Waldemar Tomaszewski

50 straipsnių

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) antradienį apsisprendė dėl gegužę vyksiančių prezidento rinkimų. Kaip Eltai teigė partijos pirmininkas Waldemaras Tomaszewskis, šiais metais LLRA-KŠS padarys pertrauką ir savo kandidato į prezidentus nekels.

Justina Vaišvilaitė–Braziulienė

The latest public opinion poll shows growing support for incumbent President Gitanas Nausėda in the 2024 presidential elections. Prime Minister Ingrida Šimonytė continues to follow, with a similar number of votes as a month before.

Waldemar Tomaszewski, europarlamentaras

Europos Sąjungoje (ES) dėl ne iki galo apgalvotų siūlymų eilinį kartą keisti ES sutartis paskutinėje Europos Parlamento sesijoje kilo karšta diskusija balsuojant dėl tai daryti raginančios rezoliucijos. Tačiau kyla klausimas, ar tokie siūlymai apskritai yra reikalingi? Manau, kad ne.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas Waldemaras Tomaszewskis teigia esąs pasiryžęs vesti partijos sąrašą ateinančių metų Seimo rinkimuose. Tuo metu, prezidento rinkimuose, nepaisant partiečių raginimų, politikas svarsto nedalyvauti.

Lietuvos Prezidentūrai kyla klausimų dėl praėjusią savaitę Lietuvoje viešėjusio Lenkijos premjero Mateuszo Morawieckio suteiktų valstybinių apdovanojimų Waldemarui Tomaszewskiui ir Stanislawui Pieszko. Pasak prezidento vyriausiojo patarėjo Kęstučio Budrio, vertinant sprendimą skirti tokius apdovanoj...