Tomas Janonis

78 straipsnių

Tomas Janonis yra Delfi specialusis korespondentas. Jo specializacija - žurnalistiniai tyrimai korupcijos, valstybės valdymo, statybų, teritorijų planavimo, žemėtvarkos, aplinkosaugos, miškų ir kitose srityse.

T. Janonis yra baigęs žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. Jis yra pelnęs daugybę apdovanojimų už savo žurnalistinę veiklą ir atliktus žurnalistinius tyrimus.

Tomas Janonis

Pastaruoju metu Vilniuje užderėjo tikrų architektūrinių „šedevrų“, kurie verčia pagalvoti, kokią architektūrinę kokybę mes kuriame ir kodėl sostinė verta tik tiek. Visai neseniai socialiniuose tinkluose kilo tikra audra, kai vilniečiai pamatė, kas planuojama Tauro kalno pašonėje. O tuo pačiu Šv. Jok...

Justina Vaišvilaitė-Braziulienė

The Delfi news website on Thursday evening handed out its annual Titans awards in a ceremony at the Energy and Technology Museum in Vilnius, honouring the people who made the biggest difference in the past year.

Tomas Janonis

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) atlikus antikorupcinį vertinimą Vilniaus miesto savivaldybėje statybą leidžiančių dokumentų išdavimo srityje paaiškėjo skandalingų faktų. Tačiau kritikos strėlės dėl korupcijos apraiškų lekia ne tik į sostinės savivaldybę, bet ir į Simono Gentvilo vadovaujamą Aplink...