Gyvybės vagonėliai

Gyvybės vagonėliai

Straipsniai: 50

Mažoji bailiukė Amsė – ieškome ilgalaikės globos (2)

2015 vasario mėn. 26 d. 10:45
SAM_0592
Labai mielai kalytei Amsei nesiseka, ji nedidukė, miela, dar jauna, maždaug 4 metus nugyveno šiame nesaugiame pasaulyje. Jos bėda – ji bailiukė, o kaip kitaip, kai tu ne ypač didelė ir buvai paleista gyventi viena?

Prieglaudoje liūdi šunelis Mavrikas (2)

2015 vasario mėn. 18 d. 09:44
Mavrikas
Sekmadienį į prieglaudą iš namų atvyko šunelis Mavrikas. Mirus šeimininkei nebeliko, kam juo rūpintis. Mavrikas yra prižiūrėtas šunelis – neišbadėjęs, kailiukas švelnus ir švarus.

Ieškome ilgalaikės globos nedrąsiems šuniukams (4)

2015 vasario mėn. 4 d. 10:23
Ieškome ilgalaikės globos nedrąsiems šuniukams
DELFI skaitytojo nuotr.
Prieglaudoje būna šuniukų, kurie labai ilgai laukia savo šeimininkų, kai kurie net apie 3 metus. Jie tikrai nusipelnė jaukios namų aplinkos, o ne narvų.

Atlėpausei Lorai reikia namų (12)

2015 sausio mėn. 29 d. 13:24
Lora
Dovanojama miela, protinga, žaisminga, apie 2-jų metų amžiaus „vilkė“, prieš keletą mėnesių paimta iš šeimos, kuri jos neprižiūrėjo. Kalytė puikiai sutaria su abiem laikinosios globėjos šunimis, supranta savo vietą naujoje aplinkoje.

Sotus, bet liūdnas linksmuolės Sojos gyvenimas (4)

2015 sausio mėn. 5 d. 15:32
Soja
Viena studentė mažytę Soją pasiėmė iš savo draugo giminaičių ir labai ją pamilo. Bet studentė pakliuvo į savotiškus spąstus – visą dieną paskaitos, o dar ir papildomas darbas... Soja liūdi vieniša ištisas dienas ir tik vakarais yra išvedama pasilakstyti.

Gal norite būti Tinos ir jos broliuko šeimininkais? (1)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 11:49
Šuniukai
Dovanojami du juodi, mieli šuniukai, broliukas ir sesutė. Jų gražuolė mama Dora ir 7 šuniukai bei seserys jau rado namus, o šių dar niekas neišsirinko iš viso būrio.

Vienišam šuneliui Arnoldui reikia namų (8)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 10:07
Šunelis Arnoldas
Susipažinkite – Arnoldas. Jis, kaip ir daugelis mūsų globotinių, yra daug patyręs ir jo patirtis liūdna.

Buvo vienišas Murziukas, tikimės, kad taps gražuole Žėrute (20)

2014 gruodžio mėn. 2 d. 17:15
Buvo vienišas Murziukas, tikimės, kad taps gražuole Žėrute
Auoriaus nuotr.
Žėrutės istorija tokia. Gatvėje atsirado katinėlis ir bėgiodamas kalbino praeivius. Buvo visai neprisitaikęs gyventi gatvėje. Bėgiojo šalia automobilių, tiesiai važiuojamąja dalimi. Vėliau rado šaltą prieglobstį po balkonu, ant nešvaraus skuduro. Kaip šis paaugliukas, pateko į gatvę, tikrai nežinome, bet pateko prieš pat šalčius, o augęs ne gatvėje, nežinojo, kur ir kaip pasislėpti.

Padėkite Markui rasti naujus namus! (3)

2014 lapkričio mėn. 30 d. 08:00
Markas
Markas – vidutinio amžiaus, be priekinių dantų, sargaus būdo, bet mylintis šeimininkus ir norintis būti mylimas... Padėkite jam rasti naujus namus. Laiko tam beveik nėra... Namus rasti reikia iki gruodžio 18 d.

