Mr. Žaibas

Mr. Žaibas

Straipsniai: 5

Trisdešimtmečio pagalbos šauksmas: kur rasti žmoną? (1045)

2015 rugsėjo mėn. 7 d. 19:18
Esu trisdešimtmetis, ne taip senai atšventęs savo jubiliejų. Nežinau, kaip save vadinti - ar vaikinu, ar vyru (vaikinas, be abejo, skamba žymiai maloniau ausiai), bet tai nėra svarbu. Esmė yra kitur.

Ar tikrai Kaune – vien tik fyfos, o vilniečių drabužiai – lyg maišai? (133)

2015 birželio mėn. 30 d. 14:28
Neseniai perskaičiau straipsnį „Vilnius prieš Kauną: vienas – pilnas kitataučių, kitas – labai patriotiškas“. Iš esmės, neperskaičiau nieko labai naujo – tie patys nuolat akcentuojami vieno miesto „pliusai“, kito miesto „minusai“, bet vis tiek straipsnis sukėlė nemažai minčių.

Atkaklus apsaugininkas papasakojo, kaip numetė 43 kilogramus (21)

2015 birželio mėn. 15 d. 12:56
Labai noriu pasidalinti su skaitytojais savo patirtimi metant svorį. Nutukimas yra didžiulė, labai paplitusi problema mūsų visuomenėje, sukelianti daugybę pavojingų ir net mirtinų ligų, bet, deja, daugybė žmonių nors ir nori, bet nesiryžta keisti savo gyvenimo būdo ir tapti nauju – vikresniu, stipresniu, sveikesniu, gražesniu ir labiau savimi patenkintu žmogumi.

Apsaugininkas pataria, kaip kovoti su moterų kaprizais (145)

2015 balandžio mėn. 23 d. 12:59
Ne taip seniai rašiau apie materializmą šiuolaikinėje visuomenėje ir materializmo sukeliamus sunkumus antrosios pusės pasirinkimo srityje. Dabar nutariau paliesti kiek kitokią problemą – kaprizingumą ir manipuliavimą priešingos lyties atstovais.

Vaikinui pabodo: baikite kompleksuoti dėl sekso! (203)

2015 vasario mėn. 28 d. 18:10
Sveiki visi. Esu jaunas žmogus, turintis savo gyvenimišką filosofiją. Ta filosofija neatsirado iš karto, per dieną – tai nuo vaikystės kauptos ir dėliotos gyvenimiškos patirties bei visuomenės reiškinių stebėjimo rezultatas, ir, ko gero, ji ne visai atitinka šiais laikais paplitusią „mainstreaminę“ kryptį.