LRT

LRT - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.
LRT sudaro trys televizijos kanalai (LRT TELEVIZIJA, LRT KULTŪRA, LRT LITUANICA), trys radijo stotys (LRT RADIJAS, LRT KLASIKA, LRT OPUS) ir interneto portalas WWW.LRT.LT

Kaip baigiantis žiemai nusipirkti kokybiškų bulvių ir kaip jas laikyti  (1)
2016 m. vasario 6 d. 08:00
Artėjant pavasariui, pamažu baigiasi ramybės periodas ir bulvės, kaip ir gyvas sutvėrimas, lyg pradeda busti, tad, norint nusipirkti kokybiškų bulvių, parduotuvėje teks sugaišti daugiau laiko, LRT RADIJUI sako Aleksandro Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto Žemės ūkio ir maisto mokslų instituto profesorė Elvyra Jarienė.
Raginama keisti įstatymą „Dėl užsieniečių teisinės padėties“  (11)
2016 m. vasario 5 d. 23:51
Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo Lietuvos piliečių įstatymų leidybos iniciatyvinę grupę, kuri siekia pripažinti netekusiu galios pernai lapkritį pataisytą įstatymą „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ ir ragina jį kuo skubiau keisti.
Dėl emigracijos nekilnojamojo turto rinkos plėtra nenukenčia  (15)
2016 m. vasario 5 d. 22:16
Kasmetinis gyventojų nutekėjimas svetur įtakos nekilnojamojo turto rinkos plėtrai neturi. Didžiuosiuose miestuose auga ir jo pasiūla, ir paklausa. Tačiau pirkimą ir pardavimą Vilniuje pagyvina vidinė žmonių migracija šalyje.
Į Vilnių persikėlusi rusė: jei garbinate V. Putiną, nuvažiuokite pagyventi į Rusiją  (513)
2016 m. vasario 5 d. 21:37
Rusijos televizijoje be propagandos daugiau nieko nėra, o televizoriaus geriau iš viso neturėti, nes žiūrėti ten vis tiek nėra ką. Taip sako į Vilnių iš Maskvos prieš metus persikėlusi buvusi žurnalistė Julija Bašinova.
Niujorko centre nuvirto kranas, yra žuvusių ir sužeistų  (10)
2016 m. vasario 5 d. 17:47
Jungtinėse Valstijose , pačiame Niujorko centre, nuvirtus didžiuliam statybų kranui, vienas žmogus žuvo, dar du buvo sunkiai sužeisti.
Analitikas paaiškino, kodėl pensijų indeksavimas neveiks  (39)
2016 m. vasario 5 d. 16:41
Kol bus neišspręstos svarbiausios problemos, joks pensijų indeksavimas neveiks, LRT RADIJUI sako analitikas Stasys Jakeliūnas .
„Istorijos detektyvai“: 10 skandalingiausių nusikaltimų tarpukario Lietuvoje  (5)
2016 m. vasario 5 d. 15:50
Kaip lietuviai į Maskvą vežė ne tik kontrabandinį sachariną, bet taip pat ir kokainą? Kokia buvo sugalvota schema, pašto ženklus pavertusi milijoniniu pelnu?
Zika – ne vienintelė grėsmė: papasakojo, kokių dar atogrąžų virusų esama Europoje  (9)
2016 m. vasario 5 d. 14:26
Nors Zik os virusinės infekcijos atvejų jau užregistruota ir Europoje, europiečiams pagrindo nerimauti kol kas nėra, nes virusą platinantys uodai mūsų klimato sąlygomis neišgyvena, LRT RADIJUI sako Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro Epidemiologinės priežiūros skyriaus vedėja Galina Zagrebnevienė .
