LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Atveriami visi viešųjų pirkimų sandoriai ir jų detalės
2015 m. spalio 7 d. 18:59
Per pastarąjį dešimtmetį vykusių viešųjų pirkimų sąlygas, kainas ir konkursų dalyvius nuo šiol galės sužinoti kiekvienas norintis.
Daug klausimų sukėlusi šiurpi avarija Plungės rajone: versijų sumažėjo  (135)
2015 m. spalio 7 d. 15:04
Skaudi avarija sekmadienį įvykusi Plungės rajone iki šiol kelia daug klausimų, į kuriuos sunku atsakyti. Neaišku nei kodėl automobilis BMW išvažiavo į priešingą eismo juostą, nei kitos incidento aplinkybės bei detalės.
Lietuviai prieš mūšius su anglais ir slovėnais: tikslas – 4 taškai  (66)
2015 m. spalio 7 d. 13:36
Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą Liublianoje prieš artėjančias rungtynes su Slovėnijos komanda ir kitos savaitės dvikovą su Anglija.
Į Lietuvą atvyko Švedijos karališkoji pora  (155)
2015 m. spalio 7 d. 13:16
Į Lietuvą atvyko Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija.
Landsbergis lambastes NATO, Obama and Turkey for failing to deter Moscow  (4)
2015 m. spalio 7 d. 12:01
Vytautas Landsbergis , the patriarch of Lithuanian politics known for his tough anti-Russian stance, is uncompromisingly critical of how NATO countries have responded to Russia 's recent incursions into Turkey 's airspace.
T. Janeliūnas: Rusija tikrina NATO  (48)
2015 m. spalio 7 d. 10:45
Tai, kad Rusija pažeidžia Turkijos oro sienas, rodo, jog Rusija į konfliktą Sirijoje įsitraukė ne dėl vieno tikslo, LRT sakė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Tomas Janeliūnas .
Griežti V. Landsbergio žodžiai Vakarams, B. Obamai ir Turkijai: V. Putinas iš to tik juokiasi  (930)
2015 m. spalio 7 d. 09:19
„Gali smerkti nežinia kiek. Kas iš to, kad smerki, bet nieko nedarai? Reikia pasakyti: pone Putinai, jeigu ir toliau taip skraidysi, paruošk savo pilotams skardinius karstus“, – sako Vytautas Landsbergis , komentuodamas NATO reakciją į Rusijos antskrydžius Turkijoje .
Sweden's royal couple starting state visit in Lithuania
2015 m. spalio 7 d. 09:18
Carl XVI Gustav of Sweden and Queen Silvia are arriving in Vilnius on Wednesday for a state visit.
Vizitą Lietuvoje pradeda Švedijos karališkoji pora  (19)
2015 m. spalio 7 d. 07:26
Trečiadienį Vilniuje valstybinį vizitą pradeda Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija.
„Volkswagen“ atstovai Lietuvoje: automobiliai yra saugūs  (71)
2015 m. spalio 6 d. 19:47
Lietuvos institucijos vis dar aiškinasi, kokią galimą žalą aplinkai galėjo padaryti dyzeliniu kuru varomi „ Volkswagen “ automobiliai. Nors „Volkswagen“ atstovai Lietuvoje situacijos nekomentuoja, kartu ramina, esą, automobiliai yra saugūs ir tinkami eksploatuoti.
ES šalys dalinsis informacija apie tarptautines įmones
2015 m. spalio 6 d. 19:13
Europos Sąjungos finansų ministrai susitarė privalomai ir automatiškai dalytis informacija apie mokesčių lengvatas tarptautinėms įmonėms. Taip siekiama užkirsti kelią įmonėms vengti mokesčių, kai jos veiklą vykdo vienoje šalyje, o dėl mažesnių mokesčių susitaria su kita šalimi ir ten įsteigia filialą.
Ko verti V. Putino grasinimai?  (147)
2015 m. spalio 6 d. 17:05
Pasitraukdamos iš Rusijos ir Baltarusijos elektros sistemos - vadinamojo BRELL žiedo - Lietuva ir kitos Baltijos šalys neprivalės kompensuoti nuostolių Rusijai ar Baltarusijai
Kremliaus atakos Sirijoje: B. Obama atrodo likęs kvailio vietoje  (685)
2015 m. spalio 6 d. 16:00
Norint sutarti su Rusija dėl Sirijos, JAV gali tekti vis dažniau atsižvelgti į šios šalies interesus, kurie pirmiausia susiję su posovietine erdve, atkreipia dėmesį Rytų Europos studijų centro ekspertas politologas Linas Kojala . Jo teigimu, tai gali kelti dilemų ir Lietuvos saugumui.
Nemaloni tiesa: Lietuvos viešasis transportas neatitinka ES standartų  (43)
2015 m. spalio 6 d. 15:10
Vežėjai teigia, kad Lietuvoje viešasis transportas neatitinka Europos Sąjungos ( ES ) standartų.
Lithuanian delegation in Greece says no Syrians in refugee camps
2015 m. spalio 6 d. 11:45
A delegation from Lithuania, led by Deputy Minister of Interior Elvinas Jankevičius, continues a visit in Greece where on Monday it met with local officials to discuss selection and resettlement of asylum seekers.
EP rengiama diskusija dėl „Volkswagen“ skandalo  (1)
2015 m. spalio 6 d. 10:30
Europos Parlamente (EP) rengiama diskusija dėl „ Volkswagen “ skandalo. Už vidaus rinką, pramonę ir verslumą atsakinga komisarė pristatys, kokių veiksmų imasi Komisija, kad tokie sukčiavimai nepasikartotų ateityje.