Požeminis garažas ir maža Kruopa: prašome pagalbos (7)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 09:49
Katytė Kruopa
Požeminis garažas miesto centre, mašinų gaudesys ir...tylus miaukimas. Daug žmonių, daug bruzdesio ir daug abejingumo. Niekas negirdi tylaus miaukimo, tylaus pagalbos prašymo. Tačiau atsiranda vienas žmogus, kuris vis dėlto girdi. Suklūsta... Kas skundžiasi?

Pilnas energijos šunelis Grikis ieško šeimininkų (9)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 15:50
IMG_7097
Šis šunelis yra labai aktyvus, tad jam reikia bent valandos per dieną aktyviai žaidžiant ir lakstant, geriausia, žinoma, lauke.

Kai esi tik katinas ir tiek, tau vis tiek reikia namų (19)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 11:25
DSCN9588
Būna gražūs, veisliniai katinėliai, būna ypač gražūs, ilgakailiai nepaprastai nuspalvinti ar mažučiukai, meilučiai, juos priglausti nori daugelis žmonių. Ką daryti, kai tu nei veislinis, nei gamta ne taip labai ir stengėsi tave nuspalvinti, ir tu jau suaugęs?

Apleisti kačiukai iš Dūkštų seniūnijos prašo pagalbos (9)

2014 balandžio mėn. 28 d. 13:15
Apleisti kačiukai iš Dūkštų seniūnijos prašo pagalbos
Jie - apleisti, sergantys, niekam nereikalingi. Tokie kačiukai buvo atvežti iš Dūkštų seniūnijos į sanitarinę tarnybą. Dūkštų seniūnė mums atkirto, kad su katinukais galime daryti ką norime, tarsi kaip su kokiomis šiukšlėmis.

Eiva, kurią talžė prie sanitarinės tarnybos vartų (9)

2014 balandžio mėn. 26 d. 08:00
Eiva, kurią talžė prie sanitarinės tarnybos vartų
Į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą du jauni vyrai atvedė šią kalytę. Kadangi mažylė, kaip jie teigė, rasta Zujūnuose, sanitarinė tarnyba jos neturėjo priimti. Tačiau išvedę už tarnybos vartų tie du jauni vyrai kalytę pradėjo talžyti, spardyti, tasyti už pavadėlio. Darbuotojai pamatę, kad kalytę įsiutę asmenys gali sužaloti, paėmė į tarnybą, o mes paėmėm iš sanitarinės tarnybos į laikiną namų globą, tikintis rasti naujus, rūpestingus ir atsakingus šeimininkus.

Kakavinė gražuolė laukia mylinčių šeimininkų (7)

2014 balandžio mėn. 25 d. 10:30
Kakavinė gražuolė laukia mylinčių šeimininkų
Ji nedidukė, vos siekia kelius, išgąsdinta - galbūt su ja blogai elgėsi... Jai labai reikia mylinčių šeimininkų.

Sergantys kačiukai Auksinukas ir Juoduliukas laukia pagalbos (2)

2014 balandžio mėn. 6 d. 08:00
Sergantys kačiukai Auksinukas ir Juoduliukas laukia pagalbos
Šiandien skubėjome į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą padėti dviems sergantiems katinukams, kaip mes juos vadiname, pragiedruliukams.

Dovanojama dalmantinė Ramunėlė (13)

2014 balandžio mėn. 4 d. 10:37
Dovanojama dalmantinė Ramunėlė
Namų ieško dalmantinė Ramunėlė. Ji jau suaugusi, jau kartą išduota, bet vėl mokosi pasitikėti ir vėl būti tiesiog dalmantine. O kas nėra girdėję apie dalmantinus?

