Ginekologas ragina moteris vaikščioti be kelnaičių

 (200)
Apie stringų poveikį mūsų sveikatai jau rašėme. O ginekologas iš Belgijos siūlo apskritai nemūvėti kelnaičių.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
Belgų ginekologas kelnaites laiko rizika moters sveikatai.
© Shutterstock nuotr.

Jeanas-Pierre'as Martinezas, atlikęs eksperimentą, tyręs bei stebėjęs šimtus moterų, tvirtina, kad kelnaitės kenkia moters sveikatai: spaudžia, sutrikdo kraujotaką, sukelia kandidozę ir netgi neigiamai veikia moters galimybę pastoti. Jo įsitikinimu, net ir menkiausia kelnaičių juostelė spaudžia lyties organus.

Ginekologo Martinezo nuomone, moterys apskritai turėtų būti drąsios, ryžtingos ir išsiversti be kelnaičių, išskyrus, žinoma, „kritines dienas". Ypač griežtai medikas pasisako apie tampres ir aptemptus džinsus - juos derėtų mautis tik ant nuogo užpakaliuko. Jokių kelnaičių!

O visiška blogybe ginekologas laiko moters įprotį miegoti su kelnaitėmis. Dažnai dar būna, kad iš nuovargio, tingėjimo ar apsileidimo moterys griūva į lovą nusirengusios tik viršutinius drabužius. Visą parą - su tomis pačiomis kelnaitėmis! Jeanas-Pierre'as Martinezas įsitikinęs, kad kelnaitės sukuria šiltą, drėgną ir pavojingą terpę. Kai vagina turėtų vėdintis, būti sausa, ją moteris paverčia ligų buveine.

„Miegokite pusnuogės, jei norite, likite su naktiniais marškinėliais, tačiau - jokių kelnaičių. Leiskite savo organizmui pailsėti, apdovanokite jį bent 8 valandų laisve. Nevaržykite savęs!", - ragina medikas.

Bet aš galvoju, ar man tinka to Martinezo patarimai. Mano ne tik kritinės dienos būna pastebimos, bet ir ovuliacija. Šlapiuoju, ir nemenkai. Be to, ir šiaip visokių išskyrų juk būna... Tai nejaugi higieniška, kai viskas liks ant kelnių ar sijono, pagaliau - pėdkelnių? Be to, dabar yra kelnaičių, kurios lazeriu apipjaustytos - nei siūlių jokių, nei gumelių, nei veržimo.

Mano verdiktas griežtas: net nežadu atsisakyti kelnaičių. Be kelnaičių būsiu tik tada, kai norėsiu įaudrinti vaikiną. Per kokį nors vakarėlį jam sušnabždėsiu, kad po suknele nemūviu nieko. Bet šitą scenarijų pasiliksiu tam kartui, kai turėsiu vaikiną...

Susiję straipsniai:

Stringai kenkia sveikatai

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

ANALINIS SEKSAS moters akimis: asmeninė išpažintis (150)

Turbūt skaitėte naują 5braškių straipsnį apie tamsiąsias analinio sekso galaktikas ir „dangišką nušvitimą“. Tekste daug tiesos - tikrai sužadina smalsumą, tik spėju, jei esi tokia pat konservatyvi, kokia buvau aš, prieš pirmąjį kartą turi papildomų klausimų. Niekas į juos neatsakys geriau nei tavo asmeninė patirtis. Bet galiu pasidalinti savąja.

MASTURBACIJA DARBE – tai daro daugiau žmonių nei galite įsivaizduoti! (45)

Kaip jūs darbe pakeliate sau tonusą? Išgerdami puodelį kavos? O gal tyliai paišdykaudami su savimi tualete?..

ANALINIS SEKSAS: kaip nepažintoje tamsioje galaktikoje patirti dangišką nušvitimą (85)

Mėgaujantis seksu, patenkame į devintą dangų. Apkeliaujame visatą, atrandame vis naujas planetas ir žvaigždynus. O ar esate gerai susipažinę su tamsiąja galaktika?

Atskleidė, koks penis lietuvėms YRA SVAJONIŲ, o koks per mažas? (14)

Vyriško pasitikėjimo savimi pamatas – jo penio ilgis ir kaip jį vertina sutiktos moterys. Pažinčių svetainės flirtas.lt apklausoje lietuvės pasidalino, kokio ilgio, apimties bei formos peniai joms teikia didžiausią malonumą ir kokie peniai yra per trumpi santykiams tęsti.