Premjeras: saugiam eismui numatytos papildomos priemonės  (8)
2015 m. spalio 6 d. 10:16
Šalyje tebevykstant tragiškiems eismo įvykiams , Premjeras Algirdas Butkevičius užsimena apie papildomas saugos priemones keliuose.
Kremliui prakalbus apie milijardinius nuostolius – Lietuvos atsakas  (73)
2015 m. spalio 6 d. 09:47
Nuostoliai dėl trijų Baltijos šalių pasitraukimo iš BRELL elektros žiedo, jungiančio Baltijos šalis , Baltarusiją ir Rusiją, yra skaičiavimais nepagrįstos interpretacijos, teigia premjeras Algirdas Butkevičius. Tuo metu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tikina, kad Maskva dėl to patirs milijardus nuostolių.
President Grybauskaitė says Swiss army 'nice example' for Lithuania
2015 m. spalio 6 d. 09:22
Lithuanian President Dalia Grybauskaitė , who is leaving for a visit to Switzerland on Tuesday, says that the Swiss army, which is based on military conscription , is a "nice example" for Lithuania.
Tragiškos avarijos Plungėje tyrimo detalės: kaltųjų paieškos – labai painios  (119)
2015 m. spalio 6 d. 08:35
Per ketverius metus neatsargus kitos transporto priemonės lenkimo manevras jau pražudė 187 žmones, per 1700 buvo sužeista. Neatmetama, kad būtent šis manevras sukėlė šiurpią avariją ir Plungės rajone. Kokios priežastys dažniausiai sėja mirtį Lietuvos keliuose?
Graikijoje pabėgėlių Lietuvai kol kas nerado  (75)
2015 m. spalio 6 d. 07:19
Vidaus reikalų viceministro Elvino Jankevičiaus vadovaujama delegacija vieši Graikijoje. Pirmadienį su vietos pareigūnais delegacija aptarė prieglobsčio prašančių pabėgėlių atrankos ir perkėlimo į Lietuvą procedūras.
Nauji medžioklės reikalavimai šernų kiekį sumažins perpus  (25)
2015 m. spalio 5 d. 21:37
Nepavykstant sustabdyti jau antrus metus Lietuvoje plintančio afrikinio kiaulių maro, Maisto ir veterinarijos tarnyba sugriežtino medžioklės reikalavimus, kad iki 2017 metų balandžio šernų populiacija būtų sumažinta maždaug perpus – iki 25 tūkst.
Keli labai naudingi patarimai: kaip mokytis, kad informacija kuo ilgiau išliktų atmintyje  (9)
2015 m. spalio 5 d. 21:14
Mokytis, kol nugriūsi, tikrai nėra gerai, nes smegenys, kaip ir bet kuris kitas organas, pavargsta, LRT RADIJUI sako Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentė Vilija Stanišauskienė.
Prasideda atranka į nacionalinę „Euroviziją“: taisyklės vėl keičiasi  (19)
2015 m. spalio 5 d. 17:35
Gruodžio pradžioje bus aišku, kurie atlikėjai pasiryžę ginti Lietuvos vardą žiūrimiausiame pasaulyje dainų konkurse. Iki gruodžio 1-osios Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija laukia paraiškų visų, norinčių dalyvauti „Eurovizijoje”.
Atviras ir nemokamas „Wi-Fi“ – tarsi nemokamas sūris  (11)
2015 m. spalio 5 d. 17:21
Saugiai naudotis viešose vietose veikiančiomis nemokamomis belaidžio interneto ryšio prieigomis taip pat reikia mokėti. Specialistai perspėja, kad kartais tokie taškai gali būti sukurti siekiant šnipinėti vartotojus, vogti slaptažodžius ar nukreipti į kenkėjiškus tinklalapius.
Vilnius skelbia šildymo sezono pradžią  (167)
2015 m. spalio 5 d. 17:15
Penktadienį Vilniaus miesto gydymo ir švietimo įstaigose bus pradėtas šildymo sezonas, portalui LRT .lt pranešė sostinės savivaldybės atstovai. Kada bus įjungtas šildymas daugiabučiuose, dar neaišku.
Lietuvos televizijos gražuolės karjeroje - permainos  (22)
2015 m. spalio 5 d. 17:14
Sezoną pradedančiame televizijos kanale LRT Kultūra šį vakarą – intriguojanti premjera: žiūrovams bus pristatyta vokiečių televizijos „Deutsche Welle“ ir LRT bendros gamybos Europos kultūros ir gyvenimo būdo žurnalas „Euromaxx“, kurį vesti patikėta naujienų žurnalistei Ugnei Galadauskaitei .
Atsakė į klausimus norintiems tapti šauktiniais  (22)
2015 m. spalio 5 d. 12:59
Panevėžio regione į privalomąją karo tarnybą jau nebekviečiami jaunuoliai, kurie į karo prievolės komplektavimo padalinį turėjo atvykti spalio 5 dieną ir vėliau, LRT RADIJUI sako Krašto apsaugos ministerijos Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas Žygimantas Adamonis.
Lithuania might have to pay billions for quitting Soviet energy system  (1)
2015 m. spalio 5 d. 09:51
As Lithuania is approaching its goal of separating from the electricity network extending across the former Soviet Union and fully integrating itself into the energy system of Western Europe, Moscow might claim multi-billion-euro damages that Vilnius could be liable to pay based on a treaty signed 14 years ago.