Darius Mažintas

53 straipsnių

Rugpjūčio 15-30 dienomis Neringoje vyks vaikų ir jaunimo muzikos stovykla „Orkestras“, kurią palydės išskirtiniai muzikinio meistriškumo vakarai, atviri koncertai miesto svečiams ir gyventojams. Stovyklos metu vykstančiuose koncertuose dalyvaus jaunieji Lietuvos muzikos talentai bei akademinės muzik...

Šiemet Lietuvos įkalinimo įstaigose jau trečią kartą rengiamas nepaprastas koncertų turas. Kaip skelbia Kalėjimų departamentas, koncertinę programą nuteistiesiems pristatys pianistas Darius Mažintas kartu su kitais klasikinės muzikos atlikėjais ir labdaros fondu „Looking at the stars“.

Kiril Čachovskij, Titas Atraškevičius

Daugybės apdovanojimų laureato, lietuvių pianisto Dariaus Mažinto fortepijonu skambinamos melodijos susirinko pasiklausyti tie, kurie tokios pramogos sau leisti negali. Šis koncertas - ne vienintelis toks performansas panašiose įstaigose, šį mėnesį Šopeno muzika skamba eilėse įkalinimo įstaigų.

„Tikriausiai ne veltui lietuvių mėgstama patarlė sako, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Matyt, ir pandemija buvo reikalinga, kad sustotume ir iš naujo įvertintume tai, kas buvo tapę rutina“, – sako viena garsiausių Lietuvos pianisčių, viešosios įstaigos „Klasika LT“ įkūrėja ir vadovė Aleksand...

Apie motyvaciją mokytis, muzikos svarbą ir reguliaraus darbo būtinybę, įkvėpimus, vidinį balansą ir planus, kurie ne visada pavyksta, tačiau nėra priežastimi nustoti siekti tikslų, o veikiau priešingai, skatinimas ieškoti naujų formų – pokalbis su pianistu, visuomenininku Darium Mažintu.