MATA HARI: gyvenimas su sifiliu sergančiu vyru, kurtizanės šlovė ir kruvina baigtis (3)

Mata Hari buvo kurtizanė, egzotinių šokių šokėja. Nepaprastai populiari Paryžiuje ji tapo dėl savo provokuojančių pasirodymų ir laisvamaniško požiūrio. Viena garsiausių meilužių garsėjo rimtais santykiais ir trumpalaikiais romanais su aukštas pareigas užimančiais vyrais, kurie finansuodavo jos gyvenimo būdą. Tačiau jai to neužteko, tad per I Pasaulinį karą Mata Hari tapo dviguba agente ir Vokietijos šnipe, dėl ko vėliau buvo sušaudyta.

Seksualumas ir apatinis trikotažas: ne visada buvo tik KUKLU IR NEKALTA

Apatinis trikotažas dabar ne tik būtinybė, tačiau ir seksualumo simbolis. Liemenėlių, naktinių ir kelnaičių tendencijos bei mados keitėsi gan sparčiai, o kartais ir gana drastiškai.

Moteris išdavė savo LAIMINGOS SANTUOKOS paslaptį, kurios nesuprastų daugelis (30)

Nuo to laiko, kai gimė mūsų dukra, mudu su vyru kartą per savaitę mėgaujamės „pasimatymu“ mieste. Kokia mūsų laimingos santuokos priežastis? Jis susitikinėja su aukle. Gerai, formaliai, jo mylimoji savanoriškai sutinka pabūti mūsų dukters aukle. Argi ji ne miela?

Spalvingame PRINCO gyvenime – karščiausios planetos moterys ir iš jų meilės aimanų sukurtos dainos

Pasaulis neteko genialaus ir charizmatiško atlikėjo Princo, kuris savo kūryba ir talentu paliko neišdildomą pėdsaką muzikos istorijoje.

LEGENDINĖS MEILUŽĖS ir jų kerų paslaptys: vyrai jų geidė visai ne dėl grožio (24)

Skaitant žurnalus nevalingai imi galvoti, kad visos garsiosios meilužės istorijoje buvo neįtikėtinai gražios, tačiau tai ne visada atitinka realybę. Didžiausios jų paslaptys – moteriška išmintis ir meilės menas. Apie tai galima spręsti iš penkių legendinių meilužių istorijoje pavyzdžio.

PRIEŠ SEKSĄ visiems laikams liaukitės daryti vieną dalyką... (15)

Gydytojai perspėja moteris, kad jums gali tekti pakeisti savo įprastus ritualus prieš meilės aktą.

Liksite nustebę: štai apie ką SEKSO METU iš tiesų galvoja moterys (39)

Jei kada svarstei, apie ką sekso metu galvoja tavo mergina, būsi šokiruotas. Seksualinės fantazijos – visiškai normalu, tik naujas tyrimas rodo, kad moterys, duodamos valią fantazijai, galvoja apie realius gyvenimo įvykius.

Poros atvirai papasakojo apie savo seksualines paslaptis: kartais jis MASTURBUOJASI ŠALIA MANĘS, kai miegu (63)

Štai keli porų pavyzdžiai, kurie padės jums atsakyti į klausimą, ar reikia integruoti masturbaciją į savo santykius. Tai daryti paslapčia ar prie savo partnerio...

KONTRACEPCIJA TARPUKARIU: kraupios instrukcijos, kaip saugotis nuo „užsiveisimo“ ir ką dėti į moters „gėdos angą“ (52)

Norėdami apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų, mūsų protėviai nuo seno naudojo apsaugos priemones. Tačiau dabar jų kontracepcijos būdai ir instrukcijos kelia siaubą. Pateikiame ištrauką iš tarpukario laikų medicininio leidinio, kuriame aprašyta, kaip reikia saugotis nuo "užsiveisimo" ir ką reikia dėti į "moters gėdos angą".

Psichoterapeutas pataria, KAIP SUVILIOTI donžuaną ir emocinį šaltuką (19)

Ak, ta meilė! Vienas mano kaimynas įsimyli kas mėnesį. Labai labai. Tiesa, po savaitės jo meilė ima blėsti, dar po vienos, mylimoji tampa Blogiausia Pasaulio Moterimi arba tiesiog Nuobodžia. Beje, gretimame name gyvena panaši mergina. O ir šiaip donžuanais vadinamų žmonių tarp mūsų netrūksta.

Moteris su DVIEM VAGINOM papasakojo apie savo seksualinį gyvenimą (15)

Moteris, turinti dvi funkcionuojančias vaginas, atsakė į smalsuolių klausimus apie lytinį gyvenimą ir kitus itin asmeniškus dalykus.