Karpuša pakliuvo į bėdą: padėkime jam (4)

2014 balandžio mėn. 2 d. 11:04
Karpuša pakliuvo į bėdą: padėkime jam
Karpušą rado partrenktą gatvėje. Kačiukas tiesiog tysojo kaip skuduriukas ir nesikėlė. Vėlai vakare pro šalį einantys žmonės nepaliko kačiuko gatvėje, parsinešė į namus, kaip patys sakė, pagailėjo, kad bejėgio gyvūno nesudraskytų šunys.

Nepaprasta gražuolė - kačiukė Mandalina (1)

2014 kovo mėn. 24 d. 12:19
Nepaprasta gražuolė - kačiukė Mandalina
Meili ir labai graži katytė laukia savo šeimininkų. Mandalina - apie 1,5 metų kačiukė, išpaišyta gražiausiomis švelniai pastelinėmis spalvomis. Jos kailiuke susipina ir pieniška balta, ir oranžinė, ir tamsiai bei šviesiai smėlinės spalvos.

Mus visus sunaikino: likau tik aš ir sesutė... (11)

2014 kovo mėn. 14 d. 11:14
Mus visus sunaikino: likau tik aš ir sesutė...
Rašyti tokius straipsnius visada labai sunku, nes apima dvejopi jausmai: be proto gaila nukankintų, kenčiančių gyvūnų ir labai pikta ant tų, kurie pasmerkė tokiai kankynei šiuos bejėgius padariukus. Viską už juos nuprendė, tiesiog atvežė į sanitarinę tarnybą ir paliko nusikankinti. Kas buvo po to, matėme mes. Atvežti iš kažkokių sodų vargšai gyvūnai: katė mama ir trys jos vaikučiai apie 3 mėnesių amžiaus, tiesiog paklaiko iš baimės.

Katytei Kosimai labai reikia namų (4)

2014 kovo mėn. 13 d. 13:43
Katytei Kosimai labai reikia namų
Kosima, apie 10 mėn. amžiaus naminė katinukė, vieną dieną tiesiog buvo išmesta į gatvę. Geri žmonės ją įleisdavo į laiptinę, blogieji - vydavo į lauką. Taip ir vargo vargšė katinukė - niekam nereikalinga, priklausoma tik nuo kažkieno malonės.

Lūšiukė Dakota ieško namų (9)

2014 kovo mėn. 3 d. 09:46
Lūšiukė Dakota ieško namų
Dakotą žmonės atnešė į veterinarijos kliniką prašydami numarinti, nes katytei buvo sulaužytas gomurys ir ji gyveno gatvėje. Jiems atrodė, kad taip Dakotai bus geriau.

Pati liūdniausia katytė Delma laukia tavo rūpesčio (6)

2014 vasario mėn. 27 d. 12:13
Pati liūdniausia katytė Delma laukia tavo rūpesčio
Kartais taip norisi, kad jie kalbėtų. Kad pasakytų, kas jiems atsitiko, ką turėjo iškentėti, ką skauda ir dėl ko taip liūdi. Apie katytę žinome tik tiek, kiek papasakojo senas žmogus, tačiau ir jis pynėsi savo kalbose, kalbėjo neaiškiai, kažkur greičiausiai fantazavo.

Dovanojamas baltas katinas Tulis (10)

2014 vasario mėn. 26 d. 13:31
Dovanojamas baltas katinas Tulis
Katinėlis Tulis kažkada turėjo namus, tačiau vieną dieną jis atsidūrė gatvėje. Per didelius šalčius vienišas, pasimetęs gatvėje, tupėjo vienoje vietoje.

Dovanojama kalytė Boni (13)

2014 vasario mėn. 22 d. 10:18
Dovanojama kalytė Boni
Pristatome nedidukę, žaismingą ir žavią kalytę Boni, kuri labai ieško šeimininkų.

