Virtualioje erdvėje moterys yra palaidesnės

 (20)
Mes pjaunam vyrus dėl svetimoteriavimo, o, pasirodo, esam gudrios savo seksualinių įgeidžių tenkintojos.
Virtualus romanas moteriai - tik prasiblaškymui.
© Shutterstock nuotr.

Naujas tyrimas, kurį atliko populiarus internetinis pažinčių portalas (užsienyje, ne Lietuvoje), parodė, jog moterys, priešingai nei yra susidaręs stereotipas apie jas, žymiai laisviau nei vyrai elgiasi virtualioje erdvėje.

Jos yra labiau linkusios flirtuoti bei apgaudinėti savo antrąsias puses elektroniniais pranešimais bei siųsti savo erotines nuotraukas virtualiems pažįstamiems (o čia galima užšokti ir ant kokio šantažuotojo...).

Pagal tyrimo „Tegul kalba mano pirštai: seksualios žinutės ir neištikimybė kibernetinėje erdvėje" (Let My Fingers Do the Talking: Sexting and Infidelity in Cyberspace) rezultatus, du trečdaliai apklaustųjų moterų atsakė, jog naudojasi elektroniniu paštu intymiam bendravimui. Atkreiptinas dėmesys, kad apie tai prisipažino tik pusė respondentų vyrų. Tai gal moterys tiesiog sąžiningesnės, o vyrais virtualiu romanu nueina kur kas toliau, a? Todėl ir nedrįsta prisipažinti, ką ten išdirbinėja...

Pasak psichologų, šį fenomeną galima paaiškinti tuo, kad moterys nemano, jog virtualus seksas yra išdavystė, tad nejaučia dėl to kaltės jausmo. Virtualūs romanai leidžia joms praskaidrinti kasdienę rutiną, o reali išdavystė tikrai nėra būtinas tokių romanų finalas.

Ir aš esu siuntusi savo nuotraukų porai vaikinų. Manau, tam, kad patvirtintų, kad esu patraukli. Juk gavęs nuotrauką privalai kažkaip sureaguoti. Be to, man patinka erzinti vaikinus. Gaunu vitamino G (Geros nuotaikos ir Grožio), nes susilaukiu komplimentų.

Man nesvarbu, kad psichologai sako, jog tokios asmenybės, kaip aš, nepasitiki savimi, reikalauja patvirtinimo iš aplinkinių dėl išvaizdos ar būdo savybių. Man malonu, taigi kodėl negaliu pažaisti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (11)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (81)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.