Lietuvė šeštadienį pirmoje rungtyje 7,5 km skrečo varžybose aplenkė visas varžoves ratu ir tapo nugalėtoja (40 tšk.), buvo trečia asmeninėse 2 km persekiojimo lenktynėse (36 tšk.) bei užėmė ketvirtąją vietą atkrintamosiose lenktynėse (34 tšk.).

Po trijų rungčių Lietuvos dviratininkė surinko 110 taškų ir keturiais lenkia britę Gracę Garner.

Dėl medalių kovos ir trečią bei ketvirtą vietas užimančios dviratininkės atitinkamai vokietė Lisa Klein (104 tšk.) bei prancūzė Lamboley Soline (102 taškai).

Bendroji įskaita:

1. Edita Mazurevičiūtė (Lietuva) 110 tšk.
11.Andreia Alves (Portugalija) 60

Sekmadienį merginos dar varžysis 500 m lenktynėse laikui, greito rato bei 20 km taškų lenktynėse.

Kuklia aštunta vietą tenkinosi jaunimo merginų 500 m lenktynėse laikui startavusi Gabrielė Jankutė. Ji nuotolį įveikė per 35,710 sekundės ir aplenkė dvi varžoves.

Čempione tapo rusė Anastasija Voinova (33,553 sek.), sidabras atiteko kitai Rusijos trekininkei Darjai Šmeliovai (34,406 sek.), bronza - olandei Elis Ligtlee (34,425 sek.).