Snieguolė nr. 29 laukia šeimininko (7)

2014 vasario mėn. 18 d. 14:36
Snieguolė nr. 29 laukia šeimininko
Skaitytojo nuotr.
Nedidukė kalytė bėgo gatve, paskui ją tempėsi pavadėlis. Galime tik spėti, kas jai atsitiko. Jei su pavadėliu, gal pabėgo, pasimetė ? Gal jos ieško ir nežino kur jų augintinė?

Nėra vietos senukams: Daša išmesta į stingdantį šaltį (13)

2014 vasario mėn. 18 d. 10:53
Nėra vietos senukams: Daša išmesta į stingdantį šaltį
„Šalta...ledinis šaltis stingdo kaulus ir raumenis, skverbiasi iki pat širdies. Manęs čia niekas nemato, visi eina pro šalį, apsimūturiavę šiltais drabužiais skuba į savo šiltus namus. Kažkada aš juos taip pat turėjau...tie žmonės mane parsinešė į namus, nes buvau rusų melsvoji katė. Tai buvo seniai...o kai pasenau mane išmetė į gatvę. Nežinau kuo nusikaltau, gal kad pasenau. Bet juk ir jie pasens. Tai mano pirma žiema gatvėje ir aš nežinau kaip išgyventi...“

Besišypsantis Banglas ieško šeimininkų (13)

2014 vasario mėn. 13 d. 15:40
Besišypsantis Banglas ieško šeimininkų
Beveik visose nuotraukose jis šypsosi. Jis visada nori jus matyti ir visada jūsų laukia. Dovanojamas šuo Banglas.

Rudeniška gražuolė Sera ieško namų (3)

2014 vasario mėn. 13 d. 11:51
Rudeniška gražuolė Sera ieško namų
Sera pas mus atsirado rudenį, kai gelto ir krito lapai.

Geiša - „gyvenimas toooks gražus“ (6)

2014 vasario mėn. 7 d. 16:02
Geiša - „gyvenimas toooks gražus“
Tai kas, kad Geiša neturi vienos akytės, tai visiškai niekaip neveikia katytės nei grožio, nei charakterio. Geiša - linksma, smalsi, miela mažulytė. Prieglaudoje Geiša priversta gyventi narve, tačiau kaip ji džiaugiasi, kai yra išleidžiama iš narvelio ir gali pabėgioti, pažaisti, užlipti ant lentynų.

Gerietė Varšuva iš Varšuvos gatvės (7)

2014 sausio mėn. 29 d. 12:45
Gerietė Varšuva iš Varšuvos gatvės
Varšuva vieną dieną tiesiog pakliuvo į sanitarinę tarnybą. Katytę turėjo sterilizuoti ir vėl nugabenti į tą pačią Varšuvos gatvę, tačiau darbuotojai pastebėjo, kad Varšuva šlapinasi su krauju.

Katytės Galatėjos vienatvė: šeimininkei tapus neįgalia, tenka ieškoti naujų namų (14)

2014 sausio mėn. 27 d. 10:22
Katytės Galatėjos vienatvė: šeimininkei tapus neįgalia, tenka ieškoti naujų namų
Kartais taip nutinka: gyveni su mylima šeimininke, pasitinki ją, parėjusią iš darbo, jaukiai susirangai ant kelių, murki, stengiesi paguosti, kai jai liūdna. Tačiau vieną dieną, ji nebegrįžta... Lauki lauki, tikiesi, tačiau eina dienos, savaitės, mėnesiai, o šeimininkės vis nėra. Gaila šeimininkės, kurią ištiko nelaimė, gaila palikto ir niekam nereikalingo gyvūnėlio.

Katytės Sanios gyvenimo istorija (15)

2014 sausio mėn. 26 d. 16:50
Katytės Sanios gyvenimo istorija
Leiskite prisistatyti - aš Sania. Prieglaudoje gyvenu jau senokai. Nelabai moku skaičiuoti, bet tada, kai patekau čia, dar žaliavo žolė. O dabar matau pro langelio plyšį, kad visur balta. Papasakosiu, kiek atsimenu, apie save.

