Leo Varadkaras

23 straipsnių

Airijos ministras pirmininkas Leo Varadkaras penktadienį pareiškė, kad protestuotojai, susirėmę su policija ir apiplėšę parduotuves Dubline po peiliu ginkluoto asmens išpuolio prie mokyklos, kai buvo sužeisti trys vaikai, buvo motyvuoti „neapykantos“ ir užtraukė „gėdą Airijai“.

REUTERS

Greitu tempu šokanti ir trepsinti jauna afroamerikietė Morgan Bullock iš Virdžinijos valstijos Ričmondo miesto tapo interneto sensacija, kai paskelbė vaizdo įrašus, kuriuose tradiciškais airiškų šokių judesiais šoka pagal hiphopo muziką. 21 metų koledžo studentė teigė, jog karantino metu per koronav...

Ian Wishart, Arne Delfs, Dara Doyle

Daugelis žmonių, susipažinę su Borisu Johnsonu, tvirtina, kad jis „vakarėlio siela“. Jiems jis patinka, jis juokingas ir žavus. Net kiti Europos šalių lyderiai, santūriai vertinantys jo, kaip „Brexit“ veido ir Donaldo Trumpo bičiulio, vaidmenį, apie jį atsiliepia teigiamai.

Kitty Donaldson, Jessica Shankleman, Peter Flanagan

Borisas Johnsonas šiuo metu lankosi Škotijoje, kur jau susitiko su Škotijos pirmąja ministre Nicola Sturgeon ir škotų konservatorių lydere Ruth Davidson. Pastaroji perspėjo premjerą, jog ji niekada nerems jo atsarginio plano išvesti Jungtinę Karalystę (JK) iš Europos Sąjungos (ES) be sutarties. Svar...

Europos Sąjungos vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier ketvirtadienį pareiškė, kad Jungtinės Karalystės vadinamosios raudonosios linijos, apibrėžiančios, kiek šalis yra linkusi nusileisti per derybas dėl išstojimo iš Bendrijos, „užveria duris“ platesniam susitarimui.