Keturių ekipų K grupės lyderiai Krasnodaro krepšininkai trečiadienį namuose 83:72 (15:23, 20:16, 28:13, 20:20) nugalėjo autsaiderę Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Derrickas Brownas (20 tšk.), Mantas Kalnietis (17 tšk.), Aleksas Maričius (14 tšk.) ir Simas Jasaitis (13 tšk.).

34 minutes (33:54) žaidęs M. Kalnietis pataikė 2 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 5, realizavo 3 baudų metimus iš 4, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 1 kamuolį ir 4 kartus suklydo.

37 su puse minutės (37:23) aikštelėje praleidęs S. Jasaitis pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 8, realizavo 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Svečiams Luka Bogdanovičius pelnė 15 taškų, Tomas Satoransky - 14, Latavious Williamsas - 13.

Taip pat vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino ir antrąją vietą K grupėje užimantis Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) klubas, namuose 81:54 (18:17, 22:7, 25:18, 16:12) sutriuškinęs trečioje pozicijoje likusią Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) ekipą su Mantu Česnauskiu.

Vos pusšeštos minutės (5:25) aikštelėje praleidęs lietuvis į varžovų krepšį nemetė, tačiau sugriebė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

14 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Dejanas Borovnjakas, 10 - Oliveris Stevičius.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Zachas Wrightas, 14 - Vladimiras Dragicevičius, 13 - Joshua Certeris.

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)40350:309
2.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)31318:266
3.Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)13286:333
4.Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija)04278:324

Pirmose I grupės ketvirto turo rungtynėse pirmą pergalę iškovojo Liubercų „Triumf“ (Rusija) krepšininkai, savo aikštėje 93:89 (28:19, 24:19, 19:23, 22:28) įveikę Bandirmos „Banvit“ (Turkija) komandą.

1.Podgoricos „Budučnost VOLI“ (Juodkalnija)21249:233
2.Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)21236:232
3.Bandirmos „Banvit“ (Turkija)22333:328
4.Liubercų „Triumf“ (Rusija)13325:350

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.