Spurgiukas - didelis ir nelaimingas (66)

2014 sausio mėn. 25 d. 17:29
Spurgiukas - didelis ir nelaimingas
Sanitarinės tarnybos narve šis oranžinis katinukas tupėjo susigūžęs, apsiašarojusiomis, raudonomis akytėmis ir užburbuliavusiais snargliukais nosyte. Didelis, ramus, susigūžęs. Tupėjo tyliai ir su viskuo susitaikęs.

Specifinis Specifikas ieško namų (19)

2014 sausio mėn. 22 d. 17:19
Specifinis Specifikas ieško namų
Specifikas jaunučiukas apie 1 metukų amžiaus katinukas yra labai specifinis ir be galo mielas mažylis.

Kada baigiasi gailestis? (8)

2014 sausio mėn. 14 d. 15:39
Kada baigiasi gailestis?
Dvi juodos kaip tamsiausia naktis katytės, priduotos į sanitarinę tarnybą dėl to, kad ...užaugo. Jų buvo gaila tol, kol katytės buvo mažos. Kai jos užaugo, gailestis praėjo.

Katytė Cypukė – kalbanti mažylė (14)

2014 sausio mėn. 11 d. 22:04
Katytė Cypukė – kalbanti mažylė
Cypukė - tokia truputį kitokia katytė. Mums atrodo, kad ji įsivaizduoja esanti mažas žmogeliukas. Vaikšto iš paskos ir kažką kalba ir kalba. Gal taip ji nori pasakyti kažką svarbaus, gal pasiguosti, kad ją paliko tie, kuriais ji be galo pasitikėjo.

Plonytė raudona gyvybės linija... (49)

2014 sausio mėn. 4 d. 12:10
Plonytė raudona gyvybės linija...
Niekam nereikalingi... Jiems buvo leista gimti, kad pajaustų, kas yra šaltis, kančia, skausmas, badas. Trys mažyliai savo išsekusiais kūneliais bandantys vienas kitą sušildyti, prisiglausti, išlikti, trys skausmo pilnos širdelės, plakančios išvien, drebančios ir bijančios, nes jau nieko šiame pasaulyje nebesitiki.

Išduota oranžinių akių gražuolė Golda (5)

2013 gruodžio mėn. 19 d. 11:01
Išduota oranžinių akių gražuolė Golda
Žiemos šventės artėja ir šios gražios katytės likimas primena - negalima imti augintinio, jei nežadi juo rūpintis visą jo gyvenimą. Be to, šuniukai ir kačiukai - ne dovana nei sau, nei kitiems. Tai atsakomybė.

Jauki, rami, miela Aja ieško namų (10)

2013 gruodžio mėn. 18 d. 16:13
Jauki, rami, miela Aja ieško namų
Jūsų namams trūksta kažko? Gal tai gali būti nedidelė jauna kalytė? Ji jūsų lauks, jumis pasitikės ir bus pačiu geriausiu ir ištikimiausiu draugu. Jai nereiks didelių namų, jai reiks tik jūsų dėmesio ir meilės.

Katytė Savelija laukia Kalėdų, kurias galės sutikti su tavimi (7)

2013 gruodžio mėn. 18 d. 13:16
Katytė Savelija laukia Kalėdų, kurias galės sutikti su tavimi
Savelija laukia... Savelija kantri, todėl laukia. Ramiai ir tyliai laukia Kalėdų. Savelija tiki, kad Kalėdos jai padovanos naujus namus, šiltus, kvepiančius, apsaugančius nuo nelaimių ir negandų. Nes Savelijos gyvenime negandų jau buvo, todėl dabar Savelija svajoja apie ramybę ir šilumą.

