Jaunos žmonos video laiškas: tokių vaizdų vaikai neturėtų matyti

 (46)
Dviejų vaikų mamos Emmos Murphy vido laiškas išties sukrečia. Jauna moteris prisipažino ilgai galvojusi, ar viešinti šį video. Tačiau galiausiai nusprendė prabilti dėl savo šeimos ir vaikų.
Emma Murphy
© Stopkadras

„Man 26-eri, esu iš Dublino. Turiu du vaikus. Sukūriau santykius su savo gyvenimo meile. Buvusia gyvenimo meile. Santuokoje turėjome ir pakilimų, ir nuosmūkių. Deja, pernai sužinojau, kad jis man yra neištikimas su viena iš savo klienčių. Nors jis pats tai neigė, ji susisiekė su manimi ir pasakė, kad yra nėščia. Gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Tačiau aš jį taip mylėjau, kad nusprendžiau suteikti šansą sugrįžti. Deja, bet jis vėl tai padarė.

Jis nesirodė visą savaitgalį. Todėl nuėjau į sporto klubą, kur žinojau jį rasianti. Jis viską neigė. Pastūmė mane ir trenkė į veidą. Ir tai nebuvo pirmas kartas.

Pastaruosius pusantrų metų man jis vis kartodavo, kad esu paranojikė, išprotėjusi psichopatė, mano nesaugumo jausmas mane vieną dieną pražudys.

Po šio įvykio supratau, kad joks vyras neturi teisės pakelti rankos prieš moterį. Pagaliau sukaupiau drąsą išeiti pas savo šeimą, draugus, kurie mane myli.

Nepriimtinas yra ne tik fizinis, bet ir psichologinis smurtas ir žeminimas. Joks vyras neturi teisės taip elgtis su moterimis. Dabar aš esu vieniša dviejų nuostabių vaikų mama. Deja, jų tėtis nebeaugins. Nes tokių vaizdų vaikai neturėtų matyti.

Jei kažkas išgyvena tą patį, ką aš, jūs turite išeiti. Smurtas nepateisinamas. Ypatingai tai turite padaryti jei turite vaikų. Man širdis plyšta, kad mano vaikams teko visa tai matyti.

Jei vyras pakėlė prieš jus ranką kartą, tai nutiks vėl ir vėl“.

Išplatinusi šį video, jauna mama sulaukė išties daug ją palaikančių žmonių. Daugelis dėkojo už drąsą prisipažinti ir ryžtą išeiti, kitų moterų padrąsinimą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (11)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (10)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.

Produktai, kurių nepatartina vartoti tuščiu skrandžiu (16)

Ar esate pastebėjusios, kad ryte, atsikėlusios ir sukrimtusios obuolį ar kelias vynuogių uogas, paskui prastai jaučiatės, jums raižo pilvą ir netgi susuka vidurius?

Natūralūs ir greiti būdai įveikti peršalimą (1)

Kai pavasario orai tokie permainingi, tampa vis lengviau peršalti. Nors sinoptikai pranašauja šiltą vasarą, ji kol kas atrodo kaip tolimas miražas.

Veido odos priežiūra: ko jokiu būdu negalima daryti (4)

Visos mes ne šventosios ir retkarčiais padarome veido priežiūros klaidų. Jei taip nutinka kartais, neverta nerimauti – jei vieną naktį prieš miegą pamirši nusivalyti makiažą, ko gero oda nuo to nesunyks.

Nenorite, kad svečiai užmigtų prie pietų stalo? Šių produktų privalote atsisakyti (6)

Visi esame patyrę tą jausmą, kai po sočių pietų norime kristi į lovą ir miegoti. Šventiniu laikotarpiu, prisiragavę įvairių patiekalų, taip pat dažnai pajuntame mieguistumą. Ką daryti?

Kaip nepasiduoti depresijai, jeigu dažnai jaučiate nerimą ir liūdesį (29)

Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.

8 svarbūs signalai jūsų sveikatai, kuriuos siunčia pakitusi odos būklė (2)

Oda - didžiausias mūsų kūno organas, tad jeigu kažkas viduje vyksta ne taip, didelė tikimybė, jog oda praneš.

10 natūralių būdų kovoti su pūslelinę (ledukai, degtinė, paracetamolio tebletės ir kt.) (13)

„Ir vėl vėjas nubučiavo" - taip sakoma, kai ir vėl užklumpa nemalonioji lūpų pūslelinė.