Trys pavyzdžiai, kaip valstybė ir darbdaviai tyčiojasi iš mūsų  (350)
2016 m. vasario 5 d. 11:09
Nežinau, kaip jūs, bet aš savo gimtoje šalyje nesijaučiu saugus ir anaiptol ne dėl pabėgėlių ar emigrantų. Labai suprantu tuos jaunus žmones, kurie palieka Lietuvą ir dažniausia ne dėl mažų atlyginimų.
Už melagingus iškvietimus baus skaudžiau  (15)
2016 m. vasario 5 d. 11:06
Nemažėjant melagingų specialiųjų tarnybų iškvietimų, nuo balandžio griežtinamos sankcijos: už tokius pranešimus grės ne tik didesnės baudos, bet ir laisvės atėmimas iki trejų metų. Be to, pagalbos tarnyboms nurodyta visais melagingų iškvietimų atvejais išieškoti patirtus nuostolius iš kaltininkų.
Apie augalus atskleidė tai, kas atrodo neįtikėtina  (10)
2016 m. vasario 5 d. 10:44
Tikslingai judantys, sąmoningai bendraujantys ir vienas kitam padedantys augalai – ne fantastų išmonė. Pasirodo, augalus tiriantys mokslininkai sužino dar ne tokių stebinančių dalykų.
Iš Sirijos plūstelėjo didžiulė minia pabėgėlių  (311)
2016 m. vasario 5 d. 10:10
Minios žmonių, bėgdami nuo suintensyvėjusių mūšių Sirijos Alepo mieste, traukiasi Turkijos sienos link.
Growing demand to drive up housing prices in Lithuania’s cities
2016 m. vasario 5 d. 09:52
The supply and demand for real estate is growing in Lithuania‘s largest cities with the movement of people from rural areas to cities increasing, drawn by higher wages.
Lithuania one of the biggest energy importers in EU
2016 m. vasario 5 d. 09:46
Lithuania 's dependency on energy imports in 2014 was one of the largest among the 28 European Union countries.
MP proposes VAT cuts on basic foods
2016 m. vasario 5 d. 09:39
A reduced value-added tax (VAT) rate should apply to basic food products, according to a new bill being proposed by a Labour Party MP.
Apie augalus atskleidė neįtikėtinų dalykų  (2)
2016 m. vasario 5 d. 09:35
Tikslingai judantys, sąmoningai bendraujantys ir vienas kitam padedantys augalai – ne fantastų išmonė. Pasirodo, augalus tiriantys mokslininkai sužino dar ne tokių stebinančių dalykų.
Lithuania’s demographic crisis needs to be tackled now, say economists
2016 m. vasario 5 d. 09:33
Demographics will soon be the biggest problem facing Lithuanian society and industry, leading economists have warned, urging Lithuanian politicians to address the massive emigration that has been draining the Lithuanian population for over a decade now.
Pasiūlė IT specialistų trūkumo problemos sprendimą  (46)
2016 m. vasario 5 d. 08:56
Siekdami padidinti informacinių technologijų ( IT ) specialistų skaičių, Švietimo ir mokslo ministerija ( ŠMM ) siūlo gerokai didinti valstybės finansavimą informacinių technologijų krypties studijoms.
Į skandalą dėl narkotinių medžiagų įsivėlęs D. Šamrajus grįžta į televiziją  (15)
2016 m. vasario 4 d. 22:08
Beata Tiškevič ir Arūnas Valinskas nuo šiol diriguos naujai muzikinei viktorinai „Atspėk dainą“, kurią antradieniais transliuos LRT televizija . Pirmojoje laidoje dalyvaus ir Dovydas Šamrajus, prieš kelerius metus įsivėlęs į skandalą dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.
Kainų karai nebepadeda: kaip klientus vilioja mobiliojo ryšio operatoriai  (55)
2016 m. vasario 4 d. 22:06
Ilgiau nei dešimtmetį veikianti numerio perkėlimo paslauga suteikia vartotojams galimybę išlaikyti turimą telefono numerį ir migruoti per mobiliojo ar fiksuoto ryšio operatorius. Kasmet tokia galimybe pasinaudoja dešimtys tūkstančių žmonių, perkeldami vidutiniškai apie 100–150 tūkstančių numerių.
