Konkursą „Delfi“ organizavo drauge su „KristiAna“. Pirmosios vietos nugalėtojui atiteks net 300 eurų „KristiAna“ dovanų kortelė, antrosios vietos nugalėtojui – 200 eurų dovanų kortelė, o trečiosios vietos nugalėtojui – 100 eurų dovanų kortelė.

Šiemet „KristiAna“ tinklas švenčia jau 28 gimtadienį! Per tiek metų užaugo nauja klientų karta. Gražus tinklo pavadinimas gimė iš jo įkūrėjo Beno Gudelio meilės savo dukrai Kristinai, kuri gimė ir šiuo metu gyvena JAV. Ji yra šios gražios idėjos simbolis, nes augant Kristinai, lygiagrečiai augo ir „KristiAna“. Meilė dukrai bei noras, kad kiekviena moteris naudotų tik geriausius pasaulyje produktus, davė neišmatuojamo rezultato vaisių. „KristiAna“ yra pirmasis tinklas Lietuvoje, kuris pristatė plačiajai visuomenei tokius prekinius ženklus kaip „CHANEL“, „DIOR“, „GUERLAIN“, „LA PRAIRIE“, „LANCÔME“ ir kitus.

„KristiAna“ nuo pat įkūrimo asocijuojasi su prabanga ir moters meile sau, taip pat – vyrų meile moterims. Kuri nesidžiaugia, gavusi dovanų kvepalus ar prabangios kosmetikos? Kuri nemėgsta pati šia prabanga pasilepinti?

Šios prabangos dovanomis džiaugsis mylimiausių ir populiariausių augintinių šeimininkai.

Taigi, sveikiname:

Pirmoji vieta atiteko Fantos šeimininkui. Šunytės nuotrauką galite rasti čia.

Antrosios vietos laimėtojai – Graffa (čia rasite nuotrauką) šeimininkai ir Krono (čia rasite nuotrauką) šeimininkai.

Trečiosios vietos nugalėtojai – net trys! Tai Flokio ir Pinčiaus (nuotrauką rasite čia), Makso (nuotrauką rasite čia) ir Šponkės (nuotrauką rasite čia) šeimininkai.

Sveikiname!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją