Mano mielas žvėris... 7 minutėms

 (33)
Kas svarbiau palaimai lovoje? Vyro aktyvumas ar akto trukmė? Manau, nei tas, nei tas, o partnerių suderinamumas.
Mokslininkai paskaičiavo, kad idealus lytinis aktas trunka 7-13 minučių.
Mokslininkai paskaičiavo, kad idealus lytinis aktas trunka 7-13 minučių.
© Shutterstock nuotr.

Štai tyrėjai iš Vokietijos atskleidė, kaip yra susijusi vyrų išvaizda su jų seksualiniu aktyvumu. Tyrimai parodė, kad didžiausią potencialą turi patys plaukuočiausieji stipriosios lyties atstovai.

Atlikę tyrimus ir išmatavę testosterono lygį, mokslininkai pagal kūno sudėjimą paskirstė vyrus į 3 tipus:

Pirmas: aukšti, ilgakojai, šviesiaplaukiai, ne labai ryškiais raumenimis ir lygia beplauke krūtine. Tokie vyrai yra išoriškai patrauklūs, tačiau jų seksualinis potencialas yra silpnai išreikštas;

Antras: šatenai arba brunetai su išvystytais raumenimis, plaukuotais pilvukais ir kirkšnimis, plačiais pečiais ir trumpomis kojomis. Šios grupės atstovų aktyvumas lovoje yra vidutinis;

Trečias: brunetai, kurių visas kūnas yra plaukuotas bei plaukuotas kelelis nuo bambos iki kirkšnies. Šio tipo vyrai turi didžiausią libido - vyriškųjų hormonų lygis yra pats aukščiausias. Išskirtinis bruožas - ankstyvas plikimas, kurio priežastis - padidėjęs testosterono kiekis kraujyje.

Galima apie vyro pajėgumą bei ištvermę ir diskutuoti. Moteris ir vyras - slėpiningiausias duetas gamtoje. O jau moteris... Apskritai jas sunku suprasti (bet stengtis verta). Vienoms moterims svarbus ne vyro penio ilgis, o storis, kitoms - ne mylėjimosi trukmė, o frikcijų stiprumas.

Aš, pavyzdžiui, vis įsimyliu pirmo tipo vyrus. Ir neatrodo jie man silpni! Manau, vyro pajėgumą dar lemia ir moters poveikis, užsidegimas. Gali plaukuotasis visai nevėkšliškas būti, jei, tarkim, jo gyvenimo būdas bus nesutvarkytas.

Manau, svarbiausia, kad partneriai vienas kitam derėtų ir kad jų buvimas, artumas būtų malonus abiem.

Bet viską skuba išsiaiškinti stropieji mokslininkai. Šįkart - amerikiečiai. Jie nustatė idealaus sekso seanso trukmę. Pasirodo, aktui užtenka 7-13 minučių.

Tačiau apklausos metu vyrai prisipažino, kad norėtų mylėtis ilgiau, o moterys, atvirkščiai, pageidavo, kad lytinis aktas pasibaigtų greitai (gal todėl, kad joms reikia ilgesnės preliudijos).

Ekspertai tvirtina, kad akto ilgumas, kaip jo kokybės įrodymas, tėra tik mitas. Mylėtis visą naktį - tik kvailų iliuzijų konstravimas galvoje. Specialistai mano, kad rezultatai atspindi realų sekso modelį. Ir žmonėms tai privalu žinoti, kad neprisvaičiotų apie nerealias meilės naktis ir kažkokias neva normas mylėtis valandomis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (11)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?