Mano mielas žvėris... 7 minutėms

 (33)
Kas svarbiau palaimai lovoje? Vyro aktyvumas ar akto trukmė? Manau, nei tas, nei tas, o partnerių suderinamumas.
Mokslininkai paskaičiavo, kad idealus lytinis aktas trunka 7-13 minučių.
© Shutterstock nuotr.

Štai tyrėjai iš Vokietijos atskleidė, kaip yra susijusi vyrų išvaizda su jų seksualiniu aktyvumu. Tyrimai parodė, kad didžiausią potencialą turi patys plaukuočiausieji stipriosios lyties atstovai.

Atlikę tyrimus ir išmatavę testosterono lygį, mokslininkai pagal kūno sudėjimą paskirstė vyrus į 3 tipus:

Pirmas: aukšti, ilgakojai, šviesiaplaukiai, ne labai ryškiais raumenimis ir lygia beplauke krūtine. Tokie vyrai yra išoriškai patrauklūs, tačiau jų seksualinis potencialas yra silpnai išreikštas;

Antras: šatenai arba brunetai su išvystytais raumenimis, plaukuotais pilvukais ir kirkšnimis, plačiais pečiais ir trumpomis kojomis. Šios grupės atstovų aktyvumas lovoje yra vidutinis;

Trečias: brunetai, kurių visas kūnas yra plaukuotas bei plaukuotas kelelis nuo bambos iki kirkšnies. Šio tipo vyrai turi didžiausią libido - vyriškųjų hormonų lygis yra pats aukščiausias. Išskirtinis bruožas - ankstyvas plikimas, kurio priežastis - padidėjęs testosterono kiekis kraujyje.

Galima apie vyro pajėgumą bei ištvermę ir diskutuoti. Moteris ir vyras - slėpiningiausias duetas gamtoje. O jau moteris... Apskritai jas sunku suprasti (bet stengtis verta). Vienoms moterims svarbus ne vyro penio ilgis, o storis, kitoms - ne mylėjimosi trukmė, o frikcijų stiprumas.

Aš, pavyzdžiui, vis įsimyliu pirmo tipo vyrus. Ir neatrodo jie man silpni! Manau, vyro pajėgumą dar lemia ir moters poveikis, užsidegimas. Gali plaukuotasis visai nevėkšliškas būti, jei, tarkim, jo gyvenimo būdas bus nesutvarkytas.

Manau, svarbiausia, kad partneriai vienas kitam derėtų ir kad jų buvimas, artumas būtų malonus abiem.

Bet viską skuba išsiaiškinti stropieji mokslininkai. Šįkart - amerikiečiai. Jie nustatė idealaus sekso seanso trukmę. Pasirodo, aktui užtenka 7-13 minučių.

Tačiau apklausos metu vyrai prisipažino, kad norėtų mylėtis ilgiau, o moterys, atvirkščiai, pageidavo, kad lytinis aktas pasibaigtų greitai (gal todėl, kad joms reikia ilgesnės preliudijos).

Ekspertai tvirtina, kad akto ilgumas, kaip jo kokybės įrodymas, tėra tik mitas. Mylėtis visą naktį - tik kvailų iliuzijų konstravimas galvoje. Specialistai mano, kad rezultatai atspindi realų sekso modelį. Ir žmonėms tai privalu žinoti, kad neprisvaičiotų apie nerealias meilės naktis ir kažkokias neva normas mylėtis valandomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (438)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (193)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.