Savaitės diva: realybės šou žvaigždutės moteriškumo kerai

 (9)
Po trumpų žiemos atostogų, per kurias susipažinome su daugiausia dėmesio sulaukusiomis merginomis, portalo Vyriškai.lt skaitytojų pamėgta rubrika „Savaitės diva“ vėl sugrįžta.
Ashley James
© Vida Press

Šį kartą joje svečiuojasi britų modelis, blogerė bei verslininkė Ashley James. Savo žygį populiarumo link ji pradėjo dar būdama šešiolikmetė paauglė, kuomet jau bandė savo jėgas įvairiuose televizijos konkursuose.

Tačiau pirmojo pripažinimo ir fotografų dėmesio sulakė gerokai vėliau, kuomet buvo pakviesta filmuotis realybės šou „Made in Chelsea“. Nuo to laiko Ashley James nuolat patenka į paparacių akiratį, o kuomet išsiruošia atostogauti, šansai, jog jos nuotraukos pateks į portalus bei leidinius, išauga kelis kartus. Nesunku suprasti, kodėl – Ashley James figūra iš toli traukia dėmesį.

Šį sezoną „Savaitės divos“ rubrikoje kviečiamos dalyvauti ir Lietuvos merginos bei moterys, norinčios pasipuikuoti savo bikini kūnais ir galbūt taip žengti savo pirmuosius žingsnius populiarumo link. Susidomėjusios dailiosios lyties atstovės gali parašyti adresu info@vyriskai.lt arba kreiptis portalo Vyriskai.lt paskyroje socialiniame tinkle „Facebook”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Savaitės diva

Savaitės diva: nuogas protestas prieš Donaldą Trumpą (15)

Savaitės diva: nuogas protestas prieš Donaldą Trumpą
Iš Vokietijos kilusi Amerikos aktorė bei erotinis modelis Erika Jordan aiškiai išreiškė savo požiūrį į 45-ąjį JAV prezidentą Donaldą Trumpą: geriau ji vaikščios nuoga, nei šaliai vadovaus toks prezidentas.

Savaitės diva: Emily Ratajkowski, maudymukų deivė (16)

Savaitės diva: Emily Ratajkowski, maudymukų deivė
Lenkų ir žydų kraujo savo venose turinti Emily Ratajkowski šiandien vadinama viena seksualiausių pasaulio moterų, o labiausiai jai tinkantis drabužis – maudymosi kostiumėlis, kas, žinoma, džiugina vyrų akis.

Savaitės diva: pasaulio futbolo čempionato ambasadorės iš Rusijos seksualumas - neatremiamas (3)

Savaitės diva: pasaulio futbolo čempionato ambasadorės iš Rusijos seksualumas - neatremiamas
Nors Rusijos pasiruošimas 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui vyksta vangiai ir ganėtini skandalingai, organizacinis turnyro komitetas tikrai neprašovė dėl vieno dalyko – paskelbti gražiausią 2003 metų rusaitę, modelį, įvairių televizijos laidų (tarp jų – ir sportinių) vedėją Viktoriją Lopyrevą turnyro ambasadore buvo teisingas sprendimas.

Savaitės diva: Anglijos „Premier“ lygos futbolininkų numylėtinė (10)

Savaitės diva: Anglijos „Premier“ lygos futbolininkų numylėtinė
Nors motinystės atostogos dar nesibaigė, Velso gražuolė Imogen Thomas vėl grįžta į viešą gyvenimą – pastaruoju metu įspūdingų kūno formų 33 metų moteris gana dažnai šmėžuoja paparacių akiratyje.

Savaitės diva: „bibliotekos mergaitė“, pasukusi nuodėmingu keliu (5)

Savaitės diva: „bibliotekos mergaitė“, pasukusi nuodėmingu keliu
Kas žino, kaip būtų susiklostęs Kendros Sunderland likimas, jei praėjusių metų sausį ji nebūtų nusprendusi žengti drastiško žingsnio. Amerikos visuomenė buvo šokiruota išvydusi jos nepadorias scenas, atliktas prieš web-kameras. Ir ne kur kitur – o Oregono (JAV) universiteto bibliotekoje.