Irina Rozova

16 straipsnių

Irina Rozova (g. 1958 m. sausio 23 d. Klaipėdoje) – žurnalistė, Lietuvos ir Klaipėdos miesto savivaldybės politinė bei visuomenės veikėja.

I. Rozova vadinama tyliausia Seimo nare, tačiau jos pasisakymas per sausio 28 dieną minėtą Klaipėdos išvadavimo iš fašizmo 70-metį neva išprovokavo vandalų išpuolį. Jie išterliojo I. Rozovos dukters namą, raudonais dažais užrašė šūkius „Rusai eik namo“, „Laisve Lietuvai“. I.Rozovos dukters šeima teigė patyrusi 10 tūkst. litų nuostolį.

„Nepatogūs klausimai su Radistais“

„Smalsumas yra gerai, bet yra smalsumas, kai tu kiši galvą į šiukšlių kibirą ir nori ten rasti šiukšlių. Tie patys paparacai, kurie rausiasi po žymių žmonių šiukšliadėžes. Tada jie kažką randa, suklijuoja ir pateikia tai kokiam žurnalui už tūkstantį eurų“, – į skaitytojo klausimą apie skyrybas su bu...

Antrajame rinkimų ture uostamiestyje dėl mero kėdės kovos politinių jėgų, iš esmės remiančių viena kitą, atstovai. Už dabartinį Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską, kandidatuojantį su Liberalų Sąjūdžiu, balsavo 42,08 proc. rinkėjų. Kelialapį į antrąjį rinkimų turą šiaip ne taip iškovojo ir konservato...

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė antradienį Seimo nariams atsakė į grupės Seimo narių klausimus dėl „socialinės lyties“ sąvokos, minimos Stambulo konvencijoje, prievolės ugdymo įstaigose mokyti apie nestereotipinius lyčių vaidmenis.