Ginekologas ragina moteris vaikščioti be kelnaičių

 (200)
Apie stringų poveikį mūsų sveikatai jau rašėme. O ginekologas iš Belgijos siūlo apskritai nemūvėti kelnaičių.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
© Shutterstock nuotr.

Jeanas-Pierre'as Martinezas, atlikęs eksperimentą, tyręs bei stebėjęs šimtus moterų, tvirtina, kad kelnaitės kenkia moters sveikatai: spaudžia, sutrikdo kraujotaką, sukelia kandidozę ir netgi neigiamai veikia moters galimybę pastoti. Jo įsitikinimu, net ir menkiausia kelnaičių juostelė spaudžia lyties organus.

Ginekologo Martinezo nuomone, moterys apskritai turėtų būti drąsios, ryžtingos ir išsiversti be kelnaičių, išskyrus, žinoma, „kritines dienas". Ypač griežtai medikas pasisako apie tampres ir aptemptus džinsus - juos derėtų mautis tik ant nuogo užpakaliuko. Jokių kelnaičių!

O visiška blogybe ginekologas laiko moters įprotį miegoti su kelnaitėmis. Dažnai dar būna, kad iš nuovargio, tingėjimo ar apsileidimo moterys griūva į lovą nusirengusios tik viršutinius drabužius. Visą parą - su tomis pačiomis kelnaitėmis! Jeanas-Pierre'as Martinezas įsitikinęs, kad kelnaitės sukuria šiltą, drėgną ir pavojingą terpę. Kai vagina turėtų vėdintis, būti sausa, ją moteris paverčia ligų buveine.

„Miegokite pusnuogės, jei norite, likite su naktiniais marškinėliais, tačiau - jokių kelnaičių. Leiskite savo organizmui pailsėti, apdovanokite jį bent 8 valandų laisve. Nevaržykite savęs!", - ragina medikas.

Bet aš galvoju, ar man tinka to Martinezo patarimai. Mano ne tik kritinės dienos būna pastebimos, bet ir ovuliacija. Šlapiuoju, ir nemenkai. Be to, ir šiaip visokių išskyrų juk būna... Tai nejaugi higieniška, kai viskas liks ant kelnių ar sijono, pagaliau - pėdkelnių? Be to, dabar yra kelnaičių, kurios lazeriu apipjaustytos - nei siūlių jokių, nei gumelių, nei veržimo.

Mano verdiktas griežtas: net nežadu atsisakyti kelnaičių. Be kelnaičių būsiu tik tada, kai norėsiu įaudrinti vaikiną. Per kokį nors vakarėlį jam sušnabždėsiu, kad po suknele nemūviu nieko. Bet šitą scenarijų pasiliksiu tam kartui, kai turėsiu vaikiną...

Susiję straipsniai:

Stringai kenkia sveikatai

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Paaiškėjo, kokia poza dažniausiai MYLISI LIETUVIAI

Naujausias seksualinės elgsenos tyrimas atskleidė, kad lietuviai iš tiesų yra karšti, bet nepasileidę. Reprezentatyvios internetinės apklausos metu buvo vertinama daugybė faktorių: orgazmo pasiekimai, lytinių santykių dažnumas ir saugumas, pozos, partnerių skaičius. Visa tai parodė, jog Lietuvoje dauguma yra patenkinti savo seksualiniu gyvenimu ir atsakingai mėgaujasi seksu.

Ką valgyti, jei norite SUSTIPRINTI seksualinę energiją

Afrodiziakas – tai, kas sukelia aistrą mylėti. Afrodiziakais gali būti kvepalai, jūros gėrybės, daržovės, vaisiai, vynas – visa, kas gali pažadinti aistrą. Vieni seniausių žmonėms žinomų afrodiziakų – prieskoniai.

Atskleistas tobulo PENIO ILGIS: tai, ko nori moterys, jus priblokš (372)

Kad ir kaip vyrai norėtų tikėti, jog dydis nėra svarbu, moterys vis dėlto galvoja kitaip. Atlikti naujausi tyrimai apie tobulą falo ilgį daugelį vyrų gali ne tik nuliūdinti, bet ir šokiruoti.

Gundančioji K. Upton pademonstravo intymius pratimus, kurie TVIRTINA makšties raumenis VIDEO (7)

Seksualių formų aktorė ir modelis Kate Upton į savo sportinę formą žiūri labai rimtai. Tiesa, grožis reikalauja pastangų. Gražuolė savo sekėjus socialiniame tinkle neretai palepina pikantiškomis nuotraukomis iš sporto salės.

RYTŲ HOROSKOPAS 2016-aisiais žada vienišiams ir įsimylėjėliams (25)

Vieniems šie metai atneš harmoniją ir džiaugsmą, kitiems meilės srityje teks patirti ne tik džiugių akimirkų, bet ir išbandymų. Aišku viena - kad ir kas nutiktų, 2016 m. žada ryškesnių pokyčių.