Išsivadavęs iš spąstų, katinėlis Rufas kraujuojančia letenėle prašosi pagalbos (7)

2013 gruodžio mėn. 17 d. 15:17
Išsivadavęs iš spąstų, katinėlis Rufas kraujuojančia letenėle prašosi pagalbos
Rufo pagalbos šauksmą išgirdo vieno namo gyventojai, nes katinėlis atšliaužė prie jų namo tvoros ir gailiai prašėsi pagalbos. Atidarę duris, žmonės išvydo nusilpusį, pusnyje gulintį katinėlį kraujuojančia letenėle. Jaunas, apie 11 mėn, sušalęs, išsekęs mažylis gailiai miaukė žiūrėdamas į akis, kūneliu prispaudęs sužeistą kojytę.

Meili katytė Mėlynė ieško šeimininkų (4)

2013 gruodžio mėn. 16 d. 10:20
Meili katytė Mėlynė ieško šeimininkų
Jaunutė ir meili katytė, labai nori atkreipti į save dėmesį, mes irgi norime, kad ją kas pastebėtų ir taptų jos šeimininkais, kurie ja rūpinsis ir visada mylės. Taip norisi, kad šventes sutiktų jau naujuose namuose.

Vilkiukė Melisa laukia šeimininkų (12)

2013 gruodžio mėn. 13 d. 13:25
Vilkiukė Melisa laukia šeimininkų
Lapkričio mėn. šeimininkai atsikratė šuniuko palikdami jį pririštą prie prieglaudos tvoros. 2013 m. gruodį kalytė sterilizuota, tad namai labai reikalingi, nes šiuo metu ji tupi prieglaudos narve... Namelyje, nes lauke šalta.

Kara vis laukia pagalbos (9)

2013 gruodžio mėn. 5 d. 12:11
Kara vis laukia pagalbos
Skaitytoj nuotr.
Nepaprastai graži tamsaus pilkumo kailiuku ir sidabriniu poplaukiu jaunutė miela kačiukė Kara tiesiog ramiai ir kantriai laukė pagalbos tupėdama susigūžusi vienoje Vilniaus gatvėje. Viena, niekam nereikalinga.

Mažasis Deilas ieško šeimininko (8)

2013 gruodžio mėn. 2 d. 10:45
Mažasis Deilas ieško šeimininko
Skaitytojo nuotr.
Ar jau įsimylėjot mažąjį Deilą iš pirmo žvilgsnio?

Galėsite girtis, kad turite lūšiuką namuose: katinėlis Liudvikas (21)

2013 gruodžio mėn. 1 d. 09:59
Galėsite girtis, kad turite lūšiuką namuose: katinėlis Liudvikas
Skaitytojo nuotr.
Liudvikas pas mus atsidūrė sukandžiotas šuns, turbūt jau su viskuo susitaikęs ir nieko gero nesitikintis. Dabar katinėlis jau pasveikęs ir atsigavęs.

Oranžinis oranžinis katinas Abris (19)

2013 lapkričio mėn. 29 d. 10:04
Oranžinis oranžinis katinas Abris
Gražus, labai oranžinis ir laukiantis labai rūpestingų šeimininkų katinas Abris. Jam reikia vienintelių šeimininkų, kurie jį priglaus ir supras.

Ilgakojė kalytė Džaiva laukia šeimininkų (7)

2013 lapkričio mėn. 27 d. 10:13
Ilgakojė kalytė Džaiva laukia šeimininkų
Džaiva - graži, ilgakojė kalytė, dar kiek baikšti, bet vis daugiau pasitiki žmogumi, vis laisviau jaučiasi, kai aplink daugiau žmonių. Ji - išskirtinė kalytė, tik baikštoka kaip stirnutė.

Šopenas - katinas jūsų namų ramybei (20)

2013 lapkričio mėn. 26 d. 15:27
Šopenas - katinas jūsų namų ramybei
Skaitytojo nuotr.
Šopenas - turkų angoros kraujo turintis juodo šokolado spalvos gražuolis. Katinas - žaliomis švytinčiomis akutėmis, jaunutis, apie 1,5 m. amžiaus.