. Kojala. Rusijos stiprybė – Vakarų skaldymas  (55)
2015 m. kovo 2 d. 11:48
Ukrainos krizės kontekste dažnai girdime, kad pasaulis grįžta į Šaltojo karo laikus. Rytų ir Vakarų konfliktas vėl pasiekė tokį lygį, kad okupuotoje Rytų Ukrainoje nusileido kažkas panašaus į naują „geležinę uždangą“, o atviro karo grėsmė yra, kaip niekada, didelė.
Ar tikrai politiniai lyderiai užaugs seniūnijose?  (3)
2015 m. kovo 2 d. 06:47
Kelias kadencijas pabuvęs seniūnu, žmogus ir liktų seniūnu. Taip LRT .lt tvirtina filosofas ir kultūros istorikas Vytautas Ališauskas , komentuodamas neseniai politologų išsakytą nuomonę, kad naujieji politikos lyderiai gali ateiti ir per tiesioginius seniūnų rinkimus bei renkant savivaldybių tarybas pagal mažoritarinę sistemą (balsuojant už asmenį, o ne už sąrašą). Jis abejoja, ar rinkimų sistemų kaita gali iš esmės ką nors pakeisti.
Ketverius metus lauktas triumfas - „Dragūno“ rankininkai iškovojo LRF taurę  (3)
2015 m. kovo 1 d. 22:58
Klaipėdos „Dragūnas“ po keturių metų pertraukos susigrąžino Lietuvos rankinio federacijos (LRF) vyrų taurę. Pajūrio atstovai sekmadienį po nervingos kovos rungtynių pabaigoje rezultatu 26:24 (11:11) nukovė principingą varžovą - Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus.
Atėjus kalendoriniam pavasariui, grįš žiema  (8)
2015 m. kovo 1 d. 22:33
Pirmąją kovo savaitę orai šiek tiek atvės. Naktimis gali sugrįžti iki 6 laispnius šalčio siekianti temperatūra, praneša LRT.
Skelbiami pirmieji rezultatai  (41)
2015 m. kovo 1 d. 22:11
Skelbiami pirmieji oficialūs rinkimų rezultatai.
Partijų štabuose - ovacijos ir didieji nusivylimai  (207)
2015 m. kovo 1 d. 20:24
Lietuvoje sekmadienį įvyko savivaldybių tarybų rinkimai, kuriuose pirmą kartą merai buvo renkami tiesiogiai. Naujoji rinkimų tvarka kai kuriuose miestuose ir rajonuose gali kelti sumaištį, ypač jeigu tarybą kontroliuos tiesiogiai išrinktam merui priešiška partija, tačiau tiesioginiais rinkimais buvo tikimasi gyventojus labiau sudominti vietos valdžia.
LRF taurės – „Dragūnui“ ir žalgirietėms  (10)
2015 m. kovo 1 d. 19:45
Klaipėdos „Dragūnas“ po keturių metų pertraukos susigrąžino Lietuvos rankinio federacijos (LRF) vyrų taurę. Pajūrio atstovai sekmadienį po nervingos kovos rungtynių pabaigoje rezultatu 26:24 (11:11) nukovė principingą varžovą – Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus.
Kaip lietuviai Londone ieško antrųjų pusių?  (10)
2015 m. kovo 1 d. 17:54
Išvykę svetur lietuviai randa darbo, dažniausiai geriau apmokamo nei gimtinėje. Jie pramoksta užsienio kalbų, išmoksta pakovoti už save svetimoje aplinkoje. Daug kam emigracijos metu praplėstas akiratis padeda atrasti save. Žmonės netgi tampa tolerantiškesni kitokios rasės ar religijos asmenims. Tačiau, pasak „Emigrantų“, yra ir kita pusė, apie kurią vis dažniau prabyla svetimuose kraštuose nusėdę mūsų giminės ir draugai.
K. Navickaitė–Tina ir K. Kerbedis atskleidė savo paslaptį  (36)
2015 m. kovo 1 d. 17:37
Klaipėdos delfinariume, kuriame ir sekmadienį buvo filmuojama viena projekto „ Delfinai ir žvaigždės “ laida, švietė ryškiausios Lietuvos scenos žvaigždės, pasiryžusios padėti projekto dalyviams. Delfinų pakerėti atlikėjai atskleidė ir nemažai savo paslapčių.
Kaliningrade sulaikė žurnalistus iš Lietuvos  (213)
2015 m. kovo 1 d. 10:47
Šeštadienį, rengdami reportažą LRT laidai „Pinigų karta“, Kaliningrade buvo sulaikyti žurnalistai iš Lietuvos . Į nemalonią padėtį žurnalistai pateko Kolosovskos kaime. Po maždaug 2,5 valandos kūrybinė laidos grupė buvo paleista. Jie atsipirko pinigine bauda.
LRF taurės vyrų finale – „Granito“ ir „Dragūno“ akistata  (1)
2015 m. vasario 28 d. 22:08
Lietuvos rankinio federacijos (LRF) vyrų taurės finale sekmadienį 16.30 val. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje susigrums Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ir Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai.
Kaip Vilniuje įsigyti rezervuotą automobilio stovėjimo vietą?  (2)
2015 m. vasario 28 d. 08:00
Į LRT Radiją kreipėsi klausytojas Bronius iš Vilniaus su klausimu apie rezervuotas automobilių statymo vietas: „Norėčiau sužinoti, kaip yra su rezervuotomis vietomis mašinai pasistatyti? Kaip jos yra įsigyjamos – darbo valandoms, parai, mėnesiui ar iki gyvos galvos? Ir kiek visa tai kainuotų, pvz., Šermukšnių gatvėje Vilniuje?“