Štai kas nutinka vyro peniui, išgėrus EREKCIJĄ SKATINANČIĄ tabletę (32)

Nuo pat 1998-ųjų, kai lytinę potenciją skatinančios tabletės tapo prieinamos plačiajai visuomenei, seksu turėjo galimybę mėgautis milijonai dėl erekcijos sutrikimų kenčiančių vyrų. Tiesa, daug vyrų būtent dėl šio vaisto sukeltų sveikatos sutrikimų atsidūrė po velėna.

Vyras nufotografavo savo ŽMONĄ PER MĖNESINES – jo žinutė privertė susimąstyti (260)

Vienas vyras socialiniame tinkle nusprendė paviešinti savo moters nuotrauką, kurioje ji užfiksuota per mėnesines. Toks vyro poelgis buvo išvadintas šventvagišku. Esą sutuoktinis nuėjo per toli. Tačiau tai, ką jis paviešino, daugelį moterų ne papiktino, bet privertė susimąstyti.

Man 40 ir aš niekada NEPATYRIAU ORGAZMO, bet ar tikrai dėl to kalti mano vyrai? (166)

40-metė moteris nusprendė atvirai prabilti apie savo seksualinį gyvenimą. JI prisipažino niekada nepatyrusi orgazmo. Tačiau tik po daugelio metų suprato, kad dėl to turbūt ne visada yra kalti vyrai...

Drąsi PETA reklama apie VEGANŲ IR MĖSĖDŽIŲ seksą kursto aistras (21)

Už gyvūnų teises kovojanti PETA mėgsta šokiruoti pasaulį savo akcijomis ir nuogalių protestais. Prieš kelias dienas itin didžiulio dėmesio sulaukė naujausia kompanijos reklama, agituojanti žmones tapti veganais, nes mėsos nevalgantys partneriai yra daug ištvermingesni lovoje.

Savo žmonai PADOVANOJAU VIBRATORIŲ, ir man negėda (13)

Mano vardas Gabrielius (meluoju, bet ne tai svarbu). Esu vienos erotinių prekių parduotuvės klientas. Kadangi asmeniškai pažįstu savininkus, manęs jau senokai prašė viešai pasidalinti keliais atsiliepimais apie savo pirkinius. Galop sutarėme, kad bus naudingiau, jei papasakosiu, kodėl išvis normalus vedęs mirtingasis (čia aš apie save), nuklydo į Romantika.lt.

Įskaudintos moters patirtis: susisiekiau su VYRO MEILUŽĖMIS ir pasigailėjau (60)

Neseniai publikavome vyro apgautos moters laišką. Tai, ką ji parašė vyro meilužei, nustebino daugelį. Tačiau ne visos įskaudintos moterys reaguoja vienodai. Viena sutuoktinio išduota žmona prisipažino, kad dabar labai gailisi parašiusi merginoms, su kuriomis romaną buvo užmezgęs vyras.

Moterys įsidrąsino: Lietuvoje prigyja IŠMANUSIS SEKSAS (2)

Marijos žemėje apie tai tebekalbama puse lūpų. Tačiau reiklioms ir išsilavinusioms moterims, kurios myli gyvenimą, tai yra stipriausias priešnuodis nuo rutinos lovoje ir sekso stygiaus. Pristatome Jums sėkmingiausias ką tik Lietuvą pasiekusias erotikos pasaulio inovacijas atstumo atskirtoms poroms, muzikinio sekso entuziastams bei visoms damoms, kurioms rūpi intymioji sveikata.

Nepatikėsite: žiūrėdami šios moters video, milijonai PATYRĖ SPROGDINANTĮ ORGAZMĄ (130)

Ar kada nors susimąstėte, kad kieno nors balsas gali įkaitinti iki aukščiausios ekstazės? Milijonai žmonių tikina patyrę orgazmą klausydami paslaptingos moters Marijos balso. Įdomu tai, kad vaizdo įraše, kurio netgi N-18 nepavadinsi, moteris nėra nuoga. Nesimato jokios apnuogintos kūno dalies, išskyrus rankas.

Aukštuomenės dama, kuriai protokolo taisyklės negalioja FOTO (7)

Ledi Victoria Harvey (39 m.) yra kilusi iš Bristolio markizų giminės. Gyvenusi ir Monake, ir Florencijoje, ir Londone, šiandien mėlynojo kraujo dama džiaugiasi Los Andželo saule. Akivaizdu, saulėtasis kraštas padarė nemenką įtaką jos taisyklių nevaržomam stiliui.

SEKSO DŽIHADAS - Alacho kovotojų siūloma „romantika“ pritraukia vis jaunesnes merginas ir iš Europos (26)

Vis daugiau merginų iš Europos, Afrikos ir Azijos meta darbus, studijas, mokslus ir susikrovusios lagaminus išvyksta palaikyti opozicijos kovotojų Sirijoje teikiant jiems seksualines paslaugas. Merginos, tarp kurių atsiranda vis daugiau nepilnamečių, ne tik per prievartą, bet ir savo noru atsiduoda sekso vergijai vien tam, kad pakeltų islamo kovotojų seksualinę dvasią.