profesinė sąjunga

29 straipsnių

Profesinė sąjunga (profsąjunga, nuo „profesija“ ir „sąjunga“) – dirbančių, turinčių profesiją asmenų susivienijimas jų darbinėms, profesinėms teisėms bei interesams ginti, siekti savo narių (dirbančiųjų) gerovės.

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS) viešai kreipėsi į laikinai Švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas einančią Moniką Navickienę dėl bandymo mokytojams suversti kaltę dėl pirmojo tarpinio lietuvių kalbos ir literatūros patikrinimo garso įrašų dingimo.

Dalia Jakutavičė, Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkė

Besikeičiantys naujos kartos darbuotojų lūkesčiai ir keletą pastarųjų metų vykstantis darbuotojų ir darbdavio santykių lūžis verslą verčia permąstyti ne vien darbo organizavimo principus, bet ir įmonių valdymo struktūrą. Įmonės, kurios sudaro sąlygas darbuotojams glaudžiau įsitraukti į valdyseną, pa...

Streikuojantys pedagogai neturi aiškiai suformuluotų pasiūlymų, nors su jais ir yra kalbamasi, LRT RADIJUI sako ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Anot jo, tikrai nebus taip, kad etatinio apmokėjimo modelis bus atšauktas. Šį modelį bus bandoma pagerinti.