Lietuvos didmiesčiuose auga ir būstų pasiūla, ir paklausa  (11)
2016 m. vasario 4 d. 19:02
Kasmetis gyventojų nutekėjimas svetur įtakos nekilnojamojo turto rinkos plėtrai neturi: didžiuosiuose miestuose auga ir jo pasiūla, ir paklausa. Vilniuje būsto pirkimą ir pardavimą pagyvina vidinė žmonių migracija šalyje.
„Vikipedijoje“ nyksta Lietuvos miestai?  (41)
2016 m. vasario 4 d. 17:26
Ar žinote kur yra Rūdiškės ? Kokie objektai jose yra? Susimąstėte? Greičiausiai jau vedate šį raktinį žodį į „Google“ ir iškart randate „Vikipedijos“ aprašymą. O ką gi matome jame?
Politologas apie A. Abromavičių: jei situacija bus užglaistyta, Ukraina pralaimės  (28)
2016 m. vasario 4 d. 17:15
Ukrainos ekonomikos ministro Aivaro Abromavičiaus atsistatydinimas bus išbandymas naujai Ukrainos sistemai ir naujoms struktūroms, pavyzdžiui, Antikorupcijos biurui, LRT RADIJUI sako Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala .
‘People who say they make the minimum wage but have big money in their accounts should be worried’
2016 m. vasario 4 d. 15:22
About one tenth of all Lithuanian bank accounts will be scrutinised by the State Tax Inspectorate under a new law that requires banks to share information about depositors with tax authorities.
L. Zareckas paviešino prieš 17 metų darytą garsių bičiulių nuotrauką: kai kurių neatpažinsite  (47)
2016 m. vasario 4 d. 14:20
Grupės „ŽAS“ nario Lino Zarecko-Choro nerūpestingos jaunystės prisiminimai, regis, niekad neišblės. Savo „Facebook“ paskyroje muzikantas pasidalijo beveik 18 metų senumo nuotrauka, kurioje – ir garsūs bičiuliai.
Gyvūnai, kuriems Lietuvoje atvira tik viena prieglauda
2016 m. vasario 4 d. 14:07
Viešoje erdvėje pripratome matyti prašymus padėti beglobiams šunims ar priglausti šeimininkams pabodusią katę. Tačiau yra gyvūnų, kuriems pagalbos reikia ne mažiau, o rūpinasi jais vos viena prieglauda Lietuvoje.
„Placebo“ ir „Depeche Mode“ gerbėjai turėtų suklusti: Vilniuje koncertuos IAMX  (2)
2016 m. vasario 4 d. 13:58
Tamsaus romantiško roko muzikantas Chrisas Corneris, scenoje pažįstamas IAMX vardu, vasario 29 d. suburs savo naujus ir senus gerbėjus menų fabrike „Loftas“ .
"Zgoda" w "Duokim garo!". Jutro na LRT  (6)
2016 m. vasario 4 d. 12:47
Jutro (piątek) o godz. 21.00 Zespół Pieśni i Tańca ludowego "Zgoda" z Rudomina wystąpi na żywo w programie telewizyjnym "Duokim garo". Program zostanie wyemitowany w telewizji LRT.
S. Paltanavičius: žiema dar niekur neišėjo – laukime jos bet kada  (2)
2016 m. vasario 4 d. 12:13
Lietuvoje dabar... Iš tikrųjų, kas dabar yra Lietuvoje – žiema ar pavasaris? Mokslininkai visi kaip vienas ramina laukiančius pavasario ir liepia dar pagyventi žiemoje. Tai kas, kad ji tokia nežiemiška. Tačiau pavasariui dar ankstoka, jam nepasiruošusi žemė, dangus ir saulė. Gamta neskuba – palauksime ir mes.